Piątek 16 marca – egzorcyzm nad Polską! Przekaż tę wiadomość dalej!

Ks. Adam Skwarczyński otrzymał, przez osobę uprzywilejowaną, prośbę Matki Bożej, by w najbliższy piątek udzielił błogosławieństwa z tą samą intencją, co w 3 ostatnich dniach (niedziela-wtorek): ograniczenia mocy szatana nad naszą ojczyzną Polską. Matka Boża, stojąca pod Krzyżem, obiecuje, że będzie wspomagać tę modlitwę. Jak z tego wynika, dzień ten jest szczególnie ważny w oczach mieszkańców Nieba.

W związku z tym:

– Ksiądz prosi wszystkich o duchową łączność w piątek przy Apelu Jasnogórskim;

– prosi Księży, do których dotrze ta wiadmość, by apelowe błogosławieństwo w piątek połączyli z egzorcyzmem nad Polską. Intencja: o ograniczenie mocy szatana nad Polską.

Od Adminów:
Ponieważ  ks. Adam zaprasza do łączności duchowej z Jasną Górą – stolicą Maryi, Królowej Polski, proponujemy odmówienie przed Apelem Aktu oddania Niepokalanej autorstwa księdza Adama

AKT OSOBISTEGO POŚWIĘCENIA SIĘ NIEPOKALANEMU SERCU MARYI

  O Maryjo, w Twoim Niepokalanym Sercu każde stworzenie ma swoje miejsce, a niebo i ziemia podziwiają Twoje cnoty i napełniają się ich wonią. I ja z podziwem i czcią, wchodzę dzisiaj i to już na zawsze, do rajskiego Ogrodu Twojego Niepokalanego Serca, gdyż sama mnie do tego zachęcasz w tych najbardziej niebezpiecznych dla świata chwilach.

            Jestem CAŁY TWÓJ – i dzisiaj, i do końca moich dni, i przez całą wieczność. Możesz obchodzić się ze mną jak ze wszystkimi kwiatami Twego Ogrodu: zabrać mnie stąd, choćby i dziś, i przesadzić w inne miejsce; podlewać wodą pociech lub dotknąć suszą oschłości i trudu, otoczyć pięknymi kwiatami ludzi bliskich i przyjaznych lub cierniami niechętnych i wrogich. Możesz dać mi obfitość pokarmu lub jałową glebę głodu, braków i niepowodzeń, a nawet odciąć mnie od korzenia życia i zdrowia, bo wiem, że w Twoich rękach będzie mi najlepiej.

Chcę we wszystkim podobać się tylko Tobie, o Różo mistyczna, Różo męki i chwały, najpiękniejszy Kwiecie nieba i ziemi.

Czyń ze mną, co tylko chcesz. Od tej chwili uznaję, że wszystko co mnie spotka, będzie z Twojej ręki, o Maryjo. Będę Ci za wszystko dziękował, nawet gdyby nieraz bolało i choćbym nie rozumiał, dlaczego mnie to spotyka. Nawet po śmierci chcę na wieki być w Raju Twego Niepokalanego Serca i tylko w Nim wielbić Boga, a nie w jakiś inny sposób.

Weź mnie takim, jakim dzisiaj jestem i uczyń mnie takim, jakim chcesz mnie mieć, ku chwale Boga, teraz i przez wszystkie wieki wieków.

Amen.

„Polsce potrzebny jest egzorcyzm” – ojciec dyrektor T. Rydzyk

Z komentarza

To, co się dzieje w naszym kraju jest skutkiem ogromnego kłamstwa, któremu, niestety, duża część narodu się nie sprzeciwia – powiedział ojciec Tadeusz Rydzyk w wywiadzie dla “Naszego Dziennika”. – A doskonale wiemy, że ojcem kłamstwa jest szatan. Dlatego Polsce potrzebny jest egzorcyzm. Potrzeba naprawdę potężnej modlitwy i odżegnania się od wszystkiego, czego źródłem jest szatan, zarówno w życiu osobistym, jak i społeczno-politycznym – stwierdził dyrektor Radia Maryja.

Zdaniem ojca Tadeusza Rydzyka, to co dzieje się w Polsce, to “wielkie odejście od życia w prawdzie. Według niego, jest to jakaś pozostałość komunizmu. – To widać w różnych sferach życia społecznego, politycznego. Wielu woli słodkie kłamstwo niż gorzką prawdę, woli jakieś złudzenia, którymi karmią ich ludzie od PR, czyli propagandy. Ten PR to życie w złudzeniach – mówił ojciec Rydzyk.

