Jezus uzdrawia dzisiaj: o posłudze egzorcyzmów i modlitwie uwolnienia – ks. Piotr Glas, egzorcysta

Choć wiele mówi się dziś o egzorcyzmach, wielu ludzi ciągle myli modlitwę uwolnienia z egzorcyzmem, zniewolenie z opętaniem, problemy duchowe – z problemami psychicznymi. Na czym polega różnica – wyjaśnia ks. Piotr Glas, egzorcysta.
Rejestracja: ks. Sławomir Kostrzewa

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

50 odpowiedzi na „Jezus uzdrawia dzisiaj: o posłudze egzorcyzmów i modlitwie uwolnienia – ks. Piotr Glas, egzorcysta

 1. Wojtek pisze:

  Już wiem dlaczego Chrystus pozwolił żebym doświadczył uczucia opętywania, wyzwalając mnie po chwili. Było tak kilka razy, ale to upewniło mnie że zawsze jest ratunek, On cię weźmie na ręce nie pozwoli cię skrzywdzić, choć by cię szatan męczył i deptał to Chrystus uratuje, nie ma większego poczucia bezpieczeństwa ,niż w chwili gdy czujesz że jesteś opętywany Ktoś 🙂 chwyta cię za ramię i wyciąga do światła, takie uczucie niesienia, całkowitego bezpieczeństwa, bezradności ale takiej przyjemnej, czuć się otulonym przez Nieskończoną Siłę a żadne zło cię nie dosięgnie. Kochać Chrystusa ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ Jak mogłem nie wiedzieć co to znaczy?

  Uwielbiam wykłady ks. Piotra, skarbnica wiedzy, zbrojownia do zaopatrywania się w walce z szatanem.

 2. Matka Moher pisze:

  A oto stanowisko kandydata PIS na Prezydenta Andrzeja Dudy w sprawie in vitro i związków partnerskich. Jak na polityka kreującego się na katolika dość „ciekawe”…..

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,130496,title,Andrzej-Duda-zmienia-stanowisko-ws-zwiazkow-partnerskich-i-in-vitro-Pod-pewnymi-warunkami,wid,17487489,wiadomosc.html?ticaid=114c3c

  • Małgosia pisze:

   Oto ten cytat, o który drzesz pióra:
   ” Ja jako Andrzej Duda nie popieram in vitro. Ale jako prezydent Andrzej Duda rozumiem, że są rodzice, którzy nie mogą mieć dzieci i szukają rozwiązania tej sytuacji. Dlatego zaakceptuję in vitro, ale bez zamrażania zarodków.

   A jaką pewność będzie miał wyborca, że prezydent Andrzej Duda nie ugnie się pod naciskiem Episkopatu i jednak pozostanie przy zdaniu Andrzeja Dudy?

   – Jestem pewien, że Episkopat poparłby rozwiązanie, o którym mówię”.

  • julia pisze:

   matko moher a własnie dzis pomyslalam ilu ludzi zwiedzie ten zmanipulowany tytuł …no i masz , jesteś jedną z nich, zauważ , ze co innego jest w tytule nt. zwiazków partnerskich , a co innego potem w wywiadzie. Co do in vitro, uważam, że episkopat ma tu nadrzędne stanowisko i Duda odwołując sie do tej hierarchii pokazuje, ze nie jest katolikiem z nazwy.
   A ty kochana tak trochę po faryzejsku postąpiłaś…to nie fair czyhać na czyjeś potknięcia. A tym bardziej, że wywiad pokazuje co innego niz nagłówek.

  • Marek pisze:

   Nie czytaj wp bo to są
   W – wielkie
   P – plewy
   Matko Moher, tu masz prawdziwy wywiad:

   Z dr. Andrzejem Dudą, kandydatem PiS na prezydenta RP, rozmawia ks. Ireneusz Skubiś
   – Nie mogę nie poruszyć jeszcze jednego ważnego tematu: kwestii ochrony życia…

