Wyrwany śmierci – świadectwo uzdrowienia, a my zbieramy intencje na 6 czerwca na czuwanie nocne. Zbieramy intencje

Wyrwany śmierci
Mam na imię Tadeusz, mieszkam w Biłgoraju, na Msze z modlitwą o uzdrowienie jeżdżę do Jarosławia od ponad dziesięciu lat z inicjatywy mojej żony Teresy. Na samym początku wyjazdy były dla „świętego spokoju” i niezbyt częste z powodu mojej pracy. W tym czasie ciężko zachorował mój tata i został zabrany do szpitala w Tarnogrodzie. Miał rozedmę płuc, astmę i praktycznie przestał się odżywiać, nie chodził, przy życiu podtrzymywała go kroplówka i tlen. Chciał wracać do domu, by tam dokonać żywota, tak też doradzał lekarz. Wypożyczyliśmy ze szpitala sprzęt w postaci aparatury do podawania tlenu i kroplówki. Powiadomiliśmy olej egzoMatkę Generalną mojej siostry, która jest zakonnicą i w tym czasie była na misjach w Kanadzie w rezerwacie Indian, by ją powiadomiła o stanie zdrowia taty. Decyzją Matki Generalnej siostra wróciła do kraju, aby jeszcze z żyjącym ojcem mogła się pożegnać. Przy łóżku taty czuwaliśmy, by być w jego ostatnich chwilach życia. Za namową mojej żony wziąłem z domu olej egzorcyzmowany przywieziony z Jarosławia. Olej podała tacie moja siostra. Po spożyciu go przez dłuższą chwilę łapał oddech, po czym z trudem powiedział: „Co ty mi dałaś, ale to dobre”.
Po pięciu dniach podczas odwiedzin dało się zauważyć zmianę w oczach taty, stały się one żywsze, zaczął rozmawiać i normalnie się odżywiać. Po podaniu tego oleju tata przeżył około ośmiu lat, podczas których miał jeszcze pecha uciąć sobie podczas majsterkowania przy heblarce dwa palce. Chwała Bogu Najwyższemu za jego łaski. Tadeusz
Za: http://www.sekretariatewangelizacji.pl

******

6 czerwca w Jarosławiu, w I sobotę miesiąca odbędzie się nocne czuwanie modlitewne.  Będzie na nim sporo osób związanych ze stroną WoWiT (m.in. Mariusz z Lublina, który zorganizował na ten wyjazd cały autokar), ale będą też i inne osoby. Mariusz woził też nasze intencje do św. Charbela i do św. O. Pio i powiezie jeszcze do Medziugorje.
Spotkanie czerwcowe w Jarosławiu z o. Józefem będzie dotyczyć  złamania przekleństwa.

Ponieważ O. Józef Witko zawsze powtarza „o noszach modlitwy” i mówi, by przynosić ze sobą krewnych, znajomych przyjaciółwpisujmy intencje, które będą przedstawione Panu i kto nie może przybyć tam osobiście – niech łączy się duchowo.
Można też dołączyć do modlitw wstępnych – czyli Nowenny do Najświętszego Serca Pana Jezusa, przystąpić do spowiedzi świętej, do Komunii świętej, odprawić pokutę, dokonać uczynku miłosiernego, wybaczyć  wszystkim, którzy nam coś zawinili, pójść na Mszę św. (jeśli zdrowie pozwala) do siebie do koscioła i zaufać Panu.

A w komentarzach prosimy wstawiać intencje, które zostaną zaniesione na ołtarz w nocy z 6/7 czerwca w Jarosławiu podczas modlitw z o. Józefem Witko.

I prosimy, aby nie umieszczać komentarzy o innej treści w tym wpisie.

A 6 czerwca ok. godz. 20-30, jak się zacznie czuwanie modlitewne, odmówmy tę modlitwę polecaną przez o. Józefa:
O. Józef Witko poleca: Modlitwa o uzdrowienie międzypokoleniowe ks. Tournyola du Closa

******

Mam dla Was następującą informację 🙂
W tę sobotę (a będzie to I sobota miesiąca) o godz. 17-00 ks. Adam Skwarczyński odprawi pierwszą Mszę św. o uzdrowienie duszy i ciała a potem nabożeństwo uzdrowienia z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, święceniem wody, soli i oleju (i daj Boże, będą one sprawowane w każda I-szą sobotę miesiąca)
Nasze „wowitowe” intencje również zostaną uwzględnione 🙂

Advertisements
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

477 odpowiedzi na „Wyrwany śmierci – świadectwo uzdrowienia, a my zbieramy intencje na 6 czerwca na czuwanie nocne. Zbieramy intencje

 1. Robert pisze:

  o zlamanie przeklenstw ciazacych na Dorocie, Robercie, Agacie, Marcinowi, Mariuszowi, Anieli, Dawidowi, Marianowi, Marioli

  • Artur pisze:

   O dobrą ocenę mojej pracy w szkole przez dyrektorkę, bardzo wobec mnie uprzedzonej i światło Ducha Świętego dla niej, .. ból głowy, senność, zmęczenie, ból mięśni to moja codzienność od 22 lat, tak że zapomniałem co to znaczy dobre samopoczucie, więc proszę o to aby Bóg się nade mną zmiłował i mnie uzdrowił bym mógł Go wielbić i kochać z całych sił, których mi brak

 2. Halina pisze:

  Proszę o złamanie przekleństw w rodzinie teścia i teściowej, mego ojca i mamy, o nawrócenie ojca i teściowej, by przestała jątrzyć i szkodzić oraz o nawrócenie dla Krzyśka, Mateusza, Ewy i Łukasza.
  O zdrowie dla wszystkich, zwłaszcza dla siostry Teresy i dla małej Weroniki i dla mnie w sprawach kobiecych, oczu i kręgosłupa.
  I jeszcze proszę o pracę oraz mieszkanie.

 3. kasiaJa pisze:

  O uwolnienie z nałogu nikotynizmu dla rodziców i brata, uzdrowienie Rafała, Roberta, Sylwii i Janiny, o zdrowie dla teściowej i łaskę nawrócenia dla Teresy, Marka, Marcina, Wojciecha i Tomasza. O pracę dla mnie. Żeby skończyły się sprawy sądowe i przemocowe dla mojej przyjaciółki.

  • kasiaJa pisze:

   Dla moich znajomych, którzy trwają w związku niesakramentalnym o nawrócenie, otwarcie oczu na Bożą Prawdę i podjęcie życia w białym małżeństwie.
   Dla Anny o uwolnienie od duchów nienawiści i nieprzebaczenia, o uwolnienie od lekomanii.

 4. Iwona pisze:

  Prosze o modlitwe za mojego maza Darka, syna Kevina, corke Nicole i za mnie Iwone. Za nasze nawrucenie i aske przebaczenia i zjednoczenia

 5. Wojtek pisze:

  O uwolnienie od przekleństw i nałogów zdrady małżeńskiej, alkoholizmu, kłamstwa i bezduszności i ignorancji do swojej rodziny dla Roberta, o łaski wytrwania dla jego żony Justyny i dzieci Karoliny, Piotrka i Kubusia a dla samej Karoliny o dostanie się na jak najlepsze studia, dla zmarłej nie dawno na tętniaka mózgu mamy jej chłopaka o odpuszczenie wszelkich win i łaskę przebywania w niebie.
  Dla dziadka Stanisława o całkowite wyzwolenie z grzechu skąpstwa, dla Tomka i Katarzyny o powrócenie do Boga, dla Filipa o wyzwolenie z nałogu komputerowego i nawrócenie dla niego i całej jego rodziny oraz Urszuli. Dla wszystkich członków mojej rodziny, którzy nadużywają alkoholu o wyzwolenie od tego nałogu oraz o wypędzenie wszystkich duchów niezgody i przekleństw.

 6. Maria Magdalena pisze:

  Proszę o łaskę, aby moi synowie zechcieli choć jeden raz wziąć udział w mszy św. o uwolnienie i uzdrowienie i o uwolnienie ich z mocy szatana przez gry demoniczne i przez pornografię w internecie i od nienawiści i agresji i przeklinania

  • Monika0603 pisze:

   Prosze o uwolnienie mnie od straszliwych lęków.Mam dwoje dzieci.Nie mogę iść do pracy ani solidnie opiekować się dziecmi.Lęk absolutnie zdominował moje życie.

 7. Maria pisze:

  Proszę o modlitwę o potrzebne łaski dla mojej rodziny, o uzdrowienie wzroku córki,wybranie dobrej drogi edukacji przez dzieci, przemianę serca mojego brata, odnalezienie Woli Bożej w życiu drugiego brata, zdrowie Babci i Rodziców

 8. Alina pisze:

  prosze o zdrowie dla moich rodzicow taty Andrzeja chorego na raka bialaczke, Mamusi Mari takze chora na raka, prosze o dar wiary zywej dla mojego brata Piotra, jego zony Ani, calej rodziny bratowej, prosze takze zza szwagra ktory zyje bez slubu Koscielnego, prosze o mlode malzenstwo Kingi i Radka o dary dla nich w 4 rocznice slubu, aby Kinga cofnela chec rozwodu,Boze Blogoslawienstwa dla ich rodzin, serdeczne Bog ZAPLAC ❤

 9. Alina pisze:

  prosze o laski dla Grazyny i jej meza, uwolnienie od zlego chec przebaczenia i oddanie sie Bozej Opatrznosci, prosze o prace dla Ewy i laski w Bogu wiadomej intencji, prosze o cierpliwosc wyrozumialosc dla Beaty, o laski dla ich malzenstwa, milosc i zgode w rodzinie, prosze o nawrocenie dla cioci Wlodzimiery a takze jej corki, zyjacej bez slubu Koscielnego i jej meza, o dary Ducha Swietego dla kazdego z nas ! KROLUJ NAM CHRYSTE TERAZ I ZAWSZE NA WIEKI WIEKOW AMEN ❤ Serdeczne Bog Zaplac !

 10. Alina pisze:

  prosze w intencji chorego Filipka na zadka chorobe Niemana – Picka, o dar wiary dla jego rodzicow, szczegolnie jego taty, prosze zza moich rodzicow chrzestnych, Urszule i Boguslawa, o dary w Bogu wiadomej intencji, prosze o Boze Blogoslawienstwa dla meza mojego i synkow, z podziekowaniem zza otrzymane laski kazdego dnia ❤

 11. Bogusia pisze:

  Prosze Pana Boga o przerwanie przeklenstw ciazacych na mojej mamie,na mnie,moich dzieciach, moim mezu.
  O przerwanie przeklenstw ciazacych na Marii,Grazynie,Halinie,Boguslawie,Lukaszu,Natalii i Jerzym.
  Panie DZIEKUJE za WSZYSTKO i PROSZE o WSZYSTKO ,dla mnie i mojej rodziny-zwlaszcza dzieci.O wszystko to ,co w sercu moim ukryte…., a Tobie Panie Boze jest wiadome.
  Niech sie dzieje Wola Twoja Panie…!!!
  DZIEKUJE…!!!
  Amen!
  Ogromnie dziekuje Ojcu Jozefowi Witko ,za „…nosz
  e modlitwy…” ,ze pamieta o tych,ktorzy bardzo chcieliby osobiscie uczestniczyc ,a naprawde nie moga,bo odleglosc nie pozwala,ale dla Pana Boga „odleglosci” nie ma ,wiec z otwartym sercem bede sie laczyc duchowo i modlitwenie,liczac ,ze Pan wyslucha naszego Ojca Witko.Panie wylej na na Tego Sluge Twojego Strumienie Lask…!!!
  Szczesc Boze…!!!

 12. Agata pisze:

  Proszę w intencji mojego związku niesakramentalnego, aby stal się sakramentalny. Oraz Darka oby odnalazł BOGA. Oraz za rodziny Matla i Urbańczyk o pogłębienie WIARY.

 13. Teresa pisze:

  Proszę o uwolnienie Darii I Teresy od wszelkiego zła . Panie Jezu proszę o uzdrowienie Darii. Panie pobłogosław nam z przeprowadzką . Panie Jezu dziękuję Ci za wszystko.

 14. beat pisze:

  Prosze o laske nawrocena i uwolnienia Patricka Ireneusza Ludwika o uzdrowienie Heleny i uwolnienie z grzechu obzarstwa Beaty
  Bog zaplac

 15. matka pisze:

  NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS I MARYJA ZAWSZE DZIEWICA
  prosze o przerwanie przeklenstwa ciązacego na mnie mojej rodzinie prosze o przerwanie przeklenstwa lęku braku poczucia wartosci gniewu zdrowego rozsądku braku potomstwa
  ciązacego na moim synu i jego zonie ciązących przez muzyke hevymetalową i przez
  interesownie się horrorami i drakulami by wyzwolił się z czarnego ubierania się i ciemnego wystroju mieszkania i uzywania przez jego zone okulistycznych bizuterii prosze o łaske zywej wiary dla zięcią i jego rodzicow prosze o przerwanie przeklenstwa w rodzinie mojej siostry je jcoreki jej męza pijanstwa i agresywnosci i chciwosci rodziny zięcia prosze o przerwanie przeklenstwa nad bratanicą i jej matką prosze o pokonanie lęku przed prowadzeniem auta przez moją corke

 16. Agata pisze:

  Trójco Święta, Najświętsza Panno Maryjo, wszyscy Święci polecam Wam Helenę. Dziękuję za wszystko.

 17. Sławek pisze:

  Proszę Cię Boże o uwolnienie z przekleństw, z obciążeń dziedzicznych, genetycznych rodziny Sławka i Iwony z dziećmi.

 18. Marysia pisze:

  Proszę o przerwanie przekleństwa ciążącego na mnie i całej rodzinie, uwolnienie z mocy złego,
  wysłuchanie modlitw i próśb, które noszę w sercu, jeżeli to jest zgodne z wolą Bożą.
  Pokornie dziękuję za wszystko.

 19. Ula pisze:

  Proszę o złamanie przekleństw ciążących na mojej rodzinie, a w szczególności na Krystianie, o pracę dla Krystiana i Mateusza i łaskę żywej wiary dla nich, a także szczęśliwe zakończeniu studiów dla Mateusza i Boże błogoslawieństwo dla synów.
  Proszę o nawrócenie i żywą wiarę dla Janiny i Czesława, i łaskę sakramentalnego związku małżeńskiego dla Katarzyny i Grzegorza, oraz o wyzwolenie ich z nałogu alkoholowego.
  O błogosławieństwo Boże o potrzebne łaski dla mnie i męża.

 20. Ula pisze:

  Dziękuję bardzo za Pana Mariusza, który zbiera nasze intencje i proszę dla niego również o błogoslawieństwo Boże i potrzebne łaski dla niego. Szczęść Boże.

 21. Aneta pisze:

  o łaskę pracy i ułożenia życia osobistego dla Anety, o łaski i dary Ducha świętego dla mamy, uzdrowienie dla Grzesia, nawrócenie w rodzinie. Bóg zapłać.

 22. Anna pisze:

  Proszę o modlitwę za moją rodzinę, o złamanie wszelkich przekleństw międzypokoleniowych, za męża aby nie niszczył naszego sakramentu przez zdradę, za Anetę która wie o rodzinie ale świadomie ją niszczy aby znalazła kogoś wolnego kto ją pokocha. Za nasze córki o błogosławieństwo Boże i łaski Ducha Swietego w życiu I nauce. Za mnie abym zachowała wiarę, nadzieję i miłość oraz powróciła do zdrowia i pracy. Za moich rodziców, siostry, przyjaciół którzy wspierają mnie w tych trudnych chwilach. Za mojà kuzynkę aby odzyskała dziecko i sąd wydał sprawiedliwy wyrok. Bóg zapłać!

 23. Alina pisze:

  NIECH BĘDZIE UWIELBIONA TRÓJCA ŚWIĘTA I MARYJA ZAWSZE DZIEWICA. Proszę o złamanie przekleństw ciążących na naszej rodzinie i oddalenie wszelkiego zła wiążącego się to z brakiem pracy męża brakiem własnego domu i proszę o dary ducha świętego dla naszej rodziny.BOGU NIECH BĘDZIE DZIĘKI ZA WSZYSTKO CZYM OBDAROWAŁ MOJĄ RODZINĘ.

 24. lanvi pisze:

  O nawrócenie Victorii, także by rozpoznała swoje powołanie, o życie dla niej i jej rodziny w finansowej stabilności

 25. basia pisze:

  Błagam o uwolnienie męża od alkoholu kłamstwa i zawziętości.Proszę aby wrócił do mnie i naprawił swoje życie.Aby moja córka szczęśliwie urodziła , uspokoiła swoje emocje przebaczyła ojcu i sobie aby jej rodzina była zdrowa i bezpieczna od złego.Proszę też o nawrócenie do Boga mojego syna również poranionego przez alkoholizm ojca.W tych intencjach oddaje Bogu swoje życie.

 26. alina.b pisze:

  Pokornie proszę o złamanie przekleństwa ciążącego na mojej rodzinie.Proszę aby moje dzieci nigdy nie odwróciły się od Boga naszego ukochanego Ojca. Aby córka przestała używać tabletek antykoncepcyjnych, proszę o uzdrowienie syna z trudnej choroby objawiającej się zmianami skórnymi, o uzdrowienie z nawracających bóli głowy i zdrowie dla mnie abym mogła chronić moje dzieci, oraz umocnienie w wierze całej rodziny.
  Dla rodziny mojego brata proszę szczególnie o nawrócenie, uzdrowienie bratanka z nałogu narkotykowego i konsekwencji z niego płynących, o wiarę dla jego brata i decyzję chrztu jego dwuletniego synka. Uporządkowanie spraw rodzinnych ich siostry i możliwość przystąpienia do sakramentu małżeństwa. O pokój wieczny dla zmarłych rodziców ,brata ,męża , teścia proszę pokornie, jeśli taka wola Twoja Panie uczyń to dla mnie ,Twojej pokornej sługi. w Tobie jedyna nadzieja. Dla ciebie Boże nie ma nic niemożliwego, a my możemy Cię tylko wielbić. Chwała Tobie Boże wszechmogący w Trójcy jedyny.Amen..

