Dzieci uczą się literek z powyginanych penisów czyli „standardy edukacji seksualnej Światowej Organizacji Zdrowia” w praktyce

Szczyty obleśnej demoralizacji – czyli
„standardy edukacji seksualnej Światowej Organizacji Zdrowia”

To są skutki przekraczania granicy absurdu w seksualnej edukacji dzieci. W norweskich szkołach maluchy dostały książki, w których zamieszczono obsceniczne ilustracje. Dzieci uczą się literek z powyginanych, nagich mężczyzn i… penisów!!! – informuje portal scanpress.net.

Na obrzydliwą treść szkolnego podręcznika zwróciła uwagę Polka mieszkająca w Trondheim, której dzieci uczęszczają do tamtejszej szkoły podstawowej. Kobieta powiadomiło media i wybuchała awantura.

Agnieszka Wojtowicz zauważyła obrazki, gdy jej córki (chodzące do pierwszej klasy) zaczęły odrabiać zadanie domowe – pisze tvn24pl. „Przy okazji nauki alfabetu dzieci musiały podpisać obrazki. Rysunki przedstawiały nagie postaci z mocno uwydatnionymi narządami płciowymi, w dodatku w dziwnych sytuacjach”.

Norweski dziennik „VG” opisuje, że obrazek, który należało podpisać „elefant” (słoń), przedstawiał nagiego chłopca leżącego pod drzewem, który siusiał wprost do trąby słonia. Poza tym literkę „e”, czyli „epler” – jabłka, w innych zadaniach było jako „ereksjon” (wzwód) i „ejakulasjon” (wytrysk).

A norweski minister edukacji Torbjorn Roe Isaksen nic bulwersujące w rysunkach nie zobaczył. – Może to właśnie my, dorośli, najbardziej reagujemy negatywnie na widok tego obrazka, bo myślimy inaczej niż dzieci – miał stwierdzić rozbawiony minister.

Ohyda, głupota, wynaturzenie!!!
za: kliknij

*****************
U nas w Polsce też próbuje się tę diabelską „edukację” przepchnąć – poznaj „standardy edukacji seksualnej Światowej Organizacji Zdrowia”

Teoria gender przenika bardzo mocno w dwóch sferach. Po pierwsze, przenika w sferze edukacji. Po drugie, przenika w sferze polityki. W sferze edukacji przenika w zakresie wychowania. W chwili obecnej poczynając od przedszkola, idąc przez szkołę podstawową, gimnazjum aż po studia. Po studia wyższe, tzw. gender studies, które w tej chwili są uprawiane na wszystkich  większych uniwersytetach w Polsce. Od Uniwersytetu Jagiellońskiego, aż po Uniwersytet Warszawski, czy poznański, łódzki, białostocki bądź toruński.
Nas może jednak bardziej zainteresować to, co próbuje się dokonać na gruncie edukacji na poziomie szkoły podstawowej i gimnazjalnej.

          22 kwietnia 2013 roku na konferencji z udziałem ministra edukacji i zdrowia były omawiane standardy edukacji seksualnej Światowej Organizacji Zdrowia.

Wiek 0-4 lat:  Radość i przyjemność z dotykania własnego ciała, masturbacja. Świadomość, że związki są różnorodne; różne koncepcje rodziny.

Wiek 4-6 lat:  Związki osób tej samej płci. Szacunek dla różnych norm związanych z seksualnością. Zadowolenie i przyjemność z dotykania własnego ciała (masturbacja / autostymulacja).

Wiek 6-9 lat:  Zmiany dotyczące ciała, miesiączkowanie, ejakulacja. Wybory dotyczące rodzicielstwa i ciąży. Mity dotyczące prokreacji. Rożne metody antykoncepcji. Akceptacja różnorodności.

Wiek 9-12 lat:  Skuteczne stosowanie prezerwatyw i środków antykoncepcyjnych. Przyjemność, masturbacja, orgazm. Różnice między tożsamością płciową i płcią biologiczną; miłość wobec osób tej samej płci. Akceptacja różnych opinii, poglądów i zachowań w odniesieniu do seksualności.

Wiek 12-15 lat:  Podejmowanie świadomego wyboru co do metody antykoncepcji i jej skuteczne stosowanie. Tożsamość płciowa i orientacja seksualna, w tym „coming out” / homoseksualizm. Ciąża (także w związku między osobami tej samej płci). Umiejętność negocjowania i komunikowania się w celu uprawiania bezpiecznego seksu.

