Informacja w sprawie Świadectwa i Słowa Pouczenia Alicji Lenczewskiej od kustosza tegoż Słowa

Brat Poznanie (kliknij) w zwiazku z wpisem Droga Krzyżowa – Pouczenia wg duszy prawdziwie ukrytej Alicji Lenczewskiej (komisja kościelna obecnie bada jej pisma) napisał:

UMIESZCZAM informację – odpowiedź na najistotniejsze pytania – dołączaną do kompletnych xeroodbitek z oryginałów ALICJI. Profesjonalna wersja elektroniczna (redakcyjna) już powstała, czeka na dopełnienie procedur związanych z nadaniem imprimatur i zgodę Arcybiskupa na wydanie drukiem. Można poczytać fragmenty ALICJI na: “Maciej Bagdziński” / zaprzyjaźniony z Alicją franciszkanin o.Jan Paweł – kapelan tego Słowa.
Opiekunem organizacyjnym – kustoszem tego Słowa w jest “Brat Poznanie”.

>>>>> ŚWIADECTWO i SŁOWO POUCZENIA – bez rozgłosu, ale zawsze w bliskiej relacji z Panem Jezusem, spisywała w latach 1985–2010 emerytowana nauczycielka, mieszkanka Szczecina – Alicja Lenczewska. Trzeba podkreślić, że od momentu nawrócenia i pojawienia się dialogów z Panem Jezusem aż do odejścia do wieczności Alicja podlegała stałemu kierownictwu duchowemu doświadczonych kapłanów, systematycznie przystępowała do sakramentów, intensywnie uczestniczyła w życiu Kościoła. Żyła skronie, była człowiekiem modlitwy i dziecięcego zawierzenia. Trudy codzienności i cierpienia choroby przyjmowała w duchu ofiary wynagradzającej.
Dnia 20.11.2011 roku, po gwałtownym nasileniu objawów choroby nowotworowej przekazała oryginał maszynopisu wyrażając pisemną zgodę na kserowanie i upowszechnianie według możliwości i rozeznanej woli Bożej, opracowywanie i wykorzystywanie jego fragmentów oraz na wydanie drukiem w obiegu oficjalnym z zachowaniem zasady, że są to teksty natchnione i nie mogą być użyte do celów komercyjnych.
Alicja Lenczewska odeszła do Pana dnia 5.01.2012 roku.
W dniu 24.01.2012 roku zaprezentowano te teksty arcybiskupowi Diecezji Szczecińsko-Kamieńskiej – ks. Andrzejowi Dzięga.
Ksiądz Arcybiskup po wstępnym zapoznaniu powołał komisję, której przewodniczy ks. prof. Henryk Wejman. Praca komisji będzie zmierzać do udzielenia nihil obstat (orzeczenie, że nie ma nic sprzecznego z nauką Kościoła) i imprimatur (pozwolenie władzy kościelnej na druk).
Tymczasem, zanim komisja wyda swoją opinię, kierujemy się Dekretem Kongregacji Doktryny Wiary z 15 listopada 1966 roku, podpisanym przez papieża Pawła VI, w którym zostały zniesione kanony 1399 i 2318 w obowiązującym dotychczas prawie kanonicznym, tym samym zezwalając na drukowanie i publikację nowych pism i książek dotyczących prywatnych objawień, wizji, proroctw, cudów bez imprimatur władz kościelnych.
Zgodnie z powyższym ŚWIADECTWO i SŁOWO POUCZENIA dociera do wielu chętnych w formie ksero-odbitek z oryginału maszynopisu. Można oczekiwać, iż po uzyskaniu imprimatur ŚWIADECTWO I SŁOWO POUCZENIA będą dostępne w wersji książkowej i elektronicznej. We wszystkich działaniach dotyczących tych tekstów są respektowane zalecenia ks. Arcybiskupa.
Otrzymałeś wielką łaskę.
Masz przed sobą SŁOWO, które przeniknięte jest ogromną mocą przemieniania i uzdrawiania serc. Jeżeli SŁOWO poruszy Ciebie podziel się otrzymanym DOBREM z bliskimi, z potrzebującymi i z tymi, którzy zapragną ponieść je dalej. Może zechcesz włączyć się w upowszechnianie i udostępnianie tych tekstów.
Wiedz, że wiele osób podjęło modlitwę w intencji uzdrowień i nawróceń za sprawą Trójcy Przenajświętszej uobecnionej w SŁOWIE, również w intencji powołanej Komisji i osób zaangażowanych w szerzenie tego SŁOWA. Dobrze będzie, jeśli ubogacony lekturą SŁOWA włączysz się do wspólnej i wzajemnej modlitwy.
Ks. abp Andrzej Dzięga zasugerował gromadzenie informacji faktograficznych, fotografii, świadectw. Jeżeli mógłbyś coś przekazać lub podzielić się świadectwem o Twoim spotkaniu ze SŁOWEM, to napisz w prywatnej wiadomości na Facebook „Brat Poznanie”. Jest to kontakt na razie tymczasowy. Na ten adres można także wysyłać zamówienia na odbitki-ksero podając w prywatnej wiadomości nr tel. i dane adresowe lub na maila : g.kepist@gmail.com
(G.K) 19.12.13.<<<<<

