Ks. Stefano Gobbi (książka z imprimatur) – Matka Boża o znaku bestii na ręce i na czole

W związku z „rewelacjami” Marii z Irlandii czy innych fałszywych proroków, dotyczącymi czipów, znaków bestii i pieczęci – zamieszczamy fragment książki  śp. ks. S. Gobbiego

Znamię na czole i na ręce

a Dziś jest święto narodzenia waszej Niebieskiej Mamy, Moi umiłowani i synowie poświęceni Mojemu Niepokalanemu Sercu. Przeżywajcie je w radości i pokoju, w ciszy i na modlitwie, w ufności i w dziecięcym oddaniu.
b Jesteście małymi dziećmi waszej Mamy – Dziecka. Jesteście częścią Mojego potomstwa i mocnym punktem Mojego zwycięskiego planu. Formujecie drogocenny wieniec czystości, miłości i pokory wokół kołyski, w której jestem położona.
c Pozwólcie, żebym was karmiła i wychowywała. Pozwólcie Mi się ulegle prowadzić. Pozwólcie Mi się oznaczyć Moją matczyną pieczęcią.
d To są czasy, w których zwolennicy tego, który sprzeciwia się Chrystusowi są znaczeni jego znamieniem na czole i na ręce.
e Znamię na czole i na ręce wyraża całkowitą zależność tego, kto je nosi. Znak ten wskazuje wroga Chrystusa, czyli antychrysta. Noszenie jego znamienia oznacza całkowitą przynależność oznaczonej osoby do zastępu tego, który sprzeciwia się Chrystusowi i walczy z Jego Boskim i królewskim panowaniem.
f Znamię wyciśnięte jest na czole i na ręce.
g Czoło oznacza inteligencję, umysł, siedzibę ludzkiego rozumu.
h Ręka oznacza ludzkie działanie, gdyż rękami człowiek tworzy i pracuje.
i Tak więc osoba oznaczona jest znamieniem antychrysta w swoim umyśle i w swojej woli.
j Człowiek pozwalający się oznaczyć znamieniem na czole prowadzony jest do przyjęcia doktryny negującej Boga i odrzucającej Jego Prawa, do przyjęcia ateizmu, który w obecnych czasach coraz bardziej się szerzy i upowszechnia. Człowiek ten jest więc popychany do podążania za dzisiejszymi, modnymi ideologiami, aby stał się głosicielem wszelkich błędów.
k Ten, kto pozwala się oznaczyć znamieniem na ręce, zmuszany jest do działania w sposób autonomiczny i niezależny od Boga – podporządkowując swą własną aktywność poszukiwaniu dobra jedynie materialnego i ziemskiego. Odłącza więc swą działalność od planu Ojca, który chce ją oświecać i podtrzymywać Swoją Bożą Opatrznością. Człowiek ten ucieka w swym działaniu przed miłością Syna, który z wysiłku ludzkiego czyni cenny środek odkupienia i uświęcenia. Jego aktywność pozbawiona jest mocy Ducha, który wszędzie działa, by odnowić wewnętrznie każde stworzenie.
l Człowiek oznaczony pieczęcią na ręce pracuje jedynie dla siebie, aby zgromadzić dobra materialne. Czyni z pieniądza swego boga i staje się ofiarą materializmu.
m Ten, kto jest oznaczony pieczęcią na ręce, pracuje jedynie dla zaspokojenia własnych zmysłowych pragnień. Poszukuje dobrobytu i przyjemności, pełnego zadowolenia wszystkich swych namiętności, zwłaszcza nieczystości, i staje się ofiarą hedonizmu.
n Ten, kto przyjmuje znamię na ręce, czyni z własnego «ja» centrum wszelkiego działania. Patrzy na innych jak na przedmioty użycia i wyzysku dla własnego interesu. Staje się ofiarą niepohamowanego egoizmu i braku miłości.
o Ponieważ Mój przeciwnik oznacza swym znamieniem wszystkich swych zwolenników, nadszedł i dla Mnie – waszego Niebieskiego Wodza – czas oznaczenia Moją matczyną pieczęcią wszystkich tych, którzy poświęcili się Mojemu Niepokalanemu Sercu i stanowią część Mojego zastępu.

p Wyciskam Moją pieczęć na waszych czołach najświętszym znakiem Krzyża Mojego Syna Jezusa. Otwieram w ten sposób ludzki umysł na przyjęcie Jego Bożego Słowa, na miłowanie go, życie nim. Prowadzę was do powierzenia się w pełni Jezusowi, który wam je objawił. Czynię was dziś odważnymi świadkami wiary. Tym, którzy oznaczeni są na czołach bluźnierczym znamieniem, przeciwstawiam Moich synów – oznaczonych Krzyżem Jezusa Chrystusa.

