Zatrzymajmy czarną mszę w Oklahomie: od dziś 1-minutowa krucjata modlitewna

Nie czekajmy ani chwili – działajmy od dziś!
1 minuta dziennie – Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo i Chwała Ojcu + Święty Michale Archaniele (oraz post lub drobne wyrzeczenia dla chętnych)
44 dni krucjaty modlitewnej przeciwko mszy satanistycznej, która ma się odbyć 21 września. Przyłączajcie się!

******************

„Konsekrowana hostia skażona przez wydzieliny płciowe” – oto co, według amerykańskich satanistów, używane jest do odprawienia czarnej mszy według jej współczesnego rytuału. Taka bluźniercza ceremonia ma się odbyć 21 września w miejskiej sali koncertowej w Oklahoma City.
Miejscowi biskupi wzywają do postu i modlitwy.

Satanistyczny rytuał jest organizowany przez jedną z grup okultystycznych. Na swej stronie internetowej pisze ona, że we współczesnym rycie czarnej mszy używa się „konsekrowanej hostii skażonej przez wydzieliny płciowe”. – Autentyczność i cel czarnej mszy pozostają niezmienne, jednak wprowadzone zostaną do niej niewielkie zmiany, by nie łamać prawa Oklahomy, dotyczącego nagości, publicznego oddawania moczu oraz innych aktów seksualnych – oświadczyli sataniści.

Przeciw bluźnierczym planom zaprotestował arcybiskup Oklahoma City Paul S. Coakley. – To kpina z wiary, akt wrogi względem znaczącej wspólnoty wiary, wspólnoty katolickiej – podkreślił, apelując do zarządu miejskiej sali koncertowej, by wycofała się z tego przedsięwzięcia. Ten jednak odmówił, tłumacząc, że wynajmuje salę bez oceniania, czy to, co się w niej będzie działo, będzie właściwe czy nie, o ile tylko planowane działania nie będą naruszać prawa.

Wobec tego abp Coakley rozpoczął przygotowania do duchowej odpowiedzi na czarną mszę. Wcześniej z apelem w tej sprawie wystąpił bp Edward Slattery z Tulsy. W liście do duchownych i świeckich wezwał do modlitwy i postu w dniach od 6 do 14 sierpnia. Zaproponowała także odmawianie różańca oraz popularnego egzorcyzmu – modlitwy do św. Michała Archanioła. 15 sierpnia, w święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny cała diecezja prosić będzie Maryję o wstawiennictwo i obronę.  Jeśli mimo to czarna msza nie zostanie odwołana, jednocześnie z nią, tj. 21 września o godz. 17.00, wszyscy kapłani mają odprawić Msze świętą. – Dajmy publiczne świadectwo naszej wiary w Eucharystię, która ma być tak głęboko ośmieszona się i wyszydzona – zaapelował bp Slattery.

Niedawno czarna msza miała być odprawiona w jednym z budynków kampusu uniwersytetu Harvarda. Również tam odpowiedzią katolików na jej zapowiedzi była modlitwa. Ostatecznie do odprawienia bluźnierczego rytuału nie doszło.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

32 odpowiedzi na „Zatrzymajmy czarną mszę w Oklahomie: od dziś 1-minutowa krucjata modlitewna

 1. Ania pisze:

  … bp Slattery wezwał wszystkich wiernych swojej diecezji do publicznej kampanii modlitewnej i pokutniczej. Poprosił, by jego diecezjanie przez dziewięć dni przed świętem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny stronili od mięsa i modlili się na różańcu oraz do św. Michała. Biskup dodał, że w samo święto on sam jak i wszyscy księża z jego parafii odmówią specjalną modlitwę w katedrze, napisaną przez papieża Leona XIII, która wzywa Bożej pomocy w obronie Kościoła przeciwko atakom diabła.

  Biskup wezwał także, by wszyscy księża diecezji w szczególny sposób spędzili Godzinę Świętą w czwartek 21 sierpnia. Chodzi tu o organizację procesji, które staną się świadectwem katolickiej wiary w moc Eucharystii, która ma zostać wyszydzona i wyśmiana przez satanistów organizujących czarną „mszę”.
  http://www.fronda.pl/a/biskupi-chca-zatrzymac-czarna-msze-w-oklahomie,40349.html

  • wobroniewiary pisze:

   W kościele OO. Salezjanów miałam okazję w ostatni czwartek miesiąca tuż przed I piątkiem – ucałować relikwie św. Jana Bosko, a potem uczestniczyć we wspólnotowej Godzinie Świętej
   To były owocne wakacje ze św. Janem Bosko, z Tradycją (obydwie z córcią mamy teraz mantylki na Msze św. trydenckie) a potem byłam na wsi nad samym morzem 20 m od plaży – są nad Zatoka Pucką takie miejsca 🙂
   Wybrałam co najpiękniejsze z Mszy św. trydenckich oraz w nowym rycie – te też są piękne, jeśli są sprawowane po Bożemu, na kolanach – przy okazji obiecałam dwóm księżom: salezjaninowi ks. Ireneuszowi z Gdańska-Orunii oraz ks Stanisławowi stałą za nich modlitwę. Ubogacili mnie duchowo bardzo bardzo.

