Kawiarenka 26 – 28 maja 2012


Ten wpis został opublikowany w kategorii Kawiarenka i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

27 odpowiedzi na „Kawiarenka 26 – 28 maja 2012

 1. Styrliz pisze:

  Przeszłość, rzeczywistość……i przyszłość
  http:[ Edytował Admin ]

  • Styrliz pisze:

   Dzięki @Zenobiuszu. Znalazłem to na http://www.nowyekran.pl/
   Nie miałem pojęcia że to jakaś manipulacja, a materiał wydawał się być ciekawy bo kolorowy. No i jeszcze mówią że autor gdzieś wsiąk……. Ale wkręcają na maksa.
   To dopiero sztuka dezinformacji. Dobrze że są tu tacy weryfikatorzy jak Ty co znają się na rzeczy 😉 Ja nie mam na to czasu.

  • Styrliz pisze:

   Ok. A co sądzicie o tym dokumencie?
   Proszę o komentarz.

  • Wyznawca pisze:

   Z tym filmem jest coś nie tak. Chwile po rozpoczęciu projekcji małe dzieciaki u mnie w domu zaczęły wrzeszczeć i tak okropnie dokuczać, że wykończyły wytrzymałość dorosłych w 15 minut. Zapanował chaos, złość, marudzenie…w takim natężeniu, że trudno to było opanować. Może to tylko sugestywna muzyka czy coś….ale po chwili wyłączyłem a mimo to atmosfera złości jeszcze długo unosiła się w powietrzu. Słyszałem że antychryst (osoba) ma zdolność wpływania na psychikę na odległość więc tak to też rozumiem.

   Zamiast sensacji która w żaden sposób nie pomoże przeżyć zmian jakie nas czekają polecam jednak Komunię Świętą. Po tym doświadczeniu zapewniam, że pewnych rzeczy nawet nie warto wiedzieć. Skoro jesteśmy ukryci w Sercu Maryi to takie projekcje tylko nas z Niego wyrywają. To moje przeżycie – nie opinia. Ku przemyśleniu.

  • Wyznawca pisze:

   Piszę o filmie o illuminatach i syjonizmie powyżej, nie „Odkryć prawdę”.

 2. Styrlitz pisze:

  Wszystko możliwe. Ta muzyka jakaś zbyt bardzo sugestywna(być może jak by puścić wspak coś innego by wyszło) . W tle jakieś panienki rozbierane niby symbol pokusy. Najazd na papieży. No i iluminaci , masoni, żydzi niewydzielany wróg, coś jak talibowie albo alkaida. Choć to nie PRL ale idea ta sama. Zrobić ludziom wodę z mózgu.

  • Wyznawca pisze:

   Gdybyś Ty chłopie wiedział, co się potem u mnie w domu działo! rzadko się boję….ale teraz pomyślałem, że naprawdę coś nie tak. Ale dzisiaj idę na Mszę Świętą i majówkę, więc mam to w nosie 😉

   • Wyznawca pisze:

    Właśnie zyskałem potwierdzenie, że nie należy wchodzić, kopiować a nawet czytać stron o których wiemy, że są zaprzeczeniem Ewangelii. Pawłowe odrzucenie zła które jest uparte ma uzasadnienie w tym, że komuś nie pomożemy a zło może przez nas iść dalej. Jest zaraźliwe. Nawet przez ekran komputera, bo to nie materia a duch. Brrr.
    Niektórym wystarczy słowo mądrego kapłana, inni muszą oberwać żeby zrozumieć. Ale jednak lepiej dla mojej skóry okazać posłuszeństwo.
    Mam nadzieję, że po tym świadectwie każdy zrozumie i zastosuje się do niedawnej decyzji Adminów.
    Szczęść Boże.

    • wobroniewiary pisze:

     Majowe, Msza Święta, ostatni dzień Nowenny przed Świętem Zesłania Ducha Świętego – do kościoła 😉

     2) My sami jak napisaliśmy, że zero kopiowania choćby pisali nie wiadomo co i robili nowe podjazdy w postaci dawania nowych wpisów komponowanych na podstawie komentarzy Adminki nas to nie rusza jak w powiedzeniu „Tadeusza nic nie rusza”

     Najważniejszy pokój ducha 😉

     Wszyscy dziś do kościoła i zająć się tutaj ewangelizacją.

     Jezus jest Panem!

   • Wyznawca pisze:

    OK. Nawet jak ma pozory zła, należy unikać. 🙂

   • Wyznawca pisze:

    Ale dla nas zawsze: Jezus jest Panem!

