Widziałem Nowy Świat – ks. Adam Skwarczyński. Film nakręcony przez ks. Artura z hiszpańskiej TV Nazaret

Wywiad z ks. Adamem Skwarczyńskim, świadkiem uprzywilejowanym Świata, który ma nadejść, poprzez jego osobiste wizje przyszłości oraz analizę pism współczesnych proroków w Kościele. Przekonany jest on o całkowitej prawdziwości tego Nowego Świata, który ma się wyłonić z bezpośredniego doświadczenia Pana Boga u wszystkich ludzi, zapowiadanego jako „Ostrzeżenie”. Jest on gotów nawet życie oddać za prawdę tego, o czym opowiada w swych książkach i niniejszym wywiadzie dla telewizji katolickiej w Barcelonie – NazaretTV.
Znajomość przyszłości oraz analiza wielu pism prorockich pozwala mu korygować fałszywe czy zdeformowane oczekiwania innych co do nadchodzących czasów. Zdumiewające jest to wszystko, o czym z takim spokojem i przekonaniem mówi ks. Adam, zwłaszcza dla kogoś, kto nigdy jeszcze nie spojrzał na bliską nam przyszłość od strony objawiającego nam ją Wszystkowiedzącego Boga. Nie po to, by nam grozić, lecz przygotować i zbawiać…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Film, Wydarzenia i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

82 odpowiedzi na „Widziałem Nowy Świat – ks. Adam Skwarczyński. Film nakręcony przez ks. Artura z hiszpańskiej TV Nazaret

 1. Tadeusz z Podkarpacia pisze:

  Zacząłem oglądać ten film i przyszła mi do głowy jedna myśl
  Bronisławie z dzieckanmp czy Ty wiesz komu wypowiedziałeś wojnę i na kogo skierowałeś swe blogowe armaty ?

  • Benka pisze:

   @Tadeusz
   Jeżeli ktoś jest nieświadom tego co piszesz,to napewno czytelnicy.

   • wobroniewiary pisze:

    Ale nie naszego bloga 🙂

    • Benka pisze:

     @Admin
     To oczywiste

    • Marioroz pisze:

     Witam,
     W jaki sposób można dołączyć do bloga?
     Co do zbliżającego sie Ostrzeżenia to według widzących z Garabandal, wszystko ma się rozpocząć niedługo po tym jak papież powróci z Moskwy. Biorąc pod uwagę bardziej przychylny stosunek obecnego patriarchy Moskwy Cyryla I do Papieża można przypuszczać, że taka wizyta może się odbyć nie wcześniej niż za 2 lata.

    • wobroniewiary pisze:

     „W jaki sposób można dołączyć do bloga?”
     Już dołączyłeś wystarczy czytać i pisać. 😉
     Pozdrawiam.

    • Szymcio pisze:

     Marioroz zapewne masz rację. Ja również sądzę, że rok 2015 będzie rokiem przełomowym. Zapytacie dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta. 33. Tyle lat miał Pan Jezus kiedy umarł na krzyżu, kiedy zmartwychwstał i żyje dotąd :). W 2015 r. będziemy obchodzić 33 rocznicę objawień w Medjugorie. Pomyślcie czy to nie jest logiczne? Dokąd będą trwały te objawienia? Sądzę, że w tym przypadku lat 33 pokryje się, i to będzie koniec objawień w Medjugorie i w ogóle (wg widzących są to ostatnie objawienia) i zaczną wypełniać się tajemnice.

 2. Magda pisze:

  ŚWIĘTE BUKIETY
  zwyczaj święcenia roślin w bukietach w dniu Matki Boskiej Zielnej i w wiankach w oktawę Bożego Ciała
  http://www.luczaj.com/zielna.htm

 3. joaneczka pisze:

  Coż to za kolejna niespodzianka:-)))))!!!!! Juz wiem co bede ogladac dzis wieczorem:-)!!!!

  TYLKO JEZUS JEST PANEM!!!!!

 4. Krzysztof pisze:

  Tadeusz po co znowu nawiązywać do Bronisława…?, nie rozumiem dlaczego znów ten temat?, po co c i ą g l e roztrząsać?czy nie lepiej za Niego się pomodlić? odmówić dziesiątek różańca ? lepiej cieszyć się wspaniałym filmem , który daje nam wielką Nadzieję
  z Panem Bogiem

  • Tadeusz z Podkarpacia pisze:

   Krzysztof
   Modlitwa oczywiście jest najważniejsza ale poza modlitwą liczy się też prawda (przynajmniej dla mnie) a nie obrażanie Kapłana, poza tym informacja i ostrzeżenie innych przed panem Bronisławem i jego stroną. Posłuchaj ks. Adama On się nie cacka nazywa zło po imieniu uczmy się od Niego.

 5. Babcia pisze:

  Bogu niech będą dzięki za ks Adama a Wam za ten film słuchałam i oglądałam z wielkim wzruszeniem.

 6. Krzysztof pisze:

  Prawda jest ważna , zgadzam się i oczywiście trzeba bronić ludzi niewinnych!!! ale nie wałkujmy w kółko , na okrągło i pod każdym nowym tematem o panu B.
  Piszemy pod tematem filmu „Widziałem Nowy Świat” , Ksiądz Adam mówi o tym, co nas czeka , o czym także ostrzegał Jan Paweł II np w Fuldzie, trzeba być przygotowanym na nadejście tego Nowego Świata. Powinniśmy przygotować swoje serca , aby były czyste, gotowe gdy przyjdzie Jezus. Podobnie jak w starożytności gdy pierwsi Chrześcijanie oczekiwali na ponowne przyjście Pana miłowali siebie i nieprzyjaciół swoich , wybaczali nawet tym , którzy skazywali ich na śmierć, toorturowali – podobnie mówi ksiądz Adam Skwarczyński, wspominając o swoich (przyszłych) oprawcach.
  „Zacząłem oglądać ten film i przyszła mi do głowy jedna myśl Bronisławie…” Tadeuszu ja tego nie rozumiem ,dziś obejrzałem kilkadziesiąt pierwszych minut tego filmu i ksiądz nie mówił o tym Panu , który Tobie na myśl przyszedł .
  Cieszmy się tym filmem i porozmawiajmy na tematy w nim omawiane …pozostań z Panem Bogiem !

 7. sowa pisze:

  Słucham właśnie radia Jasna Góra a w kazaniu bp. Depo mówi jakby […edycja] słuchających MBM „zbyt dużo w Polsce narosło poprawiaczy Ewangelii”

  Film przepiękny warto oglądać i słuchać księdza Adama Skwarczyńskiego.

 8. Benka pisze:

  @KOCHANI
  Uspokójmy serca , przeanalizujmy wielokrotnie co Ks. Adam mówi w tym wywiadzie , który napewno dużo Go kosztował.
  A nawet „jak psy szczekają” , karawana niech jedzie dalej .
  Panu Bogu oddajmy wszystkie dalsze zdarzenia , te dobre , aby nasi duchowni szybko wrócili na blog , aby przybyli inni , …. i te złe / jezeli nas dopadną /.
  Mamy o czym rozmyślać , po tym wywiadzie.
  Odtworzę sobie też poprzednie .
  * Boże daj nam natchnienie , i uspokój serca.
  * Panie , zostań z nami , bo ciemno dookoła.

 9. joaneczka pisze:

  Ja tez jestem tego zdania by nie nakrecac sie w nieskonczonosc, nie przesadzajmy we wszystkim, kiedy trzeba mowic MOWMY, kiedy nie trzeba MILCZMY. Juz nie moge sie doczekac kiedy dzieci pojda spac…bo wtedy bede mogla spokojnie obejrzec ten film z ks.Adamem:-).
  TYLKO JEZUS JEST PANEM!!!

 10. Joasia pisze:

  Ks Adamie, nie wiem czy sa słowa ktorymi mozna wypowiedziec wdziecznosc za Twoja osobę i postawe. Nie wiem czy jest wystarczajaca ilośc łez ktore mozna wylac jako Wdziecznośc Panu Naszemu i Matce Naszej Najświętszej. Z Twoim błogoslawienstwem do Nowego i Pieknego Swiata według Woli Pana :-))) Bog jest Niezgłębionym Zrodłem Milosierdzia. Pan Jezus powiedzial do siostry Faustyny: Palą mnie płomienie Miłosierdzia – chce je wylewac na dusze ludzkie.
  Prosmy, prosmy i modlmy sie, modlmy sie o wszystko bo za mało czasu by prosic o wiele ! a Bog jest Wielka Przepascią Miłosierdzia wykraczającą poza ludzkie granice rozumowania. Proszę pamietajcie o tym.
  Panie, Tobie Chwała i Cześc po wszystkie krance ziemi i każde tchnienie życia. Panie ja wiem Ty kochasz swoje dzieci bezgranicznie i ulitujesz sie nad każdym grzesznikiem gdy on zawoła.

  Za chwilę przyjdzie Pan i bedzie wiecznej prawdy znak, że Bóg ukochał nas !!!!

 11. Krysia pisze:

  Dziękuję z całego serca za wywiad z Ks.Adamem Skwarczyńskim.Zaraz po Apelu Jasnogórskim na spokojnie z wielką uwagą serdecznie wysłucham .Dziękuję !!!
  Króluj nam Chryste.

