Niespodziankom nie ma końca – zbieramy intencje na Msze św. za nas wszystkich w Ostrej Bramie: to prezent od Janiny z Wilna

Janina, nasza Czytelniczka z Wilna, napisała nam, że chce zamówić Mszę św. za nas, Adminów. Ale po namyśle i w wyniku korespondencji doszliśmy do wniosku, że Janina zamówi Mszę św. za nas i za wszystkich czytelników „WOWiT” – we wszystkich naszych intencjach 🙂

Ostra Brama
Msza św. zostanie odprawiona na 9 stycznia, czyli na 2-gą rocznicę powstawia strony „W obronie wiary”
Czekamy na intencje i polecamy się wraz z Janiną waszym modlitwom
Ofiara na Mszę św – modlitwa za nas i za Janinę (dowolna)  🙂

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

391 odpowiedzi na „Niespodziankom nie ma końca – zbieramy intencje na Msze św. za nas wszystkich w Ostrej Bramie: to prezent od Janiny z Wilna

 1. Adminka pisze:

  Dziś zakończyły się u mnie najpiękniejsze i najcudowniejsze rekolekcje, jakie przeżyłam we własnym kościele. Zaniosłam Was wszystkich przed tron Jezusa – ponad 100 razy

  Rano byłam na mszy św. z dzieckiem a na 19-00 pojechałam na Adorację Najświętszego Sakramentu.
  To wieczór uwielbienia Jezusa, którego nigdy nie zapomnę.
  Po prostu spontanicznie zrobiła się „mała Czatachowa” – jedno wielkie uwielbienie Jezusa!
  Po Adoracji Najświętszego Sakramentu (słowna przeplatana pieśniami granymi i śpiewanymi przez kleryka Dominika, który w pozycji non stop klęczącej (!) grał na gitarze i śpiewał na chwałę Pana Jezusa ksiądz rekolekcjonista Łukasz lub ks. Marcin każdego indywidualnie błogosławił Najświętszym Sakramentem (trwało to do tej pory) przy akompaniamencie pieśni znanych nam ze spotkań w Czatachowej „Przyjdź Duchu Święty” „Ruah”, „Twój tron na wysokościach” itp..
  Odnowa w Duchu Świętym na kolanach jest najcudowniejszym darem dla naszej parafii na te rekolekcje i na ten Adwent.
  Dziękuję, że mogłam uczestniczyć i dać swój mały wkład w to cudowne nabożeństwo
  Po prostu nabożeństwo w realu, duchowo z tymi i za tych, którzy nie mogą a powiem Wam tyle, że miałam okazję spojrzeć xxxxl razy w Najświętszy Sakrament i podać Panu Jezusowi wszystkie nasze sprawy.
  Wszystko chcę zachować w sercu i nie rozpisywać się zanadto, ale wiedzcie, że zaniosłam Panu Jezusowi każdego z Was, więcej jak 100 razy patrząc bezpośrednio na Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie (jak to możliwe i dlaczego – wyjaśnię krótko 😉
  śpiewałam całe nabożeństwo klęcząc za klerykiem Dominikiem tuż obok księdza, który każdego błogosławił i jak to czynił, to zawsze przechylał też Monstrancję w moją stronę – stąd tak wielka łaska – ile osób, tyle razy mogłam spojrzeć Jezusowi w Twarz i gdy to „załapałam” zaczęłam zanosić każdego kto mi się przypomniał, potem grupowo a potem z nów indywidualnie .
  Tego nie da się opisać, ale wszystkich Was zaniosłam Panu Jezusowi

  • Maria Jadwiga Joanna (Mahejo) pisze:

   1) Za moja rodzinę – o nawrócenia, zerwanie międzypokoleniowych węzłów zła i uzdrowienie skutków grzechów . O zbawienie wieczne dla zmarłych z mojej rodziny.

   O dar żywej wiary, łaskę nawrócenia i pokuty oraz życie sakramentami Kościoła dla Marii, Henryka Wojciecha, Teresy, Wiesława, Weroniki, Rafała, Piotra, Urszuli, Piotra, Mateusza, Małgorzaty, Teresy, Janiny, Jana, Dominiki, Alicji, Mariana, Jolanty, Karola, Andrzeja, Marii, Barbary, Zofii, Barbary, Zbigniewa, Pawła, Filipa, Joanny, Joanny, Piotra, Ireny, Ryszarda, Iwony, Macieja, Agaty, Danuty, Dariusza, Magdaleny, Krzysztofa, Anny, Mariusza, Elżbiety, Jolanty, Anny, Marka, Beaty, Jerzego oraz o łaskę wiary i Chrztu św. dla Wiesława.

   2) za wszystkich Kapłanów o potrzebne łaski.

   Janino, Admini – Bóg zapłać !

   • Teresa pisze:

    Prosze Matke Milosierdzia ,za moimi dziecmi Tomaszem ,Barbara ,Dominika ich przyjaciol o Wiare ,aby Dzieciatko Jezus przemienilo ich zycie .Prosi matka Teresa.

   • Iwona pisze:

    1.o łaskę wiary dla Brata, o jego wyjście z nałogów, uleczenie i uwolnienie, za jego rodzinę
    2. o łaskę wiary dla synów i męża
    3. o łaski potrzebne mi -zgodne z wolą Bożą
    4. w intencji dobrego urodzenia zdrowego dziecka dla Ani, i dobre małżeństwo
    5. o łaskę wiary i dziecka dla Kasi, o ile jest to zgodne z wolą Bożą

  • Basia pisze:

   Proszę o modlitwę w intencji mojej skłóconej rodziny,o uwolnienie męża od zniewolenia alkoholem, o łaskę pogodzenia się córki z ojcem i rodziną,o nawrócenie syna.Sercem jestem z Wami.

  • iwona pisze:

   proszę o laskę uzdrowienia małej Blanusit

  • Isia pisze:

   Za uwolnienie z uzależnień, o Dar mądrości dla wnuka, o Dar Wiary dla dzieci i męża, o Dar założenia chrześcijańskich rodzin dla dzieci, o życie wieczne w Królestwie Niebieskim dla syna, o Miłosierdzie Boże dla zmarłych członków rodziny, o radosne oczekiwanie narodzin Chrystusa i opiekę Matki Bożej dla mojej rodziny.

   • Stanisława pisze:

    Proszę o łaskę trzeżwości dla brata, męża i Oli. O szczere nawrócenie i łaskę wiary dla całej rodziny oraz błogosławieństwo Boże.

  • Małgorzata pisze:

   Proszę o modlitwę w intencji zdrowia i pokoju w sercu Eli i Rysia wielu Łask Ducha Świę tego dla całej rodziny prosi Małgorzata

  • Ewa Jolanta pisze:

   1.O intronizację Jezusa Króla Polski
   2.Za dusze czyścowe
   3. Zerwanie międzypokoleniowych węzłów zła i ich skutków w mojej rodzinie
   4.O nawrócenie mojej chrześniaczki Eweliny
   5. O wylanie Błogosławieństwa Bożego dla mojej rodziny
   6. O zmianę miejsca pracy (nawrócenie tych, którzy prześladują)

  • robert pisze:

   ZA ŻYWYCH I UMARŁYCH Z MOJEJ RODZINY A SZCZEGÓLNIE ZA CHORĄ MAMĘ BÓG ZAPŁAĆ

  • Wiesława Dryk pisze:

   Maryjo! Matko Miłosierdzia proszę o pojednanie w mojej rodzinie, o uzdrowienie relacji między moim synem Robertem a moim mężem.Proszę gorąco o łaskę wiary dla męża ,dzieci oraz moich braci.Proszę spraw aby Monika zawarła sakramentalny związek małżeński z Konradem i łaskę wiary dla nich.Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski: za to, że w tym roku dane było mi stanąc przed Twoim obliczem w Ostrej Bramie. Proszę o łaskę zdrowia duszy i ciała dla Mirosława.Maryjo! przemień skamieniałe serce Józefa,wstawiaj się za nim u swego Syna i proś o łaskę wiary dla niego.Wyprostuj ścieżki brata Mariana bo błądzi i dał się zwieśc ułudom złego.Prosi Twoja czcicielka Wiesława

  • JOLA pisze:

   ZA MNIE-BYM ZNALAZŁA ODPOWIEDNIĄ PRACĘ DLA SIEBIE. ABY BYŁA ADEKWATNA DO MOICH ZDOLNOŚCI ORAZ POTRZEBNA INNYM ORAZ O WARTOŚCIOWEGO PARTNERA (JESTEM WDOWĄ) NA RESZTĘ ŻYCIA! MARYJO WSTAW SIĘ ZA MNIE U SWOJEGO SYNA!

  • dorota pisze:

   Matko Boża Ostrobramska!
   Dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski i opiekę. Bardzo proszę o dar wiary dla całej mojej rodziny, o uwolnienie męża ze zniewolenia. Dziękuję za nawrócenie syna, proszę o dobrą, stałą pracę dla niego, o uzdrowienie córki oraz syna.
   Proszę także o potrzebne łaski dla wszystkich osób konsekrowanych, nawrócenie grzeszników, o mądre kierowanie naszą Ojczyzną. Proszę również o łaskę życia wiecznego dla wszystkich zmarłych członków rodziny.

 2. ula pisze:

  Bog zaplac Janino 🙂

 3. wobroniewiary pisze:

  1. za poczęte dzieciątko Marty i Łukasza, naszych Czytelników
  2. za mnie i moją rodzinę do pierwszego pokolenia (zerwanie więzów zła i o zbawienie wieczne dla wszystkich członków rodziny)
  3. za Ojca Świętego i całe duchowieństwo
  4. za tych, którzy mnie przeklinają, złorzeczą i źle życzą
  5. o intronizację Chrystusa Króla
  6. za dusze w czyśćcu cierpiące
  7. o nawrócenie dla zatwardziałych grzeszników, którzy „nie potrzebują Boga w swoim życiu” 😦

  Ewa

  • Maria z Warszawy pisze:

   1. o uwolnienie ze wszystkich złych powiązań i ew. klątw tak międzypokoleniowych w rodzinach mojej i mojego męża, aż po najdalsze pokolenia jak i tych rzucanych przez obcych złych ludzi na obie rodziny.
   2. za mojego męża i wszystkich zmarłych z obu rodzin
   3. za dusze w czyśćcu cierpiące
   4. o pomoc Trójcy Przenajświętszej i Matki Łaskawej w sprawie Bogu i Maryi wiadomej, a
   która niszczy nam życie.
   5. o mądrych, świętych kapłanów, prowadzących ludzi do Boga , za księży egzorcystów.
   6. za Adminków tej strony i wszystkich czytelników

  • Marta i Lukasz pisze:

   Bog zaplac Pani Ewo za pamiec i modlitwe, Blogoslawie

 4. owcaboża pisze:

  aby mi wybaczył,przyjął prezent i żeby był jak dawniej
  abym ja wybaczyła sobie
  za moją Rodzinę;nawrócenie ,miłość,zdrowie,prace
  za mojego ks egz
  za Kapłanów j Kościoł
  za nieprzyjaciół i przyjaciół
  za moją umierającą babcie i wszystkich chorych,cierpiących

 5. Jerzy pisze:

  Oby chorzy i cierpiący, a szczególnie ja, nie skupiali się na bólu i przeżywanej chorobie trwoniąc ten dany przez Boga skarb, a potrafili to wszystko połączyć z cierpieniami Chrystusa.
  – w 3 dniu pobytu w szpitalu.

  • Jerzy pisze:

   Dzisiaj, w święto Św. Jana Apostoła i Ewangelisty, tak jak On stanąłem bez słów z Maryją w Godzinie Miłosierdzia sam jeden w czasie Przeistoczenia pod Chrystusowym Krzyżem.
   – w 12 dniu pobytu w szpitalu.

 6. Sigma pisze:

  Bóg zapłać Adminom i Janinie. proszę o modlitwę intencji mojej rodziny, intencji, którą przedstawiam Bogu – dobrze ja zna, także w intencji moich przyjaciół, wszystkich dusz czyśćcowych

 7. Lucyna pisze:

  Niech dobry Bóg Błogosławi adminom strony oraz wszystkim ofierującym Msze Swięte i modlitwy prosze o modlitwę – za Kapłanów – o nawrócenie grzeszników – za chorych i cierpiących – za duszyczki w czyśćcu cierpiące
  Bóg Zapłać

 8. Sławomir pisze:

  Proszę o zbawienie dla rodziców i przodków, krewnych, powinowatych z rodziny Sławomira i Iwony i łaskę zdrowia dla dzieci.

 9. szulamitka pisze:

  Proszę o nawrócenia kapłanów,biskupów,o nawrócenia w całym kościele świętym na całym swiecie i w mojej rodzinie,o wypełnienie się woli Bożej w nas.

  Admince i p.Janinie Bóg zapłać!

 10. 1.Za kapłanów i siostry zakonne naszej parafii
  2.o nawrócenie członków mojej rodziny i krewnych
  3. o szybką intronizację Jezusa Króla
  4. o Boże Błogosławieństwo dla mojej rodzinny o zdrowie i o prace
  5. Za Rząd Polski by nie odwracał się od Kościoła
  6.za wszystkie dzieci zabite w łonach swych matek
  Bóg zapłać

 11. Madzia pisze:

  1. O nawrócenie i uzdrowienie wewnętrzne dla mojego męża i dzieci, czystość małżeńską.
  2. O uwolnienie syna z wszelkich uzależnień i uratowanie jego małżeństwa.
  3. O łaskę postępów w nauce dla drugiego syna.
  4.O pojednanie i zgodę w rodzinie i Dary Ducha Świętego dla nas.
  5. łaskę stałej, dobrej pracy dla mnie i męża.
  6. za mnie i moją rodzinę do pierwszego pokolenia (zerwanie więzów zła i o zbawienie wieczne dla wszystkich członków rodziny)
  7. o łaskę uleczenia z choroby skóry
  8. o pokój na świecie.Amen

 12. Myślący pisze:

  O cudowne uzdrowienie małego Rysia, nawrócenie kolegów z pracy.

 13. Alicja pisze:

  1. Za Kościół Katolicki, Benedykta XI i Franciszka, kapłanów i osoby konsekrowane KK.
  2. Rodziny Polskie w kraju i zagranicą
  3. O nawrócenie Rosji i Intronizację Jezusa Chrystusa na Króla Polski
  4.Za władze duchowne i świecie w Polsce i na świecie
  5. Za wszystkich chorych na ciele i duszy.
  6. Za wszystkich prześladowanych Chrześcijan.

 14. M pisze:

  Dziękuję Janinie i Adminom. Proszę w intencji, aby w mojej rodzinie Bóg działał wedle Swojej woli i obdarzył nas łaskami. Dla siebie samej proszę głównie o to, abym należycie odgadła i wypełniła wszystkie oczekiwania Boga wobec mnie i nigdy nie popadła w zwątpienie, czy zniechęcenie.
  Dla Ojczyzny proszę o to, aby władze duchowne i świeckie uznały Chrystusa Króla Wszechświata za Króla Polski, gdyż pod takim Władaniem; Chrystusa i Maryi nasza ojczyzna nigdy nie dozna krzywdy od wrogów, będzie krajem wolnym, solidarnym i sprawiedliwym nie tylko w/g haseł, ale też w rzeczywistości.

 15. BARBARA MARIA pisze:

  1. Za wszystkich zniewolonych nałogami.
  2 .Za moją rodzinę.
  3 .Za Polskę i Polaków ,aby wytrwali do końca przy swojej KRÓLOWEJ.
  Bóg zapłać Pani Janinie I Adminom.Niech MATKA BOŻA MIŁOSIERDZIA otacza Was opieką.

 16. BARBARA pisze:

  1.O LASKE NAWROCENIA DO BOGA I UZDROWIENIE WEWNETRZNE DLA MOICH COREK JOANNY I EWY,DLA WNUKOW MICHALA EMILKI DOMINIKA I ANTKA.
  2.O UZDROWIENIE MOICH RELACJI Z CORKA JOANNA.
  3.ZA MNIE I MOJE CORKI I WNUKI I MOJA RODZINE OD PIERWSZEGO POKOLENIA ZERWANIE WIEZOW ZLA.
  4.ZBAWIENIE WIECZNE DLA WSZYSTKICH CZLONKOW RODZINY
  5.DLA MNIE ABYM NA KROK NIGDY NIE ODESZLA OD BOGA I MARYJI I O PRZYMNOZENIE WIARY NADZIEJI UFNOSCI I MILOSCI.
  BOG ZAPLAC ZA PRZYJECIE MOJEJ PROSBY Z MODLITWA BARBARA

 17. sławek pisze:

  Proszę o łaskę uleczenia mojego brata z nałogu alkoholowego

 18. Dorota pisze:

  PCH,
  1. O szczesliwy i zdrowy porod dla mojej siostry Beaty i zdrowie jej coreczki i o Jej chrzest i laske wychowania w wierze katolickiej przez moja siostre i Jej meza.
  2. O laske mojego szczesliwego powrotu do Ojczyzny i znalezienie pracy zgodnej z wola Boza dla mnie i o realizacje planow zyciowych zgodnie z wola Boza i o laske umiejetnosci jej rozeznania (zycia w rodzinie czy tez zycia konsekrowanego, poznania przyjaciol, dalszej nauki…)
  3. O zdrowie duchowe i fizyczne dla mojej rodziny szczegolnie Babci, Mamy, Taty, Brata, Krysi, Eli, Jozki i moje.
  4. O wspanaiala zone dla mojego Brata z ktora bedzie kroczyl tylko sciezkami Jezusa i ktora pomoze mu wyjsc z ciemnosci, w ktorej zyje.
  5. O nawrocenie i uzdowienie osob z mojej pracy Nika, Jac, Zoe, Kirsteen, Davida, Stewrta i mojej Ewy
  5. O to by Polka stala sie krolestwem Jezusa Chrystusa, w sercach, czynach i prawie Polakow
  6. O uwolnienie mnie od demona strachu i nerwicy, ktory mnie paralizuje w prawie kazdym aspekcie mojego zycia
  7. O ochrone dla Polskiej Edukacji przed tresciami niezgodnymi z przykazaniami Bozymi i o ochrone przed wprowadzaniem seksedukacji do polskiego szkolnictwa

  Serdeczne Bog zaplac!
  Dorota

 19. Iwona-Lucyna pisze:

  Prosze w intecji mojego maza, Darka i wszystke malzenstwa ktore przechodza kryzys, aby co predzej sie zjednoczyly, Za powrot do kosciala dla tych ktorzy odeszli on niego i dawno byly u spowiedzi. Aby pycha i nieprzebaczenie bylo wydarte z wszystkich serc. Za mojego tate, moich tesciow, dzieci, a szczegolnie o zdrowie dla Nicole. O laske nawrocenia dla wszystkich ludzi. Amen

 20. Monika pisze:

  Za ciocię Małgorzatę, która ma złamane dwa żebra, o Łaskę nawrócenia dla niej i jej dorosłych dzieci, o Łaskę zerwania z nałogami dla nich oraz powrót do Kościoła i przylgnięcie do Chrystusa.
  O Boże Błogosławieństwo dla Ewy, Kazimierza i ich rodzin.
  O wszelkie potrzebne Łaski dla księdza Adama Skwarczyńskiego oraz dla wszystkich księży z naszej Parafii Rozesłania Apostołów.
  O potrzebne Łaski dla Ojców Franciszkanów w Chełmie.
  O nawrócenie i Błogosławieństwo Boże dla Grzegorza i całej jego rodziny.
  O zerwanie z nałogiem palenia w naszych rodzinach.
  O Łaskę nawrócenia dla osób z mojej rodziny, szczególnie rodziców i brata, jak i dla mnie.
  O Owoce i Dary Ducha Świętego dla naszych rodzin.
  Niech nam wszystkim Pan Bóg Błogosławi i obdarzy Łaską rozeznania Woli Bożej, jak też siły i odwagi do Jej pełnienia.
  Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  Bogu Wszechmogącemu podziękowania za wszelkie Łaski otrzymane do tej pory jak i w przyszłości.
  Któż jak Bóg!

 21. Agnieszka pisze:

  O wiare dla mojego meza.
  O szczesliwy przebieg mojej operacji.
  O blogoslawienstwo Boze dla mojej mamy i wszystkich z mojej rodziny.
  O nawrocenie dla moich belgijskich znajomych.

 22. ircia pisze:

  Prosze o zdrowie dla calej mojej rodziny,meza rodziny,o zdrowie dla Beaty i Marioli,prosze o pokoj w malzenstwie Marcina,prosze o to,bym w trudnych chwilach mego zycia,zawsze byla wierna Bogu,silna w wierze,bym potrafila sluzyc potrzebujacym tak jak Bog tego ode mnie oczekuje.

 23. Aga pisze:

  o nawrócenie męża i powrót do rodziny, za chorego syna o pomoc Bożą dla niego w jego trudnej chorobie,aby zaufał i pokochał Boga całym sercem.O wiarę nadzieję i miłość dla mnie dla mamy o uzdrowienie i uwolnienie .,oraz dla całej rodziny o światło Ducha śiętego

 24. Beata-Ania pisze:

  Proszę o łaskę nawrócenia i dar gorącej, żywej wiary dla mojej rodziny, szczególnie męża i syna….o Ducha św. dla nas, by przyszedł i rozpalił nasze serca gorącą miłością do Boga i bliźniego…..o uleczenie naszych chorych relacji w rodzinie……i nasz powrót do Polski.

  • Maria pisze:

   Boze, prosze o wskazanie drogi zyciowej dla mojego syna karola o jego uwolnienie, uzdrowienie i nawrocenie… o Duchu sw. opiekuj sie Julia i Milena ktora jest przy nadziei i daj nam milosc i wiare, nadzieje zdrowie dla najblizszych. Maria

 25. Maggie pisze:

  Bog zaplac. Polecam Bozej Laskawosci moich najblizszych i ludzi z ktorymi w jakikolwiek sposob jestem zwiazana oraz siebie: abysmy osiagneli Zbawienie Wieczne – Matko Najswietsza Ty wiesz czego potrzeba. Za ludzi i instutycje: KK, Polske, TVTrwam oraz eliminacje terroru polityki gender.

 26. Aleksandra pisze:

  1. W intencji wszystkich moich marzeń, pragnę je zanieść przez mojego anioła do Ciebie Boże i prosić abyś mnie wysłuchał według Twojej woli,
  2. O potrzebne łaski dla moich bliskich
  3. Za Roberta aby zrozumiał swoje błędy
  4. Za niewierzących zatwardziałych grzeszników o opamiętanie i zrozumienie wiary katolickiej

 27. Joanna pisze:

  Za moją rodzine i o uzdrowienie pokoleniowe,zerwanie wezłów zła i skutków grzechów miedzypokoleniowych. O Zbawienie wieczne dla wszystkich członków rodziny.O Nawrócenie,prace zgode,miłośc w mojej rodzinie.O łaske czyścca dla mnie tu na ziemi ,bym mogła odpokutowac za swoje grzechy i za skutki tych grzechów,aby one nie dotkneły nastepnych pokoleń

 28. kasia pisze:

  o zdrowie dla mamy i brata

 29. Agnieszka pisze:

  1. W intencji poznania drogi życiowej dla Agnieszki, którą Pan zamierzył dla niej przed wiekami, aby wypełniła się w niej Święta Wola Boża aż do końca.
  2. Prośba o Miłosierdzie Boże dla całego świata, aby uleczyły się ludzkie serca i zjednoczyły w Miłości Chrystusowej.
  JUT

 30. Anna pisze:

  Stop tęczy na placu Zbawiciela w Warszawie – teraz możesz wyrazić swój sprzeciw i doprowadzić do jej usunięcia. Każda nowa tęcza kosztuje około 70.000 PLN, które można przeznaczyć na inne społecznie pożyteczne cele!
  http://www.citizengo.org/pl/1612-szkoda-pieniedzy-na-kolejna-tecze

 31. malgorzata pisze:

  za mnie i moją rodzinę (o zerwanie międzypokoleniowych więzów zła i zbawienie wieczne dla wszystkich członków rodziny do pierwszego pokolenia),
  o nawrócenie i uzdrowienie wewnętrzne dla wszystkich członków rodziny i znajomych.