 27. Robert pisze:

  o opamietanie sie dla Zofii, Renaty i Piotra, a takze o zdrowie dla Sylwi i Bozeny

 28. Proszę o nawrócenie męża Lecha,brata Macieja oraz o powrót do wiary katolickiej całych naszych rodzin i wszystkich naszych znajomych.Proszę o dobrą śmierć dla Zdzisławy ,o uleczenie z choroby psychicznej Natalii.Panie,Twoja wola jest święta,niech się spełnia.

 29. Aga pisze:

  O znalezienie pracy dla mnie

 30. Helena Rusinek pisze:

  Prosze Boga w Trojcy Swietej oraz Matke Boza o uzdrowienie Antoniego z alkoholizmu ,przebaczenie w rodzinie ,zawarcie zwiazku malzenskiego,oraz powrot do Sakramentow sw.

 31. Gosh gosh pisze:

  Prosze o zlamanie przeklenswta ciazacego nad moja rodzina i rodzina mojego meza. Panie Boze zwiaz wszystko co jest nade mna i nad moimi pokoleniami a nie pochodzi od Ciebie oraz skutki grzechow pokoleniowych i postaw tame miedzy tym a mna. Boze prosze Cie o nawrocenie mojego meza i uwolnienie z nalogu narkomanii.
  Boze prosze Cie rowniez o Blogoslawienstwo dla calej rodziny Kamili.

  Chwala CI Panie.

 32. Przemek S. pisze:

  Proszę o modlitwę o łaski dla mojej rodziny, zdrowie dla mojej córeczki i żony oraz o nawrócenie dla mojego ojca, mamy i siostry oby w pełni powrócili do kościoła. Za przebudzenie Polski, dar głębokiej wiary aby Bóg był dla nas zawsze na pierwszym miejscu.
  Bóg zapłać.

 33. Danuta pisze:

  Uwielbiam Cię Boże w Trójcy Jedyny.Pozdrawiam Ciebie Mateńko Ukochana i Św.Józefa.Składam serdeczne podziękowanie za dar życia i wszystkie Łaski dotychczas wyświadczone.Boże.!Ty pragniesz mnie uzdrowić,dać życie w obfitości i skutecznie mi błogosławić.
  Dziękczynienie i uwielbienie dla Boga Wszechmogącego,po Trzykroć Świętego za moje uzdrowienie,za uzdrowienie mojego małżeństwa i mojej rodziny, które się dokona w czasie, wybranym przez Pana.
  Uwielbiam Cię Boże,Tatusiu mój.To ja – Twoje ukochane dziecko.Danusia

  • Marta pisze:

   Panie Jezu dziekuje ci za wszystkie laski I blogoslawienstwa w mojej rodzinie przepraszam za wszystkie niedoskonalosci, przez rece Maryi prosze cie o
   -nawrocenie I uwolnienienie I uzdrowienie ciala I duszy dla Agnieszki M oraz pani Irenki
   -o dalsze Boze Blogoslawienstwo dla mnie I mojej rodziny oraz moich dzieci, oraz o dar poczecia I szczesliwy przebieg ciazy
   -nawrocenie I uwolnienie dla Mariioli, Jadzi, Agnieszki Marcina, Pauliny I jej meza, Moich rodzicow, tescia
   -za kaplanow I osoby konsekrowane
   – o dar poczecia I dzieciatko dla Marzanny I jej meza, Kasi I Przemka Eweliny I Sebastiana
   -za czlonkow Domowego Kosciola w Anglii
   -za dzieci nienarodzone
   -nawrocenie dla mnie I pokore cierpliwosc I skupienie do modlitwy zabierz Panie to co zle I przeszkadza a podaruj to co niezbedne

   Bog zaplac

 34. Aleksandra pisze:

  Pokornie proszę o nawrócenie, uwolnienie, uzdrowienie, przemianę serca, i sumienia zwiedzionych przez złe duchy Barbary i Pauliny oraz o przerwanie ich samotności. O łaskę wzrostu w wierze dla Anny, Zofii, Barbary, Pauliny, Marcina i Mirosława, a także dla brata Romana z rodziną i złamanie wszelkich przekleństw ciążących nad naszą rodziną oraz adoptowanymi dziećmi Gabrysią i Wojtusiem.
  Bóg zapłać!

 35. Jola pisze:

  Proszę o łaskę poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka dla mojej córki.

 36. Matka Moher pisze:

  Proszę pokornie o zerwanie przekleństw międzypokoleniowych w mojej rodzinie , i w rodzinie mojego męża . O uwolnienie i nawrócenie mojego męża Anatola , który żyje w związku niesakramentalnym. Proszę o uzdrowienie wzroku , z chorób ciała i duszy mojej córki Aleksandry . Błagam o uzdrowienie mojej córki ze zranień , z poczucia niskiej wartości , o uwolnienie od złych lektur i złej muzyki , o uzdrowienie relacji z ojcem i o łaskę wiary dla niej oraz o dobry wybór drogi życiowej.
  Proszę o uzdrowienie mnie z nerwicy i z choroby zatok oraz o stabilność finansową naszej rodziny oraz w intencjach znanych Bogu .
  Proszę o błogosławieństo dla brata Wiesława , i dobrą żonę dla niego.

 37. DANUTA pisze:

  Bardzo prosze o modlitwe o uwolnienie mnie i moich dzieci Karoline i Mateusza i moje rodzenstwo od przeklenstwa miedzypokoleniowego , klatw, wrozb i magii oraz wszelkich zlozeczen a takze o nawrocenie i uzdrowienie moich dzieci , Prosze o modlitwe o uwolnienie mnie i moich dzieci od ciagle nekajacych mnie chorob , od jakze bolesnego ciaglego odrzucania przez ludzi, . Z glebi serca prosze szczegolnie o modlitwe za syna Mateusza. o uwolnienie go od wszelkich zlych duchow i uzdrowienie. a wtedy wszystko sie zmieni –moje dzieci beda miec dobra prace i zaloza rodziny .i zaczna sie modlic i dziekowac Bogu. Bog zaplac za modlitwe.

 38. beata pisze:

  Prosze o uzdrowienie Milenki z łysienia plackowatego, hashimoto, chorób autoimmunoglobicznych

 39. g.k. pisze:

  Za uzdrowienie nogi Grazyny i jej całą rodzinę,o zdrowie,potrzebne łaski i opiekę szczególnie dla syna Jakuba który pokonał ciężką chorobę nowotworową. Bóg zapłać.

 40. aga pisze:

  Matko Najukochańsza. Dziękuję Tobie za morze łask,którymi mnie i nas obdarzasz. A w tej modlitwie proszę o przełamanie wszelkich przekleństw ciążących nad moimi dziećmi,mężem,mną oraz pozostałą rodziną. Proszę Ciebie również o łaskę zdrowia i jedności w rodzinie dla nas.
  Twoja czcicielka

 41. Anula pisze:

  O zlamanie przeklenstw w mojej rodzinie i w moim zyciu. Prosze dobrego Boga o laske wyzwolenia od ducha przeklenstwa, ktory juz 10 lat nie pozwala mi osiagnac pelnego potencjalu w kwestii zawodowej i mieszkaniowej. Prosze rowniez o uzdrowienie relacji miedzypokoleniowych i laske zywej wiary dla brata i taty.

  A.

 42. Renia pisze:

  Prosze o zerwanie przeklenstw miedzypokoleniowych w mojej rodzinie.Uwolnienie i uleczenie na
  stepstw grzechowych.Nawrocenie dla meza i synow.

 43. Agata pisze:

  Boze Milosierny, prosze Cie o uwolnienie dla Rafala z nalogu narkotykowego oraz ze zlego towarzystwa, aby zmadrzal i dzieki Twojej Pomocy odnalazl swoje miejsce u progu doroslego zycia. Prosze o dar wiary i przemiany dla meza i wszystkich dzieci oraz o nasz powrot do Polski. Prosze o prace dla meza, dla mnie i o dary Ducha Swietego abysmy podjeli wlasciwe decyzje. Prosze o przemiane religijno – moralna mojego Narodu i poprawe warunkow zycia w Polsce. Prosze o zgode w rodzinie, zwlaszcza miedzy mezem i bratowa oraz o prace dla niej. Prosze o milosierdzie dla tescia i tesciowej, o uwolnienie miedzypokoleniowe i uzdrowienie duchowe dla calej naszej rodziny. Prosze o cud przebaczenia krzywd doznanych i o pojednanie miedzy mezem a tesciem.

  Jezu ufam Tobie!

 44. Anna EM pisze:

  O rozwiązanie moich problemów finansowych, o uwolnienie mnie z lęku i trudności z przebaczeniem, od żalu do pewnej osoby za to, co zrobiła. O rozwiązanie problemów szkolnych Moniki, żeby została przyjęta do szkoły (decyzja ma być po 9 czerwca)

 45. Dominik pisze:

  Prosze o modlitwa za Magdalena ktora w nocy czesto przezywa koszmarne sny. Aby Magdalena zostala uwolniona z koszmarnych snow i dostala uleczenia z chorob.
  Prosze o swiatlo ducha swietego dla Magdalena i dla mnie (Dominika) oby nas prowadzilo spelniajac wole Pana Boga i oby nasza milosc niosla Panu obfite owoce.

  Niech naszi bliscy osoby ktorzy do konca jescze nie poznali milosierdzie i milosc Pana, zostaja przes milosierdzie i milosc Pana dotknieci w sercu i duszy.

  Bog zaplac za przekazanie intencji.

 46. Lucyna pisze:

  Proszę o złamanie przekleństw ciążących na mnie i mojej rodzinie.O uzdrowienie międzypokoleniowe i uzdrowienie z depresji.

 47. Grzegorz Siarek pisze:

  Proszę o uzdrowienie duchowe i psychiczne dla żony Zofii i córki Magdaleny oraz o ochronę przed złem dla córki Weroniki (ostatnio koleżanki wciągnęły ją w zabawę wywoływanie ducha Charliego).
  Bóg zapłać.

  • wobroniewiary pisze:

   Powiem Ci tylko i aż tyle, że jeden z egzorcystów powiedział mi wczoraj przez tel., że zna „Charliego” bo trudno to nazwać zabawą , a skąd zna? bo już ma aż nadto penitentów z tym niechcianym lokatorem!!!

 48. Anna pisze:

  Prosze o modlitwe za moje dzieci o oczyszczenie ich serc aby ich malzenstwa byly swiete i wypelniala sie wola Boza w ich zyciu

 49. Ela pisze:

  Boze w Trojcy Jedyny spraw aby maz uwierzyl w twa milosc i milosierdzie , zlam wszelkie wiezy zla,grzechu, uwolnij z wszelkich uzaleznien , udziel laski nawrocenia . Boze laskawy poblogoslaw syna I utwierdz w wierze katolickiej . Niech bedzie wolna Twoja Krolu nieba I ziemi.
  Bog zaplac .

 50. Mahejo pisze:

  Polecając moje prośby Miłosierdziu Bożemu serdecznie proszę o nawrócenie, dobrą spowiedź, odpuszczenie grzechów, uwolnienie od wszelakich zniewoleń dla Wiesława, Weroniki, Henryka, Teresy. O dobra spowiedź, zdolność przebaczenia i pojednania oraz szczególne Boże błogosławieństwo dla Urszuli. O dobrą spowiedź dla Marii. O łaskę zgody w rodzinie.

 51. Misia pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego łona i sfery emocjonalnej. Oraz błogosławieństwo dla mojego małżeństwa i rodziny i ochronę przed atakami zła.

 52. Kama pisze:

  Prosze o uwolnienie mojej rodziny od przeklenstw,o uwolnienie moich corek Darii i Nikoli od nalogu komputerowego.Prosze o laske nawrocenia dla nich,wyzwolenie z grzechu zlosci i nienawisci…Ja dziekuje za wszelkie laski Boze ktorymi jestem obdarzana kazdego dnia

 53. megi pisze:

  o złamanie przekleństw ciążących na mnie i mojej rodzinie,o uzdrowienie dla mnie z ciężkiej choroby,błogosławieństwo dla moich dzieci i wnucząt oraz Ani i Grzegorza

 54. Wiesława pisze:

  Proszę o prawidłowy przebieg ciąży Doroty i zdrowie dla niej .oraz o szczęśliwe urodzenie zdrowego dziecka.Proszę o zdrowie psychiczne dla Beaty i o łaskę spowiedzi dla Przemka i o szczęśliwe zawarcie związku małżeńskiego dla Anety ,zdrowie dla duszy i ciała dla moich dzieci i wnuków i synowych oraz dla męża

 55. Jeremiasz pisze:

  Proszę Cię Jezu o łaskę poprawy wzroku, wyleczenia moich dolegliwości skórnych oraz pokornie zwracam się w dwóch Tobie wiadomych intencjach. Zmiłuj się nade mną grzesznikiem.

 56. Bożena pisze:

  Proszę o modlitwę i złamanie przekleństw ciążących na mnie i mężu Andrzeju na dzieciach Małgorzacie i jej mężu Adrianie ,który miał ojca [nie żyje] nadużywającego alkohol, aby mógł mu wybaczyć.Marcina z rodziną,który jest z Lucyną po rozwodzie ,mając syna Franusia niepełnosprawnego.Polecam modlitwie Mirkę i męża Arka alkoholika[ żyją w separacji]. Polecam rodzinę męża,jego siostrę Stefanię żyjącą w innym związku z Tadeuszem. oraz jej męża Tadeusza. Bóg zapłać.

 57. Halina pisze:

  Prosze o uwolnienie od przeklenstwa i zlorzeczenia jakie ktokolwiek i kiedykolwiek rzucil na mnie i Karoline oraz Michala a takze Marcina i wlej na nas Boze Wszechmogacy obfite Twoje Blogoslawienstwo
  Halina

 58. jadwiga pisze:

  Prosze o modlitwe uwolnienia od przeklenstw ciazacych na mojej rodzinie.o uwolnienie mojego meza od ducha nikotynizmu alkoholizmu,zdrady malzenskiej,wygnania wszelkich duchow nieczystosci,i innych naszych zlych przyzwyczajen,ktore sa przeszkoda na drodze do Boga .Prosze o laske nawrocenia i prawdziwej wiary w Bogu dla mojej calej rodziny.Panie Boze oddaje wszystkich w Twoje rece.Zmiluj sie nad nami.

  • jadwiga pisze:

   Prosze o laske uzdrowienia na duszy ciezko chorego Rajmunda,Panie Boze dopomoz mu w ostatnich dniach jego zycia.

 59. Janina pisze:

  Proszę o modlitwę uwolnienia od przekleństw ciążących na mojej rodzinie.proszę o zdrowie dla mnie i moich dzieci szczególnie córek.Nawrócenie dla syna i wnucząt.Panie Jezu Chryste proszę Cię o wiarę dla mojej całej rodziny.

 60. Halina pisze:

  Prosze Cie Boze Wszechmogacy o szczesliwe zycie rodzinne dla Karolinki i Marcina w dniu ich slubu oraz wybor dobrej zony i szczesliwe zycie rodzinne dla Michala
  mama

 61. zbynio518 pisze:

  O pokój w rodzinie i nawrócenie córek.

 62. Ewa pisze:

  Ewa
  Proszę o łaskę wiary i przebaczenia dla mojego męża Andrzeja, o łaskę wiary dla dzieci Michała i Agnieszki, a także o błogosławieństwo dla wnusia Pawełka oraz o dobrą śmierć dla mojej mamy Heleny. Proszę o wiarę i błogosławieństwo dla siebie i całej mojej rodziny, aby zapanowała w niej zgoda i miłość.

 63. Sebro pisze:

  Intencja dziękczynna za talenty, którymi Bóg obdarzył dzieci, za wszystkich dobrodziejów naszej rodziny i za jedność w naszej rodzinie.
  Prosimy o dalsze błogosławieństwo i siły do niesienia krzyży codzienności. O łaskę roztropności i mądrości w podejmowaniu decyzji – aby były one zgodne z Wolą Bożą. O pomyślny zabieg dla Franka oraz o nawrócenie dla Andrzeja i Stanisława.
  Proszę o potrzebne łaski dla mojego szefostwa, aby potrafili w pracowniku widzieć człowieka, który też ma różne problemy i potrzeby.
  Składamy również wszystkie intencje noszone w naszych sercach.

 64. Beata-Ania pisze:

  Bardzo proszę o łaskę nawrócenia i dar gorącej, żywej wiary dla moich synów, męża i dla mnie. Byśmy spotkali Boga żywego, pokochali Go całym sercem i szli przez życie pod sztandarem Chrystusa.
  Powołania kapłańskie dla synów (jeśli taka wola Boża), o przerwanie wszystkich przekleństw pokoleniowych oraz byśmy już do Polski mogli wrócić.
  O zdrowie dla nas, szczególnie najmłodszego syna, by Bóg uleczył go z alergii i uwolnił od obgryzania paznokci.

 65. Agata pisze:

  Panie polecam Ci Danielka, Edytkę i Kasię.

 66. anna pisze:

  Proszę o łaskę uzdrowienia z choroby syna i łaskę zdrowego potomstwa dla synowej i syna .

 67. małgorzata rakowska pisze:

  Bardzo proszę o łaskę nawrócenia dla mojego męża Andrzeja, uwolnienie z nalogow, o łaskę wiary i nawrócenia dla córek i zięciów, uwolnienie z nałogow zięcia Marcina iwiare dlaLŁukasza, zdrowie dla wnucząt, uzdrowienie relacji w rodzinie.

