Modlitwa uwielbienia,uwolnienia,uzdrowienia z o. Danielem, Spotkanie młodych 08.03.2014 – św. Agata

Ten wpis został opublikowany w kategorii Modlitwa i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

20 odpowiedzi na „Modlitwa uwielbienia,uwolnienia,uzdrowienia z o. Danielem, Spotkanie młodych 08.03.2014 – św. Agata

 1. Admin pisze:

  Nagranie powinno być dostępne za kilka/naście minut😉

 2. lociepka pisze:

  Dziekuje bardzo za wszystkie informacje sluchalam i laczylam sie duchowo podczas mszy sw duzo lepiej sie czuje na duszy, ale ciagle zmartwienia i leki mnie nachodza wiec prosze nadal o modlitwe za mojego syna Tomasza.Niech Was Bog Blogoslawi.Chwala Panu.Amen.Lucja 

  From my Android phone

 3. Piotr pisze:

  To było moje pierwsze spotkanie młodych w którym miałem łaskę brać udział. Nigdy na spotkaniach młodych nie bywałem… To był piękny czas. Wróciłem do domu rozmodlony i rozśpiewany. Cudowny czas, za który dziękuję kochanemu Jezusowi.

 4. Kasia pisze:

  Ja rownież pragnę Wam podziękować,za wszelkie informacje, które zachęcają do uczestnictwa w tych spotkaniach. Cały miesiąc czekam tylko na kolejne spotkanie. To jak Duch Swiety bardzo mnie zmienia, jak bardzo otwiera mi oczy i prowadzi przez codziennosc jest wielkim szczęściem i błogosławieństwem !Chwała Panu

 5. wobroniewiary pisze:

  Alicja „ŚWIADECTWO” Cz. IV Niedz. 6.02.1988, godz. 22.45

  – Czy rzeczywiście nie będziesz już do mnie mówił, jak dotąd?

  † Nie w taki sposób.

  – Czy powiesz mi coś na koniec?

  † Kocham cię. Błogosławię ci.

  Mój znak bólu będzie odtąd twoim światłem i drogą.

  Cierpienie Moje, jakie będzie się urzeczywistniać, będzie cię prowadzić.

  Będę do ciebie mówił Miłością, Cierpieniem i Prawdą i tego nie da się zapisać. Nie trzeba umniejszać, zamykając w słowach.

  Będę mówił bezpośrednio do serca – ciągle – jeśli ciągle pragnąć będziesz.

  Ufaj córko Moja i oblubienico. Nauczę cię tego nowego sposobu wymiany Miłości. Poznasz Mnie bardziej bezpośrednio. Będę dotykał cię nie tyle Słowami, co Sobą samym.

  Chłoń Mnie i rozkoszuj się Mną. Jestem w tobie, a ty jesteś we Mnie cała – coraz bardziej i na zawsze.

  Nie oglądaj się na swoje przewinienia i słabość – patrz w Moją Miłość. Ucz się tego, bo to twoja wieczność.

  Nie żałuj tego, co się skończyło. Ciesz się tym, co trwa i wiecznie się staje coraz większym upojeniem Mną samym.

  Amen!

  Koniec części IV

 6. wobroniewiary pisze:

  Kim Dzong Un nakazał egzekucję 33 chrześcijan Powód: współpraca z aresztowanym wcześniej baptystycznym misjonarzem z Korei Południowej. Mieli założyć nawet 500 podziemnych kościołów.
  W interpretacji północnokoreańskiego reżimu, oznacza to próbę obalenia rządu. Takie samo oskarżenie doprowadziło do egzekucji wuja Kim Dzong Una, Janga Songa Taeka

