Pielgrzymka do Św. Charbela – zbieramy intencje

Pielgrzymka do Św. Charbela

Św. CharbelSzczęść Boże! Witam wszystkich!
Jeżeli taka będzie wola Pana Boga to odwiedzę jako pielgrzym w listopadzie Liban. Zawiozę chętnie wasze wszystkie intencje, prośby, podziękowania. W celu odciążenia prowadzących stronę, proponuję składać intencje tylko na maile wymienione niżej:
ojciec.pio.2013@gmail.com
ojciec.pio.2014@gmail.com
Intencje przesyłajcie do 15 listopada.
Wzorem lat ubiegłych wszystkie intencje zbiorę w plik, wydrukuję i złożę kopie we wszystkich odwiedzanych miejscach u Św. Charbela, Św. Rafki, Św. Hardiniego Żadnych kosztów dostarczenia intencji oczywiście nie ma. Z Bożą pomocą zawiozę je do Świętych z Libanu. Pielgrzymka do Ziemi Świętej przesunięta na przyszły rok!
Pozdrawiam Wszystkich; Jezus jest Panem!
Mariusz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

56 odpowiedzi na „Pielgrzymka do Św. Charbela – zbieramy intencje

 1. Czester pisze:

  Prosze ,o laske uzdrowienia ,ze wszelkich uzaleznien i nalogow wszystkich w mojej rodzinie.

 2. Maciej Juniszewski pisze:

  Proszę o wstawiennictwo za narodem polskim, by Duch Święty odnowił miłość i wiarę do Boga Ojca, by Jezus Chrystus prowadził go droga swojej Ewangelii, a Królowa Polski i świata okrywał swoim płaszczem Miłości. By Zły nie miał do nas dostępu.

 3. Maciej Juniszewski pisze:

  Proszę o wstawiennictwo za narodem polskim, by Duch Święty odnowił miłość i wiarę do Boga Ojca, by Jezus Chrystus prowadził go drogą swojej Ewangelii, a Królowa Polski i świata okrywała swoim płaszczem Miłości. By Zły nie miał do nas dostępu.
  Przepraszam za literówki w teksćie

 4. Anna pisze:

  Proszę o wstawiennictwo za uratowanie mojej rodziny, niech mąż odsunie kobietę z którą cudzołoży, niech będzie czułym i dobrym mężem dla mnie i kochającym tatą dla naszych trzech córek. Proszę o odsunięcie możliwości rozwodu, do którego mój mąż dąży i szantażuje mnie, że jak mu nie dam rozwodu za porozumieniem stron to,,puści mnie w skarpetkach,,. Modlę się za niego gorąco aby się opamiętał, bo zachowuje się jak w amoku ale czasem już brakuje mi sił. Cała rodzina bardzo cierpi. Jezu, ufam Tobie, Ty się tym zajmij!

 5. lucyna pisze:

  Dziekuję Panu Bogu za wszystkie łaski,które otrzymała moja rodzina. Proszę za pośrednictwem świętych o łaskę uleczenia z depresji.Polecam Panu Bogu i Matce Najświętszej mojego syna Piotra. Jeśli taka wola Pana Boga by moje małzeństwo kościelne zostało unieważnione,proszę o siły do przejścia tego doświadczenia.Jezu ufam Tobie. Jezu ,proszę,zajmij się tym

 6. Elżbieta pisze:

  Ojcze Charbelu wstawiaj się za nami.Proszę o uzdrowienie Julki i opiekę nad moimi wnukami.Prowadź nas do Jezusa i Maryi

 7. maria pisze:

  Ojcze Charbelu prosze o zgode w mojej rodzinie i uwolnienie od nalogow i zniewolen.
  Blogoslaw moim dzieciom i wnukom i mniej nas w swojej opiece.

 8. alina radwanska pisze:

  Ojcze Charbelu proszę o łaskę nawrócenia Michałowi,o opiekę nad cała moją rodziną .

 9. Lucyna Herok pisze:

  Kochany Świety Szarbelu prosze wstawiaj się u naszego Tatusia w Niebie za moim mężem , dziećmi i wnukami o życie w miłości i szacunku dla każdego ,o łaskę ukochania Boga i Mateńki Niepokalanej , za Kapłanami ,za każdym grzesznikiem , O Intronizację Jezusa Chrystusa na Króla Polski i o Boży Pokój na całym świecie
  Bóg Zapłac

 10. joanna misztal pisze:

  Sw. Charbel prosze o laske pojednania brata z siostra i o zgode w rodznie.