*******************

Alicja „ŚWIADECTWO” cz. IV wt 08.12.1987, godz. 16.00
+ Nie jesteś tu dla siebie, lecz aby służyć.
Służąc otrzymujesz najwięcej.

1 P 3,13
„Kto zaś będzie wam szkodził, jeżeli gorliwi będziecie w czynieniu dobra? A jeżelibyście nawet coś wycierpieli dla sprawiedliwości, błogosławieni jesteście”.

Alicja „ŚWIADECTWO” cz. IV pt. 25.12.1987, godz. 22.30
† Po co tyle myślisz o sobie, o swoich odczuciach i sytuacjach? Porzuć to, stań się wolna od zajmowania się sobą. Bądź tylko dla Mnie. Zawsze gotowa na wszystko, wyczekująca na Mój znak. Spragniona tylko Mnie i Mnie wypatrująca wszędzie i zawsze.

Mówisz: męczeństwo serca – tak, niech umiera twoje serce dla ciebie, aby mogło żyć tylko dla Mnie. Niech umrą w nim wszelkie pragnienia, oczekiwania, poza jednym oczekiwaniem i jedynym pragnieniem, których spełnienie jest pewne.

To jedno jest naprawdę pewne, że należysz do Mnie i wieczność twoja jest we Mnie. Nigdy nie utracisz Mojej Miłości. Nią żyj. Ona jest źródłem i celem twojego istnienia.

Miłość jest relacją wzajemną: im bardziej ty będziesz zapatrzona we Mnie, tym bardziej Ja będę w tobie: Moja Miłość i Moja Moc.

Alicja „POUCZENIA” śr. 31.05.1995
Dziecko Moje, bądź czujna i świadoma tego, że zawsze jesteś w zasięgu oddziaływania świata nadprzyrodzonego: albo Ducha Świętego albo ducha złego. Rozeznawaj, któremu duchowi ulega twoje serce i twój rozum. Nie jest ważne, co czynisz zewnętrznie, lecz to, czyim natchnieniom ulegasz, bo tu jest źródło i przyczyna tego, ku czemu skłania się twój rozum i twoje serce, a co objawia się w postaci wypowiedzi i czynów wobec ludzi.

Całą troskę i wysiłek wkładaj w to, aby twoje serce było we Mnie i bym Ja mógł dzięki temu twoim sercem kierować. Troska i próby opanowania objawów zewnętrznych są bezskuteczne i mogą spowodować umęczenie i smutek, i poczucie beznadziejności.

