Wzmóżmy nasze modlitwy – była dziennikarka polsatu gotowa składać się na trotyl na nowego prezydenta..

Nie zasypujmy gruszek w popiele – festiwal nienawiści trwa i dopiero zaczyna się rozkręcać.  Andrzej Duda jeszcze nie objął fotela prezydenckiego a już są gotowi dokonać zamachu na niego
Oto zdjecia nadesłane do nas na pocztę – screen wpisów z fb dziennikarki tvn-u:
AFL1 AFL2Czy Niesiołowski tego nie widzi? A Senyszyn szuka tylko baz watykańskich w Polsce? Czy wiedzą, co mówią i piszą i czy wiedzą, co tak naprawdę się dzieje? Sami oceńcie…

Chwytajmy różańce w dłoń.
Nowenna Pompejańska, Różaniec z Radiem Maryja  czy choćby dziesiątka Różańca św. z nami, „wowitami”:

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

32 odpowiedzi na „Wzmóżmy nasze modlitwy – była dziennikarka polsatu gotowa składać się na trotyl na nowego prezydenta..

 1. Kalina pisze:

  Szok! Wspierani przez Moskwę terroryści grożą zamachem na nowego Prezydenta RP! „Aż słychać brzozy trzask”…
  erroryści z tzw. Noworosji w podły sposób naśmiewają się z tragedii smoleńskiej. Nawiązując do wyborów prezydenckich w Polsce szydzą, że Smoleńsk czeka na nową ekipę z Polski „aż słychać brzozy głośny trzask”.

  Ohydny utwór „Smoleńsk zaprasza” nagrał i umieścił w Internecie „kabaret” działający na wschodnich terenach Ukrainy opanowanym przez wspieranych z Moskwy terrorystów.

  „Klub Wesołych i Pomysłowych Noworosji”, bo tak nazywa się występująca w mundurach i z bronią w ręku bandycka trupa (nomen omen), wychodzi w skocznej piosence od historii Polaków oblegająсych w 1612 r. Moskwę, których – jak przypomina Biełsat.TV – miał na zgubę zaprowadzić na bagna rosyjski bohater Iwan Susanin.

  W kontynuacji następuje szyderstwo, że Polacy znów pchają się do Rosji „aż słychać brzozy głośny trzask”, a w oczekiwaniu na wybory w Polsce, Smoleńsk zaprasza…

  Pomyślimy o czarterze i ekspresie. Ubezpieczymy, oczy przymkniemy. I zapalimy

  — słychać jawną zapowiedź zamachu.

  ZOBACZ KLIP:

 2. eska pisze:

  Nowenna Pompejańska, ruszamy od niedzieli – szukamy kolejnych osób.

  NP 1: Monika – cz. Radosna, Joan – cz. Bolesna, eska – cz. Chwalebna
  NP 2: Kasia – cz. Radosna, Sylwia – cz. Bolesna …
  szukamy osoby do cz. Chwalebnej w ramach NP 2 i do następnych trójek

  Szczegóły tutaj: https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2015/05/25/prezydent-elekt-andrzej-duda-na-jasnej-gorze-i-na-wawelu/#comment-110564

  • eska pisze:

   Mamy dwie całe grupy:
   NP 1: Monika – cz. Radosna, Joan – cz. Bolesna, eska – cz. Chwalebna
   NP 2: Kasia – cz. Radosna, Sylwia – cz. Bolesna, E. – cz. Chwalebna
   NP 3: ……….. ? 🙂 Zapraszamy 🙂

 3. Sylwia pisze:

  Widać jak wielu z tych ludzi po prostu nie lubi partii z której się wywodzi i niestety sieją nienawiść do nowego Prezydenta . Dlatego tym bardziej musimy objąć go modlitwą i prosić o opiekę nad nim. Cieszę się że powstała taka inicjatywa Jak Nowenna Pompejańska oby jak najwięcej z nas się do niej przyłączyło . Modlitwa działa cuda przypomina mi się Boko Haram .. wierzę że i w tej intencji Pan Bóg czuwa .