  • joaneczka pisze:

   Serdecznie, bardzo, ogromnie, niezwykle dziekuje za ta uczte duchowa w postaci rozmowy z ks.Adamem:-). Bylo to dla mnie duze przezycie bo odkrylam dla mnie cos wspanialego, doznalam duchowego wstrzasu i wzruszenia w momencie wyjasniania spowiedzi :-)))). Z reszta czesto dostaje wiele swiatla podczas czytania roznych materialów ks.Adama (juz nie mowiac o spotkaniu osobistym), za ktore tylko Bog jeden wie jak jestem wdzieczna:-). Jeszcze raz zapewniam o wsparciu modlitewnym i obejmuje sercem najdroższego mi ksiedza:-)))!!!
   MARANA THA!!!!!
   TYLKO JEZUS JEST PANEM!!!!!

   • wobroniewiary pisze:

    No właśnie, nie ma to jak duchowa uczta spotkania osobistego z ks. Adamem.

    Z Joaneczką wiąże się taka historia… 🙂
    Opiszę ją, aby ludzie wiedzieli co znaczy”przebywać w „złym towarzystwie” i co robi nakręcanie się. …
    Joaneczka wie uśmieje, że mam odwagę o tym napisać.
    Napisze ..ku przestrodze dla innych i bardzo proszę wszystkich Czytelników naszej strony o wzięcie sobie do serca mojej wypowiedzi i prośby (raczej dwóch)

    Napisałam pod najnowszym wpisem o „Komunii” jako „prośba Adminki”

 12. wobroniewiary pisze:

  Ks. Adam dziś ma „małe” cierpienia
  Nasz kolega z W-wy Krzysztof z nickiem „krzydsztofn” (również był na innej stronie swego czasu) pojechał do księdza by ksiądz Adam nie był sam. Ja dzwonię co godzinę. Pani Helenka na wyjeździe ale jest pan Józef kierowca księdza przy Nim. Trwają na modlitwie w kaplicy Za Ojczyznę naszą.
  O 15-00 ksiądz Adam pobłogosławił Ojczyznę i wszystkich Polaków Najświętszym Sakramentem!

  Rozmawiamy dziś dużo z księdzem. Każdy ma swój dzień – dzień cierpień.
  Nie dodawajmy ks Adamowi większych cierpień
  Każdy kto słuchał nagrania to słyszał z jakim bólem ks. Adam wypowiada te słowa o ludziach złej woli.
  Pomódlmy się lepiej dziś w intencji ks. Adama!

  Za chwilę pod filmem na dole wpisu dołączę dokument ks. Adama na temat Komunii świętej. Kwadransik i będzie do pobrania

 13. Pingback: Zenobiusz's Blog

 14. Małgorzata Z pisze:

  Zakaz śpiewania Bogurodzicy w wojsku w Polsce !

  Jak długo będą nas Polaków pozbawiać pamięci Narodowej ? Ruszmy tyłki Polacy !

  No cóż dzisiaj od przejaciół dowiedziałem się, iż Minister Obrony w 2007 roku ustalił oficjalnie Pieśń Reprezentacyjną WP tym samym Bogurodzica nie jest już Pieśnią która będzie śpiewana oficjalnie, co czyni ją formą zakazaną przy wszelakich uroczystościach.

  http://poloniae.nowyekran.pl/post/71217,zakaz-spiewania-bogurodzicy-w-wojsku-w-polsce

 15. Małgorzata Z pisze:

  Narodowa katastrofa: milionom dzieci przepisano leki antypsychotyczne, których w ogóle nie potrzebują

  Czy lekarze zupełnie poszaleli? Psychiatrzy w USA zapisują leki antypsychotyczne dzieciom w jednym przypadku na trzy wizyty, co jest wskaźnikiem o 3 razy wyższym niż w latach 90-tych.

  Około 90 % recept na leki antypsychotyczne wypisanych w latach 2005-2009 zostało przepisanych z innych przyczyn, niż to dopuszczają normy US Food and Drug Administration.

  Badacze twierdzą, że wzrost wypisywania recept na antypsychotyki w znacznej mierze związany jest z leczeniem zachowań zakłócających spokój, włącznie z przypadkami ADHD – nawet jeżeli te zaburzenia nie są leczone za pomocą antypsychotyków.

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/08/14/narodowa-katastrofa-milionom-dzieci-przepisano-leki-antypsychotyczne-ktorych-w-ogole-nie-potrzebuja/

 16. Małgorzata Z pisze:

  36 proc. bezrobocia. Gdzie? W samym środku Polski!

  To zaklęty krąg: jest wielu bezrobotnych, nie ma popytu na towary i usługi. Nie opłaca się zakładać firm i nie ma pracy. W jednej czwartej powiatów bezrobocie sięgnęło 20 procent. I nie zanosi się, by coś się zmieniło. Rekord – 36 procent ludzi bez pracy – padł na Mazowszu

  http://gospodarka.dziennik.pl/praca/artykuly/398358,wyspy-bezrobocia-w-polskich-powiatach-nie-ma-pracy-nie-ma-tez-popytu.html

 17. Małgorzata Z pisze:

  Official Trailer – SUDAC: „The Story Of Father Zlatko Sudac”

  • Szymcio pisze:

   Szczerze powiem, że na pierwszy rzut oka ten ksiądz wygląda podejrzanie. Trudno mi zaufać facetowi, który ma hennę na brwiach 🙂 . Cóż, każdy ma swój styl, ale mniejsza o wygląd zewnętrzny. Dziwią mnie tylko te rany-stygmaty w kształcie krzyża. Zazwyczaj stygmatycy- św. Ojciec Pio, mięli rany po gwoździach, a nie jakieś krzyżyki. Dla tego dla mnie to jest podejrzane. Również fałszywym stygmatykiem jest niejaki Giorgio Bongiovannii, Włoch, któremu także porobiły się krzyżyki, popiera Kościół, korzysta z sakramentów, a krochmali o jakiś ufoludkach. Sami widzicie, to że ktoś się ładnie modli i pięknie mówi o Panu Bogu jeszcze o niczym nie świadczy. Nie chcę dyskredytować tego kapłana i pomawiać go o oszustwa, ale wyrażam swój niepokój w tej sprawie i wielką ostrożność.

   • Czekajacy pisze:

    Szymcio, nie chcę być tu złym prorokiem… A propo tych krzyźy – może bezpodstawnie – ale skojarzyło mi się to:

    „11. Slovenia
    In the summer of 1996, seven crosses of light appeared in Slovenia in Novo Mesto, Koper, Ljubljana and Lenart.”
    http://www.share-international.org/background/miracles/MI_crosses.htm

    Czyli wraca znowu Maitreya…

    Idziemy dalej. Trafiam na:
    http://www.vismaya-maitreya.pl/wielcy_ludzie_giorgio_bongiovanni.html

    czyli znowu Maitreya, UFO… To może nie przesądza, ale trzeba być CZUJNYM !!!

    Po obejrzeniu filmu ze Zlatko – przyszło mi do głowy – jaki on słodki, piękny. Nie znam takich kapłanów w życiu. Zacząłem się zastanawiać. Jednym pakt z diabłem daje pieniądze, innym sławę, innym władzę, innym urodę…

    Może być tak – że dziś pewne osoby zbierają „wyznawców”, żeby po ujawnieniu się antychrysta – stać się jego klakierami.

    Jeszcze raz – nie ma gwarancji, że tak jest w przypadku księdza z filmu.
    Ale bądźmy CZUJNI !!!

    • Czekajacy pisze:

     Szymcio,
     podzielam w pełni Twoją intuicję!

     NIE, NIE, NIE !!!

     Przeczytałem o głównym przesłaniu księdza (tekst w jęz. ang.), obejrzałem połowę pierwszego filmu, prawie cały drugi:
     http://stanpiasta.com/pl/wywiad/ojciec-zlatko-sudac-stygmatyk-z-chorwacji-vs-ojciec-pio/

     KOCHANI – ten człowiek mówi językiem – przed którym dokładnie przestrzega Ks. Adam Skwarczyński w otwartym liście do pracowników mediów!

     To jakieś subtelne połączenie New Age z filozofią dalekowschodnią!

     BOŻE !!!
     Jeżeli tego będzie więcej – naprawdę wielu chrześcijan będzie zwiedzionych i się pogubi…

     MATKO BOŻA – MIEJ NAS W SWOJEJ OPIECE AŻ DO PRZYJŚCIA PANA !!!

     Módlcie się CODZIENNIE do Michała Archanioła !!!
     CODZIENNIE !!!

     Księże Adamie!!!
     może najwyższy czas zwrócić się oficjalnie do Papieża – o przywrócenie modlitwy egzorcyzmu po każdej Mszy Św.

     JEZUS JEST PANEM
     (szkoda, że nie słychać tego z wspomnianych filmów)

   • anonimowo123 pisze:

    potwierdzam podejrzanie, ale rowniez nie oskarazm, wiele gestow, mowy ciała wskazuje ze cos moze byc nie tak

    • anonimowo123 pisze:

     ten czlowiek wie wiecej, polecam moment 54:26 – podejsc do k… ? zajakniecie ?:D
     okolice 54 minuty 🙂 – dodam ze oczywiscie moge sie mylic

 18. Małgorzata Z pisze:

  Ojciec Zlatko Sudac, stygmatyk z Chorwacji, vs Ojciec Pio

  Wstęp

  Ojciec Zlatko Sudac urodził się 24 Stycznia, 1971. Pochodzi z miasta Vrbnik, na wyspie Krk, w Chorwacji. Rozpoczął naukę w seminarium duchownym w 1993, po ukończeniu obowiązkowej służby wojskowej w Armi Jugosłowiańskiej. Wyświęcony został na kapłana 29 Czerwca, 1998 i został księdzem w Diecezji Krk, Chorwacja.

