Diabeł szaleje na całego – mężczyzna z siekierą atakuje wiernych w kościele a w Holandii pojawiły się wibratory z prochami bliskich zmarłych

********

W Lubsku mężczyzna zaatakował wiernych w kościele. 55-letni mieszkaniec tego miasta podczas mszy zaczął uderzać w drzwi kościoła siekierą. Groził śmiercią jednemu z parafian obecnych w świątyni.

Mężczyzna został już aresztowany i grozi mu kilka lat więzienia. Dopuścił się bowiem zniszczenia mienia, gróźb oraz złośliwego przeszkadzania w kulcie religijnym.

55-latek zaatakował wieczorem w niedzielę. W czasie mszy świętej wierni usłyszeli, że ktoś wali w drzwi. Gdy przerwano mszę i drzwi otwarto, okazało się, że na zewnątrz stoi uzbrojony w siekierę mężczyzna. Napastnik zdołał uszkodzić nie tylko drzwi, ale także piorunochron oraz rynny. Groził jednemu z obecnych na mszy, że odbierze mu życie. Parafianie wezwali policję, sprawca jednak zdołał uciec jeszcze przed jej przybyciem.

Tożsamość napastnika ustalono jednak szybko i w ciągu kilkudziesięciu zaledwie minut 55-latka zatrzymano. Został aresztowany na dwa miesiące.

Trzeba przyznać, że 55-latek wykazał się niesamowitą bezczelnością. Po latach komunistycznych represji w Polsce, po latach nieustannej propagandy wrogich Kościołowi świętemu takie właśnie są efekty. Cześć i szacunek dla naszego Pana znika, powodując, że niezrównoważeni ludzie podnoszą rękę na katolickie świątynie. I pomyśleć, że ręka ta nie zadrży im w poczuciu sacrum. Nie zadrży, bo skoro państwo polskie przyzwala, by publicznie lżyć i profanować chrześcijańskie świętości, to dlaczego miałaby zadrżeć?

********
Erotyczna
zabawa z profanacją w tle czyli wibratory z prochami zmarłych

Nazywa się „21 gramów” i jak, zapewnia twórca, „pozwala wdowom na powrót do intymnych wspomnień związanych z ukochanym”. Mowa o erotycznym gadżecie z prochami zmarłej osoby w środku.

Choć to brzmi jak horror, jest to niestety rzeczywistość. Rzeczywistość reklamowana zresztą  przez największy polski opiniotwórczy dziennik. „Gazeta Wyborcza” poinformowała właśnie swoich czytelników o najnowszym projekcie Holendra Marka Sturkenbooma. Ot, taka ciekawostka. Żadnego komentarza, żadnej refleksji. Widocznie dziennikarze z Czerskiej chcą być w światowej awangardzie. W końcu nikt do tej pory prochów zmarłych nie używał do erotycznych uniesień. Jest więc przełom. Tyle że z podszeptu szatana. A „artysta” to najzwyklejszy satanista, który to co święte, depcze i niszczy. Dla pieniędzy.

W stworzonym przez artystę białym pudełku znajduje się dildo z wsadzonymi do niego 21 gramami prochów zmarłego oraz wzmacniacz, do którego można podłączyć iPhone’a z wgranymi piosenkami. Do całości dołączony jest złoty kluczyk w formie naszyjnika…..

Trudno mówić o szacunku dla prochów zmarłego, kiedy używa ich się w iście szatańskim celu. Bo jak inaczej określić to, co zaproponował „artysta” z Holandii. To najzwyklejsze bezczeszczenie prochów i forma dość obleśnej nekrofilii. Żaden, nawet największy ból czy smutek, nie jest usprawiedliwieniem dla takich profanacji. Ciekawe, czy Holendrzy, którzy nie będą sobie życzyli, by po śmierci ich prochami napełniać przyrządy do masturbacji, którzy nie będą chcieli być ofiarami nekrofilii będą składali oficjalny sprzeciw w specjalnych rejestrach, tak jak to ma miejsce w przypadku pobrania organów do transplantacji? A co będzie następnym krokiem? Może jakiś holenderski artysta zabalsamuje czyjeś zwłoki, żeby jego partner/partnerka mógł sobie nekrofilsko poużywać. W końcu i tego wykluczyć się nie da.
Za: kliknij

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Zagrożenia duchowe i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

24 odpowiedzi na „Diabeł szaleje na całego – mężczyzna z siekierą atakuje wiernych w kościele a w Holandii pojawiły się wibratory z prochami bliskich zmarłych

