Zwolennicy Mery z Irlandii szaleją! Chcą międzynarodowego egzorcyzmu nad ks. Adamem Skwarczyńskim

Zwolennicy Mery od niemiłosierdzia szaleją!

Ostatnie „orędzia” Marii BM przekraczają wszelkie granice absurdu, jeśli chodzi o nowy raj na ziemi. Nawet dziecko (normalne) dostrzeże w nich rogi i kopyta a tymczasem  zwolennicy Mery z tłumaczką z USA na czele (w załączeniu mail ujawniony za zgodą ks. Adama S.) organizują cała ekipe egzorcystów do pognębienia księdza, bo wg nich walczy z samym Bogiem i jest opętany.
Oto treść maila i niżej skan:

—– Original Message —–

From:  M…
To: Adam Skwarczyński; ….
Sent: Friday, June 29, 2012 6:18 AM

Subject: To jest prosba, ktora zostala wyslana przed chwila do bardzo silnej grupy egzorcystow w USA.

In the Name of the Father, of the Son and of the Holy Spirit!
Here I am bringing  a very serious and urgent request to pray, and to do all possible to stop a Priest in Poland,
Father Adam Skwarczynski in his offending actions against God the Father, Our Lord and Our Blessed Mother.
I do believe, that we do not have right openly accuse of satanism anybody, especially if this is a visionary approved by many Priests around the world.
If I am wrong, please, let me know.
Thank you! My love! Fiat! M…

Od Adminów: zapraszamy do tłumaczenia, nie chcieliśmy zabierać ks. Adamowi Jego cennego czasu

Z najnowszego „orędzia” Mery bluźnierstwa przeciwko Matce Bożej:
„Ta kobieta jest Matką Boga i nosi dwanaście gwiazd, które oznaczają dwie rzeczy
„Matka Boża i jako małżonka Ducha Świętego”

Z ostatniej chwili: 

Oto kolejne zdjęcie kolejnego maila „ostatniej szansy”
Będziemy tak robić bo ujawniając głośno ich akcje, maile i inne „przejawy miłości” -mieszamy im szyki.

Oto treść ostatniej szansy: )
—– Original Message —–

From:  M…
To: Adam Skwarczyński; ….
Sent: Friday, June 29, 2012 9:50 PM

Subject: Ksiadz wie i ja wiem.

Osad tej grupy bedzie koncem kariery ksiedza-wizjonara i wszystkich innych wcielen ks. Adama, ktory juz teraz stracil nad nimi kontrole. Zagubil sie ksiadz w swoich klamstwach.

Ja proponuje spokojne przejscie na strone Marii, przeproszenie wszystkich za wprowadzanie w blad – gleboko wierze, ze nieswiadome – i rozpoczecie nowego, spokojnego zycia, juz bez wygorowanych ambicji. Im szybciej ksiadz powroci na swoje miejsce, tym mniejsza bedzie ilosc do odcierpienia. Juz ksiadz przegral … (nie da się cytować wszystkich głupot – od Adminów)
… Prosze sie powaznie zastanowic nad nastepnymi krokami. Moze jeszcze takie zastanowienie uratuje przed gwaltownymi konsekwencjami, ja nie wiem, ale ja sie przeciez nieustannie za ksiedza modle, tak jak dobra mama. Fiat! M.”

 Jeśli dodać do tego teksty typu „Milcz Judaszu, adoptowalam cie duchowo wiec jako matka moge wiecej i nakazuję ci zamilknąć, O Panie jestem matka Judasza” – to mamy pełny obraz owoców duchowych czytania orędzionek Mery od niemiłosierdzia.
A po owocach ich poznacie!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

50 odpowiedzi na „Zwolennicy Mery z Irlandii szaleją! Chcą międzynarodowego egzorcyzmu nad ks. Adamem Skwarczyńskim

 1. wobroniewiary pisze:

  Z najnowszego „orędzia” Mery bluźnierstwa przeciwko Matce Bożej:

  „Ta kobieta jest Matką Boga i nosi dwanaście gwiazd, które oznaczają dwie rzeczy
  „Matka Boża i jako małżonka Ducha Świętego”

  dziwią nas i śmieszą maile, gdzie piszą że KAŻĄ NAM ZAMILKNĄĆ!!!

  • Wiosna Kościoła pisze:

   Myślę, że bardziej niepokojące są te zdania: „It was My Beloved Son who lovingly placed the crown of twelve stars on the head of the Mother of God at her Coronation.
   It will be My Son who will place the crown on her head in the New Paradise as Queen of all God’s children”
   „To Mój umiłowany Syn, który z miłości (miłośnie) nałożył koronę 12 gwiazd na głowę Matki Bożej podczas jej Koronacji. To będzie także Mój Syn, który nałoży koronę na jej głowę w Nowym Raju jako Królowej wszystkich dzieci Bożych.”
   Przywilej ukoronowania został już raz dokonany i Kościół czci Matkę Bożą Królową Nieba i ziemi A 22-go sierpnia będziemy obchodzić uroczystość Maryi Królowej.
   Maryja jest Królową dzieci Bożych i Jej czciciele oddają jej cześć jako Takiej. Aby nie być posądzonym o modernistyczną interpretacje teologii, czy mariologii, to wypadałoby, aby nasza droga MBM poczytała i doinformowała się odnośnie stwierdzeń o Królewskiej Godności i znaczenia Ukoronowania NMP od św. Efrema, św. Hieronima, Św. Anzelma, czy wielkich czcicieli Maryi XVII i XVIII wieku. Jej królewska godność pozostaje na zawsze. Wniebowzięcie Maryi łączy się z ukoronowaniem, gdyż od tego czasu zaczęła pełnić swą królewską władzę i godność.
   Jest Oblubienicą Ducha Świętego. Co się rodzi z Ducha Świętego rodzi się także z Niej. Otworzyć się dla Maryi, to znaczy otworzyć się na Ducha Świętego. Maryja jest Drogą prowadzącą do Ducha Świętego, do Boga.. Prawda ta odsłania nowy aspekt miłości Boga i Jego Miłosierdzia względem nas, słabych stworzeń. Jest łaskawością i dobrocią Boga dla słabości naszego umysłu i serca.
   Polecam doskonałą lekturę z orędzia Matki Bożej do ks. Stefano Gobbi:
   „Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
   107. Żyjcie w Raju ze Mną
   Synowie Moi najmilsi, żyjcie tam, gdzie Ja jestem – w Raju, do którego zostałam wzięta z ciałem i duszą, aby w pełni dzielić chwałę Mojego Syna Jezusa.
   Jak na ziemi byłam z Nim zawsze zjednoczona dzięki Mojej funkcji Matki, tak teraz – w Raju – jestem złączona z Synem w chwale. On bowiem chce mieć przy Sobie Matkę i dał Jej ciało chwalebne, podobne do Swego uwielbionego ciała.
   Oto powód tego nadzwyczajnego przywileju.
   Jak Moim «tak» dałam Słowu Bożemu możność przyjęcia w Moim dziewiczym łonie ludzkiej natury, tak samo Moim «tak» powierzyłam się działaniu Mojego Syna Jezusa, który wyniósł waszą Mamę do chwały Nieba – z ciałem i duszą.
   Ciało to jest przemienione i chwalebne, lecz jest ciałem prawdziwym, umiłowani synowie. Matka i Syn są już teraz na zawsze razem w Raju.
   Jestem również prawdziwie waszą Matką, która może was kochać nie tylko duszą, ale również Swoim chwalebnym ciałem.
   Kocham was Moim matczynym Sercem. To Serce nigdy nie przestało bić miłością do was.
   Umiłowani synowie, żyjcie i wy tam, gdzie Ja jestem, żyjcie ze Mną w Raju.
   To prawda, jesteście jeszcze na tej ziemi boleści i często odczuwacie cały jej ciężar i cierpienie.
   Dlaczego jednak – żyjąc na tej ziemi wygnania – nie żyjecie tam, gdzie teraz znajduje się wasza Matka? Żyjcie ze Mną w Raju i nie dajcie się pociągnąć światu, nie pozwólcie się uwięzić tej ziemi.
   Panuje dziś jakże fałszywa i niebezpieczna tendencja polegająca na dostrzeganiu tylko ziemi. Ludzie niemalże się boją, że spoglądanie na Raj odciągnie ich od obowiązków codziennego życia. Żyjcie ze Mną w Raju, a wtedy będziecie dobrze żyli także na tej ziemi.
   Wypełniajcie na ziemi plan Ojca Niebieskiego, a zbudujecie wokół siebie prawdziwe szczęście.
   Im bardziej będziecie kontemplować Ojca i żyć ze Mną, tym więcej zdziałacie na ziemi dla własnego dobra i dla dobra wszystkich.
   Raju, tego prawdziwego, nigdy nie będzie na ziemi.
   Jakże was oszukuje i zwodzi Mój przeciwnik, rzucający się z wielką wściekłością, aby wam przeszkodzić w połączeniu się w Niebie z Moim Synem i ze Mną!
   Raj jest tylko w światłości Trójcy Przenajświętszej – z Moim Synem Jezusem i ze Mną!
   Ta światłość oświeca Aniołów i Świętych, tą światłością się cieszą. Od tej światłości lśni cały Raj.
   Żyjcie więc, Moi umiłowani synowie, szukając, kochając i spoglądając ku Niebu, które was czeka.
   Już tu, na ziemi, żyjcie w Raju Mego Niepokalanego Serca. Wtedy będziecie pogodni i bardzo szczęśliwi.
   Będziecie coraz mniejsi i bardziej oddani, coraz bardziej ubodzy i czyści.
   Im mniejsi, bardziej ubodzy i czyści będziecie, tym łatwiej wejdziecie do Raju Niepokalanego Serca, w którym czas mierzy się uderzeniami Serca nie znającego nigdy spoczynku.