 68. edyta szlaga pisze:

  Bardzo prosze o Opieke Matki Bozej dla mojej rodziny.Panie Jezu opiekuj sie Nami dziekujemy Ci za wszystko.Prosimy o zakonczenie sprawy w sadzie.BOG Zaplac

 69. E. pisze:

  Dziękuje za wszelkie łaski, jakie do tej pory otrzymałam ja i moja rodzina. Proszę o dalsze łaski i błogosławieństwo dla siebie i rodziny. O złamanie skutków grzechów międzypokoleniowych w mojej rodzinie. O Ułożenie życia osobistego dla mnie i mojego brata.

 70. Paweł pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę o nawrócenie dla Roberta i Joanny oraz ich rodziny. Bóg zapłać!

 71. Gosia P pisze:

  Proszę o modlitwę za złamanie przekleństw ciążących na rodzinach Piekucińskich, Choszcz, oraz za nawrócenie Ewy, Eli ich dzieci i Dawida.
  Bóg zapłać

 72. Janina2 pisze:

  Prosze Pana Boga o zlamanie przeklenstw ciazacych na Wiktoru, Natalji, Romualdu,Janinie, o nawrocenie dzieci, meza, zalozenie zwiazku malzienskiego dla syna.

 73. Elżbieta pisze:

  Proszę o uwolnienie mnie od złego,który atakuje moje myśli.Panie mój proszę zabierz moje myśli i daj mi Swoje.JEZU,MARYJO ,JÓZEFIE-RATUJCIE DUSZĘ MOJĄ

 74. Krystyna pisze:

  Miłosierny Boże proszę o złamanie przekleństw w mojej rodzinie; o żywą wiarę dla męża Tomka i syna Mateusza, o lepszą pamięć i koncentrację w nauce dla syna i wybranie dobrej drogi edukacji; o uwolnienie z nałogu alkoholizmu dla szwagra; o łaskę nawrócenia dla sióstr, ich mężów i ich dzieci oraz wnuków; o powrót do żony i syna dla Marka

 75. Danuta pisze:

  Boże pokornie proszę o uzdrowienie mojego syna Grzesia z kostniaków nosa

 76. Danuta Maria pisze:

  Boże, pokornie proszę o łaskę macierzyństwa dla Katarzyny i Jakuba

 77. Danuta Maria pisze:

  Prosżę o błogosławieństwo dla mojej rodziny

 78. Lidia pisze:

  Bardzo proszę o Łaskę nawrócenia dla mojego męża Tomasza, Łaskę wiary dla dzieci : Krzysztofa ,Anny i Karola. Proszę o złamanie skutków grzechów międzypokoleniowych i przekleństw ciążących na mojej rodzinie. Proszę o zdrowie dla Anny i o pomoc w znalezieniu pracy dla Anny i Krzysztofa. Jezu , Maryjo , Józefie , kocham Was , ratujcie dusze!

 79. Maria pisze:

  Jezu proszę Cie przerwij w naszej rodzinie przekleństwa pokoleniowe i wszystkie uroki i zło rzeczenia dla nas Jezu Błagam Ratuj

 80. Blofeld pisze:

  O nawrócenie szwagrów oraz o rozwiazanie trudnej sytuacji życiowej

 81. fornal53 pisze:

  O łaskę rychłego sakramentu Małżeństwa. Łaskę powrotu do ołtarza Pana…

 82. Marzena pisze:

  Proszę, Boże, o uwolnienie, o złamanie przekleństw ciążących nad moją rodziną, o dar zdrowia.

 83. Małgorzata Rakowska pisze:

  Dołączam jeszcze prośbę o złamanie przekleństw pokoleniowych ciążących w rodzinie Siwków, Jóżwiaków, Rakowskich,Sabalskich i Więczkowskich.

 84. Edyta Kaczmarek pisze:

  Prosze Panie Boze o laske wiary i laske nawrocenia dla mojej corki i dla mezczyzny, ktorego kocham. Powierzam w Boze rece ta milosc proszac o jej oczyszczenie i blogoslawienstwo.
  Polecam Tobie Panie to moje glebokie pragniene, ktore Ty jedynie najlepiej znasz.
  Prosze o uwolnienie od zlego i zlamanie przeklenstw, ktore ciaza nad moja rodzina i nad rodzina czlowieka, ktorego kocham.

 85. r. pisze:

  Proszę o modlitwę za mojego brata Darka o wyzwolenie z nałogu narkomanii.

 86. Justyna pisze:

  Prosze o laske powrotu do zdrowia,gleboka wiare dla calej rodziny,nawrocenie meza i nieustajaca opieke .Bog Zaplac.

 87. Lucyna pisze:

  Boże Miłosierny z całego serca proszę o dar głębokiej i żarliwej wiary dla wszystkich członków mojej rodziny, o rychłe pojednanie się ich z Tobą w Sakramencie Pokuty i Eucharystii, o uwolnienie nas z międzypokoleniowych obciążeń, przekleństw, złorzeczeń, zniewoleń oraz skutków obrzędów magicznychi okultystycznychh. O odmienienie Jakuba, uwolnienie go od nałogów , by właściwie rozpoznał wolę Bożą i godnie Ją wypełniał, o rychłe zakończenie przez niego z sukcesem studiów i egzaminów aktuarialnych. O odmienienie Bartka. Boże spraw, by odważnie otworzył się na Ciebie, obudził z marazmu, letniości i znalazłgodny cel w życiu. O Bożą opiekę w pracy zawodowej moich synów, by dawała im satysfakcję, przyniosła godną zapłatę i zadowolenie przełożonych i perspektywę rozwoju. O dobre, uczciwe i bogobojne żony dla moich synów, jeśli taka jest wola Boża. O naprawienie relacji i związków w mojej rodzinie i rodzinie mojej siostry. O uzdrowienie Darka i rozeznanie przez niego jego drogi życiowej zgodnej z wolą Pana u progu egzaminu dojrzałości. O opiekę Bożą dla Teresy i jej rodziny, szczególnie o uzdrowienie jej małżeństwa, pracę dla Romana, o uwolnienie, oczyszczenie i uzdrowienoe niesakramentalnego związku ich syna Adama, jego odmienienie, by odważnie otworzył się na Boga i jemu zawierzył swoją rodzinę. O opiekę Bożą i łaski dla osób, które codziennie polecam Panu Bogu w modlitwie. Boże, bądź wola Twoja! Okaż, proszę, nam swoje Miłosierdzie.

  Lucyna

 88. edyta pisze:

  Dobry Boze prosze Cie o zerwanie przeklenstwa jakie nad nami ciazy , zebysmy mogli byc rodzicami, Za nawrocenie Adriana i jego kontakt z nami, za zdrowie taty i Grzegorza. Boze prosze ulituj sie nad nami

 89. Beata pisze:

  Proszę o modlitwę uwolnienia z mocy złych duchów,- od ducha samobójstwa, depresji i zniewolenia niszczącymi relacjami dla pewnego kapłana… Proszę o modlitwę i post… Dołączam się również do waszych modlitw. s. Beata

 90. Maria pisze:

  Proszę gorąco Jezu Miłosierny o uzdrowienie ciała i duszy Karolinki i jej rodziców Elżbiety i Marcina

 91. rysik pisze:

  O uwolnienie duszy i ciała z przekleństw, zerwanie wszelkich więzów zła, o uzdrowienie z glejaka mózgu dla Kamila N. oraz o łaskę nawrócenia dla niego i jego rodziny.

 92. AnnaSawa pisze:

  Kochani zobaczcie…ten kto może, co na fejsbuku:)……umieścił Padre Gabriele Amorth….:).
  Drugi wpis od góry.
  https://www.facebook.com/pages/Padre-Gabriele-Amorth/350761581645316?fref=nf

 93. babcia pisze:

  Panie Jezu oraz Ciebie Mateczko gorąco proszę o łaskę chrztu świętego dla mojego wnuka Józia pomimo wszelkich przeciwności losu

 94. Maggie pisze:

  Safari rozlaczylo mnie w chwili kiedy wybralam: opublikuj. Dlatego wiem, ze ma intencja jest konieczna. O przerwanie przeklenstwa i jego skutkow oraz niezbedne laski dla zdrowia duszy i ciala oraz aby te laski dobrze byly wykorzystane dla osiagniecia Zbawienia Wiecznego i ku Bozej Chwale – dla mnie, Tadeusza i wszystkich moich bliskich i dalekich krewnych i powinowatych oraz osob, z ktorymi w jakikolwiek sposob jestem/bylam zwiazana (bez wzgledu na to czy prosza, czy tez nie, o moja modlitwe).

 95. Anna pisze:

  Proszę o łaskę wiary dla syna, dobrą dla niego spowiedź.

 96. olga pisze:

  Proszę o modlitwę za moją rodzinę, o złamanie wszelkich przekleństw międzypokoleniowych, o nawrócenie męża i syna, zakończenie separacji małżeńskiej o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski, oraz opiekę Matki Bożej Królowej Rodzin. Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Zawsze Dziewica

 97. PaZ pisze:

  Bardzo proszę Boga o uzdrowienie mojego męża Łukasza z zawansowanej choroby nowotworowej, ukojenie jego bólu i cierpienia. Proszę o modlitwę każdego, kto przeczyta ten komentarz bo miłe Bogu modlitwy osób obcych a tylko Bóg może pomóc mojemu mężowi. Bóg zapłać.

 98. Joanna pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji daru miłości i przebaczenia. Proszę Cię Panie Jezu, naucz mnie kochać mojego męża, ulecz rany zdrady i obdarz mnie łaską, żebym potrafiła mu zapomnieć i przebaczyć.

 99. Marta pisze:

  Proszę o nawrócenie dla Krzysztofa, Romana, Damiana, o uwolnienie z alkoholizmu dla Kazimierza i Macieja, o znalezienie pracy dla Małgorzaty.

 100. Beata pisze:

  O życie wieczne dla mojej mamy Heleny, dla mnie – o uzdrowienie duchowe i fizyczne

 101. Teresa pisze:

  Panie Jezu Chryste prosze o uwolnienie z gier komputerowych mojego syna Tomasza o prace Spowiedz Swieta dla niego corek Barbary i Dominiki.Maryjo Matko Najwyzszego Kaplana prosze o uzdrowienienie dla mnie z stwardnienia rozsianego i ostoporozy i zdrowie dla mojego meza Tadeusza.Jesli sa jakiekolwiek przeszkody niech Najswietsza Krew Pana Jezusa nas oczysci z wszelkich przeklentw i zniewolen.Chwala Tobie Panie Jezu Chryste.Badz Uwielbiony teraz i na Wieki ,Wiekow.Amen.

 102. aleksandra pisze:

  Proszę o modlitwę o złamanie przekleństw w rodzinie i Błogosławieństwo Boże,proszę również o modlitwę za dalszą rodzinę.BOGU NIECH BĘDĄ DZIĘKI TERAZ I NA WIEKI WIEKÓW.AMEN

 103. Sylwia pisze:

  Prosze o laske wiary, nadziei i milosci, pokory i madrosci dla Zofii i Wieslawa, Anety, Nikoli i Marcina, Anny, Karolka, Adasia i Jana i dla pozostalej naszej rodziny, naszych wspolnych znajomych i sasiadow.

 104. Ewa Malik pisze:

  PROSZĘ CIĘ MIŁOSIERNY BOŻE O PRZERWANIE PRZEKLEŃSTW CIĄŻĄCYCH NA MOICH RODZICACH NA MNIE MOICH DZIECIACH MOIM MĘŻU I TEŚCIACH.PROSZĘ CIĘ BOŻE O UWOLNIENIE I O ULECZENIE NASTĘPSTW GRZECHOWYCH O NAWRÓCENIE DLA ZDZISŁAWA MAŁGORZATY TOMASZA I UWOLNIENIE OD WSZYSTKICH ZNIEWOLEŃ I NAŁOGÓW .PROSZĘ CIĘ MIŁOSIERNY BOŻE O UWOLNIENIE OD WSZELAKICH PRZEKLEŃSTW I ZŁORZECZEŃ JAKIE KTOKOLWIEK I KIEDYKOLWIEK RZUCIŁ NA MNIE MOJEGO MĘŻA I MOJE DZIECI.PROSZĘ ZEŚLIJ NA MOJĄ RODZINĘ TWOJE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO.BĄDŻ UWIELBIONY PANIE

 105. Hamma pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji naszej córeczki, którą męczą koszmary i o złamanie przekleństw w naszej rodzinie. Proszę też Miłosiernego Boga o zdrowie duszy i ciała dla nas wszystkich i o światło Ducha Świętego, dar wiary do końca życia

 106. tylka pisze:

  Proszę Boże mój uwolnij moją rodzinę od ducha kłótni i nienawiści i uzdrów relacje między córkami, żeby w mojej rodzinie zapanowała miłość i radość Boża

 107. Monika0603 pisze:

  Prosze o uwolnienie od lęków praktycznie przed wszystkim.Nie mogę podjąć pracy ani zajmowac sie dziecmi.Proszę jeszcze za moją siostre ktora ma silne lęki o swoją córkę- strach przed autyzmem a dziecko jest zdrowe.

 108. Bardzo proszę Ciebie Jezu Miłosierny o uwolnienie mojej rodziny od złości,nienawiści od przekleństwa międzypokoleniowego i uzdrowienie mojego syna z nieustannego bólu brzucha i uwolnienie od lęku ,a także uzdrowienie mojej mamy z nieuleczalnej choroby ,dziękuję Ci Jezu za to że wysłuchujesz naszych próśb ,chwała Ci Panie . Iwona

 109. pielgrzym Mariusz pisze:

  Szczęść Boże
  Wasze intencje wpisane tutaj skopiuję i zawiozę do Naszej Pani do Medugorje w lipcu
  pozdrawiam wszystkich

 110. Sławomir pisze:

  O uzdrowienie Naszej rodziny

 111. maria pisze:

  Proszę o uzdrowienie międzypokoleniowe w bliskiej i dalszej rodzinie, mądrość w wychowywaniu dzieci dla bratowej i odnowę miłości małżeńskiej w rodzinach które przechodzą trudności..
  Dziękuję za 25 lat małżeństwa i wszystkie łaski otrzymane w rodzinie 🙂

 112. maria pisze:

  Proszę o uwolnienie syna od gier komputerowych i łaskę zrozumienia,że czas w ten sposób spędzany jest czasem zmarnowanym.

 113. Ewa pisze:

  O złamanie przekleństwa rzuconego kiedyś na moje małżeństwo, by było nieszczęśliwe, o dar potomstwa dla nas, na który czekamy tak długo.

 114. kaka pisze:

  Proszę o łaskę wiary dla całej rodziny i opiekę Matki Bożej, uzdrowienie z choroby Michała, odnalezienie Boga w moim życiu.

 115. Anna Maria pisze:

  Polecam dobremu Bogu całą moją rodzinę, tę bliską i tę dalszą. Proszę o potrzebne łaski, o wypełnienie się woli Bożej w moim życiu, o dar wiary i przemiany serc dla wszystkich, o zdanie egzaminu przez mojego syna i znalezienie pracy w zawodzie, za jego małżeństwo, o błogosławieństwo dla drugiego syna i o dobrą żonę dla niego, za mojego męża, nasze małżeństwo, naszych chrześniaków, dusze w czyśćcu cierpiące, wszystkich konających; tych, którzy najbardziej potrzebują naszej modlitwy

 116. aneta pisze:

  Prosze o złamanie uzależnienia od gier komputerowych dla 15-letniego syna. Bogu niech bedą dzieki

 117. pecek pisze:

  prosze o zlamanie przeklenstw miedzypokoleniowych w calej mojej rodzinie i uwolnienie od uzaleznienia od gier komputerowych mojego syna.

 118. AnnaSawa pisze:

  Proszę Cię Jezu o uwolnienie od wszelkich skutków przekleństw i złorzeczeń w całej rodzinie moich sąsiadów, uzdrowienie ich dusz i umysłów oraz łaskę powrotu do wiary i kościoła. Ześlij na nich Ducha Świętego.
  Proszę Cię również Panie o złamanie wszelkich przekleństw ciążących na mojej rodzinie i mojego męża, proszę Cię o uzdrowienie duszy i ciała moich siostrzeńców i łaskę powrotu do wiary i kościoła.
  Dziękuję Ci Jezu za wszelkie łaski. Amen.

 119. mariaP pisze:

  Za tych , ktorych kocham ,
  ktorych mi Bog powierzyl
  i do ktorych poslal ,
  i za mnie – Wyrzuc to wszystko , co nas od Ciebie oddala !!!
  Przywroc harmonie stworzeniu !
  Licze na Ciebie , Ojcze !!!
  ***
  Maryjo , ktora depczesz glowe weza , nie miej litosci , chcemy Ci dziekowac !
  ***
  Boze , blogoslaw Kaplanom , ktorzy widza znaki czasow w nas i ida nam na ratunek !!

 120. Paweł pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus I Maryja zawsze Dziewica.
  Proszę o zerwanie wszystkich przekleństw miedzypokoleniowych, które mogą ciążyć na mojej rodzinie. Za brata o wyzwolenie z nałogu pornografii, dla tata o lepszą pracę i więcej czasu dla rodziny, za siostrę o sformalizowanie związku z chłopakiem. Za mamę o uzdrowienie z choroby. Za mnie o dobrą spowiedź, przełamanie zniewoleń, przezwyciężenie następstw grzechów, o łaskę wiary, o uzdrowienie z chorób i w intencjach Bogu wiadomych. Jezus jest Panem. Bóg zapłać.

 121. EwaT pisze:

  Prosze o zlamanie przeklenstw w mojej rodzinie.O uwolnienie z nalogu alkoholowego mojego taty,dziadka i wujka.O uwolnienie mnie z gniewu,zlosci i leku.Prosze cie Ojcze o Twoje Blogoslawienstwo dla meza i dzieci.Prosze o nawrocenie rodziny ktorzy sa swiatkami jehowy.

