Ks. Adam Skwarczyński – MODLITWY ZA NIEPRZYJACIÓŁ POLSKI

W odpowiedzi na liczne prośby mailowe przypominamy zamieszczoną u nas 16 marca Modlitwę za wrogów Polski, opracowaną przez ks. Adama Skwarczyńskiego, przypomnijmy 16 marca ks. Adam wraz z ks. Stanisławem Małkowskim i innymi kapłanami przeprowadzili egzorcyzm nad Polską.

MODLITWY ZA NIEPRZYJACIÓŁ POLSKI 

Pobierz modlitwę i dołącz do armii modlących się za Nieprzyjaciół naszej Ojczyzny.

Pobierz modlitwę w pdf: Ojczyzna-modlitwa-Tuski

MODLITWY ZA NIEPRZYJACIÓŁ POLSKI
(Do wyboru. Oprac. ks. Adam Skwarczyński)

 1. Gest modlitewny: złożenie dłoni jak w „miseczkę”, rozwartych ku górze, a złączonych krawędziami i małymi palcami.
 2. Obraz: moje dłonie wypełnia białe pole – są to kontury Polski (można to widzieć z oczyma otwartymi lub zamkniętymi, jak kto woli). Po tym polu poruszają się czarne ludziki z ostrymi narzędziami w ręku, roi się od nich. Gryzą, szarpią, ciągną białą materię we wszystkie strony. Jest w nich coś odpychającego, odrażającego: są żarłoczne, wstrętnie cuchną.
 3. Inny obraz: nagle na mapie Polski, jak na patelni, zapala się ogień, który pali tych małych napastników, ale ich nie spala – pieką się w strasznej męce, ale nie mogą wykonać żadnego ruchu. Wczuwam się w ich mękę, która będzie trwała wiecznie!
 4. Budzę w sobie uczucia: współczuję im w ich strasznym bólu, ogarnia mnie litość nad nimi. Bardzo chcę ich ratować! Tak bardzo, że zapominam o ich wyglądzie, smrodzie, wrogim działaniu.
 5. Gest: unoszę ku górze dłonie i łączę je z dłońmi Najświętszej Maryi Dziewicy, stojącej na pewnej wysokości, jakby w ołtarzu (mogę przywołać sobie Jej obraz, najbardziej do mnie przemawiający). Razem z Nią unosimy Polskę z palącymi się na niej wrogami na wysokość przebitego boku Jezusa, by obmyły ich strumienie Krwi i Wody. Pod ich wpływem ogień gaśnie, a ludziki stają się jaśniejąco białe.
 6. Gest: z wdzięcznością i radością wznosimy dłonie jeszcze wyżej, przed oblicze Boga Ojca. Widząc Jego rozradowany wzrok, wznosimy je jeszcze wyżej, w nieskończoność, ku Chwale Nieba; jakby podrzucamy całość do góry, niknie nam z oczu.
 7. Komu nie wystarczy pomodlić się samym obrazem i gestem, może wykorzystać modlitwę:

     Panie Jezu, przebacz nam zajadłość, a nawet chwilami wrogość, jaką obdarzaliśmy te Twoje najbiedniejsze dzieci! Przepraszamy Cię za to, że nie miłując naszych nieprzyjaciół, nie byliśmy Twoimi prawdziwymi uczniami! Zło naprawiamy jednak dobrem. Oto, dzięki Twojej wszechmocy i miłosierdziu, Polska staje się pułapką dla szatana: on posługuje się tymi ludźmi do niszczenia nas, a ich samych musi stracić! Wyrwani z jego rąk, obmyci w Najświętszej Krwi Jezusa, będą razem z nami cieszyć się Twoją wieczną Chwałą! Wprowadzamy więc ich do Przybytku Twego Najświętszego Serca przez Ranę, z której wypływają Krew i Woda. Wielbimy Cię już teraz w tej chwale, w Twoim zwycięstwie, w ogromnej radości całego Nieba z ich nawrócenia! A także w naszej radości, gdy spotkamy ich w Twoim wiecznym domu jako naszych wielkich przyjaciół! Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.
Uwagi: 1. Może najlepiej by było połączyć tę modlitwę z Apelem Jasnogórskim, bo to przecież godzina łaski dla Polski. Wtedy modlą się z nami i za nas miliony Polaków, którzy w Chwale otaczają tron Królowej Polski. A może połączymy ją z naszym Różańcem za Polskę w ramach Krucjaty Różańcowej? Jednak czas nie odgrywa tu istotnej roli. Można tak modlić się wiele razy dziennie, np. widząc tych biedaków w TV.
2. Po iluś próbach słowa przestaną pewno być potrzebne, wystarczy pomodlić się samym gestem i obrazem, oczywiście nie zaniedbując „uruchomienia serca” – wzbudzenia w sobie uczuć, na ile to możliwe. Bez tych uczuć modlitwa pozostanie jednak modlitwą, nie zaniedbujmy jej.
3.  Kto ma trudności z użyciem wyobraźni, niech się nie zniechęca. Może będzie mu bliższy obraz trzymanego w dłoni słabego i chorego pisklęcia, które uniesie z litością i współczuciem ku niebu – będzie ono symbolizować wszystkich tych ludzi, wewnętrznie śmiertelnie zranionych, godnych współczucia i ofiarowania ich Bogu na wieki.
4. Nic nie przeszkadza, by powyższą modlitwę połączyć z innymi, np. z Koronką do Miłosierdzia Bożego. Ważne jest jednak to, by prosząc Boga, od razu Mu z ufnością dziękować za otrzymanie tego, o co prosimy. Skuteczność naszej modlitwy w największym stopniu zależy od ufności, z jaką ją mówimy. Wiemy przecież z absolutną pewnością, że Bóg czeka na taką naszą modlitwę, gdyż chce zbawić te najbiedniejsze ze swoich dzieci, które tyle kosztowały Pana Jezusa!
5. Nasze „pole życzliwości”, połączone z działaniem Bożej łaski, może być na tyle potężne, że jego skutki staną się widoczne w życiu Polski. Niech to „pole” tworzą razem z nami Rodacy za granicą, gdyż dla dobra i prawdziwej miłości granice i odległości się nie liczą!

2 modlitwy (wyobrażeniowa i słowna), zaczerpnięte z książki „W Szkole Krzyża” (t. 2 s. 165-166). Sam doświadczyłem mocy „modlitwy bez słów”! Jakże wiele mamy teraz tekstów „przegadanych”, a ta – bez jednego słowa, a za to pełne wykorzystanie wyobraźni! Przy większym napięciu ducha wystarczą sekundy na tę modlitwę.
Robię to tak: biorę biedną duszę (swoją lub bliźniego) – albo cały kraj – albo całą kulę ziemską – albo cały czyściec w dłonie i niosę pod Krzyż. Idę razem z Maryją i Aniołami Stróżami. Dwa Strumienie (biały i czerwony) są wodospadem, a zarazem drogą, zwężającą się ku górze. Nią wspinamy się – pod prąd Strumieni, które w tym czasie obmywają dusze – do Bramy Serca, przy której czeka Dwór Niebieski. Razem wchodzimy w Bramę Serca – Bramę Nieba z dziękczynieniem za ratunek i zbawienie…
     Wydaje mi się, że to dziękczynienie ma tu ogromne znaczenie: często napełnia pokojem, radością, a przede wszystkim ufnością.

Komu nie odpowiada powyższa modlitwa bez słów, może zechce posłużyć się następującymi słowami, podyktowanymi przez Pana Jezusa zakonnicy M. z W.:

Jezu, Boski nasz Zbawicielu, w obecności naszej Matki Maryi oraz Aniołów Stróżów zbliżam się z wiarą, ufnością i miłością do Twego Najświętszego Serca.
Ufny w Twoją Miłość do nas, słabych ludzi, obmywam w Twojej życiodajnej, oczyszczającej WODZIE siebie i moich – zagrożonych napaściami duchów ciemności – bliźnich.
Błagam przez Maryję, zmyj bielmo brudu grzechowego i ulecz nasze rany mocą Ran Twoich.
Oddając hołd, cześć i uwielbienie Twojej Najświętszej KRWI, zanurzam w niej dusze bliźnich… (imiona).
Tak oczyszczeni i naznaczeni Twoją KRWIĄ, prosimy Cię, Boże i Zbawicielu nasz, przyjmij nas do swego Serca, byśmy doznali ocalenia i uświęcenia.
Jako Chrystus, nasz Zbawiciel i starszy Brat, przedstaw nas, prosimy, w godzinie naszej śmierci Bogu Ojcu, którego dziećmi jesteśmy. Amen.