 2. Wiosna Kościoła pisze:

  Zupełnie nie potrzebna panika. Jeśli kapłan jest „czysty”, to egzorcyzm jeszcze bardziej go umocni. Podobnie jak sakrament ostatniego namaszczenia, który Kościół częściej teraz nazywa sakramentem chorych. Sam byłem świadkiem, kiedy chorzy naprawdę dochodzili do zdrowia po otrzymaniu tego sakramentu. Zresztą w wielu Kościołach w święto Matki Bożej z Lourdes udziela się powszechnie tego sakramentu, co nie oznacza, że ktoś musi zaraz zejść z tego świata.
  Co nas nie zabije, to nas wzmocni.
  Sam kiedyś uczestniczyłem w egzorcyzmach ks. Amortha, który nad uczestniczącymi nakładał ręce, co wcale nie oznaczało, że są opętani.
  Należy się zatem właściwie cieszyć, że taka modlitwa wzmocnienia zostanie odprawiona. Gdyby się okazało, że ta silna grupa „pod wezwaniem” księży egzorcystów jest związana z „Abp.” Lambertem, to nie przynosi ona żadnego skutku,a wręcz przeciwnie może odwrócić się przeciwko. Kościół Katolicki był niejednokrotnie ekskomunikowany przez inne Kościoły jak chociażby grecko-prawosławny. I jakoś się ostał.
  Z pewnością ks. Adam nie ucieknie, ani nie zamknie bloga na czas ewentualnego egzorcyzmu 🙂

  • wobroniewiary pisze:

   Na pewno ks.ani nie ucieknie ani blog nie zostanie zamknięty. Nikt też nie panikuje. Jedyny cel tej publikacji – to żadna zemsta jak myślą niektórzy ale pokazanie na jakim poziomie toczy się walka o akceptację „orędzi” Marii BM z Irlandii

   Admini

   • Lolek pisze:

    Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus, staram się rzadko zabierać głos w różnych sprawach, jednak jedna rzecz przykuwa mi uwagę i rani moje serce a mianowicie tytuł Maria od Bożego Miłosierdzia, dla mnie to jest naśladowanie Św. siostry Faustyny, to do tej świętej Pan nasz przyszedł z Orędziem Bożego Miłosierdzia i Jej przekazał wszystko i jest to zapisane w Dzienniczku.
    Przeczytałem jedno z tych orędzi Marii od Bożego Miłosierdzia i powiem tylko tyle że
    czytając tekst mam wrażenie wielkiego chaosu i zamętu, nic tam nie trzyma się tego czego naucza kościół. Wielu świętych opisywało to co ma się wydarzyć i mają Oni imprimatur i dzieła zostały przebadane i powagą kościoła zatwierdzone, choćby przez fakt wyniesienia na ołtarze, co do orędzi to powiem krótko, wywołują niepokój i robią straszny zamęt w sercach. Serce które napełnia się codziennie Eucharystią wyczuje od razu podstęp złego i to co pisze ta pani dla mnie jest złem.

    pozdrawiam i z Panem Bogiem

    • wobroniewiary pisze:

     Dlatego też Ks. Adam nazwał Ją „Mery od niemiłosierdzia.”

    • Ania pisze:

     Ja uważam że niestety ale sobie trochę zasłużyliście na ten list, agresja rodzi agresję, oni są przekonani że te orędzia pochodzą od Boga, jeżeli oskarżacie no to Was zaczynają posądzać o walkę z Bogiem i satanizm, to nie jest walka w duchu Ewangelii Przykro mi że ks. Adam, którego szanuje nazywa tak kobietę, której nie zna, potępiajmy zło ale nigdy ludzi, proszę nie komentujcie tych orędzi już

    • wobroniewiary pisze:

     Ksiadz Adam zna Panią M – autorkę listu tyleeeeeeeeeeee lat!
     Ona nazywa Go też Judaszem i rozkazuje mu milczeć w imię tego że Go zna ponad 20 lat a on uległ diabłu wg niej. Nie możemy ujawniać wszystkiego z kuchni, niech tyle wystarczy. Nie jesteśmy pisemkiem typu Fakt i jeśli coś ujawniamy to znaczy, że wrzód nabrzmiał za mocno i i lada moment pęknie!

     A co do Marii to po polsku imię Mary czyta się Mery i miłosierdzia ona nie promuje tylko szantaże piekło cierpienia i męki za to że się odrzuca jej orędzia a nie za to że się grzeszy więc z miłosierdziem nie ma ona nic wspólnego!

     Nie wierzę, że ludzie są tak zaciemnieni!!!

     Co innego straszyć piekłem, bo ono jest ale za zatwardziałość w grzechach a co innego za niewiarę w orędzia!
     Proszę poczuć różnicę!

    • Wiosna Kościoła pisze:

     Innym tłumaczeniem jest „Maria Bożego Miłosierdzia” Co ciekawe używa łacińskiego a nie angielskiego odpowiednika „Mary”. Opisując ją jako a Roman Catholic Prophet (prorokiem rzymsko katolickim) jest nadużyciem (1) a po (2) nie ma odniesienia do Kościoła.

    • Benka pisze:

     @LOLEK
     Święta Faustyna , nie bez powodu jest tu „niby „wybrana , do „miłosierdzia”Mery.
     To jest już jawny atak. Myślę ,że nie bez powodu jest to Polska i Faustyna .
     Przecież Miłosierdzie Boże było objawione w Polsce.
     Szkoda tylko , że w Polsce jest tak mało ludzi mądrych i wdzięcznych Jezusowi,
     za to Objawienie .
     Ci ludzie pewnie nie znają wcale ani Miłosierdzia Bożego , ani Faustyny .
     Za to żywią się , jakimiś odpadami ,mają w zasiegu źródło czystej wody.
     To już nawet nie trzeba nad tym ubolewać. Bo ten atak jest zaplanowany.
     Tym ludziom trzeba powiedzieć WSTYD! i jeszce raz WSTYD!

