Ks. Adam Skwarczyński – MARANA THA przyjdź, Panie Jezu.

Prośba Czytelniczki  Marii R-G.
Prośba do ks. A. Skwarczyńskiego, ks. Małachowskiego i wszystkich innych księży o opasanie wstęgą Krwi Przenajdroższej Stadionu Narodowego w Warszawie,zanurzenie go we Krwi Przenajdroższej Chrystusa Pana, oddanie  Niepokalanemu Sercu Maryi Zwycięskiej Królowej Polski i Chrystusowi Królowi z prośbą o to by nie doszło do blużnierczego występu w dniu 1 sierpnia Madonny oraz o to by obiekt ten służył do bożych celów.

Prośba Czytelnika Lolka z Krakowa
Dobrze by było, by jakiś Kapłan wybrał się na to miejsce na którym ma śpiewać ta pani „Madonna” i dobrze skropił święconą wodą i egzorcyzmowaną solą. Miałem młodego sąsiada który non stop urządzał imprezy, alkohol, muzyka i wszystko inne, wzywałem policję i co nie tylko, sam rozmawiałem i nic, aż w końcu wziąłem wodę święconą i skropiłem drzwi i obejście i duchowo jego dom i wyobraźcie sobie natychmiast przestali przychodzić do niego koledzy i bawić się do białego rana a po pół roku wyprowadził się i mamy spokój dlatego polecam, WODA ŚWIĘCONA

Ksiądz Adam Skwarczyński odpowiada:
Odpowiadając na prośby internautów, ks. Adam Skwarczyński w niedzielę 29 lipca, w poniedziałek 30 i we wtorek 31 przy Apelu Jasnogórskim obejmie egzorcyzmem Stadion Narodowy w Warszawie oraz „Madonnę” z jej zespołem. Zaprasza współbraci kapłanów do wspólnej walki przy użyciu egzorcyzmu, a ludzi świeckich do zanurzenia tego obiektu w Najdroższej Krwi Chrystusa. Dla jak największej chwały Boga i dla godnego uczczenia i wywyższenia Maryi Królowej Polski.

Z innej beczki, ale też przydatne:
Do pobrania załączamy pliki od ks. Adama o szkodliwości cukru i papierosów – wersja do druku dwustronnego na kartce A4

Pobierz plik o szkodliwości cukru: cukier_n 2xA5
Pobierz plik o szkodliwości palenia papierosów nałóg nikotynowy to uzależnienie demonicznym od demona nikotyny): papierosy

Od Adminów: Pozdrawiamy z drogi na wakacje i prosimy o modlitwę i modlitwą ogarniamy wszystkich Czytelników a wasze intencje złożymy u stóp Niebieskiej Pani.

OD Admina w sprawie kolejnego oszczerstwa Bronisława H., admina strony dzieckonmp.

Ten zarzuca nam, zmianę wpisu „augustyna” i rzekomo ma dowód zdjecie. Jest tylko jedno „ALE” – wpis spam Augustyna zabezpieczony dla celów prokuratury, którego poza augustynem czyli Bronisławem H nikt inny nie widział, gdyż od dawna jest zaznaczony jako spamiarz  i nadal siedzi w spamie nigdy nie był na wierzchu i nie było problemu gdyby nie to, że jego znaczek wygląda tak:

A i godzina wpisu jest inna: „Wysłany 27.07.2012 o 22:58  no i imię „augustyn” bez udziwnień. Kto więc jest fałszerzem, a kto karykaturzystą….

KOLEJNA KOMPROMITACJA DZIECKANMP.
NA TYM WPISY O NIM KOŃCZYMY RESZTĘ MA CO ROBIĆ PROKURATURA.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Film, Pomoc duchowa i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.