Modlitwa przekazana przez Jezusa Marii Valtorcie, zapisana w jej Zeszytach 28 czerwca 1943 roku. Pisma Valtorty otrzymały „imprimatur” Piusa XII.

Najświętsza Krwi Boża, która wypływasz z żył Boga-Człowieka, spłyń jako rosa odkupienia na tę zanieczyszczoną [polską] ziemię oraz na dusze [nieprzyjaciół Polski], które grzech czyni podobnymi do trędowatych.
Oto Cię przyjmuję, Krwi mego Jezusa, i skrapiam Tobą Kościół, świat, grzeszników, [zwłaszcza wrogów Polski], i Czyściec.
Wspomagaj, pocieszaj, oczyszczaj, zapalaj, przenikaj i użyźniaj, o najświętszy Soku Życia. Niech żadna obojętność ani grzech nie staną się przeszkodą na Twojej drodze, ale raczej – dla potrzeb nielicznych, którzy Cię kochają, a niezliczonych, którzy umierają bez Ciebie – przybywaj i spuszczaj szeroko ten najświętszy deszcz tak, aby ludzie przychodzili do Ciebie z ufnością za życia, przez Ciebie otrzymywali przebaczenie w godzinie śmierci oraz z Tobą wchodzili do chwały Twojego Królestwa.
Niech się tak stanie. Amen. Amen.

 Od Adminów:

I bardzo prosimy o modlitwę za Panią Admin, która jest bardzo mocno chora,  bardzo cierpi i nie będzie jej z nami teraz dłuższy czas, wspomagając nas jedynie cierpieniami i modlitwą myślną.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

33 odpowiedzi na „Ks. Adam Skwarczyński – MODLITWY ZA NIEPRZYJACIÓŁ POLSKI

 1. Terra pisze:

  Dziękuję Adminowi! Jestem jedną z tych osób, które prosiły o tę modlitwę 🙂 Łączę się w modlitwie za Adminkę Ewę, a jutro Komunię Św ofiaruję w jej intencji i jak największych owoców jej cierpienia na Bożą chwałę!
  Jezus jest Panem!

 2. Eva K pisze:

  Droga Ewo, niech Bog Ci blogoslawi, niech da Ci sily i zdrowie potrzebne do zycia. Jezus jest Panem!

 3. EH_MM pisze:

  Szczęść Boże!

  Czytacie nowy ekran?
  Nie wiem co o tym sądzić bo szukam i szukam i to co przeczytałam, to ścięło mnie z nóg ;(

  To pisze o stronie paruzja, info z orędziami Marii z Irlandii na Nowym Ekranie

  To chyba strona prowadzona przez byłego policjanta, Pana Wroblewskiego z Krakowa, który lansuje ”prorokinię”, która tylko straszy. Pojawili sie kiedyś na Konferencji zorganizowanej przez Przymierze Narodu Polskiego. Sala była wynajęta na krótko, a ta Pani zajęła ponad godzinę i trzeba było jej przerwać, bo rozwaliła cały program. Wyraźnie diabeł przez nią mówi.

  Byłe ( lub obecne) służby komunistyczne albo nie rozumieją wiary, albo szkodzą celowo-na jedno wychodzi.
  circ 14.06.2012 12:29:32

  http://circ.nowyekran.pl/post/65372,matka-boza-tlumaczy-apokalipse

  • EH_MM pisze:

   Nie wiem czy to prawda, dopiero jej szukam.
   Czytam wiele stron katolickich i staram się słuchać głosów księży, tego już wcale nie rozumiem.
   Co służby mają do prowadzenia stron i do orędzi z Nieba?
   Przyszłam tu ze strony Królowej Pokoju chcę prawdy i wiary w Prawdziwego Boga aby nie zbłądzić.