 3. Niezapominajka pisze:

  O Panu Jezusie też mówiono, że jest belzebubem i chciano Go nawet w przepaść wrzucić.
  A sam Mistrz mówił w błogosławieństwach, że „Błogosławieni jesteście, gdy [ludzie] wam urągają i prześladują was, i gdy z mego powodu mówią kłamliwie wszystko złe na was. 12 Cieszcie się i radujcie, albowiem wasza nagroda wielka jest w niebie. Tak bowiem prześladowali proroków, którzy byli przed wami”.
  http://www.nonpossumus.pl/ps/Mt/5.php

 4. babcia pisze:

  Drogie dzieci, tu chyba najlepszym komentarzem będzie modlitwa za panią Magdalenę, autorkę apelu o egzorcyzm.
  Pan już w drzwiach i niedługo zrobi porządek.
  Jak pisał brygadzista teraz jest epoka chrześcijan rozmiłowanych w herezjach czyli już niedługo
  Jezus jest Panem 😉

  • Joasia pisze:

   Dziekujemy babciu za przypomnienie i Nadzieje, :-)) Niech Pan bedzie z Toba.
   ”Wszystko moge w Tym ktory mnie umacnia”

  • Agata pisze:

   Przez kilka lat mialam przyjemnosc mailowania sobie z Magdalena i pomijajac juz ta obecna afere jaka sie wytworzyla przez te oredzia – jedno jest pewne: ona ma naprawde dobre intencje. Nie oburzajcie sie juz tak na nia ale jak widzicie siostre w potrzebie to modlcie sie, skladajcie ofiary Bogu w jej intencji a z pewnoscia to da lepszy rezultat niz te slowne przepychanki.

   • Magdalena-Zofia pisze:

    Zgadza się, Pani Magdalena, potrzebuje wielu modlitw, bo Jej działanie jest niestety owocem czytania Marii z Irlandii (o ile wiem, Pani Magdalena jest tłumaczką tych „orędzi”).

    Czasami człowiek, nie ma świadomości, że „dotyka” zła. Nie zdając sobie z tego sprawy, otwiera się na działanie złego ducha, a skutki są tragiczne dla duszy. Znamy wiele takich przykładów, przytoczmy chociażby świadectwo (tu zamieszczone) byłego energoterapeuty – on też miał dobre intencje, (chciał pomagać ludziom), a efekt był, jaki był. Najważniejsze, że wszystko się dobrze skończyło.

 5. brygadzista pisze:

  oskarżanie kapłana o satanizm jest ogromną odpowiedzialnością sumienia. Chyba ta Pani wie co robi. Jak ci kapłani są katoliccy to każą jej się puknąć w czoło!!!

 6. Joasia pisze:

  Drodzy Kochani, Ja tez uwazam ze swietemu czlowiekowi egzorcyzm nie zaszkodzi – a nawet ? – a nawet moze go jeszcze szybciej uswiecic. 🙂 Czasami nasze krzyze w zyciu po jakims czasie okazuja sie Blogoslawienstwem, z Panem Bogiem

  • Styrlitz pisze:

   Mogą sobie robić różne imprezki, nie wnikajmy jakie, niech się bawią póki jeszcze mogą. Na zdrowie im to niestety nie wyjdzie. Nie ma strachu bo…
   Jezus jest Panem! 😉

 7. Tadeusz z Podkarpacia pisze:

  A mnie ten wpis wcale nie dziwi. Zdziwiłbym się, gdyby nie zechciano poddać księdza Adama egzorcyzmom.
  Skoro serce333 wymuszał na lubelskim egzorcyście, że ta pani potrzebuje egzorcyzmu a mam na myśli Adminkę to dlaczego nie miałoby to samo spotkać „szefa” czyli księdza Adama. Nie może być uczeń „lepszy” od Mistrza 😀

  Ten sam duch zwodzenia w końcu. Jeden zna egzorcystę, bo pyka fotki a druga zna egzorcystów, bo im tłumaczy posłania różne i różniste.
  Wiem kto to i czym pachnie. Wszystkie afery medjugorskie, „słynne tajemnice z Iwanem i inne ważące na losach świata” a tak naprawdę szkodzące Medjugorie to właśnie jej wizytówka
  No cóż, modlitwa nigdy nie zaszkodzi, dusze wasze będą czyste jak łza i jeszcze bardziej ukażą nam herezje współczesnego świata.
  Kazimierz nie podawaj swoich danych , bo cię pisma do egzorcystów ścigać będą, a tak przynajmniej ty zostaniesz na polu walki 🙂

  • Przedpokój pisze:

   „A uczeni w Piśmie, którzy przybyli z Jerozolimy, mówili, że ma Belzebuba i że mocą księcia demonów wypędza demony” (Mk 3, 22).

   „Wystarczy, jeśli uczeń będzie jak jego nauczyciel, a sługa jak pan jego. Jeśli pana domu przezwali Belzebubem, o ileż bardziej jego domowników tak nazwą” (Mt 10, 25).

   Jezus jest Panem.