 2. MarekV pisze:

  Hostia nie powinna byc dawana do rak !!! Sam widzialem jak ludzie brali Hostie w rece i nie brali do ust tylko chowali. Zobaczcie ile amerykanskich biskupow przylaczy sie do tej modlitwy. Moze 50 procent. Reszta homosexualistow i pedofili pojdzie na szatanska msze. Conajmniej polowa tych „dobrych chrzescijan” od lat modli sie do Baphometa/Lucifera boga masonow. Najlepszy przyklad to kardinal Bernardin. On wyprodukowal cala generacje homosexualistow ksiezy. W przeszlosci doszlo do tego ze w USA bylo prawie niemozliwoscia zostanie ksiedzem jesli nie byles homo. Poniewaz Papiez nie chce excomunikowac tego smietnika ja jako najgorszy katolic exkomunikuje ich. Przeczytajcie ksiazke „The Right Of Sodomy” – zrozumiecie problem. Wy mozecie sie smiac z mojej excomunikacji ale po drugiej stronie zobaczymy kto ma racje. Te ludzkie smiecie ktore opluwaja kosciol nie zasluguja na nazwe chrzescijan. Gdyby zalowali za grzechy, przyznal bym sie ze jestem w bledzie. Przestalem mowic do ksiezy „ojcze, father ” bo w wiekszosci przypadkow take zdanie zrobilo by ze mnie SOB. Marek Voit Orlando Floryda. Gdzie pedal za pedalem byl Biskupem i pedofile byli chronieni od kary. Jesli nie wierzycie dam wam nazwiska ksiezy ktorzy cierpieli bo odmowili kooperacji z pedalami. Modlcie sie za kosciol katolicki. Jesli kosciol bedzie nalezal do Chrystusa szatan nam nic nie zrobi. Apostasy -jak w przepowiedni Fatimskiej. ..

  • wobroniewiary pisze:

   Pierwszy i ostatni raz puszczam Twój koment, aby Ciebie w I-szej kolejności ogarnąć modlitwą.
   Napisałeś już może ze 100 komentarzy, wszystkie w spamie, ale jak 1-szy raz puszcze takie antykapłańskie wypociny, to część Czytelników zrozumie, jak nieraz nie mamy czasu na kulturalną dyskusję z nimi, bo musimy robić porządek z wami – V kolumna w kościele, którzy uzurpowali sobie prawo do osądzania, ekskomunikowania, wyklinania i pouczania.
   Żal mi ciebie Marku, bo nie rozumiesz, że w Kościele mamy dążyć do świętości ale Kościół to zbiór grzeszników i że każdy z nas grzeszy i każdy ma najpierw szukać własnego zbawienia i pouczać siebie samego a innym wypraszać łaskę nawrócenia. Ty jednak wolisz innych potępić, ekskomunikować i posłać na samo dno piekła

  • Marianna pisze:

   Panie Marku, rozumem tę troskę o Kościół Katolicki, Chrystusowy. Pan Jezus w „Orędziach do kapłanów” danych Księdzu Ottavio Michellini ukazał Swoje wielkie cierpienia związane z postępowaniem wielu pasterzy i kondycją Kościoła. W wizji błogosławionej Anny Katarzyny Emmerich ukazany jest obraz niszczenia Kościoła w symbolicznym obrazie niszczenia budowli. Święta siostra Faustyna, ku swemu zaskoczeniu ujrzała Chrystusa biczowanego najboleśniej przez dusze konsekrowane.
   Ojciec Gabriele Amorth, egzorcysta Watykanu w wywiadzie udzielonym panu Dominikowi Tarczyńskiemu, wzmiankuje o ingerencji zła w ciało Kościoła. Przykłady można mnożyć.
   Obłudą byłoby udawanie, że zła nie ma i grzechem aprobowanie niegodziwych zmian takich, jak profanacja zawierająca się w geście przyjęcia Ciała Pana Jezusa do ręki i na stojąco (pod hasłem ujednolicania).
   Naszym obowiązkiem wiernych jest wielka modlitwa i ofiara za Kapłanów. Rozumiem Pańskie wzburzenie wynikające ze świadomości tej strasznej walki. Nawet kiedy trzeba powiedzieć o prawdzie i grzechem byłoby tego zaniechać, to sąd leży w kompetencjach Boga Ojca. Odpowiedzialność Kapłana jest ogromna w porównaniu z odpowiedzialnością wiernego. Mamy obowiązek o nich walczyć z całego serca, tym bardziej wiedząc, jak potworny atak jest na nich ukierunkowany.
   Największym orężem w ręku wiernego jest Różaniec Święty odmawiany z miłością.
   Niewiasta obleczona w słońce zwycięży.

