ks. Adam Skwarczyński – MOC NAJŚWIĘTSZEJ KRWI CHRYSTUSA

Dziękuję osobom, które podzieliły się swoim zdaniem na temat praktyki, poruszonej w „orędziu”, pochodzącym od „Buen pastor Enoch” („dobrego pasterza Henocha”) z Kolumbii. Praktyka ta dotyczy skrapiania czy obmywania w Najświętszej Krwi Chrystusa nie tylko ludzi, ale i przedmiotów „medialnych”, które chcemy wydrzeć szatanowi jako kanały zła, skierowane do naszych domów. Kwestia prawdziwości tego oraz innych „orędzi” z tegoż źródła jest w tej chwili dla nas drugorzędna, chociaż przeglądając inne teksty „Henocha” w oryginale hiszpańskim muszę stwierdzić, że niektóre z nich zawierają poważne błędy teologiczne, więc publikować ich nie zamierzamy. Ten jednak tekst wcale błędny być nie musi.
Krew Chrystusa padała na skałę, na ziemię w Ogrójcu i na drogę krzyżową, na Golgotę, a tym samym na cały glob ziemski jako miejsce uświęcenia (lub upodlenia!) człowieka. Mocą Najświętszej Krwi egzorcyzmuje się (uwalnia) nie tylko ludzi, ale i miejsca. Mamy więc prawo zablokować mocą tej Krwi kanały zła, szatana, z wymienionymi u „Henocha” włącznie. W tej walce lepsza przesada niż brak. „Nie ma przesadnej troski w walce o zbawienie dusz”. Niebo łatwiej nam daruje nadmiar niż brak, aby tylko z miłością i ufnością się modlić. Ta praktyka jest bowiem niczym innym, jak właśnie MODLITWĄ.
Nie każda modlitwa musi wszystkim odpowiadać. Jeżeli ktoś jest duchowo inaczej ukształtowany i takie użycie Najświętszej Krwi Chrystusa uważa za „nadużycie”, niech zostanie przy swoim zdaniu, lecz niech uszanuje także zdania przeciwne, zamiast wytaczać od razu najcięższe działa dla ich zwalczania. Niech też przyjrzy się owocom tej praktyki. Dla przykładu: w znanym nam domu nastąpiła w tych dniach wielka przemiana od czasu wypowiedzenia tej modlitwy, i to natychmiastowa. Ta rodzina podpisuje się więc pod tą praktyką obiema rękami.
Dla tych, którzy nie zwalczają poruszonej praktyki ani na nią się nie wybrzydzają, spróbowałem ułożyć następującą modlitwę, opartą na kilku wezwaniach ze znanej nam Litanii:
– Krwi Chrystusa, tryskająca przy biczowaniu, ofiarowana Ojcu Niebieskiemu za grzechy nieczyste, zablokuj kanały tych grzechów w naszym domu.
– Krwi Chrystusa, brocząca spod cierniowej korony, ofiarowana Ojcu Niebieskiemu za grzechy pychy i detronizacji Boga, zablokuj kanały tego zła w naszej rodzinie.
– Krwi Chrystusa, przelana na krzyżu, ceno naszego odkupienia, przetnij wszelkie kanały zła w naszym domu.
– Krwi Chrystusa, zwyciężająca złe duchy, odbierz im środki przekazu, a otocz nas opieką swoich Aniołów.
– Krwi Chrystusa, ostojo zagrożonych, zdobądź umysły i serca całej naszej rodziny, wyrwij je spod władzy duchów działających przez media: duchów pornografii i zboczeń, rozwodów i zdrad małżeńskich, zabójstwa najsłabszych i przemocy, wojen i nienawiści, żądzy posiadania i nieograniczonego używania, alkoholizmu i narkomanii, satanistycznej muzyki, gier komputerowych i hazardu, kłamstwa i oszustwa, lenistwa i duchowej oziębłości.
– Krwi Chrystusa, pociecho płaczących, przerwij i odrzuć daleko od naszego domu demoniczne sieci, którymi oplątani byli członkowie naszej rodziny, drwiący z naszych łez i bólu.
– Krwi Chrystusa, nadziejo pokutujących, nakłoń do szczerej pokuty i przemiany życia tych, którzy dotychczas byli zniewoleni przez środki masowego ogłupiania.
– Krwi Chrystusa, pokoju i słodyczy serc naszych, przywróć pokój, zgodę i miłość w naszym domu, zrywając między nami i w nas wszelkie diabelskie więzy. Amen.


Boliwijska mistyczka Catalina Rivas pieczętuje Krwią.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Pomoc duchowa i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

51 odpowiedzi na „ks. Adam Skwarczyński – MOC NAJŚWIĘTSZEJ KRWI CHRYSTUSA

 1. Przemysław pisze:

  Myśli świętych Karmelu na każdy dzień roku 21 listopada:

  Szatan jest subtelny jak wiatr, wchodzi przez najmniejsze szczeliny.
  (błogosławiona Maria od Jezusa Ukrzyżowanego)