 4. Kasia pisze:

  Eska-mamy już chyba całą drugą grupę, pod wpisem o p.Dudzie ktoś o nazwie „E” zapisał sie do części chwalebnej.Poprosimy cię E może o całe imię? 🙂

 5. Zygmunt pisze:

  Tak, modlitwa nowemu Prezydentowi Andrzejowi Dudzie jest potrzebna, gdyż grupa wasali służb specjalnych WSI razem z tym obecnym BOR to ludzie odchodzącego Prezydenta Komorowskiego i byłego Premiera Tuska, która była i NIE jest lojalna wobec instytucji państwa Polskiego i działa na SZKODĘ interesów Polski oraz na szkodę obywateli.
  Cały obecny BOR musi być rozwiązany, on nie będzie strzec Bezpieczeństwa nowego elekta Prezydenta Andrzeja Dudy.
  Do puki gen. M.Janicki, jako były szef BOR, nie zostanie rozliczony za nie dopilnowania samolotu Tu-154M nad Smoleńskiem 10-IV-2010r. do tego momentu ten BOR nigdy nie będzie wiarogodny.
  Musi zostać powołana jakaś zupełnie oddzielna formacja podległa bezpośrednio Urzędowi Prezydenta, która będzie bardzo pro-polska i lojalna wobec Prezydenta III RP i Narodu Polskiego.

 6. Maria Magdalena pisze:

  Zdążyć przed Dudą! PO na gwałt chce antyludzkich zmianPO chce wprowadzić ustawę o in vitro jeszcze zanim prezydentem zostanie Duda. Liberałowie muszą się spieszyć, byleby tylko dołożyć cegiełkę pod budowę antychrystycznej cywilizacji śmierci.

  Dziś projektem ustawy o in vitro przygotowanej przez rząd PO zajmie się Sejmowa Komisja Zdrowia. Nie wiadomo, co do tego projektu ma wspomniana komisja, bo in vitro nie leczy, a dodatkowo w proponowanym przez PO kształcie oznacza mordowanie istot ludzkich na najwcześniejszym etapie ich rozwoju. W Polsce trzymanej w garści przez liberalny reżim prawda nie ma jednak wielkiego znaczenia.

  PO musi się z kolei spieszyć. Chce przepchnąć przez Sejm swój antychrystyczny projekt jeszcze zanim urząd prezydenta obejmie oficjalnie Andrzej Duda. Platforma oczekuje, że ustępujący Bronisław Komorowski da Polakom na pożegnanie pocałunek śmierci, wiodąc nas krok dalej ku budowie bezbożnego nieładu prawnego i akceptując przedłożoną mu ustawę
  http://www.fronda.pl/a/zdazyc-przed-duda-po-na-gwalt-chce-antyludzkich-zmian,51942.html

 7. Maria Magdalena pisze:

  To szatan chce zrównać miłość z wynaturzonym seksemMiłość” w show-biznesie

  Dzisiaj w muzyce rozrywkowej „miłość” została skomercjalizowana i poddana wszelkim możliwym przeróbkom. „Miłość” kojarzy się z seksem, a nie z uczuciem pochodzącym jako dar od Boga. „Miłość” kojarzy się także z sukcesem, młodością, pieniądzem, jako „miłość” własna – wystąpienie przeciw przykazaniu miłości Boga i bliźniego. „Miłość” będąca gloryfikacją egoizmu, promocją wcielania w życie marzeń i planów w kontekście tylko własnego rozwoju.

  Popularność muzycznych celebrytów, zobojętniła odbiorców na promowany przez nich przekaz. Wyuzdane Rihanna, Katy Perry, Madonna, Kesha, Lady Gaga, Miley Cyrus i Selena Gomez promują seksoholizm i hedonizm jako podstawę kariery oraz życiowego sukcesu. Wodewilowe, kabaretowe przedstawienia, jak „Moulin Rouge” ukazują prostytucję i obdzieranie kobiet z godności, jako atut, atrybut. W promującej film o tym samym tytule i tematyce piosence „Lady Marmolade” piosenkarki Christina Aguilera, Lil’ Kim, Mya i Pink ukazują dom publiczny, jako miejsce godne kobiet, a wyuzdany strój, jako element współczesnej mody – gloryfikujący piękno ciała i jego zmysłowość. Cóż z tego, że w erotycznej, seksualnej i uprzedmiotawiającej kobietę, formie.
  http://www.fronda.pl/a/szatan-chce-zrownac-milosc-z-wynaturzonym-seksem,51948.html

 8. Sylwia pisze:

  Kochani mam pytanie czy ktoś z was śpiewa Psalmy tak samemu dla siebie ,dla uwielbienia Pana Boga ? wiem można czytać ale właśnie śpiewanie jest dla mnie ukojeniem duszy . Ale zawsze przy śpiewaniu towarzyszą mi łzy ,czy ktoś z was tak ma ? czy tylko ja tak wrażliwa ?