   – Zwłaszcza wobec ostatnich działań, takich jak wprowadzenie swobodnej sprzedaży prawie dzieciom pigułki wczesnoporonnej, trzeba jasno i zdecydowanie powiedzieć: w Polsce musi być wprowadzona absolutna ochrona życia, przede wszystkim tego bezbronnego – poczętego. Tego wymagają czasy i nie ma tu mowy o jakimkolwiek kompromisie (czego nie uznaje lewica), bo chodzi o życie polskiego społeczeństwa. Dla mnie element obrony polskości, obrony polskiej rodziny to także ochrona życia. Nie będzie Polski bez nowych pokoleń Polaków. Poza tym – każdy człowiek zasługuje na to, żeby móc się urodzić. Tutaj nie ma dyskusji. Jestem zdecydowanym zwolennikiem ochrony życia.
   Cały tekst: http://www.niedziela.pl/artykul/117182/nd/Jezeli-Andrzej-Duda-zostanie-prezydentem

  • Sebro pisze:

   WP to jehowicki portal z taką samą linią działania jak Onet, tvn i reszta medialnego ścieku.

 3. Maria Magdalena pisze:

  Potęga nawrócenia… Zabił 50 tysięcy dzieci, dzisiaj – broni życia!
  Zabijanie nienarodzonych było jego pracą. Stojan Adaszewicz zamordował około 50 tysięcy dzieci. W wyniku cudownego wydarzenia i snów nawrócił się, by niezłomnie bronić świętości życia.

  Stojan Adaszewicz to serbski lekarz, który przez większość życia zabijał dzieci nienarodzone. W ciągu całej swojej praktyki wykonał ponad około 50 tysięcy aborcji. Jednak w czasie jednego z rutynowych morderstw doszło do przemiany Adaszewicza – i tak zaczęło się jego nawrócenie. Dziś człowiek ten, który ma na sumieniu życia dziesiątek tysięcy ludzi, jest wiodącym aktywistą na rzecz ochrony nienarodzonych w swoim kraju!

  Sam Adaszewicz wiąże swoje nawrócenie z dwoma wydarzeniami. Pierwsze z nich miało miejsce w czasie jednego z rutynowych zabiegów zabicia dziecka.

  „Otworzyłem łono, rozerwałem łożysko, wypłynęły wody płodowe. Zabrałem się do pracy w środku z użyciem kleszczy. Coś chwyciłem i lekko to zgniotłem, wyciągnąłem i rzuciłem na tkaninę. Spojrzałem i zobaczyłem rękę – dość dużą rękę” – opowiada Adaszewicz.

  „Dziecko miało trzy, może cztery miesiące. Nie miałem taśmy, by tę rękę zmierzyć. Ktoś rozlał na stół nieco jodyny i ręka spadła w taki sposób, że końcówki nerwów spotkały się właśnie z jodyną. Co się stało? Spojrzałem i powiedziałem: ‘Mój Boże, ręka sama się rusza’” – kontynuuje Adaszewicz.
  http://www.fronda.pl/a/potega-nawrocenia-zabil-40-tysiecy-dzieci-dzisiaj-broni-zycia,50656.html

 4. Małgosia pisze:

  Msza Św. o uzdrowienie z Łodzi teraz on-line 🙂

 5. lukasz845 pisze:

  Widzieliście? Grzegorz Braun ośmieszył dziennikarkę TVP1 😉 Szkoda, że ma on tak małe poparcie, no ale jak ma je mieć, skoro nie dopuszczają go w mediach. W końcu się na to zdecydowali i pokazał im klasę.

  • Marek pisze:

   Ośmieszył też sam siebie popierając „nocne wilki” gang motocyklowy oddający hołd Stalinowi i innym sowieckim mordercom Polaków.
   Całkiem dobrze że ma małe poparcie. Mnie po czymś takim byłoby wstyd wyjść na ulicę.
   Jeżeli ktoś chce być katolikiem i patriotą nigdy nie stanie po stronie tych co składają kwiaty pod pomnikami tych co mordowali naszych rodaków.
   Czym innym jest pamięć poległych a czym innym pamięć oprawców tzw. „wyzwolicieli”.

   • Jerzy pisze:

    @Marku. Proszę porozmawiaj na poruszone przez Ciebie tematy ze swoimi dziadkami.
    Króluj nam Chryste!