 1. Wojtek pisze:

  Za odmówienie oddania swoich prochów do profanacji będzie obowiązkowa eutanazja 😦

  To jest po prostu chore, diabeł do reszty oszalał i teraz to jest już jawne plucie w twarz bez ukrywania kim jest. Nie mam słów by określić jak wielką odrazę czuję do szatana. Nie mogę sobie wyobrazić co jeszcze może być gorszego – wybaczcie ale chyba porno przed ołtarzem TFU, TFU, TFU przepraszam że w ogóle to napisałem, chyba by serce pękło, oby nigdy aż tak się nie stało ale szatan jest tak okropny i zgłupiały w swym szaleństwie O ZGROZO. Już ten pomysł z prochami przekracza moją skalę możliwości przyjęcia, nie mówię zaakceptowania.

  • Wojtek pisze:

   W sensie skala zaakceptowania została przekroczona w momencie wprowadzenia samego urządzenia, a o umieszczaniu w nim czyichś szczątków to już ostra profanacja. Nie ma nic ohydniejszego niż skalać nieczystością prochy zmarłego.
   To już totalne zezwierzęcenie, no cóż ,,poznaj pana po sługach jego”- to o szatanie.

   Panie świeć nad ich biednymi duszami.

   • Anna pisze:

    To nawet nie jest zezwierzęcenie. Taki zachowanie uwłacza godności zwierząt, które też są stworzeniami bożymi. Człowiek – w tym przypadku – jest gorszy od bydlęcia.
    Czy jakiekolwiek zwierzę tak postępuje, buntuje się przeciw swemu Stwórcy? Toć nawet osiołek św. Antoniego ukląkł przed Panem Jezusem w Przenajświętszym Sakramencie.

 2. julia pisze:

  kurcze ale nawet dla ateisty powinno byc to odrażające….
  żałoba, rozumiem, ze to trudny czas …ale wdowa tak używająca męża…. brrr
  wiecie ja czasem mysle , ze Pan jest bliżej niż myslimy… ohyda spustoszenia juz jest , jesli wezmie sie pod uwagę, ze świątynią Ducha Świętego jest ciało ludzkie..

  • Maggie pisze:

   No było już, ze mloda kobieta dla spadku, chciała „pobrania materiału” od konajacego męża, by za pomocą obecnej techniki urodzić spadkobierce, po śmierci męża.

   Profanacja prochów dla zboczonych, to iście szatanska obrzydliwosc. Moze to zaczęło sie od „niewinnego” przechowywania urn w domu a nie na cmentarzu?

   • Maria z Warszawy pisze:

    Hmmm…ciekawe, ale ja bym wolała żywego męża w domu niż 21 gram prochu zapakowanego nawet w najbardziej fikuśne opakowanie nawet z kokardką.
    Ewcia poproszę o parę buziek bo jak zwykle uparcie nie wychodzą

 3. wobroniewiary pisze:

  Nawet faryzeusze nie mogą zaprzeczyć faktom. Widzą Jezusa, który dokonuje cudów, uzdrawia, naucza. Wszystko pięknie i ładnie, jest tylko jeden mały problem – Taki mesjasz nie mieści się w przyjętym przez nich kanonie mesjaństwa. Bo – jak powszechnie wiadomo – powinien w pierwszej kolejności „podziękować” Rzymianom, odbić stolicę, poszukać sojuszników, wprowadzić zrównoważoną politykę monetarną, zająć się tym, i jeszcze tym, zrobić to i to, nie zapominać o tym i o tym…

  Ludzie zawsze będą gadać, niezależnie od tego jaki będzie stopień twojej aktywności. Zawsze będzie ktoś, komu nie będzie odpowiadało co robisz. Zawsze pojawi się ktoś kto będzie wiedział lepiej jak masz żyć, robić i wyglądać, a nawet nosić spodnie. Warto postawić sobie pytanie: czy pójdziesz za ich głosami, czy pośród tylu recept w tym wszystkim zdecydujesz się pozostać sobą.

  Ostatecznie tylko zdanie Boga o Tobie przetrwa całą wieczność

  https://zaprawionerece.wordpress.com/2015/04/27/casting/

 4. Ania pisze:

  To jest nienormalne. Szok… Chore pomysły szaleńca

 5. fornal53 pisze:

  Spieszy się spieszy i robi co może. Tylko w tym pośpiechu robi coraz więcej błędów :). Chwała Bogu na wysokościach ! Alleluja Jezus żyje!