 7. Franek pisze:

  Maraton modlitwy w pierwszą rocznicę wyboru Franciszka

  Dwudziestoczterogodzinny maraton modlitwy w pierwszą rocznicę wyboru papieża Franciszka organizuje 12 i 13 marca Stowarzyszenie Papaboys. Odbędzie się on w Ośrodku św. Wawrzyńca koło Watykanu.
  – Tak jak podczas ostatnich godzin konklawe w 2013 r., chcemy po roku modlić się za Ojca Świętego, za Kościół i za całą młodzież świata – głosi komunikat Stowarzyszenia. Zaprasza ono do włączenia się w tę inicjatywę we własnych parafiach i wspólnotach.
  Program maratonu obejmuje m.in. Mszę św. przy grobie bł. Jana Pawła II w bazylice watykańskiej, adorację eucharystyczną i odmówienie różańca o północy.
  http://www.niedziela.pl/artykul/8338/Maraton-modlitwy-w-pierwsza-rocznice

 8. Franek pisze:

  Dzieci się nie zabija, doktorze Mengele

  „Heroiczna położna: „Jeżeli w mej Ojczyźnie – mimo smutnego z czasów wojny doświadczenia – miałyby dojrzewać tendencje skierowane przeciw życiu…”.
  Mija czterdziesta rocznica śmierci Stanisławy Leszczyńskiej, bohaterskiej akuszerki z obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu, która odmówiła zabijania dzieci i udowodniła, że w nawet najbardziej nieludzkich warunkach, pośród szykan i gróźb można zachować człowieczeństwo, choćby wiązało się to z prześladowaniem ze strony przełożonych.”

  „Aresztowana w lutym 1943 r. przez gestapo, została wraz z córką Sylwią wywieziona do Auschwitz. W proszku do zębów przemyciła na teren obozu świadectwo uprawnień do wykonywania zawodu. Niedługo później obozowa położna Niemka Klara zachorowała. Pani Stanisława poszła wówczas do dra Mengele, pokazała mu dokument i poprosiła o możliwość pełnienia posługi położnej dla więźniarek. Dostała zgodę i równocześnie rozkaz, aby każdego noworodka traktować jak urodzonego martwo. Polecono jej, aby nie obcinała dzieciom pępowiny, ale razem z łożyskiem wyrzucała je do kosza na odpady. Nie posłuchała. Pobito ją za to, ale i to nie wystarczyło, aby złamać jej postanowienia, że nikomu nie odbierze życia. Pewnego dnia sam Mengele wezwał ją do siebie i zagroził, że jeśli zobaczy na terenie obozu choć jedną pieluszkę, ukarze śmiercią. Odpowiedziała mu odważnie: „Dzieci się nie zabija i pan sam, jako lekarz, powinien to wiedzieć, bo składał pan przysięgę lekarską”.”
  Tu fragmenty Cały artykuł http://gosc.pl/doc/1915559.Dzieci-sie-nie-zabija-doktorze-Mengele

 9. wobroniewiary pisze:

  Modlitwa ks. Adama – ku przypomnieniu🙂

  – Krwi Chrystusa, tryskająca przy biczowaniu, ofiarowana Ojcu Niebieskiemu za grzechy nieczyste, zablokuj kanały tych grzechów w naszym domu.
  – Krwi Chrystusa, brocząca spod cierniowej korony, ofiarowana Ojcu Niebieskiemu za grzechy pychy i detronizacji Boga, zablokuj kanały tego zła w naszej rodzinie.
  – Krwi Chrystusa, przelana na krzyżu, ceno naszego odkupienia, przetnij wszelkie kanały zła w naszym domu.
  – Krwi Chrystusa, zwyciężająca złe duchy, odbierz im środki przekazu, a otocz nas opieką swoich Aniołów.
  – Krwi Chrystusa, ostojo zagrożonych, zdobądź umysły i serca całej naszej rodziny, wyrwij je spod władzy duchów działających przez media: duchów pornografii i zboczeń, rozwodów i zdrad małżeńskich, zabójstwa najsłabszych i przemocy, wojen i nienawiści, żądzy posiadania i nieograniczonego używania, alkoholizmu i narkomanii, satanistycznej muzyki, gier komputerowych i hazardu, kłamstwa i oszustwa, lenistwa i duchowej oziębłości.
  – Krwi Chrystusa, pociecho płaczących, przerwij i odrzuć daleko od naszego domu demoniczne sieci, którymi oplątani byli członkowie naszej rodziny, drwiący z naszych łez i bólu.
  – Krwi Chrystusa, nadziejo pokutujących, nakłoń do szczerej pokuty i przemiany życia tych, którzy dotychczas byli zniewoleni przez środki masowego ogłupiania.
  – Krwi Chrystusa, pokoju i słodyczy serc naszych, przywróć pokój, zgodę i miłość w naszym domu, zrywając między nami i w nas wszelkie diabelskie więzy. Amen