   • Marek pisze:

    Rozmawiałem Jerzy, sąsiadkę mojej babci (to samo spotkało wiele innych kobiet z jej miejscowości) zgwałcił sowiecki żołdak a u mojej babci wyłapali wszystko co tylko mogli zjeść, tacy to byli wyzwoliciele. Dziadek prawie przez cały okres wojny był w niemieckim obozie w Niemczech. Dziadkowie nieraz mówili te ruskie to gorsze jak Niemcy, jeden ruski nawet „zastrzelił” z pepeszy zegar bo ten śmiał wybijać godzinę gdy „wyzwoliciel” grzebał w szafie szukając słoniny.
    Moja rodzina ma bardzo wiele przykrych wspomnień związanych z obydwoma okupantami, jednak te związane z rosyjskimi są o wiele gorsze, tato po wojnie (za Stalina) służył w wojsku „ludowym” pod bezpośrednim dowództwem rosyjskiej „kadry” całe wieczory miał nam o czym opowiadać, nie były to miłe wspomnienia ale o tym nie będę pisał szczegółowo, tylko tyle że to była walka o przetrwanie, to nie była normalna armia lecz coś w rodzaju zsyłki na wyniszczenie ludzi do naszej „tajgi” Łambinowice k. Opola.
    „Wy poliaczki i tak zdechniecie, wcześniej czy później wszystkich was zaj…ot” – tym rosyjska „kadra” podnosiła morale naszych żołnierzy, zresztą nie tylko o słowa tu chodzi ale to raczej nie nadaje się na tego bloga.

   • Marek pisze:

    Dodam tylko jeden szczegół, gdy już tata lub któryś z jego kolegów nie wytrzymał fizycznie i po prostu zemdlał podczas tzw. szkolenia wojskowego, sowiecki „lekarz” kapitan stopniem, miał ulubioną metodę badanie aby wykryć to czy żołnierz aby nie symuluje, po prostu wbijał igły pod paznokcie i to było jego podstawowe badanie.
    Znana metoda z tortur jakie urządzali więźniom ss-mani.
    Więc Jerzy daruj sobie naukę historii, nie w moim i mojej rodziny przypadku.

   • Jerzy pisze:

    Dziękuję Marku za szczerość. Ja szukam mimo wszystko jakiś dróg pojednania, a nie odwetu. Od dnia kiedy zrodził się projekt białego Świetlistego Krzyża Pojednań przewiązanego czerwoną kapłańską stułą, unoszonego w górę przez św. Jana Pawła II unoszącego się nad biało czerwoną lotniczą szachownicą na której zamontowany jest „las” ludzkich dłoni trzymających w dłoniach krzyże, a krzyż ma poziome ramiona jak skrzydła samolotu, a pionowe górne ramię jak ogon samolotu i cały od wnętrza jest oświetlony (szczegóły na moim „Pojednaniu” bez cyfry 2), Projekt zrodził się na dwa lata przed Smoleńskiem, w sposób szczególny leży mi na sercu nie tylko pojednanie w rodzinach, sąsiedzkie ale w Ojczyźnie i między narodami, także między prawosławiem a katolicyzmem. Dlatego też ktoś taki jak ja, jak p. Braun nie tylko, że chce być katolikiem i patriotą, ale on po prostu jest katolikiem i patriotą i jako katolik i patriota potrafi stanąć pod pomnikiem, nad mogiłą morderców i oprawców i modlić się za swoich oprawców tak jak to czynił św Maksymilian Kolbe, podobnie jak Jezus modlił się za swoich oprawców.

  • Maggie pisze:

   Teraz wszystko, co będzie odbierać Dudzie głosy, będzie pokazywane i chwalone … byleby rozdrobnic, podzielić aby stołek zatrzymać dla dyplomaty, ktory NIE potrafi bronić prawdy historycznej, a z obrona honoru Polaków i polskich interesow …ma tylko zblizone, do czasownika, brzmienie swego imienia.

   • Jerzy pisze:

    Gdyby 15 min program p. Brauna miał pogrzebać zwycięstwo p.Dudy, to marne były by dalsze perspektywy dla Polski i Polaków.
    Króluj nam Chryste.

   • Maggie pisze:

    @Jerzy: kazdy glos na wagę złota, bo inaczej, ktos wygra a w sumie przegra.

    Nawet gdyby wypadło im .. po równo,
    to: Sorry, prawicy pozostanie „rym” ….
    zwłaszcza, ze nie kazdy wyborca skory,
    ruszyć sie z domu i pójść na wybory.

    Lista, moze i nie taka wyborowa,
    ALE lewica zawsze zwarta i gotowa.
    Gdzie dziel tam i rzadz – w pełnej krasie ..
    skłóceniem przeciwników sie pasie.