q Następnie porządkuję całe wasze działanie, aby przynosiło najdoskonalszą chwałę Trójcy Przenajświętszej. W tym celu wyciskam na waszych rękach Moją pieczęć, którą jest znak Ojca, Syna i Ducha Świętego.
Przez znak Ojca wasze ludzkie działanie podporządkowuje się i całkowicie współpracuje z planem Bożej Opatrzności, która i dzisiaj przygotowuje wszystko dla waszego dobra.
Przez znak Syna wszystko, co czynicie, zostaje głęboko włączone w tajemnicę Jego Boskiego Odkupienia.
Przez znak Ducha Świętego cała wasza działalność otwiera się na Jego potężną moc Uświęcenia – tchnącą wszędzie jak potężny Ogień, aby odnowić od podstaw cały świat.

r Moi najmilsi synowie – w tym dniu, w którym zgromadzeni z miłością wokół Mojej kołyski świętujecie dzień ziemskiego narodzenia waszej Niebieskiej Mamy – pozwólcie się wszyscy oznaczyć na czołach i na rękach Moją matczyną pieczęcią.

Fatima (Portugalia), 15.09.1989 Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.  Polecamy stronę www.gobbi.pl

Reklama
Ten wpis został opublikowany w kategorii Pomoc duchowa i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

23 odpowiedzi na „Ks. Stefano Gobbi (książka z imprimatur) – Matka Boża o znaku bestii na ręce i na czole

 1. sowa pisze:

  „Już niebawem wydarzenia się nasilą. Antychryst wyjawi swoje knowania, i bez Mojej pomocy, nie będziecie mu się w stanie wymknąć”.

  JEZUS MÓWI „BEZ MOJEJ POMOCY” a nie bez pieczęci spod znaku Marysi niemiłosiernej
  Pawełek uśmiechnij się 🙂

  • Styrlitz pisze:

   PSALM 98(97)
   Chwała Bogu, Zbawcy świata!
   1 Psalm.
   Śpiewajcie Panu pieśń nową,
   albowiem cuda uczynił.
   Zwycięstwo zgotowała Mu Jego prawica
   i święte ramię Jego.
   2 Pan okazał swoje zbawienie:
   na oczach narodów
   objawił swą sprawiedliwość.
   3 Wspomniał na dobroć i na wierność swoją
   wobec domu Izraela.
   Ujrzały wszystkie krańce ziemi
   zbawienie Boga naszego.

   4 Radośnie wykrzykuj na cześć Pana, cała ziemio,
   cieszcie się i weselcie, i grajcie!
   5 Śpiewajcie Panu przy wtórze cytry,
   przy wtórze cytry i przy dźwięku harfy,
   6 przy trąbach i dźwięku rogu:
   radujcie się wobec Pana, Króla!
   7 Niech szumi morze i to, co je napełnia,
   świat i jego mieszkańcy!
   8 Niech rzeki klaszczą w dłonie,
   niech góry razem wołają radośnie
   9 przed obliczem Pana, bo nadchodzi,
   sądzić ziemię.
   On będzie sądził świat sprawiedliwie
   i według słuszności – ludy.

  • Pawełek pisze:

   Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus
   Dziękuję za dobre słowa i życzliwość Wam wszystkim. Wczoraj mnie szatan strasznie zwiódł w sobie tylko znany sposób lecz dziś jest nowy dzień i już więcej uśmiechu. Modlitwa, w szczególności różaniec, to najpotężniejsza broń dana człowiekowi.
   Szczęść Boże.

  • sluga pisze:

   To ty jutrzenko ukrywasz sie pod masonskim nickem „sowa”? Nie godzi dla katoliczki pisac o swojej siostrze „Marysia niemilosierna”. Boj sie kobieto kary

   bozej

   !!! Mam nadzieje, ze ruszy cie sumienie ….

   • Admin pisze:

    Sowa to nazwisko! (i dla Ciebie to Pani Sowa nie jakiś masoński symbol) używa swojego nazwiska nie wstydząc się go i nie ukrywając pod jakimś nickiem a co do „Marysieńki niemiłosiernej” to nie jest to nazwa wymyślona przez Sowę aczkolwiek bardzo trafna, „niemiłosierną Mery” nazwał sam Ksiądz widać miał ku temu podstawy :).

    • sluga pisze:

     Pani Sowo, upomnij zatem ksiedza, ktory ja tak nazywa, aby nie grzeszyl, bo nie przystoi!!! A ty nie jestes do tego, zeby osadzac, czy trafny, czy nie. Chyba sobie troszke popiszemy… az zmiekniesz…

    • Admin pisze:

     Właśnie przed chwilą skończyłem Koronkę w Twojej intencji.
     Jezus jest moim Panem a Twoim? 🙂

    • mat pisze:

     @Sluga diabła
     Apage satanas!

     Tylko Jezus jest Panem!

   • mat pisze:

    Uhu-uhu zahukała i dalej poleciała 🙂
    Wstydź się człeku pisać Bożej z małej litery. J
    aki pan taki kram, jaka wiara taka chmara
    szach-mat
    To Jezus jest Panem a nie niemiłosierna Mary herezji kramem 🙂

 2. joaneczka pisze:

  Niestety nie czytalam książki ks. Gobbiego ale rozumiem, ze to co napisane powyzej we wpisie odnosi sie nie tylko do kapłanów ale do osob swieckich? Pawelku, dobrze, ze jestes z nami:-) – tutaj sa takie boze owieczki:-) pod przewodnictwem swietego pasterza;-)

  TYLKO JEZUS JEST PANEM!