 3. Ania pisze:

  Wizerunek pomnika Chrystusa Zbawiciela z Rio de Janeiro został kilkukrotnie sprofanowany przy okazji Mundialu. W najgorszym wypadku przedstawiono postać Pana z kobietą w bikini i butelką.

  Sprofanowano pomnik Chrystusa Odkupiciela z Rio de Janeiro. Jeden z brytyjskich punktów bukmacherskich, Sporting Index, przedstawił figurę Zbawiciela trzymającego w jednym ręku kobietę w bikini, a w drugim – butelkę. Sprawa ta wywołała oburzenie nie tylko w Kościele i wśród organizacji chrześcijańskich, ale także w brytyjskiej Radzie Reklamy. Gremium poinformowało w BBC, że reklama przedstawiająca w ten sposób słynną figurę obraża uczucia chrześcijan. Rada skrytykowała ponadto sugerowane przez reklamę połączenie szczęścia z sukcesami seksualnymi.

  http://www.fronda.pl/a/profanacja-pomnika-chrystusa-pan-z-butelka-i-kobieta-w-bikini,40382.html

 4. Ania pisze:

  Autobus 666 do Hel(l)
  „Gdzie nad morzem odbędziemy najbardziej niezapomnianą jazdę? Zaczynamy w Dębkach lub Karwi, kończymy w Helu. Pod dworcem kolejowym wsiadamy do naprawdę piekielnego autobusu linii… 666!” I podpis pod ilustracją (obowiązkowo oczywiście jest na nim zdjęcie atrakcyjnej pupci w modnym bikini) „Linia szatana”, czyli najbardziej diabelska linia autobusowa na Pomorzu, którą można dojechać prosto do Helu” Oczywiście jest to aluzja do nazwy miejscowości Hel, w wymowie podobnej do angielskiego słowo „piekło” – „Hell”.

  Symbolika nie kończy się jednak na samej cyfrze, tylko rozpoczyna się w miejscu interpretacji tejże cyfry. Symbolika satanistyczna to dość obszerne zjawisko i niektóre symbole bardzo mocne wśród samych satanistów, nie są powszechnie znane (np., cyfra 18, czyli suma 6+6+6), o tyle cyfra 666, funkcjonuje w pop-kulturze i nawet dzieci udające satanistów używają tego motywu. Cyfra ta należy więc do arsenału „żarcików”, które „straszą” nas na każdym rogu na wakacjach. Możemy od przyjazdu do takiego Helu zajadać się diabelską pizzą, kupić sobie pamiątkę z kościotrupem, albo maskę upiora. Oczywiście co chwilę wzdychamy, że jest tu „dobrze jak w piekle”. Tak przyzwyczajamy się do tego że w piekle jest przyjemnie. Dziecku wychowanemu w takich nastrojach, do głowy już nie przyjdzie, że przed piekłem należy uciekać.
  http://www.fronda.pl/blogi/najlepsze-pastwiska-sa-w-cova-da-iria/autobus-666-do-hell,40065.html

 5. roza pisze:

  Amnesty International oskarża Izrael o umyślne atakowanie szpitali

  08.08.2014

  Amnesty International oświadczyła w czwartek, że ma coraz więcej sygnałów wskazujących na „umyślne atakowanie” szpitali i karetek pogotowia przez armię izraelską podczas ofensywy w Strefie Gazy. Domaga się niezwłocznego wdrożenia dochodzenia w tej sprawie.

  W komunikacie ogłoszonym w Londynie międzynarodowa organizacja obrony praw człowieka napisała, że podczas całej trwającej miesiąc ofensywy izraelskie siły zbrojne zdawały się świadomie wybierać jako cel palestyńskie szpitale i personel medyczny. Szpitalom w Strefie Gazy brakuje wody, bandaży, podstawowych leków.

  Według Amnesty International ataki na te cele przybrały na sile po 17 lipca i były wymierzone zwłaszcza przeciwko palestyńskim karetkom pogotowia i wszystkim, którzy próbowali ewakuować rannych.