 10. Majk pisze:

  Adam Człowiek i Magdalena Tuszyńska: atak na WOWIT i na księdza Adama znowu na stronie Marii Irlandki i jej dziecka BH

  Dzieckonmp powiedział/a
  11 Marzec 2014 @ 21:06
  To nawet z Adamem -człowiekiem czyli równiez z wiosną kościoła już konflikt mają.
  Odpowiedz

  KRYSTYNA
  11 Marzec 2014 @ 21:13
  PODOBNO OD KILKU MIESIĘCY, ADAM – CZŁOWIEK NIE CHCE DAWAĆ NA STRONĘ WOWIT ,SWOICH ORĘDZI…
  DOSTAŁAM NA POCZTĘ…
  Notatka od Magdaleny, 4 lutego, 2014 – św. Kazimierza

  Wystarczy Mi zaledwie jedna Modlitwa Krucjaty odmówiona sercem abym zniszczył potęgę zuchwałych… ( Modlitwa Krucjaty # 117)

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

  Przedstawiam opracowanie „Orędzia do 138 Krucjaty Modlitw”, str. 55. W następnej kolejności dopracuję i doślę Litanie oraz poprawioną wersję podziału na „7 Części 138 Krucjaty Modlitw” i zestawienie wg. porządku numerycznego wszystkich 138 Modlitw.

  Mogę zapewnić, żw każda Modlitwa została dokładnie zczytana i uzupełniona, w miarę potrzeby. Pracowałam nad obydwoma wersjami, w j. angielskim i polskim przez cały miesiąc luty, wiedząc że jeden ze znajomych mi księży jest ciężko chory. Skończyłam pracę nieomalże w dniu jego śmierci. Dlatego też z całą odwagą popartą dziesiątkami godzin mojej pracy pokornie proszę Naszego Pana Jezusa Chrystusa o zaliczenie mojego trudu dla przyznania ks. Stanisławowi Krok godności kierownika duchowego Grup Modlitewnych Krucjaty, ze wskazaniem Polski, jako jego kraju ojczystego.

  Ks. Stanisław Krok był wiernym przyjacielem zmarłego w 2005 Pana Anatola Kaszczuka, zwanego „Misjonarzem Matki Bożej”. Pan Anatol Kaszczuk zaznajomił mnie z Medytacjami o Rόżańcu przekazywanymi przez 30 lat w Polsce Pannie Barbarze Kloss. Był moim nauczycielem i kierownikiem duchowym. Prowadził po drodze rozpoznawania prawdziwości orędzi. Dla ułatwienia mu zaczęłam tłumaczyć orędzia z j. angielskiego, chociaż doskonale sam władał tym językiem, mόgł więc sprawdzać moją pracę.

  Piszę o tym, bo był też inny przyjaciel Pana Anatola, ksiądz Adam S. Obydwaj z ks. Krok’iem byli jego Spowiednikami. Nie wdaję się w to, jak postępuje, jak działa obecnie ks. Adam. Ja proszę, trudem swojej pracy w obydwu językach o pomoc, zwłaszcza w zakresie oddziaływania języka polskiego, dla orędzi wizjonerki Marii Bożego Miłosierdzia z Irlandii. Zwracam tutaj szczegόlną uwagę na obydwa języki, bo siła oddziaływania ks. Adama S. rozciągnęła się ostatnio na chemisferę j. ang. w ktόrym to języku propagowana jest ostatnio Youtube ks. Adama.