Wiek 15 lat:  Krytyczne podejście do norm kulturowych / religijnych w odniesieniu do ciąży, rodzicielstwa itp.. Akceptacja różnych orientacji seksualnych i tożsamości. Zmiana możliwych negatywnych odczuć, odrazy i nienawiści wobec homoseksualizmu na akceptację różnic seksualnych. Dokonanie „coming out”u (czyli ujawniania wobec innych uczuć homoseksualnych lub biseksualnych). Struktura rodziny i zmiany, małżeństwa z przymusu, homoseksualizm / biseksualizm / aseksualność, samotne rodzicielstwo.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Zagrożenia duchowe i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

15 odpowiedzi na „Dzieci uczą się literek z powyginanych penisów czyli „standardy edukacji seksualnej Światowej Organizacji Zdrowia” w praktyce

 1. Jan pisze:

  Przewodniczący KEP Włoch: gender jest przemocą
  – Z Zachodu usiłuje się narzucić światu myśl rzekomo „jedynie słuszną” – powiedział kard. Angelo Bagnasco w wywiadzie dla Radia Watykańskiego, nazywając instytucje międzynarodowe mianem „nowej dyktatury”.
  http://www.prawy.pl/z-zagranicy2/7253-przewodniczacy-kep-wloch-gender-jest-przemoca

 2. fornal53 pisze:

  Ohyda, spustoszenie serc od najmłodszych lat, plan złego, by przez nieczystość nas zniszczyć. perfidia nieukryta. Problem cywilizacji śmierci i władzy masońskiej. Może to z masonerią śmiesznie brzmi, ale to jest typowa taktyka masonów rytu szkockiego. Rozwalić naszą cywilizację na froncie kulturowym. Idzie im jak po maśle. Lecz zapominają, że mamy Pana, Boga mocnego, stworzyciela nieba i ziemi, jego Syna Jezusa Chrystusa zmartwychwstałego i Ducha Świętego ! Mamy Kościół Katolicki, Mamusię najukochańszą, całe rzesze świętych i miriady miriad aniołów. Bracia i siostry, pokornego serca bądźmy, kochajmy nieprzyjaciół naszych i siebie nawzajem… prości w sercu. Pozdrawiam Adminów i czytelników tej strony. Pokój wam! Jezus jest Panem!

 3. wobroniewiary pisze:

  Dziś przed Sejmem pikieta przeciw groźnej konwencji

  W dniu dzisiejszym w Sejmie odbędzie się drugie czytanie “konwencji przemocowej”, która zawiera zapisy wprowadzające do polskiego prawa pojęcie płci społeczno-kulturowej oraz daje narzędzia do upowszechniania zabijania poczętych dzieci.

  W związku z tym między godziną 17.00 a 19.00 przed Sejmem odbędzie się pikieta zorganizowana przez Fundację Pro-prawo do życia. Będziemy stali z plakatem informującym, że przemoc wobec kobiet dotyczy szczególnie dziewczynek przed narodzeniem.

  Pikieta jest formą apelu do posłów, aby nie ratyfikowali dokumentu, który wbrew swojej nazwie nie ochroni kobiet przed przemocą, ale wręcz ją rozpropaguje. Uważamy, że prawo powinno chronić przed przemocą każdego człowieka, niezależnie od jego wieku i płci. I takiej postawy będziemy się domagać od parlamentarzystów.
  Źródło: http://www.radiomaryja.pl/informacje/dzis-przed-sejmem-pikieta-przeciw-groznej-konwencji/

  • Maggie pisze:

   A czy aborcja to nie przemoc wobec poczętego dzieciatka?

   A czy X Przykazań nie chroni przed przemocą etc ?

   A co to za … płeć społeczno-kulturowa ? – czy ktoś wymyślając takie paragrafy nie powinien trafić do psychiatryka?

   W polskiej kulturze i gramatyce mamy rodzaj męski, żeński i nijaki…ale tylko mężczyznę, kobietę, dziecko: chłopiec, dziewczynka… zgodnie z tym jak Pan Bóg stworzył.

   …Oj, kłania sie tu bajka (Andersena?) „szaty cesarza/króla”… – czy dlatego, ze w tej bajce dziecko krzyknelo: król/cesarz jest nagi!, zaczyna sie dzieciom robić sieczke z mózgu, do swiadomosci wprowadzając „poprawnosc” polityki gender?

 4. olo13jcb pisze:

  Lesbijska kampania w telewizji. TVP wyemituje spoty… nieodpłatnie

  Telewizja Polska nieodpłatnie wyemituje spoty promujące związki par homoseksualnych. Spoty przygotowane przez Kampanię Przeciw Homofobii są przez władze telewizji traktowane jako… kampania społeczna.

