Mary Wagner uznana winną!

Mary Wagner została uznana winną popełnionego „przestępstwa”. Rozprawa skazująca katoliczkę odbędzie się 5 maja br.Wczoraj odbył się kolejny proces Kanadyjki. Zgodnie z jej wcześniejszą zapowiedzią Mary Wagner milczała podczas rozprawy.

W trakcje wczorajszego procesu zeznawali policjanci i dwie kobiety. Sąd 5 maja odczyta wyrok. Już teraz uznał ją za winną – wyjaśnia Radiu Maryja Jacek Kotula, szef rzeszowskiego oddziału Fundacji PRO – Prawo do Życia.
Wśród uczestników procesu wspierających Mary był ks. Piotr Bałtarowicz, proboszcz parafii z Siemysłowa.

W normalnym kraju za ratowanie dzieci i domaganie się prawdy Mary Wagner dostałaby nagrodę. Byłaby doceniania za swoją wytrwałą walkę i gorliwość. Tymczasem w Kanadzie jest ona prześladowana i nękana przez tamtejszy wymiar sprawiedliwości – komentuje Jacek Kotula zaznaczając, że kanadyjskie sądy nie chcą dopuścić prawdy o aborcji.
„Mary w czasie poprzedniego procesu prosiła o dopuszczenie jako dowodu wypowiedzi naukowca, który wyjaśniłby odkąd rozpoczyna się ludzkie życie. Sąd odrzucił tamten wniosek Mary i do dziś jej apelacja nie została rozpatrzona” – dodaje.

Szef rzeszowskiego oddziału Fundacji PRO – Prawo do Życia zwraca uwagę, że w przypadku Kanady poprawność polityczna sądów zwycięża nad prawem do życia i godności każdego człowieka.

Sądy czują się bezkarne, bowiem kanadyjskie prawo uznaje za człowieka dziecko po narodzeniu. Mary wskazuje na zakłamany obraz tych przepisów. Jednak ta prawda jest przez nich skutecznie blokowana i eliminowana. Kanadyjskie społeczeństwo przyzwyczaiło się do tego prawa i nie ma zamiaru walczyć o jego zmianę. Tym samym są obojętni na los nienarodzonych dzieci, a także prześladowanych obrońców życia – podkreśla Jacek Kotula.
W Kanadzie placówki aborcyjne funkcjonują w ramach działalności gospodarczej. Mary Wagner jest oskarżana o zakłócanie ich działalności, co w myśl kanadyjskiego prawa nazywane jest przestępstwem.

Zwycięża zysk placówek aborcyjnych. Pieniądze wzięły górę nad życiem, prawem, moralnością. Kanada tym samym staje się narodem bez przyszłości, w którym panoszy się totalitaryzm – zauważa nasz rozmówca.
Jednocześnie polski obrońca życia apeluje o modlitwę za Mary Wagner, Lindę Gibbons, ale przede wszystkim o nawrócenie Kanady i przebudzenie w niej ludzi sumienia.

Źródło: Radio Maryja

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

12 odpowiedzi na „Mary Wagner uznana winną!

 1. Monika pisze:

  Rażąco nieludzkie, bezlitosne prawo. Odczłowieczone społeczeństwo.
  Jak widać, to nie jest kraj gdzie najsłabsze, najbardziej bezbronne dzieci mogą czuć się bezpiecznie – gdzie życie tępi się w zarodku, gdzie kultura śmierci osiąga swoje apogeum.
  To tydzień Miłosierdzia. Tylko modlitwa i Boże Miłosierdzie.

 2. Sylwia pisze:

  Szkoda słów , kobieta zrobiłam coś dobrego , chciała uchronić te małe istotki które się rozwijają ..
  Niestety taki jest dziś świat , przedmiotowe traktowanie nie narodzonych dzieci widzę że rozchodzi się na dużą skalę , całe Niebo się trzęsie od płaczu..
  Smutne to że coraz więcej krajów niszczy wartości , niszczy drugiego człowieka , to nie embrion to człowiek od samego początku , ma prawo żyć !
  Sądy też niestety wolą zgarniać kasę i iść na układy .
  Wiem Boże że masz w opiece tę kobietę !

 3. Wiesław pisze:

  Po prostu – bandyckie prawo.
  Niech ich Pan Bóg ma w swojej opiece.

  • Maggie pisze:

   Czy toz az tak zaskakuje,kiedy sie przeanalizuje pewne sprawy, a mianowicie:

   Przed paroma laty, zmarły w 2013r, Henry Morgentaler, otrzymał Honorowy Order Kanady, za zasługi ….a prowadził business polegający na mordowaniu poczetych dzieci w sieci swoich „klinik”. Pan dr, ktory zamiast ratowania zycia oferował aborcje, zasłużył sie tym, ze mordował przyszłość Kanady.
   Protesty, ani oddanie przez niektóre osobistości posiadające takowe wyróżnienie, nie zmieniły stanu rzeczy.

   Dlatego i w świetle tej sprawy, ważne jest abyście w Polsce NIE dopuścili do rozkwitu genderowskich praw, będących niczym innym jak przywilejami skierowanymi przeciw rodzinie (nie mówiąc już o obrazie Boga).