   • Styrlitz pisze:

    A co dopiero się dzieje gdy w ramach rozrywki ktoś puści sobie jakiś fajny horror. 😉
    Oj tak trzeba uważać. Sory żem się przyczynił pośrednio do zakłócenia spokoju w Twoim domu. I nie bój się. Jesteś dorosły 😉

    • wobroniewiary pisze:

     Wyszło na dobre, ludzie wiedzą czego unikać, ale naprawdę mamy dużo maili, że po kliknięciu na film w różnych domach działy się różne rzeczy, wzmożona pobudliwość, kłótliwość, wybuchowość dzieci kłótnie między dorosłymi….

     My mamy bronić wiary, i tu nie chodzi o to że jesteśmy dorośli, że mamy się nie bać. Ze złem się nie dyskutuje. Je się zwalcza postem, milczeniem i modlitwą.
     Musimy wskazywać, że takie filmy są, ale nie możemy ich promować (poprzez ich linkowanie) !!!

     Jezus jest Panem!

    • Styrlitz pisze:

     @wobroniewiary Nie ma sprawy. Skąd miałem wiedzieć że to takie „CUDO” podesłałem.
     Na przyszłość-Jak mam sprawdzić czy coś jest „dobre” bez linkowania w celu zapoznania się z materiałem.
     Poza tym muszę wam powiedzieć że wiele takich wynalazków jest obecnie stosowanych własnie w bajkach dla najmłodszych. Celowo umieszcza się jakieś podprogowe przekazy na co zwrócił uwagę Zenobiusz. Prym w tym wiodą filmy animowane disneya.

    • wobroniewiary pisze:

     to pisz nam o tym 🙂

    • Styrlitz pisze:

     To jeszcze jest „pikuś”.
     O to co nam nasi specjaliści od edukacji wczesnoszkolnej szykują.
     http://gosc.pl/doc/1161025.Dyktatura-seksu

 3. brygadzista pisze:

  Ciekawe
  Doniesienia portalu dziennika „Il Foglio” jakoby „szczurem”, który był w posiadaniu dokumentów zastrzeżonych, miał być papieski kamerdyner Paolo Gabriele budzą w Watykanie wątpliwości – pisze na łamach portalu vaticaninsider Andrea Tornielli.

  Tornielli przypomina, że pracujący od dawna w antykamerze papieskiej Paolo Gabriele jest osobą świecką. Znany jest ze swej prostoty, dobroci, oddania Ojcu Świętemu. Tymczasem za ujawnianiem dokumentów poufnych kryje się zapewne ktoś cyniczny i wyrafinowany, znający się na tzw. „polityce kościelnej”.

  Podejrzanym mógłby być także były szef Instytutu Dzieł Religijnych (IOR), prof. Ettore Gotti Tedeschi – także osoba świecka. Tym bardziej, że na jednym z dokumentów ujawnionych przez Gianlugi Nuzziego widoczny jest adres e-maila byłego przewodniczącego IOR. Trudno jednak wybitnego profesora uważać za człowieka aż tak naiwnego – stwierdza włoski watykanista.

  Rzecznik prasowy Stolicy Apostolskiej, ks. Federico Lombardi powiedział dziś, że żandarmeria watykańska znalazła osobę bezprawnie posiadającą dokumenty zastrzeżone. Zaznaczył, że żandarmeria prowadziła śledztwo według wskazań otrzymanych od ustanowionej przed miesiącem komisji kardynalskiej, oraz pod kierunkiem promotora sprawiedliwości. „Osoba ta – dodał – znajduje się obecnie w dyspozycji organów śledczych, celem zebrania dalszych informacji”.

  Przypomnijmy, że w wydanym 19 maja komunikacie watykańskim stwierdzono, że publikacja poufnych dokumentów Stolicy Apostolskiej oraz listów prywatnych Ojca Świętego jest działaniem przestępczym i zapowiada podjęcie odpowiednich kroków prawnych przeciwko sprawcom. Zapowiedziano, że jeśli okaże się to konieczne, Watykan zwróci się w tej sprawie o współpracę międzynarodową. Jest to reakcja na najnowszą książkę włoskiego dziennikarza, Gianluigi Nuzziego „Sua Santita”.

  Watykański komunikat przypomina, że Ojciec Święty, jego współpracownicy oraz osoby kierujące listy do papieża odczuwają, że pogwałcono ich prawo do tajemnicy oraz swobody korespondencji.

 4. Barbar3 pisze:

  Byłam wczoraj na Apelu Jasnogórskim i miałam tą łaskę stać pod samym obrazem Matki Bożej.
  Był też John Bashobora,zabierał kopię obrazu do Afryki.Zanosiłam modlitwę w intencji Waszego Bloga.Ten czas spędzony na Jasnej Górze był niesamowity.A to wszystko dzięki uroczystości Święceń Prezbiteriatu,w której miałam zaszczyt uczestniczyć.Serdecznie Was pozdrawiam.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s