 11. Janusz Rak pisze:

  Dziekuje Ci Panie Jezu i Matko Najswietsza za wszystkie dary ktore moja rodzina otrzymala w histori naszej przeszlosci i prosze za posrednictwem wszystkich Swietych o dalsza opiekie naszej calej rodziny rozproszonej po calym swiecie . Prosze o wstawiennictwo za moja corke Nicole i Michelle moja zone lena aby Matka Boza i Jezus Chrystus oraz Wszyscy Swieci z Krolestwa Niebieskiego nieustannie kierowali nas droga madrosci , milosci i dobra w naszym zyciu Ktora zaprowadzi nas do zycia wiecznego .

 12. beata pisze:

  Ojcu Charbelowi bardzo chciałam podziękować za wysłuchanie mojej prośby o zdrowie dla mojej córeczki. Milenka wraca do zdrowia ku radości nas wszystkich i zaskoczeniu lekarzy. Wierzę, że sprawiła to moc modlitwy i wiary dzięki, której przetrwałam ciężki czas. Dziękuje. Proszę Cię Ojcze Charbelu o błogosławieństwo dla moich dzieci, dla męża i mojej rodziny.

  Proszę Cię Ojcze Charbelu o wytrwałośc w szukaniu pracy. Spraw żebym na swojej drodze spotykała uczciwych i pomocnych ludzi.

 13. Paweł pisze:

  Chciałbym prosic o modlitwę o jak najobfitsze, jak najpotężniejsze przymnożenie trzech głównych cnót maryjnych: POKORY, CZYSTOŚCI i MIŁOŚCI u wszystkich ludzi na ziemi, którzy tym cnotom świadomie i rozmyślnie się nie sprzeciwiają. (O tym, że te trzy cnoty to są właśnie główne cnoty maryjne, pisała węgierska mistyczka ś.p. siostra Maria Natalia Kovacsics w swojej książce „Maryja – Zwycięska Królowa Świata” wydanej w roku 2007 przez wydawnictwo Maria Vincit. A z kolei św. Jan Bosco, Założyciel salezjanów, w swoich nadprzyrodzonych snach-wizjach miał objawione, że cnota CZYSTOŚCI jest Królową Cnót, wraz z którą do człowieka przychodzą wszystkie inne cnoty – można to znaleźc na stronach 49-50 i 200 książki „Sny księdza Bosko” pod redakcją Pietro Zerbino, którą w roku 2004 wydało Wydawnictwo Salezjańskie za zgodą Władzy Duchownej. Dlatego prośba o te właśnie cnoty wydaje mi się najważniejsza.)

 14. Dariusz pisze:

  Święty Charbelu proszę Cię o miłość w małżeństwie, proszę Cie o opiekę nad naszą rodziną, o zdrowie dla żony, synka i dla mnie, o to by me nerki, wątroba i oczy zostały wyleczone, wypraszaj dla nas potrzebne łaski i wlewaj w nasze małżeństwo każdego dnia coraz więcej miłości i radości której ostatnio tak mało. Błagam Cię, Święty Charbelu, przymnóż nam pieniędzy, których potrzebujemy, aby życie było lepsze, trochę łatwiejsze, byśmy mogli pomagać innym w ich trudach. Proszę Cie o łaskę nieba dla Ani.

 15. Magdalena pisze:

  ” Święty Charbelu,ukochany sługo Boga,proszę Cię o wstawiennictwo w mojej intencji.Błagam Cię, wypraszaj mi łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej. Święty Charbelu,módl się za nami. Magdalena”

 16. kasiaJa pisze:

  Święty Charbelu, proszę, uzyskaj u Boga dla mnie łaskę uzdrowienia z chorób Jemu wiadomych i pomagaj nam wypełniać świętą wolę Najwyższego Boga. Dziękuję Ci kochany Charbelu za wszystko. Niech Bóg będzie uwielbiony!

