Demony seksu – zapowiedź filmu dok., w którym wykorzystano autentyczne nagrania audio z egzorcyzmów z udziałem ks. P. Glasa

Pierwsza zapowiedź filmu dokumentalnego, w którym zostały wykorzystane autentyczne nagrania audio z egzorcyzmów. W filmie pojawi się ks. Piotr Glas, egzorcysta, który tłumaczy jak grzechy przeciwko VI przykazaniu mogą otwierać nas na działanie złych duchów oraz wypowiedzi osób, które przez trwanie w grzechach nieczystości realnie otworzyły się na szatana.
Autorem filmu jest ks. Sławomir Kostrzewa
UWAGA: Kontakt dla osób zainteresowanych organizacją projekcji filmu połączonej z prelekcją (np. w parafii itp.) – pod adresem: kostrzewa.s@gmail.com

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

24 odpowiedzi na „Demony seksu – zapowiedź filmu dok., w którym wykorzystano autentyczne nagrania audio z egzorcyzmów z udziałem ks. P. Glasa

 1. Anka pisze:

  Krzyki demona są przerażające 😦
  Wybieram czystość, nie chcę nigdy świadomie obrazić czy zdradzić Pana Boga!

 2. olo13jcb pisze:

  !!!!! PRZERAŻAJĄCE – SZATAŃSKIE POMIOTY U BRAM !!!!!

  !!!!! APAGE SATANAS !!!!!

  Powstał czeski dokument „Świat Daniela” kreujący pozytywny wizerunek pedofilii i pedofilów.( SIC! )

  „Świat Daniela” to film o 25 letnim czeskim pedofilu, który kilka lat temu publicznie ujawnił swoją orientacje seksualną – od tego czasu nie spotkała go w Czechach żadna przykrość. Daniel jest studentem literatury, autorem sztuk teatralnych i bajek dla dzieci, które są transmitowane w czeskim radiu. Według Daniela ma on prawo kochać małych chłopców i spędzać czas w ich towarzystwie.

  Daniel akceptuje swoją orientacje seksualną. Pedofil znalazł wsparcie na forach dla pedofilów. Wsparcie kolegów pedofilów wyzwoliło go od wstydu ze swoich skłonności. Kontakty towarzyskie z innymi pedofilami pozwoliły Danielowi zaakceptować swoją seksualną tożsamość. Widzowie towarzyszą Danielowi w spotkaniach z innymi pedofilami, podczas których przeprani by zachować anonimowość pedofile dzielą się swoimi doświadczeniami w relacjach z dziećmi, miłości do dzieci i tym jak dzieci podniecają ich seksualnie. Z filmu kreującego pozytywny wizerunek pedofilów wynika, że pedofile to osoby nie groźne.

  Widzowie poznają mamę i brata pedofila akceptujących orientacje Daniela, jego licznych równie tolerancyjnych przyjaciół.(SIC!)

  Na ścianach pokoju młodego pedofila widzą zdjęcia małych chłopców. Pedofil zakochany jest w kilkuletnim chłopcu. Za wiedzą rodziców raz na miesiąc Daniel odwiedza swojego małego przyjaciela. Rodzice zabronili tylko pedofilowi spędzającemu czas z ich synkiem na relacje seksualne. Wraz z kolegami pedofilami Daniel ogląda na Youtube piosenki śpiewane przez małych chłopców i dzieci bawiące się na placu zabaw.

  Widzowie dokumentu są świadkami badania w gabinecie seksuologa. W czasie badania lekarz potwierdza, że Daniel ma erekcje na widok małych chłopców. Seksuolog zachęca Daniela by ten odbywał stosunki seksualne z chłopcami powyżej lat 16 co jest w Czechach legalne (warto pamiętać, że Polsce legalne są stosunki seksualne z dziećmi powyżej lat 15). Pedofil zostaje uprzedzony, że karalne jest korzystanie z prostytucji osób poniżej lat 18, i oglądanie pedofilskiej pornografii. Daniel zostaje też zachęcony do onanizmu i rozważenia kuracji farmakologicznej likwidującej popęd.