 8. Wiosna Kościoła pisze:

  Kochani, kończą się sesje i ja pakuję manatki. Jeszcze przyślę 2. część o anty apostołach i życzę wszystkim. miłych i pobożnych wakacji z Panem Bogiem.i ze świętymi Aniołami stworzenia.
  Odpocznijcie sobie! I chwalcie łąki, góry i doliny zielone….gdziekolwiek będziecie. Wysławiajcie Boga w przyrodzie i w całym stworzeniu. Leżcie na zielonych pastwiskach i chwalcie Boga, bo jest Dobry, gdyż jest naszym PANEM
  Niech Bóg błogosławi! Pozdrowienia dla wszystkich, ktorzy mnie lubią i dla tych, którzy niekoniecznie… 🙂

  • Styrlitz pisze:

   Ej @Wiosno wszyscy Cię tu uwielbiają 😉
   Nie zostawiaj nas na pastwę tych wilków i rekinów.
   Wychwalaj Boga razem z nami swoimi wpisami. Wakacje będziesz miał w niebie 😉

   • Wiosna Kościoła pisze:

    @Ewelina dziękuję…
    @Styrlitz – lepiej uwielbiajmy samego Boga! Pan Jezus jak nauczał i oblazły go tłumy, to też się przeszedł czasami na pustynię, by odpocząć.
    Z zawołaniem w sercu JEZUS JEST PANEM dacie przecież radę!
    Nie bójcie się wypłynąć na głębię – jak ktoś mądry i błogosławiony kiedyś powiedział 🙂

   • Styrlitz pisze:

    @ Ewelino, ja to wakacje ostatnio to chyba miałem w szkole 😉
    i niestety przez najbliższe parę lat chyba nie będę ich mieć.
    Pomachaj niebu z okna i pozdrów tam wszystkich tylko nie wypadnij 😉

 9. Adminka pisze:

  Ja na sugestię przypominającą stanowcze żądanie zwolennika Marysi od niemiłosierdzia stojącego z założonymi rękami w zakrystii w Wąwolnicy i mówiącego „ja jednak pozwolę sobie mieć inne zdanie niż ksiądz, uważam, że ta pani jest co najmniej zniewolona i potrzebuje silnego egzorcyzmu” spokojnie z uśmiechem uklękłam. Ksiądz Jan Pęzioł odpowiedział też z uśmiechem „wstań dziecko. Ona nie potrzebuje egzorcysty…”
  Nie zaszkodziło mi to a tylko umocniło w Prawdzie i w tym co robię.
  Z tego co wiem, Kazimierz też się egzorcyzmów nie boi i na takowe nie będzie się chował ani ogłaszał, że zamyka stronę.

  Jezus jest Panem!

 10. Joasia pisze:

  Mysle ze p Magdalena piszac : ‚If I am wrong, please, let me know.’ pokazuje ze sama ma pewne watpliwosci, wiec moze taki wypunktowany, konkretnie na temat e-mail do p Magadaleny ognaniczajcy sie do rzeczowych argumentow odpowiadajacych na pytanie: Dlaczego strona: W obronie wiary i tradycji i skupieni wokol niej kaplani odcinaja sie od Oredzi Marii z Irlandii ? moglby jej pomoc zastanowic sie nad pewnymi przeslaniami i zaczac je weryfikowac. Kontr-atak da niewiele a rzeczowe, wypunktowane argumenty moga pomoc.
  ”Mow z miloscia a wszyscy cie zrozumieja”
  z Panem Bogiem

  • wobroniewiary pisze:

   Ta pani pisze dziesiątki listów do ks Adama i do nas i nikt już jej nic nie odpisze od czasu jak księdza nazwała Judaszem i kazała mu milczeć. Tyle w tym temacie …
   Adminka do wynagradzania za Mieczysławę dołączyła również Mery. U mnie dziś nie ma mszy św. mogę łączyć się tylko duchowo

   @ Benka, piszcie trochę i wy jeśli chodzi o ks. Posackiego, bo jak wszystko robiła Ewa to albo obrywała za wszystkich że jest opętana albo że się pyszni swoimi zasługami. Może jakaś zbiorówka Dajmy Ewie odpocząć, też ma dzieci pracę i tę stronę a do tego dziesiątki maili i sms-ów codziennie z „komplementami” i innymi groźbami bo wróg nie śpi

 11. Benka pisze:

  @Admin
  Dobrze by było napisać do ogólnoświatowego związku egzorcystów , z informacją o tych orędziach i groźbach z tamtej strony .
  A może również poinformować ks.Posadzkiego , on ma wiele publikacji ,może ludziom oczy otworzy.

 12. Szymcio pisze:

  „Jeden pojmie to w lot, drugiemu potrzebny młot!” Jeżeli ktoś jest głupi to musi się przejechać na własnej głupocie – może wtedy coś do niego dotrze. Co zrobić? Tylko się modlić aby zwiedzionym otwarły się oczy zawczasu.

 13. wobroniewiary pisze:

  A ja wróciłam z Mszy św., pięknej Mszy św. – mogę ją śmiało nazwać wynagrodzeniem Bożemu Miłosierdziu za zniewagi, bluźnierstwa i herezje Mieczysławy i Marii od niemiłosierdzia.
  Msza święta, Komunia święta, przed błogosławieństwem Koronka do Bożego Miłosierdzia oraz błogosławieństwo relikwiami świętej Faustyny oraz ucałowanie przez każdego tychże relikwii. Kazanie krótkie acz treściwe.