 122. Teresa pisze:

  Trójco Przenajświętsza proszę o odcięcie mnie i moją Córkę od skutków grzechów ciężkich , przekleństw , kazirodztwa,zabójstwa,odrzucenia dziecka,czarów ,praktyk okultystycznych i ezoterycznych oraz wszelkiego zła popełnionych w tym i poprzednim pokoleniu w całym drzewie genealogicznym w rodzinie . Panie pobłogosław nam . Bądź uwielbiony Jezu . Chwała Tobie Jezu .

 123. Teresa pisze:

  Panie Jezu oddaje Ci moją siostrę … miej ją w opiece , uwolnij ją od demonów jehowych , a jej córce przywróć wzrok

 124. Krystyna pisze:

  Proszę o odnalezienie zaginionego Adama,nawrócenie jego i całej rodziny

 125. Twoją własnością jestem pisze:

  PANIE JEZU!!! Pukam, szukam i proszę o uzdrowienie fizyczne mojego syna Bartka, a jeśli taka właśnie będzie Twoja wola – o jakże dziękuję i dziękować będę przez wieczność. Chwała Tobie Panie!!!

 126. Tomasz pisze:

  Proszę, Boże, o uwolnienie, o złamanie przekleństw ciążących nad moją rodziną, o dar zdrowia.

 127. Tomasz pisze:

  prosze o zlamanie przeklenstw miedzypokoleniowych w calej mojej rodzinie i uwolnienie od uzaleznienia od gier komputerowych mojego syna.

 128. Iwona pisze:

  dziękując Ci Panie za to, że Jesteś, proszę o łaskę uzdrowienia i uleczenia ran, zranień moich synów, łaskę prawdziwego nawrócenia i prowadzenia ich w wierze, nadziei i miłości; o łaskę radości, pokoju, dobroci, łagodności, cierpliwości, pokory, wstrzemięźliwości, męstwa, mądrości, miłości w mojej rodzinie
  także i tej dalszej
  proszę o wszelkie potrzebne i zgodne z Twoją Świętą wolą łaski dla tych, których skrzywdziłam i dla moich dobrodziejów

 129. U i M pisze:

  Dziękuję za wszelkie otrzymane łaski, które otrzymałam ja i moja rodzina. Proszę o złamanie skutków grzechów międzypokoleniowych w mojej rodzinie i błogosławieństwo Boże dla mnie i mojej rodziny, o trwanie w trzeźwości męża i synów, oraz o szczęśliwe ułożenie życia osobistego dla Krystiana i Mateusza. Jezu Ufam Tobie!!!

 130. Maria pisze:

  Panie Jezu proszę o uzdrowienie międzypokoleniowe w bliskiej i dalszej rodzinie ,o uwolnienie bratowej Bożeny od nienawiści,o nawrócenie rodziny siostry Zofii od świadków jehowy ,Maria prosi o uwolnienie z nałogu nikotynowego , z gniewu ,złości ,niecierpliwości .

 131. duszyczka pisze:

  Panie Jezu, dziękuję za wszystkie łaski, które od Ciebie otrzymuje moja rodzina.
  Proszę o złamanie skutków grzechów międzypokoleniowych w mojej rodzinie i Twoje błogosławieństwo. Proszę o łaskę zdrowia dla mojego taty, mamy, męża.
  Proszę o łaskę zdrowia i łaskę pracy dla mnie. Dobry Boże, uczyń cud w życiu mojej chrzestnej, aby się nawróciła, przemień jej serce.

 132. PAlunka pisze:

  Kochany Jezu
  Proszę Cię o silną wiarę dla mnie i mojego męża . Proszę o opiekę i Boże Błogosławieństwo dla moich dzieci. Bądź przy mnie podczas kolejnego cesarskiego cięcia.
  Jezu bądź z nami !

 133. Elżbieta pisze:

  Panie Jezu, dziękuję za wszystkie łaski,proszę o złamanie skutków grzechów międzypokoleniowych, proszę o łaskę zdrowia i dar spokojnej pracy dla mojej rodziny, aby moje dzieci nigdy nie odeszły od Boga, i mogły cieszyć się szczęśliwymi chrześcijańskimi rodzinami. Jezu Ufam Tobie! .

 134. bea pisze:

  Proszę o zdrowie duszy i ciała dla mojej mamy oraz taty a także dla Piotra, Grażyny, Iwony, Adriany, Adama , Teresy. Niech się dzieje wola Boża.

 135. Anna z Warszawy pisze:

  O uwolnienie i nawrócenie dla Heleny; o uzdrowienie i dary Ducha Świętego dla Iwony, Beaty, Celiny i Teresy; o błogosławieństwo Boże, pokój w sercu i światło Ducha Świętego dla Magdaleny przy wyborze liceum; o pokój i jedność w Duchu Świętym dla Anny i Piotra oraz i ich dzieci.
  Dziękuję za możliwość podania intencji i za modlitwę w czasie czuwania!

 136. Elżbieta pisze:

  Panie Jezu,składam w Twoim Umiłowanym Sercu mego małżonka i siebie, nasze dzieci i wnuki i proszę o łaskę mądrości i pięknego życia dla nas i naszych bliskich abyśmy nie utracili nieba. Dziękuję.

 137. julia pisze:

  proszę Panie Jezu , ty się zatroszcz o naszego prezydenta Andrzeja Dudę
  Ty się zatroszcz o pracę dla mnie w szkole , jeśli taka Twoja wola
  Ty się zatroszcz o nawrócenie moje i mojej rodziny ..
  Ufam Tobie Jezu..

 138. Elżbieta pisze:

  Proszę o uwolnienie mnie od lęków związanych ze studiami.
  O umocnienie wiary i otwarcie oczu na Bożą Prawę dla chłopaka.
  Proszę także o zdrowie dla rodziców i chorego na raka wujka Czesława.
  „Obyś prawdziwie mi błogosławił i poszerzał moje granice”. Bóg zapłać!

 139. Anna pisze:

  Proszę Jezusa z całych sił, aby zmienił naszą córkę Patrycję, która jest nieposłuszna, lekkomyślna i arogancka, o przywrócenie zdrowia dla mojej mamy, uleczenie mojej ręki i nogi, o przywrócenie miłości małżeńskiej, o zmianę pracy na lepszą ,

 140. roza pisze:

  O wiarę i dary Ducha św. dla całej rodziny. Jezu kocham Cię…

 141. Arsenal4Ever pisze:

  Panie Jezu, proszę Cię o nawrócenie tych z moich przyjaciół, którzy w Ciebie nie wierzą, o jedność, zrozumienie i zdrowie w mojej rodzinie oraz o sukces w staraniach Polaków w doprowadzeniu do Twojej intronizacji na króla Polski, opiekę nad prezydentem Andrzejem Dudą i dobrym wyborem rządu na jesieni. Może i proszę o wiele, ale wierzę w to, że Twoje miłosierdzie jest nieskończone. Marana Tha!

 142. Barbara pisze:

  Proszę o modlitwę o cud uzdrowienia mnie z moich problemów związanych z nerwami i kurczem pisarskim który bardzo utrudnia mi życie i stwarza wiele napięć i problemów. Bóg zapłać !!! Barbara

 143. Krystyna P pisze:

  PROSZĘ CIĘ JEZU O UWOLNIENIE Z WSZELKICH PRZEKLEŃSTW ,UROKÓW ,CZARÓW,ZŁORZECZEŃ,FAŁSZYWYCH PRZYJACIÓŁ,ZNIEWOLENIA,ZRANIEŃ. MOCĄ SWOJEGO KRZYŻA MOCĄ SWOJEJ KRWI OCZYŚĆ WE MINIE I MOJEJ RODZINIE TO CO JEST W NAS NIE WŁAŚCIWE.PROSZĘ O SILNĄ WIARĘ I POTRZEBNE ŁASKI.PANIE JEZU DZIĘKUJĘ CI ZA WSZYSTKO CO MNIE SPOTYKA BĄDŹ TYLKO ZE MNĄ I POMÓŻ MI W NIESIENIU MOJEGO KRZYŻA

 144. Jezu Panie Mój ,Tatusiu Najlepszy proszę poprowadż Anielkę w jej życiu w którym sama wszystko zniszczyła i jeszcze nie rozumie, że tylko z Tobą zwycięży . Otul ją swoją Przenajświętrzą Krwią aby była niewidoczna dla sił zła i wyniszczenia.

 145. Barbara pisze:

  Boże proszę o pomoc dla mojej rodziny i twoje błogosławieństwo w dalszym życiu!

 146. Iwona pisze:

  Proszę o złamanie przekleństw ciążących na mnie i mojej rodzinie, uwolnienie wszystkich członków rodziny od rzuconych czarów i uroków, o rozwiązanie problemów finansowych oraz o uwolnienie z mocy złego. Gorąco proszę o łaskę uzdrowienia dla moich córek: Dominiki i Patrycji oraz dla męża Leszka, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski. Panie Jezu, Maryjo pomóżcie Patrycji wybrać właściwą drogę edukacji, właściwy wybór szkoły średniej.

 147. robb pisze:

  Błagam Cię Panie Boże o uzdrowienie wzroku mojej córki Sylwuni.Ty wiesz jaką dużą ma wadę,pomóż jej .Jeśli chcesz to ją uzdrów.Kocham Cię.

 148. Kasia pisze:

  Proszę o nawrócenie mojego męża i brata,oraz uwolnienie z nałogów.Proszę też o uwolnienie z lęków i fobii społecznej,oraz błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
  Jezu ufam Tobie

 149. Ania pisze:

  Proszę o uwolnienie Krzysia od narkotyków i o uzdrowienie jego zranień i aby rak już więcej do niego nie wracał oraz o błogosławieństwo Boże dla niego i dla całej mojej rodziny. Proszę też o nawrócenie mojego męża Piotra i oto aby nasze dzieci szczerze pokochały Jezusa i zapragnęły żyć tak jak On.

 150. Danuta pisze:

  Proszę o złamanie przekleństwa nade mną i uwolnienie od wszelkiego zła w mojej rodzinie, o dobrego męża, godną pracę i pomyślne ukończenie szkoły, o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla krewnych i znajomych.

 151. ana pisze:

  Proszę o błogosławieństwo Boże dla mnie i męża Tomasza oraz jeszcze nienarodzonego potomka, o rozwiązanie licznych problemów i normalne życie w harmonii. O błogosławieństwo dla brata i jego żony, o uleczenie go z nałogów. O wyleczenie z nałogów rodzicow.

 152. Sylwia pisze:

  Kochany Jezu i Najdrozsza Matko przynoszę i kłade na ołtarzu siebie i cała moja rodzine, moich najblizszych i maja wspolnote, braci i siostry, wszystkich grzeszników, zagubionych i bładzacych z dala od Ciebie Panie. Zanurz nas wszystkich w Twojej Przenajświętryej Krwi w ranie ramienia na którym dźwigałes krzyż, który stał sie Krzyzem Zwycięstwa nad grzechem i śmiercią. Dzięki Twojej śmierci na Krzyzu przeprowadziłeś nas od śmierci do zycia. Jezu , Maryjo, Kocham Was ratujcie dusze! Zanurzam w Twojej Przenajświetrzej Krwi cały swiat , wszystkich ludzi , niech Twoja Krew nas chroni , broni i osłania, uwalnia , oczyszcza, nawraca i uzdrawia. Niech Twoja Przenajswiętrza Krew nas obmywa , uwalnia od wszelkich zniewoleń nałogami, zwłaszcza alkoholizmu , nikotynizmu, narkotyków, internetu, niech nas uwalnia od skutków grzechow poprzednich pokoleń, od wszelkich więzów i przeklenstw, od okultyzmu i herezji , niewiary , kultu pieniadza- bałwochwalstwa, przemocy, od duchow nieczystości,znieczulicy, od wszelkich chorób psychicznych. Kłade ci na ołtaryu mojego wnuczka i prosze o uzdrowienie jego drzewa genealogicznego do samego korzenia problemu, o uwolnienie z grzechów , więzow i obciązen międzypokoleniowych, skutkow grzechow poprzednich pokoleń, przekleństw, abocji , przemocy, chorób psychicznych , niewiary i nieczystości , od duchow niemocy , depresji, przemocy seksualnej,pornografi, znieczulicy, braku miłosci. Oddaje Ci tez mojego brata i cała jego rodzine obie córki, mojego kuzyna Tomaka wraz z rodziną , moją ciocie i rodzine z Krakowa, Starogardu i Irlandii. Proszę o dobrych , bozych męzów dla samotnych kobiet i oraz o boze kobiety dla samotnych panów , aby rodziny , ktore założa były na wzór Świętej Rodziny pełnej bozej miłosci i obecnosci, troski i zrozumienia. Sw. Józefie , Maryjo , Kochany Jezu, wszyscy Archaniołowie , Aniołowie i święci ratujcie rodziny! Pokornie prosze aby Polska weszła na drogę swojego powołania i by Maryja Krolowa Polski zaprowdziła nasz naród do Jezusa , by został on ogłoszony Krolem Polski i wszystkich Polaków, bysmy mogli jako narod pod sztanadrem Jezusa zwyciązać wszelkie zło, które jest na świecie, niesc narodom nadzieję ,wiarę, wolnosc, ktorą mamy tylko w Tobie Jezu! Duchu Święty wiej z mocą miłosci, pobożnosci, pokory, mądrości, braterstwa, odwagi, cierpliwości, umiejątności, jedności w naszym narodzie, byśmy mogli zanieść Twoje Swiatło dalej. Niech Twój ogien już zapłonie w naszych sercach.
  Wiej! Duchu Święty! Wiej!

 153. grazyna pisze:

  Prosze o opieke nad dziecmi; szczesliwa podroz dla syna , dobre zdanie egzaminow dla corek, zdrowie dla meza i zakonczenie dlugo ciagnacych sie moich urzedowych problamow

 154. AnnaSawa pisze:

  Panie proszę również o wyzwolenie mnie z uczucia zmęczenia, z nałogu tytoniowego, lęków i tych strasznych emocji związanych z relacjami z sąsiadami. Jeszcze raz proszę o oczyszczenie ich dusz i umysłów a dla mnie siły i wiarę w modlitwę za nich.

  • AnnaSawa pisze:

   Proszę Cię Panie Jezu również o zdrowie dla mojego męża i zwiększenie w nim wiary w Żywe Słowo. Dziękuję Ci Panie za wszelkie łaski oraz za moich ukochanych rodziców i proszę dalej o zdrowie dla nich i pokój ducha. Amen.

 155. Malgorzata pisze:

  Prosze o zlamanie przeklenstw ciazacych na mojej rodzinie, o nawrocenie mojego meza, o zdrowie dla Zbigniewa, wyjscie z nalogu narkotykowego dla Krzysztofa, nawrocenie dla Jolanty, o poczecie dzieciatka dla mojej corki, o zdrowie dla mojej mamy.

 156. Zatroskany_ojciec pisze:

  Panie Jezu,
  proszę, aby moje dotychczasowe nieroztropne działania nie spowodowały nieszczęścia w mojej rodzinie.
  Modlę się za ludzi, stojących przed wyborem, aby uświadamiali sobie, że chwilowe własne korzyści mogą wyrządzić zło innym.
  Proszę o nawrócenie dla żony, o łaskę cierpliwości i wyrozumiałości dla niej, zgodę w naszej rodzinie.
  Panie spraw, aby wszelkie zło opuściło naszą rodzinę i nie przeszkadzało w wychowywaniu synów.
  Daj nam rodzicom siłę tak wychowywać dzieci, aby Twoje nauki były dla nich drogowskazem na całe życie.

 157. Wiola pisze:

  Panie Jezu, dziękuję za wszystkie łaski otrzymane. Proszę Cię o łaskę uzdrowienia drzewa rodzinnego z wszelkich grzechów, złamanie przekleństw ciążących na mojej rodzinie a szczególnie siostrze Dorocie i jej córkach Kamili i Nikoli i uwolnienie od skutków grzechów międzypokoleniowych dla całej rodziny. Proszę o łaskę wiary, nawrócenia i przebaczenia dla Doroty, Kamili, Nikoli i Piotra i dobrego męża dla Kamili.

  Panie Jezu proszę o łaskę uwolnienia od lęków dla Marysi i jej córki Ani, potrzebne łaski, przemianę serca i wypełnienie się woli Bożej w ich życiu.

  Dziękuję Jezu, że już wysłuchałeś moich modlitw

 158. Anna pisze:

  Prosze o uzdrowienie duchowe i fizyczne dla Aleksandra i Anny, o przerwanie przeklenstw pokoleniowych i dar potomstwa

 159. Janiną Czerwinska pisze:

  Ukochany Jezu pragnę zanurzyć w Twojej przenajswietszej Krwi i błagam o złamanie przekleństw ciążacych nad moja rodzina i moimi córkami:Anna o uwolnienie od nienawiści, która odrzuciła nas rodziców i nie chce nas znać, aby potrafiła przebaczyć nam i sobie, oraz o jej nawrócenie na drogę wiary miłości i pokoju.Olę o uwolnienie od złych myśli, uleczenie zranien, uwolnienie od nikotyny i o nawrócenie jej serca do Boga. Za moje wnuki aby Jezus zapanował w ich sercach. Panie Jezu spraw aby wszelkie zło opuściło moja rodzinę. Proszę za Agatke o uleczenie zranien małżeńskich o pokój dla niej i jej córki Ani. Proszę za wszystkich uzależnionych i bezdomnych aby uwierzyli i oddali swoje serca Jezusowi.