  W ostatnich scenach filmu Daniel spotyka się z organizatorem czeskiej parady pederastów. Organizator nie widzi przeciwwskazań do udziału Daniela i innych pedofilów w paradzie. I tak grono czeskich pedofilów z swoim transparentem idzie w licznej czeskiej paradzie pederastów. Daniel potem występuje jako prelegent na konferencji naukowej opowiadając o swojej tożsamości seksualnej i prawie do spotkań z dziećmi.

  Z napisów końcowych widzowie dowiedzą się, że pedofilia ma występować nawet u 5% populacji , a 90% sprawców zachowań seksualnych wobec dzieci nie jest pedofilami.

  Jan Bodakowski

  http://www.prawy.pl/z-zagranicy2/9373-pedofila-jak-czeski-film-doslownie

 3. Wojtek pisze:

  Widzę że Czesi znając swój los opisany w IIITJ Fatimskiej zrezygnowali już całkowicie z Boga.
  I to kraj z rąk którego przyjmowaliśmy chrzest? Z tego co mi było wiadomo to już od dawna krucho tam z wiarą 20% przyznawało się że wieży w cokolwiek ale że nasi sąsiedzi stają się drugą Holndią to nie wiedziałem.

  • julia pisze:

   apropos Czechów, jest to dość ateistyczny kraj , na tyle ateistyczny, że czasem modlitwa w kościele jest czyms niestosowanym. Znajoma nauczycielka w majowy weekend była w Pradze. Odwiedzali zabytkowy kościoł ( nie pamiętam nazwy). Kościół ten raczej jako zabytek funkcjonuje, ale ma wydzieloną część sakralną i tam w niedzielę odbywa się msza św. .. znajoma opowiadała mi, że w pewnym momencie weszła do kościoła kobieta , uklekła i zaczęła się cicho modlić… i nagle cała wycieczka spostrzegła , że ową kobietę posród krzyków wyprowadzają z koscioła. Przewodnik grupy wstawiała się za tą kobietą bo panowie uzywali języka dość wulgarnego …
   taka jest czeska rzeczywistosc…

 4. Małgosia pisze:

  Temat ciekawy, jednak na stronie która nas nie lubi już piszą, że non stop śledzicie pana Bronisława i jak tylko znajdziecie coś ciekawego czy bardziej szatańskiego to od nich kradniecie i powinniście podawać źródło do nich

  • Kalina pisze:

   Kot jak nie ma co robić, to miauczy ale żmija jak się nudzi to kąsa i pluje jadem
   Wolę koty, te można pogłaskać 🙂

    • wobroniewiary pisze:

     Demony boją się prawdziwych uczniów Chrystusa
     Rozmowa z o. Anzelmem Frączkiem, paulinem, egzorcystą.

     W życiu niektórych świętych, jak: św. o. Pio; św. Jan Maria Vianney – proboszcz z Ars; św. Teresa od Jezusa; św. Faustyna Kowalska; których diabeł nie może dosięgnąć inaczej, pojawia się w walce z nimi twarzą w twarz. Nie mogąc dosięgnąć ich inaczej, musi pokazać im swoje oblicze. Błogosławiona Maria od Jezusa Ukrzyżowanego – Mała Nic – karmelitanka, doświadcza ogromnego opętania, doświadcza piekła z woli Bożej.

     http://www.karmel.pl/lektorium/rozmowy/baza.php?id=11

   • Wojtek pisze:

    Ja aż tak święty chyba nie będę. I już chyba ze trzy razy oberwałem LEKKO, ale to raczej z powodu oddalenia od Boga i raz z powodu zbliżenia do Niego.
    Chyba że to były tylko bolesne sny 🙂

 5. Kasia pisze:

  Francja: Wielkie otwarcie protestantów na LGBT
  Zjednoczony Kościół Protestancki we Francji zgodził się dzisiaj na błogosławienie par homoseksualnych. Na stu głosujących 94 opowiedziało się za uznaniem związków jednopłciowych.