  To jest prawdziwe nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i wynagradzanie – połączone ze Spowiedzią świętą, Mszą św., Koronką, i ucałowaniem relikwii Świętej od Miłosierdzia – św. Faustyny!
  Ot co 🙂

  Może mi się uda tu wkleić z jedno czy dwa zdjęcia…
  Relikwie św. Faustyny między dwiema paschałami

 14. joaneczka pisze:

  Kochani, wpadlam tu tylko na chwile. Widze, ze jest za co sie modlic:-). Egzorcyzm nad ks.Adamem? To powinno byc w dziale „humor”;-) ale jak brac na powaznie to jak pisal Wiosna Kosciola umocnienia nigdy za malo:-) Zaleglosci mam nadzieje, ze wkrotce nadrobie w czytaniu. Jestem z wami:-)

  TYLKO JEZUS JEST PANEM!

 15. Szymcio pisze:

  Może tu chodziło o słowo „oblubienica”, co zresztą jest zgodne z prawdą, bo matka Boża jest nazywana Oblubienicą Ducha Świętego. Nie chcę usprawiedliwiać ale może to pomyłka w tłumaczeniu

 16. A oto zaspamowany przed chwilą komentarz zwolenniczki Mieczysławy Kordas (przyjaciółki Barbary, samą wrzuciłem przed chwilą do spamu by więcej tu nie pisała – BASIA -ECHOCHRYSTUSAKROLA POLSKI)

  Wy ludzie czy wy macie pojecie ze jestescie głusi i ślepi
  a prosze mi tu nie bazgrac o Mieczysławie rozumniano?
  wy jakim prawem smniecie wytykac i tak mowic .
  wy co wasze serca sa zepsute i skamieniale i slepe i głuche wy macie prawo cos jeszcze mowic o kims wy wszyscy .
  podoba sie wam to jak Jezus cierpi na krzyzu podoba sie wam jak wisi na tym krzyzu wolicie go takiego cierpiacego a nie wizerunek Chrystusa krola.
  To wys obie wescie walnijcie sie w glowe to poczujecie bol straszny jak boli to zrozumniecie jak Pan Jezus cierpi przez was bo nie3chcecie go za krola
  wy wszyscy przed Bogiem kazdy z was odpowie slyszycie wy wy co niechcecie Chrystusa Krola .

  NAPISZCZCIE JESZCE JEDNO SLOWO NA NIA NA MIECIE TO NIE BEDZIE WAM MILO NA TO CO BEDZIECIE MIEC CO ODCZUJECIE I CO PRZEZYJECIE .

  podoba sie wam jak są koscioła zamykane chcecie aby sie cieszyc gdy np dusze nie przyjmą Ppana Jezusa tak bedziecie sie cieszyc i smiac
  bo widac ze tak chcecie wszyscy .
  Chrystus dawno powinin byc krolem jesli nie bedzie oj wam to mowie .
  bedziecie beczec od krzykow cierpien od zla ktore inni beda wam zadawac tak i bedzie wam sie dzialo wam co tak piszecie o niej zamiast sie modlic o intronizacje Jezusa na Krola Polski
  bo tak sie boicie Chrystusa krola dlatego ze wasze grzechy sie ujawnia to tak sie tego biocie i dobze gdy bedzie Chtrrystus krol.to inaczej bedzie juz nie bedziecie konsac .
  1 nie bedzie kosciołów zamykanych – a co myslicie ze nie ma a przyjzyjcie sie i popatrzcie .
  2 -nie bedzie bezczeszczenia naswietrzego sakramentu
  3 nie beda zabijac niewiniatek
  4 nie bedzie komuni na stojąco i na rekachh—-
  bo kim ty jestes marny czlowieku ze stoisz przed Bogiem jak smiesz twarza w twarz stac przed nim .
  a nie prawda to kto umarł za was na krzyzu kto za wasze swinskie ochydne grzechy cierpiał?
  Jezus Chrystus król
  5. bedzie wolnosc w miłosci i miłowaniu Boga .
  a co myslicie ze jest wolnosc — nie jest nawet w własnnym domu nie maja wolnoscuii ci co wierza w Chrystusa tylko sa zabijani dzieci sie zabija ze chca isc do koscioła ze chca modlic sie ..wyzywa sie je bije .
  chcecie filmu aby wam pokazac dokładnie jak dobrze nagram i wam pokaze wam slepym i guchym pokaze wam to jak zlo was nienawidzi i was niszczyc bedzie jesli nie bedziecie chcieli Chrystusa krola Polski .
  rozumniano ma on byc krolem Polski a ze Mmieczyslawa tak powiedziała to ona nie obrazila Pana Jezusa tylko wy go obrazaice .
  JESZCZE JEDNO NAPISZECIE TO WAM TAKA PRAWDE NAPISZE ZE WAM WŁOSY DEBA STANA I ZROZUMNIECIE JAK WAZNE SLOWA MOWI TU MIECZYSLAWA KORDAC
  Nie bedziecie zle myslec i mowic o niej bo ona nic zlego nie powiedziała .
  Tylko przyjzyjcie sie sobie co wy robicie.

  • brygadzista pisze:

   Jestem ciekawy, czy szanowna Pani w Czasie okresu Wielkiego Postu adoruje krzyż w kościele (oraz w Wielki Piątek)? To znaczy, że krzyż św. Benedykta też jest do niczego?

   • brygadzista pisze:

    Proszę o oficjalne włączenie tej Pani na listę dla super egzorcystów z USA, a nie bazgrać mi tu o ks. Adamie!! Zrozumiano! 🙂 🙂 🙂

    • Przedpokój pisze:

     A ja jestem ciekawy jak wygląda „komunia na stojąco i na rękach”
     Komunikujący stoi na rękach czy komunikowany czy może obaj? Ktoś widział już takie modernistyczne cudeńka? ;]

    • Benka pisze:

     @Przedpokój
     Ubawiłeś mnie setnie , swoim wywodem ….super !