  – Mrożące krew w żyłach świadectwa kierowców karetek pogotowia Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca oraz ludzi, którzy starali się ewakuować rannych w izraelskich atakach składają się na straszliwy obraz sytuacji, w jakiej musieli pod bombami nieść pomoc ofiarom ataków i sami stawali się ich ofiarami – głosi komunikat poparty zeznaniami członków palestyńskiej służby medycznej.

  Dyrektor AI ds. Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, Philip Luther, uważa, że jeszcze bardziej alarmujące są coraz liczniejsze fakty, z których wynika, że armia izraelska atakowała bezpośrednio ośrodki szpitalne i pracowników służby zdrowia.

  Luther przypomina, że prawo międzynarodowe „kategorycznie zabrania tego rodzaju ataków, stanowią one bowiem zbrodnie wojenne”.

  Izraelskie bomby i pociski zniszczyły lub uszkodziły m.in. 17 palestyńskich karetek pogotowia. Dwie osoby z ich obsługi zginęły, a 37 kierowców i sanitariuszy zostało rannych.

  – Sytuacja dojrzała całkowicie do tego, aby zajął się nią Międzynarodowy Trybunał Karny – oświadczył Luther.
  http://www.mp.pl/kurier/105429

 6. roza pisze:

  Szczyt hipokryzji demokratów z USA!
  Stworzyli spot, w którym matka promuje aborcję dla własnej córki.

  Demokraci z Kolorado stworzyli spot promujący zabijanie dzieci, w którym to matka domaga się dla własnej córki aborcji!

  Oprócz standardowych zagrywek mówiących o „wyborze”, słyszymy w nagraniu, że stanowisko obrońców życia jest zacofane -„mamy 2014 rok”.

  Spot stara się grać na emocjach. Ukazana jest matka trzymająca na kolanach córkę maksymalnie 10-letnią. Przekonuje, że jej córka powinna mieć prawo do wyborów, które ona miała. Czyli przyszła babcia promuje zabijanie wnucząt. A wszystko dla „dobra” córki.
  http://gosc.pl/doc/2112836.Szczyt-hipokryzji-demokratow-z-USA

 7. roza pisze:

  Choroby psychiczne po in vitro
  Średnio 30-procentowy wzrost ryzyka, ale mechanizm nadal nieznany

  Dr hab. Andrzej Lewandowicz

  Share on emailShare on facebookShare on twitterMore Sharing Services
  Dotychczasowe doniesienia o związku metod sztucznego wspomagania rozrodu z wrodzonymi wadami rozwojowymi skupiały się głównie na zaburzeniach somatycznych.

  Z oczywistych względów mniej uchwytne, ale równie istotne medycznie i społecznie są zaburzenia psychiczne. Te mogą ujawniać się w bardzo odległym czasie.

  Wyniki badania zaprezentowane podczas corocznej konferencji Europejskiego Towarzystwa Rozrodu Ludzkiego i Embriologii (European Society of Human Reproduction and Embryology, ESHRE) w Monachium (29 czerwca – 2 lipca br.) sugerują jasno – dzieci poczęte za pomocą metod „leczenia niepłodności” charakteryzują się ryzykiem zapadnięcia na choroby psychiczne zwiększonym o blisko jedną trzecią w stosunku do dzieci poczętych drogą naturalną. (por. „IVF babies face greater risk of mental illness”, 30/06/2014, http://www.scotsman.com, gdzie podano górną granicę otrzymanych wyników, tj. 33 proc.). Ryzyko to na konferencji akceptującej techniki in vitro ocenione zostało jako niebezpieczne, ale niewysokie. Nie wiadomo nic o mechanizmach kumulacji tego ryzyka w kolejnych pokoleniach, a mechanizm uszkodzeń, które prowadzą do problemów psychicznych u dziecka wskutek stosowania metod wspomagania rozrodu, nie jest znany. Doniesienie mówi o przetrwałym charakterze zaburzeń, utrzymującym się w okresie dzieciństwa (0-19 lat) aż do wieku dorosłego, określonego w badaniu jako powyżej 20 lat.

  Prezentowane badanie kohortowe pt. „Increased risk of psychiatric disorders in children born to women with fertility problems: results from a large Danish population-based cohort study” (por. Abstracts of the 30th Annual Meeting of ESHRE, Munich, Germany, 29 June – 2 July, 2014, Vol. 29 Supp 1 2014, strona i28), przeprowadzone m.in. w University of Copenhagen i przez Danish Cancer Society Research Center, było pierwszym na tak szeroką skalę, które porównało ryzyko zaburzeń psychicznych, takich jak schizofrenia lub autyzm u dzieci poczętych drogą naturalną oraz poczętych z matek po „leczeniu niepłodności”.