 6. Kasia pisze:

  Czy grzechy i poranienia seksualne mogą być furtkami dla szatana – ks. Piotr Glas, egzorcysta

 7. wobroniewiary pisze:

  Debata: Agresja i nieodłączna kartka Komorowskiego. Mocny przekaz Dudy na koniec

  – Za tydzień pójdziecie państwo do urn wyborczych. Proszę, żebyście to zrobili. Żebyście zrealizowali swoje obywatelskie prawo do głosowania. Chciałbym, żebyście je traktowali także jako obowiązek wobec polskiego państwa i przyszłych pokoleń – mówił. – Wierzę w to głęboko, że w wyniku tych wyborów – które, mam przekonanie, wygram – państwo mnie powierzycie urząd prezydenta. Zaszczytny, ale z drugiej strony związany z wielkim zobowiązaniem, ze zobowiązaniem ciężkiej pracy dla polskiego społeczeństwa. Zdecydowanego reprezentowania polskich interesów na arenie międzynarodowej, dbania o polską rację stanu. Dbania o polską pamięć historyczną, o to, aby wśród młodzieży krzewić postawy patriotyczne – kontynuował. – Przede wszystkim dbania o to, abyśmy coraz bardziej tworzyli wspólne społeczeństwo. Aby zniknął podział, abyśmy się nie dali dzielić na tych niby radykalnych i tych, którzy mają być niby racjonalni. To nieprawda. Polska flaga jest jedna. Krew Polaków, wylana to krew naszego narodu. To oni tyle razy broni Polski przed zaborcami, przed tymi, którzy chcieli nas napaść. Walczyli o odzyskanie niepodległości. To oni odbudowali Polskę po zaborach i potrafili to zrobić, zbudować z niczego Gdynię – miasto i piękny port oraz centralny okręg przemysłowy, bo to byli uczciwi ludzie – dodawał.

  – Dziś czas na powrót do uczciwej polityki, aby władza wreszcie słuchała obywateli. Zobowiązałem się w tej kampanii, że uczynię wszystko – i współdziałam z OPZZ i Solidarnością – aby Polakom obniżyć wiek emerytalny, podwyższony wbrew ich woli. Zobowiązałem się, że uczynię wszystko, aby podwyższyć kwotę wolną od podatku – podkreślił na koniec Andrzej Duda.
  Źródło; http://niezalezna.pl/67147-debata-agresja-i-nieodlaczna-kartka-komorowskiego-mocny-przekaz-dudy-na-koniec

  • Wojtek pisze:

   Mam pytanie czy skoro zabili Lecha Kaczyńskiego bo był patriotą i antykomunistą to czy tego samego nie zrobią Dudzie? Przecież nie ukrywajmy, komuniści rządzą naszym krajem, smoleńska powtórka tylko w samolocie zabicie elity polskiej. Sami Rosjanie bez kolaborantów z polski nie dali by rady.

   Mam nadzieję że Dudę Bóg uchroni.

   Good save the Duda (całkiem serio)

 8. mariaP pisze:

  Nie wiem juz ktory to Swiety w pokrzywy skakal , zeby tylko nie zgrzeszyc .
  To nie brak pokus nas uodparnia , ale podjeta walka , czasem bardzo trudna !!!
  I kazde zwyciestwo w pokusie sprawia , ze nastepna pokusa jest juz slabsza .
  A moze mocy w nas wiecej !
  Dzisiaj zarzucilismy walke , najczesciej poddajemy sie emocjom , tym sposobem stajemy sie spoleczenstwem niewolnikow .
  Za kazdym grzechem stoi démon uswiadamial kaplan na rekolekcjach .
  Kiedy poddajesz sie pokusie , poddajesz sie démonowi.
  Niedawno ogladalam swiadectwo Nathalie ( zdaje sie , ze protestantka );
  mowila o swoim przebywaniu w piekle .
  Jej miejsce znajdowalo sie tam chyba w 4- tym kregu piekielnym .
  Za swoje zycie z kolejnym juz nieslubnym partnerem byla tam gwalcona przez démony .
  Taka Wiecznosc .
  Milosierdzie Boze wyprowadzilo ja stamtad .
  Skladala swiadectwo i plakala .

  ***
  Znalazlam , mowa o Swietym Benedykcie./

  Cyt. ” Święty Benedykt był bezkompromisowym „szaleńcem Bożym” jeśli chodzi o konsekwencję w dążeniu do ewangelicznej doskonałości.
  Kiedyś szatan kusił go i przywiódłszy mu na myśl niewiastę jedną, tak go jej osobą rozpalił i złą żądzę w serce wrzucił, iż mało z onej pustyni, pożądliwością rozkoszy zwyciężony, nie wyszedł (cytat za ks. Piotrem Skargą).
  Lecz łaska Boża była z Benedyktem, który dla umartwienia ciała rzucił się w pokrzywy i cierniste krzewy.
  Pokusa natychmiast odeszła i już nigdy więcej jej św. Benedykt nie odczuwał.
  http://www.pch24.pl/Mobile/Informacje/informacja/id/16252

  ***
  Do nas nalezy wiec wybor : démon czy pokrzywy .

  Trzeba zdecydowania .
  Skaczmy w pokrzywy !
  Nie dajmy sie !
  Demonom seksu !!!