    Bedzie, kolejne, pyrusowe zwycięstwo,
    jesli (?) znow, na tronie zasiądzie „księstwo”,
    ktore już niepodzielnie nań siedzialo
    i Narodowi niezle w kość dało .

    Bronek broni swego stołka,
    nie chce fikanac zen koziolka.
    Wsparciem mu w tym biegu biegli:
    przyjaciele .. od dopingu i strategii.

    Jak narazie to prywatna pocztę internetowa, nasyłana jest rowniez braunowska propagandowka z haslem: jakoby tylko on był jedynym wybawca i przyszłościa Polski itp banialuki, więc to nie tylko te 15 minut, ktore ma odbierać głosy – w ten sposob Duda moze nawet mieć wiecej … ale to moze byc za mało, aby pobić czar prezydenta elekta.

  • kasiaJa pisze:

   A cóż to niby za hasło ma być; „wiara, honor, Ojczyzna’??? Wiara to określenie nic nie mówiące, czy słowo „Bóg” nie chce przejść przez gardło? Nie podoba mi się to…!

   • Maggie pisze:

    Ks.Posadzki, moze i cos wyczuł, kiedy wspominał o złości ?
    A moze p.Braunowi chodzi o inna wiarę, albo jak z piosenki śpiewanej przez Jana Pietrzaka:

    .. i ruszała wiara w pole, od Chicago do Tobolska,
    zeby Polska, zeby Polska, zeby Polska była polska…

    ???

 6. kasiaJa pisze:

  Ksiądz Aleksander Posacki na swoim fb napisał:
  „Gdy słucham Grzegorza Brauna, podziwiam go za zdecydowanie i odwagę. Ale czasem mam wrażenie, że jest „Katolikiem”, ale nie Chrześcijaninem. Odwagi dodaje mu Złość, która kipi w nim i jest istotnym motorem jego desperackich działań. Ale Złość łatwo może się przerodzić w Nienawiść, która jest Zabójstwem. Gdzie jest Granica?.

  Braun chce panowania Chrystusa Króla, ale nie rozumie Jezusa Ewangelii, szczególnie Kazania na Górze. Kara śmierci, broń do ręki… to są symptomy..
  Jezus chce panować w naszych sercach. Nie chce Królowania, ale Naśladowania. Chce, byśmy przejęli Jego Mentalność, a szczególnie Jego Serce..”

  • Matka Moher pisze:

   Kochani moi , w obecnej sytuacji Polski jest jeden ratunek .Intronizacja Chrystusa Króla. Może ją przeprowadzić Prezydent i Prymas Polski . Nie trzeba żadnego glosowania w Sejmie i w Senacie. Jedynym kandydatem na Prezydenta RP ,który jest za tym Grzegorz Braun. Niestety PIS i Jarosław Kaczyński ( były w tej sprawie rozmowy z J. Kaczyńskim i wypowiedział się jednoznacznie przeciw).
   Nie pokladajcie nadziei w ludziach tylko w Jezusie Chrystusie. Polecam objawienia Sługi Bożej Rozalii Celakówny .
   Nie należy kalkulowac co sie opłaca i kto ma szansę wygrać . Z każdego słowa rozliczy nas Pan Bóg i …z głosowania też.
   Szczęść Boże.

   • wobroniewiary pisze:

    Pan Jezus powiedział do Celakówny „wy się módlcie a Ja sam tego dokonam”
    Więc módlmy się, ale nie wbijaj noża w plecy panu Dudzie biorąc jakieś manipulacyjne info z wp.

    Wpis niżej – ks. egzorcysta Pęzioł mówi o nowo tworzącej się sekcie, pamiętaj, że sam jest za intronizacją.

    Czyżby to o sektę braunowsko-natankową chodziło, gdzie Króla królów chce się zrównać z tendencjami monarchistycznymi i przy okazji intronizacji sobie tron postawić i na nim usiąść?

    Dla jednego Duda be a dla drugiego kościół be. Tylko oni są jedyni i niepowtarzalni, jeden jako prezydent a drugi jako kościół.
    Sorry ale tak to widać
    A tu cytat, że słów nie zmyślam, sam Jezus to mówi abyśmy się modlili a ON SAM dokona intronizacji. Reszta jest nadinterpretacją, żenującym wykorzystywaniem intronizacji do swoich politycznych celów!!!

