Niemiecka „KATH.NET – „absurdalne orędzia „ostrzeżenie” Marii z Irlandii, które wprost wzywają do schizmy, gdy tylko zostanie wybrany następca Benedykta XVI

Niemiecka Agencja Katolicka KATH.NET odcina się od „Marii” z Irlandii i krytykuje „orędzia” – Absurde ‚Warnung’ vor dem nächsten Papst czyli Absurdalne Ostrzeżenie dotyczące następnego papieża

Agencja KATH.NET – absurdalne orędzia „ostrzeżenie”

stop-vektor-stempelOrędzia „ostrzeżenie” wzywają do nie uznania następcy Benedykta XVI. Ma on być „fałszywym prorokiem” w przymierzu z antychrystem. Komentarz do tego oraz do coraz bardziej mniej poważnych orędzi Johannes Graf

Linz (kath.net/jg) Od marca 2011 kursują w internecie a także  w formie książkowej rzekome prywatne objawienia anonimowej jasnowidzącej, nazywającą się  „ukrytą  prorokinią“. Nazywa się „Marią Bożego Miłosierdzia“.  Orędzia mówią najwięcej o tak zwanym „ostrzeżeniu“, momencie, w którym wszyscy ludzie przez akt łaskawości Bożej ujrzą stan ich duszy. To zdarzenie powinno mieć miejsce  w niedalekiej przyszłości.
Biskup pomocniczy Laun skrytykował  już w raz na kath.net orędzia  ostrzeżenie. Zbliżające się ustąpienie Benedykta XVI. i wybór nowego papieża są powodem, aby jeszcze raz zająć się tym fenomenem. W orędziach ostrzeżenie utrzymuje się, że papież Benedykt XVI. jest ostatnim „prawdziwym“ papieżem, jego następcą będzie oszust, który będzie w przymierzu z antychrystem. Orędzia wzywają do schizmy, gdy tylko zostanie wybrany następca Benedykta XVI. W orędziu z 10. kwietnia 2012 mówi się o tym dosłowne: „Ta połowa (wierzących, przyp i tł z niem) —  uwierzy z przymusu, by podążać za fałszywym prorokiem, papieżem, który nastąpi po papieżu Benedykcie XVI. Pozostali, którzy zostali napełnieni Duchem Świętym, i którym ze względu na ich pokorne dusze, otrzymali łaskę rozeznania, poznają od razu, że oszust siedzi w kościele w Rzymie”. To jest wezwanie, aby nie uznać następcy Benedykta XVI.
Wiele treści w orędziach ostrzeżenie jest poprawnych. Zwrócenie uwagi na sakramenty, na papieża i Kościół, świadomość o Bogu są przypominane. I właśnie to czyni je właśnie bardzo niebezpiecznymi. Wyżej wymienione orędzia pozostają jednoznacznie w sprzeczności z obietnicą Chrystusa, że moce piekielne nie pokonają Kościoła (Mt 16,18). Gdyby zwolennik antychrysta zostałby papieżem, wtedy zdarzyłoby się  dokładnie to.[moce pokonałyby Kościół]
Kolejne orędzia pozostają w sprzeczności również do Mt 16,18: „Oni („Bogu poświęceni słudzy wewnątrz Watykanu), którzy należą do wolnomularskiej „złej sekty“ przyp.) planują podmienić świętego zastępcę Chrystusa, papieża Benedykta XVI. przez „dyktatora kłamstw“. On utworzy razem z antychrystem i jego grupą nowy kościół, by świat wprowadzić w błąd.“ (Orędzie z 18. stycznia 2012) To także oznaczyłoby, że to „mocom podziemia“ udawałoby się, pokonywać i zmieniać Kościół. Bóg miałby dopuścić, że Jego Kościół utracił pomoc i asystencję Ducha Świętego, błądzi i pociąga za sobą wiele poczciwych dusz. Proroctwa jak te przynoszą dezorientacje, niepewność i podział pośród wierzących, którzy wierzą tym orędziom – mogą opuścić Kościół po Benedykcie XVI jak również zaprzeczyć obietnicom Ewangelii, i będą podążać za anonimową wizjonerką. To jest żądane zostało jawnie wypowiedziane  w orędziu z 7. czerwca 2011: „To jest ważne, aby moi zwolennicy wystrzegali się każdego nowego papieża, który  może nadejść, ponieważ on nie będzie od Boga.“