 32. Aga Gołąb pisze:

  Proszę o uzdrowienie duszy i ciała, o radość ducha, o nawrócenie i umiłowanie życia w łasce uświęcającej dla bliskich, o uwolnienie dusz bliskich i znajomych z otchłani czyśćcowej. Dziękuję za wszystkie łaski i opiekę z nieba…

 33. A. pisze:

  Za uwolnienie od powtarzanych grzechow dla mnie. Za moja rodzine o zdrowie I blogoslawienstwo. Za kaplanow I rozwiedzionych katolikow.

 34. Wojtas13 pisze:

  O uwolnienie i uzdrowienie mojej rodziny krewnych i
  wszystkich tych których Pan postawił na mojej drodze.

 35. Marta i Lukasz pisze:

  1.Wybacz nam Panie wszystkie grzechy napelnij nas pokojem wiara I cierpliwoscia wszystkich czytelnikow , czlonkow naszych rodzin naszych nieprzyjaciol.
  2.Prosze aby moje dzieciatko, ktore nosze ood sercem przyszlo szczesliwie na swiat I bylo na chwale Twoja Panie.
  3.Za dusze w czyscu cierpiace, za chorych cierpiacych umierajacych I tych ktozy najbardziej potrzebuja Twojego milosierdzia.
  4. Za Pania Ewe, Bogusie o Boze Blogosawienstwo I potrzebne laski dla nich
  5.Za kaplanow Ksiedza Tadeusza z mojej Parafii Ojca Daniela, ksiedza Macieja, Henryka, Dominika, Mateusza, Ks Adama, Jerrego I Kevina o Boze Blogoslawienstwo I opieke Matki Bozej.
  6.Za wspolnoty Odnowy w Duchu Dw :MIlosc I Milosierdzie Jezusa, Domowy Kosciol, Lichenska Wspolnote Modlitewna kaplanow I czlonkow ich rodzin
  7.Za tych co bronia zycie, Bractwo Malych Stopek, Okno Modlitewne Organizaje Prolife
  DZIEKUJE CZYTELNICZCE PANI JANINIE ZA CUDOWNY PREZENT JAKIM JEST MSZA SWIETA, JEST TO NAJLEPSZY PREZENT DLA NAS WSZYSTKICH BLOGOSLAWIENSTWO I DAR KTORY NIESIE EUCHARYSTIA JEST NIESKONCZONY
  Wieczorem ide na Adoracjepomodle sie za wszystkich
  BOG ZAPLAC

 36. pati pisze:

  za uwolnienie i uzdrowienie oraz wszelkie łaski potrzebne do zbawienia mojej rodziny , meza i rodziny jego

 37. Artur pisze:

  Za kapłanów z mojej parafi , za Sylwię , Elwire i jej synka , naszych rodziców i naszych przodków i uzdzrowienie międzypokoleniowe uwolnienie od wszelkich słabości grzechowych

 38. Sylwia pisze:

  Za mnie, moja rodzine, znajomych i nieprzyjaciol o laske wiary, nadziei i milosci.
  Bog zaplac.

 39. Wiernatradycji pisze:

  W intencji Teresy, Anety, Sławomira, Dominiki, Tomasza, Łukasza, Małgorzaty, Leszka, Stanisława, Stanisława, Jerzego, Danuty, Barbary. O zerwanie pokoleniowych więzów zła w mojej rodzinie i rodzinie mojego męża i międzypokoleniowe uzdrowienie i uwolnienie.

 40. Arla pisze:

  Mateńko dziękuję za to że mogę do Ciebie napisać . Proszę o pomoc w rozwiązaniu węzłów ciążących nad moim mężem czy też skutków przekleństw . Proszę o o uzdrowienie kręgosłupa męża , o uzdrowienie z reumatyzmu i choroby skóry dla mnie. O to by syn wychowywał się dobrze i zdrowo o to by dobrze się uczył i był pociechą rodziców i żył według woli bożej . O stałą i spokojną pracę dla mnie . O błogosławieństwo dla naszej rodziny i pomoc w tym byśmy żyli zgodnie z wolą bożą . Proszę o uzdrowienie naszych zranień , uzdrowienie międzypokoleniowe . O opiekę nad całą moją rodziną . Dziękuję.

 41. ulcia pisze:

  1, O Dary Ducha Świętego dla mojej rodziny
  2.O łaske zdrowia dla Mateusza
  3. O dobrą pracę, dla Krystiana
  4. O trzeźwość dla męża, a także wyzwolenie z nałogu alkoholowego Anny i Janiny i nawrócenie
  o O potrzebne łaski dla mnie,sprawiedliwość i uczciwe wynagradzanie w pracy.

 42. Helena pisze:

  Wintencji Panu Bogu wiadomej
  Ja sam imoj dom chcemy sluzyc PANU
  Panie przymnoz nam wiary

 43. Barbara pisze:

  Proszę o uzdrowienie międzypokoleniowe w mojej rodzinie
  o życie wieczne dla zmarłych
  o uwolnienie i uzdrowienie Kariny
  o łaskę przebaczenia i pojednania dla Joanny
  o uzdrowienie z nerwicy Stasia
  o wyjście z nałogu mojego taty
  o wszelkie łaski dla moich dobrodziejów, którymi są również admini tej strony i P. Janina.
  Dziękuję Matce Bożej za wszystkie dotychczasowe łaski.
  Barbara

 44. Matka Moher pisze:

  Proszę o uzdrowienie międzypokoleniowe w mojej rodzinie , o łaskę wiary dla Oli , o nawrócenia dla męża , oz uzdrowienie Marty z SM , o uzdrowienie Halinki , o łaskę nieba dla Stanisława ,o rozwiązanie trudnych spraw .
  Małgorzata

 45. Mateusz pisze:

  O uzdrowienie cielesne mojej skromnej osoby, i zdrowie dla całej rodziny

 46. Iwona pisze:

  1.Proszę o uzdrowienie z wszystkich chorób mojej córeczki Dominiki, o uzdrowienie męża Leszka.
  2.O zdrowie dla mnie i całej rodziny.
  3.Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski na co dzień.
  4.Proszę o uzdrowienie międzypokoleniowe w mojej rodzinie, o łaskę wiary, nadziei i miłości.
  5.Pozytywne rozwiązanie spraw życiowych siostry Agnieszki.
  6.O zbawienie wieczne dla dusz w czyśćcu cierpiących.

 47. Jan pisze:

  Dziekuje i prosze by Bog byl uwielbiony w kazdym z Was! Dziekuje za moja zone i syna- proszac rowniez o ich zdrowie , laski i opieke Matki Najswietszej. Boze Ty wiesz najlepiej co potrzeba kazdemu bo ty jestes naszym Stworca. Prosze Cie bym wytrwal we wszystkim co mi zsylasz, bym umial odczytac i pelnic Twoja wole.Przymnoz mi sily, daj mestwo i odwage, wytrwalosc i cierpliwosc, przymnoz wiary, wlej nadzieje i rozpal milosc!

 48. Helena pisze:

  Proszę Matko z Ostrej Bramy wyciągnęcie z ateizmu mojego syna Marcina

 49. Salome pisze:

  1. O uzdrowienie wewnętrzne całej rodziny.
  2. O Boże błogosławieństwo dla całej wspólnoty modlitewnej.
  3. O łaskę uwolnienia Anny z lęków przed złym duchem.
  4. O nowe powołania do wspólnoty.
  5. O przymnożenie wiary dla nas wszystkich.
  6. Łaskę nawrócenia dla Artura i Agnieszki.

 50. Ula pisze:

  Dziękuję dla Pani Janiny za taki prezent, dziękuję za moją wiarę i otrzymane łaski i za tworców tej strony i prowadzacych. Niech Bóg ma ich zawsze w swej opiece. Czytelniczka strony WOWiT

 51. Danuta z Kielc pisze:

  Wielkie Bóg Zapłać Janinie i Adminom za kolejny, tak ważny szturm błagalny do Nieba!!!
  Maryjo, Matko Miłosierdzia błagam Cię, wyproś u Twojego Ukochanego Syna:
  1) o uzdrowienie całego mojego drzewa genealogicznego; niech oczyszczająca, niosąca życie Najświętsza Krew Jezusa przepłynie przez wszystkie pokolenia ze strony mojego ojca i mojej matki; niech Krew Jezusa spłynie z Krzyża na wszystkie dzieci i ich rodziców do dwunastego pokolenia, uzdrawiając i jednocząc,
  2) o uzdrowienie międzypokoleniowe w mojej rodzinie, zerwanie międzypokoleniowych więzów zła,
  3) o uzdrowienie duszy i ciała, uwolnienie z wszelkich zniewoleń, otworzenie serc na Wiarę, Miłość Bożą i wylanie Ducha Św. i życie na co dzień Sakramentami i Ewangelią dla: Luizy, Tomasza, Patryka, Dominiki, Dominika, Laury, Krystyny, Agnieszki, Haliny, Zbigniewa, Beaty, Kamila, Natalii, Daniela, Justyny, Elżbiety, Sebastiana, Karoliny, Barbary, Dominika, Alexandry, Sebastiana, Tomasza, Jana, Magdy, Ani, Anny, Piotra, Karoliny, Anny, Heleny, Juliana, Wiesława, Andrzeja,
  4) o Światło i Dary Ducha Św. dla wszystkich Kapłanów na całym świecie,
  5) o szczęśliwość wieczną dla wiernych zmarłych z mojego pokolenia i dla dusz czyśćcowych,
  6) o nawrócenie zatwardziałych grzeszników, przemianę serc wszystkich Polaków, uwrażliwienie ich sumień na grzech i zło

  PS. Kochani Admini, zabieram Was i wszystkich Czytelników WOWiT, na jutrzejszą Mszę św. Wotywną ku czci Ducha Świętego, która będzie odprawiana w mojej parafii Ducha Świętego.

  Niech BÓG Wszechmogący w Trójcy Świętej Jedyny błogosławi nam, naszym rodzinom i wszystkim Kapłanom – W Imię Ojca + Syna + Ducha Św. Amen. Amen. Amen.

  • Danuta z Kielc pisze:

   “O Maryjo, Matko Miłosierdzia,
   czuwaj nad wszystkimi (Adminami, czytelnikami WOWiT oraz ich rodzinami),
   aby nie był daremny Krzyż Chrystusa,
   aby człowiek nie zgubił drogi dobra,
   nie utracił świadomości grzechu
   i umiał głębiej ufać Bogu „bogatemu w miłosierdzie”,
   by z własnej woli spełniał dobre czyny,
   które Bóg z góry przygotował
   i w ten sposób żył ”ku chwale Jego Majestatu””
   bł. Jan Paweł II, papież

   MARANA THA

 52. Iwona pisze:

  w intencji całej rodziny, szczególnie Mamy, synów, brata, chrześniaków, siostry, męża..o wszelkie łaski, które są potrzebne do zbawienia, o uleczenie, uwolnienie, przebaczenie, uzdrowienie, błogosławieństwo
  również za przyjaciół i ich rodziny…
  za Polskę

 53. Gosia pisze:

  Na początek bardzo dziękuję:-) i życzę wszystkiego dobrego Pani Janinie niech Pan Bóg będzię zawsze z nią i przy jej rodzinie.
  Ja proszę aby doprowadzić sprawę chrztu mojego synka do końca, bo nie wiele już brakuje.
  I proszę o dobrego męża takiego który jest praktykującym katolikiem. I proszę o nawrócenie ojca mojego dziecka, oraz o zdjęcie z nas wszystkich przekleństw pokoleniowych, abyśmy nie popełniali grzechów naszych rodzin. I proszę o łaskę dla wszystkich dusz w czyśćcu cierpiących zwłaszcza dla rodziców sióstr brata, babć dziadków, przyjaciół i znajomych.
  Bóg zapłać za modlitwę i mszę świętą.

 54. em pisze:

  O uwolnienie ,uzdrowienie o Boza laske dla mnie , mojej rodziny I znajomych , oraz za dusze cierpiace w czyscu.

 55. mer pisze:

  Bardzo dziękuję Admince za modlitwę podczas adoracji.
  Intencje na 9 stycznia do Ostrej Bramy:
  1)obym jeszcze mogła iść w pieszej pielgrzymce do Wilna (bezpośrednio lub przez Grodno), a także do Lwowa w czerwcu
  2)za moich gospodarzy z Wilna i za ich dzieci i wnuki
  3)za wszystkich księży, których codziennie polecam w modlitwie po Komunii św
  4)za intronizację Jezusa Chrystusa w Polsce
  5)za dusze w czyśćcu cierpiące z całej mojej rodziny
  6)o uzdrowienie z grzechów i więzi pokoleniowych w mojej rodzinie bliższej i dalszej
  7)zaś przede wszystkim o doskonałe wypełnienie Woli Bożej przeze mnie z jasnością odczytania jej
  8) w dziękczynieniu Janinie i Adminom strony za tę”akcję”, o błogosławieństwo Boże dla nich

  • mer pisze:

   i jeszcze przypomniało mi się:
   9) za rodzinę Jagody, szczególnie jej córki Marty i zdrowego serduszka jej synka Olka
   10) za Jadwigę, jej córkę Martę, o poczęcie nowego życia w niej
   11) o uzdrowienie Danusi i Artura z choroby nowotworowej (ona przechodzi radioterapię, on – chemioterapię)
   12) za pomyślny powrót , nawiązanie kontaktu córek Judyty i Klaudii z ich matką Teresą z Legionowa
   13) podziękowanie za początek przemiany duchowej u Czesława
   14) za wszystkie codzienne i życiowe sprawy Agnieszki, jej córek Maryni, Marty i Joasi
   15) abyśmy w Polsce zdołali sie oprzeć ideologii gender = byśmy nie pogrążyli w „bagnie piekielnym” polskiej młodzieży i dzieci
   16) w intencjach wszystkich moich znajomych i bliskich, których zapomniałam tu wymienić z imienia
   17) za wszystkich znanych mi i nieznanych bezrobotnych , bezdomnych i samotnych w naszej Ojczyźnie
   18) o pomoc dla wszystkich prześladowanych na świecie katolików
   Matko Miłosierdzia, prosimy Cię o Miłosierdzie Boże nad światem (Boże , ludzie pędzą wprost do piekieł, przebacz, proszę, im, bo nie wiedzą ,co czynią)

 56. Joanna pisze:

  O UZDROWIENIE WEWNETRZNE I ZEWNĘTRZNE MOJEJ CÓRKI MAI.
  O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO W JEJ ŻYCIU
  O DOBRE ZDROWIE DLA MAI
  O ODDALENIE OD NIEJ WSZYSTKIEGO CO ZŁE
  O UWOLNIENIE OD WSZELKIEGO ZŁORZECZENIA I PRZEKLEŃSTWA
  O UZDROWIENIE Z GRZECHÓW POKOLENIOWYCH Z MOJEJ RODZINY I Z RODZINY MOJEGO MĘŻA
  O UWOLNIENIE MIĘDZYPOKOLENIOWE OD ZŁEGO.

 57. Bogdan pisze:

  W intencji PANU BOGU wiadomej MARANA THA

 58. MichalR pisze:

  Za mnie:
  o pomoc w leczeniu ciała, a jeśli Matka Boża pozwoli o uzdrowienie fizyczne, szczególnie z bólu pleców; o uwolnienie oraz uleczenie zranionej duszy; o łaskę stania się prawdziwym walczącym mężczyzną, kiedyś również mężem.

  o łaski dla ciała i ducha dla mnie i mojej rodziny
  o boże błogosławieństwo dla Was wszystkich, szczególnie dla inicjatora tego przedsięwzięcia oraz adminów.

  Dziękuję Ci Matko Boża, że razem z Chrystusem pozwalasz mi poznawać prawdziwego Boga.
  Któż jak Bóg!

 59. Lesława pisze:

  MARYJO bardzo proszę uwolnij mnie i moich bliskich od skutków przekleństw rzuconych na nas.Proszę o uzdrowienie naszych poranionych dusz.Uzdrów moją mamę i chore oko mojej córki.DZIĘKUJĘ CI MARYJO!

  • AK pisze:

   o błogosławieństwo Boże dla całej mojej rodziny
   o zerwanie międzypokoleniowych więzów zła w mojej rodzinie i w rodzinie mojego męża do pierwszego pokolenia: o
   zbawienie wieczne dla wszystkich członków rodziny
   o dziecko dla mojej starszej córki i mojego zięcia
   za zdrowie dla wszystkich chorych członków rodziny i dla mnie
   o łaskę uleczenia z wszystkich nałogów dla całej rodziny
   za księdza proboszcza i całą moją parafię, także , żeby znalazły się fundusze na remont dachu naszego kościoła
   za wszystkie dusze w czyścu cierpiące, szczególnie te, które najbardziej tego potrzebują

 60. Barbara pisze:

  o pomoc dla mojej córki Sylwii w załatwieniu bardzo ważnej wiadomej Bogu sprawie i ulgi w cierpieniu jej ciała,oraz o zgodę w rodzinie i zerwanie wszelkich więzi międzypokoleniowych i dary Ducha Świętego.

 61. Zosia Aksamit pisze:

  MATKO Ostrobramska, pomoz, ulecz z nieuleczalenej choroby.Prosze tez abym nie byla sama i mogla poznac swoje wnuki. Blogoslaw moim synowym Zofia

 62. Gosia Pęczek pisze:

  Proszę o łaskę wiary dla moich dzieci, Martyny i Marcina oraz dla mojego męża Zbyszka. O zdrowie dla nas, o uwolnienie z nałogów, właściwych, wierzących partnerów życiowych dla dzieci, o ukończenie studiów. Proszę o uzdrowienie bardzo trudnych relacji z bratową, błogosławieństwo dla niej, dla brata i ich syna Damiana. Proszę o potrzebne łaski dla moich chrześniaków, Marzeny i Tomka. Błagam także o skrócenie mąk czyśćcowych dla moich rodziców, Edwarda i Stanisławy oraz teścia Józefa. Bóg zapłać !

 63. Migas Wiesław pisze:

  Za moja rodzinę – o nawrócenia, zerwanie międzypokoleniowych węzłów zła i uzdrowienie skutków grzechów . O uzdrowienie fizyczne Gracjana, Wiesława z paraliżu, o ratunek małżeństwa Łukasza i Moniki. O wylanie Ducha Świętego na wspólnotę modlitewną ,,Mizerykordia ,, O zbawienie wieczne dla zmarłych z mojej rodziny.

 64. roza pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji stałej, silnej i żywej wiary dla moich pięciorga dzieci, męża, o nawrócenie sióstr i ich rodzin, rodziców, teściów, krewnych, znajomych i wszystkich zagubionych duszyczek. Bóg zapłać.

 65. Ania pisze:

  Za całą moją rodzinę, o zdrowie dla mnie, dla mamy, o pracę i błogosławieństwo dla nas wszystkich

 66. Iwona pisze:

  proszę za chrześniaka – o dobrą żonę, o małżeństwo dla niego zgodne z wolą BOGA

 67. Katarzyna pisze:

  Proszę o zdrowie dla Syna i Męża
  Proszę o nawrócenie mojego Męża
  Proszę o pojednanie w Rodzinie
  Proszę za dusze cierpiące w czyśćcu i dusze zmarłych z mojej Rodziny
  Proszę o zdrowie i wytrwanie dla wszystkich Księży i Sióstr

 68. jola pisze:

  proszę za moją córkę Anię o dobrego męża dla niej
  o zdrowie dla moich rodziców
  o potrzebne łaski dla całej mojej rodziny
  za dusze w czyśćcu cierpiące dla zmarłych w mojej rodzinie do czwartego pokolenia wstecz
  o uwolnienie z grzechów miedzy pokoleniowych

 69. Iwona pisze:

  o uleczenie zranień i uzdrowienie Darka, również z nałogów alkoholowego, narkotykowego i nikotynowego oraz błogosławieństwo i opiekę Pana i Jego Błogosławionej Matki nad całą rodziną Darka, o błogosławieństwo dla niego w otrzymaniu dobrej pracy, zdrowieniu i szczególnie łaskę wiary, nadziei i miłości

 70. duszyczka pisze:

  1.Proszę Maryjo o łaskę nawrócenia dla Haliny, Jacka, Maćka i Jerzego.
  2.Proszę o łaskę zdrowia dla moich rodziców i teściowej .
  3.Proszę o łaskę wiary dla mojego dziecka.
  4.Proszę o łaskę pracy dla mnie, ale przede wszystkim pragnę Ci MATECZKO podziękować za wszystko co dla mnie robisz, za tyle łask za Twoją przyczyną otrzymanych.

 71. Anna pisze:

  Mikołaj został odtrącony przez swoja naturalną matkę w okresie prenetalnym, nie doznał jej miłości. teraz przechodzi okres odejścia od Boga, nie może zauważyć Jego miłości, a za to obwinia mnie, i w trudnych chwilach zarzuca mnie ; ” za co ty mnie tak nienawidzisz, co ci ja takiego zrobiłem?” i za wszystkie kłopoty w życiu wini mnie. Od 1 stycznia , za porada księdza, podejmuję krucjatę modlitewną przez 9 miesięcy: codzienna Msza Święta i komunia w intencji jego uzdrowienia, oddając jednocześnie codziennie Bogu kolejne dni jego życia płodowego. Proszę i w tej intencji o Mszę Świętą. W tych modlitwach na Mszy Świętej będę też polecać Bogu i tych, którzy mnie wspierają.

 72. Barbara pisze:

  Proszę,Matko ukochana,o uwolnienie,nawrócenie, łaskę wiary i pojednania dla Bartłomieja,Łukasza i Barbary.
  Proszę o Twoją,Matko,opiekę nad nami i o dar roztropności i rozumu.
  Proszę uproś dla nas,Matko,u Ducha Świętego,Jego dary dla nas.
  Proszę także o potrzebne łaski dla Anieli,Marianny,Janiny,Małgorzaty,Danuty i ich rodzin.
  Matko,przyjmij moje dziękczynienie i moją miłość dla Ciebie i Boga-Ojca,Boga-Syna ,Boga-Ducha Świętego.mego Anioła Stróża i całej Niebiańskiej Rodziny.

 73. E. pisze:

  O łaskę wiary dla całej rodziny oraz o uwolnienie wewnętrzne i uzdrowienie zewnętrze, za dusze w czyśccu cierpiące. O szczęśliwy dla Elizy i urodzenie zdrowego dziecka. O wypełnienie woli Bożej w moim zyciu.

  Bóg zapłac

 74. rybka pisze:

  Proszę o łaskę nawrócenia dla wszystkich tego potrzebujących w mojej rodzinie oraz o pomoc w prowadzeniu firmy i wyjście z długów, o błogosławieństwo dla moich dzieci, oraz za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.

 75. wobroniewiary pisze:

  Zapraszamy do nowej zakładki “Modlitewny kącik Ani” – “Kwiat nabożeństwa czyli modlitwy św. Gertrudy i Mechtyldy…” Modlitwy posiadają Imprimatur i pochodzą z modlitewnika wydanego w roku około 1900. Ani dziękujemy za podjęty trud ręcznego przepisywania.
  Zapraszamy
  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/modlitewny-kacik-ani/

  • rybka pisze:

   To dopiero niespodzianka:), Wiem, że się trochę zaniedbałam w tym temacie (duuuużo problemów, co dzień to nowe) ale obiecuję poprawę- jeszcze przed świętami. 🙂

 76. Witek pisze:

  Proszę o modlitwy w mojej intencji.