  W badaniu przeanalizowano dane dotyczące 2 430 826 dzieci, z których 124 384, tj. 5 proc. urodzonych zostało przez matki z problemem niepłodności w latach 1969-2006. Przeprowadzono analizę pod kątem odnotowanych problemów psychicznych aż do roku 2009.

  Dla obiektywnej oceny należy zwrócić uwagę, że analiza zaburzeń u dzieci urodzonych w okresie 37 lat rozpoczyna się od 1969 roku, podczas gdy pierwsze dziecko z zapłodnienia in vitro urodziło się w 1978 roku. Tak więc okres 9 lat (na 37) nie obejmował metody in vitro, a jedynie mógł obejmować inne dostępne wówczas techniki wspomaganego rozrodu, jak sztuczną inseminację. Mechanizmy prowadzące do zwiększenia ryzyka zaburzeń psychicznych mogły być w tym przypadku inne.

  Odnotowano, że 170 240 dzieci objętych analizą w okresie o medianie 20 lat (0-41 lat), przyjętych zostało do szpitali z powodu ujawnionych zaburzeń psychicznych, przy czym dzieci urodzone przez matki z problemem niepłodności hospitalizowane były średnio o 30 proc. częściej, tj. współczynnik ryzyka HR dla wszystkich zaburzeń psychicznych wyniósł 1.30, przy 95-procentowym przedziale ufności (CI) (1.27-1.33). Wzrost ryzyka zaburzeń psychicznych określono jako statystycznie znamienny dla schizofrenii i psychoz (HR=1.25; 1.15-1.36), zaburzeń afektywnych (HR 1.27; 1.20-1.34), niepokoju (HR= 1.33; 1.28-1.38), zaburzeń łaknienia (HR=1.10; 1.01-1.21), opóźnienia rozwoju umysłowego (HR=1.26; 1.15-1.38), rozwoju umysłowego, włączając spektrum autystyczne (HR=1.19; 1.13-1.25). Zaskakująco wysokie ryzyko względne dotyczyło zaburzeń emocjonalnych i zaburzeń zachowania (HR=1.37; 1.31-1.43). Wyniki były zbliżone dla analizy subpopulacji w wieku 0-19 lat oraz w grupie powyżej 20 lat, sugerując przetrwały charakter zmian. W ograniczeniach badania wymieniono, że analizowane problemy psychiczne prawdopodobnie zostały niedowartościowane (a więc ich ryzyko zaniżone) w związku z faktem, że analizowane były tylko ostre stany psychiatryczne, wymagające hospitalizacji.

  Komentarze sugerują, że 1,9 proc. zaburzeń psychicznych w Danii związanych jest z poczęciem dziecka przez matki z problemem niepłodności, w praktyce najczęściej poddawanych zapłodnieniu metodą in vitro. Według relacji medialnych, prowadzący badanie (dr Allan Jensen) podkreśla, że na podstawie przeprowadzonego badania nie da się ustalić, czy obserwowany wzrost ryzyka chorób psychicznych związany był z niepłodnością matki czy zastosowaniem metod „leczenia niepłodności”, tj. sztucznego wspomagania rozrodu. Sugeruje, że „chociaż mechanizm leżący u podstawy zwiększonego ryzyka jest nieznany, to generalnie wierzy się, że niepłodność odgrywa większą rolę w efektach ubocznych niż procedury leczenia”. […] Wiadomo, że choroby psychiczne do pewnego stopnia mają składową genetyczną”.

  Ponieważ nauka oparta ma być na faktach, nie można nie odnieść się do argumentacji odwołującej się do „generalnych wierzeń”. Tę linię argumentacji należy szeroko skomentować, także dlatego, że płynie ona ze strony klinik in vitro i towarzystw medycyny rozrodu w Polsce. Są to argumenty oparte nie na wiedzy odnośnie do mechanizmów (bo ta jest nieznana, jak podkreślił sam autor cytowanego badania), ale myśleniu życzeniowym.

  Kliniki te arbitralnie twierdzą, że wady wrodzone, które powstają w wyniku procedury in vitro, nie są wynikiem stosowania samej procedury, a jedynie wynikają z problemu niepłodności rodziców, np. na tle wieku matki. O ile takie tłumaczenie może wydawać się zasadne w przypadku wad genetycznych (udowodniony wzrost ryzyka powstawania nieprawidłowych komórek jajowych po 40. roku życia, tj. zwiększenie ryzyka trisomii 21 i zespołu Downa), o tyle nie można uzasadnić nim wzrostu ryzyka wad epigenetycznych spowodowanego manipulacjami in vitro. Wiadomo w świetle dostępnych wyników badań, że procedura ta wiąże się z zaburzeniami epigenetycznymi, tj. nie zmianami kodu genetycznego (jak w przypadku „prostych” mutacji, delecji czy aberracji chromosomalnych), ale zaburzeniem metylacji nici DNA i zmianami przestrzennej struktury chromatyny, tj. połączeń nici DNA z białkami.