 6. Marek pisze:

  „Erotyczna zabawa z profanacją w tle czyli wibratory z prochami zmarłych”

  diabelski wynalazek, szok.

 7. Marek pisze:

  Obóz pracy dla Polaków? Skandaliczne słowa niemieckiego pracodawcy do mieszkańców Gubina: „Zrobię wam drugi Auschwitz!”

  Chyba żaden z mieszkańców Gubina, którzy ciężko pracują w Lubbenau przy pakowaniu żywności dla jednej z dużej sieci marketów, nie spodziewał się, że może zostać tak potraktowanym przez zachodniego sąsiada.
  Jak sami przyznają, sytuacja, jaką zastali w nieogrzewanej hali (temperatura wynosiła zaledwie 3 stopnie, a pracownicy nie mieli zapewnionej ciepłej odzieży – przyp. red.) była wstrząsająca. Momentami nie wiedzieli, czy są pracownikami czy raczej osobami wyznaczonymi na ofiary najgorszych form wyzysku.
  Pan Juergen na pierwszym spotkaniu powiedział, że zrobi nam tu drugie Auschwitz
  — relacjonują mieszkańcy Gubina w rozmowie z „Faktem”.
  Traktowano nas jaka zwierzęta
  — mówi Łukasz Kaczmar.
  Pracownicy nie mieli zapewnionej jakiejkolwiek intymności. Pracodawca zaglądał im w usta, gdy żuli gumę, a do toalety musieli chodzić w asyście. Polacy musieli załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne przy otwartych drzwiach.
  Pracodawca stosował odpowiedzialność zbiorową.
  Wyciągano jedną osobę, mówiono co zrobiła i karano całą grupę
  — wspomina Marek Koleśnik.
  Oskarżenia, za jakie karano, często były całkowicie fałszywe.
  Za wymyślone zagubienie jakiegoś kluczyka, czy źle postawioną skrzynkę odciągano nam pieniądze od wypłaty
  — mówi dziennikowi Michał Nikiforowicz.
  Ponadto Polacy mieli „zakaz chorowania”.
  Za L4 zwalnia się z pracy

  Cały tekst czytajcie tutaj: http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/242598-oboz-pracy-dla-polakow-skandaliczne-slowa-niemieckiego-pracodawcy-do-mieszkancow-gubina-zrobie-wam-drugi-auschwitz

 8. Bogdan pisze:

  Rozumiem że mozna oddac swoje oragany wewnętrzne tj: Serce ( po swojej śmierci) nerke, aby móc uratowac czyjes życie, ale wykorzystywanie prochów zmarłego do samo zaspokajania się, to jest obrzydliwe i godne potępienia , pzostaje modlitwa za tych ludzi i pokuta w akcie wynagordzenia za tak obrzydliwe czyny. błogosławionego dnia w Chrystusie Panu

  • Maggie pisze:

   Jestem wrogiem rozparcelowywania ludzkich ciał jako material czy części zamienne. Nie wszyscy rozumieją, ze organy pobiera sie jeszcze „ciepłe” od „niezupełnie zmarłych”.
   Inna sprawa, kiedy oddaje sie krew, czy ew. cześć swojego organu dobrowolnie dla ratowania zycia – choć z tym oddawaniem organów moze byc jak w krajach trzeciego swiata, gdy biedny sprzedaje swoją nerkę … lub na sile mu mafia wyrywa.

   Wiele jest nadużyć – np w „wyszukiwaniu” dawców, bo na podobnej zasadzie jak afera skor w Polsce.
   Nie zawsze tez chodzi o ratowanie zycia: Dla pewnej matki, ktora podpisała zgodę na pobranie organów z jej tragicznie zmarłego (w wypadku samochodowym) syna, było szokiem, kiedy doszła … iz m.in. poszedł na kosmetyczne .. powiększenie członka jakiegoś zbereznika.

   W Chinach, politycznych więźniów, skazuje sie na smierć by handlować organami. w Toronto w Chinatown podpisalam petycje, w tej sprawie, do ONZ, a ktora dniami stojące Chinki podsuwaly przechodniom.