 77. Adam pisze:

  Proszę miłosiernego Boga za wstawiennictwem Matki Zbawiciela o uzdrowienie na ciele i duszy i uwolnienie dla osób:
  Zofia, Ania, Agatka, Tomasz, Arek, Mateusz, Karolina, Zbyszek, Rysiek, Magda, Marysia, Tomasz G., Basia, Roman, Iweta, Iza, Sabina, Achim, ks. Adam, Michael, Zuzanna, Piotr, Janina, Karol, Honza, Kuba, Marek, Rysiek, Andrzej oraz za wszystkich księży o uzdrowienie ich kapłaństwa.
  A także za wszystkich współtworzących tę stronę i czytelników.
  Serdecznie dziękuję i pamiętam w modlitwie.
  Adam

 78. Elżbieta pisze:

  Panie Jezu , proszę Cię , przez serce Maryi , pomóż mi i moim dzieciom dźwigać we właściwy sposób krzyż alkoholizmu mego męża a ich ojca , abyśmy oddzielili człowieka od grzechu i gorąco umiłowali . O Jezu uzdrów nasze życie rodzinne, pomóż nam przebaczyć sobie wszystko . Przytul Panie całą moją rodzinę .

 79. Maria pisze:

  Wielkie Bóg zapłać Pani Janinie i Adminom za możliwość przesłania intencji Matce Miłosierdzia a przez Jej ręce dobremu Bogu. Proszę o:
  – zgodę i pokój w rodzinie Bernadetty, dla niej samej i jej dzieciątka o zdrowie i wszelkie potrzebne łaski
  – opiekę Matki Bożej nad diecezją siedlecką, o świętość życia dla jej kapłanów i wszystkich głoszących Słowo Boże
  – o to, bym zawsze potrafiła wypełniać wolę Bożą

 80. A pisze:

  Proszę w intencji nauczycieli ,dzieci,młodzież,wychowawców proszę za kapłanów o światło ducha świętego,o miłość,cierpliwość ,łagodność,i świętość dla nich aby wskazywali nam drogę do Najlepszego Ojca.Proszę o łaskę wypełnienia woli Bożej i prawdziwe nawrócenie i pokutę dla mnie i moich bliskich.O ogień miłości wlej Panie w moje biedne ,słabe i kamienne serce i ożyw je .daj prosze łaskę wytrwałej i wiernej modlitwy

 81. Paula pisze:

  Maryjo proszę żebyś zawsze była przy nas. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny i za wiarę dla mojego brata Mateusza

 82. sonia pisze:

  O łaski dla całej rodziny-Matko Najświetsza Ty wszystko wiesz,pomóż,ratuj,błogosław

 83. sonia pisze:

  Dzisiaj otrzymałam olej św. Charbela
  Dziękuję Adminom ,ponieważ tu na blogu dowiedziałam się w jaki sposób można go otrzymać
  Niech Dobry Bóg błogosławi.

 84. Marta pisze:

  O laske nawrocenia dla Piotra,Adama,Pawla,Madgy,Marcina,Krzysztofa,Scotta.O uzdrowienie Dale i Petera.O uratowanie malzenstwa Lurity i Anthoniego.O szczere pojednanie w rodzinie.Wyleczenie z depresji i alkoholizmu meza.O laske dostania sie na nursing i ukonczenia college.

 85. Salome pisze:

  O uwolnienie Zygmunta od wpływu złego ducha. O jego nawrócenie i skruche serca.

 86. Paweł Kramek pisze:

  O zdrowie dla rodziny Kramków.

 87. Jola pisze:

  Maryjo, Matko nasza Ty wiesz co, komu i ile . Znasz moją nędzę, wszystkie słabości, upadki, jednym słowem GRZECHY, Wiesz też jak bardzo żałuję, i wiesz jaką walką było przystąpienie do spowiedzi. Wiesz ile łez wylałam i …….Matko proszę Cię, wstaw się u Syna Twego, a Pana Naszego Jezusa o przemianę całkowitą naszych serc, o uzdrowienie naszych rodzin. Panie Jezu napraw, ulecz to co tak nieudolnie zepsułam. Dziękuję Ci, Matko Najświętrza, dziękuję Ci Panie Jezu, że pomimo mej marności, brudu, braku należnej Ci Czci, dałeś mi na nowo się poznać bym mogła Cię Panie mój pokochać i zaufać. Ty wiesz najlepiej i znasz moje intencje, więc sersem niosę przed Najświętrze Oblicze Matki Twojej by wyjednała mi łaski potrzebne – a także nam wszystkim. Amen.

 88. Michał pisze:

  – o zbawianie mojej żony i mnie, naszych rodziców i naszego rodzeństwa
  – o wyciągnięcie mnie z grzechów nieczystości
  – za zmarłych z naszych rodzin
  – za Papieża Franciszka i Papieża Seniora Benedykta XVI
  – o Intronizację Pana Jezusa na Króla Polski
  – za kapłanów, za którymi miałem styczność w moim życiu, także za kapłanów zaprzyjaźnionych ze stroną W Obronie Wiary i Tradycji katolickiej
  – o nawrócenie znanych mi grzeszników

 89. Teska pisze:

  O włączenie w poczet błogosławionych dla Jadwigi i bezzwłoczne moje spotkanie z Jadwigą w tym lepszym świecie.

 90. kasia pisze:

  Matko Boza prosze w intencji malzenstwa Marty i Artura, Ty wiesz czego im potrzeba, ufam Tobie, ratuj ich. Jezu kocham Cie, miej Milosierdzie dla mnie i moich najblizszych, niech w te swieta Twojego narodzenia nasze serca Cie przyjma, zostan w nich na zawsze. Dziekuje za laski ktore od ciebie otrzymujemy i przepraszam za to, ze nie zawsze wykorzystuje je.

 91. lukas pisze:

  o łaskę sakramentu małżeństwa, za wszystkie dusze w czyścu cierpiące a szczególnie z mojej rodziny, o wyzwolenie z nadużywania alkoholu krzysztofa i łukasza i o nawrócenie dla nich, o pokój na świecie i w rodzinach, za ojczyznę, i za duchowieństwo.
  dopomóż Panie Jezu szczególnie tym którzy najbardziej potrzebują Twojego miłosierdzia.

 92. brygida pisze:

  1.O nawrócenie członków mojej rodziny i krewnych.
  2.O szczęśliwy i zdrowy poród dla Aleksndry i zdrowie dla jej dzieciątka.
  3.Łaski zdrowia Boże Błogosławieństwo,żywą wiarę w sercu dla Katarzyny,Pawła Jakuba i uzdrowienie Marty z naczyniaka.Bóg zapłać.

 93. dan pisze:

  Dziękuję za możliwość przekazania intencji! Pragnę w tej Mszy Św. prosić dobrego Boga o silną wiarę i miłość do Niego. O pomoc w przystępowaniu do sakramentu pojednania, który od lat mnie paraliżuje…Proszę Cię też Boże o opiekę nad moją Rodziną – uzdrowienie córki i odnowienie miłości małżeńskiej. Proszę o łaskę nawrócenia na całej rodziny i znajomych oraz o światło w pewnej sprawie.

 94. Paulina pisze:

  1. O nawrócenie dla całej mojej rodziny
  2. O ochronę, błogosławieństwo, czystość i świętość dla moich dzieci
  3. O uzdrowienie relacji między mną i rodzicami
  4. O światło Ducha św. dla mojej mamy
  5. O ochronę dla mojego chorego na Alzheimera tatę
  6. O nawrócenie dla Tomka, Janka, Ewy, Agnieszki, Andrzeja
  7. O łaskę zdrowia dla męża i córki, o znalezienie pracy dla męża
  8. O ochronę dla mnie w moim miejscu pracy
  9. za cały kościół, za Ojca Św., za wszystkich kapłanów
  10. za dusze w czyścu cierpiące
  11. o błogosławieństwo dla prowadzących tą stronę

 95. Mateusz pisze:

  Proszę Boga Najwyższego o spełnienie się planu Maryji.Chwała Jezusowi.

 96. agnieszka pisze:

  Proszę Boga o łaskę nawrócenia dla mojej rodziny,przemianę serca .Łaskę znalezienia kierownika duchowego i wypełnienie woli Boga w moim życiu,abym potrafiła ją odczyć.Proszę także aby Bóg wsklazał mi drogę we wspólnocie.

 97. ryba82 pisze:

  Proszę o łaskę czystości dla mojego męża i uwolnienie od zniewolenia pornografią

 98. Ula pisze:

  Proszę o nawrocenie Krystiana,dobrą pracę dla niego, oraz dobrą żonę i potrzebne łaski.
  Dziękuję za możliwość złożenia intencji, oraz wiele łask Bożych dla prowadzących tą stronę

 99. Anna Wójcikiewicz-Bukowska pisze:

  W intencji nawrócenia, zerwania z grzechem i uwolnienia ze zniewoleń Michała, w intencji szczególnej opieki duchowej nad dziećmi Marysią i Józiem w trudnym czasie dla rodziny, o Światłość Wiekuistą dla Stasia, O Światło Ducha Św. w trudnej sprawie zawodowej, o pomoc w trudnej sytuacji finansowej Ani i Michała, Magdy, Dominiki i Krzysztofa, pani Anny i pani Małgosi, o Błogosławieństwo Boże dla dzieci Amelki, Weroniczki, Julii, Marysi, Józka,
  o rozpoznanie Bożej Woli w trudnej sytuacji życiowej i o uwolnienie dla Anny, za dusze św. pamięci Danuty, Michała, Jadwigi, Anny, Stanisławy, Jerzego, Gracjana, Józefa, Janusza, Jacka, Wandy, Edwarda i Ryszarda , za przebłaganie za grzechy rodziny i uzdrowienie międzypokoleniowe.

 100. darek pisze:

  Za Ks. JAROSŁAWA z Bytomia który celebruje msze Trydencką aby mu przełożeni sprzyjali i porywał młodych swoimi kazaniami.

  Za zerwanie moje z nieczystościami oraz abym mógł przebaczyc sobie i żonie i sobie wzajemnie. Pan Bóg wie o co cho 🙂 Niech Pan Bog prowadzi mojego syna i moich chrześniaków. ZA nawrocenie moich rodziców.

 101. Monika pisze:

  Ze strony http://czatachowa.pl/:

  „Aktualizacja: Znalazł się sponsor na najbliższe spotkanie i prawdopodobnie transmisja video jednak będzie 🙂
  Prosimy o modlitwę za naszego darczyńcę i Jego rodzinę.
  Transmisją video będzie od godziny 18:00 na stronie http://www.DobreMedia.org

  My również zamawiając intencje pamiętajmy o modlitwie za Adminów i Janinę:
  „Ofiara na Mszę św – modlitwa za nas i za Janinę (dowolna) 🙂 „

 102. Bożena pisze:

  Proszę dobrego Boga o nawrócenie mojego męża, o dobrą drogę życia dla dzieci i Boże prowadzenie, o zdrowie dla Wojtusia i Tomka, o nawrócenie Kornelii,Marysi, Ani, Agnieszki.O siłę i wiarę dla wszystkich kapłanów, za Polskę by była wierna Bogu i Ewangelii, o szybką Intronizację Pana Jezusa na Króla Polski.Proszę również o potrzebne łaski dla prowadzących tę stronę i we wszystkich intencjach Matki Bożej oraz w pewnych intencjach Bogu wiadomych.
  Dziękuję Ci, Panie, że wysłuchujesz nasze prośby.

 103. Marta pisze:

  Proszę o modlitwę za księdza Jacka i Łukasza.
  A także o nawrócenie mojej rodziny i o Boże błogosławieństwo Karolowi,Natalce,Szymkowi.
  O łaski Boże Agacie, Gosi, Asi,Marzenie i dla nich rodzin.O zdrowie moim rodzicom i teściowej .
  Niech Bóg Miłosierny nawróci Wojtka z nałogu pijaństwa .I o uzdrowienie Heleny która jest chora na raka .Bóg zapłać za oblitwę

 104. Wuj Tom pisze:

  1. O zdrowie i szczęśliwy przebieg operacji dla mojej cioci Krystyny u której wykryto 8cm guza na płucu,
  2. O uwolnienie z nałogu alkoholizmu dla Piotra i moich kolegów z pracy,
  3. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla mojej rodziny oraz dla prowadzących i czytelników tej strony,
  4. Podziękowanie za wszystkie otrzymane łaski,
  5. O nawrócenie dla pewnych znanych mi osób
  Bóg zapłać dla Janiny.
  Tomek

 105. Prosze Boga Naszego Jedynego o nawrocenie calego swiata, aby wszyscy odstapili och zludnych, chorych nienormalnych ideologi, o silny Kosciol Katolicki aby Bog wspieral Papieza Franciszka i wszystkich Ksiezy, siostry zakonne. Prosze Boga o laske dla zmarlych, o laske dla moich dzieci, rodzicow, siostry i jej meza, o nawrocenie Antoniego. O to aby sie Danka i Ewa nawrocily. Prosze Naszega Ojca Wszechmogacego o zabranie klamstwa i biedy ktore rzadza swiatem. Niech Jezus nam kroloje ze swoja Matka Maryja Swieta a Michal Archaniol niech nas oslania.
  Prosze tez o to aby swiety Benedykt z Nursji przyszedl do Bogdana i powiedzial mu ze Jezus istnieje. Jezu, wysluchaj nas.

 106. Martyna pisze:

  Proszę miłosiernego Boga o łaskę nawrócenia całej rodziny, o wyleczenie z wszelkiego rodzaju zniewoleń, uzależnień, o znalezienie dobrego męża, o zdrowie, o pokój, o opiekę nad naszą ojczyzną, o przemianę rządzących naszym krajem, za księży, o łaskę dobrej spowiedzi dla mnie.

 107. Romka pisze:

  Proszę o nawrócenie Pawła i Boże błogosławieństwo dla mojej rodziny .Modlitwę za dusze w czyśćcu cierpiące .Za Ojca Świętego Franciszka i wszystkich kapłanów.

 108. Helena Rusinek pisze:

  Prosze w intencji Bogu wiadomej.

 109. Kazia Goral pisze:

  Proszę Matko Najświętsza o Twoją macierzyńską opiekę ,Boże Błogosławieństwo,dary Ducha św. dla Asi ,o zdrowie dla taty,o wytrwanie w powołaniu , o łaskę życia sakramentalnego dla męża,o świętość i zbawienie .dla całej rodziny

 110. Agnieszka pisze:

  Jezu miłosierny proszę Cię o zdrowie dla całej rodziny a w szczególności małej Dominisi, siostry Iwony i szwagra Leszka. Proszę również o prowadzenie mnie właściwą drogą Twoją, o błogosławieństwo w życiu i uwolnienie rodziny z grzechów pokoleniowych.
  Jezu dopomóż..

 111. Mateusz pisze:

  Prosze w intencji zdrowia mi i mojej siostrze ..jestem mlodym wierzacym czlowiekiem i coz nigdy nie zawiodlem sie na Matce Najswietszej i Panu Jezusie ..gdyby nie wiara tak naprawde juz bym nie zyl..troche juz przeszlem i coz biere swoj krzyz ale ..jak kazdy chociaz troche chce dluzej zostac na tym swiecie tak 😛 i sie do czegos przydac . wiec prosze w intencji zdrowia ..TY co w OSTREJ SWIECISZ BRAMIE 😀 i za uwolnienie z nalogu alkocholowego mojego wuja to dobry czlowiek..aczkolwiek alko niszczy go zewnetrznie tak jak i od srodka

 112. matka pisze:

  O zgodę i błogosławieństwo dla Sławka i Magdaleny,o dar macierzyństwa dla Agnieszki,

 113. Mateusz pisze:

  Chociaz zapomnialem to chcialbym jeszcze dodac moj inny wuja zmarl niedawno po walce z wycienczajaca choroba nowotworowa męczył sie ale..lepiej cos nie cos odpokutować tutaj niz pozniej w czyscu ..wiem ze taka msza ma wielka moc tak wiec za dusze wuja i inne w czyscu cierpiące ..Niech BÓG miłosierny ma ich w swojej opiece a Maryja non stop sie za nami wstawia

 114. n pisze:

  O błogosławieństwo dla całej rodziny mojej i dla rodzin tych, których kocham. O przecięcie węzłów zła i grzechu, o nawrócenie i szczególne łaski dla każdego kogo noszę w sercu – takie jakich potrzebuje. O dobro naszej kochanej Polski.

  z wyrazami wdzięczności
  n

 115. jolantak pisze:

  za Darka, Kasię, Maćka i Kacpra, aby doświadczyli, jak bardzo są kochani przez Boga i na tę miłość odpowiedzieli całym sercem

 116. JMK pisze:

  za wszystkich bliskich mojemu sercu,
  o łaskę miłosiernego patrzenia i przyjmowania innych
  o łaskę żywej wiary, gorącej miłości,
  o łaskę przebaczenia i uwolnienia od krytykanctwa, obmowy i zatwardziałości serca
  o dar pokoju i pojednania
  o jedność w rodzinie i wspólnocie

 117. Zaostrzona Strzała pisze:

  Proszę Cię Boże ze względu na ofiarę Twojego Syna Jezusa i wstawiennictwo Maryji o łaski:
  – poczęcia zdrowego dzieciątka dla nas, uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne mojego męża, wskazanie nam wspólnoty, lepszą pracę dla męża, dary Ducha Świętego i czyste serduszko dla Marysi, abym umiała całkowicie ofiarować moje serce Tobie,odwagę mówienia oo Twojej Miłosci, potrzebne łaski i błogosławieństwo dla naszych najbliższych:babci, rodziców (nawrócenie dla taty), rodzeństwa i ich rodzin, męża dla mojej siostry, dar dziecka i uzdrowienie dla Beaty, uwolnienie od alkoholizmu naszych bliskich krewnych, za zmarłych z naszych rodzin oraz we wszystkich intencjach naszych serc, które są znane Tobie.

 118. Danuta pisze:

  1.O uzdrowienie fizyczne i duchowe mojego męża
  2.O nawrócenie mojej córki i syna
  3.O jedność w rodzinie
  4.O Łaskę Miłości dla mnie

 119. Beata pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojego zdrowia, o rozpoznanie Woli Bożej oraz o życie wieczne dla Krzysztofa, oraz o potrzebne łaski dla wszystkich kapłanów

 120. Paweł pisze:

  Za całą moją rodzinę, o zdrowie, jedność, pojednanie i wytrwanie w wierze i zaufaniu Chrystusowi w nadziei i miłości
  O dar nawrócenia dla Mariusza i wszystkich bliskich osób mojemu sercu, by poznali Miłość Chrystusa
  O rozum i trzeźwość umysłu, siłę w walce z grzechem i wszelkimi pokusami oraz w świadczeniu i głoszeniu Słowa Bożego
  O uzdrowienie i dary Ducha Św. dla Grzegorza i całej jego rodziny, która cierpi z powodu jego choroby psychicznej
  O jedność w Kościele, pokój na świecie i jak najwięcej powołań dla kapłanów
  Za dusze czyśćcowe, by Pan bogaty w swe Miłosierdzie dopuścił je do wiecznej chwały

  Amen.

 121. Joanna nr 3 pisze:

  PANIE TY WIESZ!!TY WSZYSTKO WIESZ!!!!

 122. Emi pisze:

  Za Papieza, Wowit i caly kosciol
  Sebastiana, Andrzeja – o nawrocenie
  Rodzicow Stanislawa i Ireny – za zdrowie, wytrwaniu i pobudzeniu do goracej wiary
  Siostre i jej rodzine- zdrowie i nawrocenie
  Moje dzieci – o blogoslawienstwo
  cala rodzine – zdrowie
  za dusze nie tak dawna zmarla Andrea Eliza Lamotte, ktora nie poznala milosci Bozej

 123. Maggie pisze:

  O zdrowie duszy i ciala dla T. oraz moje.
  Bog zaplac!

 124. Maggie pisze:

  O pomyslne zakonczenie spraw pani Stanislawy i za osoby dzierzace jej sprawy i jesli taka Wola Boza o spelnienie sie jej marzenia oraz za jej rodzine w kraju.
  Za bezdomnych i bezrobotnych i pokrzywdzonych.
  Za wiadoma Bogu rodzine w Polsce, zyjaca w skrajnym ubostwie i jej spraw.
  Za „Tuptusie” z WOWIT – jej wzrok.
  Za Ojca Swietego i za ksiezy KK.

 125. Jadwiga pisze:

  Dziękując serdecznie za ten wspaniały prezent dla nas, proszę naszego Najcudowniejszego i Miłosiernego Pana przez Serce Jego i naszej Matki o :
  -intronizację Jezusa Króla Polski
  – błogosławieństwo dla Janiny z Wilna
  – uwolnienie ze wszystkich złych powiązań skutków grzechów i ew. klątw tak międzypokoleniowych w rodzinach mojej i mojego męża, aż po najdalsze pokolenia jak i tych rzucanych przez obcych złych ludzi na obie rodziny
  – nawrócenie brata , córki, syna i synowej
  – uwolnienie ich od nałogów i innych konsekwencji grzechów
  -dusze w czyśćcu cierpiące

 126. Jadwiga pisze:

  Proszę o błogosławieństwo Pana dla wszystkich którzy pracują nad tworzeniem strony WOWiT niezwykłej , pożytecznej , ciekawej i jednoczącej nas w Duchu Świętym.

 127. gabriela pisze:

  Proszę o dar macierzynstwa dla Agaty,
  O większą łaskę wiary dla najbliższych.
  -pracę dla mojego męża
  o prawdziwych przyjaciół
  o zdrowie i błogosławieństwo dla nas , dla mamy i dla ks. Pawła M.
  Dziękuję również za wszystkie otrzymane łaski

 128. gabriela pisze:

  Proszę o radość wieczną dla śp. taty Franciszka i pozostałych zmarłych członków rodziny
  -O zgodę w rodzinie
  o stałą pracę dla córek i zięcia
  -o pozytywne załatwienie pewnej sprawy zięcia i o zdrowie psychiczne i fizyczne dla niego

 129. Iwona-Lucyna pisze:

  Panie Boze
  Prosze Cie w moich intecjach dobrze Ci znanych, Niech bedzie wola Twoja

 130. AnnaSawa pisze:

  Jezu wybacz mi moje grzechy,
  zanoszę pokornie prośby w ostatnich moich intencjach, Panie Jezu znasz je dobrze.
  Pokornie proszę Cię Panie o łaskę zachowania Polski wierną Tobie I Twojej i naszej Matce, aby nasza Królowa chroniła nas od złego, aby Duch Święty zstąpił na Polaków, aby Polacy trzymali się wiary,
  aby doszło do intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski.
  Aby rządzący, dziennikarze którzy czynią zło i są w zakłamaniu nawracali się,
  aby Duch Święty czuwał i umacniał wszystkich naszych kapłanów.
  Panie Jezu pokornie proszę o łaskę zesłania Ducha Świętego na całą ziemię, aby ludzie byli bardziej przygotowani na powtórne Twoje przyjście. Jezu zachowaj nas wszystkich od złego.

  Pokornie proszę o wszelkie potrzebne łaski dla twórców tej strony i im podobnych, aby owoce takich działalności docierały do coraz większej liczby ludzi i rozwijały przez to wiarę.

  Panie, wspomóż proszę, znane mi matki dzieci niepełnosprawnych i otocz ich całe rodziny swoim Miłosierdziem.
  Amen.

 131. AnnaSawa pisze:

  Pokornie również proszę Cię Panie o potrzebne łaski dla Janiny, która te intencje zaniesie przed Oblicze Twojej Matki w Ostrej Bramie.
  Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków.Amen.
  Panie niech będzie Twoja wola.