Okoliczności ustąpienia Benedykt XVI. nie zgadzają się z orędziami  „ostrzeżenie”. Utrzymuje się  nich, że Benedykt XVI. miałby być usunięty  „ze stolicy w Rzymie.“ (11. lutego 2012). Tak samo jest przepowiadane: „Zostanie (Benedykt XVI) zdruzgotany jako Głowa Mojego Kościoła i nie zostanie mu okazana żadna litość. Szybko zorganizuje się opozycja, ponieważ zostanie uznany za nie mającego dłużej znaczenia.“ (13. listopada 2012)
Ustąpienie Benedykt XVI. było dobrowolne. Nie ma żadnych znaków, że został siłą lub pod naciskiem usunięty. Nikt nie ogłosił go jako niezdolnego, lecz on zrezygnował  sam z urzędu Piotra.
Pomijając te sprzeczności pozostaje jeszcze dalej więcej niezgodności w orędziach „ostrzeżenie“. Mogę tutaj omówić tylko kilka problemów.
Wewnętrzne sprzeczności W orędziu z 20. grudnia 2010 zostało przepowiedziane, że pod koniec 2012 na świat spadnie „wielkie utrapienie“, który między innymi będzie łatwe do rozpoznania przez wiele ekologicznych katastrof. W istocie parę tygodni później, mianowicie w orędziu z 11./12. stycznia 2011 jest stwierdzenie, że wielkie utrapienie zacznie się  „teraz. I znowu następuje kolejna zmiana. Teraz przeżywamy tylko „utrapienie“, a „wielkie utrapienie“ zaczyna się przecież dopiero pod koniec 2012 (orędzie z 20. lipca 2011)
Fałszywe obietnice
31. maja 2011 zwolennicy orędzi, zostali wezwani, aby przygotowywać się na ostrzeżenie, gdyż pozostało tylko kilka  miesięcy. W orędziu z 1. lipca 2011 jest objaśnione nawet, że z „miesiące“ wyznaczają punkt  „o każdej porze w ciągu roku“. Od końca maja 2011 minęło w istocie więcej niż półtora rokut,a ostrzeżenie nie nastąpiło.
Anonimowość
Przez jej anonimowość uchyla się rzekoma wizjonerka od badania kościelnego. Dzieci z Fatimy i Bernadette z Lourdes były wystawione na pośmiewisku ludzi i prześladowane przez władze. Przez ich wierność do objawień składały mocne świadectwo dla potwierdzenia prawdziwości. Mogli być przesłuchiwani i przepytywani  przez przedstawicieli Kościoła. W ten sposób Kościół mógł wydać stosowny wyrok.  „Ukryta prorokini“ ostrzeżenia -przeciwnie – żyje dalej normalnym życiem i publikuje jej „orędzia“ anonimowo w internecie.
Nie powinniśmy wierzyć w jej przesłania, że najbliższy papież nie będzie od Boga, ani nawet w to że: „Bez twojego poświęcenia nie mógłbym dopełnić Mojej obietnicy ratowania ludzkości, tak że każdej duszy przyznawana jest możliwość skorzystania z jej prawowitego dziedzictwa.“ (orędzie z 7. listopada 2011)
Aprobata kościelna
Według jej własnej wypowiedzi wizjonerka jest gotowa poddać jej orędzia pod osąd papieża. To można przeczytać we prowadzeniu do orędzi. Orędzia, objawienia są z reguły zatwierdzane, bądź negowane przez Kościół dopiero wtedy, kiedy ustają. O tym jednak  orędziach nie ma mowy. Skoro teraz Benedykt XVI. nie zaakceptuje orędzi do końca lutego, to według „logiki” orędzi ich zatwierdzenie nie będzie możliwe. Najbliższy papież pewnie nie uzna orędzi, ponieważ – według orędzi „ostrzeżenie – będzie fałszywym prorokiem, który zmieni Kościół zmieni. Teoretycznie byłoby to wyobrażalne, że późniejszy papież znów zostanie przywrócony przez Boga. Lecz kto wtedy powinien te orędzia osądzać? To mogłoby być  poznane  znowu tylko przez orędzia ostrzeżenia. Gdyby orędzia były prawdziwe, czy żądałby Jezus od wierzących więcej wiary w prywatne nie zatwierdzone orędzia niż Kościołowi? To byłoby po prostu niedorzeczne.
Uznanie tych orędzi z punktu widzenia wizjonerki wcale nie jest takie ważne: „ Moi wyświęceni słudzy potrzebowaliby wielu lat, by uznać prawdziwość tych orędzi, więc pracuj dalej. Moja córko z Mojego powodu będziesz mieć wielu wrogów. Musisz zaakceptować ten fakt i nie pozwalaj, by stanowiło to przeszkodę na twej drodze..“ (orędzie z 9. lipca 2011)
‚Pismo Święte′

Orędzia ostrzeżenie są stawiane na tym samym poziomie co Pismo Święte. „Naprzód, czyń co jest potrzebne, aby ludzie ujrzeli i usłyszeli Moje Boskie orędzia. Ufam ci, droga córko, użyj wszelkich środków, które uważasz za dobre, aby ludzie czytali te orędzia. Musisz włożyć całą swoją energię, aby napisać tę książkę. Książka o której mówię jest świętym pismem i jest częścią Planu, jak zostało objawione w Księdze z Kells (1). Ta książka została przepowiedziana, zmieni życie i ocali dusze. Tak, książka jest tym, co zostało przepowiedziane. Ty jesteś skrybą, Ja jestem Autorem..“ (orędzie z 12. listopada 2010)
„Book of Kells“ Księga z Kells pojawiło się tylko w niemieckiej wersji językowej. Tłumacz wersji angielskiej, widząc trudności, usunął je z wersji oryginalnej. Następnie zostało usunięte z  niemieckiego tłumaczenia, później jednak znowu powrócił. Gdyby chodziło o prawdziwe orędzia Boga zdania nie znikałyby, a potem pojawiały się na nowo.
„Book of Kells“ została wydana  przez irlandzkich mnichów w średniowieczu. Zawiera praktycznie tylko cztery Ewangelie. Gdzie znajdują się dalsze części Pisma Świętego pozostaje zagadką. Kościół rozważa całą Biblię, z Listami Apostolskimi oraz apokalipsą jako zwieńczeniem objawienia. Nie ma zatem żadnej innej księgi, która mogłaby został dołączona do Biblii.
Wypowiedzi z orędzi ostrzeżenie odnośnie  najbliższego papieża i dalszego rozwoju Kościoła nie powinny być  brane na serio  Sieją strach i nieufność  wobec najbliższego papieża i całego Kościoła. Niestety czynią to pośród katolików, którzy dotąd wierni byli Papieżowi i Kościołowi.
Johannes Graf
http://kath.net/detail.php?id=40124

 Tłumaczenie własne.
Tłumaczenie fragmentów orędzi za stronami paruzja.info oraz dzieckonmp.wordpress 
(główni promotorzy orędzi ostrzeżenie w języku polskim)

WSZELKIE ZŁOŚLIWE,  ZACZEPLIWE I SZANTAŻUJĄCE UWAGI DO OPUBLIKOWANEGO TEKSTU PROSZĘ KIEROWAĆ DO AGENCJI KATH.NET LUB BEZPOŚREDNIO DO AUTORA. 

za: http://signum-dei.blogspot.com

**********************
fragment artykułu w oryginale
fragment oryginału

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

58 odpowiedzi na „Niemiecka „KATH.NET – „absurdalne orędzia „ostrzeżenie” Marii z Irlandii, które wprost wzywają do schizmy, gdy tylko zostanie wybrany następca Benedykta XVI

 1. Adminka pisze:

  Wiele treści w orędziach ostrzeżenie jest poprawnych. Zwrócenie uwagi na sakramenty, na papieża i Kościół, świadomość o Bogu są przypominane. I właśnie to czyni je właśnie bardzo niebezpiecznymi
  Otóż to!!!
  Dużo dobra i trochę herezji a co mówi Pismo Święte?