  Oboje rodzice jeszcze żyją. Ma jedną siostrę, zamężną z trójką dzieci.

  Ojciec Zlatko Sudac otrzymał swój znak na czole, krzyż stygmatyczny, w Maju 1999 , w piątek, po beatyfikacji Ojca Pio, która jak wiemy odbyła sie 2 Maja 1999 (czy to był dzień 7 Maja? przyp. autora). Po otrzymaniu stygmatów Ojciec Zlatko był wysłany na badania do Kliniki w Gemelli w Rzymie (Agostino Gemelli University Polyclinic). Szerokie badania wykazały, że krzyż na czole Ojca Zlatko Sudac nie jest ludzkiego pochodzenia, tj pojawił się w sposób niewytłumaczalny przez naukę znaną człowiekowi. Ojciec Sudac otrzymał również stygmaty na nadgarsthach, stopach i w swoim boku 4 Pażdz 2000 w Dzień Św Franciszka z Asyżu, który był pierwszym znanym stygmatykiem w Historii Kościoła.

  http://stanpiasta.com/pl/wywiad/ojciec-zlatko-sudac-stygmatyk-z-chorwacji-vs-ojciec-pio/

 19. Małgorzata Z pisze:

  Pomoc Kościołowi w Potrzebie – Sudan.avi

 20. Małgorzata Z pisze:

  Benedykt XVI pozdrowił Rodzinę Radia Maryja

  Witam przybyłych do Castel Gandolfo Polaków. Pozdrawiam uczestników Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja zebranych na Jasnej Górze, którzy modlą się za Ojczyznę, za rodziny, o wolność słowa – powiedział podczas modlitwy Anioł Pański Papież Benedykt XVI.

  Ojciec Święty pozdrowił także młodych stypendystów Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, zgromadzonych w Lublinie. – Wraz z wyznawcami różnych religii, na terenie byłego obozu koncentracyjnego na Majdanku, będą się modlić dzisiaj wieczorem o pokój. Włączam się duchowo w te wydarzenia, upraszam dobro i pokój dla świata, Polski i każdego z was – powiedział Benedykt XVI. Ojciec Święty przebywa obecnie w letniej rezydencji Castel Gandolfo, gdzie spędzi całe lato.

  http://www.naszdziennik.pl/wiara-stolica-apostolska/3363,benedykt-xvi-pozdrowil-rodzine-radia-maryja.html

 21. Małgorzata Z pisze:

  Armia Pana werbuje ochotników

  W związku z dużym zainteresowaniem wokół akcji Armia Pana, organizatorzy postanowili podwoić liczbę koordynatorów.

  Armia Pana to inicjatywa dla osób chcących zostać koordynatorem promocji filmu w swoim mieście. Główne działania, o które proszą organizatorzy to rozsyłanie informacji o filmie przez e-mail, sms, swoje strony internetowe oraz blogi i grupy mailingowe.

  Na stronie http://www.armia-pana.pl znajduje się formularz dla osób chcących zostać koordynatorem promocji filmu w swoim mieście. Każdy koordynator i współpracownik otrzyma plakaty i ulotki. Na dzień dzisiejszy mamy przygotowanych 200 tysięcy plakatów. Osoby dopisujące się na listę konkretnego koordynatora jako współpracownik, proszone są o odnalezienie go na poniższej liście. Poprzez kliknięcie na linię z danymi koordynatora, uzyskujemy możliwość dopisania się do listy jako współpracownik.

  – Celem naszej akcji było stworzenie struktury 140 koordynatorów, którzy zebraliby wokół siebie 9 osób, tworząc w ten sposób dziesięcioosobowe komórki. Okazuje się że 140 osób zgłosiło się do naszej akcji w trzy dni! Dlatego postanowiliśmy nadal przyjmować zgłoszenia, a naszym nowym celem jest podwojona liczba koordynatorów czyli 280 osób! – tłumaczy w rozmowie z portalem Niezależna.pl Dominik Tarczyński.

  Film Dominika Tarczyńskiego pt. „Egzorcysta” już 25 lipca z tygodnikiem „Gazeta Polska”.

  http://niezalezna.pl/31119-armia-pana-werbuje-ochotnikow

 22. Małgorzata Z pisze:

  Jolinar: Lucyferyczny plan zniszczenia Kościoła Katolickiego

  Przedstawiamy poniżej oficjalne dyrektywy (uzyskane od egzorcystów) pochodzące z centralnego ośrodka walki z Kościołem Świętym. Ich wprowadzanie w życie rozpoczęło się w marcu 1962 r.

  Przypominają się tu jakże aktualne dzisiaj następujące słowa św. Maksymiliana M. Kolbe z dnia 24.10.1937 r., które tak bardzo pokrywają się z „Mistrzowskim” i „Lucyferycznym planem”: „… w pierwszych wiekach jeden święty widział kapitułę diabłów, w której uradzili, by do klasztorów nasyłać powołania chwiejne i słabe, które by później osłabiły i rozwaliły od wewnątrz życie zakonne (św. Maksymilian w wyjaśnieniu pisze, że tym świętym był święty Franciszek z Asyżu). Tacy być mogą i są a diabeł uradził niedawno taką kapitułę…, której uczestnicy uchwalili, żeby… wstępować do organizacji katolickich i udając wielkich pobożnisiów, rozsadzać je od wewnątrz”.

  W świetle tych punktów i innych przytoczonych tu faktów, jak na dłoni widać, na czym polega fałszywa odnowa Kościoła Św. i fałszywy ekumenizm, którym tak bardzo sprzeciwia się Ojciec Św. Jan Paweł II. Poniższe wskazania były wielokrotnie publikowane przez różne ośrodki na Zachodzie. W Polsce ukazały się między innymi w książce ks. Ignacego Charaszewskiego Królestwo szatana. Oto one:

  1. Usunąć św. Michała, Opiekuna Kościoła Katolickiego z wszelkich modlitw odmawianych podczas Mszy Sw. oraz poza Mszą – raz na zawsze. Usunąć wszelkie jego figury. Mówić, że to z polecenia Chrystusa.

  2. Znosić praktyki pokutne podczas Adwentu, takie jak nie jedzenie mięsa w piątki lub poszczenie. Wykluczyć jakikolwiek czyn samoponiżania się. Zastąpić go aktami radości, szczęścia i miłości bliźniego. Twierdzić, że Chrystus już zwyciężył i że niebo jest dla nas. I że wobec tego ludzkie wysiłki są bezużyteczne.

  3. Angażować pastorów protestanckich dla deformacji i desakralizacji Mszy Św. Prowokować wątpliwości, że Eucharystia jest bliższa wierze protestanckiej i że jest to tylko chleb i symbol.

  4. Usunąć całą łacinę z liturgii Mszy Św., modlitw i pieśni. Wnosi ona poczucie tajemnicy i szacunku. Ukazywać to jako zaklęcia wróżbitów. Ludzie wkrótce przestaną myśleć, że kapłani posiadają szczególną mądrość Bożą przewyższającą każdą inną.

  5. Zachęcać kobiety do zdejmowania w kościele nakryć głowy, włosy są zmysłowe. I niech żądają one prawa do bycia kapłanami, lektorami i diakonami. Inicjować ruch wyzwolenia kobiet.

  6. Zastopować przyjmowanie Komunii Św. na kolanach. Przykazać zakonnicom, aby nie pozwalały dzieciom trzymać złożonych rąk przed i po Komunii Św. Mówić im, że Bóg kocha je takimi, jakie są i pragnie je widzieć całkowicie zrelaksowane. Spowoduje to z czasem całkowity zanik poczucia sacrum. (Ten pogański sposób zachowania się jest również coraz
  bardziej widoczny w Kościele polskim – przyp. Red.)

  7. Zlikwidować kościelną muzykę organową i na jej miejsce wprowadzić gitary, lutnie, perkusje i przytupywanie. Zapobiegnie to jakimkolwiek modlitwom osobistym lub rozmowom z Jezusem. Uniemożliwia to relację osobową dzieci i młodzieży z Jezusem, co sprawi, że nie będzie religijnych powołań.

  8. Profanować hymny do Matki Bożej i świętego Józefa. Mówić, że są zbyt bałwochwalcze. Zastąpić je pieśniami protestanckimi. To wprowadzi sugestię, iż Kościół Katolicki uznaje, że protestantyzm jest prawdziwą religią lub co najmniej równorzędną wobec religii Kościoła Katolickiego.

  9. Zmienić nawet wszystkie hymny do Jezusa. One przypominają ludziom ich słodkie dzieciństwo, co w konsekwencji przypomina im o pokoju, jaki zyskuje się przez umartwienia i pokutę przed Bogiem. Wprowadzać nowe pieśni, by przekonać ludzi, że poprzednie obrzędy były błędne. Zadbać o to, by w każdej Mszy znalazła się co najmniej jedna pieśń, która nie wymienia imienia Jezusa, lecz tylko miłość do ludzi. Młodzi będą entuzjastami miłości bliźniego.

  10. Usunąć wszystkie relikwie świętych z ołtarzy, a następnie zastąpić je ołtarzami pogańskimi, nie błogosławionymi, które będą używane do składania żywych ofiar w mszach szatańskich. Anulować prawo kościelne, które mówi, że Msza w kościele może być odprawiana tylko na ołtarzu zawierającym relikwie świętych.