Reklama
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

15 odpowiedzi na „Informacja w sprawie Świadectwa i Słowa Pouczenia Alicji Lenczewskiej od kustosza tegoż Słowa

 1. wobroniewiary pisze:

  Alicja „POUCZENIA” pt. 28.08.1995

  † Śmierć jest błogosławieństwem, bo uwalnia od wpływu szatana, upadków i grzechu. Uwalnia od cierpień, jakie zadaje własne ciało, świat i ludzie. Jest darem otrzymywanym wówczas, gdy dusza nie może już wnosić więcej zasług dla siebie i innych ponad te, które już pozyskała.

  Cierpienie dopuszczane jest tylko w takim stopniu i o tyle, ile dobrego z niego wynika dla dusz. W cierpieniach będących skutkiem grzechu ludzkiego udział mają wszystkie istoty żywe, także i te, które są niewinne. Rzeczywistość grzechu przenika cały świat, niszczy i zadaje ból. Moc, Mądrość i Miłość Boża króluje nad wszystkim i z wszystkiego wyprowadza dobro. Nawet ze śmierci i cierpienia, jak to dokonane zostało w Krzyżu i agonii Mojej.

 2. wobroniewiary pisze:

  Cud zawsze sprawia, że trudno nam jest mówić! Tym którzy go doświadczają, bądź świadkom którzy dają wiarę temu co widzą, odbiera mowę z podziwu dla Boga, tym zaś którzy nie wierzą, wytrąca argumenty. Są jednak też tacy, którzy doświadczyli nie jednego cudu, ale potrafią po czasie podważyć wszystko, gdyż Bóg staje się „za ciężki”. Wiara wymaga choć odrobinę pokory, inaczej przeradzamy się w ignorantów! Z błogosławieństwem +, ks. Michał scj.

  http://slowopana.com/czwartek-19-grudnia/

  • wobroniewiary pisze:

   Byłam świadkiem cudu i mocy Bożej podczas egzorcyzmu.
   Słyszałam jak diabeł musi być posłuszny ks. egzorcyście, jak musi (chociaż pieniąc się i skręcając a nawet między wierszami bluźniąc) ale MUSI WYRECYTOWAĆ ZDROWAŚ MARYJO
   A nawet „WIELBI DUSZA MOJA PANA”
   Przed wyjściem z człowieka musi jeszcze powiedzieć odchodzę i Amen
   Cud potęgi Boga i bożego działania kapłana egzorcysty.
   Codziennie jesteśmy świadkami największego cudu – Cudu na ołtarzu, gdy chleb i wino zmieniają się w prawdziwe Ciało i Krew Jezusa.
   To największy – choć niewidzialny cud!

   Tylko Jezus jest Panem.
   Ten kto udaje pana i tak musi na koniec oddać pokłon prawdziwemu Panu!
   Wielka to łaska widzieć i słyszeć takie rzeczy i wielka odpowiedzialność za swoje życie, by samemu nie zgrzeszyć ciężko i nie popaść w sidła złego.

   Polecam się Waszym modlitwom

   • agnieszka pisze:

    Pan ciebie wielce umiłował! Proszę zanieś i mnie do Niego!
    Jeszcze dziś odmowie Koronke za Ciebie

   • agnieszka pisze:

    Nie sądzę żeby przypadkiem dzisiejszego dnia diablisko mnie dreczylo w wyjątkowo sprytny sposób. Dziś zmowilam Koronke w Twojej intencji i mojego małżeństwa potem ..a nawet pieśni Boże na ustach dziś …były jednak takie chwile gdy demon z ogromna wsciekloscia przejmowal moje emocje i czyny gdy zajmowalam się dziećmi wytracil w ciągu sekundy Boża broń mi z ręki. Egzorcyzm św.Benedykta tylko mi wtedy przychodził do głowy i na jakiś czas do następnego ataku dawał ochronę.
    Powiedz mi kochaną adminko czy rzeczywiście właśnie dziś doswiadczalas szczegolnie trudności lub łaski w konkretnych sprawach o których dziś Panu mowilas ? Może to jest wyjasnieniem ataku na mnie.
    Proszę zanieś mnie pod Krzyż i popros o uwolnienie mnie od demona złości i zlorzeczenia 😦

    • wobroniewiary pisze:

     Nic, nie muszę mówić nic..