  • Tess pisze:

   Ja modle sie z brewiarzem tzw „Liturgia Godzin”, wiem ze w naszym kraju to nie jest specialnie popularne ale na zachodzie i w USA to bardzo wśród katolików.
   I właśnie śpiewam psalmy; nauczyłam sie tego w katedrze Westminster w Londynie, gdzie chór męśki (wspaniały!) właśnie śpiewa codziennie a brewiarze są dostępne.
   Ta strona ameryk. http://divineoffice.org/ jest dobra;
   wiem że są również po polsku jak np. ta http://www.brewiarz.pl/v_15/2605/index.php3

   Kocham psalmy!!! A same czytania z pisma św oraz z dzieł świętych bardzo rozwijają i pomagają. Polecam!

   • Sylwia pisze:

    Tess , ja korzystam z Pisma Świętego , otwieram i śpiewam tak po swojemu 😉 Ale z Brewiarzem też pomyślę 🙂
    A czy zdarza ci się płakać ? bo ja śpiewając właśnie płaczę i mnie to dziwi ..

    • wobroniewiary pisze:

     Ne musisz śpiewać sama
     A to drugie to dar łez 🙂
     Ps. Nie wiem jak wytrzymam do rana z bólem zęba… ale ofiaruję go za tych co nas wowitów od dziś na nowo wyzywają od chorych psychicznie nędzników

  • Bogusia pisze:

   +++

 9. wobroniewiary pisze:

  Egzorcyzm św. Antoniego z Padwy przeciwko burzom
  (Przy każdym krzyżyku należy uczynić ręką znak Krzyża Św.)

  Jezus Chrystus Król Chwały przyszedł w Pokoju.
  + Bóg stał się człowiekiem
  + i Słowo stało się ciałem.
  + Chrystus narodził się z Dziewicy.
  + Chrystus cierpiał.
  + Chrystus został ukrzyżowany.
  + Chrystus umarł.
  + Chrystus powstał z martwych.
  + Chrystus wstąpił do Nieba.
  + Chrystus zwycięża.
  + Chrystus króluje.
  + Chrystus rządzi.
  + Niechaj Chrystus ochroni nas przed wszelkimi burzami i błyskawicami.
  + Chrystus przeszedł przez ich środek w Pokoju,
  + i Słowo stało się Ciałem.
  + Chrystus jest z nami razem z Maryją.
  + Uciekajcie wy, wrogie duchy, ponieważ Lew z pokolenia Judy, z rodu Dawida zwyciężył.
  + Święty Boże!
  + Święty mocny!
  + Święty i Nieśmiertelny!
  + Zmiłuj się nad nami. Amen!

 10. Sylwia pisze:

  Co znalazłam szkoda słów , do Pepsi będą dodawać komórki z abortowanych dzieci , nie wiem na ile to źródło jest autentyczne ale mnie już nic nie zdziwi . A ten cytat mówi sam za siebie ..

  Przecież, sami popatrzcie, nie ma żadnego okrucieństwa w zabijaniu, przecież i w świecie zwierząt jedne zwierzęta pożerają inne-a w czym człowiek jest lepszy od zwierząt?! Znany koncern „PepsiCo” poszedł jeszcze dalej bo zdecydował się wykorzystywać, w celu polepszenia smaku swoich napojów, niektóre komórki abortowanych ludzkich płodów! Przy czym chodzi nie o wyciek informacji o tym, że koncern wykorzystuje ludzkie embriony w produktach spożywczych ale o to, że podano ten fakt do wiadomości świadomie i w sposób bardzo zorganizowany. Przecież człowiek musi DOBROWOLNIE „wchodzić” w grzech a w związku z tym POWINIEN wiedzieć, że spożywa…człowieczynę (mięso drugiego człowieka-tłum.)! Tak więc nie jest to już żadna tajemnica, że praktycznie wszystkie firmy i koncerny świata zachodniego, poprzez skomplikowane połączenia, podlegają półtora dziesiątce rodów, a poprzez nie „czarnej” elicie tak zwanego „rządu światowego”, która przygotowuje nadejście Antychrysta, i staje się jasne na czyje polecenie i w jakim celu to wszystko się robi.
  źródło : http://alexjones.pl/pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/35248-pepsi-b%C4%99dzie-u%C5%BCywa%C4%87-kom%C3%B3rek-abortowanych-dzieci-do-poprawienia-smaku-napoj%C3%B3w