 17. siomka pisze:

  Święty Charbelu, jeśli taka jest wola Boża proszę o pojednanie z rodziną, o nawrócenie członków rodziny,

  o zdrowie dla Mariusza, o nawrócenie dla Michała

  o łaskę wiary i nawrócenie dla Joachima i Roksany, o wyjście z nałogu
  palenia papierosów dla Joachima i Roksany,o łaskę wiary i nawrócenie
  dla Malwiny i Tristiana,o łaskę wiary i nawrócenie dla Leszka, o
  wyjście z nałogu alkoholowego dla Stanisława i Marcina, o łaskę wiary
  i zdrowie dla Władysławy,Zenony,Walentyny i Teresy. o pojednanie
  rodzin, o zdrowie i Opiekę Bożą dla dzieci: Arturka, Jasia, Pawełka, Karoliny
  oraz męża Jarosława i Julii oraz o zdrowie i Opiekę Bożą dla dzieci: Kalinki,
  Filipka i Mai, o szczęśliwe rozwiązanie problemów osobistych. Bóg
  zapłać za modlitwę.

 18. Marcin pisze:

  proszę o łaskę wyjścia z narkomani Pawła i o zdrowie i łaski dla mojej rodziny.

 19. Mirosława Ryba pisze:

  O zdrowie dla chorej od 11 lat Anny

 20. Katarzyna Sierpińska pisze:

  Święty Chabrelu ,proszę Ciebie,wstaw się u Miłosiernego Boga za mną,moją mamą,tatą i mężem aby obdarzył nas zdrowiem .Proszę również Ciebie o modlitwę w intencji wiadomej Bogu.Katarzyna z Częstochowy

 21. Wiesław Migas pisze:

  Dziękuję Panu Bogu za wszystkie łaski,które otrzymała moja rodzina. Proszę za pośrednictwem świętych o łaskę uleczenia – jeśli taka jest wola Boża. Proszę o cud uzdrowienia mojej żony z raka. A dla mnie, o to by me nerki, zostały wyleczone, z bakterii, paraliżu żebym mógł chodzić na własnych nogach i wielbić Cię nimi, Boże wypraszaj dla nas potrzebne łaski i pokój wlewaj w nasze małżeństwo coraz więcej miłości i radości której ostatnio tak nam brakuje. Proszę o Intronizację Jezusa Chrystusa na Króla Polski i o Boży Pokój na całym świecie. Bóg zapłać. Jezu Ufam Tobie.
  Wiesław.

 22. Krystyna Dźwierzyńska pisze:

  Dziękuję Bogu za wszystkie otrzymane łaski.Proszę św. Charbela o wstawiennictwo do Boga za moim ciężko chorym mężem Stanisławem a dla mnie o łaskę uwolnienia od nałogu palenia papierosów.
  Krystyna

 23. Krystyna Tautt pisze:

  Sw.Charbelu prosze Cie o opieke nad nasza rodzina, nad moimi doroslymi dziecmi, ktore nie moga sobie poradzic ze znalezieniem wspolmalzonka, zeslij dla nich Sw. Ducha milosci I glebokiej wiary. Blagam o dobrego meza, katolika dla mojej corki Magdy, ona bardzo pragnie zalozyc rodzine a ma duze trudnosci w znalezieniu milosci. Prosze tez o pomoc dla niej w znalezieniu stalej pracy. Sw. Charbelu bardzo prosze o pomoc w sprzedazy domu. mojemu synowi Maciejowi I o powodzenie w dalszych biznesach zeby zaczal zarabiac I zeby mogl znalezc dobra zone. Prosze tez goraco o mojego meza Grzegorza, ktory ma postepujaca jaskre w oku , zeby nie stracil wzroku. Blagam Cie Sw. Charbelu wstawiaj sie za nami,pomoz moim doroslym dzieciom i mojemu mezowi, wypraszaj potrzebne laski.

 24. Czester pisze:

  Ojcze Charbelu, prosze o wstawiennictwo w intenccji mojej corki o opieke Matki Nieustajacej Pomocy ,opomoc dla niej w rozpoczeciu pracy biznesowej,oraz zaufanych wspolpracownikow i duzo klijentow.