Wypowiedź z dnia 2011-07-16

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

21 odpowiedzi na „Piątek 16 marca – egzorcyzm nad Polską! Przekaż tę wiadomość dalej!

 1. Piotr S. pisze:

  Dobry pomysł Zenobiuszu, niech każdy rozsyła mailowo i jak się tylko da. Ja proponuję modlitwę za księdza Adama i za Adminów, skoro prowadzą taką stronę i robią takie ważne rzeczy dla naszej Ojczyzny i dla naszego zbawienia
  Piszę o tym, bo w necie krąży mailowa informacja, żeby tej strony nie czytać, bo jej jedyny cel to promocja i zdobywanie czytelników dla sławy księdza Adama i prowadzących.

  • wobroniewiary pisze:

   Bardzo dziękujemy za modlitwę i proponujemy dołączyć do niej „osobę uprzywilejowaną”. Wszak z treści wynika, że skoro Matka Boża prosi Księdza i obiecuje, to osoba, która to przekazała, jest naprawdę uprzywilejowana, tym bardziej że będzie uczestniczyć w tym Apelu osobiście.

   Czujemy, że Apel Jasnogórski z 16 marca będzie wyjątkowy!

  • Lucyna pisze:

   Atak jest mocno nasilony ale do piątku musimy wytrzymać. Ja też proponuję modlitwę i chcężeby już był piątek i Apel.
   Błogosławieństwo kapłańskie z duchową łącznością to nie są żadne czary-mary.
   Dlaczego ludzie zwalczają każdą wspaniałą inicjatywę? To jest smutne

 2. Paweł pisze:

  Jaki to będzie egzorcyzm? Wielki?
  Nie znalazlem nigdzie informacji, że x. Adam jest egzorcystą…?

 3. wobroniewiary pisze:

  Zenobiusz pozwól, że zostawimy tylko pierwsze zdanie z Twego posta, i w zamian zamieścimy modlitwę za nich 🙂

 4. Eva k pisze:

  To nieslychane co sie dzieje, jak oni moga mowic, ze oredzia Adama-Czliwieka sa falszywe, az sie cala zaczeslam kiedy to przeczytalam, w tych oredziach slychac sama dobroc i glos Mateczki naszej kochanej. Modlmy sie zeby zlamac te ataki na naszego drogiego ksiedza, ale modlmy sie rowniez za tych biednych ludzi, szatan ich opetal calkowicie, JEZU CHRYSTE ZMILOJ SIE NAD NIMI, bo nie wiedza co czynia AMEN

 5. Kaktus pisze:

  Widać, że panowie Admini dzieckonmp i Tomasz są specjalistami w dziedzinie „czary mary”, a mają mało wiedzy (o mądrości nie wspominam), bo to zupełnie inna bajka.

  Odnośnie egzorcyzmów mówi KKK 1673. W intencji ks. Adama, (a przynajmniej tak można ją zrozumieć) nie ma mowy o egzorcyźmie na odległość, lecz o łączność z nim w czasie modlitwy podczas Apelu Jasnogórskiego. Nie jest to zatem jakiś nadzwyczajny egzorcyzm. O egzorcyzm powinna prosić sama osoba nękana przez złego ducha, natomiast jeśli tego nie chce, wierni mogą podejmować w jej intencji, nawet bez jej wiedzy, modlitwę o uwolnienie. W tym wypadku wydaje się uzasadnione, że Matka Boża jako Patronka i Królowa Polski, ma prawo o taką łączność na modlitwie i to jeszcze w godzinie Apelu Jasnogórskiego. Świeccy mają prawo przecież odmówić modlitwę egzorcyzmową do św. Michała Archanioła, którą Jan Paweł II ponownie zalecił odmawiać po Mszy św. 1995 r. Papież Pius X zezwolił na odmawianie modlitwy: „Potężna Niebios Królowo” jako modlitwy egzorcyzmowej.