  Jak wynika z ustaleń portalu Onet.pl, emisji pierwszych spotów na antenie TVP należy spodziewać się już w przyszłym tygodniu.

  Spot „Najbliżsi obcy” powstał na zlecenie Kampanii Przeciw Homofobii, a za jego produkcją stoją: Lowe Warsaw i Rochstar Prime Time. Film ukazuje dzień z życia pary lesbijek, które razem budzą się, jedzą, smucą i cieszą, a nawet modlą. Spot kończy sugestywny obraz rodziny i najbliższych obu głównych bohaterek, zebranych na przyjęciu z okazji czwartej rocznicy ich związku.
  W trakcie filmu wielokrotnie pada sugestia, że polskie prawo jest krzywdzące dla osób żyjących w związkach jednopłciowych.

  Pomimo kontrowersji związanych z przekazem zawartym w materiale filmowym władze TVP nie widzą problemu w jego nieodpłatnej emisji. Aktualnie czekają jedynie na skróconą wersję spotu, dostosowaną do telewizyjnych wymagań. Obecnie trwa on 1,5 minuty, natomiast w TVP wyemitowana ma zostać wersja 30 sekundowa.

  – Kampania Przeciw Homofobii traktowana jest na równi z innymi organizacjami pożytku publicznego. Telewizja Polska jest nastawiona na propagowanie otwartości i tolerancji, a spot „Najbliżsi obcy” jest przykładem dobrze zrealizowanej kampanii – zarówno pod względem warstwy wizualnej, jak i merytorycznej – która naświetla ogólnospołeczny problem (…) Nie możemy każdorazowo martwić się, czy ktoś nas za coś nie skrytykuje. TVP nawykła już do krytyki zarówno z jednej, jak i drugiej strony. Dlatego z równym spokojem przyjmujemy zarzuty rzekomej klerykalizacji, jak i rzekomego „lewactwa”. Sądzimy, że tak długo, jak telewizja jest karcona z obu stron społecznej i politycznej sceny, tak długo możemy być spokojni, że wypełniamy misję publiczną we właściwy i wyważony sposób – tłumaczy w rozmowie z portalem Onet.pl rzecznik TVP Jacek Rakowiecki.

  Aby nie przyczyniać się do promocji spotu, celowo nie zamieszczamy go w tym materiale.

  http://niezalezna.pl/60625-lesbijska-kampania-w-telewizji-tvp-wyemituje-spoty-nieodplatnie

 5. wobroniewiary pisze:

  ❤ Powinnaś to skojarzyć z tym, co tu spotykasz i jak przybliżam się do ciebie. Powinno w twoim życiu zostać oddzielone to, co światowe, od tego, co duchowe tak, jak błyskawica rozpołowiła niebo. Ja nią jestem. I jestem niezmienny, jak nieruchoma błyskawica, którą widziałaś. A posłużyłem się człowiekiem, dzięki, któremu tu jesteś, z którym tu jesteś, by przemieniać twoje życie we Mnie.

  – Błyskawica jest przede wszystkim ogniem i też mocą…

  † Jestem ogniem i mocą Miłości. Chcę cię oczyścić. Chcę ci pokazać dobro i zło wyraźniej – nauczyć patrzeć, odróżniać, wybierać i pomagać wybierać innym.

  – W Piśmie błyskawica ma jeszcze inne znaczenie…

  † Niewiele brakuje do chwili Mojego przyjścia. Dlatego pora oddzielać dobro od zła. Granicą Ja jestem. Każdy będzie musiał wybrać, po której stronie stanie. Twoim zadaniem jest znosić w pokorze i poddaniu swoją ludzką nędzę i bezsilność i prosić o Moją pomoc. Moja pomoc potrzebna jest słabym i nędznym, a nie samowystarczalnym i silnym we własnym mniemaniu. Spójrz w prawdzie na swoją nędzę, błogosław ją i dziękuj za nią. Ona jest twoją ostoją i źródłem życia we Mnie. Pragnij poniżenia w oczach świata, by stało się twoim wybawieniem z grzechów pychy i próżności, które chcą cię zniszczyć.

  – Co zrobić z moim pragnieniem ucieczki na bezludną wyspę?

  † Realizować je wtedy, gdy nie ma obok kogoś, kto potrzebuje twojej pomocy.

  Ez 12, 23 «Nadchodzą dni, gdy każde widzenie
  stanie się rzeczywistością».