   W Kanadzie, zwłaszcza w Ontario, za krytykę, czy dezaprobate gender, można byc pociagnietym do odpowiedzialności karnej – a zakusy na prawa należne wierzacym i rodzinom nabierają tutaj coraz większego rozpędu i zasięgu. Tak, ze nie tylko karze sie za stanie przed klinika aborcyjna.
   Bill #77 ktory przeszedł już (!?!) dwa czytania w parlamencie Ontario – a przewiduje on kary (!!!), za odwodzenie/leczenie (!) genderyzmu … dzieci/młodzieży poniżej 18 roku zycia!!! Bill#77 w połączeniu z sex-edukacja, mająca wejść tu od września do szkół podstawowych … będzie wyglądać tak, ze wolno skrzywic ale za próby wyprostowania czy uzdrowienia trafi rodzic (itp) do więzienia.
   Modlmy sie i nie zapominajmy o tej sprawie patrząc, na „osiągnięcia” w tej materii: POsłow, MEN i kandydata na prezydenta RP etc.

   Jezus jest Panem!

 4. wobroniewiary pisze:

  Westchnijcie za mną – tłumaczę dziś ten film o późnych aborcjach, potrzebuję wsparcia, to bardzo trudne psychicznie tłumaczenie

 5. julia pisze:

  …… nie wiedzą co czynią tym dzieciom i sobie. Chodzi mi o wymiar duchowy tego co robią, bo w wymiarze ludzkim są jak najbardziej świadomi, że zabijają, tylko sprytnie i ładnie sobie to tłumaczą, zeby nie dostrzec w tym zła.
  ehh a ja jestem po wczorajszej rozmowie z ciocia mojego męza, która zapiera sie nogami i rekami , ze tylko Komorowski to jedyny słuszny prezydent. NIe mogła odeprzeć moich argumentów, to w koncu powiedziała, ze powie mojemu mezowi, zeby zabronił mi w internecie czytac. A czytam tylko dwa blogi , w tym oba katolickie i jeden chrzescijanski ….no i jak ciocia pojechała , ze Rydzyk to samo zło, bo jego własny brat tak mowił w jakims programie i radio Maryja to lepiej nie słuchać… to juz mi nie tylko ręce opadły.

 6. myślący pisze:

  Szczęść Boże! A może trzeba działać jak? a MODLITWĄ !
  Czy ktoś ma możliwość wygenerować listę klinik aborcyjnych Kanady? Wiem będzie dużo i będzie niepełna, ale po uzyskaniu można ogłosić poprzez fundacje i kościoły, że każda grupa modlitewna działająca przy parafiach i organizacjach katolickich itd. i w internecie, bierze w obroty jedną wybraną klinikę (lub jej sieć), W OBROTY MODLITEWNE czyli do codziennych modlitw we wspólnocie prosimy Pana Jezusa, Maryję, Świętych patronów o zamknięcie kliniki takiej to a takiej i do skutku, kanadyjski sąd nas nie pozamyka a Pan Bóg zrobi swoje.
  a dodatkowo opracowanie listu w języku angielskim z informacją do kliniki ,że od dnia obejmujemy ich modlitwą o opamiętanie i nawrócenie i zaprzestanie mordowania dzieci. Trzeba nazywać rzeczy po imieniu nie zabijanie MORDOWANIE.
  To taka myśl mi przyszła po ekstremalnym spotkaniu modlitewnym w Sanktuarium Św. Ojca Pio u Ojca Daniela.

  • Maggie pisze:

   Syzyfowa praca, ogromna lista. To nie tylko w Kanadzie, bo i w USA są takie specjalistyczne „przychodnie” oraz dokonuje sie mordowania w szpitalach…i w wielu, wielu innych krajach.

   Chyba dobrze generalnie modlic sie za tych, ktorzy tam „pracują”, za „matki”, dzieciatka poczete, rządzących, edukatorow etc. Ludzie z rozancami stają w pobliżu takich rzeźni nawet w Kanadzie, ale nie tak blisko jak panie Mary czy Linda. W niektore dnie roku katolicy tworza tzw lancuch zycia, na ulicach kanadyjskich miast (rozance i transparenty w reku, a godzina i miejsca wyznaczone blisko „takich business’ow” i wiekszych skrzyzowan, ruchliwych ulic).

   Modlitwa za matki, za podejmujących decyzje o „usunięciu” jest najważniejsza = #1. Jak zabraknie dobrowolnie chcących, to klapa dla busness’u mordujacych – … ale można sie obawiać, ze wymyśla prawa, aby po badaniach prenatalnych obowiązkowo i nakazowo beda namawiac=zmuszać.

   Znane jest z USA zastrzelenie „doktora”, aby ukrócić jego zbrodnicza działalność, ale to nie jest dobre rozwiazanie.
   W Kanadzie w jednej z atlantyckich prowincji, po śmierci (w maju 2013) Morgentalera (ktory dbał by i w mniejszych osrodkach pomagać), w pewnej „klinice”, zabrakło funduszów by przeprowadzać planowana, na dany rok, ilośc morderstw (a nawet zamknąć ta rzeźnie) i tamtejsze feministki (cała grupa i to jakich młodych!) protestowały, zadając większych subsydiow od rzadu – nie było potem informacji o zamknięciu, więc należy przypuszczać co sie stało.

   Sex-edukacja dzieci w szkołach w efekcie, przypuszczalnie, będzie nabijac kiesy właścicielom takich fabryk smierci.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s