    „Rozalia zdawała sobie sprawę, że to będzie trudne, skoro ciągle nie ma w narodzie nawrócenia. Ale Jezus zapowiedział jej: wy się o to módlcie, a Ja sam tego dokonam – relacjonuje ks. profesor

    http://www.piotrskarga.pl/krol-rozi,2679,i.html?nrs=4

    NO TO SIĘ MÓDLMY!!! – jak prosił sam JEZUS!

   • Matka Moher pisze:

    A i jeszcze jedno . Dlaczego sa takie ataki na Grzegorza Brauna ? Niestety i z tzw. strony katolicko-patriotycznej . A bo diabeł boi się ( nie Grzegorza Brauna ) , ale Intronizacji i Jezusa Chrystusa Króla . Wie ,że z nim przegra . Biedny robi co może.

    Pamiętacie ,jak załatwiono wspaniałego pasterza Arycbiskupa Wielgusa , gorącego zwolennika Intronizacji Chrystusa Króla ? Chyba trudno to zapomnieć.

    A może wiecie , kto to rozpetał ? Przypomnę Wam …. Gazeta Polska i red. Sakiewicz.
    Kto ma rozum niech go używa.
    A glosując na kandydata , glosujemy na jego program lub przeciwko niemu. Taka prawda.
    A sondaże , kalkulacje ….. zostawmy to.
    Szczęść Boże.

   • Maggie pisze:

    @Matka Moher:
    Niestety to bajki,ze głosując na kandydata, glosujemy na jego program. Polityka to wielkie manipulacje, a obiecanki cacanki z ukrytymi kulisami, których wszędzie doswiadczamy.
    PO/PSL liczy na egzaltacje i podziały, oslabiajace najmocniejszego przeciwnika. Niech sie Pani nie wydaje, ze wszyscy myślą tak: jak katolik powinien (wystarczy spojrzeć na aborcje, in vitro, politykę gender, promowanie profanacji).

    W Ontario, były przedwczesne wybory (prowincjonalne) i choć wszystko wskazywało, ze liberałowie przegraja z ich niegospodarnoscia i manipulacjami (wymazali z komputerów korespondencję dot.budowy/likwidacji nowych elektrowni i „odszkodowań” bliskich biliona dolarów !!! – z kieszeni podatnikow) etc, to wygrała ich lesbijka, ktora dużo obiecywała,podkreślając: ze jej polityczna orientacja nie będzie rzutowac na rządy.

    Po roku, do szkół wprowadza ona sex-edukację (!), do tego sprzedaje nieruchomosci oraz istniejące elektrownie, dające roczny dochód (!) bliski tryliona dolarów, a „grosze”ze sprzedaży chce wydać na konsumpcję (drogi). Najmocniejszy przeciwnik, zostal wprowadzony w maliny przez jedna, wypowiedziana glupote (wlasna i własnego sztabu – w ktorym chyba miał konia trojanskiego), ktora przetraszyla wielu.
    Skrótowo: przeznacza sie dzieci na deprawacje, a kure znoszaca złote jajka: na rosół.

    Teraz pozostają tylko protesty, bo pani premier ma żelazną rękę, kryjaca sie za uśmiechem, nieomal wokół głowy tj, we wszystkie strony rozsylanym.

   • Maggie pisze:

    Polityczna orientacja tj uzyte w znaczeniu gender

 7. Adminka pisze:

  Kochani politykujcie niżej tam jest o sektach o politykach i inne a tu jest wpis Jezus uzdrawia a nie politykuje 🙂
  Czy zrobić wpis -wolna dyskusja polityczno-kulinarna (bo mięsem też będziecie zapewne rzucać albo o kiełbasie wyborczej) 😀

  A tymczasem
  Jak dobrze czytać Pismo Święte – ks. dr Andrzej Trojanowski, egzorcysta

  • Sebro pisze:

   Wg mnie temat polityczny wobec zbliżających się wyborów byłby wskazany. Moim zdanie pan Braun elegancko wpisuje się w natankowską propagandą i bardziej myśli o tym co ludzkie a nie o tym co Boże, o czym świadczą jego słowa.

 8. AnnaMaria pisze:

  Dobrze byloby tam wkejac co kandydaci myślą i chcą robic w kwestii aborcji i obrony przed gender. Obrona życia fizycznego i moralnego to podstawa dla mnie!
  Czy wątek już jest?