 160. Adminka pisze:

  Kochani i ja mam sporo intencji (wszystkie nosze w sercu ale jest kilka, które tu wymienię):
  1) o złamanie przekleństw ciążących na mojej rodzinie, o nawrócenia, o pracę dla mnie, o zdrowie dla mamy, mnie, dla Asi, Ani, potem dla mojej siostry, o szczęśliwe rozwiązanie dla chrześnicy o nawrócenie całkowite pewnego kapłana, związanego z okultyzmem, reiki, energiami i jakimiś dziwnymi naukami itd.
  O nawrócenie koleżanki, aby pokonała demony przeszłości i nienawiść do bliskich oraz wyrwała się z depresji i zaczęła normalnie żyć!
  O łaskę zawarcia związku sakramentalnego dla drugiej koleżanki

  Ale jest jedna szczególna intencja:
  Za Jana, który dziś napisał m.in. tak::

  […] umieram (duchowo). Nie potrafię przyjąć Sakramentów, nie potrafię się modlić, wielbić Pana, nie potrafię powoli funkcjonować normalnie, grzech pogrąża mnie w nieopisanych ciemnościach, czuję, że nie ma już dla mnie ratunku, robię takie rzeczy, że wstyd, a czuję jakbym miał jakiś wewnętrzny przymus grzeszenia, jakbym nie panował nad sobą, jakieś obce impulsy w mojej głowie nad którymi nie sposób w żaden sposób zapanować. Wczoraj nawet nie byłem na Mszy Sw! Co ja robię? I cały czas mam szum w uszach (okropny hałas, nie sposób zasnąć – więc do tego zacząłem pić alkohol przed snem, żeby zasnąć). Cały czas myśli grzeszne o takim natężeniu jak bomba atomowa… I niesamowita chęć powrotu do moich starych okultystycznych praktyk ( a niestety moja wiedza w tym zakresie jest ogromna i korci). Nie ma dla mnie szans powrotu. Czuję się „przysypany” 100 tonami zła i ciemności, non stop mam wrażanie, że Bóg mnie nie wysłucha, że to nie ma sensu i że jestem na wieki przeklęty… W skrócie – już po mnie, znikąd ratunku…
  A jako, że jestem sam jak palec z tym wszystkim nie widzę przyszłości inaczej niż czarno…

 161. Marta pisze:

  Proszę Cię Jezu o złamanie wszelkich przekleństw ciążących na mnie i mojej rodzinie tych, które podejrzewam, które być może sama na siebie ściągnęłam, ale i to ostatnie z minionej zimy Bogu wiadome; o uwolnienie z lęków i nerwicy
  Proszę o złamanie wszelkich przekleństw w rodzinie Bartka, o jego pełne nawrócenie i zrozumienie, o nawrócenie jego najbliższej rodziny
  Proszę o złamanie wszelkich przekleństw ciążących na mojej siostrze Agnieszce i o powrót do Boga ze złej drogi i łaskę zrozumienia swojego błędu w pojmowaniu miłości, proszę, aby zrozumiała, że Bóg jest Miłością a nie miłość bogiem, żeby przestała kontaktować się z żonatym mężczyzną i znalazła prawdziwą miłość
  Jezu ufam Tobie i dziękuję, że trzymasz mnie za rękę

 162. Marta pisze:

  Panie Jezu, proszę Cię jeszcze za Kaśkę, która wplątując się w jogę doprowadziła się do schizofrenii za granicą, proszę dla niej o uwolnienie i wszystkie łaski jej potrzebne, a także za jej brata, o łaskę wiary, powrotu do Boga i konsekwencji w podjęciu tej decyzji, Tobie Panie zawierzam tą dwójkę również, Ty wiesz najlepiej co im potrzebne i jak wyrwać ich złemu

 163. irena pisze:

  Proszę o łaskę i miłosierdzie dla Arka i Mariusza i Pawła aby mieli dużo miłości i cierpliwości i ciepła do swoich dzieci i o gorliwość w modlitwie.Proszę o łaskę dla Jurka i Ludmiły o nawrócenie i uwolnienie się z nałogów.Proszę łaskę za siostrzenicę Monikę o uwolnienie jej z ciężkiej choroby; według woli Bożej. Proszę o łaskę i litość za Mariusza aby się wyleczył z zachłanności i pazerności i z zazdrości.Proszę o łaskę dla moich córek aby miały dużo cierpliwości, miłości i wyrozumiałości do swoich mężów.

 164. AM pisze:

  Proszę o modlitwę za Pawła, aby zrozumiał jak bardzo skrzywdził mnie swoim postępowanie. O zgodę, pojednanie i darowanie wzajemnych krzywd.

 165. megi pisze:

  o łaskę uzdrowienia dla mojego wnuczka Filipka.

 166. rybka pisze:

  Proszę Cię Jezu o łaskę uwolnienia od wszelkich przekleństw, które ciążą na mojej rodzinie, o łaskę nawrócenia dla wszystkich członków mojej rodziny, którzy tego potrzebują. Proszę o łaskę uleczenia wszystkich zranień, uwolnienia z nałogów, o wybaczenie wszystkich krzywd i prawdziwą zgodę i miłość. Szczególnie proszę za moje dzieci.

 167. Danuta pisze:

  Jezu, oddaję Ci siebie i moją rodzinę. Dziś szczególnie proszę o Twą łaskę i prowadzenie w chorobie. Proszę o światło dla lekarzy, o właściwą diagnozę i pomoc. A jeśli chcesz Panie, to powiedz tylko Słowo, a będę zdrowa…Już teraz dziękuję Ci Jezu za to co czynisz… Tobie Chwała!

 168. Asia pisze:

  Panie Jezu, prosze o sile do dalszego dzialania, o pokore, abym potrafila zwlaszcza w pracy unizyc sie przed moimi przyszlymi przelozonymi. Zabierz lek, uwolnij mnie od strachu, ktory nie pozwala mi rozwinac skrzydel, pomoz mi przezwyciezyc to wszystko, co nie pozwala na dalszy krok do przodu. Dodaj mi odwagi, abym umiala bronic dalej swoich wartosci i zyc wedlug Twojej woli. Panie Jezu otocz milosierdziem i miloscia moja mame, tate i brata oraz przyszla bratowa, aby nie zapomnieli, ze to Ty jestes ich Panem i aby uwierzyli w Twoja bezwarunkowa milosc i wszelka moc. Tobie chwala na wieki!!!

 169. Zbyszek pisze:

  DUCHU ŚWIĘTY MIŁOŚCI OJCA I SYNA PRAGNIENIE MEGO SERCA I DUSZY PROSZĘ CIĘ O ROZPOZNANIE MOJEJ DROGI ŻYCIA I MOJEJ RODZINY I PROSZĘ WYPROWADZ NAS Z SYTUACJI W JAKIEJ OBECNIE SIĘ ZNAJDUJEMY TOBIE NAJWYŻSZA CZEŚĆ I UWIELBIENIE PRZEZ WSZYSTKIE WIEKI WIEKÓW AMEN.

 170. Adam pisze:

  Proszę o łaskę wyrwania z nałogu nikotynowego dla mojej mamy Stefani.

 171. klara pisze:

  Jezu, proszę o złamanie wszelkich przekleństw i złorzeczeń jakie ciążą na Agacie i jej rodzinie.
  Proszę o uwolnienie z depresji i lęków dla Agaty, o łaskę znalezienie pracy dla niej i założenia rodziny.

 172. Elżbieta pisze:

  Proszę o uzdrowienie relacji międzypokoleniowych w rodzinie mojej i męża, o uwolnienie od przekleństw i zniewoleń międzypokoleniowych, chorób psychicznych i fizycznych oraz przerwanie wpływu tych grzechów i przekleństw na mnie. na mojego męża,nasze dzieci i wnuki. Panie Jezu proszę o łaskę nawrócenia , uwolnienia od przekleństw, nieczystości, uzależnień i lęków dla moich dzieci i miłość w małżeństwie Radka. Panie, jeśli to możliwe złam wszelkie przekleństwa ciążące na mnie i na mojej rodzinie , uzdrów nasze relacje i udziel łaski nawrócenia, przebaczenia , wiary i miłości.

 173. Paweł pisze:

  Matko Boża, proszę Cię pokornie, poprzyj przed Bogiem moje zawierzenie w stałą wstawienniczą opiekę – u moich wybranych Patronów – ważnych dla mnie osób i instytucji: 1. Kościół święty, papieża, kapłanów i zakonników zawierzam we wstawienniczą opiekę Niepokalanego Serca Maryi (Maryi, która sama jest „Kościołem mistycznym” według słów świątobliwej Marii z Agredy i która „stała się Kościołem” według słów modlitwy św. Franciszka [podanej na str. 192 Modlitewnika Franciszkańskiego Zakonu Świeckich „Pokój i dobro”]) oraz w opiekę św. Michała Archanioła – pierwszego Obrońcy Kościoła. 2. Ojczyznę naszą w jej trudnej sytuacji i naszych nauczycieli (gdyż „takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży wychowanie”) zawierzam we wstawienniczą opiekę św. Judy Tadeusza, Patrona spraw trudnych, i św. Magdaleny Zofii Barat, która była najwytrawniejszym pedagogiem swoich czasów, a po kanonizacji objawiała się w Polsce u świątobliwej Fulli Horak. 3. Wszystkich cierpiących (którzy tak potrzebują męstwa i przyśpieszenia ich wybawienia) oraz wszystkich niosących im pomoc i ulgę zawierzam we wstawienniczą opiekę św. Gabriela Archanioła, którego męstwem jest Bóg (to właśnie znaczy imię Gabriel), i św. Ekspedyta – Orędownika wyjednującego przyśpieszenie przewlekających się spraw. 4. Mojego tatę zawierzam we wstawienniczą opiekę św. Jana Chrzciciela, Patrona jego imienia, i św. Józefa, Patrona wszystkich ojców. 5. Moją mamę zawierzam we wstawienniczą opiekę św. Anny, Patronki wszystkich matek, i św. Marii Magdaleny, Patronki wszystkich kobiet. 6. Moją dalszą rodzinę oraz zmarłych z naszej rodziny i wszystkich wiernych zmarłych zawierzam we wstawienniczą opiekę św. Adama, Praojca całego rodzaju ludzkiego, i św. Augustyna z Hippony, którego poznałem dzięki mojej nieżyjącej już babci. 7. Moich znajomych i kolegów ze szkolnych i studenckich lat (także ze wspólnot: franciszkańskiej, hospicyjnej i Odnowy w Duchu Świętym), z którymi znałem się po imieniu, zawierzam we wstawienniczą opiekę św. Pawła Apostoła, Patrona mojego imienia, i św. Franciszka z Asyżu, miłośnika całego Bożego stworzenia.

  • Paweł pisze:

   Mam też bardziej ogólne intencje obejmujące nas wszystkich, które wyrażam w 14 wezwaniach do moich wybranych świętych Patronów:
   1. Abyś za przyczyną św. Pawła Apostoła wiarę naszą pomnożyć raczył, Ciebie prosimy: wysłuchaj nas, Panie.
   2. Abyś za przyczyną św. Judy Tadeusza naszą nadzieję umocnić raczyl, Ciebie prosimy: wysłuchaj nas, Panie.
   3. Abyś za przyczyną Niepokalanego Serca Maryi miłość Boga w nas zapalić raczył, Ciebie prosimy: wysłuchaj nas, Panie.
   4. Abyś za przyczyną św. Augustyna z Hippony w serca nasze miłość ku bliźnim wlać raczył, Ciebie prosimy: wysłuchaj nas, Panie.
   5. Abyś za przyczyną św. Magdaleny Zofii Barat duszę naszą szatą godową łaski uświęcającej przyozdobić raczył, Ciebie prosimy: wysłuchaj nas, Panie.
   6. Abyś nas za przyczyną św. Marii Magdaleny od grzechu wszelkiego ochronić raczył, Ciebie prosimy: wysłuchaj nas, Panie.
   7. Abyś nam za przyczyną św. Jana Chrzciciela pokój sumienia dać raczył, Ciebie prosimy: wysłuchaj nas, Panie.
   8. Abyśmy za przyczyną św. Anny wolę Twoją przenajświętszą chętnie wypełniali, Ciebie prosimy: wysłuchaj nas, Panie.
   9. Abyś nam za przyczyną św. Józefa śmierć szczęśliwą dać raczył, Ciebie prosimy: wysłuchaj nas, Panie.
   10. Abyś nam za przyczyną św. Ekspedyta świętej cnoty cierpliwości udzielić raczył, Ciebie prosimy: wysłuchaj nas, Panie.
   11. Abyś nam za przyczyną św. Michała Archanioła w dzień Sądu Ostatecznego miłosiernym być raczył, Ciebie prosimy: wysłuchaj nas, Panie.
   12. Abyś nas za przyczyną św. Gabriela Archanioła od ognia piekielnego zachować raczył, Ciebie prosimy: wysłuchaj nas, Panie.
   13. Abyś nam za przyczyną św. Franciszka z Asyżu łaski świętego Sakramentu przed śmiercią udzielić raczył, Ciebie prosimy: wysłuchaj nas, Panie.
   14. Abyś nam za przyczyną św. Adama (Praojca rodzaju ludzkiego) utrapienia osładzać i do radości niebieskich dopuścić nas raczył, Ciebie prosimy: wysłuchaj nas, Panie.

   • Paweł pisze:

    Przepraszam najmocniej, trzecie wezwanie miało brzmieć:
    3. Abyś za przyczyną Niepokalanego Serca Maryi miłość Boga w nas zapalić raczył, Ciebie prosimy: wysłuchaj nas, Panie.

   • Paweł pisze:

    Bardzo dziękuję za poprawkę. Tak w ogóle to ja mam trzech Patronów sakramentalnych oraz Anioła Stróża, ale „dodałem” im do pomocy innych Świętych:

    1. Św. PAWLE Apostole, Patronie mój od Chrztu świętego, upraszaj mi wierność przyrzeczeniom chrzcielnym aż na wieki wieków.
    Święci moi wybrani Patronowie MĘCZENNICY: św. Janie Chrzcicielu, św. Judo Tadeuszu i św. Ekspedycie – wspierajcie św. Pawła Apostoła w jego patronacie nade mną.

    2. Św. ADAMIE Patriarcho, drugi Patronie mój od Chrztu świętego, upraszaj mi również wierność przyrzeczeniom chrzcielnym aż na wieki wieków.
    Święci moi wybrani Patronowie ZAŁOŻYCIELE zakonów: św. Augustynie z Hippony, św. Franciszku z Asyżu i św. Magdaleno Zofio Barat – wspierajcie św. Adama, naszego Prarodzica, w jego patronacie nade mną.

    3. Św. JÓZEFIE, Patronie mój od Bierzmowania, upraszaj mi wierność łasce Sakramentu Bierzmowania i przyrzeczeniom chrzcielnym aż na wieki wieków.
    Święte moje wybrane PATRONKI ze STAROŻYTNOŚCI: Niepokalane Serce Maryi, św. Anno i św. Mario Magdaleno, wspierajcie św. Józefa w jego patronacie nade mną.

    4. Śś. ANIOŁOWIE Stróżowie moi, ilu was mam (nie wiem czy jednego czy więcej), proszę upraszajcie mi wierność łaskom wszystkich przyjętych przeze mnie Sakramentów i przyrzeczeniom chrzcielnym aż na wieki wieków.
    Święci moi wybrani Patronowie ARCHANIOŁOWIE: św. Michale i św. Gabrielu, wspierajcie moich Aniołów Stróżów w ich opiece nade mną. Amen.

   • Paweł pisze:

    Chciałbym jeszcze na to czuwanie w I sobotę miesiąca przedłożyć intencję: o CZYSTOŚĆ wymaganą przez VI i IX przykazanie Dekalogu, aby była ona jak najpowszechniejsza na świecie, gdyż na 100 potępionych w piekle dziewięćdziesięciu dziewięciu jest tam GŁÓWNIE z powodu nieczystości, a setny potępiony jest w piekle między innymi z powodu nieczystości (tak mówił św. Alfons Maria Liguori, Doktor Kościoła, Założyciel redemptorystów:
    http://www.piotrskarga.pl/-milosc-i-zaufanie–sw–tereska-od-dzieciatka-jezus-,375,440,p.html ); a z kolei w nadprzyrodzonych snach-wizjach św. Jana Bosco czystość została nazwana KRÓLOWĄ CNÓT, wraz z którą do człowieka przychodzą WSZYSTKIE inne cnoty (p. str. 49-50 i 200 książki „Sny Księdza Bosko” pod redakcją Pietro Zerbino, którą wydało w roku 2004 Wydawnictwo Salezjańskie „za zgodą Władzy Duchownej”). Módlmy się: 1. O Niepokalane Serce Maryi i św. Magdaleno Zofio Barat – Dziewice Czcicielki Serca Bożego, upraszajcie nam dar dziewiczej czystości!. 2. Święci Józefie i Anno – Rodzino najbliższa Maryi, upraszajcie nam dar maryjnej czystości! 3. Święci Archaniołowie Michale i Gabrielu – Stróże Maryi, upraszajcie nam dar anielskiej czystości! 4. Święci Janie Chrzcicielu i Mario Magdaleno – Bohaterowie czterech Ewangelii, upraszajcie nam dar ewangelicznej czystości! 5. Święci Augustynie i Franciszku – Założyciele starych zakonów, upraszajcie nam dar iście zakonnej czystości! 6. Święci Judo Tadeuszu i Ekspedycie – Patronowie spraw trudnych i beznadziejnych, upraszajcie nam pokonanie wszystkich trudności na drodze do wiecznej czystości! 7. Święci Pawle Apostole i Adamie Patriarcho – Patronowie moi od Chrztu świętego, upraszajcie nam, aby stan należytej czystości, godnej przyjętego przez nas Chrztu, zachował się nienaruszony i nieskalany aż do naszej szczęśliwej wieczności w Niebie! Amen.