 3. brader4 pisze:

  Mam takie pytanko,może ktoś mógłby pomóc?
  W Apokalipsie sw.Jana jest napisane ;
  16 I sprawia, że wszyscy:
  mali i wielcy,
  bogaci i biedni,
  wolni i niewolnicy
  otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło
  17 i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
  kto nie ma znamienia –
  imienia Bestii
  lub liczby jej imienia.
  Matka Boża mówi do ks.Stefano że jest to jakby w wymiarze duchowym;
  f Znamię wyciśnięte jest na czole i na ręce.
  g Czoło oznacza inteligencję, umysł, siedzibę ludzkiego rozumu.
  h Ręka oznacza ludzkie działanie, gdyż rękami człowiek tworzy i pracuje.
  Absolutnie nie kwestionuje tutaj orędzi przekazanych ks.Stefano,są to przepiękne orędzia! Prosze jedynie o wyjaśnienie,jeśli ktoś z was bracia i siostry posiada więcej mądrości w tej sprawie
  Czytałem też że kiedy antychryst dojdzie do władzy nakaże przyjąc wszystkim coś w rodzaju bio chipa, a ci którzy go nie przyjmą to faktycznie nie będą mogli nic kupic ani nic sprzedac ponieważ będą poza systemem
  Pozdrawiam wszystkich!
  JEZUS JEST PANEM!

  • nietypowy pisze:

   skoro pytanko, jest i odpowiedzionko 🙂
   Poważnie. Podążając za wskazówkami Matki Bożej znamię na rękę oznacza czynności, które wykonujemy. Dobrze oddaje to niemiecki wyraz, który przejęliśmy do naszego polskiego języka — Hand = ręka w jęz. polski handel, handlować. A zatem odnosi się to, to czynności związanych ze sprzedawaniem i kupowaniem, o czym pisze św. Jan w Apokalipsie.
   W wymiarze duchowym jak i zwykłym ludzkim jesteśmy uzależnieni od pieniędzy. Proszę przeczytać wyjaśnienie Wiosny Kościoła jakie znaczenie ma znamię w języku greckim – to wyciśnięcie np na monecie, na której widniał (także za czasów Pana Jezusa) wizerunek władcy.
   Idąc dalej uzależnienie od tego znamienia bestii mogą być np. ogromne kredyty w bankach, gdzie niektórzy ugrzęźli po uszy i są pod każde dyktando banku. Co innego drobne kredyty możliwe do spłacenia, a co innego wielkie finansowe transakcje, w które uwikłane są całe państwa. Widać to na przykładzie Unii Europejskiej, w jaki sposób doprowadza się państwa do bankructwa. A zatem słowa apokalipsy wypełniają się.
   Oczywiście należy liczyć się z tym, że przyjdzie jeszcze większy ucisk, który będzie stawiaj ludzi przed większym wyborem: albo wybiorę wiarę, albo materialny dostatek, który zaproponuje np. antychryst.
   Proszę zauważyć w jaki perfidny sposób okazuje się działanie bestii. Taki przykład wzięty z naszego własnego polskiego podwórka: święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc, ilu ludzi porzuca tradycję, bo jest tyle ofert wyjazdów w góry nad morze. Ostatnio nawet ukazuje się reklama: „Boże Ciało tanio” – z ciekawości zajrzałem i co oczywiście wielkie zniżki na wyjazdy. Proszę zauważyć, że najwięcej ofert i promocji wielkich sieci handlowych odbywa się w niedziele. Przed jeszcze większym wyborem pewnie przyjdzie nam stanąć w niedalekiej przyszłości.
   Odnośnie czipów pisał także Wiosna Kościola w Liście opublikowanym na tym blogu.

  • wobroniewiary pisze:

   A dlaczego miałbyś nie zabierać głosu?
   Przecież mądrze prawisz 🙂
   Jezus jest Panem!

 4. nietypowy pisze:

  Jezus jest Panem

 5. brygadzista pisze:

  Te orędzia to takie małe miodzio na serducho. Nie ma tam żadnej mowy o osobie otrzymującej, a też pewnie cierpi i jest prześladowana. Pan Jezus tak bardzo troszczy się o nas – to się czuje w tych literkach… 🙂

 6. Katarzyna Radwańska pisze:

  Książka Księdza Stefano Gobbiego „Do Kapłanów umiłowanych Synów Matki Bożej” jest przetłumaczona na język polski i wydana przez Wydawnictwo Vox Domini. Można ją zakupić bezpośrednio tutaj: http://www.ksiegarnialumen.pl
  Piękne wydanie, w twardej oprawie, z indexem, ponad 940 stron. Koszt: 40 zł.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s