 6. wobroniewiary pisze:

  Tę książkę Ktoś polecił Jackowi – ja polecam ją każdemu, oto malutki fragment:

  Czy istnieją grzechy poważniejsze od innych?
  Z pewnością. Są to grzechy, które naruszają cześć Boga, jak na przykład bluźnierstwo, zabobon, przesądy, spirytyzm, magia, wróżbiarstwo. Tych grzechów Bóg się brzydzi (Pwt 18)2.
  Nawet jeden spośród nich może otworzyć drzwi demonowi i zaoferować mu mieszkanie w człowieku

  Czy przez cudze grzechy mogą zostać otwarte drzwi demowi?
  Z pewnością!
  1. Jeśli rodzice praktykowali czy praktykują w dalszym ciągu magię. Jeśli należeli lub w dalszym ciągu należą do sekt satanistycznych i tajnych stowarzyszeń, takich jak na przykład masoneria.
  Jeśli sięgali po rady jasnowidzów, wróżbiarzy, fetyszerów, guru czy magów4, bądź kontaktowali się z podejrzanymi osobami, przyjmowali od nich talizmany, amulety voodoo, itp. Uzdrawiacze, popisujący się odziedziczonymi czy nabytymi „darami”, praktykują (czasami nawet bezwiednie) magię jak prawdziwi czarownicy.
  3. Jeśli sami jesteśmy ofiarami zazdrości, urazy czy dobrowolnych nieczystych pragnień. Należy zauważyć, że wszystkie niezwalczone złe myśli (także i nasze) noszą same w sobie straszliwe konsekwencje, tym bardziej, jeśli o ile towarzyszą im klątwy, bluźnierstwa, czary.
  4. Jeśli jesteśmy obiektem rzucania uroku

  http://odnowabrzesko.pl/wp-content/uploads/2011/02/Uwolnienie.pdf

 7. Jan pisze:

  Dużo było mowy o minionym synodzie, trzeba przeczytać i ten moim zdaniem bardzo trafny tekst.

  Papież Franciszek i rozczarowani!
  „Po zakończeniu Nadzwyczajnego Synodu o Rodzinie rozczarowanymi okazali się zarówno ci, którzy wieszczyli zmianę doktryny Kościoła Katolickiego, jak i ci, którzy widzą w obecnym papieżu odstępcę i modernistę
  Można śmiało powiedzieć, że zakończone obrady obnażyły zamysły serc wielu. Mimo rzetelnych relacji prowadzonych przez media katolickie, nie obyło się bez manipulacji. Media głównego nurtu skupiły się na eksponowaniu wątków mających świadczyć o rzekomej rewolucji w Kościele. Natomiast samozwańczy strażnicy moralności kontynuowali krecią robotę ukazując Kościół podzielony i punktując wyimaginowane przewiny obradujących biskupów. ”

  Kościół jest skałą
  „Tymczasem nic się nie stało. Jak pisałem na łamach Frondy.pl wielokrotnie, Ewangelia jest niezmienna, a Kościół stoi na jej straży. Raziło więc niezrozumienie przez opinię publiczną roli Synodu, który w powszechnym przekazie był przedstawiany niemal jak kolegialna dykasteria zajmująca się zmianą doktryny za pomocą demokratycznego głosowania”

  „Od papieża Franciszka dostało się więc zarówno naiwnym reformatorom, jak i zamkniętym na drugiego człowieka faryzeuszom. Przyznał, że były momenty, gdy biskupi się zapędzali i chciało się powiedzieć „dość!”. Ale była też pokusa zamknięcia się na dialog.”

  Cum Petro et sub Petro
  „Papież zwrócił uwagę, że synod zawsze odbywa się cum Petro et sub Petro – z Piotrem i pod Piotrem, dlatego nie ma obaw, że nie będzie zachowana jedność czy też nauczanie Kościoła. Oczywiście tutaj mają problem ci, którzy wskutek nieposłuszeństwa wyłączają się sami z tego zgromadzenia. Zarówno ci, którzy traktują Boga jako tyrana, ograniczającego ich wolność, jak i ci, którzy podważają autorytet papieża, jak i poszczególnych biskupów, stając się ich nieudolnymi recenzentami na podstawie skrawków informacji, wyłapywanych w mediach.”

  „Biskupi podkreślili także piękno światła miłości małżeńskiej, zaręczyn, życia w czystości przedmałżeńskiej, a potem w otwartości na życie, płodności i wychowaniu dzieci w wierze. Łatwiej wówczas, w rodzinie, przeżywać te wszelkie trudności dnia codziennego, opierając się na zaufaniu do samego Boga. Wzorem takiej rodziny jest rodzina Chrystusa, Maryi i Józefa i takie jest odwieczne nauczanie Kościoła Katolickiego.”