  W szczególności wykazano wzrost prawdopodobieństwa defektów piętnowania rodzicielskiego (ang. gameting imprinting) wskutek metod zapłodnienia in vitro. Mogą one odbywać się na etapie zaburzonego dojrzewania komórki jajowej uzyskiwanej przez sztuczną stymulację jajników, podczas samego zapłodnienia w pożywce w metodzie in vitro, lub podczas początkowej fazy wzrostu zarodka w pożywce hodowlanej i rzutują na cały rozwój prenatalny. Proces piętnowania związany z metylacją DNA, obejmujący ok. 1 proc. genów, umożliwia różnicowanie, która nić DNA pochodzi od ojca, a która od matki, wiążąc się z normalnymi zmianami aktywności tych genów. Zaburzenie imprintingu prowadzi do niewłaściwej aktywacji pewnych genów ojcowskich lub genów matczynych w obrębie tej samej pary chromosomów (alleli), co leży u podstawy wad epigenetycznych.

  Obalone mity

  Bezpodstawne jest twierdzenie, że wrodzone wady rozwojowe wynikają jedynie z wieku matki lub z samego jej problemu niepłodności, co próbują sugerować środowiska in vitro. Ekspert w dziedzinie genetyki prof. dr hab. Stanisław Cebrat, odpierając tę linię argumentacji, zobrazował zagadnienie przykładem z weterynarii, w której in vitro stosuje się nie do ominięcia problemu bezpłodności zwierząt, ale pełnego przejęcia kontroli nad ich rozmnażaniem. „Z analiz publikowanych danych wynika, że takie niewłaściwe piętnowanie występuje aż 17-18 razy częściej po in vitro niż u dzieci poczętych w naturalny sposób. W publikacjach, w których już przyjmuje się zwiększone prawdopodobieństwo wystąpienia błędów w piętnowaniu rodzicielskim, próbuje się to tłumaczyć współwystępowaniem tych defektów z cechą bezpłodności rodziców. Jest to absurdalne tłumaczenie, ponieważ te same defekty występują po rozmnażaniu in vitro u myszy i u bydła, a przecież nikt nie stosuje u tych zwierząt technologii in vitro po to, aby ominąć ich bezpłodność” (por. wywiad „In vitro jest niebezpieczne dla ludzkości”, „Nasz Dziennik”, 27-28 listopada, nr 277 (3903)).

  W dalszym ciągu enigmatyczne i mało poznane zagadnienia epigenetyki w medycynie rozrodu, o wadze podkreślanej przez polskiego genetyka, podnoszone będą na konferencji ESHRE 26-27 września br. w Lizbonie.

  Należy dodać, że gdyby wzrost ryzyka wad wrodzonych wiązał się nie ze stosowaniem proceury in vitro, a tylko z wiekiem matki lub jej problemem niepłodności, to zapładnianie kobiet poprzez łamanie naturalnych barier chroniących przed poczęciem dzieci z wadami wrodzonymi (do czego sprowadza się manipulacja in vitro łącząca komórkę jajową z plemnikiem de facto siłą) jest nadal moralnie, a także medycznie nieusprawiedliwione. Uwzględnia bowiem świadomość faktu możliwych negatywnych konsekwencji ingerencji biotechnologicznej dla zdrowia i życia człowieka, bez wskazań medycznych w postaci ratowania zdrowia lub życia ludzkiego.

  W praktyce, gdy te naturalne bariery chroniące przed defektami zostają złamane przez in vitro, przynosząc medyczne konsekwencje, ośrodki sztucznego rozrodu próbują karykaturalnie naśladować naturę, posługując się eugeniką. Argumentem na ich postępowanie ma być przywoływany fakt, że w „naturze również następuje selekcja”. Analogia w postaci selekcji ciężko chorych pacjentów na łóżkach szpitalnych, przeznaczonych do eutanazji tylko dlatego, że „w naturze również umierają ludzie”, np. wskutek kataklizmów, ukazuje niemoralność i brak racjonalnych podstaw takiego myślenia.

  Należy poczekać na szersze publikacje wyników prezentowanych na konferencji ESHRE w Monachium. Niemniej jednak alarmujące doniesienia powinny prowadzić do natychmiastowego wstrzymania eksperymentów dotyczących sztucznego rozrodu z udziałem ludzi.
  http://www.naszdziennik.pl/wp/90207,choroby-psychiczne-po-in-vitro.html

 8. roza pisze:

  Dwaj funkcjonariusze Straży Miejskiej, którzy widzieli sprawców podpalenia instalacji „Tęczy” w Warszawie i nie interweniowali, zostaną zwolnieni ze służby. Taką decyzję podjęto po wszczętym w czwartek postępowaniu dyscyplinarnym – podała rzeczniczka straży. Według nieoficjalnych informacji strażnicy spali w samochodzie.