 132. zbigniew2111 pisze:

  Za całą moją rodzinę, o zdrowie, jedność, pojednanie i wytrwanie w wierze i zaufaniu Chrystusowi w nadziei i miłośc
  Za dar nawrocenia dla mojego ziecia
  Za dar wiary dla corki i synowej
  Za otrzymane laski
  Amen

 133. piort_30 pisze:

  bardzo proszę o potrzebne łaski dla mojej rodziny,o siły dla mojej żony w dźwiganiu swoich codziennych krzyży,za moje dzieci o dobre ich wychowanie i dla mnie o łaskę wytrwania w czystości

 134. Jadwiga pisze:

  Jadwiga Czaplicka.
  Panie Boze proszę o uzdrowienie mnie i mojej rodziny.
  O pomoc w odnalezieniu drogi do ciebie Boze.
  Proszę Ciebie Boze naucz mnie się modlic z prawdziwa szczeroscia i oddaniem.
  za wszystkich za dusze w czyśćcu cierpiące.Bog zaplac.

 135. Mateusz pisze:

  Proszę o łaski nawrócenia dla grzeszników w szczególności dla młodzieży, która szuka sensu życia aby odnalazła drogę do Boga, który daje wolność i prawdziwe szczęście. Proszę Pana Jezusa aby uwalniał młodzież od wielu uzależnień, zniewoleń duchowych. Proszę również o potrzebne łaski dla całej mojej rodziny. Amen.

  Panie Jezu bądź uwielbiony! Dziękujemy Ci za Twoją miłość i łaski, którymi nas obdarowujesz. Kochamy Cię Jezu!

 136. Anna pisze:

  Panie Jezu proszę Cię o nawrócenie mojego męża i zgodę w jego rodzinie
  o uzdrowienie i odnowienie naszego małżeństwa
  o Twoje błogosławieństwo dla naszych dzieci i dla kapłanów Janusza i Waldemara
  umocnij Panie moją wiarę i daj wytrwanie przy Tobie każdego dnia abym zawsze wybierała Twoją wolę a nie swoje pragnienia.
  Dziękuję Ci że zawsze przy mnie jesteś nawet kiedy ja odchodzę.

 137. Agnieszka pisze:

  Proszę za ks.Andrzeja o uzdrowienie ze zranień ,dary Ducha SW.i Boże światło do prowadzenia wspólnoty ,rozeznawania jej misji i posługi.
  Proszę takżę za ks.,który przechodzi kryzys wiary aby został i nie rezygnował z kapłaństwa,wrócił
  do wspólnoty.O Bożych przyjaciół dla niego i potrzebne łaski do wytrwałości w kapłaństwie.

 138. Mariusz Papierz pisze:

  Panie Jezu błogosław wszystkim zgromadzonym we wspólnocie Ducha Świętego z Horodła nad Bugiem, zwłaszcza małżeństwom w każdym kryzysie.
  Proszę o łaskę nawrócenia grzeszników z naszej miejscowości.
  Błogosław Matko Boża, naszym kapłanom ks.Henrykowi i ks.Karolowi.

  Prosi Mariusz Z Horodła nad Bugiem

 139. ata pisze:

  MATKO MIŁOSIERDZIA prosze o mądrosc Bozą dla rozeznawania dobra od zła i o potomstwo dla Zbigniewa i Anny o łaske wiary dla Rafała o apetyt dla Dawidka i rozwoj mowy o zdrowie i mądrosc Bozą dla Joanny i Weroniki

 140. Andrzej pisze:

  1. Proszę o uzdrowienie międzypokoleniowe w mojej rodzinie i zerwanie wszelkich więzów zła.
  2. Proszę o uzdrowienia moich relacji z żoną i otwarcie naszych serc na siebie nawzajem.
  3. Proszę o łaskę wiary i nawrócenia dla moich dzieci.
  4. Proszę o łaskę nawrócenia dla moich rodziców.

 141. Agnieszka pisze:

  1. O nawrócenie mojego męża Mariusza
  2. O zerwanie wszelkich przekleństw międzypokoleniowych w naszej rodzinie, szczególnie związanych z nerwicami i depresjami
  3. O uzdrowienie mojego serca, bo jestem jeszcze bardzo potrzebna dzieciom
  Bóg zapłać za taką możliwość.

 142. Bobola pisze:

  Matko Miłosierdzia, klęczałem wielokrotnie przed Twoim Ostrobramskim Obliczem ze swoją Mamą, będąc czystym dzieckiem. Wyprostuj, proszą, kręte ścieżki życia mojego i tych, których Pan przekazał mojej opiece i także wszystkich, których postawił na naszych drogach.

 143. Elżbieta pisze:

  W 25 rocznicę ślubu Mariusza i Elżbiety proszę o potrzebne łaski i Boże Miłosierdzie dla nas i całej naszej rodziny.

 144. Margo pisze:

  1. O uzdrowienie mojego dwuletniego synka, Wojtusia z choroby nowotworowej.
  2. O wszelkie potrzebne łaski dla wszystkich, którzy wspierają nas modlitwą.
  3. O nawrócenie dla mojego ojca.

 145. ELZBIETA pisze:

  NIECH BEDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS prosze JEZUSA CHRYSTUSA MATKE BOZA I DUCHA SWIETEGO o nawrocenie uwolnienie i uzdrowienie mojej calej rodziny a szczegolnie o uzdrowinie trzyletniego Michalka prosze o Boze blogoslawienstwo dla naszej ojczyzny Polski i o milosierdzie Boze dla wszystkich chorych i cierpiacych na tym swiecie i na tamtym w czysccu prosze tez o laski BOZE dla Papieza i naszych ksiezy Szczesc Boze

 146. Anna Kwapinska pisze:

  Prosze unizenie Matke Przenajswietsza i Pana Boga w Trojcy Jedynego o Laski i cuda dla calej rodziny Kwapinskich i Gierczak. ”
  Cala Twoja Matko Moja – Anna

 147. agata pisze:

  PROSZE JEZU O ZEWANIE WEZLOW POKOLENIOWYCH Z PRZEKLENST I OKULTYZMU ZE STONY MOJEGO TATY,NAWRACAJ PANIE JEZU MNIE MOJEGO MEZA I DZIECI CODZIENNIE TAK PRAGNIEMY ISC ZA TOBA , CHRON NAS OD ZLA, NAWROC PROSZE WSZYSTKICH KTORZY IDA ZLA DROGA , ZA NASZA MATKE KOSCIOL ,PAPIEZA ,BISKUPOW, KSIEZY , ZAKONNICE, ABY BYLO JAK NAJWIECEJ POWOLAN , ZA DUSZE W CZYSCU CIERPIACE , ZA DZIECI NIENARODZONE ZA ICH RODZICOW ,ZA PATYCJE ,ZA MALEGO ARECZKA KTORY WALCZY O ZYCIE ; PANIE JEZU WYBACZ NAM GRZESZNIKOM WSZYSTKIE GRZECHY OBMYJ NAS WSZYSTKICH TYCH KTORZY SKLADAJA INTECJE I TYCH KTORZY POTRZEBUJA MODLITWY TWOJA PRZENAJSWIETSZA KRWIA ; PANIE JEZU ZLITUJ SIE NAD NAMI WSZYSTKIMI ; KOCHAM CIE PANIE

 148. Maria pisze:

  Pani Ostrobramska zanoszę za Twoją przyczyną błaganie o :
  1. życie sakramentalne dla całej mojej rodziny,
  2. o pracę dla nas wszystkich, abyśmy wzajemnie dla siebie byli podporą i radością
  3. o możliwość powrotu moich dzieci z zagranicy, aby tu, w Polsce, znalazły warunki do choćby skromnego bytowania i założenia rodziny,
  4, o opiekę nade mną i moją rodziną, abyśmy wytrwali w wierze Chrystusowej
  i nie ulegali pokusom, złym skłonnościom i nałogom, zwłaszcza dzieci i mąż,
  5. o zerwanie wszelkich węzłów pokoleniowych z przekleństw i okultyzmu,
  6. o nawrócenie dla ojców Franciszkanów z mojej parafii, a także innych z mojego miasta, z Polski
  7. o opuszczenie wrogów naszej Ojczyzny z Polski, abyśmy mogli być gospodarzami we własnej Ojczyźnie,
  8. o Intronizację Pana Jezusa na Króla Polski,
  9. o beatyfikację sb Rozalii Celakówny,
  10. o pominięcie Polski w czipowaniu.

 149. Maria pisze:

  c.d. 11. o dobrych katolików jako towarzyszy dla moich dzieci, wnuków i męża, kochających Boga i Polskę.
  12. za przyjaciół, osób ze Stowarzyszenia, sąsiadów, osoby zmarłe z mojej rodziny, a także dobroczyńców moich i mojej rodziny, i ich rodziny.
  13. niech zło opuści Polskę i Polaków. AVE MARYJA !!!
  Matko Miłosierdzia Do Ciebie wołam, abyś swe Miłosierne oczy na nas zwróciła i za Twoją przyczyną do Twojego Syna Króla Miłosierdzia modły moje zaniosła.
  JEZU UFAM TOBIE !

 150. Anna z Warszawy pisze:

  Za mojego męża Piotra i za mnie o uzdrowienie naszego małżeństwa

 151. Maciejowska pisze:

  Bardzo dziękuję za taki cudowny prezent Noworoczny Pani Janinie.
  Najświętsza Matko Miłosierdzia błagam Cię wyproś u Twojego Najukochańszego Syna : uzdrowienie całego mego drzewa genealogicznego , niech Najświętsza Krew Pana Jezusa przepłynie przez wszystkie pokolenia ze strony mojego ojca i mojej matki .
  Panie Jezu niech Twoja Przenajświętsza Krew, która spływa z krzyża na wszystkie osoby do 12 -stego pokolenia uzdrawiając i jednocząc wszystkich.
  O uzdrowienie międzypokoleniowe – zerwanie wszystkich węzłów zła.
  O otwarcie serc na Wiarę , Miłość Bożą i wylanie darów Ducha Św., życie Sakramentami Św. na co dzień dla : Cecylii, Bogdana, Anny, Marka, Urszuli, Małgorzaty.

 152. K.S. pisze:

  za nawrócenie Katarzyny Bratkowskiej.

 153. Janusz pisze:

  Matko Miłosierdzia, Królowo Polski, pełna Bożej łaski wyprostuj kręte drogi mojej rodziny, pomnóż w nas wiarę i pokorę, otwórz oczy na Boże plany, pomóż w chorobie żony, daj wytrwałość“ i zdrowie wszystkim pracującym nad tą stroną. czytelnikom pomóż w drodze do swego syna, wszystkim Polakom otwórz oczy na prawdę i słowo Pana.

 154. MP pisze:

  W intencji Łukasza, o ochronę i opiekę Matki Bożej dla niego, a także o opiekę św Łukasza i o. Pio, aby go Duch Św prowadził w życiu. Chwała Panu!

 155. ewak. pisze:

  Proszę o łaskę uzdrowienia mojej rodziny i uwolnienia jej z niewiary,zatwardziałości,obojętności,braku szacunku,niszczenia tego co dobre,oskarżania wzajemnego,wyobcowania,zamykania się na Boże działanie i wszelkie inne zło które sprawia że stajemy się głusi i ślepi na Boga wśród nas.Proszę o uwolnienie z tego wszystkiego co nas zniewala .Zabierz Panie każdą nieczystość i ciemność naszych ciał.Przywroć nas i skieruj kroki nasze na drogi Twoje i utwierdz nas na nich abyśmy już z nich nie schodzili.Polecam Ci Panie przez Serce Twojej Miłosiernej Matki Maryji nas wszystkich. Obejmij swą łaską Dominika, Marcina,Zbyszka,Jurka,Agnieszkę,Nicolę,Kevina,Władysławę, Ewę,Annę,Lucynę,Romana,Kamila,Stefanię,Kazimierza,Urszulę,Wiesława,Iwonę,Marka,Tadeusza,Urszulę,Waldemara,Urszulę,Bartka,Adama,Monikę,Wiesławę,Helenę,Barbarę,Andrzeja,Jolę,Józefa,Lidkę,Sebastiana,Edytę,Huberta,Bartka,Pawła,Krzysztofa,Magdę,Dominikę,Janusza,Ewelinę,Sebastiana,Mariusza,Marcela,Piotra,Dawida,Adriana.Proszę też o pomoc dla Ireny,Mirka,Iwony,Patryka,Łukasza,Patrycji,Beaty,Piotra,Asi,Michała.Matko Miłosierna proszę też za zmarłymi z rodziny-uproś im proszę odpuszczenie win i wprowadz do życia wiecznego w niebie.Szczególnie proszę o tę łaskę dla Czesława,Edmunda,Marię,Kazimierza oraz Annę i Huberta.Matko Miłosierdzia zawierzam nas Tobie prosząc abyś nas prowadziła po drogach Boga naszego do żywota wiecznego abyśmy mogli z Tobą Matko i Aniołami Bożymi oraz świętymi wielbić naszego Pana Pana na Pana na na wieki w niebie

 156. Magda pisze:

  1. O łaskę uzdrowienia i uwolnienia dla mnie
  2. O przebaczenie grzechów międzypokoleniowych i uwolnienie od ich skutków,
  3. za moje małżeństwo- o uzdrowienie relacji i Boże błogosławieństwo

 157. mariaP pisze:

  NA OLTARZ /
  o Twoje -wyciagniete ramiona- nad tymi ,
  ktorych kocham,
  ktorych mi Bog powierzyl
  i do ktorych mnie poslal.
  O wsparcie w wypelnieniu woli Bozej i ominiecie coraz to perfidniejszych! zasadzek antyChrysta – niech sam w nie wpadnie !!
  Aby Twoje Niepokalane Serce –Maryjo- wydalo Kaplanow, ktorzy beda nam drugim Jezusem!
  … BoTesknimy za Bogiem, Matko !!!!
  Poblogoslaw Dobrodziejom
  …..
  i mnie !
  – Niech wreszcie zakwitnie pokora i milosc,
  – Maz sie ucieszy !
  – a dzieci urosną w madrosc i Łaskę !
  /tak bysmy byli radoscia Jezusa, to moje zyczenia dla Ciebie, Maryjo!
  Dziekuje!

 158. Salome pisze:

  O uwolnienie od skutków grzechód pokoleniowych całej rodziny.

  • KasiaP pisze:

   Matko Miłosierdzia, proszę o zbawienie duszy mojego brata Jana tragicznie zmarłego,o uzdrowienie z silnych bóli mojej koleżanki Danuty.O błogosławieństwo i łaskę wiary w rodzinie mojej koleżanki i w mojej rodzinie,o uwolnienie z nałogów .Maryjo, Matko nasza Najświętsza zawierzam Twojemu Niepokalanemu Sercu moją rodzinę ,siebie ,męża, trzech synów Twojej Opiece, prowadż nas do Swojego Syna Jezusa Chrystusa.Dziękuję za wszelkie łaski otrzymane. Pod Twoją Obronę Uciekamy się.

 159. Janina pisze:

  Prosze o blogoslawienstwo, laske zywej wiary dla corki, jej meza i ich dzieci, o laske uzdrowienia i uwolnienie mojego ziecia od nalogu pornografii .Prosze o laske nawrocenia dla niego i o zmiane godzin jego pracy na dzienne. O przebaczenie grzechów międzypokoleniowych i uwolnienie od ich skutków, dla calej rodziny.

 160. Michał pisze:

  O Boży pokój w rodzinie. O nawrócenia i uwolnienia od wszelkiego zła, grzechu i szatana tych członków mojej rodziny, dla których Dobry Bóg stał się problemem.

  • KasiaP pisze:

   Matko Najświętsza proszę w imieniu mojej sąsiadki o łaskę wiary i życie sakramentalne dla dzieci (siedmioro), o łaskę zdrowia.Dziękuję za dotychczasową opiekę.Maryjo prowadż nas.

 161. MagdaB pisze:

  Przede wszystkim w intencji wynagradzającej za wszystkie złożone i niedotrzymane Bogu i Matce Najświętszej obietnice.
  W intencji Intronizacji Pana Jezusa na Króla Polski.
  W intencji rodziny i przyjaciół o łaskę prawdziwej miłości Trójcy Przenajświętszej i Matki Bożej.
  Za wstawiennictwem Świętego Józefa o uzdrowienie dla Olka, Kuby i Wojtka.
  Za dusze w Czyśćcu cierpiące, szczególnie te zapomniane przez najbliższych.

 162. anita pisze:

  proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla mnie i mojej rodziny. łaskę żywej wiary. nawrócenie dla Polski. proszę również o modlitwę za duszami czyścowymi, szczególnie za zmarłymi dziadkami i stefanem.

 163. Halina pisze:

  Ofiara mszy świętej w intencji Joanny, Agnieszki I Krzysztofa, o prawdziwą wiarę dla nich, o potrzebne łaski dla Asi I Krzysztofa płynące z sakramentu małżeństwa , uzdrowienie z choroby dla Krzysztofa,, o męża, gorliwego katolika dla Agnieszki I uzdrowienie z choroby skóry.
  zatroskana matka

 164. grace pisze:

  o dar zalozenia chrzescijanskich rodzin dla dzieci
  ,o szczesliwa podroz i udany pobyt

 165. Skarbek Barbara pisze:

  Prosze aby nam nigdy nie braklo swietych Kaplanow prosze za tymi Kaplanami ktorzy pracuja w winnicy Pana oraz za nowe Swiete powolania

 166. Krzysztof pisze:

  Pragnę sie gorąco modlić o nawrócenie wszystkich grzeszników zwłaszcza tych najbardziej zatwardzialych. Jak też o Intronizacje naszej ojczyzny i całego swiata. Ale przedewszystkim chciałbym się modlić o dary Ducha Świętego dla wszystkich osób Konsekrowanych.

 167. Malgorzata pisze:

  O Boze blogoslawienstwo dla calej mojej rodziny

 168. joanna pisze:

  Za dusze w czyśćcu cierpiące.

 169. Janina pisze:

  Prosze o laske zywej wiary, o uzdrowienie mnie ze smutku. Prosze o dobrego meza,jesli jest to zgodne z Wola Boza , prosze o niebo dla zmarlych rodzicow i braci.

 170. Magda pisze:

  Proszę o Łaskę zdrowia dla męża oraz o Boże Błogosławieństwo i wszystkie potrzebne mojej rodzinie Łaski.
  Bóg zapłać

 171. bozena pisze:

  Niech Wam Bóg błogosławi w dalszym prowadzeniu tej strony. Proszę o modlitwę za uzdrowienie międzypokoleniowe i zerwanie więzów zła w mojej, męża,synowej i zięcia rodzinie. 1.O łaskę wiary dla syna Marcina,którego rodzina się rozpada. 2.O łaskę wiary dla córki i zięcia. 3.O powrót do siebie rodziców zięcia. 4.Dziękuję Bogu za moich wnuków w tym za niepełnosprawnego Franusia prosząc o łaskę uzdrowienia. 5.Polecam modlitwie wszystkie dusze czyśćcowe z mojej i męża rodziny oraz rodzin znajomych. 6.Polecam moich sąsiadów abyśmy się wszyscy szanowali a Duch Św. niech nas prowadzi drogami Bożymi. 7.Proszę o modlitwę za Polaków, Polskę i inne narody aby Dekalog Boży był naszym drogowskazem.

 172. Monter pisze:

  – za zmarlych z mojej rodziny oraz dusze w czyscu cierpiace
  – za nawrocenia w mojej rodzinie oraz wsrod znajomych

 173. magda pisze:

  proszę o cud, łaskę uzdrowienia duszy i ciała dla OLI

 174. ezer pisze:

  Proszę o łaskę nawrócenia dla wszystkich ludzi, o łaskę wiary dla Oli,
  Proszę o dar Intronizacji Jezusa Chrystusa w naszej ojczyźnie,
  Za Ojca Św. Franciszka , biskupów, kapłanów, o dar jedności Kościoła.
  O opiekę nad H.Św. Józefa.
  Za miłość i zgodę w mojej rodzinie
  Za dusze zmarłych z mojej rodziny oraz dusze cierpiące w czyśćcu.

 175. b; pisze:

  prosze o Milosc w mojej rodzinie, o Boze prowadzenie dla Karoliny, Natali, Mateusza i Agi,aby Pan uzdatnil nasze serca do przyjecia Jego lask i pokoju,o nawracanie na boza droge kazdego dnia, o wszelkie laski potrzebne nam wszystkim do zbawienia- dziekujac za wszystkich ludzi ktorych Pan stawia na drodze i trwajac w uwielbieniu nieustannie;Chwala niech bedzie Bogu Najwyzszemu Amen;

 176. Yoko pisze:

  Proszę o światło Ducha Świętego dla Ani,Piotrka,Adama.Łaskę przebaczenia dla Jana, zdrowia dla Marianny.Za miłość i zgodę w rodzinach.Cierpliwość i radość z pracy dla J i R

 177. Zofia pisze:

  Proszę o ratunek dla moich dzieci Marcina i Sylwii, którzy borykają się ze swoimi słabościami i grzechami wynikającymi z obciążeń z trudnego dzieciństwa. Maryjo Matko Miłosierdzia polecam Ci moje biedne dzieci, wyproś u Boga łaskę trzeźwości i nawrócenia dla nich.

 178. nanity pisze:

  Intronizacje Jezusa Chrystusa na Króla Polski

  Według Intencji Najświętszej Marii Panny.
  Za moja rodzinę – o nawrócenia, zerwanie międzypokoleniowych węzłów zła i uzdrowienie skutków grzechów . O zbawienie wieczne dla zmarłych z mojej rodziny i nawrócenie jej zyjących członków.
  O piękną mądrą pasującą do mnie dziewczynę.