    Druga modlitwa w podobnej intencji:
    1. O Niepokalane Serce Maryi, upraszaj mi (i wszystkim chętnym) bogactwo Twoich trzech głównych cnót: pokory, czystości i miłości! 2. Patronowie moi od Chrztu świętego: św. Pawle Apostole i św. Adamie Patriarcho, upraszajcie mi przymnożenie cnót teologalnych wlanych mi na Chrzcie, tzn. wiary, nadziei i miłości! 3. Święty Józefie, Patronie mój od Bierzmowania, upraszaj mi (i wszystkim chętnym) bogactwo głównych cnót Twojej Oblubienicy Maryi, tj. pokory, czystości i miłości, a także przymnożenie cnót wlanych, które umacnia sakrament Bierzmowania, tzn. wiary, nadziei i miłości! 4. Wraz ze wszystkimi świętymi PATRIARCHAMI, o św. Anno, upraszaj nam pełnię czystości! 5. Wraz ze wszystkimi świętymi PROROKAMI, o św. Janie Chrzcicielu, upraszaj nam pełnię czystości! 6. Wraz ze wszystkimi świętymi APOSTOŁAMI, o św. Judo Tadeuszu, upraszaj nam pełnię czystości! 7. Wraz ze wszystkimi świętymi UCZNIAMI PAŃSKIMI, o św. Mario Magdaleno, upraszaj nam pełnię czystości! 8. Wraz ze wszystkimi świętymi MĘCZENNIKAMI, o św. Ekspedycie, upraszaj nam pełnię czystości! 9. Wraz ze wszystkimi świętymi BISKUPAMI i DOKTORAMI KOŚCIOŁA, o św. Augustynie, upraszaj nam pełnię czystości! 10. Wraz ze wszystkimi świętymi WYZNAWCAMI, o św. Franciszku, upraszaj nam pełnię czystości! 11. Wraz ze wszystkimi świętymi DZIEWICAMI, o św. Magdaleno Zofio Barat, upraszaj nam pełnię czystości! 12. Wraz ze wszystkimi świętymi ANIOŁAMI, śś. Archaniołowie Michale i Gabrielu, upraszajcie nam pełnię czystości! Amen.

  • Paweł pisze:

   ZAWIERZENIE MOIM 14 WYBRANYM PATRONOM SIEDMIU DNI TYGODNIA:

   I. Wybrani moi Patronowie: św. Pawle Apostole i św. Augustynie z Hippony, zawierzam w Waszą wstawienniczą opiekę wszystkie moje NIEDZIELE i moje nabożeństwo do TRÓJCY ŚWIĘTEJ. Św. Pawle, którego imię otrzymałem na Chrzcie udzielonym mi w imię Trójcy Świętej, i św. Augustynie, który tak wspaniale nauczałeś o Trójcy Świętej w Twoim słynnym dziele „De Trinitate” („O Trójcy”) pisanym przez tak wiele lat – módlcie się, aby zgodnie z pobożnym i uświęconym zwyczajem poświęcano niedziele nabożeństwu do Trójcy Przenajświętszej. Amen.

   II. Moi wybrani Patronowie: św. Janie Chrzcicielu i św. Judo Tadeuszu, zawierzam w Waszą wstawienniczą opiekę wszystkie moje PONIEDZIAŁKI i moje nabożeństwo do DUCHA ŚWIĘTEGO. Św. Janie Chrzcicielu, największy z Proroków, przez których mówił Duch Święty, jak wyznajemy w niedzielnym Credo, i św. Judo Tadeuszu, który wraz z Maryją i pozostałymi Apostołami uczestniczyłeś w pierwszym Zesłaniu Ducha Świętego w dniu Pięćdziesiątnicy – módlcie się, aby zgodnie z pobożnym i uświęconym zwyczajem poświęcano poniedziałki nabożeństwu do Ducha Świętego. Amen.

   III. Moi wybrani Patronowie: śś. Archaniołowie Michale i Gabrielu, zawierzam w Waszą wstawienniczą opiekę wszystkie moje WTORKI i moje nabożeństwo do świętych ANIOŁÓW BOŻYCH; módlcie się, aby zgodnie z pobożnym i uświęconym zwyczajem poświęcano wtorki temuż nabożeństwu. Amen.

   IV. Moi wybrani Patronowie: św. Józefie, Patronie mój od Bierzmowania, i św. Ekspedycie, zawierzam w Waszą wstawienniczą opiekę wszystkie moje ŚRODY i moje nabożeństwo do ŚWIĘTEGO JÓZEFA; módlcie się, aby zgodnie z pobożnym i uświęconym zwyczajem poświęcano środy temuż nabożeństwu. Amen.

   V. Moi wybrani Patronowie: św. Franciszku z Asyżu i św. Mario Magdaleno, zawierzam w Waszą wstawienniczą opiekę wszystkie moje CZWARTKI i moje nabożeństwa EUCHARYSTYCZNE. Św. Franciszku, który tak mocno podkreślałeś ważność Eucharystii w Twoich pismach i uczestniczyłeś w Soborze Laterańskim IV (gdzie zdefiniowano dogmat o Eucharystii i ogłoszono przykazanie kościelne o Komunii św. wielkanocnej), wraz ze św. Marią Magdaleną, która złożyła największe wynagrodzenie z ludzkości (jak powiedział Pan Jezus do Anny Argasińskiej) – módlcie się, aby zgodnie z pobożnym i uświęconym zwyczajem poświęcano czwartki nabożeństwom eucharystycznym, także tym wynagradzającym. Amen.

   VI. Moi wybrani Patronowie: św. Adamie Patriarcho i św. Magdaleno Zofio Barat, zawierzam w Waszą wstawienniczą opiekę wszystkie moje PIĄTKI oraz moje nabożeństwa PASYJNE i do Najświętszego SERCA JEZUSOWEGO. Św. Adamie, pierwszy Rodzicu stworzony przez Pana Boga w piątek, i św. Magdaleno Zofio Barat, wielka czcicielko Najśw. Serca Jezusowego i założycielko sióstr Sacre Coeur – módlcie się, aby zgodnie z pobożnym i uświęconym zwyczajem poświęcano piątki nabożeństwom pasyjnym i do Najśw. Serca Jezusowego. Amen.

   VII. Moi wybrani Patronowie: Niepokalane Serce Maryi i św. Anno, matko Maryi, zawierzam w Waszą wstawienniczą opiekę wszystkie moje SOBOTY i moje nabożeństwa MARYJNE; módlcie się, aby zgodnie z pobożnym i uświęconym zwyczajem poświęcano soboty tymże nabożeństwom. Amen.

   • Paweł pisze:

    ZAWIERZENIE MOIM 14 WYBRANYM PATRONOM MOICH 12 MIESIĘCY W ROKU:

    1. Święty Pawle Apostole, Patronie mój od Chrztu św., zawierzam Ci każdy mój STYCZEŃ, w którym Ty obchodzisz święto Twojego nawrócenia (25 stycznia).
    2. O Niepokalane Serce Maryi, zawierzam Ci każdy mój LUTY, w którym Ty obchodzisz święto Twojego Płomienia Miłości (2 lutego, w święto Matki Bożej Gromnicznej, powinno być właśnie obchodzone również święto Płomienia Miłości Niepokalanego Serca Maryi według orędzi, które otrzymała w latach 1961-1974 węgierska mistyczka Erzsebet Kindelmann – jej oryginalny węgierski Dziennik Duchowy otrzymał IMPRIMATUR kardynała Petera Erdo w dniu 6 VI 2009 Nr 494-4/2009, jak podano na stronie:
    http://www.marys-touch.com/history/Hungary.htm ).
    3. Święty Józefie, Patronie mój od Bierzmowania, zawierzam Ci każdy mój MARZEC, w którym Ty obchodzisz Twoją uroczystość (19 marca).
    4. Święty Ekspedycie, zawierzam Ci każdy mój KWIECIEŃ, w którym Ty obchodzisz Twoje wspomnienie liturgiczne (19 kwietnia).
    5. Święta Magdaleno Zofio Barat, zawierzam Ci każdy mój MAJ, w którym Ty obchodzisz Twoje wspomnienie liturgiczne (25 maja).
    6. Święty Janie Chrzcicielu, zawierzam Ci każdy mój CZERWIEC, w którym Ty obchodzisz uroczystość Twojego narodzenia (24 czerwca).
    7. Święte Anno i Mario Magdaleno, zawierzam Wam każdy mój LIPIEC, w którym Wy obchodzicie Wasze liturgiczne wspomnienia obowiązkowe (22 lipca – św. Marii Magdaleny; 26 lipca – św. Anny).
    8. Święty Augustynie, zawierzam Ci każdy mój SIERPIEŃ, w którym Ty obchodzisz Twoje liturgiczne wspomnienie obowiązkowe (28 sierpnia).
    9. Święci Archaniołowie Michale i Gabrielu, zawierzam Wam każdy mój WRZESIEŃ, w którym Wy obchodzicie Wasze wspólne święto (29 września).
    10. Święty Franciszku, zawierzam Ci każdy mój PAŹDZIERNIK, w którym Ty obchodzisz Twoje liturgiczne wspomnienie obowiązkowe (4 października).
    11. Święty Judo Tadeuszu, zawierzam Ci każdy mój LISTOPAD, w którym Ty i całe Niebo obchodzicie uroczystość Wszystkich Świętych (1 listopada) przypadającą wkrótce po Twoim święcie (28 października).
    12. Święty Adamie, Prarodzicu ludzkości, drugi Patronie mój od Chrztu św., zawierzam Ci każdy mój GRUDZIEŃ, w którym Ty obchodzisz Twoje wspomnienie liturgiczne (24 grudnia).

 174. Emilia pisze:

  Proszę o zerwanie więzów przekleństw, skutków grzechów międzypokoleniowych, złorzeczeń, zranień ciążących nad moją rodziną, nawrócenie dla męża, radość spotkania z Panem w niebie dla teścia, zerwanie z nałogiem przez ojca, cud uzdrowienia wzroku, błogosławieństwo w pracy, domu i pojawienie się w naszym małżeństwie dzieciątka w wybranym przez Ciebie Panie czasie.

 175. ewa pisze:

  Jezu, ulituj się nad moją rodziną. Złam wszelkie przekleństwa miedzypokoleniowe. Uzdrów nas z przypadłość która nas dotknęła daj nam wolność. Jezu Ty wiesz że tylko Ty możesz nas uzdrowić, żaden człowiek nie może nam pomóc. Jezu uczyń cud proszę.

 176. Adam pisze:

  Proszę również Jezu o łaskę dla Gabrieli , aby potrafiła wybaczyć swojemu ojcu.

 177. anna pisze:

  Proszę Cię Jezu o przerwanie więzów nałożonych na moje dzieci i nas przez przekleństwo,złorzeczenia,nienawiść,o uwolnienie ze skutków negatywnych zachowań i sytuacji z przeszłości.Jezu zmiłuj się nad nami.

 178. AK pisze:

  Boże, proszę o uwolnienie od nałogów i skutków grzechów przodków oraz zerwanie więzów międzypokoleniowych zła, przekleństwa w mojej rodzinie i rodzinie mojego męża
  – o pokonanie wszystkich przeszkód i urodzenie zdrowego dziecka-dzieci dla córki Aliny
  -o łaskę nawrócenia dla wszystkich moich dzieci
  – o bardzo dobrą pracę zawodową dla męża i dzieci, szczególnie dla córki Aliny i syna Wojtka
  -o szczęśliwe zdanie matury i dostanie się na wybrane studia dla córki Agaty
  -o szczęśliwe spłacenie wszystkich kredytów i długów dla syna Adama
  – o pokonanie wszystkich chorób dla mnie, szczególnie tych najcieższych – żebym była pełnosprawna i abym mogła samodzielnie wykonywać wszystkie czynności życiowe
  – o łaskę zgody i miłości w rodzinie
  Bardzo dziękuję za dotychczasowe łaski i błogosławieństwo.

 179. robb pisze:

  Panie Boże proszę uzdrów wzrok mojej córki Sylwii.Niech będzie Twoja wola.

 180. Dagmara pisze:

  Panie Jezu proszę Cię o zdjęcie przekleńst z mojej rodziny i rodziny męża oraz o ich nawrócenie. Dla siebie proszę o pozbycie się całego lęku oraz proszę o miłość do bliznich. Święta Maryjo oddaje Ci wszystkich. Panie Boże błogosław wszystkich kórych znam. Dziekuję

 181. Kazimierz pisze:

  Jezu, Maryjo proszę o uzdrowienie z raka. Kazimierz

 182. pawliszak aleksandra pisze:

  prosze o modlitwe w intencji dzieci z rodzinami Asie i Mariusza zeby wrocili do Boga i zeby ustalo przeklenstwo domu ktory kupili

 183. Małgorzata pisze:

  Panie Boże proszę o uzdrowienie międzypokoleniowe dla mojej rodziny oraz o światło Twojego Świętego Ducha w rozeznaniu drogi życiowej dla mojego syna Wojciecha.

 184. BARBARA MARIA pisze:

  Panie Jezu proszę o uwolnienie z nałogów i skutków grzechów przodków.Zerwij Panie więzy międzypokoleniowe zła oraz przekleństwa w mojej rodzinie i rodzinie mojego męża. Barbara

 185. Gabriela Osicka pisze:

  Szcześć Boże!
  Proszę o łaskę wiary dla Agaty,Dominiki,Michała i Maćka i Damiana,o uwolnienie ich z oglądania dziwnych filmów i z innyck złych nałogów
  Proszę również o uwolnienie z nałogów rodzinnę Miraszewskich o uzdrowienie miedzypokoleniowe dla nich i dla rodziny Bochan i Osickich
  Bóg zapłać

 186. wobroniewiary pisze:

  Teraz trwa msza św. o uzdrowienie z o. Józefem Witko on-line 😉
  http://www.satfilm.net.pl/~volter/720p12.html

 187. Maciej pisze:

  Panie Jezu proszę Cię o łaskę uzdrowienia z ciężkiej choroby, o łaskę uzdrowienia relacji w rodzinie oraz brata z alkoholizmu. Proszę także o łaskę rodzicielstwa dla mnie i mojej żony.
  Za wszystkie łaski, które otrzymuję od Ciebie Panie dziękuję z całego serca. Niech będzie wola Twoja!

 188. Marta pisze:

  Proszę o zerwanie przekleństw i międzypokoleniowych skutków zła, oraz uwolnienie z nałogów dla Jarosława.

 189. Danuta pisze:

  Panie Jezu proszę o złamanie wszelkich przekleństw w mojej rodzinie oraz rodzinie mojego męźa.
  O uzdrowienie międzypokoleniowe , a także uwolnienie od skutków okultyzmu ,wróźb, złorzeczenia,spirytyzmu.
  Obdarz moją całą rodzinę potrzebnymi łaskami i uwolnij od zranień przeszłości i od więzów , które ciąźą na niej.Całą moją przyszłość i przyszłość mojej rodziny zawierzam Tobie Jezu i Twojej Matce.
  Danuta.

 190. Teresa pisze:

  Proszę Cię Panie Jezu o uwolnienie i uzdrowienie mojej rodziny od przekleństw i ich skutków, o łaskę nawrócenia dla nas wszystkich oraz o uzdrowienie mnie ze znanej Tobie Panie Jezu choroby. Chwała Panu Bogu w Trójcy Jedynemu!

 191. Mirosława Myślińska pisze:

  Mirosława 1 czerwiec o godz. 20.31.
  Boże Ojcze Wszechmogący w Imię Jezusa Chrystusa i przez wstawiennictwo Najświętszej Dziewicy Maryi proszę o uzdrowienie międzypokoleniowe i złamanie przekleństwa ciążącego na mojej rodzinie dla siebie, mojego męża Józefa, synów Tomasza i Witolda, braci Stanisława i Edwarda oraz synowych Ireny i Any. Błagam Cię Boże o Twoje błogosławieństwo dla nas, o łaskę wiary i zgodę w rodzinie o uwolnienie Tomasza z alkoholizmu, a Witolda i Anę o wyrwanie z buddyzmu.

 192. Irena pisze:

  Jeżeli wolą Pana Boga jest, to proszę o potomstwo dla moich dzieci Pawła i Katarzyny.

 193. sylwia pisze:

  aby Duch Swiety przyszedl do mnie i cudem swojej laski mnie nawrocil na droge doskonalej milosci. aby Duch Swiety swoja laska i moca przyspieszyl moje dzialanie abym mogla jak najszybciej przygotowac sie do spowiedzi generalnej, jak najszybciej przystapic do tej spowiedzi i spelnic 5warunkow dobrej spowiedzi i abym mogla GODNIE i z miloscia przyjmowac Pana Jezusa w Komunii Swietej przez cale zycie i w godzine smierci.

 194. Magda pisze:

  Proszę o uwolnienie mojej rodziny od przekleństw i ich skutków, o pokój w rodzinie i łaskę uzdrowienia i nawrócenia dla nas wszystkich, o znalezienie dobrej pracy i dobrego męża.

 195. Aga pisze:

  o złamanie przekleństwa i błogosławieństwo w życiu Kacpra i Wojtka,
  o złamanie przekleństwa i uroku rzuconego na Agnieszkę i wyzwolenie z ducha zamętu oraz łaskę dobrej spowiedzi,
  oraz w intencji Panu Bogu wiadomej.

 196. Malgorzata pisze:

  Modlę się o szczęśliwą i spokojną podróż do Pana Boga dla mojej kochanej Babci, która ma 93 lata.

 197. Urszula pisze:

  Proszę o złamanie przekleństw ciążących na Krystianie, Janinie, Czesławie na mnie i mojej calej rodzinie.