  W czwartek rano policja zatrzymała dwóch mężczyzn podejrzewanych o podpalenie instalacji na pl. Zbawiciela. Ogień zauważono na monitoringu miejskiego. Na miejsce wezwano straż pożarną, która ugasiła pożar. Spłonęło kilka metrów instalacji. Z relacji świadków wynikało, że w pobliżu „Tęczy” byli dwaj strażnicy miejscy, widzieli sprawców, ale nie podjęli działań.
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019393,title,Straznicy-miejscy-ktorzy-nie-interweniowali-ws-Teczy-beda-zwolnieni,wid,16805177,wiadomosc.html

 9. Ania pisze:

  Wreszcie ruszył portal katolickich lekarzy
  Oto powstała internetowa baza kontaktów do lekarzy (nie tylko ginekologów), stosujących metody rozpoznawania płodności MRP (NPR), niezapisujących antykoncepcji i nie promujących aborcji.

  Wreszcie mamy konkretną listę lekarzy, nie tylko ginekologów, którzy naprawdę służą pacjentom.

  Jak informuje „Gość Niedzielny” „powstała internetowa baza kontaktów do lekarzy (nie tylko ginekologów), stosujących metody rozpoznawania płodności MRP (NPR), niezapisujących środków antykoncepcyjnych, niezalecających in vitro, ani aborcji”. Listę lekarzy można znależć pod adresem: oplodnosci.pl.

 10. wobroniewiary pisze:

  Śmierć, która otworzyła serca
  Widok zabitych w łonie matki czworaczków wywołał szok wśród pracowników kliniki aborcyjnej. Kilkoro z nich odeszło z pracy i zaprzestało haniebnego procederu.

  Abby Johnson z fundacji „And Then There Were None” otrzymała wstrząsającego e-maila. Była pracownica kliniki aborcyjnej opisała w nim przypadek, który zmienił życie jej i kilku innych pracowników placówki.

  „Pewnego popołudnia przyszła do naszej kliniki kobieta skarżąca się na okropny ból. Wcześniej otrzymała ona w innej klinice aborcyjnej dużą dawkę Misoprostolu (środka o działaniu aborcyjnym), który miał zabić jej dzieci. Była już w drugim trymestrze ciąży” – czytamy w e-mailu opublikowanym na portalu Lifenews.com. Jak wyjaśniono, kobieta została zaprowadzona do łazienki. „Wszyscy byliśmy przerażeni wydarzeniami, które rozegrały się w ciągu kilku minut” – zaznacza autorka e-maila.

  W dalszej jego części opisuje, jak kolejno rodziły się martwe dzieci. Ogromnym szokiem dla obecnych przy aborcji byli dwaj chłopcy, którzy mieli w pełni uformowane ramiona i silnie się obejmowali. Natomiast czwarte dziecko zostało usunięte z łona jego matki specjalną pompą ssącą i przyszło na świat w kawałkach.
  http://www.naszdziennik.pl/swiat/90253,smierc-ktora-otworzyla-serca.html

 11. wobroniewiary pisze:

  PILNA PROŚBA OD AGNIESZKI, MAMY WIKTORII

  Potrzebuję dla Wiktorki maść i krem Madecassol-m.in.na blizny,niestety nie jest dostępny w Polsce i na internecie.Jeśli ktoś ma możliwość pomóc mi w załatwieniu tego specyfiku mojemu dziecku to bardzo proszę
  Produkowany jest we Francji,w Belgii i Turcji…,podobno kosztuje ok.70zł.
  zdjęcie:

 12. julia pisze:

  znalazłam stronke gdzie ktos takowy chce sprzedac , moze obyłoby sie bez sprowadzania z zagranicy
  http://poznan.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1788036000/poznan-Madecassol-krem-1-na-swieze-i-stare-blizny.html

 13. Ania pisze:

  Włoska firma pogrzebowa Taffo Funeral Service w ramach jednej ze swoich usług ma do zaproponowania kobietom diamentowe pierścionki wykonane z prochów ich zmarłych.