  • mc2 pisze:

   To nie jest tak , jak napisałaś . Wystarczyło mi 10 minut żeby to sprawdzić w google i Tobie przy dobrej woli zapewne też by to wystarczyło. A tak mogą się śmiać z nierzetelności tej wypowiedzi źli ludzie .
   Fakty : Do napojów Pepsi nie są i nie będą będą dodawane żadne komórki z abortownych płodów . ( chyba że za 20 lat … )
   Komórki z abortowanych płodów są wykorzystywane przez firmę która pracuje dla Pepsi i są wykorzystywane tylko w laboratoriach budują z nich syntetyczne -sztuczne receptory ( czujniki ) smaku .
   http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/09/pepsi-kraft-nestle-wytwarzaja-produkty.html
   A sprawa jest znana od kilku lat.

   • Sylwia pisze:

    Masz rację może nie doczytałam ale nie ulega to żadnym wątpliwościom że komórki abrotowanych dzieci są wykorzystywane , być może nie do Pepsi ale do innych celów czyż nie ? czy nie są np dodawane do niektórych preparatów upiększające urodę o tym wiadomo od dawna .. mc2 ja nie miałam złych intencji ja chciałam pokazać że te małe dzieciątka nie są tratkowane tak jak powinny , jakie ma to znaczenie czy dodawane czy nie mi chodzi o poszanowanie ciała ludzkiego i o godny pochówek dla każdej istoty żyjącej . Być może źle to opisałam jeżeli ktoś z mojej wypowiedzi ma się śmiać to proszę Admina o usunięcie jej tej o Pepsi ..

 11. Tess pisze:

  Więcej na temat „czarnej elity” (tzw. Czarni Gwelfowie), jej rys historyczny i co jest obecnie… pisze John Coleman (ex-spy).
  http://wezwaniedoprawdy.pl.tl/Komitet-300.htm

 12. Tess pisze:

  @ wobroniewiary ; a może coś z tych sposobów pomoże przetrwać do rana, oby!!!!
  +++
  http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/zeby/bol-zeba-sposoby-na-usmierzenie-bolu-zeba_40133.html

 13. Maria Magdalena pisze:

  Jak Kościół łamał ciszę wyborczą
  Kościół pomógł Dudzie, bo głosi Ewangelię – wynika z kuriozalnego tekstu w GW.

  I wreszcie pod koniec najlepszy kawałek. Wiśniewska powołuje się na jakiegoś znajomego księdza z Wrocławia, który powiedział jej, iż w niedzielę sam słyszał w kościele, „że trzeba głosować »zgodnie z Ewangelią«, co odebrał jako poparcie dla »ewangelicznego« kandydata PiS”. Po czym miał spytać retorycznie: „A gdzie cisza wyborcza?”.

  Z tonu tej i innych publikacji „salonu” wynika, że wszyscy zrobili władzy świństwo: Duda, bo nie mówił o Smoleńsku, Kaczyński i Macierewicz, bo w ogóle nic nie mówili. A teraz jeszcze widzimy, że zawinili biskupi, bo nie kazali głosować na Dudę. I jeszcze po kościołach, w niedzielę wyborów, czytali Ewangelię. Zgroza.

  http://gosc.pl/doc/2505426.Jak-Kosciol-lamal-cisze-wyborcza

  • Marek pisze:

   To może niech ta pani z gw przeczyta psalm 33 🙂

   1 Sprawiedliwi, wołajcie radośnie na cześć Pana,
   prawym przystoi pieśń chwały.
   2 Sławcie Pana na cytrze,
   śpiewajcie Mu przy harfie o dziesięciu strunach.
   3 Śpiewajcie Jemu pieśń nową,
   pełnym głosem pięknie Mu śpiewajcie!
   4 Bo słowo Pana jest prawe,
   a każde Jego dzieło niezawodne
   5 On miłuje prawo i sprawiedliwość
   ziemia jest pełna łaskawości Pańskiej
   http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=866&werset=7#W7

 14. Sylwia pisze:

  wobroniewiary , dużo zdrówka życzę ,płukanie zęba letnim naparem z szałwii pomaga wyciąga stan zapalny ++ tak myślałam że to może być dar łez .. będę śpiewać z you tube ! 😀

  Marku dzięki za ten Psalm 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s