     Bóg wie wszystko, tak, dziś miałam dzień doświadczeń… i łask, i prób, i cierpień – niesamowitych,ale jest lepiej
     Panie Jezu uwolnij proszę Agnieszkę od ducha złości i złorzeczenia.
     Agnieszko idź z tym do kratek konfesjonału! Tylko kapłan jest mocen mocą Chrystusa przynieść Ci uwolnienie od złych duchów i złych emocji ❤

   • agnieszka pisze:

    Ogromnie jestem wdzięczna za odpowiedź. Ostatnio na spowiedzi mówiłam o tym że pycha zwłaszcza w życiu duchowym czyli demony..wpakowała mnie w te „kłopoty” Bardzo mi pomogło czytanie kilku artykulow u Was. Widzę znaczna poprawe ..
    Poproszę jeszcze o modlitwę żebym odważniej szukała kierownika duchowego i oddala to Panu bo On dokładnie wie czego moja dusza potrzebuje.
    Jeszcze raz Bóg zapłać!

 3. wobroniewiary pisze:

  Alicja „ŚWIADECTWO” cz. IV sob. 26.12.1987, godz. 9.50 św. Szczepana
  – Dlaczego pozwalasz mi widzieć złego ducha?
  † Trzeba wiedzieć, że on jest zawsze obok i czyha na twoją słabość.
  – Powiedział, że i tak mnie dosięgnie. A ja mu odpowiedziałam, że jeśli tak, to stanie się to na chwałę Boga.
  † Nie wdawaj się w rozmowę, ale wiedz, że on jest, że nie trzeba się go lękać, gdy jesteś we Mnie, bo wtedy jest bezsilny. Jego narzędziem działania jest lęk. Jeśli rozpoznasz go w ludziach – nie lękaj się. Cóż może uczynić ci człowiek, gdy Ja jestem z tobą. Bądź zawsze pełna pokoju i miłości. Do serca pełnego Miłości nie ma dostępu. Przytul się do Mnie i trwaj. Nie zwracaj na niego uwagi.
  Mk 16, 6 „Lecz on rzekł do nich: «Nie bójcie się!…”

  • Adminka pisze:

   „Nie wdawaj się w rozmowę, ale wiedz, że on jest, że nie trzeba się go lękać, gdy jesteś we Mnie, bo wtedy jest bezsilny. Jego narzędziem działania jest lęk”
   Święte święte święte słowa!
   Egzorcysta, któremu asystowałam powiedział to samo Nie wolno nam rozmawiać ze złym duchem, nigdy – a podczas egzorcyzmu tylko on rozmawiał ze złymi duchami i wydawał im rozkazy a ja w tym czasie mówiłam Ave Maria po łacinie, ci oczywiście się wściekali i jeden darł się przez omadlaną „o ta znowu coś mamrocze po łacinie i bluzgi”
   Nie lubią łaciny, a wtedy i egzorcysta po łacinie zaczął i tak się modliliśmy „ora pro nobis” lub „orate pro nobis” to była Litania do Wszystkich Świętych

 4. Tadeusz Z pisze:

  Chwała Panu …Gloria:)Paweł

 5. agnieszka pisze:

  Jest już zapowiedź wydawnictwa Agape o wydaniu drukiem: Alicja Lenczewska, Świadectwo.Dziennik duchowy 🙂

 6. Szczęść Boże!Bardzo chciałam kopię tych zapisków Alicji.Posłałam nawet drogą mailową taką prosbę,Ale otrzymałam wiadomość ,że adres jest błędny.Proszę o kontakt na maila ,bo tylko taka droga mi pozostała
  jankajedrzejawska@wp.pl

 7. Pingback: Ks. Dominik Chmielewski i ks. Piotr Glas: z Maryją nigdy nie przegrasz życia. Część 3W „Aktualności” | Obraz Mojego Serca2

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s