  • wobroniewiary pisze:

   Nie wiemy, nie jesteśmy z Krakowa i nawet nie chcemy wiedzieć. Strony paruzja wcześniej geniusz nie polecamy, tam było podszywanie się pod ks. Pawlukiewicza (po interwencji Ewy baner usunięto) teraz jest zdjęcie z Łagiewnik kierujące na Miłosierdzie

   Najlepiej pytać tych, co tę informację podali i którzy zamieszczają te herezje

   My przypominamy:
   Pisaliśmy o tym szeroko https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/04/12/oswiadczenie-ku-uwadze-roztropnych-uczniow-chrystusa/

   Oświadczenie ku uwadze roztropnych Uczniów Chrystusa
   Opublikowano 12 Kwiecień 2012
   W dzisiejszej dobie internetu łatwo paść ofiarą manipulacji, coś wkleić, dokleić, podać fałszywie, że ktoś kogoś lub coś popiera a zarzucić to komuś zupełnie innemu.

   Pani Admin nie ma obecnie na stronie i nie będzie do końca miesiąca, jednak potrafi zrobić coś także poza internetem i zadziałać tam gdzie trzeba w trosce o zbawienie dusz.

   Adminka skontaktowała się poprzez siostry zakonne z księdzem Piotrem Pawlukiewiczem, napisała też maila, że strona http://www.geniusz.net/ publikująca „orędzia ostrzeżenia” Marii z Irlandii, podaje obok baner do kazań księdza Piotra Pawlukiewicza, sugerując jakiekolwiek związki z Nim, gdyż w wewnętrznej korespondencji mailowej grupowej oraz na innych stronach promujących te „orędzia” zawierające liczne herezje, podawano fałszywą informację, że ks. Piotr Pawlukiewicz je popiera.

   Dziś widać, że baner do kazań księdza Piotra Pawlukiewicza ze strony geniusza znikł.

   Zainteresowanych Czytelników informujemy, że ksiądz Pawlukiewicz ma własną stronę internetową: http://xpiotr.pl/, na której nie ma żadnego odnośnika do orędzi Marii od „miłosierdzia”

   Administratorzy

 4. EH_MM pisze:

  Przepraszam, ale ja pytałam na stronie Królowej Pokoju, moje wcześniejsze wpisy są, a tego nie ma 😦
  Można sprawdzić. http://dzieckonmp.wordpress.com/2012/06/19/ich-nikczemne-plany-obejmuja-rowniez-nowe-swiatowe-szczepienia-ktore-stworza-choroby-na-calym-swiecie/
  U nas nad morzem ludzie żyją wakacjami, sprzedażą rybek, bursztynów, zarobkiem bo się sezon zaczął. Mało kto myśli o tym co czeka Polskę. Każdy jest zafascynowany poziomem życia w Niemczech.
  Dobrze, że jest internet gdzie można zapytać, szukać, modlić się wspólnie i nie czuć się tak samotnie

  • Terra pisze:

   Stąd pewnie to pytanie Pana Jezusa, czy znajdzie wiarę na ziemi, kiedy przyjdzie… Ludzie zajmują się swoimi sprawami, nie chcąc słyszeć wezwań całego Nieba do nawracania i pokuty. Fajnie, że tu trafiłaś – zostań z nami.
   Jezus jest Panem! I zrobi porządek jak przyjdzie 🙂

  • Tadeusz z Podkarpacia pisze:

   Zajrzałem i ja na stronę promującą orędzia Marii niemiłosiernej.
   Nie ma twego wpisu a to daje do myślenia…
   Tym bardziej Bóg zapłać za tę stronę i jej trudy w wykrywaniu Prawdy!
   Za wrogów trzeba się modlić i za Adminkę też 😉
   Jezus jest Panem!

   • Patriota i katolik pisze:

    @Tadeusz!
    „Zajrzałem i ja na stronę promującą orędzia Marii niemiłosiernej.
    Nie ma twego wpisu a to daje do myślenia…”

    To daje bardzo mocno do myślenia.
    To się po prostu w pale nie mieści!

   • serce333 pisze:

    Przepraszam że się wtrącę jako istota odmóżdżona i wierząca całym sercem w te orędzia Ostrzeżenia po przemodleniu i pokazaniu ich także kapłanom i kierownikowi duchowemu (nie odrzucili ich).
    Czy te ostrzeżenia się nie sprawdzają ? Czy chipy i przejęcia banków to kłamstwo. Nie rozumiem czemu piszesz , że czegoś nie ma i się nie sprawdza, kiedy jest dokładnie odwrotnie

    Tu o chipach – czy to fikcja i straszenie czy fakty ?
    Microchipping RFID już jest wprowadzane –

    maj 2012 – USA, Mexyk już stosują

    Tu linki dla tych którzy napiszą że to bzdura i by nie fantazjować i nie straszyć. Pozdrawiam.