 25. Joanna pisze:

  Dziękuję Jezusowi , Panu Naszemu za wszystkie otrzymane łaski, szczególnie za łaskę uzdrowienia z raka. Ciebie, Ojcze Charbelu, proszę o wstawiennictwo w otrzymaniu łaski uzdrowienia dla mojego ciężko chorego ojca, zdrowia i wielu łask dla moich najbliższych oraz uwolnienia mojego brata z nałogu alkoholizmu. Jezu, Mój Przyjacielu, Zbawicielu, Uzdrowicielu, Ty wiesz, jak bardzo ufam Tobie. Ty jesteś moim Panem i Bogiem.

 26. Tadeusz Krupa pisze:

  Św. Piotr, pierwszy papież przestrzega:
  Bądźcie trzeźwi! Czuwajcie! Przeciwnik wasz, diabeł, jak lew ryczący krąży szukając kogo pożreć. Mocni w wierze przeciwstawcie się jemu!!! 1P 5.8

 27. elag pisze:

  Za wstawiennictwem św. Charbela proszę o potrzebne łaski w kapłaństwie dla ks. Marcina o moc Bożą na to co nosi w sercu, co jest trudem, cierpieniem, co potrzebuje uzdrowieńczej łaski Bożej Miłości, o dobrego spowiednika dla Niego i świętość życia.
  Proszę o łaskę sił , zdrowia, długiego życia dla Rodziców, o opiekę i błogosławieństwo dla naszej rodziny. Niech wstawiennictwo św. Charbela wyprosi nam łaskę wolności od zła, nieszczęść,chorób, złej woli oraz wybłaga u Miłosiernego Ojca rozwiązanie wszystkich naszych problemów.

 28. Janina pisze:

  Sw.Charbelu prosze Cie o wstawiennictwo w intencji mojego ziecia Matthewa, by doswiadczył Miosci Boga, uwierzył w Niego ,pokochał Go całym sercem, a wtedy bedzie dobrym mezem i ojcem.Prosze o blogoslawienstwo dla niego, jego zony Agnieszki a mojej corki i ich dzieci.

 29. mirka pisze:

  o łaskę zdrowia na duszy i ciele dla mnie, Natalii , Marcina ,Adasia o nawrócenie całej rodziny i trzeżwość dla Adasia Krzysztofa Tadeusza Andrzeja , o łaskę żywej wiary BÓG ZAPŁAĆ

 30. elag pisze:

  Korzystając z tej łaski, by u św. Charbela złożone zostały gorące prośby w różnych potrzebach pozwoliłam sobie zebrać intencje od osób, które z różnych powodów nie mogą same. Przepraszam na adresy gmail nie mogę wejść.
  O łaskę nawrócenia dla Patryka, zmianę jego postawy życiowej i znalezienie przez niego pracy;
  O zdrowie i siły w posłudze duszpasterskiej i pracy naukowej dla ks. Bogdana;
  O potrzebne łaski w kapłaństwie i świętość życia dla ks. Andrzeja, Norberta, Marka, Marcina i Jerzego;
  W intencji rozbitej rodziny Barbary i Gustawa i ich syna Kamila, o uratowanie ich związku, uzdrowienie relacji;
  O trwałe i święte powołania do Zgromadzenia Córek Św. Franciszka Serafickiego;
  O nawrócenie i łaskę wiary dla Joanny;
  O poskromienie złego w życiu ludzi sprawujących władzę w mieście;
  O sakramentalne życie dla Anny i Marka, Ewy i Marcina, Kasi i Bartka, Henryka i Alicji oraz Teresy. Niech Pan wyprostuje ich ścieżki życia;
  O światło Boże w życiu, łaskę uzdrowienia i Boże błogosławieństwo w rozpoznaniu swego powołania dla Sławka;
  Za rodzinę Piotra i Asi oraz ich synka Nikodema;
  Za Darię, Ines, za wszystkich moich uczniów niech Boża Miłość ich prowadzi, a św. Charbel wyprasza potrzebne łaski i cuda w życiu ich i rodzin;
  Za wszystkich przyjaciół, znajomych, tych co mi dobrze życzą i czynią, którzy się za mnie modlą, którym winnam wdzięczność -o potrzebne dla nich łaski;
  Za Alinę i Janusza Ziomków i ich rodzinę o Boże błogosławieństwo i łaski potrzebne w życiu i pracy, o zdrowie i moc miłości oraz o to co noszą w sercu, a co potrzebuje wstawiennictwa św. Charbela;
  Za naszą Ojczyznę i naród, by Duch Św. odnowił oblicze naszej ziemi, byśmy pozostali wierni Bogu, Kościołowi i Ojczyźnie;
  O nawrócenie dla naszego ks. proboszcza Józefa, o miłość do ludzi dla niego oraz dla współbraci w kapłaństwie;
  O nawrócenie dla wszystkich zatwardziałych grzeszników i wrogów Kościoła;
  O łaski potrzebne dla S. Małgorzaty i całej Wspólnoty Chleb Życia;
  We wszystkich intencjach noszonych w sercu;