  Z I Listu do Koryntian:
  „Czyż nie wiecie, że odrobina kwasu całe ciasto zakwasza?”

  Czytajmy Pismo Święte i orędzia, które nie stoją z Nim w sprzeczności
  http://ewangeliadlanas.wordpress.com/

  • Admin pisze:

   A czytałem na necie nawet taką głupotę że krytykując te „orędzia” promujemy je 🙂 oj chcieli by wszelkimi sposobami zamknąć usta krytykującym „orędzia” Mery ale sprawa tych herezji jest zbyt poważna by milczeć.

   • Franek pisze:

    Dzięki za opracowanie i tłumaczenie, ten wpis powinien iść szeroko i daleko w świat łącznie z Irlandią 😉

    „sprawa tych herezji jest zbyt poważna by milczeć.”

    Tak tu chodzi o tę prawdziwą schizmę po wyborze nowego papieża. ten co pisze że „krytykując popieracie” nie jest świadom prawdziwego zagrożenia jakie idzie za „orędziami” MDM albo jest i czeka na tę schizmę by wziąć w niej udział.

   • Maria z Warszawy pisze:

    a ja właśnie na maila dostałam coś takiego
    „12.02.13. Ostrzezenie
    Urodziliście się jako grzesznicy, umrzecie rownież jako grzesznicy. Ale niech to będa grzesznicy, którzy będa sie wzajemnie kochali,ktorzy będa traktowali innych z miłością i szacunkiem, a kto przeżywa swoje życie na Mój Obraz, może wiele oczekiwać.”???????
    Konia z rzedem temu kto wie o co tu chodzi?
    Chyba jest to jakiś fragment „oredzia MBM” jak myslicie?

  • Maria z Warszawy pisze:

   Chyba warto byłoby tu podać wizje ks Jana Bosko bo bardzo pasują do obecnego czasu.(5.01.1870 r. )
   „Teraz dał sie słyszeć głos Pasterz pasterzy:
   Ty jesteś na wielkiej naradzie ze swymi ławnikami, ale wróg dobra nie ma spokoju ani chwili:on obmyśla i używa wszelkich sposobów przeciw tobie. Posieje on niezgodę miedzy twymi współpracownikami;wzbudzi on wrogów pośród moich synów. Moce doczesne beda bluzgać ogniem i będa chciały, by słowa moich praw były zdławione w gardle stróżów ale tak nie będzie. Bedą onbi czynić zło, ale przeciw samym sobie. Ty zaś spiesz się!Jeżeli trudności się nie rozwiążą, niech będa przełamane. Będziesz w utrapieniu, ale nie zatrzymuj się, lecz prowadź dalej dzieło, dopóki głowa hydry nie będzie odcięta. Ten cios wstrząśnie ziemią i Piekłem, świat jednak uspokoi sie i wszyscy sprawiedliwi będą się radować. Otocz sie dwoma pomocnikami, z którymi ty także pójdziesz, odejdź i dokończ dzieła, jakie zostało ci powierzone. Dni mijają szybko, twoje lata zmierzaja do określonej liczby;lecz wielka Królowa będzie zawsze twoja pomocą, i tak jak w przeszłości, tak i w przyszłości Ona będzie potężną i jedyna obroną Kościoła.
   Lecz ty Italio, kraju błogosławieństw, kto cie pogrążył w rozpaczy?(…)Nie mów, że wrogowie, lecz twoi przyjaciele. Czy nie słyszysz, jak twoje dzieci domagają się chleba wiary, a nie znajdują nikogo, kto by im go podał? Moja reka położy sie ciężko na trzodę i pasterzy.
   Drożyzna, zaraza i wojna sprawia, że matki będą opłakiwać swych synów i żony mężów zmarłych w obcym kraju.
   A z toba Rzymie, co bedzie? Niewdzięczny Rzymie, zniewieściały Rzymie, pyszny Rzymie!Tak daleko zaszedłeś, że nie szukasz niczego innego w swym władcy, nie podziwiasz niczego innego w swym władcy, jak tylko luksus, podczas gdy zapominasz, że twoja i jego chwała jest na Golgocie.Teraz jest on stary, słaby, bezbronny, odsłonięty; a jednak jasne jego słowo powoduje drżenie całego świata.”

   • Maria z Warszawy pisze:

    Kolejna wizja (maj 1873 r)
    „Była ciemna noc (duchowe zamieszanie), ludzie nie mogli rozpoznać właściwej drogi, by powrócić do domu. Wówczas to na niebie ukazało sie wspaniałe jasne swiatło, jak w południe, które oswiecało droge podróżnym.W tym czasie wielka rzesza mężczyzn, kobiet,starców, dzieci, zakonników, kałanów i nowicjuszy na czele z Papieżem wyszła z Watykanu i wszyscy uformowali wielki pochód.
    Ale patrz: oto zerwała się szalejąca burza!W czasie gdy światło to znacznie sie zaciemniało, wydało sie wszystkim, że rozwija się bitwa między światłem a ciemnością.W międzyczasie procesja doszła do placu pokrytego zabitymi i rannymi, wśród których wielu głośno wołało o ratunek. Szeregi procesji bardzo się przerzedzały. Kiedy nastepnie procesja uszła kawałek drogi, co odpowiada 200 wschodom słonca(200 dni)wszyscy zauważyli, że nie ma go w Rzymie (Papieża?). Trwoga i zwątpienie ogarnęły dusze wszystkich, lecz dobrzy ludzie zatroszczyli się o Papieża, by ochronić go i pomóć mu w jego niedoli.
    W pewnej chwili zauważono dwóch aniołów, którzy trzymali choragiew i przekazali ja Papieżowi, mówiąc: „Przyjmij sztandar Tej (Maryi), która uderzy i rozproszy najpoteżniejsze wojska ziemi. Twoi wrogowie zniknęli, twoi synowie wołają ze łzami i wzdychaniem za twoim powrotem.”
    Skierowano nastepnie spojrzenie na choragiew i ujrzano na jednej stronie napis: „Królowa bez zmazy poczęta”, a na drugiej:”Wspomozenie wiernych”. Papiez chwycił z radością choragiew, ale kiedy zauważył małą liczbę tych, którzy pozostali przy nim, bardzo sie zasmócił z tego powodu.
    Obaj aniołowie powiedzieli wtedy: „Idź zaraz pocieszać swoje dzieci! Napisz do swoich wiernych i do wszystkich rozproszonych w różnych częściach swiata, że konieczna jest odnowa moralna w obyczajach ludzi. A tego nie da się inaczej osiagnąć, jak tylko przez to, kiedy poda sie ludowi chleb słowa Bożego. Pouczajcie dzieci, głoście oderwanie sie od rzeczy ziemskich. Nadszedł czas- kończyli aniołowie- kiedy biedni spośród ludu będa głosicielami Ewangelii. Lewici będa wezwani od motyki, od szpadla i młotka, aby sie wypełniły słowa Dawida: . Kiedy Papiez to usłyszał, ruszył dalej, a szeregi procesji zaczęły się wzmacniać. Kiedy zaś przybył do świętego miasta, rozpłakał się z powodu zwątpienia, w jakim znajdowali sie jego mieszkańcy, wśród których wielu już brakowało. Kiedy nastepnie wkroczył do bazyliki Św. Piotra, zaintonował Te Deum, na co chór aniołów odpowiedział spiewem: Chwała na wysokości Bogu, a na ziemi pokój ludziom dobrej woli. Kiedy śpiew ustał, ustapiła też całkowicie ciemność i ukazało się wspaniałe jaśniejące słonce.”