  Aby stać się właścicielką takiej biżuterii, trzeba dostarczyć firmie odpowiednią ilość skremowanego ludzkiego ciała, a zakład pogrzebowy Alessandro Taffo, przekształci je na diament. Metoda ta nazywa się we Włoszech „diamantificazione”.
  http://www.fronda.pl/a/wloska-firma-robi-diamentowe-pierscionki-z-ludzkich-prochow,40428.html

 14. wobroniewiary pisze:

  „Oto wszyscy czciciele tego bożka zawstydzą się; jego wykonawcy sami są ludźmi. Wszyscy oni niechaj się zbiorą i niech staną! Razem się przestraszą i wstydem okryją.” Iz 44,11 ….raz siódmy

 15. Pingback: Zatrzymajmy czarną mszę w Oklahomie: od dziś 1-minutowa krucjata modlitewna | Biały, bardzo biały

 16. Marianna pisze:

  W odpowiedzi na temat wpisu – dramatyczny jest fakt, że tych czarnych mszy jest wiele, są połączone z potwornością tortur i ofiar z ludzi.
  Poniżej wklejam link do cyklu filmów „Problem satanizmu”. Jest to charakterystyka zjawiska i jego inwazji poparta świadectwami osób ocalonych, byłych satanistów. Filmy zawierają drastyczne informacje, m.in. o morderstwach rytualnych dokonywanych na dzieciach urodzonych wyłącznie w tym celu. Proszę Adminów o decyzję, czy link ma pozostać.

 17. Marianna pisze:

  Chciałabym dodać, że w jednej z części tego filmu były satanista świadczy o tym, w jaki sposób sataniści starają się dotrzeć do dzieci by je zniszczyć poprzez bajki, pisma z elementami okultyzmu i wszelkie inne dostępne środki. Młodzież niszczy się m.in. muzyką i sataniści dokonujący najgorszych zbrodni, czynili to pod wpływem muzyki. To ŚWIADECTWO DLA TYCH, KTÓRZY ŚMIEJĄ SIĘ I KPIĄ, ŻE SIĘ WSZĘDZIE WIDZI DIABŁA.
  Z Panem Bogiem.

 18. ta pisze:

  Reblogged this on anetatomon and commented:
  biere

 19. wobroniewiary pisze:

  USA: kościelna kampania przeciw czarnej mszy w Oklahomie

  21 września w miejskiej sali koncertowej w Oklahoma City ma zostać odprawiona „czarna msza”. Jej inicjatorem jest satanistyczna grupa Dakhma of Angra Mainyu. Miejscowy ordynariusz abp Paul S. Coakley wezwał wszystkich wiernych do modlitwy, pokuty, procesji eucharystycznych i nabożeństw w intencji odwołania tego świętokradzkiego wydarzenia. „To okropne bluźnierstwo jest rozmyślnym atakiem na Eucharystię, jak również na fundamentalne prawdy wiary wszystkich chrześcijan” – napisał abp Coakley w liście do wiernych diecezji Oklahomy.

  Mimo wielu próśb i żądań odwołania „czarnej mszy” płynących z lokalnej archidiecezji, jak i od licznych wiernych, urząd miejski wciąż podtrzymuje decyzję o wynajęciu sali grupie satanistycznej. W uzasadnieniu powołuje się na pierwszą poprawkę do Konstytucji Stanów Zjednoczonych, która nie pozwala na zakazanie wystawienia jakichkolwiek produkcji artystycznej ze względu na jej treść. Sataniści zapowiedzieli, że podczas rytuału będą używać autentycznej, konsekrowanej Hostii wykradzionej z kościoła. Do swego obrzędu wprowadzą jednak pewne zmiany tak, aby być w zgodzie z prawem stanowym Oklahomy odnośnie nagości, publicznego oddawania moczu oraz aktów seksualnych.

  W tej sytuacji abp Coakley prosi wiernych diecezji o codzienną modlitwę różańcową, uczestnictwo w godzinie świętej, a księży szczególnie o to, aby po każdej Mszy odmawiano modlitwę do św. Michała Archanioła. Wstęp na „czarną mszę” kosztuje 15 $ i uczestniczyć w niej mogą osoby, które ukończyły szesnasty rok życia. W przeszłości sataniści z Oklahomy próbowali już dwukrotnie odprawić tam „czarną mszę”, jednak w obu przypadkach doszło do jej odwołania. W styczniu bieżącego roku sekta „Świątynia satanistyczna” (Satanic Temple) bezskutecznie próbowała postawić w Oklahomie dwumetrowy pomnik szatana przed miejskim Kapitolem. Archidiecezja Oklahoma City przypomina, że satanistyczny rytuał nie jest „czarną rozrywką”, lecz śmiertelnie poważną, bałwochwalczą i obsceniczną inwersją Mszy św.
  Źródło: http://pl.radiovaticana.va/news/2014/08/11/usa:_ko%C5%9Bcielna_kampania_przeciw_czarnej_mszy_w_oklahomie_/pol-818813

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s