  Ks. Adam S. był przez wiele lat odbiorcą moich tłumaczeń orędzi z j. angielskiego, zawsze uważałam go za ukrytego korektora moich tłumaczeń dla teologicznych błędόw. Doszłam nawet w zaufaniu do niego tak daleko, że poprosiłam go o oficjalne podjęcie się korekty. Wόwczas okazało się, że ks. Adam nie zna j. angielskiego i nie może podołać zadaniu. Bardzo niedługo potem nadszedł koniec lutego 2012, ukazało się orędzie Pana Boga o przyznaniu ludzkości Bożej Pieczęci Ochrony, Modlitwą Krucjaty # 33 i ks. Adam S. odmienił krańcowo swoje poglądy, stając się zaciekłym wrogiem MariiBM oraz otrzymywanych przez nią orędzi.

  Teraz więc, gdy ks. Stanisław przeszedł do wieczności, błagam Niebo na kolanach, – ja, ktόra modliłam się i zaadaptowałam jako matka ks. Adama S. po jego gwałtowniej zmianie poglądόw – o pozwolenie innemu księdzu, rόwnież przyjacielowi tego samego wielkiego człowieka, jakim był Pan Anatol Kaszczuk, o pomoc dla ks. Adama S.

  Proszę o odblokowanie umysłόw, o przyjęcie Księgi Prawdy, o modlenie się Krucjatą Modlitw, o tworzenie i rozprzestrzenianie się Grup Modlitewnych Krucjaty Modlitw. Proszę o sprawowanie nad tym duchowego nadzoru przez ks. Stanisława Krok. Dziekuję! Magdalena

  KRÓLUJ NAM CHRYSTE ! ! !

  • Maggie pisze:

   @Majk: przyjęcie księgi prawdy ??????!!!!!! Wobec tego co z Pismem Świętym????
   Po co cytujesz obelgi chorych – nie tylko „świńska grypa” neka, tam gdzie duchowa udreka ….

   Cóż z tego, ze ks.Adam nie zna j.angielskiego ? Zrozumiałe, ze nie będzie wprowadzać korekty językowej czyli tzw adjustacji w tym zakresie … ALE błędy teologiczne, czy niezgodność z Pismem Świętym, nauka KK …. TO ks.Adam wylapie i skoryguje z miejsca – tak jak to miało miejsce na załączonym obrazku !!!!

   Jeszcze, bezczelnie, przekrecaja i szargaja sobie księdzem Adamem, bo odrzucił herezje!!! Ksiądz Adam to ksiądz, a nie papuga/figurant na usługach heretykow i lunatykow w hipnotycznym transie!!!!
   Ksiądz nie jest wrogiem żadnego człowieka ale zwalcza złe czyny = herezje, w nadzieii, ze owce podąża za dobrym pasterzem, a nie za wilkiem w owcza skórę przybranym.

   Wzięłam post na posty, ale bacząc, aby sie nie spaliły za mną mosty, i …. nie wytrzymalam widząc taka perfidnosc, skierowana przeciw zacnemu kaplanowi.

   Jezus jest Panem!

   • Maggie pisze:

    Proszę o poprawkę na .. a nie za wilkiem w owcza skórę przybranym. (tablet poprawia błędnie).

   • Maggie pisze:

    @Majk: To o grypie nie było do Ciebie – z góry zaznaczam, bo nie podpisujesz sie przecież pod „prośba” o odblokowanie …..itd itp

  • Admin pisze:

   Faktycznie Maggie ma rację nie potrzebnie to tutaj wklejasz Majk, najpierw chciałem to z edytować ale skoro już są odpowiedzi to pozostawię.
   Dzieckonmp jak zwykle nie wie o co chodzi więc na jego komentarz odpowiem jedynie tak:😀😀😀
   Pani Magdalena zacytowała natomiast fragment z twórczości MBM

   „Wystarczy Mi zaledwie jedna Modlitwa Krucjaty odmówiona sercem abym zniszczył potęgę zuchwałych… ( Modlitwa Krucjaty # 117)”