  Posługa Konia Trojańskiego
  „Można więc stwierdzić, że rozczarowanymi okazali się zarówno ci, którzy oczekiwali, że manipulując przekazem Synodu, spełnią się ich złudne oczekiwania, że Kościół ulegnie duchowi tego świata. Mylili się także ci, którzy wieszczyli apokaliptyczne odejście od nauki Chrystusa w aspekcie rodziny i etyki seksualnej, aby móc triumfalnie odtrąbić swoje racje.”

  „Z drugiej strony zaś równie przykro było słuchać głosy świętego oburzenia współczesnych faryzeuszy, którzy jak starotestamentowi Żydzi uważają, że bycie chrześcijaninem oznacza wypełnianie nakazów i zakazów zawartych w przepisach prawa kościelnego, opieczętowanych przez zaaprobowanych kościelnych urzędników.”

  To kilka fragmentów ale trzeba przeczytać cały artykuł http://www.fronda.pl/a/papiez-franciszek-i-frajerzy,43044.html

 8. olo13jcb pisze:

  ++++++++++++++++++++

  MATTEO – oficjalny zwiastun

  ++++++++++++++++++++

  12antubis12
  Odtrutka na Halloween

  ++++++++++++++++++++

  KONDRAT-MEDIA
  Zwiastun filmu o zakonniku i wielkim egzorcyście, który umarł w opinii świętości w 1616 r..
  W młodości dokonał zabójstwa…
  Dziś nadal egzorcyzmuje.
  Skutki jego wstawiennictwa zostały przedstawione w filmie Michała Kondrata.
  Muzyka: Michał Lorenc.

 9. Ania pisze:

  „moim jedynym grzechem jest to, że podtrzymuję Słowo Boże”
  czyli bezgrzeszność wyznawców MBM

  Zwolennicy MBM najwidoczniej są bezgrzeszni. Tak wynika z ostatniej już modlitwy krucjaty, jaką wydała MBM. Co prawda, to że jest to ostatnia według niej modlitwa wcale nie oznacza, że nie będzie ich więcej. Przecież miała napisać Księgę Prawdy w trzy miesiące a tu już cztery lata, trzeci tom a końca nie widać. Ale do rzeczy. W modlitwie krucjaty 170, która szumnie nazywa się modlitwą o podtrzymywanie Słowa Bożego (chociaż jej zwolennicy jakoś mają z tym problem, robią wszystko by Słowo Boże przekręcić tak aby jakoś zgodziło się z Orędziami. A jak się nie zgadza, to mają niezłomny argument pod tytułem, że „trzeba zaufać Jezusowi” – w domyśle, przestać myśleć i zadawać niewygodne pytania.)

  W modlitwie czytamy:

  „Utrzymuj mnie w Światłości Twojego Oblicza, gdy moje prześladowanie się nasila, gdy moją jedyną winą jest podtrzymywanie Prawdy Świętego Słowa Bożego.:

  W oryginale jest nawet mowa dosłownie o grzechu (ang. ‚sin’) a nie o winie. Nie wiem jak ktoś może modlić się taką ‚modlitwą’ z czystym sumieniem. I w dodatku ta ironia, czy nawet sarkazm „moja jedyna wina to to, że podtrzymuję Słowo Boże’, a poza tym to jestem chodzącą doskonałością. Nic tylko pogratulować. Kiedy kanonizacja? Przepraszam za sarkazm ale ktoś sobie robi z was niezłe żarty i to nie o nas tutaj chodzi.

 10. Maria Magdalena pisze:

  Obrzydliwość z tym przyzwyczajaniem dzieci do seksu i to w sposób przeciwny naturze… Ja będąc dzieckiem przez pewien czas byłam- nie wiem jak to określić, nasuwa mi się zaburzona płciowo”, było to trochę z winy rodziców, byłam kolejną córką a czułam że ojciec wolałby mieć syna, poza tym NIE CHCIAŁAM być dziewczynką… nie lubiłam sukienek, długich włosów, dobrze się czułam wyglądając jak chłopak i nawet przez pewien czas myślałam w wieku dorastania, że jestem transseksualistą i powinnam zmienić płeć. Byłam wtedy daleko od Boga, z sakramentów miałam tylko chrzest, a w kościele kilka razy w życiu. Nawróciłam się wiele lat później. Dzisiaj absolutnie nie chciałabym być facetem, wiem że to były zaburzenia, które zniknęły. Pozostały mi jeszcze objawy biseksualizmu- nie jestem lesbijką, bo podobają mi się też mężczyźni,jak najbardziej, ale mam również skłonność do kobiet. Dzięki Bogu żyję w czystości, bo gdyby nie On to nie mając męża tonęłabym zapewne w pornografii.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s