 198. marroz pisze:

  Boże Ojcze , proszę Cię o łaskę silnej wiary dla naszych dzieci,wzajemny szacunek i uwolnienie od Tobie Ojcze, wiadomego grzechu,błogosławieństwo dla naszych sióstr i mam. Uwolnienie dla Jakuba od agresji i złości w stosunku do rodziców. Dar uwolnienia dla kapłana od posługiwania się różdżką i wahadełkiem, dar odwagi i siły dla księdza wikarego.O łaskę zjednoczenia chrześcijan i za tych którzy żyją jakby Ciebie nie było. O dar pojednania w sąsiedztwie. I za Magdalenę o dar macierzyństwa. Drogi Ojcze błogosław nam!

 199. Marcin pisze:

  Panie Jezu proszę o złamanie przekleństw ciążących nad moją rodziną. O uzdrowienie wewnętrzne i zewnętrzne. O prowadzenie mnie przez Ducha Świętego. Bóg zapłać,

 200. Beata pisze:

  Mój ukochany Aniele Boży, gorąco Cię proszę: zanieś na ołtarz Pana wszystkich moich przodków od strony mamy i taty oraz od strony męża, żony i aby wszystkie obciążenia, jakimi ktokolwiek z nich obraził Pana Boga w formie sprzeniewierzenia się Bogu w samym zarodku zła, aby skutki tych wszystkich zniewoleń-obciążeń; klątwy, nałogi, wszelkiego rodzaju zniewolenia, brak miłości, nieczystość, kłamstwa , kradzieże, aborcje, zabójstwa, oszustwa, zazdrość, nienawiść, obłuda, zawiść, chytrość, złe słowa na Kościół, kapłanów, duchowieństwo, różne formy okultyzmu, horoskopy i inne zło znane TOBIE PANIE JEZU nie miały wpływu na mnie na mojego męża, na moje dzieci, wnuki, rodzeństwo i przyszłe pokolenia. Panie Jezu Miłosierny z głębi serca przepraszam w imieniu wszystkich praprzodków i proszę o wybaczenie. Przetnij Panie Jezu więzy tego zła, zabierz i unicestwij to wszystko zło na zawsze. Panie Jezu powierzam Tobie Dominikę, która wyjechała do Australii- Matko Boża chroń ją od wszelkiego zła. JEZU UFAM TOBIE!!!

 201. Magdalena pisze:

  Panie Jezu Przenajświętszy, proszę Cię o miłosierdzie dla mojej teściowej i łaskę cudownego uzdrowienia z choroby. Ty Boże możesz wszystko, ulituj się nad nią i pozwól jej jeszcze pobyć z nami. Ulecz moją rodzinę z wszelkich międzypokoleniowych grzechów, o których tylko Ty wiesz Boże. Proszę Cię Panie Boże, uwolnij mojego męża Rafała od nałogów i daj mu łaskę wiary i miłości do Ciebie. Zabierz Panie uzależnienie mojej córki Martusi, a mi i mężowi przymnóż wiary i potrzebnych sił na wychowanie naszych córek tak jak się tylko tobie Panie Boże podoba. Proszę Cię Boże o nawrócenie mojego brata Ireneusza i aby siostrzenica Katarzyna, która dokonała apostazji, powróciła do kościoła. Prowadź nas Panie przez całe życie, abyśmy mogli Cię spotkać w niebie i wielbić Cię Panie Przenajświętszy na wieki. Dziękuję Ci Boże za wszelkie łaski, którymi mnie obdarzasz.

 202. Barbara pisze:

  Ukochany Nasz Uzdrowicielu!Jezu!Proszę o otwarcie drogi do sakramentu małżeństwa dla Basi i Piotra.Proszę o złamanie przekleństw i uwolnienie w mojej rodzinie i w rodzinach moich dzieci Anny i Tomasza;proszę o wszystkie łaski i uzdrowienia, których Tomasz potrzebuje; o uzdrowienie zranień z dzieciństwa dla Basi, Ani,Tomka,Bartka, nawrócenie i życie wg woli Bożej.Proszę o uzdrowienie relacji i nawrócenie w rodzinie Basi i Piotra.Jezu usuń i uzdrów wszystko to , co przeszkadza mi w relacji z TOBĄ.Jezu weż Polskę w swoje ręce i prowadż do zmiany rządzących na jesieni.Barbara

 203. Regina pisze:

  Pokornie prosze Dobry Panie Boze ,Milosierny Panie Jezu , Duchu Swiety , uczyncie cud w mojej rodzinie ,uwolnijcie nas od zlego ,moja rodzine ,moje dzieci meza i mnie .Tyle lat cierpienia ale Panie Boze dziekuje Ci za nie ,pragne pokutowac za wszysko .Prosze o przelamanie wszelkiego zla ,wszelkich przeklenstw wypowiedzianych przez nas , przez naszych krewnych . przez nszych przodkow , przez ludzi zle zyczacych ..Panie Boze ulecz Victorie ze sprawy Ci wiadomej ,pokornie prosze , blogoslaw Jej .Prosze za Sarka ,Kasia ,prosze o ratunek dla nich ..Panie Boze nie zapomnij o Robercie ,Beatce i Adamie wraz z dziecmi .Blogoslaw Boze Ojcu Witko ,wspaniale przezycie , goscil on w Brampton w kosciele Sw..Eugeniusza De Mazenot .Bog zaplac Ojcze Wtko ..

 204. malgorzata maria pisze:

  Boze moj prosze o dar rozeznania dla mojego syna, otoczenie opieka,odsunecie od niego wszystkiego co niezgodne z przykazaniami Bozymi, pokoj i radosc w sercu, aby wypelnial TWOJA Swieta wole Ojcze, Stworco nasz
  Malgorzata Maria

 205. Maggie pisze:

  O uwolnie Tadeusza z wiezow przeszlosci, depresji i wplywow „nowoczesnosci”, gleboka wiare, dobra spowiedz i zycie z Chrystusem, w Chrystusie i dla Chrystusa.

 206. Danuta pisze:

  Błagam o modlitwę za nawrócenie w mojej rodzinie moich dzieci Iwony i Łukasza oraz męźa Marka i źięcia Macieja. Proszę o zdjęcie klątwy w rodzinie mojego męźa a takźe uzdrowienie międzypokoleniowe, bo źle się dzieje. Panieńko przeczysta ratuj zagubione owieczki.

 207. Dorota pisze:

  Boźe błagam onawrócenie meża Krzysztofa córki Rity o zgode i pojednanie w moim domu.Jezu Ufam Tobie.

 208. Ela pisze:

  Milosierny Ojcze prosze o uzdrowienie miedzypokoleniowe dla calej rodziny o zerwanie toksycznego zwiazku mojej siostry Grazyny,o zdrowie dla rodzicow,dla mnie o uleczenie z choroby,polecam wszystkie osoby z ktorymi mam kontakt i te o ktorych uslyszalam. Bog zaplac

 209. Bogusia pisze:

  Panie,prosze Cie o uwolnienie mlodzienca ( oraz jego rodziny)od zlych duchow-Belzebuba i Asmedeusza oraz wszelkich innych zlych mocy.Panie ,Ty doskonale znasz Swoje dzieci i Wiesz jakie uwolnienie jest potrzebne,dlatego Uczyn Wedlug Twojej Woli a ja skladam prosbe na Oltarzu zanurzajac ja, we Krwi Twojego Umilowanego Syna ,Jezusa Chrystusa.Wylej prosze Ogrom Lask i Darow Ducha Sw.na Swoje dzieci.
  Amen!
  Dziekuje

 210. Renia pisze:

  Najukochańszy Ojcze niebieski dziękuję Ci za dar życia i proszę o uzdrowienie międzypokoleniowe dla rodziny mojej i mojego męża, o uwolnienie od skutków przekleństw, wszystkich wypowiedzianych złych słów , praktyk okultystycznych w rodzinie, braku przebaczenia i zazdrości. Proszę o uwolnienie i łaskę wiary , powrót do sakramentów i zbawienie dla Jakuba, Marii, Przemka i Jacka. O pomyślne rozwiązanie dla Marii i chrzest dla jej dziecka, o łaskę macierzyństwa dla Olgi , o dobrą wierzącą żonę dla Jakuba. Proszę o uzdrowienie wewnętrzne dla rodziny mojej siostry – jej męża i dzieci Oli i Krzysia oraz rodziny mojego brata. Błagam Panie o pomoc w uwolnieniu Ani od złych duchów i z nałogu narkomanii. Proszę Cię Miłosierny Boże o uzdrowienie relacji i zgodę w rodzinie Świerk i pomyślność dla firmy i jej pracowników . Panie tobie zawierzam nasze drogi rozwoju i ufam, że doprowadzisz nas do życia wiecznego swoimi ścieżkami, bo tylko Ty wiesz co jest dla nas dobre .

 211. agnieszka pisze:

  Proszę ouzdrowienie fizyczne mnie męża i dzieci, już brak mi sił ciągle niby małe choroby ale końca nie widać. Jeśli jest to powiązane to proszę też o uzdrowienie i uwolnienie duchowe z wszelkiego przywiązania do grzechu i zasadzek złego ducha.
  Panie przymnoz wiary! Miej litość i wybacz moje zaniedbania

  • agnieszka pisze:

   Boże który ukochales mnie odwieczna miłością, który łaski swoje przymnazasz , wejrzyj w głąb mego serca i czytaj i przyjmij moją ludzką niedudolna miłość do Ciebie moich bliskich i bliźnich. Proszę Ciebie za wstawiennictwem św Agnieszki, św. Katarzyny, św. Faustyny, św. O.Pio, św. Jana Pawła II , św.Archaniolow ,bł małżeństwa Quattrocchi , św. Aniołów Stróżów, św Rodziny Niepokalanego Serca Maryi i Jej Oblubienca św.Józefa, św.Antoniego, św.Teresy , oraz wszystkich świętych i patronów mojego męża i dzieci: proszę o uwolnienie od dreczen złego ducha i pasma chorób, proszę o przerwanie skutków grzechów moich i męża i naszych zaniedbań. Ojcze Niebieski który Jesteś, Trójco Przenajswietsza, Synu Boży, Panie mój i Królu, niech Duch Święty działa nieustannie i prowadzi jedynie słuszna Drogą Prawdy i Miłości, niech wzbudzi na nowo Dary by utwierdzić i umocnić moje kroki. Panie przymnoz wiary! Wybacz i okaz łaskę! Uzdrow moje rany serca te terazniejsze i te odziedziczone po przodkach, wyrzekam się tego złego ducha, który mnie nęka i nie pozwala kochać i być odbiciem Twojej Miłości , który zabiera radość i oskarża. Boże Miłosierny Ty jedynie wiesz co się dzieje i dlaczego, uwolnij moich przodków ze strony matki i ojca od skutków grzechów niech cieszą się oglądaniem Twego oblicza, uwolnij przodków mego męża niech również cieszą się Twoją radością świętych. Uwolnij mnie męża dzieci, naszych rodziców i rodzeństwo i resztę żyjącej rodziny: babcię rodziców chrzestny wujkow ciotki ich rodziny rodziców chrzestnych moich dzieci…uwolnij wszystkich i uzdrow swoją wspaniała Miłością… Uzdolnij do trwania w Twojej Miłości.

 212. ~Anna~ pisze:

  Pokornie proszę Wszechmogącego Boga o zerwanie przekleństwa międzypokoleniowego nade mną moim mężem,naszą córeczką moimi i jego rodzicami, moim rodzeństwem,naszymi dziadkami i pradziadkami.O uwolnienie mnie od zranień poprzez przykrości doznane od teściów ,a teraz już samej teściowej ,której ciągłe dręczenie powoduje moją utratę własnej wartości i niszczenie mojej rodziny,która jest dla mnie najważniejsza.Proszę o łaskę nawrócenia dla mojego ojca,brata i siostry,o zdrowie i siłę dla mamy ,uleczenie ich wzajemnych relacji .Miłosierny Jezu dotknij naszych serc i uzdrów je bo tak bardzo wszyscy chorujemy na brak miłości ,a tylko Ty jesteś prawdziwym jej zródłem.Tylko Ty Panie, tylko Ty,tylko Ty Jezu, tylko Ty. Dziękuję Ci Jezu.Chwała Tobie Panie.

 213. Elżbieta pisze:

  Ojcze Wszechmogący, przez wstawiennictwo Najświętszej Marii Panny, Naszych Patronów i Aniołów Stróżów proszę o uzdrowienie międzypokoleniowe w mojej rodzinie oraz o przełamanie wszelkich przekleństw wypowiedzianych przez naszych krewnych , naszych przodków oraz ludzi źle nam życzącym.
  Błogosław Boże Całej Naszej Rodzinie (dziadkom, rodzicom, rodzeństwu, teściom, wujkom i ciociom, kuzynom i kuzynkom i ich rodzinom) w naszym codziennym życiu.
  Błogosław Boże mojemu mężowi, dzieciom i mnie, abyśmy zawsze żyli zgodnie z Twoją wolą. Proszę o łaskę zgody, miłości, nadziei, wiary i zdrowia.
  Boże Ty wiesz jakie mamy choroby, wady, grzechy i słabości oraz potrzeby, proszę Cię zgodnie z Twoją świętą wolą o uwolnienie z wszelkiego zła ciążącego na nas, tego co nie pozwala nam zbliżyć się do Ciebie i być blisko Ciebie i Twojej Matki.
  Dziękuję za wszystkie łaski którymi nas obdarzasz codziennie.
  Jezu, Maryjo Józefie Święty kocham Was, ratujcie biedne dusze.
  Jezu ufam Tobie.

 214. Ewaks pisze:

  Boże, proszę o uzdrowienie naszej rodziny, aby nasze dzieci ułożyły sobie życie zgodnie z wolą bożą.Jezu Ty wszystko wiesz, ufam Tobie.

 215. Wiki pisze:

  Panie Jezu jeżeli jest to zgodne z Twoją Wolą proszę o uzdrowienie mojego syna Kacpra z nieuleczalnej choroby genetycznej oraz mnie z męczących mnie lęków. Natchnij całą moją rodzinę Duchem Świętym. Miej nas w opiece. Amen.

 216. Kate pisze:

  Dziękuję za otrzymane łaski i bardzo proszę o nawrócenie moich przyjaciół, rodziny i współpracowników. A dla mnie o siłę i wytrwałość.

 217. Hanna B pisze:

  Błagam o ratunek i uzdrowienie naszego małżeństwa w 10 jego rocznicę. Ślub odbył się 4.06.2005 r. Panie Jezu-ufam Tobie, wiem, że nas uratujesz i nasze dzieci. Amen

 218. Monika pisze:

  Dziękuję za otrzymane Łaski przez wstawiennictwo Maryji. Proszę o uzdrowienie międzypokoleniowe w mojej rodzinie i rodzinie męża, a także, by wypełniła się w nas i naszych bliskich Wola Ojca Niebieskiego.

 219. Teresa pisze:

  Panie Jezu i Maryjo Matko Boga i Ludzi dziekuje za wyrwanie mojego meza z uzaleznienia od alkoholu,prosze o laske wytrwania w tym,jak rowniez prosze o nawrocenie meza i corki Karoliny.Prosze Cie o zerwanie przeklensw miedzypokoleniowych w naszych rodzinach i o laske prawdziwego przebaczenia dla moich rodzicow i meza Aleksandra,Mi daj prosze wieksza wiare i ufnosc.

 220. hapio pisze:

  Boże, proszę o uwolnienie Sławka z nałogów ,0 nawrócenie Carlosa

 221. Beata pisze:

  Bardzo dziekuje za otrzymane laski i prosze o uzdrowienie i uwolnienie dla mojego meza, dzieci
  i dla mnie, o uzdrowienie dla Bartka i Asi, o to aby niewidomy Piotr przejrzal, a nieslyszacy Krzysiek
  odzyskal sluch, aby zostal uwolniony, Prosze o uwolnienie od alkoholizmu Ireny i jej rodziny, o nawrocenie dla moich przyjaciol i wrogow.Dzieki Tobie, Panie,wychwalam Twoje Swiete Imie.

 222. Bożena pisze:

  Dziekuje, przepraszam,prosze Panie Boze przetnij wiezy zla przeszlosci miedzypokoleniowej ,ulecz nastepstwa grzechowe.Niech Twoj ogien zaplonie w sercu mojego meza Zbigniewa naszych dzieci Łukasza Edyty Emanueli i wnuków Damian Dawid Natalia .Dobry Panie prosze o łaske nawrócenia ,przebaczenia ,wiary i miłości ,mądrosci i piekna życia.Jezu ufam Tobie

 223. HELENA NIEWIADOMSKA pisze:

  Uwielbiam Cię Panie Jezu i dziękuję za wszelkie łaski, proszę o uwolnienie, uzdrowienie mojego męża, dzieci, ojców moich wnuczek, siostry, jej męża i syna, brata i jego żony i córek, mojej kuzynki Eli i jej rodziny, kuzyna Janusza, braci mojego męża poprzez szczery Sakrament Pokuty. CHWAŁA CI JEZU, KOCHAM CIĘ PANIE MÓJ i pragnę wypełniać Twoją wole

 224. Dzina pisze:

  Prosze o wszelkie laski oraz jezeli jest to wola Boza o uzdrowienie mojej mamy z kalectwa.
  O odrodzenie relacji w naszych rodzinach, o zgode szacunek i milosc.
  O wszelkie istniejace zniewolenia dla wszyskich moich najblizszych a szczegolnie dla mojej znajomej Marii.
  O wszelkie laski potrzebne do zbawienia dla mojego meza Adama dla corki Karolinki oraz dla mnie o uwolnienie od strachu I zniewolen.
  O nieustanne poglebianie wiary nadziei I milosci w naszych rodzinach.