 2. Agnieszka pisze:

  POPIERAM ZE TE ORĘDZIE JEST ABSURDALNE Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ SĄ FAŁSZYWE, BÓG JEST MIŁOŚCIĄ, JEZUS MIŁOSIERNY, MARYJA OD MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

 3. Filip pisze:

  WOW 😀
  Kath.net to agencja, na którą kiedyś powoływał się Branko Hampel z fb czyli dzieckonmp (https://www.facebook.com/nkallegro) – jak oni rozpowszechniali księgę prawdy. Kath,net to był dla niego autorytet 😀

  • Magda pisze:

   Słusznie prawisz w czasie przeszłym „był”
   Módlmy się aby z był zmieniło się na jest i będzie
   Schizmatycy, heretycy i odszczepieńcy.
   Tak więc wszystkie ich wyzwiska na was to komplementy niebiańskie 🙂
   Niech Bóg dalej błogosławi wam i czytelnikom czyli nam wszystkim w walce o obronę wiary 🙂

 4. wobroniewiary pisze:

  Zwróćcie uwagę na dopisek na stronie signum-dei 😀

  WSZELKIE ZŁOŚLIWE, ZACZEPLIWE I SZANTAŻUJĄCE UWAGI DO OPUBLIKOWANEGO TEKSTU PROSZĘ KIEROWAĆ DO AGENCJI KATH.NET LUB BEZPOŚREDNIO DO AUTORA

 5. Anonim pisze:

  Ze strony dzieckonmp
  Wera powiedział/a
  21 Luty 2013 @ 14:53

  http://signum-dei.blogspot.com/2013/02/agencja-kathnet-absurdalne-oredzia.html
  To jest komentarz przeciw tym orędziom, myślę że bardzo istotny. To wielu stron miałam zastrzeżenie, ale do tej nigdy. Jestem przekonana, że piszą prawdę. Warto przemyśleć co jest napisane w tym komentarzu

  Dzieckonmp powiedział/a
  21 Luty 2013 @ 15:52
  wiesz kto to prowadzi?? Zastanów się tym bardziej cała sekta jest obrzydliwą.

  • Franek pisze:

   „cała sekta jest obrzydliwą”

   Czy „Dzieckonmp” w tym komentarzu miał na myśli sektę „Mery” ??

  • wobroniewiary pisze:

   „@****** „wiesz kto to prowadzi?”
   Jak to kto prowadzi???
   Niemiecka Agencja Katolicka która była cacy, dopóki Mary jej nie przeszkadzała!
   Ale kto winien? „Signum dei” bo śmiało to przetłumaczyć!
   A przecież sam @****** wyśpiewywał psalmy pochwalne pod adresem Kath.net na swojej stronie

 6. Filip pisze:

  Kolejny sukces 😀 😀 😀
  Na kath.net shop zniknęła księga prawdy MBM. Sprawdzałem kilka razy już jej nie sprzedają
  Chwała Panu

 7. Franek pisze:

  Annah. powiedział/a
  21 Luty 2013 @ 16:36
  To jest przedruk z niemieckich stron. Od kiedy niemiecki Kościół jest autorytetem dla polskich katolików!?

  No ba, Polscy księża także egzorcyści krytykujący „orędzia” Mery też dla Annaha autorytetami nie są.

  • Filip pisze:

   Dd kiedy polscy oświeceni powołują się na niemiecką agencję?

   krolowapokoju powiedział/a
   27 Marzec 2010 @ 16:51
   Wykład paryskiego rabina Rivona Krygiera wygłoszony w paryskiej katedrze Notre-Dame został zakłócony przez grupkę katolickich tradycjonalistów – poinformował portal kath.net, powołując się na dziennik ‘La Croix’. Wystąpienie rabina zostało przerwane natychmiast, gdy ten rozpoczął swoje przemówienie. Grupka osób zaczęła demonstracyjnie zmawiać różaniec

   poinformował portal kath.net
   poinformował portal kath.net
   poinformował portal kath.net
   Przecież to było główne źródło wpisów i komentarzy dzieckanmp!

 8. observatoros pisze:

  Chciałem poobserwować orędzia, obydwie strony, waszą i dziecka NMP, wszedłem też kilka razy na czat. Potem msze święte, spowiedź i czytanie i myślenie.
  Ostatnie artykuły i wypowiedzi księży na temat orędzi z Irlandii, zwłaszcza księży, Leszka Turka, Adama Skwarczyńskiego i Marka Bałwasa oraz biskupów z Niemiec czy Austrii no i analiza rozmów na czacie na przykład my jesteśmy dobrzy, to obrońcy ci sekciarze nas źle maluj” a za chwile rozkaz lub prośba dziecka NMP do Bożego Dziecka „Boże Dziecko ty napisz świadectwo i podpisz mi Tomasz lat 20 i wyślij na maila” to wszystko spowodowało, że już zdecydowałem
  Zostaję w Kościele.