  11. Wstrzymać praktykę odprawiania Mszy przed Eucharystią w Tabernakulum. Nie dopuszczać żadnych tabernakulów na stołach używanych do odprawiania Mszy. Ołtarz powinien wyglądać jak stół w jadalni. Uczynić go przenośnym w celu zasugerowania, że nie jest on święty, lecz że może spełniać rozmaite zadania, jak np. stół konferencyjny lub stół do gry w karty. Za nim postawić co najmniej jedno krzesło. I niech ksiądz siada na nim po Komunii dla zaznaczenia jego odpoczynku po jedzeniu. Nigdy nie pozwolić księżom klęczeć podczas Mszy, jak również ludziom podczas podawania Komunii.

  12. Usunąć z kalendarza kościelnego świętych, paru za jednym razem. Zabronić kapłanom mówienia o świętych, chyba że są wymieniani w Ewangelii. Mówić, że w świątyni mogą przebywać protestanci, którym mogłoby się to nie podobać.

  13. Podczas czytania Ewangelii opuścić wyraz „Święty”. Na przykład w Ewangelii wg świętego Jana po prostu mówić Ewangelia wg Jana. To będzie powodować likwidację ich czci przez ludzi. Tak długo przepisywać Biblię, aż stanie się identyczna z protestancką.

  14. Usunąć i zniszczyć wszystkie osobiste książeczki do nabożeństwa. Położy to kres odmawianiu Litanii do Najświętszego Serca Jezusa, Błogosławionej Matki, świętego Józefa oraz utrudni przygotowanie do Komunii Świętej. Spowoduje to skrócenie, a z czasem całkowite zaniechanie dziękczynienia po Komunii Świętej.

  15. Usunąć wszystkie figury i obrazy Aniołów. Po co mieć wokół wizerunki naszych wrogów? Nazywać to legendą lub historią złych czasów.

  16. Wyeliminować Zakon Mniejszych Egzorcystów wyrzucających diabła. Szczególnie mocno nad tym pracować. Ugruntować przekonanie, że nie ma rzeczywistego diabła. Wmawiać, że jest to ewangeliczny sposób ukazywania zła i że nie może być dobrego opowiadania bez czarnego charakteru. W następstwie tego ludzie przestaną wierzyć także i w piekło i nie będą się obawiać tam iść.

  17. Uczyć, że Jezus był tylko człowiekiem, że miał braci i siostry i nienawidził istniejących instytucji. Mówić, że lubił przebywać w towarzystwie prostytutek, szczególnie Marii Magdaleny. Opowiadać, że nie przebywał w Kościołach i Synagogach.

  18. Pamiętaj, że możesz spowodować, by zakonnica porzuciła zakon, przez odwoływanie się do jej próżności, wdzięku i urody. Spowodujecie zrzucenie habitu, co doprowadzi automatycznie do odrzucenia modlitwy różańcowej. Pokazywać światu, że istnieją różnice zapatrywania w ichzakonie, a powołania wyschną.

  19. Spalić wszystkie katechizmy. Powiedzieć nauczycielom, by uczyli miłości do ludzi, zamiast miłości do Boga. Mówić, że jest dojrzałością kochać otwarcie. Uczynić seks powszechnym wyrazem miłości na lekcjach religii. Uczynić seks nową religią.

  20. Zamknąć wszystkie szkoły katolickie przez zredukowanie liczby powołań. Głosić, że zakonnice są niedopłaconymi pracownikami społecznymi i że Kościół bogaci się na nich.

  21. Zniszczyć papieża, przez zniszczenie jego Imperium Uniwersytetów. Oddzielić Uniwersytety od papieża przez głoszenie, że rząd (państwo) chętnie przeznaczy na nie fundusze. Zmienić również nazwy religijnych instytucji na świeckie, jak np. Immaculate Conception School na Compton High School (Szkoła Niepokalanego Poczęcia na Wyższą Szkołę Komp-tona). Nazywać je ekumenicznymi (tj. wielowyznaniowymi).

  22. Atakować władzę papieża przez nałożenie ograniczenia wieku w tej służbie. Granicę wieku stopniowo obniżać. Mówić, że to z troski, by nie był przepracowany.

  23. Bądźcie śmiali. Osłabiajcie papieża przez
  ustanowienie Synodu Biskupów. Papież wówczas będzie figurantem, podobnie jak królowa angielska dzięki Izbie Lordów i Parlamentowi. Kościół będzie wówczas otrzymywał rozkazy od Synodu Biskupów. Następnie osłabić władzę biskupią przez ustanowienie odpowiednika synodu na poziomie księży. Mówić, iż jest to forma wyrażenia uznania księżom, na jakie od dawna zasługiwali. Potem zaś osłabić władzę księży przez utworzenie grup świeckich kierujących księżmi. Będzie wówczas wspaniale rozwijać się nienawiść tak, iż nawet kardynałowie porzucą Kościół. Głosić, że Kościół jest teraz demokratyczny.

  24. Zmniejszyć powołania kapłańskie przez utratę szacunku świeckich do stanu kapłańskiego. Chwalić wyrzuconych księży, którzy porzucili wszystko z miłości dla kobiety. Nazywać ich bohaterami. Honorować zeświecczonych księży jako prawdziwych męczenników, którzy byli tak prześladowani, iż nie mogli tego dłużej wytrzymać.

  25. Zacząć zamykać kościoły z powodu braku księży. Nazywać to oszczędnością i dobrą praktyką biznesową. Mówić, że Bóg wszędzie słucha modlitw, a więc kościoły są ekstrawagancją, czyli zbytkiem.

  26. Posługiwać się komisjami świeckich oraz księżmi o słabej wierze dla potępiania oraz dezaprobaty jakichkolwiek wizji Błogosławionej Matki czy też jakichkolwiek rzekomych cudów, szczególnie zaś świętego Michała Archanioła. Możecie być pewni, że żadna z tych rzeczy nigdy nie uzyska aprobaty po Drugim Soborze Watykańskim. Następnie nazwać to nieposłuszeństwem (buntowaniem się) wobec władzy, jeżeli ktokolwiek będzie postępował zgodnie z tymi objawieniami lub będzie je rozpowszechniał, czy też chociażby myślał o nich. (Przyp. red.: Widać to doskonale na przykładzie Medziugorje i innych objawień Matki Bożej).

  27. Wprowadzić prawo rozwiązywania Kurii za każdym razem, gdy nastaje nowy papież. To spowoduje z całą pewnością, że Kuria będzie posiadać wielu radykałów i modernistów.

  28. Wybrać antypapieża. Wmawiać, iż przyprowadzi on protestantów na powrót do Kościoła i może nawet Żydów. Antypapież może być wybrany przez przyznanie prawa wybierania biskupom. Będzie wtedy tak wiele nowo mianowanych na papieży, że antypapież wystąpi jako papież kompromisowy.

  29. Wyeliminować spowiedź przed Pierwszą Komunią Św. dla klasy drugiej i trzeciej, tak iż nie będzie dzieciom przeszkadzać brak spowiedzi przed Komunią, kiedy przejdą do klas wyższych. Spowiedź wówczas zniknie.

  30. Pozwolić kobietom i osobom świeckim na rozdawanie Komunii Św. Argumentować, iż mamy teraz czas świeckich. Zacząć podawać Komunię Św. na rękę i na stojąco lub siedząco jak protestanci, zamiast na klęcząco; mówiąc, iż w ten sposób czynił sam Chrystus. Zgromadzić opłatki dla mszy szatańskich. Następnie zamienić indywidualne przyjmowanie Hostii, stawiając naczynie z opłatkami, które będą zbierane podczas opuszczania Kościoła. Mówić, że będą one przynosić dary Boga w życiu codziennym. Zainstalować maszyny automatyczne do wydawania Komunii, nazywając je tabernakulum.

  31. Po zapanowaniu antypapieża rozwiązać Synod Biskupów, związki księży, świeckie grupy doradców. Zabronić jakiejkolwiek osobie kościelnej angażowania się w politykę. Mówić, że Bóg kocha pokorę i nienawidzi szukających chwały.

  32. Dać najwyższą władzę papieżowi do wybierania swego następcy. Nakazać pod groźbą ekskomuniki przyjąć znak bestii wszystkim prawdziwie kochającym Boga.

  33. Ogłosić, że wszystkie dotychczasowe dogmaty są fałszywe, prócz dogmatu nieomylności. Oświadczyć, że Jezus Chrystus był rewolucjonistą, który dogmatów nie ustanawiał. Mówić, że prawdziwy Chrystus wkrótce nadejdzie.

  34. Rozkazać wszystkim podległym papieżowi walczyć w Świętej Krucjacie dla rozprzestrzenienia jednej ogólnoświatowej religii.

  Szatan wie, gdzie znajduje się całe zaginione złoto. Bezwzględnie zdobyć cały świat. Da to ludzkości to, za czym zawsze tęskniła: ZŁOTY WEK POKOJU.

  Większość tych zaleceń jest wprowadzana stopniowo w tzw. ruchach charyzmatycznych (oazy, odnowa w Duchu Świętym, a szczególnie neokatechumenacie).

  http://pl.gloria.tv/?media=319131

 23. Małgorzata Z pisze:

  Irlandzka mistrzyni olimpijska w boksie: byłabym niczym bez Jezusa
  Dodane przez: Redakcja Fronda.pl Kategoria: Świat

  „Moje marzenia się spełniły dzięki łasce Bożej i obecności Jezusa w moim życiu, a bez Niego byłabym niczym” – te słowa wypowiedziała publicznie Irlandka, Katie Taylor zaraz po zdobyciu 9 sierpnia tytułu mistrzyni olimpijskiej w boksie. Występująca w kategorii 60 kg 27-letnia zawodniczka zapewniła Irlandii dziewiąty złoty medal olimpijski w historii tego kraju.