    !
    http://m.youtube.com/#/watch?desktop_uri=/watch?v=D8gpgpJA3z0&v=D8gpgpJA3z0&gl=PL


    ! http://www.youtube.com/watch?v=pngMGjytUIE – niemiecki

    Dla niezaznajomionych z tematami
    Chipowanie ma tylko jeden prawdziwy cel: pełna kontrola w każdej płaszczyźnie, nad każdym człowiekiem i globalna waluta z jednym światowym rządem.

    Tu jest dość stary już ale po polsku – http://stopnwopoznan.wordpress.com/175/

    Tu masz już przygotowania nas do szczepień
    http://wiadomosci.onet.pl/nauka/powazne-ostrzezenia-swiatu-moze-zagrazac-smierteln,1,5168130,wiadomosc.html

    A może jednak spojrzeć należy czy się w swojej pewności nie zaszło w mroczną pomyłkę , a może te słowa jednak są od Jezusa.
    Jak może być smutno gdy okaże się że były od Boga

    Niech Jezus Miłosierny nas wszystkich nas Polaków błogosławi.
    Przepraszam że ośmieliłem się mieć inne zdanie tu ale uznałem nie wolno się bać prezentować swoich myśli

    • Monika pisze:

     Serce333 – „Przepraszam że się wtrącę jako istota odmóżdżona i wierząca całym sercem w te orędzia Ostrzeżenia ”

     A dlaczegóż to istoto… napisałaś, że wierzysz w orędzia a nie napisałaś, że wierzysz Panu Jezusowi? Drobna różnica a jednak robi różnicę.
     Dzięki tej stronie dowiedziałam się i zobaczyłam jak sprytny i przebiegły jest szatan – 99% prawdy i jedno małe „niewinne” kłamstewko – 1% oszustwa, którego z pozoru i na pierwszy rzut oka nie widać, i wydaje się, że nic to nie zmienia. Gdyby wszystko czym kusi było kłamstwem, to czy udałoby mu się kogoś zwieźć, a zwłaszcza katolików? Nie bądźmy naiwni. Wabi na początku tym co wiemy, że jest prawdą. By pozyskać stopniowo nasze zaufanie aż całkiem mu zawierzymy a wtedy klapki na oczy i żadne, nawet najbardziej słuszne, argumenty nie docierają.
     Wiara katolicka jest radykalna, stanowcza i bezkompromisowa, bo czy można iść na kompromisy z diabłem?.
     Jezus jest Panem!

    • serce333 pisze:

     Moniko, odpowiem Ci.
     To był skrót myślowy i wiesz o tym. Czemu więc próbujesz obalić główną a najważniejszą myśl moją iż ufam iż Orędzia od Divine Mercy pochodzą od Boga i Maryi i ufam Jezusowi i Maryi i w to co mówią w tych orędziach – bo tak uważam.
     Także dlatego że największą uwagę przykładam do owoców zdarzeń a te ręczę ci że są wspaniałe. Osobiście znam wiele osób nawet po 20 lat oddalonych od Jezusa, które się żywo włączyły w Modlitwy i zbliżyły do Boga a dzięki czemu ?
     Właśnie dzięki temu że weszły w orędzia w ich czytanie z ufnością że nie wszystko trzeba analizować rozumem i krytykować każde potknięcie czy może niewłaściwe przetłumaczenie na język polski.

     Mam wolną wolę, wielki Dar i rozum którym próbuję się posługiwać w połączeniu sercem i modlitwą i po prostu wierzę w słowa zawarte w Orędziach.
     Rzeczywiście ciężko napisać coś tutaj aby nie wywołało konfliktu mimo sporej mojej ostrożności.