  Upadły anioł utracił możliwość życia w świetle Boga. Stracił przez to swoje światło, stając się ciemnością. Nie ma w nim żadnego duchowego piękna ani światła, bo one pochodzą tylko od Boga. Nie przestał jednak istnieć, bo Bóg nigdy nie wyrzeka się swoich stworzeń, nawet wówczas gdy te dobrowolnie i świadomie odrzucają Go, walczą z Nim i nienawidzą Go. Szatan nie utracił wszystkich otrzymanych darów. Zachował swoją duchową, anielską naturę, a także inteligencję i wolę, które teraz służą mu wyłącznie do czynienia zła i zabijania Bożego życia w człowieku. Używając swojej inteligencji, nieustannie stara się kusić człowieka do zła pod każdą postacią. Chce w ten sposób zniweczyć Boży plan miłości względem ludzi i uczynić ich współuczestnikami swego potępienia i wiecznego cierpienia. Swoją przewrotną wolą, w której zastygł na zawsze, nieustannie potwierdza bunt przeciw Bogu i nienawiść wobec człowieka. Wraz z każdą osobą, którą doprowadza do potępienia, zwiększa się jego wieczne cierpienie. Czegóż jednak nie uczyni, by dać upust swojej nienawiści.

  Na podstawie książki: Jerzy Zieliński OCD, 365 dni ze Świętymi Karmelu, Kraków 2007

  • Agata pisze:

   Czytajac dwa ostatnie zdania od razu skojarzylam sobie czytany kiedys „List z piekla”. Poczytajcie sami a przekonacie sie dlaczego :

   http://lp33.de/strona-lp33/ind5.htm

   O ile dobrze pamietam to zdanie to brzmialo: „Czegoz sie nie robi z nienawisci?”
   Mowa byla o pragnieniu aby i inni sie potepili, co poteguje cierpienie mieszkancow piekla.

 2. Małgosia pisze:

  Bóg zapłać za tę modlitwę. Ona przenika moje serce i duszę.

  Islamizacja postępuje w Europie
  George Soros – ateista, który sam przedstawia się jako „bóg”, „sumienie świata”, człowiek, który otwarcie wojuje z katolicyzmem, promując tzw. społeczeństwo otwarte, tym razem przeznaczył swoje środki na kampanię promującą islam. Jej pomysłodawcą jest Zrzeszenie przeciwko Islamofobii we Francji (CCIF), które najwyraźniej stawia sobie za cel przekształcenie Francji w kraj islamski
  http://naszdziennik.pl/mysl/15642,islamizacja-europy-w-toku.html

 3. Alicja pisze:

  Piekna modlitwa! Prosze w moim imieniu, podziekowac ks.Adamowi! Ja ze swej strony, dziekuje Bogu za Ks.Adama i za Was wszystkich w codziennej modlitwie. Jezus jest Panem.

 4. Tadeusz z Podkarpacia pisze:

  Łopatologicznie:
  Orędzia Enocha zawierają błędy i nie należy czytać
  Ale w jego orędziach są też elementy prawdy i wezwanie do modlitwy a tej nie można odrzucić tylko dlatego że pochodzi od Enocha
  To tak jak z Mery. Jej orędzia są fałszywe ale jeśli wśród nich wzywa do modlitwy różańcowej czy do odmawiania Koronki to tego nie odrzucimy tylko dlatego, że to napisała Mery.
  Fides et ratio

 5. Przemysław pisze:

  Chcę wam powiedzieć wszystkim nie ustawajcie w modlitwie. Trzeba się zawsze modlić, a nigdy nie ustawać, powiedział Pan Jezus. Módlcie się i kształtujcie poprzez modlitwę swoje życie. „ Nie samym chlebem człowiek żyje (Mt 4,4) i nie samą doczesnością, i nie tylko poprzez zaspakajanie doczesnych, materialnych potrzeb, ambicji, pożądań, człowiek jest człowiekiem.” Nie samym chlebem żyje człowiek, ale wszelkim słowem, które pochodzi z ust Bożych”. Jeśli mamy żyć tym słowem, słowem Bożym, „ trzeba nie ustawać w modlitwie”.
  Niech z tego miejsca do wszystkich, którzy mnie słuchają, tutaj gdziekolwiek, przemówi proste i zasadnicze papieskie wezwanie do modlitwy.
  A jest to wezwanie najważniejsze. Najistotniejsze orędzie!
  Proszę Was, abyście całe to duchowe dziedzictwo, któremu na imię Polska, raz jeszcze przyjęli z wiarą, nadzieją i miłością- taką, jaką zaszczepia w nas Chrystus na chrzcie świętym.

  PROSZĘ WAS:

  • abyście nie podcinali sami tych korzeni, z których wyrastamy,
  • abyście nigdy nie zwątpili i nie znużyli się i nie zniechęcili,
  • abyście mieli ufność nawet wbrew swojej słabości,
  • abyście szukali duchowej mocy u Tego, u którego tyle pokoleń ojców naszych i matek ja znajdowało,
  • abyście od Niego nigdy nie odstąpili,
  • abyście nigdy nie utracili tej wolności duch, do której On wyzwala człowieka,
  • abyście nigdy nie wzgardzili ta Miłością, która jest największa, która się wyraziła przez Krzyż, a bez której Zycie ludzkie nie ma ani korzeni, ani sensu.

  ( fragmenty homilii w Kalwarii Zebrzydowskiej i na krakowskich Błoniach w 1979 r)

  Warto wspomnieć o Losach Kościoła ustami JANA PAWŁA II na spotkaniu w Fuldzie, Który nieustannie wzywa abyśmy się wzajemnie miłowali poprzez modlitwę.