 9. wobroniewiary pisze:

  Zmiana tematu, ale:
  Przeczytajcie i udostępniajcie!!!!
  BRONEK KŁAMAŁ – KŁAMSTWU MÓWIMY NIE!!!!!!!!!!!!!!!
  Bronkosław w debacie kłamał …. w zasadzie to nic nowego . Sprawdziłam. Duda zakreślił w kwestionariuszu UE i rozdzielenie polityki klimatycznej z energetyczną i dalsze wykorzystywanie węgla. Zobaczcie sami”
  http://mamprawowiedziec.pl/strona/polityk/31044/poglady

  • Sebro pisze:

   Niestety rano miałem przykład totalnej hipokryzji, czy jak to tam nazwać. Jedna osoba głosowała na Kukiza druga na Dudę. Po debacie obie idą głosować na Komora, bo jak Duda mógł przed jednymi wyborami mówić tak a w kolejnych inaczej. Mówię, że Komorek zmienia zdanie z godziny na godzine, ale to wg nich jest czepianie się szczegółów. Tacy ludzie są głupi. Co poradzić. I wielu będzie takich.

  • Monika pisze:

   Tu jest jeszcze wiele innych przykładów na to jakiego kalibru to kłamstwa
   a Ci, którzy nie dowierzają albo zapomnieli mogą jeszcze raz to przeanalizować co zrobił ten rząd PO – PSL z ich człowiekiem Bronisławem K, który wszystko im podpisywał co tylko chcieli:

 10. piotr pisze:

  Szczęść Boże
  znam przypadek kolesia jak
  (….. ) edycja

  • Jeremiasz pisze:

   Nie wiem jakim cudem Twój komentarz się tu znalazł ale uprzejmie proszę Admina o usuwanie takich trollowatych wpisów.

 11. wobroniewiary pisze:

  Zauważmy, Jezus nikogo nie potępia, tylko daje nam kolejną szansę. Do kobiety, przyłapanej na cudzołóstwie, mówi: „Ja ciebie nie potępiam. Idź, a od tej chwili już nie grzesz” (J 8,11). Jeśli uznamy nasz grzech i zerwiemy z nim, otrzymamy w darze życie wieczne. Jeśli pozostaniemy w grzechu, mamy problem…

  http://www.fronda.pl/a/konkubinat-jest-cudzolostwem-i-kosciol-musi-o-tym-non-stop-przypominac,51576.html

 12. Adam pisze:

  Zawsze słyszałem i czytałem, że utrwalanie przebiegu egzorcyzmów na jakichkolwiek nośnikach jest zabronione i nie godzi się tak postępować. Jak więc rozumieć to co ma być w tym filmie księdza Piotra Glasa?
  Z Panem Bogiem.

  • wobroniewiary pisze:

   Ksiądz może, inni nie mogą, chyba, że za pozwoleniem księdza

   Wiem, że teraz zły nie da spokoju ani ks. P. Glasowi ani tym bardziej księdzu Sławkowi, ale on ma swoich przełożonych i wie co robi, co mu wolno a co nie.
   Przy okazji pomódlmy się za tych dwóch kapłanów, wczoraj rozmawiałam z ks. Sławkiem, i wiem, że zły teraz nie da im spokoju, bo traci dusze przez takie filmy i ich wspólną działalność.

   Wczoraj też usunęłam pewne komentarze, wymyślane przeciwko ks. Piotrowi Glasowi, który nie jest winien niczyjej śmierci i nikt nie mógł nikomu w Jego imieniu obiecać, że on do kogoś przyjedzie czy zadzwoni, a potem pretensje, że ktoś popełnił samobójstwo.

 13. piotr pisze:

  nie rozumiem Jeremiaszu co zdrożnego widzisz w moim komentarzu ?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s