 9. Bogdan pisze:

  niedługo bede zdawał mature wiec prosze o modlitwe aby mi dobrze poszła 🙂 Bóg zapłać

 10. wobroniewiary pisze:

  Papież Franciszek: Nierówność jest skandalem

  Do wspierania małżeństwa, opartego na wiernej miłości męża i żony, a zarazem zwalczania wszelkich nierówności między nimi zaapelował papież Franciszek podczas dzisiejszej audiencji ogólnej.
  Papież zachęcił do głębokiej refleksji nad przyczynami spadku liczby małżeństw i podkreślił znaczenie świadectwa poszczególnych rodzin. Jego słów na placu św. Piotra wysłuchało około 20 tys. wiernych. Franciszek przypomniał, że Pan Jezus pierwszego cudu dokonał podczas wesela w Kanie Galilejskiej, wspierając rodzącą się rodzinę. Podkreślił aktualność znaczenia tego znaku w obliczu obecnych trudności i częstej dziś nieufności do instytucji małżeństwa. Zauważył, że są nimi między innymi trudności ekonomiczne, ale także obawa przed popełnieniem błędów i dodał, że „być może ten strach przed porażką jest największą przeszkodą w przyjęcia słowa Chrystusa, który obiecuje swoją łaskę jedności małżeńskiej i rodzinie”.

  Ojciec święty podkreślił znaczenie świadectwa życia chrześcijańskich małżonków i rodziny. „Małżeństwo uświęcone przez Boga strzeże tej więzi między mężczyzną a kobietą, którą Bóg pobłogosławił od stworzenia świata. Jest też ono źródłem pokoju i dobra dla całego życia rodzinnego i małżeńskiego” – stwierdził Franciszek. Dodał, że chrześcijańskie ziarno radykalnej równości między małżonkami musi obecnie przynosić nowe owoce. W tym kontekście wezwał, by wyznawcy Chrystusa wspierali prawo do równej płacy za równą pracę. „Nierówność pod tym względem jest najoczywistszym skandalem! Równocześnie trzeba uznawać za nieustannie istotne bogactwo macierzyństwo kobiet i ojcostwo mężczyzn, z korzyścią zwłaszcza dla dzieci. Podobnie, cnota gościnności rodzin chrześcijańskich odgrywa dzisiaj kluczową rolę, zwłaszcza w sytuacjach ubóstwa, degradacji, przemocy w rodzinie” – wskazał papież.

  Na zakończenie Ojciec Święty przypomniał, że chrześcijanie, kiedy pobierają się „w Panu”, przemieniają się w skuteczny znak miłości Boga. Chrześcijanie nie poślubiają się jedynie dla samych siebie: zaślubiają się w Panu na rzecz całej wspólnoty, całego społeczeństwa.
  Źródło: http://gosc.pl/doc/2456205.Papiez-Nierownosc-jest-skandalem

 11. Sebro pisze:

  Nie wiem czy znane nest wszystkim pojęcie „start up’ów”. Dla wszystkiego tu można sobie nakreślić czym to jest: http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Start-up

  Wczoraj na pewnym spotkaniu padło to hasło, bo znajomy, który pisze artykuły o przedsiębiorczości czytał raport w sprawie przyznawania dotacji na owe start upy. Wyobraźcie sobie, że wśród pomysłów był jeden wręcz zwalający z nóg. Otóż wnioskodawca wymyślił opaske na rękę, która poprzez bezprzewodowe łącze będzie ładować telefon. Ale to nie wszystko, opaska będzie ładować telefon jedynie gdy będzie potrząsana podczas onanizowania się.
  Po prostu pomysł genialny. Aż strach pomyśleć jakie jeszcze pomysły mają młodzi przedsiebiorczy ludzie.

 12. Marek pisze:

  Potężny wybuch w rosyjskiej bazie niedaleko Ukrainy! Słup dymu i paniczna ewakuacja. ZOBACZ FILM!
  Do tajemniczej eksplozji doszło w rosyjskiej bazie wojskowej, położonej kilkadziesiąt kilometrów od granicy z Ukrainą. W powietrze mogło wylecieć nawet kilkadziesiąt pojazdów lub zniszczony został wielki skład amunicji.
  Film, zdjęcia tutaj: http://wpolityce.pl/m/polityka/242668-potezny-wybuch-w-rosyjskiej-bazie-niedaleko-ukrainy-slup-dymu-i-paniczna-ewakuacja-zobacz-film

 13. wobroniewiary pisze:

  Strach we Francji
  Nad Sekwaną w ciągu miesiąca zniszczono 84 świątynie. Muzułmanin zamordował młodą katoliczkę, gdy wyszła z kościoła. MSZ i biskupi Francji wydali nowe instrukcje w sprawie ochrony kościołów.

  http://gosc.pl/doc/2455075.Strach-we-Francji

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s