 9. Jerzy pisze:

  „Nie pozwólcie,
  aby synowie tego świata z większym staraniem
  i troskliwością zabiegali o rzeczy doczesne,
  niż wy o wieczne.
  Dziwne zaprawdę usposobienie nasze.
  Ku temu co szkodzi zawsze się przechylamy,
  razem z chorymi tego najusilniej pożądamy,
  co pogarsza naszą chorobę,
  a przed tym stronimy,
  co by wielkim było naszym pożytkiem.
  Pracę wszelką mamy za przyjemną,
  z wyjątkiem tej, którą by podjąć należało dla osiągnięcia cnoty.
  Zabiegi kupców, niebezpieczeństwa żołnierzy, mozoły uczących się,
  słowem rzeczy małej wagi jednają nas sobie i sprawiają,
  że ziemskie zyski przenosimy nad niebieskie, cień nad rzecz.
  Łatwiej by było często niebo otrzymać, niż je stracić.
  Mniej trudów wymaga od nas cnota, niż występek.
  Jarzmo Chrystusa wdzięczniejszym
  i ciężar jego lżejszym jest, niż nasze żądze (Mt 11, 30).
  A jednak my na to nie zważamy
  i wszystkie trudy na swą zgubę obracamy.
  Jeśli by dziesiąta część trudów i czasu,
  którą chciwiec na zyski doczesne poświęca,
  byłaby poświęcana na wieczne,
  o jakże byśmy wielkie postępy robili w cnocie,
  jak łatwo stawali się Świętymi.”

  To co powyżej to maksymy św. Ignacego na dzień dzisiejszy, a to co poniżej, to do odsłuchania spot reklamowy pana Grzegorza Brauna: http://gloria.tv/media/XoEuUCzVJVK
  Mnie interesuje tylko jedno, który z tej dwójki kandydatów ma szansę poprowadzić was, mnie i całą Polskę drogą do Świętości, który z nich się deklaruje, że chce być narzędziem w rękach Pana.
  Króluj nam Chryste.

 10. Sebro pisze:

  Jest potrzeba szturmu modlitewnego. U taty mojego kolegi wykryto nowotwór żołądka. Sprawa jest na tyle poważna, że za kilka dni ma mieć operację (termin jeszcze ustalają). Kolega prosi o modlitwę wstawienniczą za Jana i o potrzebne łaski dla całej kego rodziny w tym trudnym czasie.
  Bóg zapłać za najdrobniejsze westchnienie.

  • Maggie pisze:

   +++
   Nie znam zadnej modlitwy do św.Peregryna, ktory dobry przy rakowych sprawach, więc własnymi słowami sie zwrócę do tego oredownika.

   • wobroniewiary pisze:

    Podaję:
    Modlitwa o Cud śp. Peter Mary Rookey OSM
    Panie Jezu, staję przed Tobą taki jaki jestem. Przepraszam za moje grzechy, żałuję za nie, proszę przebacz mi. W Twoje Imię przebaczam wszystkim cokolwiek uczynili przeciwko mnie. Wyrzekam się szatana, złych duchów i ich dzieł. Oddaję się Tobie Panie Jezu całkowicie teraz i na wieki. Zapraszam Cię do mojego życia, przyjmuję Cię jako mojego Pana, Boga i Odkupiciela. Uzdrów mnie, odmień mnie, wzmocnij na ciele, duszy i umyśle. Przybądź Panie Jezu, osłoń mnie Najdroższą Krwią Twoją
    i napełnij Swoim Duchem Świętym. Kocham Ciebie Panie Jezu. Dzięki Ci składam. Pragnę podążać za Tobą każdego dnia w moim życiu. Amen. Maryjo Matko moja, Królowo Pokoju, Święty Peregrynie Patronie chorych na raka, Wszyscy Aniołowie i Święci, proszę przyjdźcie mi ku pomocy.

   • wobroniewiary pisze:

    Modlitwy do św. Peregryna
    (patron chorych na raka)

    Święty Peregrynie, dałeś nam przykład do naśladowania bo jako chrześcijanin byłeś oddany miłości, jako Serwita byłeś wierny w służbie, jako pokutnik pokornie uznawałeś swój grzech, dotknięty – cierpliwie znosiłeś cierpienie. Oręduj za nami u Ojca Niebieskiego abyśmy jak Ty, oddani, pokorni i cierpliwi mogli otrzymać od Jezusa Chrystusa łaskę, o którą prosimy.