 31. Bożena pisze:

  Pokornie proszę o łaskę nawrócenia dla wszystkich członków mojej rodziny a zwłaszcza dla męża i dzieci, o zdrowie dla syna Wojciecha, teścia, Janusza, Anny, Marii i dla mnie. Proszę o odnowę duchową narodu polskiego i intronizację Jezusa Chrystusa na Króla Polski.Za animatorów tej strony i wszystkich mediów katolickich oraz w intencjach wszystkich, którzy je tu umieszczają i tych, którzy je zawiozą.Dziękuję Ci, Panie, że wysłuchujesz nasze modlitwy.

 32. bluangel pisze:

  Proszę o madrość życiową dla patrycji i wyleczenie z migreny

 33. sylwia pisze:

  Dziekuje Tobie Boze za wszystkie laski i .ze wspierasz mnie w trudnych chwilach.

 34. Joanna D pisze:

  św. Charbelu, Św. Rafko, Św. Hardini,
  proszę Was o wstawiennictwo u Królowej Różańca Świętego i Jej Syna, Jezusa Chrystusa o pomoc w znalezieniu pracy dla mojego męża, aby mógł utrzymać naszą rodzinę.
  Proszę o Łaskę czystych serc dla moich synów, dary i owoce Ducha Św. w ich życiu.

  • Cesia pisze:

   św.Charbelu proszę o łaskę zdrowia dla Piotra ,Michała. oraz ciężko chorego Ojca Sylwestra ofm. Proszę o uwolnienie z uzależnienia dla Michała. Przemka i łaskę wiary dla nich oraz w intencji Panu Bogu wiadomej. Pan mój i Bóg mój.

 35. Bożena pisze:

  Za wstawiennictwem św. Charbela proszę o uzdrowienie z ciężkiej choroby mojej koleżanki Joanny, która od około 3 lat choruje na raka i choroba ciągle postępuje. Ma 33 lata i dwoje malutkich dzieci. Święty Charbelu proś o łaskę zdrowia dla Niej.

 36. brygida pisze:

  Za wstawiennictwem Sw. Charbela proszę o łaskę uzdrowienia dla małej Zosienki,Martusi, Katarzyny ,Aleksandry.o Boze Błogosławienstwo dla rodziny :Aleksandry,Katarzyny,Brygidy,Zofii,Barbary,Tereni,Jolanty,Józefa Eugeniusza Jerzego,Stanisława,kazimierza,Witolda.Uratowanie małżenstwa Dominiki iGrzegorza,Sylwi i Darka. O zawarcie sakramentu małżenstwa dla Marty i Romana; Ewliny i Michała ; Agnieszki i Szymona ; Jacka i Ani.Łaske nawrócenia dla Wojciecha,JoannyJacka ,Jana. O swiatło i Dary Ducha Świetego dla Emili i stanisława.

 37. brygida pisze:

  Święty Charbelu prosze o wstawiennictwo Matki Bolesnej dla mojej Mamy Zofii o łaskę uzdrowienia ,aby Miłosierny Pan cofnął od niej skutki udaru mózgu, aby przywrócił jej prawidłową mowę i słuch. O Boże Błogosławienstwo ,łaski zdrowia ,dary Ducha Świetego dla Bernarda ,Brygidy.Teodozji,