  Jan Paweł II twierdził na spotkaniu z dziennikarzami w Fuldzie (por. “Niedziela” z 3VIII 1998 s. 14 oraz “Miłujcie się ” nr 3/4 1996 s.3):

  ” Ze względu na powagę jej treści moi poprzednicy nie opublikowali jej [tzn.treści „3.Tajemnicy Fatimskiej”] Zresztą każdemu powinno wystarczyć to co powiem: jeżeli czyta się tam, że oceany zaleją znaczny obszar ziemi, a miliony ludzi będą umierać z minuty na minutę – wówczas rzeczywiście nie powinno się pragnąć opublikowania Tajemnicy. Wielu pragnie ją znać tylko z ciekawości , dla sensacji, zapominając, że znajomość oznacza także odpowiedzialność. Chcą tylko zaspokoić ciekawość, lecz jest to niebezpieczne, jeśli równocześnie nie usiłuje się przeciwstawić złu”. I pokazując różaniec powiedział: ” To jest środek zaradczy przeciw temu złu. Módlcie się; módlcie się i nie pytajcie o więcej. Wszystko inne powierzcie Matce Bożej”. Na pytanie: co będzie działo się w Kościele? – Jan Paweł II odpowiedział: ” Będziemy się musieli wkrótce przygotować na wielkie doświadczenia, które mogą nawet domagać się narażenia naszego życia oraz poświęcenia się bez reszty Chrystusowi i dla Chrystusa. Może to być złagodzone dzięki naszej modlitwie, ale nie może być już odwrócone, ponieważ tylko w ten sposób może nastąpić prawdziwe odnowienie Kościoła. Jakże często Kościół odnawiał się przez krew. Nie inaczej dokona się to także i tym razem. Obyśmy byli silni, przygotowani i pełni ufności pokładanej w Chrystusie i w Jego świętej Matce. Odmawiajmy wiele razy i często Różaniec”.

  Pokój i Dobro

  • Przemysław pisze:

   „PROSZĘ WAS:
   • abyście nigdy nie wzgardzili ta Miłością, która jest największa, która się wyraziła przez Krzyż, a bez której Zycie ludzkie nie ma ani korzeni, ani sensu.
   ( fragmenty homilii w Kalwarii Zebrzydowskiej i na krakowskich Błoniach w 1979 r) ”

   „Błogosławiony człowiek, który cierpiał – znalazł życie”

   Modlitwa zanurzenia we Krwi Chrystusa
   Jezu, zanurzam w Twojej Przenajdroższej Krwi cały ten rozpoczynający się dzień, który jest darem Twojej nieskończonej miłości.Zanurzam w Twojej Krwi siebie samą. Wszystkie osoby, które dziś spotkam, o których pomyśle czy w jakikolwiek sposób czegokolwiek o nich się dowiem. Zanurzam moich bliskich i osoby powierzające się mojej modlitwie.Zanurzam w Twojej Krwi, Panie, wszystkie sytuacje, które dziś zaistnieją, wszystkie sprawy, które będę załatwiać, rozmowy, które będę prowadzić, prace, które będę wykonywać i mój odpoczynek.Zapraszam Cię, Jezu, do tych sytuacji, spraw, rozmów, prac i odpoczynku.Proszę, aby Twoja Krew przenikała te osoby i sprawy, przynosząc według Twojej woli uwolnienie, oczyszczenie, uzdrowienie i uświęcenie. Niech dziś zajaśnieje chwała Twojej Krwi i objawi się jej moc.Przyjmuję wszystko, co mi dziś ześlesz, ku chwale Twojej Krwi, ku pożytkowi Kościoła św. i jako zadośćuczynienie za moje grzechy, składając to wszystko Bogu Ojcu przez wstawiennictwo Maryi.Oddaję siebie samą do pełnej dyspozycji Maryi, zawierzając Jej moją przeszłość, przyszłość i teraźniejszość, bez warunków i bez zastrzeżeń.
   Amen.

   Przenajświętsza Krew Jezusa Chrystusa,
   [edycja – kazania ks. Piotra zamieścimy z największą przyjemnoscią, jak zostanie zdjęta suspensa. Za to polecamy codzienną modlitwę za ks. Piotra. Prosimy nie wklejać nic co dotyczy ks. Piotra i uszanować decyzje administratorów bloga

   • Przemysław pisze:

    Myśli świętych Karmelu na każdy dzień roku 22 listopada:

    Poczułam rodzące się w mym sercu wielkie pragnienie cierpienia i równocześnie wewnętrzną pewność, że Jezus zachował dla mnie wiele krzyżów.
    (święta Teresa od Dzieciątka Jezus)

