Orędzie Matki Bożej z Medziugorja 25.05.2015 – światło z tabernakulum podczas Modlitwy Pańskiej

Orędzie Matki Bożej z Medziugorja dla świata z 25 maja 2015 roku przekazane widzącej Mariji Pavlović-Lunetti

 „Drogie dzieci! Również dzisiaj jestem z wami i z radością wszystkich was wzywam: módlcie się i wierzcie w siłę modlitwy. Otwórzcie wasze serca, małe dzieci, aby Bóg wypełnił was swoją miłością, a będziecie radością dla innych. Wasze świadectwo będzie mocne i wszystko, co czynicie, będzie przeplecione Bożą delikatnością. Jestem z wami i modlę się za was i wasze nawrócenie, dopóki nie umieścicie Boga na pierwszym miejscu. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie”.

***
Medjugorje – podczas Modlitwy Pańskiej  z tabernakulum wychodzi światło

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

30 odpowiedzi na „Orędzie Matki Bożej z Medziugorja 25.05.2015 – światło z tabernakulum podczas Modlitwy Pańskiej

 1. wobroniewiary pisze:

  ❤ Alicja "ŚWIADECTWO" cz. III pt. 13.02.1987, godz. 9.40

  † Wyłącz wszystkie uboczne myśli. Troszcz się tylko o Mnie, a Ja będę troszczył się o ciebie. Usuń ze swego serca pośpiech, a Ja dam ci czas na wszystko. Usuń, co nie jest Mną, abym mógł królować w tobie. I nie wracaj do swoich upadków, aby wszystko w tobie rosło Moją Miłością. Otwórz wszystko w sobie na Moją Miłość, a będzie się rozrastać.

  • wobroniewiary pisze:

   Watykan w mocnych słowach skomentował referendum w Irlandii dotyczącym legalizacji małżeństw homoseksualnych. „Wynik ten to porażka ludzkości” – powiedział kard. Pietro Parolin.
   Wynik przeprowadzonego w Irlandii referendum w sprawie legalizacji małżeństw osób tej samej płci, to porażka ludzkości – oświadczył najbliższy współpracownik papieża Franciszka, watykański sekretarz stanu kardynał Pietro Parolin.

   Kardynał zauważył, że wynik irlandzkiego referendum, w tej sprawie napełnił go głębokim, smutkiem. Przyznał, że Kościół musi liczyć się z tą rzeczywistością, jednak nie w sensie dostosowania się do niej, lecz umocnienia swego zaangażowania w ewangelizację. „Myślę, że można mówić nie tylko o porażce zasad chrześcijańskich, ale również o porażce ludzkości”, stwierdził bliski współpracownik papieża.

   A u nas Panie: Kopacz, Kluzik-Rostowska czy Fuszara chcą jak najszybciej zaaplikować nam podobne ustawy. Miejmy nadzieję, że polski duch chrześcijański nie pozwoli nigdy, by państwo polskie uznało związki homoseksualne na równi z normalnymi, naturalnymi związkami małżeńskim, które tworzy mężczyzna z kobietą.

 2. wobroniewiary pisze:

  Urojenia Senyszyn. Watykan ma w Polsce bazy
  Milczenie jest złotem. Ta maksyma jak nic pasuje do Joanny Senyszn. Straszy teraz jawnymi bazami Watykanu, których w Polsce ma być 10 201. Swoimi przemyśleniami podzieliła się na blogu.

  „Amerykanie mieli w Kiejkutach jedną tajną bazę, w której torturowali islamskich terrorystów. Watykan ma w Polsce, lekko licząc, 10 201 jawnych baz, w których torturuje, indoktrynuje, molestuje i doi obywateli Rzeczypospolitej” – napisała na swoim blogu w Onecie Joanna Senyszyn.

  http://www.fronda.pl/a/urojenia-senyszyn-watykan-ma-w-polsce-bazy,51958.html

  ATAK NA MARGINESIE TO ONA DOI KASĘ I TO NIEZŁĄ JAKO EUROPOSŁANKA I JESZCZE ŚMIE TAK CHAMIĆ.

