Mamo nie rób aborcji – 8 grudnia w Godzinie Łaski wokół Kremla przejdzie procesja krzyżowa w intencji zakazu aborcji.

Mamo nie rób aborcji.

https://i2.wp.com/gazetawarszawska.com/wp-content/uploads/2012/12/mama1.png

WOKÓŁ KREMLA PRZEJDZIE PROCESJA KRZYŻOWA W INTENCJI ZAKAZU ABORCJI.

Kriestnyj chod (procesja krzyżowa) wokół Kremla z cudowną Ikoną Iwierską Matki Bożej ruszy od Iwierskiej Czasowni (kaplicy) o godzinie 12:00 dnia 8 grudnia w sobotę, informują organizatorzy.
„Będziemy modlić się do Chrystusa i Jego Matki Przeczystej o miłosierdzie dla naszej ziemskiej Ojczyzny ażeby ostatecznie nasze władze zakazały tego koszmaru legalnego zabijania naszych dzieci. Prosimy wszystkich o przyprowadzenie swoich dzieci w wieku od 4 lat, każdemu z nich podarujemy piękną koszulkę z napisem „Mamo nie rób aborcji”, a także rozdamy je wszystkim dorosłym, którzy się zgłoszą. To będzie najsilniejsze świadectwo.
Starzec Pajsij (Pasjusz) Świętogórca z Góry Atos mówił: „Kiedy prawo państwowe nie zabrania aborcji to wtedy konsekwencje tego spadają na każdego obywatela ponieważ Bóg karze cały naród. Ale kiedy ustanawia się prawo zakazujące aborcji to wtedy karana jest tylko osoba, która zgrzeszyła”. My wszyscy gromadzimy się razem żeby dać świadectwo prawdzie, że zabijanie dzieci jest niedopuszczalne. Dzisiaj w Rosji dokonuje się około 5 milionów aborcji rocznie, co 3 sekundy dokonuje się jedno brutalne morderstwo. Najstraszniejsze jest to, że są to dzieci nie ochrzczone, których własne matki pozbawiają je możliwości narodzenia z wody i Ducha Świętego zbawienia się od grzechu pierworodnego, pozbawiają je możliwości otrzymania pełnej szczęśliwości w życiu przyszłym i oglądania oblicza Boga. Na koniec chciałoby się przytoczyć słowa Świętego męczennika Siergieja (Sergiusza) Znamieńskiego: „Mówią, że chrześcijaństwo przeżyło się, umarło, a ja widzę was zebranych tak wielu, i mężczyzn i kobiety i starych i młodych, i wykształconych i prostaczków, i raduję się sercem duszpasterskim. Weźmiemy święte chorągwie, te nasze znaki, i wyniesiemy je na miasto. Procesja krzyżowa jest paradą i przeglądem sił religijnych. Niech niewierzący widzą moc chrześcijaństwa, które nie umarło ale żyje”– podkreślają w apelu organizatorzy

Linki źródeł
http://www.rusimperia.info/news/id15030.html http://gazetawarszawska.com/2012/12/03/15930/

Ten wpis został opublikowany w kategorii Pomoc duchowa, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

21 odpowiedzi na „Mamo nie rób aborcji – 8 grudnia w Godzinie Łaski wokół Kremla przejdzie procesja krzyżowa w intencji zakazu aborcji.

 1. wobroniewiary pisze:

  Mój kolega ze studiów zawsze grał na gitarze i śpiewał tę pieśń
  Dziś jest białym popem (czarni mogą się żenić, mieć dzieci, biali żyją w celibacie).
  Drugi kolega też został popem, czarnym, ożenił się z koleżanką Sonią mają 4 dzieci i też u siebie organizuje krestnyje pochody

  • wobroniewiary pisze:

   A to inna piosenka już nieżyjącego Jury – piosenka o chłopaku, który nigdy nie poczuł ciepła i miłości matki. o ojcu, który co rana jest pijany, o sobie jak o włóczędze, który ngdy nie zaznał rodzinnego ciepła, nikt mu nie czytał bajek…
   Panie świeć nad jego duszą

 2. oglądajcie prawosławne egzorcyzmy

 3. Lenka pisze:

  Polska ojciec Daniel
  Rosja ojciec German

 4. wobroniewiary pisze:

  Portale internetowe podały informację, że kard. Józef Glemp w ciężkim stanie trafił do szpitala. Na szczęście, nie jest to prawdą.