    Ukochać i przyjąć swój życiowy krzyż takim, jakim został nam dany, to wielka sprawa. Pewien człowiek nie mógł pogodzić się ze swoim życiowym krzyżem. Prosił zatem Jezusa, aby pozwolił mu wybrać inny. Otrzymawszy pozwolenie, zostawił swój sękaty krzyż przy wejściu do sekretnego pomieszczenia i zaczął rozglądać się za czymś nowym dla siebie. Jako pierwsze zauważył szczerozłote krzyże papieży, pięknie zdobione i wysadzane drogimi kamieniami. Próbował podnieść jeden z nich, ale ten nawet nie drgnął. Był bardzo ciężki. Obok dostrzegł bardzo lekkie krzyże męczenników splecione z cierni o długich kolcach. Nie były imponujące, ale za to wydawały się łatwe w niesieniu. Podniósł bez trudu jeden z nich, ale gdy założył go na plecy, szybko musiał go zrzucić, bo kolce wbijały się w ciało i zaczęła płynąć krew. Idąc dalej, natknął się na kryształowe krzyże mieniące się wszystkimi kolorami tęczy. Były to krzyże ludzi o czystych sercach. Podniósł jeden z nich i zarzucił na plecy. Poczuł jednak po chwili, że ostre krawędzie kryształów niemiłosiernie uwierają. I tak przechodząc salę z krzyżami, próbował jeden po drugim, ale żaden nie nadawał się dla niego. Zrezygnowany opuścił salę. Przy wejściu dostrzegł sękaty, upleciony z gałązek krzyż. Gdy go podniósł i zarzucił na plecy, okazało się, że jest w sam raz. Zadowolony ze znaleziska zaczął wołać do Jezusa, że znalazł coś dla siebie. Jezus popatrzył na niego z miłością i odpowiedział: To jest krzyż, który wcześniej tu zostawiłeś, aby szukać i znaleźć dla siebie inny.

    Na podstawie książki: Jerzy Zieliński OCD, 365 dni ze Świętymi Karmelu, Kraków 2007

  • Maria1 pisze:

   Paradne! Cóż za pokrętna logika. Ciekawe ilu ludzi o tym wie (słyszało), skoro to nie zostało opublikowane, rzekomo z obawy przed sensacją!?Jak mają się przygotować, skoro im nikt nie powiedział, a orędzia po Fatimie tak są traktowane „poważnie”, jak ona?

 6. AA pisze:

  Krucjatka (85), aby uratować Stany Zjednoczone Ameryki z rąk oszusta
  O drogi Jezu, okryj nasz naród Twoją najcenniejszą ochroną
  Ochroną (???) co jest tą ochroną? Pasta bhp też jest ochroną

  Ksiądz Adam ułożył piękną modlitwę. Bóg zapłać
  Dodam Koronkę do Najdroższej Krwi (proszę wytłuścić „obmyj wszelki brud grzechowy”)

  KORONKA DO NAJDROŻSZEJ KRWI JEZUSA
  (na dużych paciorkach)
  O Jezu okryj Twoją Przenajświętszą Krwią cały świat. Obmyj wszystek brud grzechowy i odnów świat przez Ducha Świętego.
  (Na małych paciorkach)
  O mój Jezu, przebaczenia i miłosierdzia przez zasługi Twojej Najdroższej Krwi.

  … Przez moje rany udzielę wszystkiego o co prosić mnie będziecie …
  Wszystkie wasze sprawy, nawet najmniejsze, jeśli zanurzycie we Krwi Mojej, nabiorą nieskończonej zasługi. Moc Moja jest w Moich ranach.

 7. Ala pisze:

  Ja również bardzo dziękuję ks. Adamowi za piekna modlitwę. Zaczynam dzień zanużeniem we Krwi – oto moja modlitwa:
  Modlitwa zanurzenia we Krwi Chrystusa
  Jezu, zanurzam w Twojej Przenajdroższej Krwi cały ten rozpoczynający się dzień, który jest darem Twojej nieskończonej miłości.
  Zanurzam w Twojej Krwi siebie samą, wszystkie osoby, które spotkam, o których pomyślę czy w jakikolwiek sposób czegokolwiek o nich się dowiem.Zanurzam moich bliskich i osoby powierzające się mojej modlitwie.
  Zanurzam w Twojej Krwi, Panie, wszystkie sytuacje, które dziś zaistnieją, wszystkie sprawy, które będę załatwiać, rozmowy, które będę prowadzić, prace, które będę wykonywać i mój odpoczynek. Zapraszam Cię, Jezu do tych sytuacji, spraw, rozmów, prac i odpoczynku.
  Proszę, aby Twoja Krew przenikała te osoby i sprawy, przynosząc według Twojej woli uwolnienie, oczyszczenie, uzdrowienie i uświęcenie. Niech dziś zajaśnieje chwała Twojej Krwi i objawi się jej moc.
  Przyjmuję wszystko, co mi dziś ześlesz, ku chwale Twojej Krwi, ku pożytkowi Kościoła św. i jako zadośćuczynienie za moje grzechy, składając to wszystko Bogu Ojcu przez wstawiennictwo Maryi. Oddaję samą siebie do pełnej dyspozycji Maryi, zawierzając Jej moją przeszłość, przyszłość i teraźniejszość, bez warunków i bez zastrzeżeń.
  Amen.

 8. benka pisze:

  Modlitwa , zamieszczona przez ks.Adama jest rzeczywiście bardzo głęboka w treści.
  Bóg zapłać.

 9. Nowa pisze:

  Ja też dziękuję za tę modlitwę i polecam obok niej Koronkę do ran Pana Jezusa

 10. libro77 pisze:

  Mnie w swojej małości i nikłej wiedzy przyjdzie chyba tylko czytać Wasz blog, więc wybaczcie, jeśli rzadko będę komentował. Pięknego dnia życzę 🙂

 11. wobroniewiary pisze:

  Nie wpuszczam Twojego pink-backa ponieważ traktujesz treść naszego wpisu wybiórczo pomijając jego istotę i to co w nim jest najważniejsze a co Ty krytykowałeś i wykorzystujesz jedynie część treści odpowiadającą Twoim aktualnym zapotrzebowaniom. Admin.