  *********************
  Dawno się zastanawiałem nad przeprowadzeniem podobnej akcji. Dzięki, że mi przypomnieliście módlcie się, żeby się udało. Odrazu mówię, że mam zamiar ją przeprowadzić na DzieckoNMP. Wiem, wiem, ale tam też są katolicy którzy, ćzęsto ledwo trzymają koniec z końcem i nie mają na ofiarę. Tym bardziej nie ma sensu jednocześnie przeprowadzać dwóch akcji na jednym blogu, dzięki temu zasięg będzie większy. Życzę wesołych radosnych, przepełnione Bożą Miłością Świąt. Pozdrawiam serdecznie

 179. Anna Maria pisze:

  Proszę o modlitwę za moją rodzinę – o jej nawrócenie, o przerwanie grzechów dziedzicznych, o zdrowie dla wszystkich i szczęśliwą operację dla mojego syna,o zmianę pracy dla mojego męża, o dobre katolickie żony dla synów, za zawarcie szczęśliwego małżeństwa przez syna, za wszystkie osoby konsekrowane, za dusze czyśćcowe, o nawrócenie wszystkich grzeszników, o pokój na świecie, o nawrócenie narodu polskiego i intronizację Jezusa Chrystusa na Króla Polski, we wszystkich intencjach Matki Bożej, o kierownika duchowego dla mnie i wytrwanie w wierze do końca życia, za wszystkich ludzi, których Pan postawił i stawia na mojej drodze, za wszystkich czytających i piszących na stronie w W obronie wiary i tradycji

 180. magda pisze:

  Proszę o przebłaganie Pana Boga za grzechy; moje , mojej rodziny , międzypokoleniowe. Proszę o łaskę szczerej spowiedzi , o nawrócenie. Dziękuje Chwała niech będzie Bogu Najwyższemu Amen;

 181. Mama Rut pisze:

  Błagam o uzdrowienie małżeństwa Marty i Mateusza

 182. Agnieszka pisze:

  Dobry Ojcze ,Synu i Duchu Sw….!
  Dziękuję za WSZYSTKO, co z Twojej Miłości otrzymałam i co jeszcze dla mnie i mojej kochanych krewnych przygotowałeś , twoja łaska jest uprzedzająca .W Twoje Miłosierne serce składam za pośrednictwem NAjswietrzej Maryi …moją rodzinę …,Sławka , o uwolnienie i uzdrowienie ciała , ducha , psychiki …,od złego ,jego skutków ,uwolnienie od ducha złego narkomani ,złych ludzi , przekleństwa ,wszelkiej trałmy , złości złego ,spowodowanej grzechem narkomani i wszystkiego ,co się z tym wiąże .Jezu proszę o uwolnienie od przekleństwa naszego drzewa genealogicznego , o nawrócenie ,wiarę, miłość , pokój .,o zerwanie węzłów zła i uzdrowienie skutków grzechów , o zbawienie wieczne dla zmarłych , o dar przebaczenia sobie i innym ,Proszę o zdrowie we wszystkich wymiarach dla Zosi o dar uzdrowienia duchowego i psychicznego ,fizycznego ,Eugeniusza Elżuni , Agnieszki,Sławka ,Michałai, proszę o dar błogosławieństwa DOBREGO OJCA Niebieskiego dla mnie i całej mojej rodziny ii wszystkich pokoleń AMEN .DZIĘKUJĘ

 183. Proszę o zdrowie dla całej mojej Rodziny
  Proszę o nawrócenie dla ukochanej Siostry o powrót do domu i opiekę nad Synem, o zerwanie ze złymi doradcami
  Proszę o pojednanie w Rodzinie
  Proszę za wszystkich zmarłych z Rodziny Nowaków Andrzejewskich Pietrasów Kociołków Rechenków o dostąpienie łaski z Najwyższym Miłosiernym ukochanym OJCEM
  Proszę o pokój na świecie i o łaski dla Wszystkich ludzi tworzących tą wspaniałą stronę W OBRONIE WIARY MIŁOŚCI I TDADYCJI

 184. Alicja pisze:

  Matce Bożej Ostrobramskiej- Królowej Polski- DZIĘKUJĘ, za to, że Zechciała Zostać Królową Naszego Narodu. Przepraszam za siebie i za nas- Polaków, że wciąż tak mało doceniamy Tę Łaskę. Proszę Matkę Bożą- Pośredniczkę Wszelkich Łask, Oblubienicę Ducha Świętego- aby Uprosiła przemianę serc- nas, wszystkich Polaków. O Łaskę nawrócenia, żarliwej Wiary i Jedność nas wszystkich Polaków w Tobie o Maryjo- Królowo Polski i w Synu Twoim, a Panu naszym- Jezusie Chrystusie. O rychłą Intronizację Pana Jezusa- Króla Polski. Pana- panów, Króla- królów, Zbawiciela Świata. Aby w ślad za Twoim Ludem- o Maryjo, poszły wszystkie Narody Świata. Abyśmy my- Naród Polski, nie zawiedli Zaufania Pana Boga, w realizacji Planów Jego Świętych, w odniesieniu do naszego Narodu. Dziękuję za Tę piękną Inicjatywę. Dziękuję Admince, za wartościową stronę. Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia. Szczęść Boże!

 185. Aleksandra pisze:

  W intecnji mojego życia aby mi sie udało poukładać i wyjsć na prostą. O znalezienie dobrej pracy, o przyjaciół, stworzenie własnej rodziny. Z całego serca proszę Boże usłysz głosu serca mego. Twoja córka Ola

 186. Agnieszka pisze:

  Proszę o przemianę serca dla Agnieszki jej męża i dzieci,aby Chrystus był centrum ich życia i o Bożych przyjaciół dla jej rodziny.Proszę takżę o nawrócenie Przemka ,taty ,mamy i tych wszystkich,których kocham.O jedność w mojej rodzinie.Mateczko dziękuję,żę wstawiasz się za mną i moją rodziną.

 187. Krystian pisze:

  Za łaskę zdrowia dla mojego brata Mateusza, a także rodziców Ulę i Miecia i znajomą panią Marię jak również zmarłego wujka Ryśka, a mi pomoc w znalezieniu dobrej pracy – Chwała Panu

 188. Asia W pisze:

  Mateczko Ostrobramska proszę o wiarę,nadzieję i miłość dla całej mojej rodziny,o uzdrowienie z grzechów pokoleniowych o pracę dla męża , o owocne powołania kapłańskie i zakonne, za zatwardziałych grzeszników,o światło Ducha Św.dla rządzących ,za kapłanów ,o błogosławieństwo dla Polski i o dusze czyśćcowe

 189. urszula21 pisze:

  Pokornie proszę cię Mateczko o uwolnienie mojej synowej z choroby alkoholowej, o dar macierzyństwa dla Sylwi, o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla moich dzieci, wnuków , męża i dla mnie , proszę także za zmarłymi z mojej rodziny i za duszami w czyśćcu cierpiącymi aby jak najszybciej mogły cieszyć się szczęściem wiecznym.
  proszę Cię również o zdrowie duchowe i fizyczne dla Bogusi i jej rodziny

 190. Jadwiga pisze:

  Iza i Kamila mają poważne problemy życiowe Panu Bogu wiadome. Błagam Matkę Najświętszą Ostrobramską o wstawiennictwo u Boga o rozwiązanie zawiłości w ich życiu.

 191. Kazimierz pisze:

  o łaskę nawrócenia i żarliwej wiary dla Mikołaja, Zuzanny,Agnieszki,Ewy.

 192. Paul pisze:

  W intencji Panu Bogu wiadomej.

 193. Joanna Ka pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie, moją rodzinę i za wszystkich moich bliskich – o uzdrowienie dusz i ciał, o uwolnienie od wszelkich zniewoleń i przekleństw, o nawrócenie, uświęcenie i zbawienie.

 194. Asia2 pisze:

  1) O pokój serca i potrzebne łaski dla ks.Dariusza
  2) O uwolnienie Joanny

 195. Iwona pisze:

  Matko Boża Ostrobramska, proszę o łaskę zdrowia dla mamy, o uzdrowienie z choroby dłoni moje i mojej cioci, o błogosławieństwo i łaski zdrowia dla całej mojej rodziny.

 196. Agnieszka pisze:

  Matko moja najdroższa proszę Cię o uzdrowienie mojego męża z choroby alkoholowej, żeby był dobrym człowiekiem, meżem i ojcem. Matko przenajświętsza, Jezu mój kochany nie opuszczajcie mojej rodziny brońcie, chrończe i opiekujcie sie nią.

 197. Gregor pisze:

  Matko Boża Wileńska błogosław moim rodzicom, rodzeństwu i ich rodzinom, znajomym i dobrym jak i złym ludziom, a także mojemu kapłaństwu i pracy naukowej

 198. Miciu pisze:

  Mateńko Ostrobramska proszę Cię o łaskę zdrowia dla Ludwiki i Józefa, o wyzwolenie z nałogu alkoholowego dla Anny i Janiny, zdrowie dla siostry, a także zdrowie i wzrost wiary i modlitwy dla Czesława i Janiny

 199. Zofia pisze:

  Matko Miłosierdzia ! Dziękuje za otrzymane łaski. Proszę o wyzdrowienie Danusi, o nawrócenia w mojej rodzinie, o niebo dla dusz zmarłych.o potrzebne łaski dla ks.Piotra i P.Agnieszki.
  Panie Jezu- chroń przed złem tych, których kocham. Dzięki Janino!

 200. ElżbietaMaria pisze:

  Matko Boża Ostrobramska!
  Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski w mojej rodzinie.
  Proszę o uzdrowienie mojej mamusi.
  Proszę o uwolnienie: od złych wpływów i przekleństw, od grzechów przodków oraz uzdrowienie związków i relacji między-rodzinnych dla mnie, mojej mamy, ojca ,synów oraz siostry.
  Również proszę o łaskę nawrócenia dla syna Adama i Roksany oraz uzdrowienie relacji rodzinnych i uwolnienie od grzechów przodków w rodzinie Roksany.
  Miłosierdziu Bożemu polecam mamę, ojca, siostrę, synów Piotra i Adama prosząc dla nich o uzdrowienie zranień i potrzebne łaski.
  Proszę o łaskę nawrócenia dla Ewy, Hani, Krzysztofa, Julii, Michała z ich rodzinami, Krystyny, Marcina, Karoliny, Mikołaja, Mateusza, Hani z rodziną, Piotra, Ewy, Ireny z rodzinami, Bohdana z rodziną, Haliny z synami, Barbary, Tadeusza, Andrzeja, Hanny.
  Równocześnie proszę o łaskę pokory i cierpliwości dla mnie oraz o to abym kochała Pana Boga i swoich bliźnich jeszcze bardziej.
  Dla moich wnuków proszę o potrzebne łaski aby wierzyli w Jezusa Chrystusa w Trójcy Przenajświętszej i wytrwali w wierze.
  Panie Jezu Najukochańszy chroń przed złem całą moją rodzinę.

  Pani Janino! Serdeczne Bóg zapłać!

 201. Gosia pisze:

  Prosze o modlitwe za mojego meza , o uwolnienie go z narkomanii i uzdrowienie wewnetrzne, a takze zeby znalazl prace.

 202. Agnieszka pisze:

  Agnieszka prosi
  o poznawanie Woli Bożej każdego dnia i wypełnianie jej, w moim samotnym życiu

 203. sympatyk pisze:

  Błagam o dar miłości małżeńskiej i łaskę nawrócenia dla syna.

 204. M.M pisze:

  INTENCJE
  O UZDROWIENIE WSZYSTKIEGO CO ZŁE I Z CZYM NIE MOGĘ SOBIE PORADZIĆ ORAZ ABY BÓG WYPEŁNIŁ WSZYSTKIE MIEJSCA W KTÓRYCH W SWOIM ŻYCIU DOŚWIADCZYŁAM PUSTKI
  O NAWRÓCENIE DLA CAŁEJ MOJEJ RODZINY I RODZINY MĘŻA I DAR CHRZTU DLA OSOBY BOGU WIADOMEJ
  O UWOLNIENIE OD ZŁYCH DUCHÓW I PRZEKLEŃSTW
  O UZDROWIENIE MOJEGO MĘŻA I BRATA
  O DAR MIŁOŚCI I OPIEKĘ NAJŚWIĘTSZEJ MARII PANNY
  ZA DUSZE W CZYŚĆCU CIERPIĄCE I WSZYSTKICH ZMARŁYCH Z MOJEJ RODZINY I MOJEGO MĘŻA

 205. Malgosia pisze:

  Panie Boże dziękuję za wszystkie niezliczone łaski i proszę o miłosierdzie nad nami i o opiekę w każdy czas. Miej Panie Boże w opiece nasze poczęte dzieciątko. Chwała Panu

 206. EwaT pisze:

  Panie za wszystkich tych ktorych modle sie co wieczor.Blogoslaw nam.Wejdz w nasze zycie i prowadz nas.Miej Milosierdzie dla nas i calego swiata.Wlej w nasze serca iskry milosci!!Wybacz ze Cie stale zasmucamy,ranimy…KOCHAM CIE!!

 207. K.M. pisze:

  PROSZĘ O ŁASKĘ UZDROWIENIA DLA MONIKI

 208. Beata pisze:

  Matko Boża Ostrobramska!
  dziękuje Ci za wszystkie wyproszone łaski i proszę o dalszą opiekę, wypraszaj mojej rodzinie łaskę wierności i pełnego wypełniania woli Pana Boga. Proszę Cię Matko wypraszaj łaskę znalezienia dobrej pracy dla Sławka.
  Pani Janino i Adminko, Bóg Wam zapłać!

 209. halina pisze:

  Proszę o potrzebne łaski dla mojej rodziny i zerwanie międzypokoleniowych węzłów zła i uzdrowienie skutków grzechów.Proszę o potrzebne łaski dla kapłanów. dziękuję za otrzymane łaski. Halina

 210. mama pisze:

  Matko Najswietsza dziekuje Ci za wszelkie laski dla naszej rodziny. Prosze blogoslaw nam na kazdy dzien, a zwlaszcza corce Agnieszce w jej studiach na uniwersytecie i w zdrowiu.Postaw wspanialych ludzi na jej drodze, aby poczula sie spelniona i dowartosciowana we wszystkich dziedzinach zycia osobistego i naukowego.Aby potrafila zaufac Tobie i Twojemu Synowi.Niech towarzyszy jej wiele radosci w tym co robi.Matko Boza Ostrobramska prowadz nas i badz nam pomoca w tym Nowym 2014 Roku.

 211. Barbara pisze:

  Proszę o dołączenie intencji :
  1. prośby u Matki Bożej Królowej Polski i Królowej Miłosierdzia Bożego o przygotowanie Polaków do INTRONIZACJI JEZUSA KRÓLA POLSKI !!!
  2. przyjęcie prośby o przyjęcie Polaków rządzących i rządzonych pod RZĄDY JEZUSA KRÓLA POLSKI (począwszy od biskupów i kapłanów oraz osób konsekrowanych, po polityków i lud ) oraz ludzi polskojęzycznych żyjących i pracujących w Polsce i związanych z Polską;
  3. przyjęcie przez Matkę Bożą Miłosierdzia podziękowania za wszelką macierzyńską opiekę nade mną i moją rodziną oraz za łaski udzielone Ojczyźnie naszej i rodzinom !!!
  4. prośby za wstawiennictwem Maryi Królowej Polski, Maryi Królowej Rodzin, Maryi Rozwiązującej Węzły o uwolnienie wszystkich osób z wszystkich pokoleń mojej rodziny od węzłów złego, abyśmy mogli być napełnieni Duchem Świętym do rozpoznania, przyjęcia i wypełnienia Bożego powołania i planu zbawienia, dla którego Bóg powołał nas i posłał na ten świat !!!
  Baaa

 212. ewmilkaEwa pisze:

  Proszę o Boże Błogosławieństwo dla całej mojej rodziny.Podziękowania za wiele łask które otrzymuje kazdego dnia. Proszę o skruszenie serca Magdy Ś… który jest mi winna dużą sumę pieniędzy i milczy.A są mi one potrzebne,proszę ja bez skutku. Panie oddaje Tobie tą sprawe dla mnie tak ważną.

 213. Teresa pisze:

  Maryjo, matko nasza wstaw się za mną i moją rodzinę aby Jezus Miłosierny uwolnił nas od wszelkiego zła, aby błogosławił w życiu codziennym i abysmy zgodnie kroczyli ścieżkami życia wg woli i upodobaniu Jezusa Króla.♥♥♥

 214. Aleksandra pisze:

  O wieczny odpoczynek dla Wojtka.

 215. Maria pisze:

  Proszę o łaskę i siłę wytrwania w chorobie ,a także o Boże błogosławieństwo dla Gabrieli .

 216. Maggie pisze:

  Prosze o szczegolna opieke i laske zdrowia dla duszy i ciala dla mlodego malzenstwa: Asie i Witka

 217. Maggie pisze:

  Polecam Opiece i Laskawosci Matki Najswietszej Jozia – dzieciatko p.Grabowskich

  Bog zaplac Pani Janino

 218. Maggie pisze:

  Za ks. Macieja, ksiezy majacych problemy wszelakiej natury aby wytrwali i sluzyli Panu Bogu wiodac owieczki ku Niemu,
  oraz o nowe powolania.
  O zdrowie dla ks.Adama Skwarczynskiego,
  O szczesliwy powrot ks.Jana Wadolowskiego z Madagaskaru (nie znam angielskich nazw chorob, ale wydaje mi sie ze to dzuma tam panuje),
  i za ksiezy misjonarzy poslugujacych w swiecie,
  za Ks. z i o RM i TVTrwam

 219. Kasia pisze:

  Prosze o laske nawrocenia dla Hani, Kamila i Agaty. O zdrowie i uwolnienie z nalogow w rodzinie. Opieke Matki Bozej dla mojej corki Marysi. Polepszenie sytuacji zawodowej mojego meza. O uwolnienie z czysca duszy mojej babci. O przemiane tego swiata, by wszystkie serca uznaly panowanie Jezusa Chrystusa. Za Polske by dobry Bog mial ja w opiece.

 220. Joanna pisze:

  O zdrowie dla syna Krzysztofa i zbawienie dusz moich zmarłych Rodziców aby mogli Boga oglądać w Niebie

 221. Mikołaj pisze:

  1.O łaskę czystości Dla Mikołaja i Lidki
  2.O łaskę rozeznania powołania dla Mikołaja
  3.O łaskę intronizacji Pana Jezusa Chrystusa na Króla Polski
  4.O laskę czystości dla Pawła i Martyny
  5.Dziękczynna za dotychczasowe łaski i za Anioła Stróża Mikołaja
  6.O łaskę pełnienia dobrych uczynków dla wszystkich Chrześcijan

 222. Zofia pisze:

  Zofia
  Mateńko Ostrobramska proszę Cię o, wyzwolenie z nałogu alkoholowego dla moich braci Stanisława i Jerzego.
  Zerwanie międzypokoleniowych węzłów zła i ich skutków w mojej rodzinie i w rodzinie męża.
  O nawrócenie mojej córki.
  Za dusze w czyśćcu cierpiące.

 223. Barbar3 pisze:

  Proszę o błogosławieństwo i łaski potrzebne dla Paulina Grzegorza,zdrowie dla moich rodziców,
  łaskę i siłę wytrwania w trudnym okresie zmagań dla mojego syna, aby doświadczył Bożej Miłości,łaskę dobrej spowiedzi dla męża,by Pan dotknął jego serca.Mateńko otocz naszą rodzinę
  Twoją opieką .

 224. Tomasz pisze:

  Proszę o uzdrowienie duchowe mojej żony i nawrócenie córek i ich powrót na łono Kościoła.

 225. siostra pisze:

  Matko Boża Ostrobramska proszę Cię o łaskę trzeźwości dla Agnieszki o jej powrót do męża i do dziecka , aby zrozumiała co w życiu jest najważniejsze, a mężowi łaskę przebaczenia.

 226. zuzia pisze:

  Kochana Mateńko proszę o uwolnienie ze wszystkich złych powiązań i ew. klątw tak międzypokoleniowych w rodzinach mojej i mojego męża, aż po najdalsze pokolenia jak i tych rzucanych przez obcych złych ludzi na obie rodziny i na nas.O uwolnienie męża,mnie i moich najbliższych.O potrzebne łaski dla męża, córki, Pawła, mamy i dla mnie oraz dla księży Eugeniusza, Bolesława, Macieja, Stanisława.Mateńko otocz nas swoją opieką i prowadz nas do Jezusa naszego Pana i Zbawiciela. Panie Jezu, Mateńko, sw.Józefie kocham Cię.

 227. JK pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia męża z wpływów sekty, powrót do rodziny

 228. Dorota pisze:

  Ukochana Matko proszę Cię o uzdrowienie pokoleniowe mojej rodziny, o nawrócenia Zbigniewa, Adama, Stanisława. Danuty, zerwanie międzypokoleniowych węzłów zła i uzdrowienie skutków grzechów . O zbawienie wieczne dla zmarłych z mojej rodziny. O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Jacka , Ks, Józefa. O dar macierzyństwa i ojcostwa dla małżeństw Adama i Janiny, Joanny i Roberta, łaskę pracy dla Pawła, Roberta , Joanny i uzdrowienie schizofrenii u Tomasza i łaskę przebaczenia doznanych krzywd.

 229. Wiermar pisze:

  Najkochańsza z Matek proszę Cię wyproś mi u swego syna łaski: o wzrost wiary w całej szerokopojętej rodzinie i nawrócenie tych ,którzy błądzą ,o zdrowie ,pomyślność w życiu i szczere ukochanie Boga przez moich najbliższych ,o pokonanie przez Boga naszych wrogów by dali nam wreszcie spokój i nie zginęli w ogniu wiecznym,o rozkwit wspólnoty OWDŚŚw do której należę i wypełnienie planów Jezusa jakie ma dla mnie i o dary Ducha Św nie tylko dla mnie.

 230. Agnieszka pisze:

  Maryjo proszę Ciebie o potrzebne łaski i zdrowie dla Eugieni.Proszę niech Bóg dotyka jej serca-uzdrawia i obdarowuje swoją miłością wypełniając w niej to co dla Boga jest Jego wolą do wypełnienia w niej i przez nią.

 231. Agnieszka pisze:

  Maryjo proszę o nawrócenie Łukasza i jego taty.Niech Bóg oświeca ich serca.

 232. Magda pisze:

  Maryjo proszę o pomoc w moich studiach, w zbliżającej się sesji egzaminacyjnej. Matko Moja proszę Cię o dobre samopoczucie dla mnie i uzdrowienie mnie ze wszystkich moich chorób. O odpowiedniego chłopaka dla mnie. JEZU UFAM TOBIE !

 233. Barbara pisze:

  Maryjo proszę za całą moją rodziną i za mnie o nawrócenie i miłosierdzie, o wypełnienie woli Bożej. Proszę za całą ludzkość o nawrócenie i pokój.Za księży o świętość i za naszą ojczyznę.Proszę o zbawienie zmarłych.Maryjo Ty znasz intencje mojego serca-wstaw się za nimi.AMEN

 234. Lucja pisze:

  – O Boze blogoslawienstwo nad zareczonymi Izabella i Mackiem i ich kompletne nawrocenie
  – O potrzebne laski dla Weroniki i Jana
  – O uleczenie relacji rodzinnych, zerwanie wszelkich wiezow zla i zbawienie dusz w czyscu cierpiacych z rodziny mojej i mojego meza
  – O nawrocenie czlonkow naszych rodzin i krewnych
  – o laske milosci w malzenstwach Krysi i Renaty
  – o Blogoslawienstwo dla moich przedsiewziec, ktorych cel jest Bogu znany
  – o Boze milosierdzie dla ludzi, ktorych Pan Bog stawia na mojej drodze zycia

 235. Paulina pisze:

  1. o łaskę uzdrowienia dla mojego męża Łukasza z choroby nowotworowej;
  2. o nawrócenie członków mojej rodziny i krewnych;
  3. o pojednanie i zgodę w rodzinie mojej i mojego męża;
  4. o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla mojego syna Szymona i wszystkich dzieci z rodziny;
  5. o uzdrowienie pokoleniowe, zerwanie węzłów zła i skutków grzechów międzypokoleniowych mojej rodziny i rodziny męża;
  6. o uwolnienie mojego ojca z nałogów i pokój jego serca;
  7. za dusze w czyśćcu cierpiące;
  8. za tych, którzy przeklinają i źle życzą mnie i mojej rodzinie;
  9. za wszystkich zmarłych z mojej rodziny i z rodziny mojego męża, w szczególności o Boże Miłosierdzie dla Zdzisława i Mariusza;
  Bóg Zapłać.

 236. Joanna pisze:

  Matko Boża proszę o dar macierzyństwa i potrzebne łaski

 237. dorota rekas pisze:

  -bardzo prosze o laske nawrocenia mojego meza krzysztofa i corki rity o powrot ich do kosciola o uwolnienie ich z nalogu tytoniowego a meza tez alkocholowego o wzmocnienie wiary u syna kamila zdrowie laski dla mamy ireny o wzrost wiary i milosci dla mojej calej rodziny o pomoc kasi w jej problemach o wysluchanie wszystkich proszacych i pocieche dla nich bog zaplac za mozliwosc przekazania prosby .dorota

 238. Wiermar pisze:

  Najkochańsza Mateczko pobłogosław mojej synowej w podwójnej ciąży i jej mężowi a naszemu synowi i im dwom córeczkom ,naszym wnusiom ; także drugiemu synowi z żoną i córeczką ,daj im wszystkim swego synka jako ich moc,miłość,wytrwałość przy Nim na obczyżnie,gdzie pojechali za chlebem ,a nam utulenie w tęsknocie i broń nas od wszelkiego złego prowadząc nas wszystkich do BOGA.NajświętszeSerce Jezusa I Niepopokalane Serce Maryji nich spełnią się Wasze wszelkie zamierzenia.