 38. elag pisze:

  to ja jeszcze zebrane od będących w potrzebie…
  – o trwanie na drodze powołania kapłańskiego dla ks. Janusza;
  -o cud uzdrowienia z choroby dla 17-o letniego Olka i 18-o letniej Miry i Justyny;
  – o łaskę zdrowia, wyzwolenie z nałogu i odnalezienie drogi do Boga dla Damiana, o radość życia dla niego;
  – o potrzebne łaski, umocnienie w wierze, nadziei i miłości dla Wiktorii;
  – o szczęście wieczne dla Marka i umocnienie dla rodziny pogrążonej w żałobie;
  – o cud dla ks. Marcina;
  – o uzdrowienie relacji między kapłanami z parafii;
  – o potrzebne łaski dla Bożenki, jej rodziny i rodziców;
  – o zdrowie, siły i opiekę Miłosiernego Pana dla Sabiny i Agnieszki;
  – o potrzebne łaski dla wszystkich potrzebujących, dla tych, którym winniśmy wdzięczność, których nosimy w sercu;
  – we wszystkich intencjach, które są w sercach moich uczniów;
  – za Patrycję i wszystkich wiernych i oddanych mi szczerze młodych przyjaciół;
  – o uzdrowienie relacji w pracy;
  – za Beatę i jej rodzinę, o życie w wierze, nadziei i miłości dla nich;
  – o świętość życia dla s. Bonawentury, Danusi, Lucynki oraz o. Krzysztofa, Macieja, Jacka,Wojciecha, Tytusa i wszystkich żyjących we wspólnotach zakonnych;
  – o Boże błogosławieństwo dla ks. Jana i diakona Łukasza oraz kleryków Bartka i Wojtka;

 39. brygida pisze:

  Ojcze Charbelu ,proszę o wstawiennictwo mojej córki Aleksandry o opiekę Matki Nieustającej Pomocy ,o pomoc znalezieniu dobrej pracy w swoim zawodzie oraz o życzliwych współpracowników.

 40. Iwona pisze:

  Św, Ojcze Charbelu wypraszaj łaskę uzdrowienia z nerwicy i epilepsji dla Michała, nowotworu dla Krystyny, choroby jelit dla Andrzeja, zaburzeń odżywiania dla Katarzyny i Konrada. Uwolnij moje dzieci ze zniewoleń i przekleństwa. Oczyść moje drzewo genealogiczne z grzechów pokoleniowych,

 41. Mariusz pisze:

  Szczęść Boże !!!!
  Intencje z maili i wpisane tutaj wyżej dopisane jadą ze z mną do Świętych Libanu
  Jezus jest Panem
  Mariusz

 42. Mahejo pisze:

  Bóg zapłać! Niech pan Bóg prowadzi, św. Krzysztof i św.Archaniołowie strzegą w podróży!

 43. lucyna pisze:

  Proszę świętych by mąż odzyskał pracę.

 44. Maggie pisze:

  Ojcze Charbelu oto ja: z całym moim bagażem i moimi najbliższymi … Ty wiesz czego nam najbardziej potrzeba i o to właśnie proszę i polecam Bozej Laskawosci.

 45. Joanna pisze:

  Proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej z choroby nowotworowej o poprawę wyników i łaskę życia dla niej

 46. Dominika pisze:

  Św Charbelu proszę o uzdrowienie mamy Bronisławy oraz zdrowie i potrzebne łaski dla Wanessy, Emilii, Dominiki i Krystiana. Uzdrow zatoki córce, Emilce piersi,bym nie miała torbieli ,by Wanessa była w klasie z swoją przyjaciółką

 47. Dorota pisze:

  Błagam o cud uzdrowienia Mateusza z choroby nowotworowej żeby wszystkie jego dolegliwości chociaż na chwilę ustąpiły i nerwy minęły oraz Boże Błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego dla Alicji i zdrowie dla całej rodziny a także o przemianę serca i nawrócenie dla Marcina serdeczne Bóg zapłać za modlitwę

 48. Tomasz pisze:

  Św Charbelu blagam Boga, za Twoim wstawiennictwem, o laske dobrej pracy oraz w drugiej znanej Bogu intencji dla Tomasza.

 49. Krystyna pisze:

  Prosze o łaske wyjscia z nałogu dla męża i o najlepsze o ceny w szkole dla dzieci i powodzenie we wszystkim oraz by nasze plany nam sie udały

 50. Mariola pisze:

  O pogodzenie się z mężęm Andrzejem i jego nawórcenie. o zgodę i pokój i uratowanie naszego małżeństwa. Bóg zapłać.

 51. Ewa pisze:

  proszę o modlitwę za mnie,abym otrzymała dobrą pracę. . ewa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s