 12. wobroniewiary pisze:

  Kochani Czytelnicy
  Jeden Pan nie mógł uczestniczyć w Róży Różańcowej i musiał zrezygnować. Tajemnica, którą wybrał sobie – II chwalebna: niebowstąpienie – była przypisana tylko do niego, choć inne mają już i po 4 osoby. Aby nie zerwać Róży, na czas znalezienia osoby chętnej do przystąpienia do nas, wzięłam na siebie i oprócz swojej odmawiam też i tę (mam kilka zobowiązań modlitewnych, w tym kółko różańcowe z parafii) i obowiązki stanu dlatego ośmielam się zapytać

  Może jednak zechce ktoś dołączyć do nas i zechce codziennie odmawiać II tajemnicę chwalebną

 13. Tadeusz z Podkarpacia pisze:

  O Najdroższa Krwi Jezusa, która przelana byłaś, aby ukazać Twoje miłosierdzie całej ludzkości. Teraz jesteśmy blisko Ciebie. Wylej się na nas swą nieskończoną mocą! O to tu nasza głowa, serce, ręce, nasza wola, rozum, pamięć, myśli, nasze pragnienia i skłonności, nasze uczucia, nasze działania.
  Obmyj nas ze wszystkiego, co brudne, zmaz plamy uzdrów, co jest w nas chore, nawróć nas i przemień Twoją cudowną mocą, abyśmy mogli jednoczyć się z Tobą.
  O czystości nieskończona uczyń nas czystymi, nakarm nas, błogosław i zbaw nas!

  Niech Przenajświetsza Krew Pana naszego Jezusa Chrystusa, przelana na krzyżu,
  a ofiarowana podczas każdej mszy świętej na ołtarzach całego świata,
  uwolni nas od grzechu, ochroni przed atakami duchów ciemności.
  Niech ochroni wszystkich członków naszych rodzin i tych, których nosimy
  w swoich sercach. Niech zstąpi Duch Święty, niech zwycięstwo należy do Chrystusa.
  Panie Jezu, ochroń dzieci swoje, które odkupiłeś swoją drogocenną krwią

 14. Franek pisze:

  ks. Małkowski – 1.07. opaszę Polskę wstęgą Przenajdroższej Krwi Jezusa Chrystusa.

 15. Jan Antoni pisze:

  [156] 31 grudnia 2011, Maryja (Adam Człowiek): Przynosze wam swiatło Ducha Swietego jako Mój dar dla was, abyscie słuchajac rozumieli, gdyz nie ma nic ukrytego, co by nie miało byc ujawnione. Lecz musicie byc czujni, poniewaz szatan moze was skusic: szukacie proroctw i proroków, a nie zgłebiacie objawionego wam oraz całemu Kosciołowi Słowa Bozego. Szatan bardzo przebiegle odciaga was od rozwazania Ewangelii i czerpania z prawdziwych skarbów Tradycji Koscioła. Zaden dar proroctwa [pozabiblijnego] nie ma takiej mocy jak Słowo Boze, bo proroctwa przemina, a Słowo Boze jest niezmienne.

 16. Maria1 pisze:

  Teksty o Najdroższej Krwi Chrystusa z „I quaderni” Marii Valtorty w
  książce wyd Vox Domini „Kto przychodzi do Mnie, nie będzie pragnął…”

  Pan Jezus 6 sierpnia 1943 roku:
  “Tymi, którzy świat ocalą i dotąd go ocalali, są nieliczni, w których
  Moja Krew dokonała cudów miłości, bo zastała ich, jak puchary
  miłości wzniesione do Nieba.
  Jednak z jakże wielkim bólem dostrzegam, że te stworzenia, w których
  zakorzenia się Miłość, są coraz mniej liczne. Ofiary! Moje ofiary! O,
  kto da Odkupicielowi, Wielkiej Ofierze, armię ofiar dla ocalenia
  świata, który oskarża Boga o grzech, a nie myśli, że zło świata jest wynikiem
  grzechu człowieka przeciwko Bogu i przeciw człowiekowi?”