    O święty Peregrynie, Ty, którego zwano „potężnym” i „cudownym pracownikiem” z powodu licznych cudów, które otrzymywałeś od Boga dla tych, którzy uciekali się do Ciebie. Przez tak wiele lat znosiłeś na swym własnym ciele chorobę rakową, która niszczy samą istotę naszego jestestwa, i który uciekłeś się do Źródła wszelkiej łaski, gdy człowiek był już bezsilny.

    Zostałeś wyróżniony wizją Chrystusa, który zszedł z Krzyża by Cię uzdrowić. Proś Boga i Matkę Boską o uzdrowienie dla tych chorych, których powierzamy Tobie. Wsparci w ten sposób przez Twe potężne wstawiennictwo będziemy śpiewać Bogu, teraz i na wieki, pieśń wdzięczności za Jego wielką dobroć i miłosierdzie.

   • Maggie pisze:

    Dziękuje. Czy można te modlitwy włożyć do działu Modlitwy? – wielokrotnie wchodzący na WOWIT proszą o wspomozenie modlitwene w chorobach rakowych.

    Jezus jest Panem!

   • Wojtek pisze:

    Wszyscy jesteście moimi przyjaciółmi więc modlę się za was byście dobrze wybrali kandydata.

    Jeśli ja nie wierzę w możliwość dobrego wyboru to będę polegał na was i na Bogu.

    Niech Boża łaska na was spłynie ❤

 11. Wojtek pisze:

  Nie pójdę na żadne wybory. Dosyć mam czytania tych dyskusji.

  • Maggie pisze:

   To zle, Wojtku. Mi tez huczy od nich w głowie.

   @Wojtek (niezdecydowany ale zdecydowany) & @ Matka Moher (bardzo zagniewana?):
   Myśląc o wyniesieniu Chrystusa Królu, pomyślałam o słowach Jezusa: „Moje Królestwo nie z tego swiata pochodzi”.

   Dołączyła sie do tego myśl: jak długo czekała Maryja, aby poświęcić Jezusowemu i Jej Sercu … Rosję. Iluz papieży przeminelo w tym czasie?
   Nie wiem czy sekretne poświęcenie, w ktorym bezwiednie – bo obejmowalo, nieswiadomych tego aktu ateistow, sekciarzy i nie uznajacych Maryji, czy więc takie poswiecenie rzeczywiscie było przyjęte jako wystarczające, czy siostra Łucja dobrze usłyszała? (do siostry Faustyny nie tylko Chrystus przemawiał, tak ze nie zawsze miała pewność).

   Analogicznie, z koronacja Chrystusa, bo Episkopatu nie można zmusić, a jest w kraju wielu bluzniercow i innowiercow, tak, ze deklaracja p.Brauna jest tylko zamachnieciem sie motyka na Słońce. Więc tak jak wyżej było, za Celakowna, powtorzone przez p.Ewe: modlmy sie o to, a Chrystus sam sie zajmie sprawa.

   @Wojtek: Idź na wybory, bo moze sie zdarzyć, ze ktos „za Ciebie” zagłosuje – a tego nie sprawdzisz lecz doswiadczysz na własnej skórze. To jest trochę jak gra w Totolotka, gdyz wybierasz swoje numery, ale nie zawsze to tzw jackpot.

   Pomodl sie do Ducha Świętego i do św.Antoniego, jako osoba zagubiona w tych rozgrywkach i głosują jak serce (?) i rozum (!) – najlepiej jeśli jedno i drugie zgodne, Ci wskażą.

   • Wojtek pisze:

    Myślę że nie długo Bóg wprowadzi swoje rządy, a partie polityczne czy programy które będą teraz, przestaną mieć jakąkolwiek wartość i znaczenie. Bóg postanowił i sam pokieruje nami tak by Tajemnica się wypełniła bez względu na nasze opory.

    Ja też nie wierzyłem kiedy usłyszałem w myślach od Boga ,,do końca Marca będziesz Mój” bo robiłem wszystko by tak się nie stało. A jednak pomimo wszystkich przeciwności, na przekór wszelkim trudnościom i moim ograniczeniom poza moją wiedzą a tylko przez Jego łaskę przed końcem Marca byłem już z Bogiem i to w takim stopniu o którym wcześniej mogłem tylko pomarzyć choć to wciąż bardzo mało(wiele pracy przede mną).