     Pozostańcie w pokoju serca i z Maryją
     Przepraszam za ewentualne błędy literowe i skróty myślowe,

    • Monika pisze:

     Serce333.
     – Bioenergoterapia, magia czy np. różne okultystyczne techniki też przynoszą wspaniałe owoce, tylko trzeba dodać, że początkowo, żeby od razu nie zrazić osób, które wchodzą w ich praktykowanie (bo ludzie nie są często świadomi w co wchodzą i z czym tak naprawdę mają do czynienia). A szatan później ma dostęp przez te praktyki.
     Oglądałam kilka dni temu film (dzięki tej stronie) jak kobieta zajmowała się różdżkarstwem, zaczęła leczyć ludzi (owszem wyleczyła niejednego, bo inaczej nie przychodziliby do niej latami) i nie myślała nawet, że robi coś źle i że to nie po Bożemu, i przyjmowała jednocześnie Eucharystię (była praktykującą katoliczką). No były przecież wspaniałe owoce. Przeprowadzający z nią wywiad pytał jej jak to było w ogóle możliwe, że diabeł miał dostęp, skoro nawet Eucharystię przyjmowała? Widać nawet takie rzeczy są możliwe i mówi się obecnie o tym w Kościele, że tak dużo ludzi świętokradzko przyjmuje Najświętszy Sakrament, że w ten sposób jest On znieważany.
     A potem jak trudno było tej kobiecie pozbyć się wahadełka – jak mówiła była z nim tak mocno związana, gdy w końcu chciała go wyrzucić, jak się zorientowała z czym ma do czynienia. Na końcu diabeł jej się ukazywał, strasząc, że ją zniszczy. A ona broniła się, mówiąc, że nic jej nie zrobi, bo nosi na sobie krzyż Świętego Franciszka – TAU. Cała ta historia jest ku przestrodze, by czasem nawet sobie nie ufać, swoim odczuciom – po to mamy kapłanów, byśmy nie pobłądzili, jak ta biedna kobieta, która współpracowała z szatanem, choć nieświadomie. Skoro wierzymy, to nas też obowiązuje posłuszeństwo wobec kapłanów. Trzeba czasem stanąć w Prawdzie bez ukrywania istotnych szczegółów jak nie jesteśmy pewni i zapytać się księdza spowiednika czy na przykład zajmowanie się różdżkarstwem jest dobre, czy z pożytkiem możemy się tym zajmować, czy Panu Bogu się to podoba?
     Albo dajmy na to czy czytanie orędzi, które są takie piękne i pociągające, i na pewno Boże, i nie dają nam spokoju, że wciąż o nich myślimy, i czytamy (i mają nawet owoce!) – ale dodajmy uczciwie, że są też księża, którzy przestrzegają jawnie i uczciwie przed nimi – i to niejeden lecz wielu kapłanów i że są broszurki ostrzegające przed nimi, jak „Czas zwodzenia”, którzy to księża rozeznali, że pochodzą od złego, ujawnili światu, choćby poprzez internet, i obnażyli niejedną herezję w nich występującą – wobec tego czy jest właściwe czytanie ich i zgłębianie, i czy to jest dobre, czy może przynieść dobre owoce? Spytajmy spowiednika uczciwie. I co nam odpowie? Jeśli wierzymy w sakramenty, to spowiedź do czegoś zobowiązuje. A po takim nakreśleniu sprawy wątpię czy któryś kapłan zachęci do czytania ich.
     Unikajmy choćby pozorów zła, to nie zbłądzimy i na pewno wtedy nam nie zaszkodzą, ani innym, których w to wciągniemy i skusimy, że może jednak są prawdziwe. I co wtedy? Aż strach się bać!
     Co prawda jest tu pewien dylemat – jest zastraszanie, co się stanie, jeśli nie będziemy odmawiać tych krucjatek.
     Ale przecież wszystko mogę w tym, który mnie umacnia.
     Większe owoce przyniesie na pewno czytanie Pisma Świętego – tam herezji nie ma.
     Będę się za Ciebie modlić. Chociaż tyle mogę zrobić.

    • Monika pisze:

     Serce333, piszesz: „największą uwagę przykładam do owoców zdarzeń a te ręczę ci że są wspaniałe.”
     Znalazłam ten filmik ku przestrodze, o którym pisałam (jest w częściach ale warto zobaczyć całość), który ostrzega jak trzeba być ostrożnym, roztropnym i który ukazuje właśnie, że mogą być na początku też „dobre owoce” ale jednak szatańskie i kobietę, która widziała te „dobre owoce” a potem była walka o życie – jak mówiła. A przecież na początku udawało jej się leczyć ludzi. Tak podchodził ją szatan, by ją przekonać do tych „dobrych owoców” i była święcie przekonana, że robi dobrze.
     Jak chodzi o wróżenie (horoskopy, wróżki tak bardzo popularne dzisiaj, że to już jest zawód dobrze opłacany, nawet w mediach), to w końcu też chodzi o to by na początku ludzie uwierzyli, że to jest prawdą co przepowiadają.