 9. Filip pisze:

  Teraz wg dzieckanmp Kath.net to masońskie zło
  A co dzieckonmp czyli Branko Hampel pisał wcześniej panno Anna, dokładnie 6 października?

  A ta rewelacja, droga panienko AnnaH?

  Dzieckonmp powiedział/a
  06/10/2012 @ 5:38 pm
  Księga Prawdy sprzedawana w katolickiej księgarni w Niemczech
  http://kathshop.at/shop.php?kid=260

  Wtedy kath.net „była cacy”, miód z maliną a dzisiaj to masoni wredni 🙂

  • wobroniewiary pisze:

   Kath.net i kath.shop zmądrzały, dzieckonmp nadal tkwi w herezjach i nie umie powiedzieć „Mea culpa” a oto potwierdzenie twych słów

   • Filip pisze:

    No cóż, z tego wynika, że propagatorzy Marii z Irlandii cytując ich samych to betony bo przyznają, że korzystali z masońskich agencji informacyjnych?

    Jezus jest Panem!

   • Franek pisze:

    Wtedy była to katolicka strona i księgarnia a dziś masońska ?
    dziecko drogie! bój się Boga

 10. wojo pisze:

  Tego co wypisuje Mary nie da się spokojnie czytać! Mnie bulwersuje prawie co drugie zdanie w jej tekstach. Jakim trzeba być człowiekiem by tak straszyć ludzi i wygłaszać takie herezje. Na co ta osoba liczy! Przeinacza, przynajmniej w moich oczach Obraz Naszego Boga.Czytając te orędzia traci człowiek całkowicie spokój ducha!

 11. Anonim pisze:

  Maria z Warszawy nie ma tam gdzie odpisać, to wpisuje tutaj

  Oni tak rozsyłają, to właśnie ta trucizna Jarka Geniusza i Branko Rozrusznika
  Wpisz fragment w gogle i zobaczysz wyniki
  paruzja.info/…/918-12-02-2013-02-19-to-zycie-w-mgnieniu-oka-prz…

  • Anonim pisze:

   wpisać w gogle tylko tyle „Urodziliście się jako grzesznicy, umrzecie rownież jako grzesznicy” i macie dzieckonmp. paruzja, ostrzeżenie.wordpress ,ostrzeżenie.yoyo i tym podobne szambo diabelskie

   • ula pisze:

    No niech to… my zostalismy powolani do swietosci- badzcie swieci jak Ja jestem…. no sle szatan ma racje, ci co ida za mery i automatycznie odchodza od Kosciola, pozostajac wyznawcami prorokini mery umra grzesznymi… Boze jakie to smutne 😦

 12. wobroniewiary pisze:

  Informujemy, że powstała nowa zakładka u góry – Msza święta w intencji Papieża z Jasnej Góry https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/msza-sw-w-intencji-papieza/

  Codziennie godz. 18:30 na Jasnej Górze Msza święta w intencji Papieża
  BXVI i krzyż
  Aby słuchać i uczestniczyć we Mszy świętej kliknij link poniżej ( Winamp, Aimp )
  Link bezpośredni
  Radio Jasna Góra
  Lub na stronie Radia Jana Góra
  Radio Jasna Góra

  Przykładowa ramówka Radia Jasna Góra 21 lutego 2013

  • 00:00 Jasnogórskie kuranty
  • 00:02 Magazyn Betel
  • 01:00 Tu wszystko się zaczyna
  • 01:30 Z jasnogórskiej ambony
  • 02:00 Lektura
  • 02:15 Muzyczna noc
  • 03:30 Konferencje i kazania
  • 04:00 Liturgiczne ABC
  • 04:30 Rozmowy
  • 04:45 Jasnogórskie cuda i łaski
  • 05:00 Metryka dnia
  • 05:15 Nauczanie Bł. Jana Pawła II
  • 05:30 Godzinki
  • 05:52 Metryka dnia
  • 06:00 Msza Św.
  • 07:00 Jutrznia
  • 07:15 Wiadomości
  • 07:25 Nauczanie Prymasa
  • 07:30 Modlitwa różańcowa
  • 08:15 Wiadomości
  • 08:30 Spotkanie z Biblią
  • 09:00 Metryka dnia
  • 09:15 Wiadomości
  • 09:30 Jasnogórskie cuda i łaski
  • 09:50 Przegląd prasy
  • 10:00 Lektura
  • 10:15 Wiadomości
  • 10:20 Komunikat KMP w Częstochowie
  • 10:30 Audycja AA
  • 11:00 Rozmowy
  • 11:15 Wiadomości
  • 11:30 Muzyka dla wszystkich
  • 12:00 Jasnogórskie kuranty
  • 12:02 Anioł Pański
  • 12:05 Wiadomości
  • 12:15 Lectio divina
  • 13:00 Metryka dnia
  • 13:15 Wiadomości
  • 13:30 Święci z ram wyjęci
  • 14:00 Piosenki na życzenie
  • 14:45 Z nauczania społecznego kościoła
  • 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
  • 15:15 Wiadomości
  • 15:20 Nauczanie Bł. Jana Pawła II
  • 15:30 Msza Św.
  • 16:00 Modlitwa różańcowa
  • 16:45 Wiadomości RV
  • 17:00 Pozdrowienie na życzenie
  • 17:45 Sursum Corda
  • 18:15 Wiadomości
  • 18:20 Modlitwa Duchowej Adopcji
  • 18:30 Msza św. w intencji Papieża
  • 19:15 Nieszpory
  • 19:30 Audycja dla dzieci
  • 20:00 Magazyn wieczorny RV
  • 20:20 Jasnogórskie cuda i łaski
  • 20:30 Księga apelowa
  • 21:00 Apel Jasnogórski
  • 21:20 Wiadomości
  • 21:30 Przez uszy do duszy
  • 22:15 Przez matematykę do wiary
  • 22:30 Życie za miastem
  • 23:00 Spotkanie z Biblią
  • 23:30 Audycja AA

  Masz problem z odtwarzaniem? polecam lekki i łatwy odtwarzacz „Aimp” na stronie: http://www.aimp.com.pl/

 13. AA pisze:

  Boże jakie to smutne ;(
  Zamiast przyznać się do błędu i wrócić na łono Kościoła, to teraz plują na Kościół, przypominają błędy biskupów niemieckich a zapomnieli że niedawno sami wychwalali jakiegoś anonimowego niemieckiego teologa, bo on zachwalał Mary, dzieckonmp promował Kath.net i kath.shop a teraz do śmietnika ich. On jest biedny i nieszczęśliwy bo myśli że wszystko dobre co się da sprzedać ale wiara to nie amortyzatory.