  Czytaj dalej………….

  http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/irlandzka_mistrzyni_olimpijska_w_boksie:_bylabym_niczym_bez_jezusa_23217

 24. Małgorzata Z pisze:

  Jednym głosem w obronie wartości

  Kościoły prawosławny i katolicki po raz pierwszy próbują wspólnie odczytać znaki czasu, jednym głosem wskazują, że świat odchodzi od wartości podstawowych – uważa przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski i metropolita przemyski abp Józef Michalik.

  JAKUB SZYMCZUK/GN
  Abp Józef Michalik
  Abp Michalik oraz zwierzchnik rosyjskiej Cerkwi prawosławnej Cyryl I podpiszą 17 sierpnia wspólne przesłanie o pojednaniu narodów polskiego i rosyjskiego. Tego dnia Cyryl I rozpocznie pierwszą w historii wizytę w Polsce zwierzchnika rosyjskiego Kościoła prawosławnego.

  Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski przypomniał, że patriarcha Cyryl I przyjeżdża do Polski na zaproszenie Kościoła prawosławnego. „Przyjmujemy to z szacunkiem. Cyryl I chce uhonorować i uszanować swój Kościół i my to dobrze rozumiemy” – powiedział PAP abp Michalik.

  Jego zdaniem przyjazd do Polski patriarchy Cyryla I „stanowi fenomen”, a wizyta ta, jak i zaplanowane podpisanie przesłania o pojednaniu polsko – rosyjskim, stały się możliwe dzięki zbliżeniu między obydwoma Kościołami.

  „Po raz pierwszy zdarza się, że dwa Kościoły – prawosławny i katolicki – próbują wspólnie odczytać znaki czasu. Dzisiaj świat odchodzi od pewnych wartości podstawowych, którymi są złote linie łączące ludzi niezależnie od wyznawanej wiary – są to linie etyki, moralności, dobra, praw natury. Świat zachodni bardzo skwapliwe od nich odchodzi” – powiedział abp Michalik.

  Metropolita przemyski przypomniał, że Kościół katolicki od dawna przed tym przestrzega, a Kościół prawosławny „wiele razy mówił to samo, przywołując prawa Ewangelii, moralne i naturalne”.

  „Teraz chcemy mówić o tym razem. Cieszę się, że patriarcha Rosji chce ten głos połączyć z głosem Kościoła katolickiego w Polsce” – zaznaczył arcybiskup.

  Zdaniem abp. Michalika przesłanie o pojednaniu narodów polskiego i rosyjskiego słusznie porównuje się do listu biskupów polskich do niemieckich z 1965 r., zawierającego słynne sformułowanie – „Przebaczamy i prosimy o przebaczenie”.

  „Polski Kościół czuje się zobowiązany i zaszczycony, że mógł wyciągać dłoń pojednania kiedyś do Niemców, dzisiaj to samo uczyni z przedstawicielami Kościoła prawosławnego” – dodał.

  Metropolita zaznaczył, że w przesłaniu znajdą się słowa zachęty do tego, żeby oba narody wzajemnie prosiły siebie o przebaczenie. „Sama deklaracja z wysoka nie będzie skuteczna, jeśli ludzie nie połkną bakcyla piękna, który tkwi w pojednaniu i jedności, a nie w zasadzie +ząb za ząb, oko za oko+” – podkreślił.

  Patriarcha Rosji Cyryl I będzie gościł w Polsce od 17 do 19 sierpnia. Podpisanie wspólnego przesłania o pojednaniu narodów polskiego i rosyjskiego odbędzie się 17 sierpnia w Warszawie.

  http://info.wiara.pl/doc/1231025.Jednym-glosem-w-obronie-wartosci

 25. Małgorzata Z pisze:

  Ksiądz Jan Salamucha – rozstrzelali go sowieci
  Historia – Rocznica
  Piątek, 10. Sierpień 2012 22:03

  W 11. dniu powstania warszawskiego zginął ks. Jan Salamucha, wybitny filozof, profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego, kapelan Narodowych Sił Zbrojnych.
  Jan Salamucha urodził się 10 czerwca 1903 r. w Warszawie w rodzinie robotniczej. W 1920 r. ukończył jedno ze stołecznych gimnazjów, a następnie wstąpił do Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie.

  Brał udział w wojnie polsko-bolszewickiej, w 1920 r. znalazł się w szeregach armii gen. Józefa Hallera, gdzie był sanitariuszem. Po zakończeniu wojny kontynuował naukę podejmując studia na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Warszawskiego. W 1925 r. został wyświęcony na kapłana. Dwa lata później wyjechał do Rzymu by kontynuować studia na Papieskim Uniwersytecie Gregoriańskim, gdzie uzyskał doktorat z filozofii.

  Po powrocie do Polski kilka miesięcy był wikariuszem w Wiązownej k. Otwocka, następnie w latach 1929-1933 wykładał filozofię w jednym z seminariów.

  Specjalizował się w logice matematycznej, w listopadzie 1937 r. otrzymał habilitację na Uniwersytecie Jagiellońskim, a od roku 1938 jako profesor objął tam Katedrą Filozofii Chrześcijańskiej. Był współtwórcą koła krakowskiego zajmującego się logiką matematyczną.
  Po wybuchu II wojny światowej, opuścił Kraków i udał się do stolicy, gdzie zgłosił się do kurii polowej i otrzymał przydział na kapelana załogi broniącej Fortu Bema na Woli. Ranny podczas walk, za bohaterską postawę otrzymał Krzyż Walecznych. Po odzyskaniu zdrowia powrócił do Krakowa by kontynuować pracę naukową.

  6 listopada 1939 r., podczas wymierzonej w polską inteligencję akcji „Sonderaktion Krakau”, ks. Salamucha wraz z innymi wykładowcami Uniwersytetu Jagiellońskiego został aresztowany. Przebywał w więzieniach w Krakowie i Wrocławiu, następnie trafił najpierw na rok do obozu koncentracyjnego w Sachsenhausen, a w grudniu 1940 r. został przewieziony do Dachau. Po intensywnych interwencjach dyplomatycznych Stolicy Apostolskiej oraz kardynała Adama Stefana Sapiehy został zwolniony w styczniu 1941 r.

  Po powrocie do Warszawy został wikariuszem parafii św. Jakuba, jednocześnie wykładał w konspiracyjnie działających: seminarium duchownym, Uniwersytecie Ziem Zachodnich, a także w seminarium filozoficznym prof. Władysława Tatarkiewicza.

  Związany z Narodowymi Siłami Zbrojnymi pełnił obowiązki kapelana starając się jednocześnie doprowadzić do porozumienia między NSZ a Armią Krajową. Podczas Powstania Warszawskiego oficjalnie pełnił funkcję kapelana oddziałów Obwodu Ochota.

  11 sierpnia 1944 r., gdy powstańcy wycofali się kanałami, ks. Salamucha pozostał z rannymi. Zginął tego samego dnia. Najprawdopodobniej został rozstrzelany przez żołnierzy radzieckich z kolaborującego z hitlerowcami oddziału.

  Paweł Zbrojewicz
  źródło: adonai.pl

  http://www.prawy.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1615:ks-jan-salamucha-rozstrzelali-go-sowieci&catid=37:rocznica

 26. Małgorzata Z pisze:

  Manipulują człowiekiem

  Małgorzata Bochenek

  Z s. Michaelą Pawlik OP, znawczynią religii Wschodu, zagrożeń płynących z sekt oraz różnych ruchów religijnych, rozmawia Małgorzata Bochenek

  Rzesze młodzieży z całej Polski w ostatnich tygodniach wzięły udział w pielgrzymkach na Jasną Górę, umacniając swą wiarę. Niestety, okres wakacyjny to także czas większej aktywności różnych sekt. Bardzo groźny jest ruch Hare Kriszna, który miał swoją paradę np. na niedawnym Przystanku Woodstocki.
  – Krisznaici wprowadzają ludzi w błąd, chociaż manifestują miłość, przyjaźń i rzekomo „wyższą” wiedzę o Bogu. Po zwerbowaniu człowieka manipulują nim tak, by zerwał ze swym dotychczasowym środowiskiem, a zwłaszcza z katolicką religią. Czciciele Kriszny popełniają podstawowy błąd: wierzą w reinkarnację i rytualną nieczystość tych, którzy jedzą mięso. Dlatego wszyscy nieprzyjmujący ich wiary traktowani są z pogardą jako „ignoranci” i „karmici”, czyli ludzie obciążeni skutkami swych złych czynów popełnionych w poprzednich wcieleniach.