  „Moja Krew, Moja drogocenna Krew, tak mało o niej myślicie”
  „Proszę, aby i Moją Krew miłować i posługiwać się Nią dla
  niezliczonych potrzeb dusz. Nie pozostawiajcie bezowocnym tego oceanu
  mocy, którego fale dała wam Moja Krew, lecz choć byłoby dobrze, gdyby
  okazywało się Krwi Odkupiciela o wiele większy kult niż obecnie, to
  prawdą jest też i to, że ze względu na jej świętość powierzam ten kult
  i tę służbę duszom bardziej obdarzonym duchowymi darami.
  Powiedziałem kult i służbę, bo aby stać się sługą kultu, nie trzeba
  być kapłanem. Kapłanem staje się każda dusza, która umie być Moją
  prawdziwą uczennicą. Nie zabraniam wam tego zaszczytu i nie zaprzeczam
  sobie. Nic nie jest Mi droższe, niż to, by być czerpanym i rozlewanym
  przez ręce miłujące i czyste na dusze jałowe, poplamione, chore.
  Wyświęcony kapłan wylewa Mnie na dusze podczas spowiedzi, ale nieznani
  kapłani, wyświęceni przez miłość, których jedynie Ja znam, mogą Mnie
  ofiarowywać i wylewać na wszystkie dusze.
  Nie ma bardziej zasługującej służby od połączenia swojej krwi z Krwią
  Wielkiej Ofiary w czasie mistycznej Mszy; od ofiarowania siebie i
  zaopatrzenia wierzących i niewierzących, którzy przecież potrzebują
  Mojej Krwi i krwi waszej, Mojej Ofiary i ofiar waszych, dla
  znalezienia drogi Życia i Prawdy. Ja Jestem w niej Celebransem, a wy –
  akolitami.
  Inny powód, dla którego wymagam większego zadośćuczynienia względem
  Mnie – Eucharystii, to bluźniercze przekleństwa skierowane przeciw
  temu Sakramentowi. Krwi zaś jest to oszczędzone. Zapomnienie, które Ją
  otacza, chroni Ją. Lepiej być zapomnianym, niż przeklinanym. Dlatego
  wiele trzeba wynagradzać Eucharystii; powszechne zadośćuczynienie dla
  Sakramentu, lecz i szczególny kult mojej Krwi ze strony najdroższych
  uczniów. Powierzam to moim przyjaciołom spośród przyjaciół. Jak wojsko
  w czasie bitwy strzeże chorągwi w czworoboku najbardziej oddanych, tak
  i Ja stawiam moją Krew pośród tych, o których wiem, że są najbardziej
  zaufani, zdolni do każdej ofiary z miłości do swego Króla. Daje im
  rozkaz, aby szli pośród tłumu z sercami napełnionymi moją Krwią, ażeby
  Ona zstąpiła na biednych ludzi i ocaliła ich. Kto się będzie wylewał
  dla sprawy swego Pana, otrzyma wielką nagrodę w moim Królestwie – tak
  wam mówi Pan, tak wam powiada Odkupiciel, tak wam mówi Miłość i tak
  będzie. Bóg bowiem jest wierny i prawdziwy, a oddaje stokrotnie.”

  „Bardzo nieliczni są ci, którzy potrafią docenić nieskończoną wartość
  tej Krwi, poświęconej aż do ostatniej kropli przeze Mnie dla ludzkości
  i skorzystać z Jej najpotężniejszych zasług.
  Teraz proszę tego, który potrafi na to patrzeć i pojąć, aby naśladował
  Weronikę i aby swoją miłością otarł zakrwawioną twarz swego Boga.
  Proszę teraz tego, który Mnie kocha, aby swoją miłością opatrzył rany,
  nadal zadawane Mi przez ludzi. Proszę teraz przede wszystkim o to,
  aby nie pozwolić tej Krwi się marnować i aby ją zbierać z doskonałą
  uwagą, aż do ostatniej najmniejszej kropli, i aby ją rozlać na tych,
  którzy się nie troszczą o moją Krew.
  Teraz, w miesiącu mojej Krwi [ lipcu ] chcę, abyś się modliła do mojej
  Krwi, mów zatem:

  Najświętsza Krwi, któraś wypłynęła z żył naszego Boga, który stał się
  człowiekiem,
  zstąp jak odkupieńcza rosa na skażoną Ziemię i na dusze, które grzech
  upodabnia do trędowatych.
  Oto przyjmuję ciebie Krwi mojego Jezusa i rozlewam cię na Kościół, na
  świat, na grzeszników, na czyściec.
  Pomagaj, pocieszaj, oczyszczaj, nawracaj, rozpalaj, przenikaj, ożywiaj
  i użyźniaj.
  O, Boski Soku Życia! Niech obojętność i grzech nie przeszkadzają Ci płynąć!
  Przezwzgląd na tych nielicznych, którzy Cię kochają, racz
  przyspieszyć, Panie Jezu, wylanie Twego Boskiego Deszczu na
  wszystkich, na nieskończoną liczbę tych, którzy umierają bez Ciebie,
  aby przychodzili do Ciebie po ufność w życiu, po przebaczenie w
  śmierci, aby z Tobą wchodzili do chwały Twego Królestwa. Amen

 17. Maria1 pisze:

  (Przepraszam, mimo korekty wkradły się błędy do pierwszej części wpisu. Proszę o poprawienie. Maria Flis)

  Pan Jezus 6 sierpnia 1943 roku:
  „Tymi, którzy świat ocalą i dotąd go ocalali, są nieliczni, w których
  Moja Krew dokonała cudów miłości, bo zastała ich, jak puchary
  miłości wzniesione do Nieba.
  Jednak z jakże wielkim bólem dostrzegam, że te stworzenia, w których
  zakorzenia się Miłość, są coraz mniej liczne. Ofiary! Moje ofiary! O,
  kto da Odkupicielowi, Wielkiej Ofierze, armię ofiar dla ocalenia
  świata, który oskarża Boga o grzech, a nie myśli, że zło świata jest wynikiem
  grzechu człowieka przeciwko Bogu i przeciw człowiekowi?”