   Widać że z tym fragmentem p. Magdalena bardzo się utożsamia w swej „krucjacie” przeciw Ks. Adamowi w podtekście nazywając Go „zuchwałym”
   ja odpowiem w ten sposób że: wystarczy tylko raz przeczytać „modlitwę krucjaty” autorstwa MBM aby stać się nieświadomym łupem i narzędziem szatana w jego walce z Kościołem, przez tylko jedno „pobożne” odmówienie „krucjaty 33” daje się zaproszenie do działania szatana co doprowadzić może do zniewolenia tymi „orędziami” a jeśli się w porę taki/a zniewolony/a nie opamięta lub nie zostanie z tego wyciągnięty może dojść do opętania co widać w jawnej nienawiści pewnych osób do krytykujących te pseudo orędzia Kapłanów. Bogu dziękować należy za takich Kapłanów jak ks. Adam i wielu innych którzy w sposób jasny i rzeczowy poddają herezje MBM krytyce mówią o tym i przestrzegają nas przed zagrożeniami płynącymi z „orędzi” Marii z Irlandii.
   Dalej p. Magdalena pisze:
   „Proszę o odblokowanie umysłόw, o przyjęcie Księgi Prawdy”

   Każdy odblokowany umysł wyrzuca herezje MBM do kosza i nigdy do nich nie wraca, jedyną Księgą Prawdy jest Pismo Święte.

   Ga 1.6-9
   Prawdziwa Ewangelia
   6 Nadziwić się nie mogę, że od Tego, który was łaską Chrystusa powołał, tak szybko chcecie przejść do innej Ewangelii. 7 Innej jednak Ewangelii nie ma: są tylko jacyś ludzie, którzy sieją wśród was zamęt i którzy chcieliby przekręcić Ewangelię Chrystusową. 8 Ale gdybyśmy nawet my lub anioł z nieba głosił wam Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy – niech będzie przeklęty! 9 Już to przedtem powiedzieliśmy, a teraz jeszcze mówię: Gdyby wam kto głosił Ewangelię różną od tej, którą [od nas] otrzymaliście – niech będzie przeklęty!

 11. wobroniewiary pisze:

  Za to polecamy wpis Współpraca z ‘WOWIT’

  Nie można przecenić roli jaką blog ‘W Obronie Tradycji i Wiary’ odegrał w ostrzeganiu katolików przed sektą Marii Bożego Miłosierdzia w Polsce.

  Jako jedno z niewielu – jeśli nie jedyne źródło, WOWIT publikował analizy i ostrzeżenia przed demonicznym podłożem orędzi MBM od roku 2012. Dzieki pracy i wysiłkomi WOWITU wielu ludzi uniknęło uwikłania się w sektę, inni otworzyli swoje oczy na prawdziwą naturę tego ruchu. Możliwe, że to przekłada się na zbawione dusze, lub na ludzi, którzy uniknęli głębokich zranień, bo nie weszli głębiej w ‘orędzia’ Marii – na jednym z forów zwolenników MBM czytałam narzekania, że WOWIT ‘popsuł reputację’ MBM i z tego powodu jest im dużo trudniej zdobywać nowych zwolenników.

  Dadam jeszcze, że moja współpraca z WOWITem nie oznacza akceptacji wszystkich treści jakie WOWIT publikuje (choć zapewne w większości spraw się zgadzamy) tym bardziej nie widzę powodu, by polemika – lub co gorsze, jakieś pomówienia, obelgi i ataki na ten blog miała miejsce akurat tutaj……
  http://ostrzezenieprzedmbm.wordpress.com/about/wspolpraca-z-wowit/

  • Krzysztof K pisze:

   Jestem tego przykładem, czytałem kłamstwa z Irlandii przez 3 miesiące, dzięki opatrzności Bożej trafiłem na księdza Adama i WOWIT po zapoznaniu się z ostrzeżeniem przed fałszywym prorokiem, postanowiłem więcej nie czytać jej kłamstw. Wyspowiadałem się i jestem od tych orędzi wolny. Dzięki Bogu ks. Adamowi i wam🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s