  Hare Kriszna w czasie różnych imprez rozdaje wegetariańskie zupki. Do czego jednak prowadzi promowanie przez ten ruch niskobiałkowej diety, „oczyszczające posty”, ograniczanie czasu snu i mantra?
  – Zmienia się metabolizm organizmu spowodowany brakiem białka pochodzącego ze zwierząt, które zawiera pełny skład aminokwasów, jakie człowiek potrzebuje. Białko roślinne nie zawiera wszystkich aminokwasów potrzebnych do budowy komórek, hormonów i ciał odpornościowych naszego organizmu. Poza tym długotrwałe praktykowanie mantry hamuje działanie kory mózgowej. Do tego dochodzą jeszcze groźne dla człowieka mechanizmy psychomanipulacji stosowane przez krisznaitów. Najczęściej kończą się one zaburzeniem równowagi psychicznej i konfliktem ze środowiskiem, z którego wyszedł, a przez przyjęcie wiary w boskość Kriszny i reinkarnację następuje zerwanie związku z prawdziwym Bogiem. Katolik, który zdradza Boga, idąc za iluzorycznym bożkiem, naraża się na potępienie. Kult każdej postaci niebędącej Bogiem, a postawionej na Jego miejscu, jest grzechem przeciwko pierwszemu przykazaniu Bożemu. Dlatego pierwsi chrześcijanie odstępstwo od naszej wiary (apostazję) traktowali jako najcięższy grzech…

  Swoista promocja krisznaitów pojawiła się nawet w jednym z wywiadów w telewizji publicznej, w którym jedna z wokalistek obecność krisznaitów na Przystanku Woodstock oceniała bardzo pozytywnie…
  – Wiadomo, że każda reklama, tak jak każda pokusa, musi być atrakcyjna, bo inaczej nikt by się nie dał złapać. Z tego wynika, że komuś zależy na tym, by promować takie ruchy jak Hare Kriszna. Ale przecież są one groźne dla człowieka. Wiara w boskość Kriszny i w jego naukę o reinkarnacji dusz prowadzi do niesprawiedliwości społecznej, a nawet do rasistowskiej segregacji. Polega ona na przekonaniu, że dusza poprzez kolejne przejście przez ciała zwierzęce stopniowo przyjmuje coraz „wyższe” wcielenia ludzkie, aż osiągnie boską doskonałość w najwyższej warstwie społecznej i po śmierci przejdzie w stan kosmiczny – różnie pojmowany. Stąd w światopoglądzie opartym na wierze w reinkarnację jedną warstwę ludzi traktuje się jako wcielenia zwierząt w ludzkim kształcie, a najwyższą warstwę – jako „nadludzi” lub istoty „boskie”. Właśnie na tej wierze oparty został system kastowy w Indiach i hitlerowska teoria o „nadczłowieku”. Ludzie z najniższych klas społecznych są pogardzani i dyskryminowani, w przekonaniu, że są oni wcieleniami zwierzęcych dusz; natomiast ludzie z wyższych warstw są uprzywilejowani, aż do kultu tych, których uznaje się za osoby boskie.

  Jednocześnie wiara w reinkarnację powoduje zanik szacunku dla ludzi cierpiących i ciężko pracujących…
  – Wiara w reinkarnację prowadzi do obojętności na wszelkie ludzkie nieszczęścia, które traktowane są jako proces oczyszczający z karmy, konieczny do przejścia w lepsze ciało. Czyny miłosierdzia niosące pomoc cierpiącym traktowane są jako szkodliwe, bo hamujące proces oczyszczania się z karmy, a tym samym opóźniające szansę przejścia duszy w lepsze ciało. W świetle wiary w reinkarnację ciała ludzkie i zwierzęce nie mają wartości, gdyż są one tylko przemijającymi formami wędrujących dusz, więc można je dowolnie używać, np. do różnych eksperymentów. Upowszechnienie wiary w reinkarnację to szansa na sukces walki o świat bez Dekalogu.

  Dziękuję za rozmowę.

  http://www.naszdziennik.pl/wp/7257,manipuluja-czlowiekiem.html

 27. Małgorzata Z pisze:
 28. Małgorzata Z pisze:

  Woodstock – Przystanek do piekła

 29. Małgorzata Z pisze:

  Mocni w duchu- „Matko życia”. „Aborcja”

 30. Czekajacy pisze:

  Wspaniały film, słowa… DZIĘKUJEMY Ks. Adamie!!!
  Ilość Dusz Krawędzi, Żert Ofiarnych rośnie! Zaświadczam o tym!

  PYTANIE 1
  Pytanie, które mi ktoś zadał, a na które nie potrafię samemu znaleźć odpowiedzi 😦

  Jeśli antychryst objawi się 3.5 roku przed Sądem Ostatecznym – to by znaczyło, że „wejdzie” do ostatniego 25-lecia… A znając historię poczęcia nieczystego syna przez nieczystą kobietę (używając słów Hildegardy z Bingen) – trudno to zrozumieć.

  PYTANIE 2
  Czy mógłbym prosić o więcej źródeł wspominających okres 25-lecia poza Vassulą Ryden?

  • wobroniewiary pisze:

   Posłuchaj filmu z ks. Adamem Lenikiem
   ks Adam Lenik powołuje się na zatwierdzone objawienia z La Salette i na Dziennik Melanii 🙂

   “Będziemy doświadczać publikacji orędzi fatimskich na własnych oczach.
   III tajemnica zostanie w pełni ujawniona przez same wydarzenia, które mają nadejść w Kościele i na świecie.
   30.09.1896 r. Melania z La Salette zapisała słowa Matki Bożej: Wczoraj narodziła się babka antychrysta.”
   tutaj znajdziemy te przerażające fakty

   • Czekajacy pisze:

    Dziękuję!

    Dopiero obejrzałem do końca film – w weekend byliśmy w Św. Lipce oraz na Wieczerniku w Gietrzwałdzie 🙂

 31. wobroniewiary pisze:

  Proszę bardzo o przeczytanie, przemyślenie, przemodlenie i … o posłuchanie mnie w tej kwestii.
  Od teraz zero personaliów wrogów Kościoła z innych stron. Przykład historii z Joaneczką 🙂

  Swego czasu zaczęła się nagonka na ks. Adama, podawanie adresu na tacy mimo ochrony danych osobowych i seria wymysłów oszczerczych, tylko dlatego, że Monika ja i inni pisali, że to szanowany Maryjny Kapłan, wymyślanie, że się za Niego podaję, że włamałam się mu na skrzynkę mailową i odpisuję za księdza (Radosław nawet chciał pomagać żeby mu Bronki i inni pokazywali maile to On odpowie skąd pisane – dzięki temu i nas nauczyli inni informatycy jak to się robi – dzięki Styrlitz) a jest to bardzo przydatne …
  Do rzeczy 🙂 Joaneczka… 😉

  W tym okresie na stronie wiadomej (dzieckonmp) pojawiła się znikąd i tak od razu z grubej rury pisze „Joaneczka” w stylu „witajcie, och ach, jaki wspaniały ksiądz, może macie, dajcie mi natychmiast nr komórki do księdza,” Pierwsza moja myśl „podpucha” ktoś chce na siłę wyrwać dane do księdza (nr komórki sama mam od niedawna dopiero, bo ksiądz nr komórki podaje tylko rodzinie i najbliższym – aby być dla nich dostępnym zawsze)
  Pomyślałam nakręcając się „kolejna podstawka żeby podać w necie wszystkim dane” …. powoli i stopniowo jak zacheca Bronek jeśli idzie o niszczeni nas.

  Mija czas, powstaje ta strona, pojawia się i tu Joaneczka. Jeden wpis, drugi… napisałam maila, że …. bardzo przepraszam, że ją posadziłam o złe zamiary…. od słowa do słowa… podałam Joaneczce, za zgodą ks. Adama nr tel. stacjonarnego, Ona tak chciała błogosławieństwa, a potem… to Joaneczka z mężem z rodzicami i z dziećmi była u księdza Adama na mszy św. – ale wg nakręcających ja jestem tu również Joaneczką. Jestem każdym z was 🙂

  DLATEGO MAM PROŚBĘ – NIE NAKRĘCAJMY SIĘ. BEZ PERSONALIÓW. WALCZMY Z HEREZJAMI MBM a o stronie dzieckonmp zapomnijmy, jakby nie istniała…
  Co z tego, że znowu coś tam napiszą?

  Przecież trwamy w Kościele, słuchamy głosu Kościoła, głosu ks. Adama a ON WYRAŹNIE POWIEDZIAŁ, żeby nie otwierać, nie przejmować się…. TO NIC, ŻE BĘDĄ WAS POSĄDZAĆ, KPIĆ… on to wie…

  Ja już tyle miesięcy dzień w dzień dostaję maile, co o mnie wypisują. Zorganizowałam pomoc ktosiowi do dziś jest wpis główny a nie tylko komentarze. Na moją i Lucka prośbę Admin podał ją do biednych rodzin (a nigdy jej nie widziałam) Gdybym była złośliwa to Urząd Skarbowy miałby co robić w Łaziskach Górnych… (podatki od wszystkiego co gdzie dostanie, a pisze po całym necie po 30 maili na dobę do jednej osoby mając komorników pod drzwiami ma czas…) Do nas też na stronę pisała… że bronek i ja jesteśmy wrogami kościoła a potem prosiła adminkę o pomoc (nie wiedziała że to ja) księdzu wpis pokazałam.
  Umieją ludzie sobie wyrabiać opinię „tu skopiować jednego księdza tam drugiego naukowca – wkleić jako swoje myśli, a jak napisać o prawach autorskich to słownictwo z rynsztoka, no bo image musi być a samemu to się dwóch zdań nie skleci…) Za to obraza poszła, za prośbę o uczciwość… wtedy i ja zaczęłam pod różnymi nickami o tę uczciwość apelować… )

  Potem po całej akcji antypromyczkowej jak gdyby nigdy nic dostałam maila od Bronka „trza przetłumaczyć – przetłumaczysz? – i link. Najpierw mnie zatkało. Co za bezczelny tupet! Bo i tupet!!!