 3. Kasia pisze:

  Irlandczycy podobne jak wielu Polaków dali się zmaipulować przez wielką siłę jaką są media,a ich wiara(choć czasem tak tłumnie biorą udział we Mszach Św.i przystępują do Komunii Św.)pozostawia wiele do życzenia.Koleżanka mojej córki-Irlandka w ostatnią sobotę przystąpiła do sakramentu Bierzmowania,w już w niedzielę w ogóle nie wybierała się do kościoła-dopiero moje córki ją wyciągnęły,jej rodzina nawet o tym nie pomyślała,a Wielkanoc jest chyba jedynym świętem,w które odwiedzają kościół,bo inaczej tego nazwać nie można.Natomiast gdy moje dzieci wypowiadały się negatywnie o homo związkach ta właśnie koleżanka zarzuciła im ,że są rasistami,czyli homofobami i tak myśli jak się okazało większość Irlandczyków.Jaka wiara,taki wynik referendum.W szkołach choć w 93% to szkoły katolickie, jest bardzo mało lekcjii religii-moja córka sama żaliła się,że od kilku miesięcy nie było ani jednej katechezy. Nawet niektóre dzieci same dopytują się dlaczego tak się dzieje.Myślę,że irlandzcy księża powinni coś zadziałać,bo inaczej wygodne,rozrywkowe życie stanie sie tu normą,a tylko mała grupka wytrwałych ludzi zostanie przy Bogu.Pomimo tego wszystkiego miałam jednak nadzieję,że te sodomskie związki tutaj nie przejdą,bo np.w Irlandii Płn. nie przeszły.Nasz polski ksiądz też miał taką nadzieję,a tu takie rozczarowanie 😦 .Widocznie Irlandia potrzebuje drugiego Św.Patryka..
  Św.Patryku módl się za Irlandię.Maryjo,która objawiłaś się Irlandczykom w czasie „wielkiego głodu” w Knock i której poświęcone jest tam Twoje sanktuarium miej w swojej opiece Irlandię i jej mieszkańców.
  Jezu ufam Tobie
  http://www.voxdomini.com.pl/roz/knock/knock.html

  • eska pisze:

   A ja myślę, że problem leży nie tylko w wierze. Problemem jest celowe działanie odgórne mające na celu redukowanie słownictwa! Weźmy na przykład słowo TOLERANCJA, bo nim najczęściej wycierają sobie gęby wszystkie jednostki (osoby i instytucje) gadające o homofobii i wszelkiej niby-nietolerancji. „Tolerancja” ogólnie jest słowem o pozytywnym zabarwieniu, raczej zaletą niż wadą. I dlatego jeśli zarzuca się nam nietolerancję, to czujemy się oskarżeni, a może i winni. Może i czujemy, że coś jest nie tak, że jednak jakoś tam mamy rację, w ktorymśkościele nam dzwoni, ale nie umiemy tego doprecyzować, no bo w sumie racja – nasza tolerancja jest ograniczona. Jesteśmy skołowani i niektórzy z nas dają się przekonać, że jednak myślą błędnie. A wszystko przez to, że wyrugowano nam ze słownictwa słowo PERMISYWIZM. Tak serio – ilu z was go zna? Ja poznałam przypadkiem, bo go użyła jakaś elokwentna osoba i musiałam sobie sprawdzić, co ono oznacza. A wtedy wszystko stało się jasne! „Język jest matką, a nie służebnicą myśli.” Jak nie masz aparatu pojęciowego, to nie jesteś w stanie poukładać sobie wszystkiego w głowie w odpowiednich szufladkach. A jak to ktoś powiedział, „To, co sobie uświadamiasz, to też kontrolujesz. To, czego sobie nie uświadamiasz, kontroluje ciebie.” I o to właśnie chodzi – żeby łatwiej można było nas kontrolować zabierając nam aparat pojęciowy. I to się świetnie udaje – jak słyszę młodych ludzi, którzy się wkurzają, po co im się każą na polskim uczyć różnych dziwnych słów, jak im wystarczy „Kali chcieć jeść”, to mi się chce wyć. Młodzi, jeśli to czytacie, to wiedzcie, że tak się was właśnie załatwia i bierze pod but manipulacji!
   I to nie ja sobie to wymyśliłam – cały ten mechanizm jest szczegółowo opisany przez Orwella w „Roku 1984”! Jest tam bohater, który pracuje przy tworzeniu nowych wydań słownika. Oto, co mówi do swego znajomego: „Pewnie uważasz, ze naszym głównym zajęciem jest wymyślanie nowych słów. Otóż nic bardziej błędnego! My niszczymy słowa. Setkami, i to dzien w dzień! Redukujemy język, plewimy ze wszystkiego, co zbędne. (…) Czy nie rozumiesz, że nadrzędnym celem nowomowy jest zawężenie myślenia? W końcu doprowadzimy do tego, że myślozbrodnia stanie się fizycznie niemożliwa, gdyż zabraknie słow, żeby ją popełnić. Każde pojęcie da się wyrazić tylko przez j e d n o słowo o ściśle określonym znaczeniu, natomiast wszystkie znaczenia uboczne zostaną wymazane i zapomniane. (…) Z roku na rok będzie coraz mniej słów i coraz węższy zakres świadomości.”

   „Tolerancję” zredukowano do jednego znaczenia rugując wszystkie poboczne. Dzięki temu zarzucając nam homofobię i inne takie – oskarża się nas o myślozbrodnię.
   Zachęcam do lektury tej jakże trafnej książki – opisuje także wiele innych mechanizmów obecnej socjotechniki.

  • Paweł pisze:

   Mam taką książeczkę: „Objawienia Matki Bożej w Irlandii w grocie koło Melleray” autorstwa W. Deevy, którą przełożył na polski ks. Ryszard Ukleja, a wydało ją w roku 1995 Wydawnictwo Salezjańskie w Warszawie. Opisane są w niej objawienia i orędzia Maryi dane w Irlandii od piątku 16 VIII 1985 do soboty 24 VIII 1985 w grocie leżącej półtora kilometra od klasztoru cystersów w Melleray, położonego w górach Knockmealdown. We wtorek 20 VIII 1985 Maryja powiedziała tam między innymi: „Jeśli ludzie się nawrócą i będą się modlić, Bóg uratuje Irlandię.” oraz: „Świat ma jeszcze 10 lat czasu, aby się nawrócić. Dziesięć razy więcej trzeba się poprawić.” Kiedy ludzie zaczęli się modlić, wypełniając życzenia Maryi, następnego dnia (21 VIII 1985) powiedziała Ona:
   „Bóg jest zadowolony z Irlandii. Irlandia jest uratowana.”, natomiast w odniesieniu do świata Matka Boża powiedziała w czwartek 22 VIII 1985: „Jeżeli świat się nie nawróci, to szatan otrzyma Kościół Boży w swoją przemoc; a mianowicie od dziś za 10 lat.”
   W tym roku (2015) minie już 30 lat od tych objawień, a szatan jeszcze nie otrzymał Kościoła w swoją zupełną moc, więc może coś się zmieniło na lepsze, że zyskaliśmy takie odroczenie… Zastanawiam się też, czy Irlandia „została uratowana” wtedy już NA ZAWSZE czy też nie, bo na przykład w Fatimie Maryja powiedziała, że „w Portugalii dogmat wiary będzie zawsze zachowany”, czyli wiadomo, że to obietnica NA ZAWSZE.
   Na pewno przydałaby się Irlandczykom taka obietnica „na zawsze”. Bo inaczej skruszą się cztery ostatnie „bastiony” największej katolickości w Europie: Polska, Irlandia, Portugalia i Malta.