 18. adamo pisze:

  witam, czy Koronka do Najdroższej Krwi Chrystusa jest zatwierdzona przez kościół? Nigdzie nic na ten temat nie mogę znaleźć a juz jakis czas ją odmawiam, z góry dziekuje za odpowiedz 🙂

  • Maggie pisze:

   Po pierwsze najlatwiej jest sprawdzic z czego korzystasz, tj z ksiazeczki zatwierdzonej przez KK, czy z jakichs krazacych odpisow/krucjatek itp.

   Czasem modlitwa/koronka etc., moze byc zatwierdzona… ale bywa,ze ktos pod ta sama „etykietka” wprowadza kompletnie inny tekst lub troche zmieniony.

   Na Internecie jest informacja o pewnej grupie, ktora wydala niektore uznane modlitwy, ku czci Najdrozszej Krwi Chrystusowej, laczac je: ze swoimi, aby sie uwiarygodnic (!)……

   W mszaliku i ksiazeczce bedacymi pamiatka l Komunii Sw mam litanie do Nadrozszej Krwi Chrystusowej, wiec tu nie ma pytan, zwlaszcza, ze w obu brzmia identycznie i oba wydania maja imprimatur.

   Jezus jest Panem!

 19. adamo pisze:

  mam książeczkę z wydawnictwa JUT „MÓDLMY SIĘ…” NAJPOPULARNIEJSZE KORONKI” nie ma co prawda imprimatur ale jest napisane „Za zezwoleniem władzy kościelnej” i tam jest ta koroneczka wiec jest w porządku?

 20. adamo pisze:

  słyszałem od pewnego frańciszkanina o. Teodora że Armia Najdroższej Krwi Chrystusa abyśmy jej nie praktykowali a wiele ludzi ją ma. A nie wiem jak jest z tym wydawnictwem JUT bez imprimatur to chyba za mało?

  • M pisze:

   Może napisz tekst tych modlitw, dla porównania. Ja mam z nieistniejącego obecnie blogu, czy porrtalu ,,Armia Najdroższej Krwi” Modlitwę św. Brygidy : 7 Ojcze Nasz, 7 Zdrowaś i modlitwy w śodku, po każdym pacierzu. Sprawdziłamm z innymi źródłami i w zasadzie nie ma różnicy, oprócz tej, że na końcu ,,przegapiono” dodanie ,,Chwała Ojcu… i Modlitwę do Anioła Stróża- Jak jest w oryginale Modlitwy polecanej przez św. Brygidę.

  • Maggie pisze:

   Przez Google zanalazlam Wydawnictwo JUT. Wygladalo niby O’K , z tego co o sobie tam pisano, dopoki nie weszlam na oferowane „towary” (ofert ksiegarni NIE przegladalam).

   Nie bardzo podobaly mi sie krucyfiksy (pod haslem krzyzyki) w dziwnej tj powykrecanej formie z podobnym w „stylu” Chrystusem ….moze jestem przeczulona …………………………

   …….ALE W DZIALE „UPOMINKI” ….RARYTAS:
   DESECZKA ,a’la kuchenna, taka do krojenia na niej, Z PRZYTWIEDZONA …PODKOWA…I INSKRYPCJA:
   „Na szczescie”

   I DO TEGO WIERSZOWANKA:
   „Wiedza o tym wszyscy
   i kazdy to powie
   Gdzie podkowa w domu
   tam szczescie i zdrowie.”

   Czy takiej firmie mozna ufac ? Kazdy niech sobie odpowie, i czy deseczka to upominek z okazji Chrztu Sw, I Komunii Sw, a moze Bierzmowania czy Sakramentu Malzenstwa? ….bo zakupiony w sklepie z „dewocjonaliami”….?????
   Pomieszanie z pokielbasieniem.

   Jezus jest Panem!

   • Maggie pisze:

    ZAPOMNIELI dodac:

    Podkowa nabyta
    Z czarciego kopyta.

   • Maggie pisze:

    Kiedy czorty przed Anielska Armia wialy,
    portki i podkowy im pospadaly,
    grzmocac nimi w ludzkie glowy,
    wynibily rozum zdrowy.
    Bez podkow bestia taka,
    do piekla szybko dala drapaka.
    Od tej pory wiesc sie szerzy,
    ze podkowy na szczescie i
    Lepsze od pacierzy…
    No a portki ? … Symbol/sprawa,
    Gdzie „rozrywka” i „zabawa”.

    To nie wiersz ale w pospiechu ulozona rymowanka, by sie utrwalila i od balwochwalstwa chronila.

   • Maggie pisze:

    Mialo byc „wybily”… a spell check zmienil na „wynibily” – to chochlik lubi przeinaczac abysmy nie zrozumieli tego co powinnismy.

   • M pisze:

    Maggie, a jak ja Ci napisałam wierszyk, to czemu byłaś zażenowana? Dobrze; kolejnym razem napiszę nie o Tobie, tylko na jakiś inny temat:
    ,,Bo uwagi trzeba, także roztropności,
    aby czasem nie wejść w pola nieprawości”
    A tak na poważnie, miałabym prośbę, aby może Admini polecili jakiś pewny portal. Wydawało mi się, że ,,Armia Najdroższej Krwi” brzmi poważnie. ale potem sprawdziłam modlitwę w innych źródłach- już nie odtworzę gdzie- na pewno w Brewiarzu, a gdzie jeszcze nie pamiętam. I wychwyciłam różnicę.
    Więc nie wiem; czy należy sprawdzać w wielu źródłach, czy jest jakieś jedno godne polecenia ,(przynajmniej do czasu, aż się nie zepsuje).Od żadnego księdza, nie możemy domagać się, aby śledził wszystkie blogi i portale sprawdzając, które na daną chwilę są godne zaakceptowania, a które nie. Kapłani nie mają na to czasu, wobec nadmiaru innych obowiązków. Tu sami musimy być czujni i dzielić się swoimi spostrzeżeniami i uwagami. Wydaje mi się, że taka wymiana ostrzeżeń jest bardzo cenna. Co wiele par oczu i różne głowy, to nie to co samemu można zauważyć.
    Jezus jest Panem!