  Tłumaczyłam Bronkowi na główną stronę – na wpis artykuł z rosyjskiego, bo po całym wiadrze pomyj napisał czy pomogę, …. pomogłam odsyłając napisałam ironicznie „nie pisz kto ci tłumaczył, bo ci oglądalność spanie…i nie napisał kto tłumaczył 🙂

  Moja przyjaciółka Monika napisała, podając swój nr tel. aby zadzwonił sprawdził porozmawiał z nią, to…pojawił się główny wpis z jej komentarzy dodając że jest „tanią panienką” próbującą poderwać go na kasę albo że to ja znowu… serce333 (Marek z Edytą) widział Monikę ze mną w Wąwolnicy, – doniósł swemu guru ze szczegółami – czy Bronek zadośćuczynił? czy przeprosił Monikę??? Czy odwołał, że nie jestem oszczercą? że nie dostawałam od niego kasy (NIGDY. W jakiejś komentarzynie wyjaśnił to pokrętnie, wpis główny został…. dalej, że nie podrabiałam wpisu, maila, komentarza, może nie podawałam się za księdza?
  NIE ZADOŚĆUCZYNIŁ, a więc nie wypełnił warunków dobrej spowiedzi, komunie jego jeśli są to wiadomo że są …świętokradzkie. Tak naucza Kościół!
  To samo „ktoś” ..czy odwołała oszczerstwa na mój temat, rozsyłane w mailach po całej Polsce podając moje nazwisko, że jej niby męża odbiłam a ja nawet nie wiem jak chłop wygląda i jaki ma głos, sms-ów tez nie pisałam, nr tel. nie znam….?
  Na Tomasza szkoda klawiatury. Zło bez końca nie naprawialne….

  Ale to ich życie, ich sumienie.

  Jako adminka mam prawo to napisać, ostrzec innych że JAK MY NIE ZAMILKNIEMY AD PERSONAM to spirala będzie trwać bez końca do końca świata

  Nie można milczeć – ale o herezjach.
  Z tymi walczmy do upadłego. Z herezjami.
  Heretyków zostawmy Bogu!
  Personalia – zostawmy Bogu.
  Bóg widzi, słyszy a „Bóg za dobre wynagradza a za złe karze”

  Ksiądz pisał, wyjaśniał, odpowiadał na apel… oleli ksiedz,a oleją nas.
  Róbmy swoje. W kościele lokalnym i w internecie. Ale nade wszystko w realu

  I druga prośba – za Admina. Dużo modlicie się za mnie. Dziś proszę za Admina. Aby … i on mógł kiedyś przybyć osobiście na Mszę św. do ks. Adama. Aby i on prowadząc tę stronę i wgrywając filmy (cała oprawa „artystyczna to On i pani Maria z Amsterdamu -zdjęcia, filmy itp) mógł otrzymać osobiste błogosławieństwo ks. Adama!

 32. Krzysztof pisze:

  Teraz obejrzałem cały film, Ksiądz Adam niesie ciężki Krzyż, jest to człowiek cierpienia , wystarczy spojrzeć na twarz tego duszpasterza, módlmy się za Niego .
  Ksiądz wskazuje nam drogę co zrobić by przygotwać się na spotkanie z Chrystusem .
  Najważniejsza jest spowiedź , spowiedź z całego życia , spełniająca wszystkie wymogi sakramentu Pokuty.
  Winniśmy obiecać poprawę , że nie będziemy tego grzechu więcej popełniać
  Załować za grzechy, które popełnilismy
  Przebaczyć wszystkim, którzy nas skrzywdzili – jeśli tego nie zrobimy to zaburzy także nasze relacje z Jezusem (…)
  Ksiądz mówi także o tym jak przygotować się do takiej generalnej spowiedzi , spisać grzechy na kartce , żeby coś nie uleciało naszej pamięci
  Z Panem Bogiem

  • Benka pisze:

   @Krzysztof
   Mamy jednakowe odczucie po tym wywiadzie z ks.Adamem.
   Pewnie nie tylko my to obejrzeliśmy.
   Zastanawiam się , jak po tym można , dalej ubliżać.
   To jest papierek lakmusowy , dla stanu duszy i sumienia.
   Z Bogiem

 33. Alicja pisze:

  Droga Ewo, z wielka uwaga przeczytalam, to co napisalas i obiema rekami sie pod tym podpisuje! Sprawe nalezy oddac Bogu a my modlmy sie za Tych ludzi, zeby przestali wspolpracowac z ojcem klamstwa. Nie wolno dac sie wciagnac w gre prowadzona przez nich, bo jest ona pozbawiona regul czystosci i honoru. Oni manipulujac klamstwem i pomowieniami, usiluja sciagnac przeciwnika do swego poziomu ( pyskowki) a potem, stosujac prymitywne metody, osmieszyc i wykonczyc. Personalne rozgrywki nalezy zakonczyc, ale zlo z cala stanowczoscia palcem wskazywac i przed nim przestrzegac! Mam tu na mysli „oredzia” MBM. Za pana Bronka chce sie tylko modlic, jest on Bozym stworzeniem wiec go kocham, natomiast czynami jego sie brzydze. Serdecznie zachecam do takiej postawy a na dobre owoce nie trzeba bedzie dlugo czekac. Milosc wszystko zwycieza a JEZUS JEST PANEM! ( przepraszam ale nie mam polskiej czcionki w klawiaturze).

  • wobroniewiary pisze:

   I proszę o modlitwę za babcię …. Eleonorę. To moja sąsiadka ma 82 lata. Przyszywana babcia. Pomagała w wychowywaniu dzieci, jak pracowałam, tłumaczyłam. Do przedszkola na Dzień babci chodziła. Ona mówi dziecko napisz a ja piszę. Jak Admin przyjechał do nas, to się nim zaopiekowała. Powiedzenie „Pan przyjdzie i zrobi porządek” jest babci, a babcia i ja usłyszałyśmy je od pewnego u nas Ojca Franciszkanina,. Babcia „je kupiła” 😀
   Ja też 🙂
   Więc babcia nie jest mną, choć ja piszę bo ona nie umie 😉

   Babcia trzyma się świetnie. Jej drugie powiedzenie to „kiedyś mówili Pan Bóg widzi i nie grzmi”
   A dziś mówi „Pan Bóg widzi, grzmi …a ludzie dalej swoje” 🙂

   Kocham Babcię 🙂 Moją śp. babcię Mariannę znała.
   Moja mamę – babcię Zuzię też kocham 🙂

  • Krzysztof pisze:

   Benka,cieszę się , że się rozumiemy
   Alicja ładnie napisałaś , za Adminkę się pomodlę jeszcze dziś:)

   • wobroniewiary pisze:

    Bóg zapłać
    Ale i za Admina

    I aby Admin miał za co pojechać… to tak biedny chłopak że nie ma nic poza kawałkiem ziemi, jak to w górach (nie uzdrowiskowych – tylko tych biednych na Podkarpaciu) bez pracy, tyle co kawałek pola dla siebie i komputer i…. ROBI TE DWIE STRONY ZA DARMO! DLA PANA BOGA! – OSTATNIO MIELIŚMY TEL. OD PANI Z NOWEGO EKRANU ŻE NAM AMERYKA TO KASĘ PCHA TECZKAMI NA TĘ STRONĘ…. BOŻE WYBACZ!!!
    NIE ZA KASĘ
    JEGO NIE DA SIĘ KUPIĆ!!! (dla podczytujących)

 34. Tadeusz z Podkarpacia pisze:

  Boże pomóż!
  Może jutro poświęcimy u egzorcysty figurkę diabełka bo poświecenie usunie zło?

  Wiecie skąd …ale to ważne!
  Właśnie napisał „ktos”. A potem mam pełne ręce roboty 😦

  „czyli Bożenko można powiedziec, że posiadanie tej Pieczęci nie zaszkodzi a moze nas uratować
  Nawet gdy ktoś ma opory, co do prawdziwości przekazu, to po prostu są okazje (jak np.wczoraj- świecenie kwiatów i ziół) aby tą Pieczeć dać poświęcić kapłanowi. Jak mówią księza egzorcyści poświęcenie przedmiotów przez kapłana Koscioła Katolickiego usuwa wszelkie zło”
  .

  • Niezapominajka pisze:

   to ja proponuję włożyć w koszyczek i mamy „jaja” na całego to znaczy „jaja święcone”

  • Benka pisze:

   Po prostu, czyste bluźnierstwo

   • wobroniewiary pisze:

    Tak jest – czyste. 100% bluźnierstwo
    pieczęć bestii święcić, przecież ksiądz Adam wyraźnie mówił w filmie o tym i o tym, ż emu też jakaś kobiecina pod ołtarz to świństwo przyniosła

    Sami się znakują i jeszcze brukają błotem diabelskim świństwo diabelskie. Między zioła „zioło specjalne” wkładają
    Tak tylko Ktoś Zniewolony potrafi …. „Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek”

 35. sowa pisze:

  taaaaaaaaaa 😀 🙂 😀

  A Panu Bogu świeczkę a diabłu ogarek. byle by tyłek uratować. Byle przeżyć podczas Ostrzeżenia i wejść do raju na ziemi. A najlepiej niech diabełek stanie miedzy nimi i podstawi ogon do poświęcenia. A potem nałoży ornat i ogonem na msze dzwoni 😀

  Fanom grupy masonów mbm z Irlandii proponujemy za 6,66 wykonanie bransolety z pieczęcią bestii i za 6,66 pieprzyka do naklejenia czole, co by wszyscy widzieli że wszystko zgodnie z Apokalipsą
  Niech się tym zajmie firma jubilerska „Agata z Zakopanego &MBM” – wszystko po 6,66

  A czemu firma z zakopanego? – to taki mały sekret zakopane-bystre 😀

 36. babcia pisze:

  Nie martwcie się dzieci 🙂
  Pan niedługo przyjdzie i zrobi porządek i z koszyczków też pooddziela ziarna od plew!
  Jezus jest Panem!