 239. Edyta pisze:

  proszę o łaskę nawrócenia dla Michaliny, Martyny, Krystiana, Wandy, Andrzeja, Justyny, Marcina, Gosi, Henryka, Gosi, Dariusza, Magdy, Krzysztofa, Justyny i jej dzieci, Ani, Mariusza, Justyny, Bogdana, Emila
  o wyzwolenie z grzechów międzypokoleniowych dla członków mojej rodziny
  o wyzwolenie z nałogu palenia i picia alkoholu dla moich bliskich i przyjaciół
  o uzdrowienie z bulimii mojej córki
  o łaskę powodzenia w rozwijaniu mojej nowej działalności zawodowej
  o łaskę cierpliwości, wyrozumiałości, miłości dla mnie
  o błogosławieństwo i morze łask dla papieża Franciszka, wszystkich osób duchownych i zakonnych, a szczególnie sióstr Miłosierdzia Bożego z Rybna i naszego proboszcza Wawrzyńca
  o wiarę, nadzieję i miłość, dary i owoce Ducha świętego i wszystkie potrzebne łaski dla wszystkich wymienionych
  o dobre katolickie małżeństwo dla Martyny i Krystiana i zycie w czystości

 240. Edyta pisze:

  proszę o łaskę wysłuchania próśb moich przyjaciółek Ewy i Kasi, by Bóg obdarzył je łaskami:
  by nadal z powodzeniem mogły prowadzić działalność gospodarczą, która daje utrzymanie ich rodzinom
  by błogosławił ciężarnej Kasi by urodziła zdrowe dziecko

 241. b; pisze:

  prosze o laske wyjscia z nalogu palenia,prosze o zdrowie i Milosc Boza w mojej rodzinie, prosze o blogoslawienstwo dla karoliny, agaty,natali i mateusza w nauce i laske wiary w ich zyciu;prosze o blogoslawienstwo dla calej mojej rodziny i o zycie wieczne dla nas i naszych najblizszych,Kocham Cie Jezu!

 242. Agnieszka pisze:

  Proszę o łaskę modlitwy , łaskę miłości, cierpliwości ,łagodności i roztropności a także pokuty i zadośćuczynienia Panu Bogu za grzechy moje ,mojej rodziny i przodków.O łaskę wiary dla Marty M I nawrócenie dla Pani Marty. .Proszę za dusze zmarłych – Dariusza S,Marysi G, Dariusza B i Roberta Szczepana i Mirka ,Stanisława i Franciszki, Marianny i , Zygmunta, Jadwigi i ,Eugeniusza Ryszarda M, i za dusze potrzebujące naszej modlitwy ,

 243. Mariusz pisze:

  O szczęśliwe rozwiązanie i Boże Błogosławieństwo dla Marty i jej dzieciątka co pod sercem nosi.
  O nawrócenie Moniki jej rodziny, Natalki, Krystiana

 244. Joanna pisze:

  Najukochańsza Mateńko, pragnę zawierzyć Twojemu Milosiernemu Sercu moich najbliższych Bożenę, Ewę, Marlene, Adama, Zbyszka, Stasia. Proszę dla nich o uzdrowienie duszy i ciała. Mateńko Pięknej Miłości proszę o zdrowe, kochające małżeństwa w mojej rodzinie. O uzdrowienie z wszelkich skutków grzechów pokoleniowych, uwolnienie z nałogów i przekleństw. Mateńko, Twojemu Miłosierdziu oddaję moje problemy zdrowotne oraz bardzo trudna sytuację mieszkaniową.Zawierzam Twojemu prowadzeniu dalszą edukację, wybór szkoły mojego syna.
  Dziękuję za ogrom łask jakich jemu udzielasz i Ufam, że zawsze będziesz go wspomagać.
  Mateńko proszę również o błogosławieństwo dla kapłanów, mojej parafii, znajomych
  oraz o Niebo dla zmarłych.
  Bądź Uwielbiona Matko Miłosierdzia, Kocham Cię i dziękuję.
  Błogosław Kapłanom i Wiernym, którzy pragną oddawać Bogu Chwałę tworząc tę wspaniałą stronę.☺☺☺

 245. Anna pisze:

  Matko Boża Ostrobramska, błagam o nawrócenie do Boga i porzucenie nałogów przez moje dzieci Kasię i Mateusza.

 246. Matka Moher pisze:

  Matko Boża Ostrobramska błagam o nawrócenie mojego męża Anatola , o uwolnienie go od zniewoleń , o łaskę wiary dla córki Oli , o jej dobre wychowanie , o uzdrowienie Halinki , o uzdrowienie z SM Marty , o pozytywne zakończenie spraw urzędowych , o stałe źródło utrzymania dla naszej rodziny o łaskę zdrowia , poznanie i wypełnienie woli Bożej dla mnie.
  Błagam tez o ratunek dla naszej Ojczyzny by była wierna Bogu , Krzyżowi i Ewangelii.

 247. Stanisława I. pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji wszystkich ojców Rodzin: o głęboką wiarę, miłość, mądrość i odwagę bycia głową Rodziny. Za wszystkie Rodziny polskie, by Pan Bóg uchronił przed zakusami szatana: brakiem wiary, seksualizacją, wszelkimi dewiacjami wprowadzanymi przez ideologię gender.

 248. A. pisze:

  W pewnej intencji wiadomej Bogu.

 249. Marian pisze:

  Matko Boża Ostrobramska , proszę o
  UZDROWIENIE WSZYSTKIEGO CO ZŁE I Z CZYM NIE MOGĘ SOBIE PORADZIĆ ORAZ ABY BÓG WYPEŁNIŁ WSZYSTKIE MIEJSCA W KTÓRYCH W SWOIM ŻYCIU DOŚWIADCZYŁEM PUSTKI , smutku ,..
  O NAWRÓCENIE DLA CAŁEJ MOJEJ RODZINY i rodzin za które się modlę .
  O UWOLNIENIE OD ZŁYCH DUCHÓW I PRZEKLEŃSTW
  Za Agnieszkę .
  O DAR MIŁOŚCI I OPIEKĘ NAJŚWIĘTSZEJ MARII PANNY dla nas wszystkich.
  ZA DUSZE W CZYŚĆCU CIERPIĄCE , za konających I WSZYSTKICH ZMARŁYCH Z naszych RODZIN .. .Mateczko Ostrobramska , miej nas w opiece …

 250. Grzegorz pisze:

  1. Prosze za mojego przyjaciela Marka aby w pelni otworzyl sie na dzialanie Ducha Sw. i na mnie tak jak ja w pelni zaufania jestem otwarty na niego, by nie obawial sie swobodnie rozmawiac o wszystkich sprawach dla niego waznych. Prosze cie Panie o czestszy kontakt z nim, czas na to potrzebny. Oddaje ci Jezu ta nasza przyjazn. Kieruj nia razem z Maryja aby byla piekna, pielegnowana twoja miloscia, przyniosla dobry owoc zlozony Tobie i Maryi. Prosze Cie zeby mi w pelni zaufal, nie mial zadnych obaw przede mna, dzielil sie ze mna soba, jego troskami i radosciami, wolnym czasem, bym mogl go odwiedzic, poznac wiecej jego znajomych aby zaplonal ogniem Jezusa.
  2. Prosze cie Jezu o nawrocenie i opamietanie dla babci Heleny. Niech nie promuje i nie czyni juz wiecej zla w rodzinie

 251. AngelFax pisze:

  Bardzo prosze o dar wiary dla mojego meza, oraz za moja kuzynke ktora obecnie jest w ciazy i ktora sklocila swoich rodzicow i doprowadzila do wielkich klotni i ktora nie zdaje sobie sprawy jak krzywdzi innych. Bardzo prosze o pomoc i blogoslawienstwo dla niej oraz o rozjasnienie umyslu.

 252. Krzysztof pisze:

  Proszę o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla mojej rodziny. Całą moją rodzinę i siebie oddaję w ręce naszej Matki. Maryjo Twemu Niepokalanemu Sercu zawierzam przeszłość , terażniejszość i przyszłość mojej rodziny. Poprowadż nas. Amen.

 253. minipoczta pisze:

  Proszę o zerwanie łańcucha grzechów międzypokoleniowych w mojej rodzinie; o uporządkowanie emocji i uleczenie zranień dla mnie i dla mojego syna; błagam o wypełnienie pustki w sercu mojego syna, który wychowuje się praktycznie bez ojca, proszę również o to, aby zło, które mogłoby od jego ojca emanować na niego nie miało do niego dostępu..
  Proszę Matkę Najświętszą o to aby mnie i mojego syna poczęła duchowo w swoim łonie i aby ten czas naszego życia uleczyła
  Zawierzam Matce naszej moją kuzynkę i całą moją rodzinę

 254. Marta pisze:

  o szczesliwa podroz do Polski i z powrotem.

 255. Edyta pisze:

  Matko Przenajświętsza powierzam Tobie moje kłopoty finansowe, emocjonalne, mój lęk, niepokój o przyszłość moją i mojej rodziny, powierzam Tobie moje córki, ich edukację, by miały ogromny pęd do nauki i by ta łatwo im przychodziła, by młodsza z moich córek bardzo dobrze zdała maturę w przyszłym roku By w pełni wykorzystały swoje talenty. Powierzam Tobie ojca moich dzieci, który powiedział im, że nie chce z nimi kontaktu, ze nic go z nimi nie łączy. Proszę o łaskę uspokojenie złych emocji moich dzieci
  o łaskę unieważnienia mojego małżeństwa, które zawarłam bo zostałam oszukana
  proszę o łaskę nawrócenia dla mojego przyjaciela i jego otwarcie się na działanie Ducha Swiętego

 256. Dorota pisze:

  Matko Przenajświętsza błagam o łaskę roztropności i mądrości w rządzeniu dla dyrektora szpitala w Trzciance!!! żeby szpital rósł w siłę, w dobrej kondycji dla dobra pacjentów i pracowników utrzymujących swoje rodziny. Żeby nasz szpital w tej trudnej rzeczywistości Narodowego Funduszu Zdrowia, złej polityki krajowej i lokalnej, przetrwał na lata bez groźby zamknięcia czy połączenia z zadłużonym sąsiadem. BŁAGAM!!!

 257. Marek pisze:

  Proszę o rozwiązanie moich trudnych spraw zgodnie z Wolą Bożą, o ochronę mojego syna Rafała przed złem o jego zdrowie i zdrowie mojej matki, o intronizacje Jezusa Chrystusa na Króla Polski, o zerwanie międzypokoleniowych węzłów zła i uzdrowienie skutków grzechów, o łaskę silnej wiary dla mnie i moich najbliższych.
  Bóg zapłać

 258. Damian pisze:

  1.Dziękuje ci Boże poprzez Matkę Twą Najświętszą za wydłużony czas na nawrócenie dla ludzkości. Proszę o jak najrychlejszy Tryumf Niepokalanego Serca Maryi i Tryumf Najświętszego Serca Jezusowego o przemienienie Ziemi, Tej Ziemi, Dzień Nowej Pięćdziesiątnicy, Odnowienie i interwencje w tym świecie kroczącym złą drogą, Odnów Panie jak najszybciej naszą Ziemie i wstrząśnij wszystkimi stworzeniami. O Miłosierdzie i złagodzenie kar nas czekających i o nawrócenie dla ludzi, dar wiary i potrzebne łaski.
  Marana tha! Panie przyjdź.
  2. Panie daj mądrość i opamiętanie dla mojego brata.

 259. Irena pisze:

  Matko Przenajświętsza łaskami słynąca powierzam Tobie Matko Pomocy Nieustającej moją syt.finansową moje rozterki i lęki.Moją córkę Jej życie naukę wybory oraz syna aby znalazl pracę i dobrą żonę.Proszę ulecz zło w mojej rodzinie od pokoleń,zazdrość zawiść brak miłości.Powierzam Tobie Matko naszych Kapłanów i ludzi którzy są naszymi przywódcami, oraz Adminów za to że dzielą się tak obficie dobrem.Zdrowaś Mario Łaski Pełna.Amen

 260. Maria pisze:

  Panu Bogu i Najświętszej Panience dziękuję za błogosławieństwo i otrzymane łaski. Przepraszam za grzechy moje i moich bliskich. Proszę o miłosierdzie dla zmarłych: męża, przodków moich, męża i moich wnuczek. Wybacz im grzechy i słabości. Żyjących członków rodziny chroń przed złem. Proszę o łaskę odzyskania wiary dla córki, aby otworzyła swoje serce na Twoje miłosierdzie i przystąpiła do sakramentu pokuty, zabierz lęk. Dopomóż ułożyć nam życie zawodowe i osobiste zgodnie z Twoją wolą. Uzdrów moją głowę. Bądź przy nas i chroń nas. Zatwardziałym grzesznikom użycz swojego światła, aby mogli poznać stan swojej duszy.
  Kapłanom oraz osobom konsekrowanym daj łaskę silnej wiary, błogosław i broń przed złem.

 261. A.J.A. pisze:

  Matko Boża Ostrobramska błagam o nawrócenie mojego męża , o uwolnienie go od zniewoleń, zwłaszcza o wyzwolenie go z nałogu palenia, o powrót do Bożego Miłosierdzia; o wyzwolenie z grzechów międzypokoleniowych i ich skutków dla całej mojej rodziny; o łaskę powodzenia w prowadzeniu działalności zawodowej, o dobrą i godną pracę, o poprawę naszej sytuacji zawodowo-materialnej; o uwolnienie od wszelkich wrogów widzialnych i niewidzialnych całej rodziny; o błogosławieństwo w całym naszym życiu Twoje – Matuchno Najświętsza i Trójcy Przenajświętszej, o dary i charyzmaty Ducha Świętego, abyśmy byli jak najbliżej nieba i świętości; o wieczną radość w niebie dla syna, za dusze w czyśćcu cierpiące, zwłaszcza z rodziny mojej i męża i wszelkie inne potrzebne łaski dla całej rodziny. Otulaj nas Matko Najświętsza płaszczem macierzyńskiej opieki i ukryj w swym Niepokalanym Sercu, prowadź całą rodzinę do swojego Syna, do świętości, do nieba. Bądź Królową mojej rodziny a Twój Syn naszym Królem i Panem. Amen

 262. Piotrek pisze:

  1)O uzdrowienie i łaskę Boga
  2)O wiare , uzdrowienie i miłość dla rodziny
  3)O miłość do Boga i do bliźnich

 263. Maciek pisze:

  Proszę Cię Święty Boże i Ciebie kochana Miriam o wiare , miłość i uzdrowienie dla rodziny . Boże miej litość dla nas grzeszników. Uzdrów naszą sytuacje i przeszłość , przyjdź Panie i okaż swoje miłosierdzie. Proszę Ciebie Jezu uzdrów moją duszę , psychikę i ciało . Udziel mi miłości , abym kochał Ciebie , siebie i bliźnich.

 264. Irena pisze:

  Irena Ocud uzdrowienia Wiktorii z.raka ucha O nawrocenie lukasza ,Damiana, Piotrka, Ryszarda,Piotra, Lucjana i Radoslawa.By Henryk i Anna zawarli sakrament malzenstwa.O uwolnie-nie z grzechow pokoleniowych. O wiare dla Tomasza.

 265. aga pisze:

  Dziekuje za dar Mszy Swietej,za wszystkie Laski ktore otrzymalam ja i moja rodzina i za te ktore otrzymamy. Niech beda dzieki Bogu Najwyzszemu przez wstawirnnictwo Niepokalanej Maryi. Prosze o zereanie miedzypokoleniowych wezlow zla i uzdrowienie skutkow grzevhow w mojej rodzinie i w rodzinie mojego meza i bratowej. Prosze o uzdrowirnie duszy i ciala dla czlonkow mojej rodziny. Prosze o dobra przygotowanie dobre zdanie egzaminow maturalnych dla Michala i dostanie na dobry kierunek studiow- zgodny z Wola Boza. Prosze o swiatlo o madrosc i rozeznanie w dokonywaniu wyborow zyciowych, o Dary i Owoce Ducha Sw dla Michala Aldony Dlawomira i

 266. Gabriela pisze:

  O MATKO MILOSIERDZIA: DZIEKUJE ZA WSZYSTKIE LASKI,KTORE OTRZYMYWALAM PRZEZ 28LAT MOJEGO MALZENSTWA ZAWARTEGO W TWOJE SWIETO PROSZE BADZ DALEJ OPIEKUNKA NASZEJ RODZINY,ABY NIGDY NIE ZABRAKLO NAM WIARY,A PO SMIERCI ZAPROWADZ NAS WSZYSTKICH DO TWOJEGO MILOSIERNEGO SYNA!
  _PROSZE O MILOSC I ZGODE W NASZEJ RODZINIE
  _ZDROWIE DLA MOJEJ MATKI
  _LASKE WIARY DLA MOJEJ SIOSTRY I JEJ RODZINY
  _PROSZE O POTRZEBNE LASKI I ZYWA WIARE DLA NASZEGO KSIEDZA PROBOSZCZA I WSZYSTKICH KAPLANOW ORAZ OSOBY KONSEKROWANE
  _O ZYCIE WIECZNE DLA WSZYSTKICH KONAJACYCH I ZMARLYCH.
  BOG ZAPLAC.

 267. Gabriela pisze:

  Teraz wpisuje prosby mojej sasiadki Krystyny:
  Mateczko Milosierna prosze o zdrowie,dar mowy i rozumu dla mojej corki Kornelii,zdrowie i sily dla mojego meza i dla mnie,o Swiatlo Ducha sw dla mojej drugiej corki,ktora zeszla na bardzo zla droge zycia i dla wnuka o opamietanie dla nich. Kochana Mateczko Ty znasz wszystkie nasze potrzeby Tobie je oddaje.

 268. wiktor pisze:

  Proszę Cię Jezu Miłosierny o zdrowie dla mojej mamy Karoliny.Spraw by była zdrowa nie cierpiała już więcej.Spraw Jezu tak jak obiecałeś św. Faustynie że już tu na ziemi podoba mi się dać o co będzie prosić dusza pokorna.W imię Twojego miłosierdzia i Twojej dobroci daj mojej mamie zdrowie.Dla mnie proszę o to bym odnalazł się w życiu.Abym był godny Twoich łask.I proszę Cię Jezu przyjdź do mnie.

 269. Krystyna pisze:

  Proszę Cię Jezu Miłosierny, uzdrów mojego męża Stanisława z ciężkiej choroby na którą zapadł 2 lata temu.Lekarze są bezsilni, Ty Panie Jezu wszystko możesz.Krystyna

 270. Aleksandra pisze:

  Proszę w intrencjach Bogu wiadomych. Zanieś je mój aniele przed oblicze Pana.

 271. Barbara pisze:

  Proszę o szczere nawrócenie dla mojego męża,córek i ziecia,o łaskę znalezienia dobrej pracy i dobrego męża dla córki Magdy,o uwolnienie międzypokoleniowe w mojej rodzinie i skutków jego zła,o Boze błogosławieństwo w mojej rodzinie i spokój dla duszy zmarłego kolegi Gerarda

 272. Agata pisze:

  Prosze o laske powrotu z emigracji dla mnie, meza i dzieci oraz Teresy i jej rodziny. Prosze takze o laske wiary i przemiany dla meza i dzieci, sily i zdrowie oraz pojednanie w rodzinie. Wyjednaj Mateczko to co bedzie dobre dla mojego Brata Jarka i jego rodziny i czuwaj nad nami wszystkimi.
  Bardzo Cie prosze, Matko Boza Ostrobramska, wstaw sie za nami do Pana Boga. Dziekuje.

 273. magdalena pisze:

  Na początku pragnę podziękować Ci Matko Najświętsza za łaski, które otrzymałam od Ciebie ja i moja rodzina,a których nie dostrzegam na co dzień i wydaja mi się takie oczywiste. Proszę naucz mnie czerpać radość życia i dostrzegać wszelkie łaski i dobra które wypraszasz nam u swojego syna. Proszę o Błogosławieństwo dla całej mojej rodziny i rodziny mojego męża, o uwolnienie od przekleństw i grzechów międzypokoleniowych, o zdrowie, jedność, zgodę szacunek i zrozumienie w rodzinach. Błagam o zdrowie i dary Ducha Świętego dla mojego syna, aby na progu rozpoczęcia nauki w szkole otrzymał Światło Ducha Świętego. Wyproś nam Maryjo u Twego Syna łaski abyśmy po raz drugi mogli zostać rodzicami,abyśmy poczęli i cieszyli się z narodzin zdrowego dzieciątka. miej w swej opiece matki noszące pod sercem nowe życie. przyjmij moją modlitwę za księży siostry zakonne oraz za powołania do kapłaństwa. dziękuje za wszystko. Szczęść Boże!

 274. ANNA pisze:

  PROSZĘ O CUD NAWRÓCENIA DLA MĘŻA I SYNA ORAZ UWOLNIENIE Z NAŁOGU ALKOHOLOWEGO I PALENIA

 275. ANNA pisze:

  DZIĘKUJĘ CI MATKO ZA WSZYSTKIE ŁASKI JAKICH DOŚWIADCZYŁAM OD BOGA ZA TWOIM WSTAWIENNICTWEM I PROSZĘ NIEŚ CAŁĄ MOJĄ RODZINĘ W SWOIM NIEPOKALANYM SERCU PRZED TRON SWEGO SYNA,TWÓJ JEZUS NIE POTRAFI TOBIE NICZEGO ODMÓWIĆ JAKO SWOJEJ NAJUKOCHAŃSZEJ MATCE.WIĘC BŁAGAJ GO W MOIM IMIENIU WE WSZYSTKICH MOICH INTENCJACH JAKIE NOSZĘ W SWYM SERCU,A JA BĘDĘ MU NADAL WIERNIE SŁUŻYŁA POKONUJĄC SAMĄ SIEBIE,ABY NIKT Z MOICH NIE ZGINĄŁ.BŁAGAM O WYBUCH WULKANU BOŻEJ MIŁOŚCI W SERCACH MOICH TRZECH FACETÓW,ABYŚMY W KOŃCU RAZEM MOGLI W JEDNOŚCI DUCHA ŚWIĘTEGO WIELBIĆ BOGA ,ODDAWAĆ MU CHWAŁĘ,CZEŚĆ I UWIELBIENIE.

 276. Irena pisze:

  O nawrocenie Marka i jego rodziny,o nawrocenie moich krewnych i krewnych meza,o sakrament malzenstwa dla Tomasza iKingi,odobre zony dla syna i wnukow i opowrot dzieci z Anglii do Polski.Prosze o laske przebaczenia i nawrocenia dla Jarka i owiare dla rodziny Bozeny. Prosze o opieke MBO dla naszych rodzin.

 277. ewak. pisze:

  O uwolnienie od skutków grzechów pokoleniowych.Panie Jezu obmyj nas przez Serce Maryji Matki- Twoją Swiętą Krwią i uwolnij nas od win ciążących na nas przez pokolenia.Amen.

 278. Bella pisze:

  Matko Boska Ostrobramska błagam Cię, abyś uprosiła u Boga w Trójcy Świętej Jedynego o udrowienia fizyczne ,psychiczne i duchowe wszystkich z familii Zofii, o uwolnienie nas od skutków grzechów pokoleniowych, klątw, złorzeczeń , kontroli umysłowej oraz o prawdziwe nawrócenia..Amen.