     A tu opowiada jak nie mogła wypowiedzieć słów: Jezus jest moim Panem.

     Jak pokazuje film widać na początku pewne efekty, co zachęca do tego, by brnąć w to dalej. Taka taktyka, inaczej nikt by się nie dał nabrać.
     Obejrzyjcie to ku przestrodze i pamiętajcie, że Jezus jest Panem a szatan zostanie pokonany.

    • Monika pisze:

     I jeszcze filmik przestrzegający przed jogą i bioenergią.

    • Monika pisze:

     Jeszcze inna część ku przestrodze w co można zabrnąć, zaczynając z przeciwnikiem.

 5. Joasia pisze:

  Dziekujemy za te modlitwy. Potrzebne nam w tej chwili. Pamietamy w modlitwie za Pania Admin. Bjedak zawolal a Pan go wysluchal.
  Tylko Jesus jest Panem

  • wobroniewiary pisze:

   Do Pani Admin dołóżmy jej Przyjaciółkę Monikę. Właśnie dowiedziałem się, że siostra Ewy powiozła do szpitala Monikę na operację.

   Jakiś worek się rozwiązał.

   • Monika pisze:

    Ave Maryja! Bóg zapłać wszystkim za modlitwę. Już wczoraj wróciłam ze szpitala i obyło się bez operacji. Badania różne były robione i jestem zdrowa. Adminie to nie worek się rozwiązał ale woreczek i to żółciowy. Według lekarzy to były klasyczne objawy kamicy żółciowej i miałam już iść pod nóż. Jakież było zdziwienie lekarzy (w tym mojego taty, który też jest lekarzem chorób wewnętrznych), gdy przy robieniu USG nie dostrzegli żadnych kamieni. Wypatrywali ze zdziwieniem, wytrzeszczali oczy a tu nie ma. Kiedyś na USG był widoczny jeden duży kamień, o ile pamiętam 3 cm i podobno tak sobie kamienie nie znikają ale rosną – jak mówią lekarze. A jednak ich tam nie ma.
    Bóg zapłać.
    Jezus jest Panem!

 6. Eva K pisze:

  Z fragmetu ksiazki Zofi Nosko, w 1-szym rozdziale Ostrzezenie dla Swiata, zrozumialam, ze zanim bedzie ostrzezenie , beda kataklizmy. Przeczytajcie i napiszcie co o tym sadzicie. file:///home/ewa/T%C3%A9l%C3%A9chargements/Zofia%20Nosko%20-%20%28CENTURIA%29%20-%20OR%C4%98DZIA%20ZBAWIENIA.pdf

 7. Patriota i katolik pisze:

  Jaka dziś Ewangelia 😉
  Całkiem pod temat lub temat pod Ewangelię

  Ewangelia wg św. Mateusza 5,43-48.
  Jezus powiedział do swoich uczniów: “Słyszeliście, że powiedziano: «Będziesz miłował swego bliźniego, a nieprzyjaciela swego będziesz nienawidził».
  A Ja wam powiadam: Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują;
  tak będziecie synami Ojca waszego, który jest w niebie; ponieważ On sprawia, że słońce Jego wschodzi nad złymi i nad dobrymi, i On zsyła deszcz na sprawiedliwych i niesprawiedliwych.
  Jeśli bowiem miłujecie tych, którzy was miłują, cóż za nagrodę mieć będziecie? Czyż i celnicy tego nie czynią?
  I jeśli pozdrawiacie tylko swych braci, cóż szczególnego czynicie? Czyż i poganie tego nie czynią?
  Bądźcie więc wy doskonali, jak doskonały jest Ojciec wasz niebieski”.

 8. joaneczka pisze:

  Te modlitwy ulozone przez ks.Adama jakis czas temu byly dla mnie wspanialym odkryciem, mila niespodzianka:-). Teraz ta forma jest stalem puktem programu mojej modlitwy:-). Bardzo sie ciesze, ze dolaczylam do tej armii modlitewnej za wrogow ojczyzny.

  TYLKO JEZUS JEST PANEM!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s