    • Magdalena-Zofia pisze:

     I mnie 🙂 🙂 🙂

 17. A teraz dla odmiany list od Pana Romana 😉

  Króluj nam Chryste!

  Witam Panią serdecznie. Czytałem dziś te zmasowane ataki na Księdza Adama i muszę przyznać, że ludzie sympatyzujący z Marią BM zachowują się tak, jakby jej samej oddawali cześć i chwałę, a nie Panu Bogu. Osobiście proponowałbym, aby to nad nimi odprawić jakieś egzorcyzmy, bo oni tego najwyraźniej potrzebują, a Księdza Skwarczyńskiego pozostawić w świętym spokoju.
  Samemu kiedyś kilkakrotnie zdarzyło mi się czytać stronę Marii BM, ale szybko stwierdziłem, że jej „przekazy z nieba” budzą więcej lęku niż nadziei i definitywnie zaprzestałem ich czytania. Ponadto, gdyby ktoś rzeczywiście chciał wiernie dostosowywać się do odmawiania tych wszystkich krucjatek, nie miałby czasu ani na pracę, ani na sen, ani też na prawdziwą modlitwę, która jest najskuteczniejsza i najpewniejsza tj. odmawianie Różańca świętego.

  Kończąc proszę pozdrowić ode mnie (jeśli ma Pani taką możliwość) Księdza Adama Skwarczyńskiego i Księdza Stanisława Małkowskiego i zapewnić o stałej modlitwie z mojej strony (modlę się również w Pani intencji).

  Pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia – z Panem Bogiem

  Ps. Takich wypowiedzi nam potrzeba Nie sposób – jak powiedział dziś mi jeden z Ojców Franciszkanów – odstawiać przedstawienia teatralne, jednak Prawdy bronić trzeba i to odważnie jak Jan Chrzciciel.
  Siostra zakonna potwierdziła z kolei, że osoby duchowne są zasypywane tymi śmieciami i przy okazji „nawalanką na dziwaka fałszywego proroka -ks. A.S.)
  Tak to jest wpuścić fotografa czy ogrodnika do jednej czy drugiej kurii, egzorcystę „oleje” bo nie jego diecezja, na innej stronie napisze, że egzorcysta go zachęca (sic!!!) swoich stron założy cztery + jakieś forum o orędzionkach i roznosi tę zarazę niczym truciznę po całym stanie duchownym w całej Polsce!

  • Benka pisze:

   @Admin
   Mały czlowiek potrzebuje dowartościowania , to jest psychiczna potrzeba.
   Szkoda tylko ,że robi się to kosztem innych ludzi.

 18. wobroniewiary pisze:

  Postanowiliśmy pokazywać co cięższe wpisy ale sami je będziemy wklejać a samych autorów będziemy spamować, by nam się tu nie wałęsali i nie promowali w nickach stron z orędzionkami
  Oto język miłości zwolenników Mery
  (ja20, serce333, łukasz Udurma, nienawidzewasszatany, yoyo, ostrzeżenie wordpress, niechcemieczwaminicwspolnego, niezaczepiajadmina, luk1407 – ta sama treść jakby kopiowana z jdnego posiedzenia 😉 i 50-ty raz powtarzana jak mantra)

  Najpierw opracowany grupowo jak w sekcie tekst:
  „Chciałbym zainteresować Siostrę objawieniami, które regularnie są publikowane na wielu stronach internetowych w Polsce i na świecie. Ukazują się od listopada 2010 roku aż do dzisiaj (ostatnie orędzie pochodzi z 26 czerwca 2012 roku). Są przekazywane przez Trójce Świętą oraz Matkę Bożą, katoliczce, wizjonerce z Irlandii, Marii. Mają przygotować ludzkość do „Ostrzeżenia” w czasie jego trwania każdemu człowiekowi powyżej 7 roku życia zostaną ukazane jego grzechy, tak jak są one widziane w oczach Boga. Połączone to będzie z Wielkim Cudem – zderzeniem dwóch komet, które utworzy znak Krzyża na niebie widoczny dla każdego człowieka na ziemi. Ma to być ogromny dar od Boga dla ludzkości, ostatnia szansa do nawrócenia przed Sądem Ostatecznym.

  Podobną wzmiankę o tym wydarzeniu znalazłem w „dzienniczku św. Faustyny”….. + pdf z całością „orędzionek”

  2) moja odpowiedź, że nas to nie interesuje, że kapłan katolicki i to niejeden to odrzuca to atak na całego:

  3) współczuje Ci, przy Ostrzeżeniu zrozumiesz jaki błąd popełniłaś, ale wtedy już będzie za późno, kim Ty w ogóle jesteś?
  kto Ci dał prawo oceniać te objawienia ?
  jakim prawem ubiegasz Kościół Katolicki w ich ocenie, i wydajesz tą opinie pełną kłamstw i oszczerstw.
  jeszcze potępiasz te orędzia i nazywając je szatańskimi!
  kto Ci dał takie prawo ?!
  za pomocą KŁAMSTWA i OSZCZERSTW próbujesz odwieść od nich ludzi
  ciężko grzeszysz
  pamiętaj, jesteś odpowiedzialna za tych wszystkich ludzi których odwodzisz od tych orędzi
  będziesz za to odpowiadać przed Bogiem!!!