   • Adam pisze:

    Pierwsze co pomyślałem – Jakże skromne słownictwo – ogólnie – mają tamtejsze dzieci i to nawet te 16 latki! A po okrojeniu zasobu, to zupełny śmiech. Więc to mam być ten „rozwój” w UE???!!! Dziękuję, nie chcę.

  • Wojtek pisze:

   Ja przyznam, że też byłem zmanipulowany i popierałem związki partnerskie w imię tolerancji.
   Zastanawiałem się czy Bóg może to popierać czy nie, bo właściwie jeśli stworzył tych ludzi takich to chyba tak można i uważałem, że to po prostu ich krzyż (bo dyskryminacja itp.) , no i też to że niektórzy rodzą się z genetyczną ,,wadą” , że mają np. ciało mężczyzny ale ,,mózg kobiety”.
   Ogólnie widzę teraz, że to wszystko bzdury, a cały homoseksualizm to jakaś chora dewiacja w wyniku której ludzie zaspokajają swoje chore żądze wpajane im przez złe duchy. Co do rodzenia się dzieci z tymi ,,wadami” to myślę, że skoro one nie miały wyboru to znaczy, że po prostu zostały owładnięte przez złe duchy i nie należy tego akceptować ale pomagać, modlitwą, egzorcyzmem nawet.

   To nie znaczy, że jestem mniej tolerancyjny czy, że potępiam tych ludzi ale widzę gdzie tkwi błąd i jak wprowadza się go jako poprawność. Ja nie chciałbym, żeby ktoś mi narzucał swoje poglądy, a już na pewno nie dżenderowe kłamstwa i obłudy.

   Niestety, świat jest okłamywany i wplątywany w jakieś g…. i wchodzi w nie pewną stopą.

   • Sylwia pisze:

    Wojtku , szanować należy każdego niezależnie od tego jak żyje i co wyznaje ale powiem szczerze że moja tolerancja wygląda tak : modlę się za tych ludzi co się pogubili , szanuję ich ale nie koniecznie ich poglądy . Poza tym odpowiedź znajdziesz w Piśmie Świętym , tam wyraźnie pisze co Pan Bóg myśli na temat takich związków . Dlatego tym bardziej serce boli ze kraj niby Katolicki to zalegalizował ..

   • Wojtek pisze:

    Ja uważam dokładnie tak samo.

   • Paweł pisze:

    Ciekawe słowa na temat homoseksualizmu powiedziała znana wspomożycielka dusz czyśćcowych (nieżyjąca już) Maria Simma. Oto krótki cytat z książeczki „Przedziwne sekrety dusz czyśćcowych. Siostra Emmanuel rozmawia z Marią Simmą”, wydanie Wydawnictwa Księży Marianów, Warszawa 1997, (str. 31) –
    [jest to wywiad, w którym najpierw Siostra Emmanuel z Medjugorja zadaje pytanie,
    a następnie Maria Simma odpowiada]:
    ” – Czy odwiedziły Panią osoby, które na ziemi praktykowały zboczenia seksualne?
    – Tak, te osoby nie są potępione, ale muszą bardzo cierpieć, aby się oczyścić. Homoseksualizm pochodzi naprawdę od Złego.
    – Jakie rady dalaby Pani osobom zranionym przez homoseksualizm?
    – Dużo modlić się, aby mieć siłę odwrócić się od tego. Trzeba szczególnie modlić się do św. Archanioła Michała, ponieważ to On przede wszystkim zwalcza Złego.”

 4. Anka pisze:

  Wicepremier Rosji Dymitr Rogozin zagroził Zachodowi inwazją militarną. „Czołgi nie potrzebują wiz” – skomentował sankcje nałożone na Moskwę.