 279. Dorota pisze:

  Matko Boża Ostrobramska błagam Cię, abyś uprosiła u Boga w Trójcy Świętej Jedynego uwolnienie naszego syna Adama od wpływów, działań i mocy wszelkich duchów złych i napełnienie go Duchem Świętym. O uzdrowienie wszelkich zranień jego ducha, duszy, serca, ciała, umysłu i psychiki. Dar przebaczania. Dar Mądrości Bożej dla niego, aby rozpoznał i rozwijał talenty dane mu przez Boga i wypełniał Bożą Wolę. Bożych przyjacół , pomyślność w nauce, szkole i życiu. O Boże błogosławieństwoBoże dla Wiktora w jego przedsięwzięciach o pomyślność, aby mógł utrzymać rodzinę. O zdrowie dla niego i glęboką wiarę i miłość.O uwolnienie z nałogu alkoholowego Andrzeja. O uzdrowienie fizyczne ,psychiczne i duchowe wszystkich z naszych rodzin uwolnienie nas od skutków grzechów pokoleniowych, klątw, złorzeczeń , kontroli umysłowej oraz o prawdziwe nawrócenia.O prawdziwą wiarę, niezłomną nadzieję i prawdziwą miłość oraz pełnienie Bożej woli przez każdego z nas.O bliską i głęboką więź z Panem Bogiem w codzienności.O Dary, Owoce, Światło i prowadzenie Ducha Świętego oraz opiekę Bożej Rodziny dla każdego z naszych rodzin i tych którzy o to proszą .O rychłą Intronizację Chrystusa Króla w Polsce O pokój i ratunek dla świata i otwarcie nieba dla dusz w czyścu cierpiących.O Boże prawo w Polsce i na świecie. O ochronę życia, o potrzebne łaski i błogosławieństwa abyśmy stali się godnymi obietnic Chrystusowych.Amen.

 280. Klasa Stanisław pisze:

  1. O szczęśliwy przelot syna Jakuba do Kanady i błogosławieństwo w czasie pobytu tam.
  2. O uzdrowienie wnuczki Olgi z alergii i błogosławieństwo w rodzinie Magdaleny i Wojciecha , Marty i Stanisława Klasów

 281. Agnieszka pisze:

  Proszę o Dary Ducha Świętego i opieke Matki Bożej Maryji dla wszystkich kapłanów a zwłaszcza dla ks. Marcina, ks. Krzysztofa, ks. Andrzeja, o. Józefa, o. Michała
  O Boże Błogosławieństwo dla Wspólnoty Miriam Brama Niebios i liczne nawrócenia w parafii
  O dar uzdrowienia duszy i ciała dla Pawła, Teresy, Andrzeja, Beaty, Przemka, Anity i Joanny
  O udzial w pielgrzymce do Ziemi Świętej w miesiącu maju Agnieszki i Pawla

 282. Danuta pisze:

  Prosz ę o Łaski Ducha Swietego potrzebne dla mej rodziny a szczególnie dla wnuków,o wyzwolenie z nałogów siostry i brata,ouwolnienie z wszelkich klątw i zla miedzypokoleniowego,o łaske przebaczenia i uzdrowienia skutków moich grzechów,o łaske wiary dla moich dzieci o zdrowie dla mnie i męża,o łaski potrzebne zmarłym z naszych rodzin,o łaski potrzebne duchowieństwu calemu Prosze rownież o liczne powolania kapłańskie,rychłą intronizację Pana Jezusa o mądrośc naszego polskiego narodu,zakończenie podziałów w Ojczyżnie naszej oraz o łaskę bardzo,bardzo glebokiej wiary dla mnie a także laske wytrwania w niej.BOg zaplac p. Janinie i adminom tej wspanialej strony.

 283. Danuta pisze:

  Mateczko Boża Ostrobramska..prosze Cie o wszelkie łaski potrzebne mojej córce ,ktora zyje daleko ode mnie a szczegołnie łaske zdrowia.Prosze równiez za mym zieciem Simonem o dobrą pracę dla Niego i łaskę uwolnienia od nalogu palenia papierosow bo sam jest za slaby ,by porzucić ten nałóg.Pobłogoslaw Mateczko ich dzieciatko, by mówiło równiez po Polsku o co gorąco proszę.

 284. Ewa pisze:

  Mateńko za twoim pośrednictwem dzieją się rzeczy niesamowite tak bardzo proszę włącz do wszystkich przedstawianych naszemu Panu intencji rownież moją…
  – za wszystkich zmarłych z rodziny Ewy i Marka oby dobry Pan ulitowal się nad ich duszami i przyjął do wiecznej chwały,
  – za dusze czyścowe o ktorych już nikt nie pamięta.
  – za wszystkich umierających i konających
  – za wszystkich nas grzesznikow i tych ktorzy nie znają naszego Pana.
  – o siłę, mocną wiarę dla księży, siostr zkonnych, misjonarzy, aby pomogli doprowadzić nas przed tron Pana.
  -o zerwanie międzypokoleniowych węzłów zła i ich skutków w mojej rodzinie i rodzinie męża
  – o uzdrowienie mojej siostry i córek z ich chorób fizycznych.
  – pomoc dla mamy, ktora związała się z czlowiekiem żonatym,
  – o Blogosławieństwo Boże na kazdy dzien, każdą minutę dla Marka, Ewy Luizy, Kacpra, Adama i Julii – nie zostawiaj nas proszę samych. Ucz nas Panie zycia w Twojej Bożej szkole,
  – o złagodzenie serca męża ,
  – o Bożą pomoc w nauce języka angielskiego abym byla w koncu godna głoszenia Twojej milości w kraju w którym obecnie żyje a ktory jest tak daleko od Ciebie
  – pomoc w znalezieniu dobrej pracy
  – o zdanie egzaminów dla Luizy
  – o Błogosławieństwo Boże dla kiedza Adama Skwarczynsiego oby jego slowo docieralo do wielu serc, wszystko na Chwałę Bożą,
  Panie opieram się o nieomylność Twoich slów Proście a będzie Wam dane- wszystko to o co proszę to pragnienie mego serca, ale Ty Panie wiesz czego nam potrzeba. Przyjacielu moj i Mistrzu za wszystko co dostanę i to czego nie otrzymam Dziękuję. Dziękuję za wszystko to czym do tej pory mnie obdarzyłeś. Króluj nam wszystkim zawsze i wszędzie….

 285. Malgorzata pisze:

  za dusze w czyscu cierpiace

 286. Teresa P pisze:

  Proszę o zdrowie dla wnuczki Helenki i jej prawidłowy rozwój oraz zdrowie dla jej mamy. O dobrych mężów dla córek i żony dla syna. Uzdrowienie moich chorych nóg i zdrowie dla mojego męża. Obronę pracy magisterskiej dla córki Weroniki i znalezienie dobrej pracy.Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i opiekę.

 287. Michał pisze:

  -Proszę o uzdrowienie mojego wujka Janusza oraz za jego najbliższą rodzinę w tym ciężkim dla nich czasie
  – Za ludzi chorujących na białaczkę, szczególnie tych których znam

 288. Monika pisze:

  Proszę o zdrowie dla mnie i całej rodziny oraz byśmy więcej nie mieli już problemów ze znalezieniem pracy.
  O nawrócenie dla mojego ojca.
  Za zmarłych: babcię, dziadka, wujka i najbliższych z mojej rodziny.
  Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  Za osoby zagubione, aby potrafiły odnaleźć właściwą drogę.

 289. Isia pisze:

  MATECZKO UMIŁOWANA!
  Dziękuję Ci za otrzymywane łaski .Dziękuję za Dar Nieba dla syna. Uproś Mateczko u Swego Syna
  łaskę przebaczenia dla córki oraz Sakrament Małżeństwa dla dzieci. Proszę Cię opiekuj się moją wnusią i wnuczkiem, żeby żyli w szczęśliwych, chrześcijańskich rodzinach. Proszę o laskę głębokiej wiary dla dzieci i męża oraz uwolnienie z uzależnień. Proszę również o pomoc w trudnych prawach. Twoja wierna czcicielka MARYJO KOCHAM CIĘ

 290. Malgosia pisze:

  Za Twoim wstawiennictwem Mamo z Ostrej Bramy ,proszę o uzdrowienie męża z nałogów ,,by mój syn dostał się na medycynę i służyl ludziom ,o uleczenie ran serca młodszego syna.Prosże o nawrócenie całej mojej rodziny……….

 291. Maggie pisze:

  Matko Najswietsza polecam p.Stasiei jej skomplikowane sprawy oraz studentow je prowadzacych: aby nie tylko je wygrali ale i bys zawsze Matko Najswietsza miala ich w Swej Pieczy i Laskawosci prowadzac droga Zbawienia.

 292. ewak. pisze:

  Matko Bożego Miłosierdzia wstaw się u Syna Twego za wspólnotowym bratem Tadeuszem i proszę rozwiąż jego bardzo wielki problem lokalowy.Tą sprawę już Ci Matko zawierzył.Po ludzku sprawa jest nie do rozwiązania ale Ty Mamo z Góry lepiej widzisz.Pomóż proszę-bardzo Ci ufa.

 293. Olga pisze:

  Matko Bożego Miłosierdzia wstaw się u Syna Twojego za moim mężem Rafałem aby wrócił na drogę wiary, za moimi dziećmi aby pokochały Boga i przy nim wytrwały i za zmarłymi cierpiącymi w czyśćcu, za naszą ojczyznę i młodzież która błądzi w ciemności,oraz za mną abym nauczyła się pokory i aby moja miłość do twojego syna a pana naszego Jezusa Chrystusa była szczera i grzechem nie zmącona.I dziękuje Ci Matko Boża za wszystkie łaski jakie otrzymałam za twoim wstawiennictwem u syna twojego Jezusa Chrystusa. Kocham Cię Mateńko

 294. Krystyna pisze:

  O uleczenie wzroku dla Macieja.
  O swietosc dla kaplanow, ktorych Bog postawil na mojej drodze zycia

 295. Bogusia pisze:

  Matenko Ostrobramska-najpierw DZIEKUJE Ci ,za opieke nad moim malzenstwem ( i dziecmi),ktore powierzylam Ci w mojej podrozy poslubnej (wlasnie w Ostej Bramie-wiele lat temu).Dzisiaj ,na nowo prosze o opieke nad przyszlym zyciem naszym i naszych dzieci.Prosze o wybor drogi zyciowej i powolanie ich do nalezytego wypelniania Woli Bozej. Pomoz Matenko, aby ich nauka i praca byla pozytkiem doczesnym i wiecznym ,przez Chrystusa Pana Naszego!!! Zawierzam Ci ,moje ukochane dzieci NA ZAWSZE…! Czyn z Nimi to co jest WOLA PANA ,a ja z radosci wychwalac bede
  Imie Twoje …NA WIEKI WIEKOW…Amen!!!

  Janinko -podziekowalam Ci na innej stronie,ale jeszcze raz OGROMNIE Ci dziekuje i BLOGOSLAWIE na CALE Twoje zycie.
  Z Panem Bogiem!

 296. Bogusia pisze:

  Matenko -prosze jeszcze o MILOSC,dla WSZYSTKICH tych,ktorzy nigdy jej nie zaznali!!!
  O ZBAWIENIE WIECZNE,DLA DUSZ W CZYSCCU CIERPIACYCH.
  Amen!

 297. Irena 92 pisze:

  Matko Nieustającej Pomocy, z całego serca błagam Cię, wstaw się u Swego Syna, Najmiłosierniejszego Jezusa Chrystusa w następujących intencjach:
  – o uzdrowienie fizyczne dla siebie i wszystkich o to proszących a w szczególności dla małego Michałka, Basi, Janiny, Daniela, Kazimierza, Marcina, Alicji, Wojtka, oraz uzdrowienie duchowe i psychiczne dla nich i dla wszystkich potrzebujących uwolnienia,
  – o zerwanie wszelkich więzów złego ducha, międzypokoleniowych,złamanie przekleństw i uleczenie braku miłości,lęku, zazdrości,wszelkich innych wad i skutków grzechów w mojej rodzinie,
  -nawrócenie i wzmocnienie wiary dla całej mojej rodziny, znajomych, przyjaciół i ich rodzin a w szczególności Ani, Andrzeja, Wiktora, Jurka, Jadwigi, Krzysia, Karoliny, Marka, wszystkich potrzebujacych nawrócenia na świecie o wszelkie łaski potrzebne im do zbawienia,
  – o łaskę wytrwania w czystośći dla Ali i Marcina oraz wszystkich narzeczonych
  – o dobrego męża, zdanie egzaminów,znalezienie spokojnej pracy, stabilizację materialną i psychiczną, ułożenie życia zgodnie z Twoją wolą Boże oraz dobre wykorzystanie Twoich łask, wypełnij wszystkie sprawy w moim życiu Swoją obecnością,
  -za wszystkie osoby duchowne o potrzebne łaski oraz o powołania kapłańskie i zakonne,
  – wszystkie dusze cierpiące w czyśccu, szczególnie zmarłych z mojej rodziny, dusze tych ludzi, których kiedykolwiek spotkałam na swej drodze a którzy już nie żyją, oraz dusze zapomniane oraz najbardziej potrzebujące modlitwy abyś zabrał do Nieba Panie,
  Dziękuję bardzo za zamówienie Mszy św. i możliwość dołączenia swoich intencji,Bóg Zapłać! Jezus jest Panem!

 298. Dorota pisze:

  Matko Miłosierna oddaję Tobie siebie i cała moją rodzinę, proszę opiekuj się nami tu na ziemi, sprowadź nas na drogi Boże i doprowadź do zbawienia wiecznego.
  Bóg zapłać za mszę, będę pamiętać w modlitwie

 299. Marysia pisze:

  Matuchno, pragnę Ci podziękować za opiekę nad nami i prosić o trzeźwość dla Przemka i zdrowie dla taty. Otocz opieką całą moją rodzinę. Proszę też, by Kasia zdała maturę. Bóg zapłać.

 300. Iwona pisze:

  O uzdrowienie międzypokoleniowe i przecięcie więzów drzewa genealogicznego uwolnienie od przekleństw i wszelkiego zła, które ciąży na rodzinie Iwony i Jerzego.

 301. Marzena pisze:

  Matko Bożego Miłosierdzia proszę o Dary Ducha Św. dla mojego męża i dzieci: Kordiana, Agnieszki, Klaudii i Mariusza oraz dla mnie. Proszę również o dobrą pracę i o szczęśliwe zdanie egzaminu przez Mariusza.

 302. Monika pisze:

  Matko Boża Ostrobramska proszę o uwolnienie z nałogu palenia brata Macieja i pomoc dla niego w walce z otyłością..
  Któż jak Bóg!

 303. Hania B pisze:

  1.O intronizację Jezusa Króla Polski
  2.Za dusze czyśćcowe
  3.Zerwanie międzypokoleniowych węzłów zła i ich skutków w mojej rodzinie i wśród znajomych
  4.Za uwolnienie z uzależnień mnie, rodziny i znajomych
  5.o Dar Wiary dla dzieci i męża,
  6.o Dar założenia chrześcijańskich rodzin dla dzieci,
  7.o Miłosierdzie Boże dla zmarłych członków rodziny,
  8.o opiekę Matki Bożej dla mojej rodziny.
  9.o pracę dla mnie i męża
  10.o uleczenie mojej rodziny z egoizmu

 304. jadwiga pisze:

  Proszę o łaskę odnalezienia Boga na nowo dla Weroniki, Gracjana i Juliana, a dla Juliana z Niemiec i jego bliskich proszę o laskę nawrócenia na wiarę katolicką i stania się gorącymi katolikami. Jadwiga prosi o łaskę uzdrowienia ze skoliozy i z niedosłuchu.

 305. Małgorzata Kurabe pisze:

  Dziękuję Mateńko za wszystkie Łaski jakie otrzymałam o Pana Boga za Twoim pośrednictwem.
  Proszę o nieustającą opieke: O miłość , zgodę i szacunek w naszej rodzinie.O zdrowie dla mojej mamy , męża i dla mnie.O szczęsliwy przebieg ciąży córki Agnieszki. O dzieciatko dla córki Juli. O pomyslne rozwiązanie sprawy mojej siostry Ani. O chrzest dla wnuczki i wnuka.O madrość i wyjście z nałogu dla Artura i Mariusza.
  Małgorzata

 306. Halina pisze:

  Prośba do Boga Ojca, aby udzielił łaski skrócenia czasu oczekiwania na Intronizację Chrystusa Króla, aby wszystkie serca Polaków jeszcze zamknięte otworzyły się na miłość Jezusa. Aby Jezus został przyjęty przez cały Polski Naród i został uznany Panem i Władcą. Matko Boża Ostrobramska! o potrzebne łaski dla zrealizowania woli Bożej w rodzinie Haliny, o nawrócenie zatwardziałych grzeszników, łaskę żalu doskonałego na godzinę śmierci.

 307. Przemek pisze:

  Za niewierzących i będących pod wpływem szatana
  o potrzeby duszy i ciała dla kapłanów i o gorliwość w służbie Bożej i pokorę
  w intencji nawrócenia i o potrzebne łaski dla Adama ,Jadwigi ,Michała ,Ewy ,Jasia ,Urszuli , Mateusza ,Karola , Łukasza , Agnieszki , Jerzego ,Elżbiety ,Jana ,Haliny ,Edwarda , Zofi ,Basi
  Katalin , Evy ,Cindy , Lenki , Michelle , Margit , Sarah B, Tery , Melindy , Sophie , Briany ,Moniki N,
  Moniki K, Sarah T, Laurence, Anity , Jessiki ,Erici ,Shellie , Jaden , Renaty , Silvie , Liz , Jenny ,Victori , Heleny , Sereny , Rity, Celiny, Lucie, Krisztiny , Florianny , Maji, Gesici , Lauren ,Helen , Liliane ,Lary , Teresy , Suzi , Barbary , Kayden , Lykki , Judit , Juli , Riley , Claudi , Khloe ,Kristiny
  Casandry ,Ellie ,Charlrnr , Kendry , Kazimierza , Katalin , Destiny , Stefani , Cameron ,Evangeline .

 308. Sławek pisze:

  Matko Jezusa i nasza Najdroższa Matko Maryjo proszę Cię o łaskę uzdrowienia z chorób oczu.

 309. Bogusia pisze:

  Boze Ojcze w Trojcy Jedyny -Blagam Cie przez Serce Maryi Ostrobramskiej o uwolnienie N.Weroniki,ktora dzisiaj rano spotkalam i zobaczylam w jej oczach mnostwo demonow.Obserwuje Ja od pewnego czasu ( mam okazje spotykac Ja w roznych okolicznosciach)Wiem w stu procentach,ze potrzebna jest Twoja interwencja .Panie-UWOLNIJ Ja podczas tej Mszy sw. ( na odleglosc)-Ona nie wie ,ze jest zniewolona-a ja nie moge Jej o tym powiedziec,bo..nie uwierzy…! Pieknie wygladajaca osoba,niby madra i dobrze wychowana,ale w kazdej sytuacji( i podobno ze wszystkimi)juz po krotkiej chwili wchodzi w konflikt-kazdy powod jest dobry ,by atakowac innych-najczesciej sprawiedliwych,pokornych i dobrych. Sama(meczy sie ze soba), podobno to zauwazyla i zastanawiala sie ,co…jest powodem?Szukalam okazji do rozmowy (bardzo delikatnej),ale doszlam do wniosku,ze NIC jej nie pomoze oprocz skrytej ,blagalnej modlitwy wstawienniczej. PANIE ,RATUJ TE TWOJA OWIECZKE!!!.Prosze ,kazdego kto moze ,o krotka modlitwe w intencji uwolnienia tej osoby ( moze to byc jedno „Zdrowas Mario”).Musimy pomagac , bo coz da nam modlitwa tylko za siebie i swoje dzieci-najlatwiej jest modlic sie o „swoje”.
  Blagam Cie Panie, jeszcze raz o opieke i Dary Ducha swietego dla mojej rodziny:moich dzieci, meza i mnie .DZIEKUJE PANIE BOZE!!!

 310. minipoczta pisze:

  proszę o to, alby Jezus otworzył oczy mojej kuzynce, która związała się z żonatym mężczyzną, żeby zakochanie i brak właściwego mężczyzny nie przysłaniały jej prawdy o tym co robi, proszę aby ten mężczyzna oprzytomniał i wrócił do żony i córki
  proszę o dar rozumu dla nich obojga oraz dobrego męża dla niej, pokaż jej Panie, że wcale nie jest dla niej za późno…

  • dorota pisze:

   PROSZĘ O UWOLNIENIE OD NAŁOGU NIKOTYNY MOJEGO MĘŻA,UWOLNIENIE MOJEGO SYNA OD NAŁOGU OBGRYZANIA PAZNOKCI,I O DOBRE WYNIKI W SZKOLE.O UWOLNIENIE MOJEJ CÓRKI OD NERWÓW,I W NICH WSZYSTKICH ROZPALENIE WIARY I MIŁOŚCI DO MODLITWY I EUCHARYSTI

 311. aga pisze:

  Dziękuję za dar Mszy Św, za wszystkie Łaski, które otrzymałam ja i moja rodzina i za te które otrzymamy – niech będą Bogu Najwyższemu przez wstawiennictwo Niepokalanej Maryi. Proszę o zerwanie międzypokoleniowych węzłów zła i uzdrowienie skutków grzechów w mojej rodzinie, w rodzinie mojego męża i mojej bratowej. Proszę o nawrócenie dla naszej rodziny o dobrą spowiedź o uzdrowienie duszy i ciała. Proszę o dobre przygotowanie, dobre zdanie egzaminów maturalnych dla Michała i dostanie się na
  dobry kierunek studiów – zgodny z Wolą Bożą. Proszę o światło i rozeznanie w dokonywaniu wyborów życiowych, o Dary i Owoce Ducha Świętego dla Michała, Aldony, Sławomira i Dariusza i jego rodziny. Proszę o uwolnienie dla Michała i Sławomira od gier komputerowych. Proszę o uwolnienie od nałogu palenia papierosów i częstego picia alkoholu dla Sławomira. Proszę o zbawienie naszych dusz i dusz zmarłych z naszych rodzin i tych za które nikt się nie modli. Bogu niech będą dzięki za wszystkie Łaski
  i za p. Janinę i jej dar. Aldona

 312. hanna pisze:

  O uzdrowienie z choroby dla Piotra, o zdanie egzaminu prawa jazdy dla Wojciecha oraz dziękczynna za wszelkie otrzymywane łaski w codziennym życiu

 313. Jaga pisze:

  o nawrócenie mojego męża Roberta i jego powrót do domu,
  o nawrócenie Iwony, Anny, Basi, Joanny, Romana, Moniki, Dominiki, Agaty, Waldka, Ignacego,
  o pokój i zdrowie w naszych rodzinach
  o wiarę, nadzieję, miłość, pokój i opiekę dla moich córek, rodzeństwa i dzieci chrzestnych
  Szczęść Boże

  • Leszek Tomasz pisze:

   za Janinę z Wilna i Polaków z Kresów
   za prześladowanych chrzesciajan i wszystkich cieriacych,
   za moja rodzinę i przyszłe rodziny moich dzieci, o nawrócenie, świetość, zbawienie dla nas wszystkich,
   za kapłanów i dusze konskrowane – nie strac Jezu żadnej duszy która dał Ci Ojciec
   za naszych braći bładzacych, za konających, dusze w czyśccu cierpiace, za nienarodzonych
   za osoby którym obiecalismy modliwtę, za ludzi za których jestesmy odpowiedzialni, za tych których skrzywdziliśmy, za tych którzy przez nas zgrzeszyli, za rodzinę Doroty, za Judytów, za wszystkie zagrozone rodziny
   „Potężna Niebios Królowo i Pani Aniołów, Ty która otrzymałas od Boga posłannictwo i władzę aby zetrzeć głowę szatany błagamy Cię pokornie rozkarz Hufcom Anielskim aby ścigały szatanów, stłumiły ich zuchwałość a zwalczając ich wszędzie ( a w szczególnosci atakujące nasz Kraj, i te zwiazane z gender, deprawacją seksualna i homoseksualną, deprawacją dzieci ) strąciły do piekła. Amen ”
   o intronizację Chrystusa Króla Polski,
   o wypełnienie ślubów Jana Kazimierza i Jasnogórskich Ślubów Narodu,
   o uwolnienie od ducha nienawisci, o łaske przebaczenia
   o uwolnienie z osobistych problemów
   Niech Imie Jezusa będzie uwielbione !