  Więc widać, że nie Pismo Święte ale to Mary jest odnośnikiem ich życia i mają swojego babola, bożka, guru.
  Smutne to 😦

 14. wobroniewiary pisze:

  Okradziono kaplicę w Ostrej Bramie

  W kaplicy Matki Boskiej Ostrobramskiej Królowej Korony Polskiej w Wilnie dokonano kradzieży wotów. Policja poszukuje podejrzanego o kradzież 43-letniego mężczyzny.

  Jak informuje Radio Znad Wilii, brak wotów zauważono we wtorek rano. Wartość skradzionych wotów to ok. 2 tys. litów.

  W kaplicy Ostrobramskiej nie ma systemu monitoringu, zatrudniony jest jedynie stróż. Kradzieży dokonano prawdopodobnie w momencie, gdy kaplica nie była pilnowana.

  Nie jest to pierwsza kradzież w kaplicy Ostrobramskiej. Przed trzema laty, podczas kontrowersyjnego remontu schodów, skradziono 6 srebrnych wotów, których do tej pory nie udało się odnaleźć – podaje portal Kresy24.pl.

 15. malina pisze:

  Wyrwałam się z tego bagna orędziowego i dziękuję Bogu
  A tu polecam wykład księdza katolickiego prof. T. Guza

 16. Anonim pisze:

  Czy rozpropagowywanie orędzi Mary to jednak dobrze płatna praca?

  Luk ten od kilku stron, luk1407 pisze na fb tak: „Tak jak napisał Norbert – my mamy swoje do wykonania”
  Teraz rozumiecie? To jest robota do wykonania, więc będą ośmieszać, niszczyć i nie myśleć, bo trzeba wykonać robotę!

 17. Sebro pisze:

  Ależ moi drodzy – wyście się fajerwerków spodziewali? Od razu byłem pewien, że wylezie u Bronka kwestia „niemieckich kapłanów”. Ten człowiek jest już tak przewidywalny jak i te całe orędzia. Jeszcze raz powtarzam, że my po ludzku zrobiliśmy tyle ile się dało. Resztę ogarnie Bóg, a przecież nie zostawimy tych biedaków bez wstawiennictwa modlitewnego. A po ludzku zaś chyba należałoby zastosować ów fragment z Ewangelii wg Św. Mateusza: „Jezus powiedział do swoich uczniów: „Gdy brat twój zgrzeszy przeciw tobie, idź i upomnij go w cztery oczy. Jeśli cię usłucha, pozyskasz swego brata. Jeśli zaś nie usłucha, weź z sobą jeszcze jednego albo dwóch, żeby na słowie dwóch albo trzech świadków oparła się cała sprawa. Jeśli i tych nie usłucha, donieś Kościołowi! A jeśli nawet Kościoła nie usłucha, niech ci będzie jak poganin i celnik!”

  Jak widać mimo wszystko co silniejsi się budzą, jak @observatoros i chwała Panu za to.

  • wobroniewiary pisze:

   Zapewne usłucha…
   Dlatego na „signumdei” pojawiła się stopka o takiej treści:

   WSZELKIE ZŁOŚLIWE, ZACZEPLIWE I SZANTAŻUJĄCE UWAGI DO OPUBLIKOWANEGO TEKSTU PROSZĘ KIEROWAĆ DO AGENCJI KATH.NET LUB BEZPOŚREDNIO DO AUTORA.

   ZŁOŚLIWE, ZACZEPLIWE I SZANTAŻUJĄCE UWAGI ….
   My też mamy maile z szantażami od BH, czemu jak myślisz zniknął film z ostrzeżeniem ks. Adama przed nim?
   Bo ksiądz wypowiedział jego nazwisko tego Branko Hempla a on do nas z kancelarią, że zapłacimy tysiące złotych odszkodowania, hiena finansowa….

 18. ula pisze:

  kiedy ktos sie czegos mocno boi a sumienie spac spokojnie nie pozwala, wtedy straszy…. bo to wszystko co ma do zaoferowania

 19. Magdalena pisze:

  Ciężarna nastolatka wygrała sprawę przeciw własnym rodzicom. Będzie mogła urodzić…

  Brzemienna nastolatka, którą rodzice próbowali zmusić do usunięcia ciąży, wygrała wytoczony przeciw nim proces. Będzie mogła urodzić swoje dziecko…

  Zamieszkała w hrabstwie Harris w stanie Teksas 16-letnia dziewczyna, która występuje w dokumentach sądowych jedynie jako R.E.K wytoczyła proces przeciw… swoim rodzicom. Dlaczego? Próbowali ją zmusić, by zabiła swoje poczęte dziecko. Dziewczyna jest w 10. tygodniu ciąży. Jej rodzice próbowali wywrzeć na niej presję, by poddała się aborcji. Gdy to nie skutkowało, matka dziewczyny spotkała się z rodzicami ojca dziecka i zasugerowała, że podstępnie poda jej pigułkę aborcyjną.
  http://www.fronda.pl/a/ciezarna-nastolatka-wygrala-sprawe-przeciw-wlasnym-rodzicom-bedzie-mogla-urodzic,26383.html

 20. wobroniewiary pisze:

  Rzecznik Watykanu: Abdykacja papieża to wydarzenie duchowe
  Benedykt XVI ostatnie dni swego pontyfikatu przed abdykacją 28 lutego przeżywa w duchu głębokiej refleksji i pozytywnego myślenia – powiedział w czwartek rzecznik Watykanu ksiądz Federico Lombardi. Podkreślił, że ustąpienie papieża to wydarzenie „duchowe”. Na konferencji prasowej ks. Lombardi nazwał obecny czas „poszukiwaniem duchowym” dla Kościoła. Następnie watykański rzecznik poprosił dziennikarzy, by szanowali ten klimat i dostrzegali w tym wydarzeniu jego duchowy charakter, a nie koncentrowali się na sensacyjnych spekulacjach. Ks. Lombardi uznał za całkowicie bezpodstawne wysuwane przez media w tych dniach hipotezy, jakoby Benedykt XVI abdykował z powodu wewnętrznych intryg i konfliktów w Watykanie czy też – jak napisała w czwartek „La Repubblica” – plagi grzechów za Spiżową Bramą. Rzecznik Watykanu wyjaśnił też dziennikarzom, że nie sposób przewidzieć na razie, kiedy zacznie się konklawe.- Datę jego rozpoczęcia ustala kongregacja kardynałów podczas wakatu w Stolicy Apostolskiej, nie ma możliwości wcześniejszego ogłoszenia takiej decyzji – zastrzegł ks. Lombardi. Odnosząc się do spodziewanego w tych dniach papieskiego dokumentu Motu proprio, dzięki któremu możliwe będzie przyspieszenie zwołania konklawe bez konieczności czekania co najmniej 15 dni, rzecznik poinformował, iż Benedykt XVI wniesie tylko drobne poprawki do obowiązującej konstytucji apostolskiej.

  Źródło: PAP

 21. Uważny czytelnik pisze:

  Ciekawy film dla tych co chcą dowiedzieć się więcej o objawieniach w GARABANDAL lub też chcieliby odświeżyć swoją wiedzę na temat tych objawień .

 22. Pingback: Ostrzeżenie przed satanistycznym podłożem “orędzi” Mary z UE vel Mary z Irlandii – kompendium | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

 23. zaciekawiony pisze:

  Żadne zło nie może wedrzeć się do wnętrza Kościoła? Doprawdy? A jak to było w Kościele w okresie pornokracji?

  • wobroniewiary pisze:

   A kto powiedział, że zło nie może dotrzeć. My mówimy, że ono nie pokona dobra a nie że nie dotrze. Dotarło aż nadto. Wystarczy przeczytać treść listu do nowego papieża, czego nie chcemy a co psuje Kościół od środka. Pytanie co z tym zrobimy i jakie podejmiemy kroki – nawalanki czy modlitwy i z jaką nadzieją na jaki skutek? Wysłania wszystkich do piekła czy modlitwy o ich nawrócenie? 🙂

   Pornokracja – chyba masz na myśli polska i nie tylko politykę i prostytuowanie się polityków i nie tylko polityków i nie tylko polityczne 😀

   • zaciekawiony pisze:

    Nie, mam na myśli okres w historii Kościoła, kiedy to faktyczną władzę w Stolicy Apostolskiej sprawowały kobiety o imionach Teodora i Marozja. Obsadzały one papieży, zdejmowały ich, a nawet mordowały.

    Dla jasności: nie jestem jakimś antyklerykałem, też jestem katolikiem. Jednakże podchodzę nieufnie do twierdzeń o dobrowolności abdykacji Benedykta XVI. Jak historia pokazuje, manipulacje w tej sferze są możliwe. Argumentacja typu „Bóg na to nie pozwoli” upada. Tymczasem powyższy artykuł własnie takie podejście reprezentuje. Mam jednak nadzieję, iż rzeczywiście decyzja papieża była rzeczywiście jego własnym oświadczeniem woli.

    Pozdrawiam

 24. Pingback: Niemiecka KAI ostrzega przed satanistami: sekta sprzedaje dzieci swoich członków do usług seksualnych, a do swoich rytuałów usiłują też wykorzystywać kościoły. Kath.net ostrzega też przed “Marią z Irlandii” | W obronie Wiary i Tra

 25. sluchajcie pisze:

  Sluchajcie. Ja tez to mialem. To sie wydarzylo. Mi tez to sie stalo. Widzialem wiekszosc z tego co tu jest napisane. Chociaz nie czytalem tego. Jedyne co uznalem ze przepowiednia Fatiimska dotyczy stricte mnie. chcialem z siebie wywalic diabla nieczystosci wtedy , odprawiajac jakies egzorcyzmy psychiczne. Wszystko zeszlo i pokazalo sie jako cos co moge kontrolowac. Caly system chrzescijanstwa pokazal mi sie i chcial mi wejsc z automatu do glowy. Jako system wierzenia, ale psychika, nie mozgiem, sercem, wola, dusza. Psychika. Wywalalem to z calej sily. Udalo sie w miare to ustabilizowac. Ale pamietam jedna rzecz. Wtedy doszedlem do wniosku ze mialem zniszczyc Kosciol. Ze mialem wspolpracowac z szatanem. Szlag. Boje sie ludziska. ja jestem za Frankiem, wiem co to ma wszystko na celu, ale niech mnie jesli zasady Koscielne nie sa dobre. Jesli zasady Jezusa nie sa dobre. Widzialem jak to (wiara) dziala na mozg, na system calosciowy czlowieka, na odbior, dlaczego tak to wyglada wszystko, ze wiecie grzech to czasem kwestia nawyku, zawsze i ze jesli wierzymy w Jezusa stawiamy Go jako autorytet to on jako Mesjasz, Geniusz, robi pstryk i mozna walczyc i cwiczyc walke. Chociaz na poczatku czulem sie opetany do tej pory mam zwidy demonow. Prosze o jakis kontakt. Troche mna trzesie…

  • wobroniewiary pisze:

   Potrzeba ci najpierw dobrej rozmowy z jakimś spowiednikiem
   Nie od razu spowiedzi ale najpierw długiej rozmowy. Na miejscu w 4 oczy. Na takie problemy to nie na odległość a tylko ktoś pyszny powie ci, ja ci pomogę tu i teraz i od razu.
   Z człowiekiem trzeba rozmawiać w realu patrząc mu w oczy widzieć jego reakcje, patrzeć na niego jak na istotę Bożą a nie jak na kolejny mail czy nick 😉
   Napisz maila, skąd jesteś zaradzimy coś wspólnie, gdzie masz blisko kogoś, z kim mógłbyś długo długo porozmawiać 😉

   Napisz na wobroniewiary@gmail.com i podaj miejscowość imienia nazwiska nie trzeba 😉

 26. Docent pisze:

  Zazdroszczę Wam wszystkim mądrości, która stoi w sprzeczności do stanowiska Kościoła wobec objawień. A tym, którzy chcą się nad tym zastanowić polecam wypowiedź ks. Adama Skwarnickiego.
  Ks. Adam Skwarczyński „Czy zakołysze się ziemia”

  • wobroniewiary pisze:

   Właśnie ów ksiądz jest opiekunem tej strony i przestrzega:

   Stając przed Bogiem z głębokim poczuciem kapłańskiej odpowiedzialności za każde słowo bardzo wszystkich proszę, opierając się na coraz bardziej dramatycznych świadectwach ludzi oszukanych i zranionych, o nieotwieranie strony “dzieckonmp” – ani jej podstrony “wielkicud”.
   Użyte na niej wabiki w postaci nazwy strony, obrazu Matki Bożej, orędzi Medziugorskich – najwyraźniej służą szatanowi do zwodzenia ludzi, natrafiających tam na teksty fałszywych “proroków”. Czytają je z ciekawości i nieświadomie karmią się trucizną w nich zawartą. Jeżeli już sami, mimo ostrzeżeń, zechcą się narażać, to ich sprawa, ale NIECH PRZYNAJMNIEJ NIE SŁUŻĄ SZATANOWI ZA NARZĘDZIE!
   JEGO KŁAMSTW ORAZ PIEKIELNEGO JADU NIE ROZSZERZAJĄ WŚRÓD SWOICH ZNAJOMYCH!
   ks. Adam Skwarczyński

  • wobroniewiary pisze:

   Ps. Naucz się poprawności językowej i nie myl nazwiska księdza, nie godzi się!!!
   Nie Skwarnicki a Skwarczyński!

 27. Adam pisze:

  N.B.P.J.Ch.
  To już po czasie, bo jest dzień 26-07-2014, ale trudno.
  Jestem człowiekiem wierzącym, ale i …myślącym, a dzieje Kościoła to nie tylko modlitwy, ale także wydarzenia historyczne i fakty.
  Wypowiedź „zaciekawionego” z 02 marca 2013 nie jest pozbawiona sensu. Skoro bywały różne złe sytuacje, przemoc, zabójstwa to jaką pewność mamy, że Papież XVI odszedł dobrowolnie. Komu z ludzi można zaufać, skoro każdy może być grzesznikiem, co potwierdzają niestety ostatnie doniesienia o różnych „wpadkach” przedstawicieli Kościoła i to na poważnych stanowiskach.
  Warto też dodać, że rezygnacja Papieża Benedykta XVI jest tak wyjątkową sytuacją (poprzednia miała miejsce podobno ponad 600 lat temu), że co ma myśleć o tym zwykły zjadacz chleba?! Iluż to głów państw, dyrektorów itp. odeszło oficjalnie ze stanowisk z powodu złego stanu zdrowia, a prawdziwym powodem była „propozycja nie do odrzucenia”, że tak zacytuję klasykę kina.
  Sprawy Boga, wiary to jedno, a stanowisko Papieża i powiązani z nim ludzie to już administracja, polityka, stanowiska, przywileje itp.
  Pamiętajmy też, że większość wiernych Kościoła to nie są spece od teologii. Wielu, to pod tym względem „prości ludzie”, choć świecko dobrze wykształceni.
  Szczęść Boże.

  • Maggie pisze:

   @Adam: nie szukaj dziury w całym, bo gdybania do niczego dobrego w tej materii nie prowadzą. BXVI nie jest kłamca a to co powiedział, o swoim odejsciu,nie było dwuznaczne – tak, ze nie ma tam doszukiwać sie czegos miedzy wierszami.

   Wrogowie KK, w tym sławetna imc marysienka z zielonej wsypy, zasiała chwast, który wzrasta. Chyba nie ma żadnego papieża, któremu nie przypieto jakiejś „łatki” w celu spotwarzania.
   Papieży trzeba otaczac nieustanna modlitwa a nie plotkami etc.

   Jezus jest Panem!

   • Adam pisze:

    Kiedy BXVI odchodził, to nie miałem pojęcia o istnieniu „marysieńki z zielonej wyspy”. Jak już powiedziałem, dla wielu katolików stało się coś dziwnego, odbiegającego od reguły i tradycji KK. Ale nie mam zamiaru już ani nad tym rozmyślać, wątpić, ani poruszać tego tematu, tak jak i pożegnałem na zawsze „zielono-wyspiarskie rewelacje”. Pozdrawiam.
    Szczęść Boże.

   • Maggie pisze:

    @Adam: Dobrze, ze sie sie pożegnales z tymi rewelacjami.

    Nie zaglebialam sie w jej rewelacje i dlugo nie słyszałam o niej, a jednak to co ona judzila doszło do mnie zupełnie innymi drogami…przez innych ludzi w formie proroctw etc.
    Na szczęście trafiłam na WOWIT.
    Wrócił spokój, przeszło przygnębienie i bacznie patrzę aby sie nie dać znów zainfekowac pesymizmem i czarnowidztwem tych co KK rozsadzaja z premedytacją bądź bezwiednie (w dobrej wierze).
    Mamy Pismo Swiete, a w nim wszystko jest powiedziane, z wyjątkiem dnia, ktory TYLKO Bóg Ojciez zna.
    Marysienka jest z wsypy a nie z wyspy…bo sie wsypala od kogo pochodzą „jej natchnienia”.

    Jezus jest Panem!

 28. Marianna pisze:

  Profesor Roberto de Mattei „Sobór Watykański II. Historia dotąd nieopowiedziana”. Znakomita książka.
  Z Panem Bogiem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s