  Prymas Glemp czuje się dobrze.


  Kilka portali informacyjnych podało informację, że arcybiskup senior archidiecezji warszawskiej Józef Glemp przebywa w jednym z warszawskich szpitali. I że stan jego zdrowia jest bardzo poważny. Według portali, 82-letni arcybiskup miał nawet „nie chodzić o własnych siłach”. Rzecznik kurii archidiecezji warszawskiej, ks. Rafał Markowski, dementuje informację:
  – Rozmawiałem z kapelanem księdza arcybiskupa i mogę zapewnić, że na szczęście stan zdrowia arcybiskupa seniora jest dobry. Nie wiem, skąd pochodzi nieprawdziwa informacja, nie mam pojęcia dlaczego bez sprawdzenia u źródeł, informacja obiegła media – mówi ks. Markowski. – Owszem, ks. prymas przebywał na badaniach w szpitalu. Ale były to badania rutynowe! I nie wymagały hospitalizacji. Obecnie, ks. prymas Józef Glemp, przebywa w swoim domu.
  Ks. arcybiskupowi seniorowi – życzymy jeszcze więcej zdrowia. A kolegom dziennikarzom od niesprawdzonych newsów – więcej wytrwałości w pracy.

  Źródło: http://warszawa.gosc.pl/doc/1382474.Prymas-Glemp-czuje-sie-dobrze

 5. Franek pisze:

  W Rosji się modlą a we Włoszech wariują.

  • sara pisze:

   oj! wariuja,cyrkow robia coraz wiecej…..dzieci lubia cyrki, dorosli imprezki……a potem lamentuja, ze trzesienia, ze wylewy,ze huragany….a Bog i tak jest cierpliwy…bardzo cierpliwy….jak dlugo jeszcze?…….i jak to mozliwe, ze zaden hierarcha nie trzasnie piescia w stol i nie krzyknie: BASTA!!! BASTA!!!……

   • wobroniewiary pisze:

    Saro miła niespodzianka dla Ciebie w mailu od księdza Adama 😀

    Nie myliłaś się, ks. Adam to twój ksiadz z czasów studiów

    • sara pisze:

     Mila i wzruszajaca wiadomosc…..lawina wspomnien…..rozplynelam sie w usmiechu….Dziekuje!….Napisze do ks.Adama jeszcze!…..

   • sara pisze:

    jeszcze raz obejrzalam ten filmik…..i wciaz nie moge uwierzyc, ze jest mozliwe, by w Kosciele Katolickim mozna bylo odprawiac Msze Sw. w tak bluznierczy sposob….nie moge uwierzyc!…..to chyba wrogowie Kosciola najeli aktorow, by szydzic z naszej wiary,modlitwy i z naszego Boga!…..NIE MOZE BYC innej mozliwosci!!!…
    Gdyby to bylo prawdziwe wydarzenie, to jakze smieszne bylyby moje „problemy” z akceptowaniem muzyki towarzyszacej slowom konsekracji, czy z akceptowaniem doroslego „ministranta”, ktory prosto z ulicy, w porozpinanej bluzie,pookrecany szaliskiem stoi cala Msze Sw. za oltarzem u boku kaplana i „sluzy”……
    bo Bog przeciez „przygarnia wszystkich i jest milosierny” – jak wyjasnia mi potem kaplan – a my przeciez tez jestesmy grzeszni i zblizamy sie do Boga”….i juz nie wiem….moze TAKA Msza Sw. jest „prawdziwsza”?….bo to prawdziwa Kalwaria?…..z wykpiwaniem,biczowaniem, opluwaniem i zabijaniem Jezusa?….
    Ale przeciez my – katolicy nie idziemy chyba na Msze Sw. po to, zeby dokonywac kolejnej zbrodni na Bogu?!
    Ksieze Adamie! Bardzo prosze o jakies swiatlo slowa na ten temat! Przeciez sa chyba jakies przepisy liturgiczne dotyczace kultu i celebracji Mszy Sw., ktore obowiazuja WSZYSTKICH kaplanow sprawujacych bezkrwawa OFIARE Mszy Sw.! Jak mozemy sie bronic przed tak niegodnie odprawianymi Mszami?