   • Maggie pisze:

    @M: to chodzilo nie o forme tylko temat, bo:
    Sorry: Jam nie zadna muza,
    wiec dostalas stad arbuza.
    My jestesmy ludzie marni,
    pycha, latwo, sie do nas garni.
    Lepiej wiec,gdy sie temat zmieni,
    bysmy nia niezniewoleni,
    czcili Milosiernego Boga,
    – taki sens byl i przestroga.

    I ja bardzo lubie Ciebie:
    Chwalmy razem tych co w Niebie
    nam patronuja
    oraz prosb wysluchuja.

    Jezus jest Panem!

 21. adamo pisze:

  o. Teodor powiedział że w Armii Krwi Chrystusa są niektóre modlitwy (nie wszystkie) których nie wolno nam odmawiać i też są tam zawarte objawienia prywatne nie zatwierdzone przez kościół wiec drugi powód. A koronka czy z Armii czy z JUT czy w internecie na różnych stronach nie mam pewnego źródła. A koronka była już na tej stronie przytaczana i brzmi tak:” KORONKA DO NAJDROŻSZEJ KRWI JEZUSA
  (na dużych paciorkach)
  O Jezu okryj Twoją Przenajświętszą Krwią cały świat. Obmyj wszystek brud grzechowy i odnów świat przez Ducha Świętego.
  (Na małych paciorkach)
  O mój Jezu, przebaczenia i miłosierdzia przez zasługi Twojej Najdroższej Krwi.”

  • Ania pisze:

   Najlepiej trzymać się pewnych i zatwierdzonych modlitw takich jak Koronka do Bożego Miłosierdzia czy Różaniec.

   • Maggie pisze:

    Napewno Krwi Przenajswietszej nalezy sie Czesc i Chwala – mysle, ze jakas wersja Koronki moze byc zatwierdzona/ istnieje, ale i bez tej Koronki mozna oddawac nalezna czesc, zwlaszcza litania, ktora ma imprimatur.
    Wszyscy jestesmy w podobnej sytuacji tzn musimy sprawdzac i weryfikowac, nikt nie jest nieomylny, zwlaszcza jesli sa tacy ktorzy pracuja nad tym abysmy poszli „w maliny”… niby zbierac maliny a w praktyce „wpuszczeni w maliny”.
    Dlatego nie potepiajmy sie ale prostujmy potkniecia, ostrzegajmy sie, podajmy sobie rece a przedziemy bezpiecznie nawet po zboczach gor.
    Jezus jest Panem!

 22. adamo pisze:

  dostałem dzisiaj odpowiedź z SANKTUARIUM KRWI CHRYSTUSA W CZĘSTOCHOWIE że mogę tę koronke odmawiac 🙂

 23. adamo pisze:

  Do „M pisze:” Może napisz tekst tych modlitw, dla porównania. Ja mam z nieistniejącego obecnie blogu, czy porrtalu ,,Armia Najdroższej Krwi” Modlitwę św. Brygidy : 7 Ojcze Nasz, 7 Zdrowaś i modlitwy w śodku, po każdym pacierzu. Sprawdziłamm z innymi źródłami i w zasadzie nie ma różnicy, oprócz tej, że na końcu ,,przegapiono” dodanie ,,Chwała Ojcu… i Modlitwę do Anioła Stróża- Jak jest w oryginale Modlitwy polecanej przez św. Brygidę.” A masz oryginalne źródło z imprimatur?

 24. Pingback: Przekleństwo cierpień w Wielki Piątek rzucone na przeciwników MBM – chrońmy się przez Krew Jezusa Chrystusa! | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

 25. Pingback: Przekleństwo cierpień w Wielki Piątek rzucone przez MBM na jej przeciwników MBM – chrońmy się przez Krew Jezusa Chrystusa! | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

 26. Pingback: Mocą Najświętszej Krwi egzorcyzmuje się (uwalnia) nie tylko ludzi, ale i miejsca | Biały, bardzo biały

 27. maria ju pisze:

  O załatwienie sprawy w sądzie. O poniesienie kosztów sądowych przez Jana i Józefe żonę jego. O pomoc urzędów i sądu, świadków i zeznanie prawdy w sądzie. Proszę za sędziego Rafała i adwokatów i cały zespół sędziowskie. O obronę przed atakami złego i podstępnego sąsiada i żony jego. I jego rodziny.

 28. Maria pisze:

  Dziękuję za uzdrowienie córki Elżbiety z guza w głowie. Ostatnio badania wskazują że go nie ma! .Błogosławiona Krew Jezusa! .Na Zawsze Błogosławiona!
  28.07.2017r.Mszana Dolna.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s