  Szkoda, że Admini nie zwrócili uwagi, że o egzorcyzmach nad Polską mówił o. Tadeusz Rydzyk, o egzorcyzmie nad rządem wspominał ks. Stanisław Małkowski. Ale według adminów oni też pewnie mają „urojenia psychiczne”. Niedobrze się dzieje, że w imię nienawiści do kapłana, zwalcza się dzieło, które może być dobrym początkiem dla uwolnienia Ojczyzny od działania złego ducha..

  • wobroniewiary pisze:

   No chyba tylko ktoś kto stoi daleko od Kościoła mógł wymyślić nazwę egzorcyzm na odległość – aby ośmieszyć inicjatywę modlitwy i ratunku dla Polski?
   Potężna Niebios Królowo i Pani Aniołów,
   Ty, która otrzymałaś od Boga posłannictwo i władzę, by zetrzeć głowę szatana, prosimy Cię pokornie rozkaż Hufcom Anielskim, aby ścigały szatanów, stłumiły ich zuchwałość, a zwalczając ich wszędzie, strąciły do piekła. Święci Aniołowie i Archaniołowie – brońcie nas i strzeżcie nas. Amen.

 6. Małgorzata Z pisze:

 7. OglądamtvTrwam pisze:

  To, co się dzieje w naszym kraju jest skutkiem ogromnego kłamstwa, któremu, niestety, duża część narodu się nie sprzeciwia – powiedział ojciec Tadeusz Rydzyk w wywiadzie dla „Naszego Dziennika”. – A doskonale wiemy, że ojcem kłamstwa jest szatan. Dlatego Polsce potrzebny jest egzorcyzm. Potrzeba naprawdę potężnej modlitwy i odżegnania się od wszystkiego, czego źródłem jest szatan, zarówno w życiu osobistym, jak i społeczno-politycznym – stwierdził dyrektor Radia Maryja.

  Zdaniem ojca Tadeusza Rydzyka, to co dzieje się w Polsce, to „wielkie odejście od życia w prawdzie. Według niego, jest to jakaś pozostałość komunizmu. – To widać w różnych sferach życia społecznego, politycznego. Wielu woli słodkie kłamstwo niż gorzką prawdę, woli jakieś złudzenia, którymi karmią ich ludzie od PR, czyli propagandy. Ten PR to życie w złudzeniach – mówił ojciec Rydzyk.

  /zedytowane przez Admina – dodano pogrubienie/

 8. OglądamtvTrwam pisze:

  Dziękuję że zostawiliście mój komentarz (a nawet dodany został do wpisu ) Ten sam komentarz napisałem na innym blogu ale został on usunięty jak widać nawet wspomnienie o egzorcyzmie budzi u niektórych osób paniczny strach, gdybym to pisał od siebie to bym się może i nie dziwił że został usunięty komentarz ale cytowane w nim słowa Ojca Tadeusza Rydzyka jak mi się wydawało szanowanego na tamtym blogu zdziwiło mnie mocno. Znaczy to że osoby prowadzące tamten blog nie mają czystych intencji.
  Jakaś Małgosia pisała tam że zbieracie intencje dla Ivana Dragićevića z Medziugorje, ten wpis też został usunięty.
  Bóg Wam zapłać za to co robicie.

 9. wobroniewiary pisze:

  Po to jesteśmy 😉

 10. Małgosia S pisze:

  Ja raczej wolę czytać jak pisać ale muszę się odezwać w takiej nagonce. Potwierdzam. Napisałam na stronie dziecka że nieprawdą jest, jakoby zwalczacie Medjugorie. Podałam link do zbieranych intencji dla Iwana. Sama takie tu zamieściłam. W jednej już zostałam wysłuchana. Rozumiem, że ktoś może kogoś nie lubić, ale tak kłamać o was i jeszcze usunąć wypowiedź o Ojcu Rydzyku?
  Boże proszę Cię gorąco przemień tych atakujących.

 11. Babcia Stefcia pisze:

  Mój Boże kochany, już nawet Ojca Dyrektora naszego najukochańszego proroka się czepiają. Matulu ukochana ratuj. Co to za katoliki psia jego mać, żeby na naszego Dyrektora i na administracje rękę podnosili. Ja stara babcia ale to nasz kochany Ojczulek nauczył mnie szukać po internecie i na was trafiłam

 12. Siostrzyczka pisze:

  Oj czepiają się babciu czepiają i to mocno się czepiają naszego Dyrektora. Czepiają się bo to dobre dzieło. Taj strony też się czepiają. Mówią, że ta strona zagraża wierze i tradycji. A że znam Admina osobiście to piszę tak. Kazimierz, czy Ty nie umiesz tupnąć? Idzie wiosna to każ się wszystkim wrogom kościoła odpierwiosnkować i odpromyczkować też. No bracie!
  Wybacz ale musiałam to napisać.