    • wobroniewiary pisze:

     Saro zaczęła się Godzina Święta – ks. Adam zawsze w czwartek odprawia ją w kaplicy. Tak opowiadał o tym, że od dziś i ja chcę modlić się Godziną Świętą w czwartki, Ks Adam modli się nieustannie ponad 30 lat, w tej Godzinie,
     Weźmy Różańce i wynagradzajmy

     W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego….

    • sara pisze:

     ….przylaczam sie i ja do tych czwartkowych modlitw w Godzinie Swietej….
     tez chetnie bym posluchala …..moze i nam opowie ks.Adam o tej Swietej Godzinie?

    • wobroniewiary pisze:

     U ks. Adama na Godzinie Łaski była teraz pełna kaplica ludzi 🙂

     A podczas czwartkowej Świętej Godziny ks. Adam klęczy przed Tabernakulum w kaplicy i odmawia Różaniec Święty oraz inne modlitwy jak zdąży najpierw 4 części Żywego Różańca

    • sara pisze:

     jacy jestescie szczesliwi, ze mozecie modlic sie RAZEM!….i tak goraco, po polsku!…dlatego bardzo tesknie za Polska!….ale usmiecham sie przez lzy i dziekuje Bogu za te duchowa samotnosc na obczyznie….tak blisko stad do samotnosci Jezusa w Ogrojcu…..wiem, ze przez to latwiej mi bedzie modlic sie w Swietej Godzinie …….

 6. Sebro pisze:

  Jeśli ktoś ma konto na facebooku to jest tam akcja „Ratujmy okna życia” w odpowiedzi na ostatnie manewry ONZ. Toczą się tam również dyskusje na temat dzieci, aborcji itd. Obrońców życia nigdy za wiele 😉

  http://www.facebook.com/events/254824901312781/256324241162847/?notif_t=event_mall_reply

  Jednak jeżeli ktoś nie ma tam konta, to nie namawiam na zakładanie, chyba że ktoś chce koniecznie. Facebook to jednak narzędzie zła, ale czasem takim typkom jak ruchy Pro-life udaje się zmontować kilka fajnych akcji, które popieram całym sercem i często wtrącam swoje trzy grosze.

 7. sara pisze:

  jeszcze raz obejrzalam filmik Franka……i wciaz nie moge uwierzyc,ze jest mozliwe, by w Kosciele Katolickim mozna bylo odprawiac Msze Sw. w tak bluznierczy sposob…..nie moge uwierzyc!…..to chyba wrogowie Kosciola najeli aktorow, by szydzic z naszej wiary, modlitwy, z naszego Boga!….nie moze byc innej mozliwosci!……..
  Ale, gdyby to byla rzeczywistosc…….
  to jakze smieszne bylyby moje „problemy” z akceptowaniem muzyki do slow konsekracji, czy z akceptowaniem doroslego „ministranta”, ktory prosto z ulicy, w porozpinanej kurtce, pookrecany szaliskiem wbiega za oltarz i cala Msze Sw.stoi u boku kaplana przy oltarzu i „sluzy”………
  „bo Bog przeciez przygarnia wszystkich i jest milosierny -jak tlumaczy mi potem kaplan – a my przeciez tez jestesmy grzeszni a zblizamy sie do Boga”…….moze ma racje?……moze taka Msza Sw. jest prawdziwsza, bo to PRAWDZIWA KALWARIA, z wykpiwaniem,biczowaniem,opluwaniem i zabijaniem Jezusa?!………..
  Ale przeciez my – katolicy nie idziemy chyba na Msze Sw. po to, zeby dokonywac kolejnej zbrodni na Bogu?!
  Ksieze Adamie! Bardzo prosze o swiatlo slowa na ten problem! Przeciez sa chyba jakies przepisy liturgiczne dotyczace kultu, celebracji Mszy Sw, ktore obowiazuja WSZYSTKICH kaplanow?
  Jak my mozemy sie bronic i reagowac, gdy celebracja Mszy Sw. jest niegodna i utrudnia modlitwe?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s