    Wierzę, że Bóg sam nas doprowadzi do celu bez względu na to, na kogo teraz zagłosujemy w wyborach, bo kiedy wszystko się zacznie żadna ustawa nas nie ograniczy ani nie zatrzyma. Te wybory które podejmiemy teraz będą miały wpływ głównie na czas przed rozpoczęciem się wszystkiego. Nie jestem prorokiem, ale ufam Bogu i tym którzy w jego łasce otrzymali dary poznania przyszłości.

    Rozumiem was jesteście starsi bardziej doświadczeni, ja pójdę na wybory bez celu (choć rozumiem wasze obawy że poprzez ateistów i osoby błędnie myślące, wielu braci może się odsunąć od Ojca a jego łaska dla nas może być mniejsza).

    Ja mimo wszystko ufam Bogu, On sam wie co będzie najlepsze i nie pozwoli nieodpowiednim ludziom w nieodpowiednim czasie zasiąść na stanowiskach.
    Moim wyborem jest modlitwa i tylko w nią wierzę a nie w świeckie głosowania.

    Nie chce ranić waszych poglądów 😐

    Ufajmy Panu BO JEST DOBRY ❤ ❤ ❤

   • Maggie pisze:

    Wojtku, moim Panem jest Bog. Dlatego, kiedy, wielokrotnie próbowano mnie wciągnąć do którejś z tut. partii, powiedzialm im, ze na moj glos moga liczyc wówczas: jeśli beda mieli lepszy, niz inni, dla kraju i ludzi program, i ze nie będę podlegać żadnej partii i ze żadna partia, z gory, nie moze liczyć na mój glos.

    Czasem wychodzi, ze trzeba zagłosować na mniejszych szkodników – ale głosować trzeba, a zazwyczaj w grę wchodzi tylko dwóch powaznych konkurentów – przez podbieranie glosow przez płotki jest tutaj … jak jest i to w wyborach municypalnych, prowincjonalnych i federalnych. Wszyscy oni przemina ale Bog nie przeminie.

   • Wojtek pisze:

    Więc na kogo według twoich czy ogólnie waszych poglądów powinienem głosować bo już nie pamiętam kto jest kim i jaki ma program. Podajcie nazwisko(nazwiska dwa-trzy) a ja sobie o nich poczytam ile znajdę i wybiorę kto mi najbardziej odpowiada.

 12. julia pisze:

  Wojtku , warto zobaczyć troche z historii rodu pana Andrzeja Dudy
  http://niezalezna.pl/66364-prawdziwa-genealogia-dudy ( generalnie nie powołuję się na żadne niezalezne media, bo takie one niezalezne jak i ja 😉 , ale chodzi mi tu o konkretne dane z historii rodu. )
  Brauna tez mozesz posłuchac…
  tu sie scinamy ” w popieraniu swoich kandydatów, dlatego, ze w zasadzie bierzemy pod uwage jedynie tych dwóch i kazdy chcialby kazdego przekonac do swego;)

  ja się obawiam, ze z tymi wyborami nie mamy się co zapieklać , bo tylko cud może nas uratowac od fałszerstwa …a i coś się gorszego szykuje na świecie.
  Rozumiem, ze nie wiesz jaką podjąc decyzję … poczytaj , a potem poproś Jezusa by on się tym zajął… ja zawsze tak robię , jak mam jakieś wątpliwosci i po ludzku nie wiem co zrobić, zeby było dobrze. Wtedy wszystko co nastapi traktuję jako wolę bożą, nawet jesli to nie po mojej mysli. Bóg widzi całosciowo, my fragmentarycznie, zaufajmy Mu.

 13. Maggie pisze:

  Nie moge otworzyc, ale tytul pamietajac Twoje, Matko Moher, wypowiedzi, w sekcji, ktora zostala zamknieta w komentarzach … mam pytanie: I co przez to chcesz udowodnic??!??
  Admini dosyc niezasluzonych kopniakow juz dostali, ze wszech stron, a Ty jestes anonimowa osoba. Nie dolewa sie oliwy do ognia.

  Jezus jest Panem!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s