 37. malina pisze:

  Od 5 minuty ksiądz mówi wyraźnie że za pozwoleniem ks. biskupa ma tutaj u siebie kaplicę.
  Czy jeszcze będą nękać kuriami księdza? kpinami i oszczerstwami?
  Zakazem czytania strony obrońców.
  Po prostu wstyd i w głowie się nie mieści.
  Lepiej pisać, że to głupi zmanipulowany ksiądz, którego nasza Adminka zmanipulowała.
  Ręce mi opadają ile w ludziach jest zła. Jacy potrafią być okropni.
  Pomódlmy się za nich jak prosi Adminka, bo mi się serce kraje 😦
  Oni są bardzo nieszczęśliwi i ogarnięci hipnozą demoniczną

  • malina pisze:

   Adminko 😦
   Oni wkleili twój komentarz ten główny i o babci i napisali że manipulujesz i podrabiasz nicki bo babcia 82 lata nie czyta internetu i że zdjęcie z oglądalnością też zmanipulowałaś 😦
   Mi już brak sił, proszę

   • wobroniewiary pisze:

    A nie napisali, że mam gruby „tyłek”? 😉
    Niech piszą co chcą. Biedni nierozumni 😉

    Pewnie, że babcia nie czyta, bo ja jej czytam. To moja sąsiadka „babcia”, z która spędzam po kilka godzin dziennie. Ja czytam, babcia mówi jakbym umiała pisać to bym im napisała…no to się robi babcia dyktuje a ja piszę 😉
    Co, z nią też mam nagrać wywiad i na you tube? Aż by komu w pięty poszło 😉

    Po co to wklejać?
    Niech robią co chcą
    Szkoda mi tych dzieciaków i tyle 🙂
    Lato, woda, jeziora, morze, góry, piękna pogoda, trzeba ostatnie dni dosłownie i w przenośni na co innego wykorzystać 🙂

 38. Benka pisze:

  Nie dopuszczajcie ,aby wpaćś , …. ” w styl”, który jest znany.
  Bez używania określeń „jad” / bo to jest powiedzenie już tak pularne ,że nie działa/, trzeba
  jasno powiedzieć BRAK KULTURY ,tej podstawowej .

 39. Ewelina pisze:

  Najserdeczniej dziękuję za ten film i za BŁOGOSŁAWIEŃSTWO Ks. Adama

 40. Szymcio pisze:

  Wielkie Bóg zapłać za ten wywiad-świadectwo ks. Adama. O ile to możliwe, prosiłbym administratorów strony o umożliwienie pobierania tego filmiku, tak aby można było go dostarczać do ludzi na płytkach DVD. Mam nadzieję, że będzie to możliwe, bo sam mam w rodzinie opornych i wyśmiewających, a w najlepszym wypadku obojętnych, którzy traktują to proroctwo jako bajeczkę. Myślę, że jakby mogli obejrzeć ten film i poprzedni wywiad z Księdzem Adamem, przynajmniej zadaliby sobie pytanie o te wydarzenia w kontekście własnego życia. Ponawiam prośbę w tej sprawie, wierzę, że drodzy Admini umożliwicie to.

 41. Czekajacy pisze:

  RE: “W jaki sposób można dołączyć do bloga?” Już dołączyłeś wystarczy czytać i pisać. Pozdrawiam.
  => A można dostawać powiadomienia mailem o nowych komentarzach, bez dawania swojego wpisu?

  @ Szymcio: […] zapewne masz rację. Ja również sądzę, że rok 2015 będzie rokiem przełomowym.
  => Przełomowym tak, 2017 – setna rocznica Objawień Fatimskich, nieprawdaż? itd. itd.

  Tylko Ojciec Przedwieczny wie DOKŁADNIE kiedy nastąpi Ostrzeżenie i następne etapy.

  Dwie rzeczy są pewne:
  1) Zostaniemy wcześniej powiadomieni o nadchodzącym Znaku przez widzących (Garabandal, Medjugorie).
  2) Dostajemy konkretne „zadania” do wykonania na dni ostatnie (prośby o modlitwy, pokutę, bądź post, itp.)

  Tu jeszcze inne wyliczenia, znaki:
  /tłumaczenie na szybko, robocze/

  – wielu będzie się podawać za Chrystusa
  – będą wojny i plotki o wojnach
  – kraje powstaną przeciw krajom, królestwa przeciw królestwom
  – będzie głód, zarazy, epidemie i trzęsienia ziemii
  – chrześcijanie będą prześladowani i mordowani
  – wielu będzie zdradzać innych, nienawidzić się nawzajem
  – fałszywi prorocy zwiodą wielu
  – miłość wielu oziębnie
  – ohyda spustoszenia osiądzie w Świętym Miejscu (Daniel)
  – będzie wielki ucisk chrześcijan
  – w przeciągu jednego pokolenia (70 lat) od utworzenia państwa Izrael (1947) nadejdzie Chrystus
  – w 2009 przyjdzie „książe”, ktory wzmocni zobowiązania (przymierza) z wieloma w ciagu 7 lat
  – lata 2009 – 2016 to będzie „tydzień księcia”
  – w latach 2014-2015 jako środku „tygodnia” – ohyda spustoszenia stanie w Świętym Miejscu
  – w roku 2011 znak ucisku pojawił się na niebie
  – w Bożym wyznaczeniu Trąb
  – jesteśmy ostatnim pokoleniem tej cywilizacji
  – w 2016-2017 Jezus powróci
  – 2017 jest jubileuszem, rokiem powrotu wszystkiego do prawowitego właściciela
  – uwolnieniem niewolników
  – końcem podstępu (zwodzenia?)

  Więcej o ohydzie spustoszenia:
  http://www.voxdomini.com.pl/gob_opr/gohy01.html

 42. Czekajacy pisze:

  „A około połowy tygodnia ustanie ofiara krwawa i ofiara z pokarmów”
  Dn 9,27

  „A od czasu, gdy zostanie zniesiona codzienna ofiara, zapanuje ohyda ziejąca pustką. Upłynie tysiąc dwieście dziewięćdziesiąt dni. Szczęśliwy ten, który wytrwa i doczeka tysiąca trzystu trzydziestu pięciu dni”
  Dn 12, 11

  Zainteresowanym tematem dni ostatnich, antychrystem, fałszywym prorokiem, itd. polecam książkę:
  „Antychryst. Największa tajemnica piekła” Jakub Szymański

  „[…] will reform the Christian churches and teaching, as His part in the Great Plan”
  ~[…] zreformuje kościoły Chrześcijańskie i nauczanie, jako jego udział w Wielkim Planie”
  ze strony o Maitrey’i:
  http://www.share-international.org/maitreya/Maitreya_faq.ht

 43. czekajacy pisze:

  Wczoraj wrocilismy cala rodzina z kolejnego Wieczernika w Gietrzwaldzie, jeden z ksiezy przypomnial, ze nie liczy sie MECHANICZNE odmawianie, klepanie, ale modlitwa Z SERCA. Przypomnial rowniez o POKORZE i POSLUSZENSTWIE jako elementach rozwoju duchowego.

  Jestem wlasnie po przeczytaniu „Czasu zwodzenia”:
  http://www.intronizacja.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=297:czaszwodzenia&catid=36:materiay

  gdzie Ks. Tadeusz Kiersztyn:
  1) przypomina, ze nadchodza czasy antychrysta, kiedy bedzie sie WMAWIAC, ze Jezus, ktorego znamy – nie byl Chrystusem, Mesjaszem i rowniez jak ja wspomina o Maitreyi.
  2) pokazuje MECHANIZMY roznych oredzi, wizji pochodzacych od zlego.

  Polecam lekture wszystkim, ktorzy uznaja MBM, bedzie im latwiej otworzyc oczy i nie dac sie zwiesc.

  Tylko Jezus jest Panem!

  PS:
  Zenobiusz, nie wiem skad Ci do glowy przyszlo co napisales.

 44. czekajacy pisze:

  Przepraszam zatem, ze niewystarczajaco dobitnie, ale oczywiscie, ze o s t r z e g a l e m!
  Zatem dobrze, ze Zenobiusz zwrocil uwage!

  (To byl jeszcze sierpien, a godzina pozna, ale czesto jedyna kiedy moge cos wiecej poczytac i\lub napisac.
  Nastal wrzesien, wstajemy wczesniej i kladziemy sie wczesniej, a ja mam spore zaleglosci w czytaniu portalu…)

  • wobroniewiary pisze:

   🙂

   I bardzo dobrze, że ostrzegasz!
   A czy już służysz do mszy św. w komży poświęconej przez ks. Adama 🙂

  • Benka pisze:

   Niech Cie nie bulwersuje komentarz @Zenobiusza.
   Ja odebrałam Twój komentarz tak samo, czyli musisz oddzielić informacje jakie zamieszczasz od swoich pogladów.
   Inaczej ludzie doznaja szoku ,co tu sie zamieszcza.
   Nie wolno nam tego robić.
   Dobrze ,że ktoś czuwa nad treściami tutaj zamieszczanymi.
   Wszyscy ,którzy dobrze życza temu blogowi ,musza czuwać.
   Powodzenia.
   Z Bogiem

 45. czekajacy pisze:

  Jeszcze raz przepraszam i dziękuję, że zwróciliście uwagę!

  Z Bogiem!

  • wobroniewiary pisze:

   Spoko 😉

   Są rzeczywiście tacy, co to nocki czekają i „”kota nie ma myszy harcują” dlatego nasi są uczuleni ale co do Ciebie to ja jestem pewna i ks. Adam też 🙂

   Jezus jest Panem!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s