  Rogozin odpowiada za przemysł obronny i kosmiczn Rosji. W programie telewizyjnym wyemitowanym na antenie państwowego kanału Rossija 1 krytycznie wypowiadał się o sankcjach. Chodzi tu o takie obostrzenia, jak zakaz wjazdu do państw UE oraz USA dla wielu polityków z Rosji, w tym samego Rogozina.

  „Czołgi nie potrzebują wiz” – skomentował to po prostu Rogozin. W ten sposób nawiązał być może do słynnej rzekomej wypowiedzi Sergiusz Szojgu, który miał namawiać do rajdu czołgów przez Polskę w kontekście sprawy Nocnych Wilków.

  „Rajd przez Polskę trzeba zorganizować czołgami. Nocne Wilki – życzę wam powodzenia” – tej treści tweet pojawił się na „nieoficjalnym” koncie Szojgu. Później okazało się, że minister nie miał mieć z tą sprawą nic wspólnego.

  http://www.fronda.pl/a/wicepremier-rosji-grozi-zachodowi-inwazja,51982.html

 5. od o. Macieja pisze:

  Informacja od O. Macieja Bagdzińskiego (Jana Pawła)

  Rekolekcje odbędą się przy min. 30-40 osobach. Koszt całkowity 250 zł (kolacja 1 dnia i śniadanie ostatniego) + 5 dni o chlebie i wodzie.
  Osoby, które muszą spożywać posiłki – nie będzie dla nich gotowane (bo trudno gotować dla 4-5 osób na całą grupę ale jest tez inny problem, o. Maciej mówi, że osoby poszczące mają wielki problem gdy inni jedzą dlatego też osoby, które chcą jeść, powinny zatroszczyć się o to we własnym zakresie (obok jest duży sklep) na dole jest czajnik .

  Dziecko do lat 3-4 jak nie zajmuje oddzielnego łóżka to nic nie płaci (opłata jest od łożka)

  Zapisać się należy i wpłacić 100 zł zaliczki do 7 czerwca
  Konto do wpłaty podam na maila jutrzenka2012@gmail.com

  ps. będzie możliwość przyjęcia szkaplerza św. Michała Archanioła.

 6. Wojtek pisze:

  To światło to jest prawdziwe? nadprzyrodzone? Czy o co chodzi?
  Nie wiem czemu ludzie się nie zdziwili ani nic?

  • Mobi pisze:

   tez sie zastanawiam bo na filmie nie widac do konca z kad wychodzi i reakcja ludzi slaba

  • Adam pisze:

   Oglądałem ten film ze światłem z tabernakulum i mnie też zastanowiło to, że jeżeli to jest coś nadzwyczajnego, to dlaczego zupełnie brak reakcji u ludzi w kościele. To chyba nie jest „normalne”, że coś tak rozbłyska. Niestety, brak danych.

 7. Pingback: Światło z tabernakulum podczas modlitwy Ojcze nasz……… | Serce Jezusa

 8. Adam pisze:

  Tego referendum w Irlandii nie powinno być, bo są sprawy w których nie można głosować. W ten sposób można usankcjonować zabójstwo, eutanazję, pedofilię, kazirodztwo itd., itd. Na dodatek przerażające jest to, że głosowało 60%, a na TAK 62%, czyli realnie 37% zadecydowało za cały naród. Można się też domyślać, że zdecydowana większość z tych 62%, co byli na TAK, to osoby bardzo tym zainteresowane. Niestety reszta społeczeństwa, dała sobie to wepchnąć; nie zdali egzaminu. Jak jeszcze sobie pomyślę, że w takich głosowaniach, dwóch idiotów i/lub degeneratów może przegłosować jednego mądrego i rozsądnego człowieka, to bardzo mnie to boli, a demokrację stawia pod znakiem zapytania. Módlmy się i działajmy w razie tak idiotycznych pomysłów.
  Z Panem Bogiem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s