 13. dawid pisze:

  Pax!
  Popieram samą myśl, wszak już zaraz po przejęciu prezydentury przez śp. p. Kaczyńskiego miał być odprawiony egzorcyzm przez egzorcystów, nad Polską.

  Martwi mnie jednak że ta prośba nie jest w żaden sposób podparta opinią KEPu. Ani nawet jakiegokolwiek biskupa, czy chociaż[!] egzorcysty diecezjalnego.
  A to, co w Kościele daje nam przewagę nad diabłem, to w dużej mierze POSŁUSZEŃSTWO Kościołowi.
  I kim jest ta ‚uprzywilejowana osoba’?
  Co prawda, mamy pozwolenie na używanie objawień prywatnych bez rozeznania Świętego Kościoła, nie zmienia to jednak faktu że czasem trzeba uważać.

  pozdrawiam!
  Pax!

 14. sowa pisze:

  A ja w obliczu ataków na księdza Adama chcę zadedykować Mu dzisiejsze czytanie z Ewangelii

  Ewangelia wg św. Łukasza 11,14-23.
  Jezus wyrzucał złego ducha, który był niemy. A gdy zły duch wyszedł, niemy zaczął mówić i tłumy były zdumione. Lecz niektórzy z nich rzekli: «Przez Belzebuba, władcę złych duchów, wyrzuca złe duchy». Inni zaś, chcąc Go wystawić na próbę, domagali się od Niego znaku z nieba.
  On jednak, znając ich myśli, rzekł do nich: «Każde królestwo wewnętrznie skłócone pustoszeje i dom na dom się wali. Jeśli więc i szatan z sobą jest skłócony, jakże się ostoi jego królestwo? Mówicie bowiem, że Ja przez Belzebuba wyrzucam złe duchy. Lecz jeśli Ja przez Belzebuba wyrzucam złe duchy, to przez kogo je wyrzucają wasi synowie? Dlatego oni będą waszymi sędziami.
  A jeśli Ja palcem Bożym wyrzucam złe duchy, to istotnie przyszło już do was królestwo Boże.
  Gdy mocarz uzbrojony strzeże swego dworu, bezpieczne jest jego mienie. Lecz gdy mocniejszy od niego nadejdzie i pokona go, zabierze całą broń jego, na której polegał, i łupy jego rozda.
  Kto nie jest ze Mną, jest przeciwko Mnie; a kto nie zbiera ze Mną, rozprasza».

 15. Info na mojej stronie jest już umieszczone.

 16. wobroniewiary pisze:

  Otrzymaliśmy mailem:
  „Prosimy tez o wlaczenie modlitwy za ograniczenie dzialanie mocy szatana nad Polakami mieszkajacymi w Angli i nad Anglia.
  Dziekujemy i pozdrawiamy,
  Wszysko moge w Tym ktory mnie umacnia.
  JZ”

 17. Andrzej pisze:

  Z wykształcenia jestem teologiem. Terenem mojego zaangażowania jest posługa modlitwy wstawienniczej, opętania i współczesne zagrożenia wiary. Z przykrościa stwierdzam, że ta inicjatywa jest niezgodna z nauczaniem Koscioła Katolickiego. Roztropnych zachęcam do zasięgnięcia opinii któregokolwiek z przedstawicieli Kościoła.
  Z modlitwą- Mariusz

  • wobroniewiary pisze:

   Egzorcyzm prosty jak choćby odmówienie modlitwy „Święty Michale Archaniele… ” to dopuszczalny egzorcyzm prosty. Zapewniamy Cię po zasięgnięciu opinii chociażby u księży egzorcystów. Ks . Adam, ks. Stanisław i inni nie ośmieszyliby się wystawiając się na pośmiewisko. Spokojnie. Odróżniajmy egzorcyzmy proste i uroczyste. Żadnego błędu teologicznego tu nie ma. Proszę odsłuchać wypowiedź księdza Małkowskiego -nagraną i przepisaną w wątku wyżej 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s