  4) sami zwodzicie ludzi, to nie jest dyplom, i w żadnym fragmencie orędzi nie ma takiego określenia, KŁAMIECIE, to co przedstawiacie to jest tylko oprawa graficzna, utworzona przez założycieli strony na której publikowane są orędzia. KŁAMSTWEM I WYŚMIANIEM, DRWIENIEM chcecie odwodzić ludzi od tych orędzi? Wyręczacie Kościół Katolicki w ocenianiu tych orędzi ? Zdajecie sobie sprawę z tego co robicie !!! Oceniając objawienia w ten sposób bierzecie pełną odpowiedzialność za ludzi których odwodzicie od nich!! Gdzie jest pokora w waszych ocenach? Gdzie jest obiektywizm? Wy nawet nie znacie dokładnie treści tych orędzi, a podejmujecie się ich oceny? Uważacie że te orędzia są od szatana, a sami działacie w jego imieniu!!! Będziecie płakać, jak zdacie sobie sprawę z tego jaki błąd popełniliście, ale wtedy będzie już za późno, opamiętajcie się !!!

  5) i oczywiscie moderacja to wyrzuci (tak jak wczoraj wyrzucila to co bylo niewygodne-za komuny tez byla cenzura), w swojej pysze i zarozumialosci dalej bedzie oklamywac tych ktorzy tutaj pisza i czytaja… pamietaj jednak ze tez staniesz na Sadzie Ostatecznym! a moja radkosc chociaz w tym ze Ty to przeczytasz.

  Ale przecież na blogu orędzionek siedzą cicho i nikogo nie atakują – „tam taka cisza” na zewnątrz, bo ofensywa zeszła do podziemia. Więc dla Ciebie Beato troszkę od kuchni …
  Jeden raz można to „olać” ale otwórz pocztę a tam 30 razy to damo od każdego nicka jak mantra
  Zginiesz zdechniesz na dnie piekła, świnio załatwimy cię… to tylko tak dla wyjaśnienia sytuacji dla Beaty i innych

 19. Malina pisze:

  zobaczcie wy, Zenobiusz i Kefir jesteście w Gazecie Polskiej dzięki tej walce z herezjami.
  Teraz więcej osób przeczyta jak was niszczą za to
  Jestem z Wami
  Jezus jest Panem
  http://gazetapolska.com.pl/?p=43338

 20. wobroniewiary pisze:

  Mówisz i masz 🙂
  Lubimy jasne sytuacje

 21. Z ostatniej chwili
  Zaraz Admin zamieści u góry kolejne zdjęcie kolejnego maila „ostatniej szansy” i będziemy tak robić bo ujawniając głośno ich akcje, maile i inne „przejawy miłości” mieszamy im szyki.
  Przy okazji pozdrawiamy „księdza Marcina” – czego to ludzie nie wymyślą, „metoda na księdza” jest niezłą ale nie u nas Ten oryginalny ksiądz jest o Niebo lepszy 🙂

  Oto treść ostatniej szansy: )
  MOJA OSTATNIA SZANSA…!
  —– Original Message —–
  From: M…
  To: Adam Skwarczynski
  Sent: Friday, June 29, 2012 9:50 PM
  Subject: Ksiadz wie i ja wiem.

  Osad tej grupy bedzie koncem kariery ksiedza-wizjonara i wszystkich innych wcielen ks. Adama, ktory juz teraz stracil nad nimi kontrole. Zagubil sie ksiadz w swoich klamstwach.

  Ja proponuje spokojne przejscie na strone Marii, przeproszenie wszystkich za wprowadzanie w blad – gleboko wierze, ze nieswiadome – i rozpoczecie nowego, spokojnego zycia, juz bez wygorowanych ambicji. Im szybciej ksiadz powroci na swoje miejsce, tym mniejsza bedzie ilosc do odcierpienia. Juz ksiadz przegral …
  Prosze sie powaznie zastanowic nad nastepnymi krokami. Moze jeszcze takie zastanowienie uratuje przed gwaltownymi konsekwencjami, ja nie wiem, ale ja sie przeciez nieustannie za ksiedza modle, tak jak dobra mama. Fiat! Magdalena”

 22. Magdalena-Zofia pisze:

  „Ja proponuje spokojne przejscie na strone Marii” – „PRZEJŚĆ NA STRONĘ MARII” !!!!!!!!!!!!!!!!
  – JA NIGDZIE NIE PRZECHODZĘ, ZOSTAJĘ PO STRONIE CHRYSTUSA.
  JEZUS JEST PANEM

 23. BARBARA MARIA pisze:

  ZAUFAJMY PANU JUŻ DZIŚ !!! JEZUS ZWYCIĘŻYŁ! ON JEST KRÓLEM I PANEM ŚWIATA!
  MARYJA, NIEPOKALANA DZIEWICA, KRÓLOWA NIEBA I ZIEMI I KRÓLOWA POLSKI OBRONI
  KS. ADAMA, ADMINÓW I NAS.
  Na początku tez tak sobie myślałam , że nie warto zajmować się tymi orędziami.
  Ale ilu ludzi mogły zwieść. Myślę ,że Ks. Adam wie co robi.
  UFAJMY ! TYLKO JEZUS JEST PANEM!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s