 314. ewa pisze:

  Prosze o uzdrowienie mojej chorej babci Marii,o blogoslawiensto dla meza i naszych dzieci.o zerwanie miedzypokoleniowych wezlow zla i o nawrocenie dla grzesznikow.Chwala Tobie PANIE!

 315. magda pisze:

  Matko Boza Ostrobramska prosze Cie o laske zdrowia dla Asi, Halinki, Bartosza Justyny, Julii, Filipa i dla wszystkich chorych i cierpiacych. Prosze o nawrocenie i uwolnienie taty z nalogu alkoholowego i wszystkich tych ktorzy tez walcza z nalogami. Prosze Cie Matenko o dar macierzynstwa dla siostry i dla wszystkich, ktorzy blagaja Cie o pomoc. Poblogoslaw calej rodzinie i otaczaj nas swoja opieka i miloscia kazdego dnia. Matenko Ty najlepiej wiesz czego kazdemu z nas najbardziej potrzeba.
  Dziekuje Ci Matenko za wszystkie dary i laski, ktore otrzymalismy od Ciebie. Badz pozdrowiona Krolowo nieba i ziemi.

 316. gjóźwik pisze:

  Genowefa
  O nawrócenie, zerwanie międzypokoleniowych węzłów zła i uzdrowienie skutków grzechów dla Łukasza,Mateusza , Magdaleny, Agnieszki i Tomasza. O zbawienie wieczne dla zmarłych z mojej rodziny.

 317. Jadwiga pisze:

  Dziękuję za ogrom Łask tych które widzę i tych których nawet nie jestem świadoma.
  Proszę Cię Matko Najświętsza wyjednaj u Pana dla moich dzieci święte rodziny, a dla mnie łaskę skutecznej ewangelizacji , zgodnej z Wolą Bożą.

 318. tomii pisze:

  A ja chcę podziękować Matce Bożej za to, że mnie coś ciągnęło do Ostrej Bramy i że zrządzeniem losu mogłem ją zobaczyć z tak bliska(2012r). i za nowiótki różaniec, który znalazłem /dostałem 🙂 w Wąchocku w kościele (2013) – Ona patrzyła wtedy też na mnie ze ściany i nikt oprócz mnie go nie widział! Za odwagę w nieprzywłaszczeniu pieniędzy znaleźionych w drodze do kratek konfesjonału. I proszę o pokój wewn. pokój serca i światło na dalszą drogę. Pewność w podejmowaniu życiowych decyzji o dobrą modlitwę, większą wiarę i nadzieje na spotkanie prawdziwej miłości i założenie rodziny. O Twoją opiekę nad moimi najblizszymi i nade mną.

 319. Bożena pisze:

  Proszę o łaskę uzdrowienia małego Kubusia z alergii, o Boże błogosławieństwo dla niego i Adasia.
  o pracę dla Darii, uleczenie jej duszy i ciała oraz zgodę i miłość w małżeństwie,
  o dar nawrócenia Krzysztofa i wzmocnienie wiary dla całej mojej rodziny,
  o zerwanie międzypokoleniowych węzłów zła i uzdrowienie skutków grzechów w naszej rodzinie,
  o radość życia wiecznego dla zmarłych członków rodziny,
  o łaskę żywej i gorącej wiary dla mnie,
  Błagam Cię Matko Najświętsza Ostrobramska o wstawiennictwo w moich prośbach u swojego Syna.

 320. Małgorzata pisze:

  O łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej dla Ireny i Jana, jeśli jest to zgodne z wolą Bożą oraz o uzdrowienie relacji w rodzinie i nawrócenie męża Adama.
  Z serca dziękuję.
  Króluj nam Chryste!

 321. Ala pisze:

  Ukochana Matko Miłosierdzia, dziękuję Ci z całego serca za wszelkie uproszone łaski dla mnie, dla moich dzieci i wnuków.Błagam Cię Ukochana Mateńko ulituj się nad moją córką Aleksandrą, uproś dla niej łaskę wiary i światła Ducha Świętego. Błagam Cię dla niej o pomoc w rozwiązaniu jej trudnego problemu pracy i problemo życiowych swojej rodziny – Ty wiesz Mateńko, że źli ludzie bardzo ją skrzywdzili – pomóż jej Mateńko znaleźć pracę, ale tak jak Bóg chce. Błagam o zdrowie dla córki i syna i i dla ich rodzin. Błagam Cię postaw na drodze naszego życia dobrych ludzi życzliwych z wielkim sercem, którzy będą służyć nam pomocą , a zabierz wszelkie zło które wciąż nas atakuje, uproś aby Jezus królował w sercach naszych, w rodzinach naszych – pokornie Cię proszę.Dziękuje i prosi MATKA Maria z Płocka

 322. szymonluczak pisze:

  Bardzo proszę o zdrowie i opiekę dla Jeremiasza i Joanny. O łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej Edwarda i Eugeniusza, O łaskę nieba dla Anieli O moc i zdrowie dla Papierza Franciszka. O dar rodzeństwa dla Jeremiasza.
  Dziękuję bardzo.
  Szymon

 323. zojka pisze:

  Pokornie proszę: o łaskę nawrócenia i uwolnienia z nałogów członków mojej rodziny tej bliskiej i dalszej, zerwanie międzypokoleniowych węzłów zła i uzdrowienie skutków grzechów . o Niebo dla zmarłych z mojej rodziny i wszystkich zmarłych, o łaskę nawrócenia wszystkim,którzy się zagubili i są daleko od Boga.

 324. Zygmunt pisze:

  Proszę w intencji:
  – o uwolnienie ze wszystkich złych powiązań i ewentualnie klątw, tak międzypokoleniowych w rodzinach mojej i mojej żony, aż po najdalsze pokolenia,jak i tych rzucanych przez obcych złych ludzi na obie rodziny,
  – o dar żywej wiary oraz życie Sakramentami Kościoła dla mojej żony i córek i wylanie Błogosławieństwa Bożego dla mojej rodziny,
  – o dar założenia chrześćijańskich rodzin dla córek,
  – o łaski potrzebne mi zgodne z Wolą Bożą, a także łaski potrzebne Bogu wiadome,
  – o Intronizację Jezusa Chrystusa na Króla Polski,
  – za Ojca Swiętego Franciszka, emerytowanego Benedykta XVI, i całe duchowieństwo prowadzące ludzi do Boga, za księży egzorcystów i za siostry zakonne,
  – za dusze w czyśćcu cierpiące i łaskę wiecznego dla nich zbawienia,
  – o łaskę nawrócenia i pokuty i życie Sakramentami Kościoła dla rodzin mojej żony i mojej,
  – za Adminów tej strony i p.Janinę,
  prosi Ciebie MATKO NAJŚWIĘTSZA – Zygmunt.
  NIECH IMIĘ JEZUSA BĘDZIE UWIELBIONE !
  Bóg Zapłać.

 325. Katarzyna pisze:

  Pokornie proszę o nawrócenie mojej siostry Doroty.
  Matko Przenajświętsza wypraszam łaskę o znalezienie dobrego męża dla Niej i zerwanie z nieodpowiednią OSOBĄ.Otwórz Mateczko Jej oczy i natchnij Dobrym Słowem.
  Proszę o zdrowie dla wszystkich Kapłanów i Sióstr i całej mojej Rodzinki.
  Dla Pani Janiny dużo zdrowia i wielu łask bożych.

 326. anna1990 pisze:

  Wielebny Ojcze i Matuchno Uwielbiona blagam o laske uzdrowienja dushy i cjala dla moich dzieci,
  o zdrowie dla Boleslawa i ojca, o Boze blogoslawienstwo i opieke Matki Bozej dla mnie, mojej rodziny i calego swiata.
  Przyidz Duchu Swienty!
  Chwale Pana!
  Dziekuje Ci Jezu, Alleluja!

 327. Hania B pisze:

  11. o zdrowie dla mojej rodziny; córek, męża, mamy, taty, babci, teściowej, teścia, rodziców chrzestnych moich i męża, babć męża, szwagierki i szwagra oraz kuzynów moich, męża i ich rodzin
  12. o uzdrowienie z nałogu nikotynizmu Radka oraz założenie rodziny chrześcijańskiej dla niego
  13. o uzdrowienie córki Kaliny z choroby nerek, wady postawy, choroby zębów i oczu
  14. o straż aniołów stróżów i archanioła Michała nad naszą rodziną i znajomymi
  15. o dar rodzicielstwa dla Adama i Ani
  16. o szczęśliwe zakończenie naszych problemów finansowych
  17. o wzajemną miłość i szacunek w naszym małżeństwie
  18. o silną wolę w walce z otyłością
  19. o dobry wybór rodziców chrzestnych i drugiego imienia dla córki Jagody
  20. o błogosławieństwo dla naszego domu i jego otoczenia
  21. o dar żywej wiary dla naszego księdza proboszcza
  22. o wszelkie łaski i błogosławieństwa dla Janiny
  23. o znalezienie pracy przez szwagierkę, uleczenie jej małżeństwa oraz o dar rodzicielstwa dla nich
  24. o nawrócenie dla szwagra, kuzyna oraz jego żony. O błogosławieństwo dla ich dzieci
  25. o uzdrowienie małżeństwa moich rodziców i teściów
  26. o życie wieczne dla kochanej cioci Leny
  27. o szczęśliwe rozwiązanie dla Kasi i Ewy i błogosławieństwo dla ich dzieci
  28. o zdrowie dla sąsiada
  29. o dar rodzicielstwa dla Magdy i Benia
  30. Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie…

 328. Janina pisze:

  Blagam o uzdrowienie na ciele i duszy i uwolnienie z nalogow dla syna i opieki Matki Bozej.
  Janino,Admini – Bog zaplac!

 329. Józef pisze:

  Proszę o Błogosławieństwo Boże w mojej rodzinie.
  Żeby wszystko było zgodne z Twoją wolą Jezu.
  Proszę o powrót mojego kolegi Jerzego do Kościoła Katolickiego.

 330. Marija pisze:

  O Pani moja Swienta Maryjo prosze o zdrowie ks.Jamesa Manjackala, prosze w intencij ks. Wiktora, ks. Dymitra, ks. Witalija, ks. Boguslawa, prosze w intencij Teresy i Antonio, i Anny, Stasi, Teresy, Haliny. I blagam o wybawienie dush z czyscca.
  Bog zaplac!

 331. marroz pisze:

  Matko Boża Ostrobramska, pokornie proszę wybłagaj nam przebaczenie naszych grzechów!
  Obdarz mocną wiarą nasze dzieci.
  Błagamy o nasze nienarodzone dziecko, którego zdrowie i życie jest zagrożone.
  Prosimy o łaskę macierzyństwa dla Renaty i Magdaleny.
  Niech moc Boża uwolni naszą rodzinę od wszelkich przekleństw i ich skutków bioenergoterapii i homeopatii. O łaski dla wszystkich, którzy ofiarowali nam dar Mszy Św.

 332. Józef pisze:

  O zdrowie dla Teresy i jej rodziny.

 333. Twoja Córka pisze:

  Matko Boska Ostrobramska proszę Cię o dar trzeźwości dla mojego Męża i o łaski dla całej rodziny.

 334. Justyna pisze:

  Mateczko proszę Cię o łaski dla mojej rodziny, dary wiary, nadziei i miłości oraz o obronę dzieciątka poczętego, za które się modlę.

 335. Krzysztof G pisze:

  Pokornie proszę o łaskę skruszenia zatwardziałości serca, o łaskę głębokiego nawrócenia i pojednania z Bogiem oraz o łaskę odczytywania natchnień Ducha Świętego i podążania za nimi

 336. Teresa pisze:

  Panno Święta, co Jasnej bronisz Częstochowy I w Ostrej świecisz Bramie! Proszę uzdrów mego syna Mariusza, daj mu dobrą żonę, z którą stworzy szczęśliwą rodzinę na chwałę Bożą, powierzam Ci Matko naszą przyszłość, teraźniejszość i przeszłość, dopomóż, abym z moimi bliskimi – tymi tu na ziemi i tymi w wieczności – dostąpiła zbawienia. Proszę Cię Maryjo również za inicjatorką tej mszy święte, Janiną z Wilna.

 337. Paweł W pisze:

  Matko Boska Ostrobramska proszę Cię o światło Ducha Świętego dla członków mojej rodziny oraz współpracowników w szczególności dla koleżanki Beaty. Dziękując jednocześnie za wszystkie łaski którymi obdarowuje nas Dobry Bóg.

 338. Romuald pisze:

  Matko Miłosierdzia, proszę o pomoc w rozwiązaniu problemów z zakupem mieszkania,
  o miłość w sercach naszych.

 339. Jolanta pisze:

  Matko Boża Miłosierdzia, proszę skrusz zatwardziałe serca i wyjednaj łaskę głębokiego nawrócenia dla mojego męża, syna i córki

 340. Irena 92 pisze:

  Jezu Chryste poprzez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny proszę o błogosławieństwo oraz znalezienie wspaniałej i kochającej żony dla Tomka.

 341. O Wielka Matko Boga i Człowieka proszę o zdrowie dla mojej mamy, taty siostry i mnie. Proszę o łaskę miłości i jedności w rodzinie, łaskę dobrej spowiedzi i dobrego życia.

 342. bg pisze:

  Umiłowana Matko Boża przez Twoje wstawiennictwo prosze pokornie Wszechmogącego Boga o łaskę nawrócenia mojego męża, zdrowie dla niego i synka, rozeznanie i dobre życie dla moich córek. Proszę także w i ntencji Papieża i wszystkich księży, o silną wiarę dla nich, za rządzących w Polsce i wszystkich strapionych i chorych, a także dusze w czyśćcu cierpiące. Dziękuję, Panie, że wysłuchujesz nasze prośby.

 343. Martyna pisze:

  Matko Boska Ostrobramska proszę Cię o pokój, zdrowie i liczne łaski dla całej mojej rodziny, o szczęśliwe rozwiązanie problemów finansowych wszystkich mi bliskich osób (mamy, mojego narzeczonego, mojej przyjaciólki, moich dziadków), o nawrócenie się mojego narzeczonego, o łaski dla mojego ojca, który dawno zabłądził i nie może odnaleźć drogi do Boga krzywdząc siebie i swoich bliskich, o nawrócenie mojej siostry i o ogromny spokój ducha dla Niej, o pomyślność, wytrwałość i pracowitość na ostatnich latach studiów, o pracowitość i pomyślność w niedawno rozpoczętej pracy, o uwolnienie z uzależnień, o dar rodzicielstwa, o życie wieczne dla wszystkich bliskich i dla mnie samej, o wytrwałość i siłę wiary, o łaski dla cioci Ewy i cioci Kasi dzięki którym tak silnie walczę ze Złym i szukam Boga, o zdrowie, szczęście i miłość dla mojej najukochańszej mamy, która ogromnie wspiera mnie w wierze, o szczęśliwe małżeństwo, o wyzwolenie z egoizmu dla całej mojej rodziny.

 344. Martyna pisze:

  Proszę także o sukces zawodowy mojej mamy, o uleczenie z kompleksów mojej mamy, mojej siostry i siebie samej, o nawrócenie Magdy, Łukasza, Joanny, Krystiana, Doroty, Andrzeja, Michała, Michaliny, Wandy, Andrzeja, Marty, Anny, Sandry, Mai i o wytrwałość w wierze dla mojej mamy, Edyty.

 345. Mała Mi pisze:

  Proszę o spokój w rodzinie, szczęście i spełnienie w życiu, o zdrowie, sukcesy zawodowe dla mamy i brak trudnych, stresujących sytuacji w jej pracy, szczęścia, miłości, dobrego męża dla mojej siostry, o zdrowie i spokój oraz nawrócenie dla dziadków, wujka i jego rodziny, dla mnie samej, o zapał i siłę do nauki i łatwość uczenia się, zdolność do łatwego przyswajania wiedzy, o rewelacyjne zdanie matury, żebym dostała się na wymarzone studia; proszę o potrzebne łaski dla moich przyjaciół – Mai, Julki, Dawida, Jasia i innych, o wyzwolenie moich bliskich z uzależnień, zniewoleń, o zdrowie dla mnie (chore kolano), o wzmocnienie więzi rodzinnych, wzajemną miłość i szacunek, żeby wszyscy, którzy przekroczą próg naszego domu czuli się w nim dobrze, żeby ogród pięknie kwitł i rósł, bo dziadziuś ciężko w nim pracuje

 346. Mała Mi pisze:

  o poprawę relacji moich i siostry, o spokój dla niej i wszystkie potrzebne łaski, o zdrowe, mądre, zdolne, szczęśliwe potomstwo dla niej i jej przyszłego męża, o rozbudzenie i umocnienie w wierze dla wszystkich moich bliskich. Matko Przenajświętsza proszę Cię o wszystko czego potrzebujemy, a o czym pewnie nie wiemy. Dziękuję bardzo!!

 347. kasia pisze:

  Panie Jezu poprzez Wstawiennictwo Matki Bożej Ostrobramskiej, Proszę Cię o łaskę powrotu do zdrowia. Dziękuję za wszelkie łaski otrzymane od Ciebie. Proszę Cię o błogosławieństwo i opiekę dla całej mojej rodziny. Panie Jezu zajmij się tym. Jezu Ufam Tobie!

 348. Monika pisze:

  Dziękujemy Ci Matko Boża Miłosierdzia za wszystkie Łaski, które wypraszasz dla nas u Boga, zarówno te, które już otrzymaliśmy jak i za te, które otrzymamy w przyszłości.
  Dziękujemy za Boże Błogosławieństwo.
  Niech będzie Bóg Uwielbiony!

 349. tylka pisze:

  Proszę Cię Maryjo o opiekę nad moją rodziną. Oddaje Ci wszystkie troski i kłopoty, smutki i radości. Proszę o uwolnienie mojej rodziny od wszelkiego zła , zniewolenia i zerwanie więzów zła międzypokoleniowego w mojej i męża rodzinie i uwolnienie nas o skutków tych grzechów. O życie wieczne dla zmarłych z naszych rodzin.Proszę o umocnienie naszej wiary , miłość, pokój i zgodę w naszej rodzinie, o dary Ducha Św. abyśmy umocnieni nigdy nie wyrzekli się naszego Pana Jezusa Chrystusa.

 350. Bożena pisze:

  Matko Boska Ostrobramska proszę Cię o uzdrowienie nóg Kasi i wiele łask dla całej jej rodziny.

 351. Beata Trela pisze:

  Najukochańsza Matko pomóż Weronisi – proszę o dar chęci życia i uzdrowienie z lęków, o wyjście z depresji dla mamy oraz o pracę dla mnie. Pomóż mi być lepszą matką i żoną.

 352. Beata Trela pisze:

  Pomóż Matko mojej rodzinie w naszych trudach

 353. monika ś-b pisze:

  Proszę o wstawiennictwo o zdanie egzaminu przezemnie z kardiologii,i jeśli tylko jest taki plan Boga o powiększenie Rodziny.

 354. Ewa pisze:

  Witam! W tym roku po raz pierwszy od 5 lat nie byłam na pielgrzymce do Wilna. Proszę Cię, Maryjo Ostrobramska, o zdrowie i pomyślne ukończenie studiów oraz o pracę po studiach. Proszę też o nawrócenie mojego rodzeństwa – Kasi, Wojtka i Agnieszki. Za Polskę, aby stała się Królestwem Chrystusa.

 355. Cichy pisze:

  Proszę przez wstawiennictwo Matki Bożej Ostrobramskiej Pana Boga o uzdrowienie z depresji i lęków i objawów z nią związanych dla Marty, Agnieszki i Sławka. Proszę o szczere nawrócenie, wyzwolenie się z nałogu pijaństwa i podjęcie pracy dla Ryszarda.Polecam też Zbigniewa o łaskę spowiedzi dla niego, do której nie ma odwagi przystąpić.Proszę o zdrowie dla ciężko chorej Magdaleny,która leży w szpitalu na OIOM-ie. Proszę również o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla wszystkich z mojej rodziny oraz przyjaciół i znajomych, Niech Chrystus Króluje w naszych sercach,w naszej Ojczyźnie Polsce i wszystkich Ludach i Narodach!!!

  • LT pisze:

   o miłosierdzie, nawrócenie , gorącą wiarę, zbawienie, uzdrowienie z chorób ducha i ciała, zranień, uwolnienie dla Jerzego, Janiny, Andrzeja , Anny , Piotra, Oliwii, Julii, Krystyny, Leszka ,Doroty, Zuzanny, Emilii, Władysława, Marii, Mieczysławy, Ewy, Marii, Pawła, Bogusza, Franciszka z rodzicami, Antoniego, Pauliny,dla Wandy, Rafała, Artura, Agaty, Piotra z rodzinami, przebłaganie za grzechy przodków, miłosierdzie dla zmarłych w czyśccu cierpiacych, za przyjaciól, znajomych, wspólpracowników
   o błogosławieństwo zostania rodzicami dla potrzebujących
   za rządzących Polską, o milosierdzie dla i nawrócenie Narodu Polskiego
   o uwolnienie Asi Bibi

 356. Barbara pisze:

  Prosze Cie Maryjo Ostrobramska o cudowne uzdrowienie chorej duszy i ciała mojej córki Edyty o przemiane i pokoj jej serca uwolnienie jej z wiadomych Bogu nalogow, prosze o nawrocenie Danuty, Joanny, Adama o prowadzenie przez Ducha Sw. i otworzenie sie na Wole Pana a takze prosze o Miłosierdzie dla całej mojej rodziny oraz bliski mi osób a takze dla mnie.O wypełnienie Woli Bozej

 357. Robert pisze:

  1) Za moja rodzinę – o nawrócenia, zerwanie międzypokoleniowych węzłów zła i uzdrowienie skutków grzechów . O zbawienie wieczne dla zmarłych z mojej rodziny.O dar żywej wiary, łaskę nawrócenia, pokuty, wypełniania Woli Bożej, życie sakramentami Kościoła, uwolnienie od złych demonów, uzdrowienie wewnętrzne dla Marii i Roberta, Dawida, Mikołaja, Sonii, Sandry, Andrzeja i Joanny, Lecha i Haliny, Henryki i Romana, Jolanty i Mariusza, Beaty i Arkadiusza, Daniela i Agnieszki, Kornela i Agnieszki, Martyny, Sary, Agnieszki i Rafała, Liwii, Maji, Wiktorii, Arlety i Sławomira, Adriana.
  2) Za moją osobę o łaskę przyjmowania i noszenia krzyża przeznaczonego dla mnie, rozpoznania Woli Bożej, natchnień Ducha Św. na drodze swojego ewent. powołania do stawania się duszą ofiarną wg Szkoły Krzyża zgodnie z Wolą Bożą
  3) Za wszystkich kapłanów o wszelkie potrzebne łaski.
  Bóg zapłać

 358. RYCERZ pisze:

  Proszę o uzdrowienie Tymcia, Krystyny, Anny, Lidii, nawrócenie całej rodziny Przemka, Anki, Moniki ,Tadka, Marka o dary DUCHA ŚWIĘTEGO dla całej rodziny .DZIĘKUJĘ BOGU OJCU I TOBIE MATKO PRZENAJŚWIĘTSZA ,że zawsze mnie Wysłuchujesz i zanosisz moje prośby Mojemu OJCU NIEBIESKIEMU UMIŁOWANEMU..

 359. RYCERZ pisze:

  Proszę o szczęśliwy poród dla mojej córki Moniki i zdrowe mądre dziecko.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s