 225. Olga pisze:

  Błagam Cię Panie uzdrów mojego synka z niepełnosprawności

 226. Marlena pisze:

  Panie Jezu i Maryjo proszę o złamanie przekleństw w mojej rodzinie, o nawrócenie Krzysztofa do Boga i ludzi; o zdrowie, zgodę, szacunek, miłość i pokój dla całej rodziny, o pracę dla mnie. Natchnij całą moją rodzinę Duchem Świętym. Miej nas w opiece. Amen.

 227. Asia pisze:

  Proszę o łaskę uzdrowienia lewego stawu kolanowego Joanny a także o wiarę i nawrócenie dla męża Grzegorza, o błogoslawieństwo i pokój w zespole EPA oraz we wszystkich intencjach Maryi. Z z serca Bóg zapłać!

 228. Hania pisze:

  „Obyś mi prawdziwie błogosławił i poszerzał moje granice, oby ręka Twoja była ze mną i obyś zachował mnie od złego, aby mnie ból nie dotknął”.
  Ojcze mój, uwolnij mnie i moją rodzinę od wszelkich przekleństw i wszelkiego zła i pokornie proszę o uzdrowienie dla mnie z przewlekłej, ciężkiej choroby. JEZU UFAM TOBIE, KRÓLOWO RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO, MATUCHNO POMPEJAŃSKA MÓDL SIĘ ZA NAMI.

 229. Malgorzata pisze:

  O zlamanie przeklenstw ciazacych na mojej rodzinie, o laske umiejetnosci przebaczania dla i moich najblizszych.

 230. Elżbieta J. pisze:

  Proszę o złamanie przekleństw ciążących na moim małżeństwie i na mojej rodzinie. o uwolnienie męża Marka i jego nawrócenie.O Bożą Pomoc dla syna Marcina i córki Sylwii ,jej męża Łukasza w nawróceniu. Bóg zapłać.

 231. Elżbieta S. pisze:

  Jezu Miłosierny! Uwolnij mnie i mojego męża od ewentualnych przekleństw na nas ciążących. Przerwij pasmo chorób nas nękających, otwórz nasze serca na miłość do Ciebie i naszych braci. Jezu, Maryjo Niepokalana miejcie nas w swojej opiece!

 232. Anonim pisze:

  Proszę o uzdrowienie Bogdana z nałogu alkoholizmu i uzdrowienie jego rodziny.

 233. Anonim pisze:

  Proszę o uzdrowienie i uwolnienie Kamila. O uzdrowienie międzypokoleniowe.

 234. Anonim pisze:

  Uzdrowienie i opieka dla Marka.

 235. Iwona pisze:

  Proszę o zlamanie wszystkich przeklenstw ciazacych na mojej rodzinie
  o spokojny sen dla moich dzieci
  o uwolnienie z leku i braku akceptacji
  o laske wiekszej wiary,otwartosci i zaufania Bogu.
  o laske wiary dla Kasi i Tomka oraz Marioli z mezem
  Prosze Cie Boze o milosierdzie nad moja babcia i cala moja rodzina
  Bog zaplac.

 236. Ancilla pisze:

  Panie Jezu, dziękuję za wszelkie łaski i proszę o błogosławieństwo dla Polski, o prze łamanie wszelkich przekleństw, które dotykają naszą ojczyznę i nasz Naród, o zwycięstwo Najświętszych Serc w Polsce i na świecie, we wszystkich intencjach Matki Najświętszej i jeśli jest taka Twoja wola Panie o uzdrowienie moich najbliższych i mnie.Amen.

 237. Kasia pisze:

  Prosze o zlamanie przeklenstw w mojej rodzinie. Od uwolnienia od nalogow, laske nawrocenia zwlaszcza dla mlodych zyjacych w zwiazkach niesakramentalnych a takze o zdrowie i radosc zycia, o lepsze relacje w pracy dla mojego meza, o prace dla mnie.

 238. Bogusia pisze:

  Panie Boze ,prosze udsun od mojej rodziny ,wszelkie przeszkody powodujace brak pracy( lub takiej pracy,ktora nie daje zadowolenia i nalezytych srodkow do zycia).Prosze o dobra prace dla nas wszystkich,o milosc ,zgode i porozumienie.Prosze usun wszelkie przeszkody i ludzi z zycia moich dzieci ,ktorzy przyczynialiby sie w jakikolwiek sposoob do niepowodzenia w ich zyciu duchowym i fizycznym.Prosze o prawdziwa milosc i kandydatow do malzenstwa (z katolickimi wartowciami) dla moich dzieci.
  DZIEKUJE PANIE…!!!
  Amen.

 239. Monika pisze:

  Prosze o laske nawrocenia , wiary i uzdrowienia ran serca , duszy i ciala mojego syna Krzysia , o zerwanie wszystkich dzialan zlych duchow w jego zyciu , o zerwanie wszystkich konsekwencji tatuazu i wszystkich innych zlych spraw , przeklenstw i zlorzeczen w jego zyciu.Prosze o powolanie dla niego zgodne z Wola Boga.Prosze o zdrowie i czystosc jego serca , ciala i duszy.O zerwanie wszystkich przeklenstw w rodzinie jego taty i mojej O dary Ducha Sw. dla niego.Prosze za kolegow syna -wszystkich.O wszystkie laski potrzebne do zbawienia za tyck , za ktorych sie modle.

 240. Nena pisze:

  Panie Boże proszę o zdrowie dla mojego syna, który jest opóźniony psychoruchowo i do tego grozi mu utrata wzroku i brak mowy. Proszę o nawrócenie dla mojego męża, o błogosławieństwo dla naszej rodziny, miłość w naszym małżeństwie, o łaskę umiejętności całkowitego przebaczenia mojej teściowej oraz o złamanie wszelkich przekleństw ciążących na mojej rodzinie.

 241. Barbara pisze:

  Panie Jezu proszę Cię o złamanie przekleństw pokoleniowych ciążących na mojej rodzinie, uwolnij nas od wszelkiego zła i spraw, abyśmy Cię wielbili pełni miłości, pokoju i radości. Jezu ufam Tobie. Amen.

 242. iwa pisze:

  Proszę Cię Boże o przerwanie przekleństw ciążących na mojej rodzinie i mnie .

 243. kasia pisze:

  prosze Boga w Trojcy Jedynego o blogoslawienstwo dla moich najblizszych i mnie samej;polecam szczegolnie Karoline proszac o wole Boza w jej zyciu, jesli Marcin jest dla Niej to prowadz ich Maryjo do Boga razem- prosze calym sercem o MILOSC w sercach tych dwojga, jesli taka wola boza!

 244. kasia pisze:

  Boze moj blagam przerwij i zlam wszelkie przeklenstwa ktore ciaza nade mna i moimi najblizszymi! otocz swoja opieka moja rodzine, szczegolnie mojego meza i dzieci, polecam ci wszystkich tych za ktorych kiedykolwiek obiecalam sie modlic! w Twoje swiete rece oddaje ich i prosze Ty prowadz!Jezu Ufam Tobie ! Amen!

 245. Maggie pisze:

  Wez w Swa Opiekę Panie Boze Adminow WOWIT – ich zdrowie; ich wszystkie sprawy oraz ich najbliższych; niech ze spokojem, bez klopotow zdrowotnych, materialnych i duchowych niosą nauki i Ducha Chrystusowego

 246. blofeld pisze:

  O wyrwanie z trudnej sytuacji życiowej

 247. Anonim pisze:

  Przez wstawiennictwo Niepokalanej Matki Zbawiciela, Św. Józefa, Św Michala Archanioła, w int. o przerwanie konsekwencji grzechów dziedzicznych, przekleństw, złorzeczeń, grzechow związanych z praktykowaniem wszelkich form okultyzmu w rodzinie K.Królikowskiego

 248. Anonim pisze:

  O oczyszczenie (z tego, co w życiu byłe złe, grzeszne i niewłaściwe, co zaśmieca życie naszej rodziny)
  O wynagrodzenie (Bogu i bliźnim, by z Bogiem i bliźnimi zaistniały relacje osobowe, bez przedzeń),
  O pokierowanie (by naszymi sprawami kierowały natchnienia Ducha Świętego),
  O pokój (by pokój Boży był owocem tych modlitw i naszych wysiłków codziennego życia),
  O uzdrowienie pokoleniowe,
  O uwolnienie od wszelkiego zła i przekleństwa i złych duchów,
  O przebaczenie grzechów rodzinnych i pojednanie,
  O przecięcie konsekwencji zła, grzechu, przekleństwa, śmierci
  Rodziny M i K Królikowskich

 249. Maria pisze:

  Proszę o modlitwę za moją rodzinę,o złamanie wszelkich przekleństw międzypokoleniowych,o dobrą relację z rodzicami brata i bratowej i ich dzieci,proszę o uzdrowienie mnie i siostry od migrenowych bóli głowy ,o uzdrowienie relacji z rodzicami a zwłaszcza z mamą.BŁOGOSŁAWIONY JESTEŚ BOŻE TERAZ I NA WIEKI.

 250. Krystyna pisze:

  Boże Ojcze, proszę Cię, złam mocą Najdroższej Krwi Jezusa Chrystusa wszystkie przekleństwa, które ciążą nade mną i nad moimi bliskimi. Uwolnij mnie od nikotynizmu. Bardzo cię Boże Ojcze proszę o uzdrowienie z ciężkiej choroby mojego męża Stanisława i moich bliskich Sławka i Edzia. Wszystkie moje błagania składam w Niepokalanym Sercu naszej Matki Maryi.

 251. Ewa pisze:

  Proszę Boga w Trójcy Świętej Jedynego o uwolnienie od wszelkich przekleństw, przerwanie konsekwencji grzechów pokoleniowych dla mnie, dla mojej mamy Janiny oraz brata Włodzimierza. Obyś mi skutecznie błogosławił i poszerzył moje granice, oby ręka Twoja była ze mną i obyś zachował mnie od złego, a utrapienie moje się skończyło!
  Bądź uwielbiony Boże Wszechmogący i Łaskawy!

 252. Piotr pisze:

  Jezu Chryste, kładę pod Twój Krzyż moje ukrzyżowane życie. Oddaję Ci śmierć mojej Mamy, śmierć mojego Taty, oddaję Ci śmierć mojego Synka Jasia. Oddaję Ci moje zamordowane rodzeństwo Pawełka i Marysię. Oddaję Ci moje bezrobocie. Oddaję Ci brak miłości ze strony żony, jej oschlość, pretensje, oskarżenia, brak wiary i chęci zawierzenia Tobie. Jezu Chryste ja jestem biednym małym i grzesznym człowiekiem a Ty jesteś Panem, Królem i Miłosierdziem, które pokonało śmierć. Ty Jezu wszystko możesz. Ty możesz uzdrowić mnie, moje małżeństwo, moją rodzinę i moje braki. Wszystko Ci ododdaję bo nie mam nic oprócz zaufania Tobie.

 253. xxxx pisze:

  Prosze o uwolnienie mojego syna Dominika z nałogu pornografi,o uwolnieni mojej córki Dari ze zranień molestowania,o uwolnienie mojej źony Kasi ze zranień molestowania i zranień po poronieniu.

 254. Wiesława pisze:

  Panie Boże prosze Cię o uwolnienie od wszelkich przeklenstw międzypokoleniowych mojej rodziny i rodziny męża.Prosze Cie o łaskę nawrócenia przebaczenia o uzdrowienie naszych ran.Zatroszcz sie o nasze życie i nasze kłopoty.Nalezymy do Ciebie Panie Boże i wszystko co posiadamy i czym nas obdarowałes jest Twoje.Boże bądż Twoja Wola bo my jesteśmy niczym a Ty możesz wszystko. Jezu ufam Tobie

 255. Maggie pisze:

  O uwolnienie od zla, wezlow pokoleniowych i złych wpływów otocznienia dla Zuzanny (i dobra prace), Joanny, Witolda i jego rodzicow i brata, by żyli z Chrystusem, w Chrystusie i dla Chrystusa

 256. Maggie pisze:

  Za panią Stasie i jej sprawy, mogła wrocic zdrowa i szczęśliwa do Polski i tam ułożyla na nowo sobie zycie oraz za jej rodzine: aby ja przyjęła pod opiekę i kochała szczerze, znajdując czas i dobre slowo dla niej.

 257. Janusz pisze:

  Panie Jezu proszę Cię o uzdrowienie z homoseksualizmu o uwolnienie od masturbacji,nienawiści ,pychy,ironi,wszelkich zboczeń ,depresji,nikotynizmu,Panie proszę ulecz moja dusze ,poranione serce,przywróć radość życia poprowadź mnie właściwa ścieżka do Ciebie do zbawienia Panie Jezu proszę napraw mnie…

 258. Jacek pisze:

  Prosze o uzdrowienie mojej źony z otyłości ,oschłości sexualnej i wszystkich zranień
  O uzdrowienie 3 letnigo Dawidka z nerwicy i koszmarów nocnych.
  Za moich kuzynów Marcina,Mateusza i Rafała którzy źyją w związkach niesakramentalnych.
  Prosze za Aline,Grzesia,Urszule,Aniele,Zbyszka Lucyne któźy mają duźe problemy z nadwagą.
  Prosze za moich sąsiadów którzy źyją w związkach niesakramentalnych i ich syna który ma problemy z prawem.
  Za Jacka,Asie,Grzegoza,Zbyszka o dar silnej wiary.
  Prosze cię Boźe aby w mojej rodzinie skończył się ten ciągły pech i bym został uzdrowiony na ciele i duszy.
  Prosze o dar rozeznania co do mojego pobytu za granicą.
  Boźe prosze wlej w moje serce miłość,pokore,oraz dar opanowania bym juź nikogo nie zranił.

 259. Jacek pisze:

  Prosze cię Boźe o uzdrowienie ks.Tomasza z jego nałogu ,oraz o potrzebne mu dary by jeszcze lepiej mógł ci śłóźyć .

 260. Jacek pisze:

  Prosze cię Boźe o uzdrowienie Przemka ze stwardnienia rozsianego.

 261. em pisze:

  Panie Jezu , prosze o uzdrowienie I uwolnienie dla mnie I mojej rodziny.

 262. Anka pisze:

  Błagam Cię Jezu przez Niepokalaną Maryję, uzdrów nasze życie, umocnij nas w naszych rodzinach. Proszę o nawrócenie dla członków mojej rodziny i o to, aby ochrzcili dzieci. Błagam za mojego syna, aby trafił do szkoły, gdzie będzie się mógł dobrze i bezpiecznie rozwijać, zawierzam Ci moją rodzinę, szczególnie męża, dzieci i babcię. Proszę także za moją Ojczyznę i o dary Ducha Świętego dla prezydenta.

 263. Maggie pisze:

  Prosze o uzdrowienie matki Witka, chorej na MS; Witka z cukrzycy a Asi z autoimmunologicznej choroby tarczycy, z odcięcia ich od wszelkiego rodzaju zla, w tym pokoleniowego.

 264. Barbara pisze:

  W IMIE JEZUSA PRZEZ NIEPOKALANE SERCE MARYII PROSZECIE JEZU O ZLAMANIE PRZEKLENSTWA POKOLENIOWEGO W MOJEJ RODZINIE I WSRODMOICH BLISKICH I ZNAJOMYCH PRZYJACIOL PRZYNOSZE ICH NA NOSZACH MILOSCI DO CIEBIE PANIE

 265. Malgosia pisze:

  Proszę o nawrócenie mojego męża i potrzebne laski dla całej mojej rodziny i przyjaciół abysmy wszyscy znaleźli się w Niebie.Bóg zapłacić.

 266. Ewa pisze:

  Prosze o modlitwe za moja rodzine,o wylanie Ducha Swietego milosci ,pokoju i wiary,o uwonienie mojej rodziny od grzechow miedzypokoleniowych,o uwonienie moich dzieci , synowych i wnuczkow z wszelkich chorob,o uwolnienie mnie z zlego ducha roznych chorob,a mojego meza od ducha alkoholizmu.Duchu Swiety Milosci i Pokoju Przyjdz.Bog Zaplac za modlitwe.Ewa

 267. Lucyna pisze:

  Proszę Cie Trójco Przenajświętsza o uwolnienie z międzypokoleniowych przekleństw ciążacych na mnie i mojej rodzinie o nawrócenie i Łaski Ducha Świętego dla mojej rodziny i bliskich krewnych o uwolnienie z pychy , agresji,i przeklinania. O uleczenie wzroku dla Bogusi , dla mnie o poprawę wzroku i włosy, o ślub Kościelny dla Piotra Bóg zapłać

 268. zojka pisze:

  Proszę Cię Jezu o nawrócenie i uwolnienie od nałogów moich córek, zięciów i wnuków, mojej mamy, brata i jego rodziny oraz moich sióstr i ich rodzin.

 269. Teresa pisze:

  Panie Jezu, przez Serce Matki Najświętszej, proszę uzdrów Mariusza, uzdrów mnie i mojego męża,moją mamę, uzdrów małego Wojtusia i jego rodziców, uwolnij nas Panie, zerwij więzy, polecam Ci wszystkich moich krewnych. Proszę Cię Panie o liczne owoce rekolekcji z o. Witko, zwłaszcza dla mojego syna jak i dla wszystkich uczestników, proszę o świętość o. Witko, o świętość kapłanów.

 270. Lucyna pisze:

  Szczęść Boże. Z całego serca polecam Bogu moją chorą na nowotwór siostrę prosząc dla niej o powrót do zdrowia a jeśli Boża Wola jest inna o siłę w dźwiganiu krzyża choroby dla niej i dla je bliskich. Proszę również o pojednanie z Bogiem w sakramencie pokuty dla mojej wnuczki Agaty, uwolnienie jej od tego wszystkiego co ją od Niego oddala oraz o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej nad całą rodziną mojej córki Doroty / Dorotą, Marcinem, Pauliną,Agatą i Anią.

 271. pielgrzym Mariusz pisze:

  Szczęść Boże
  Mam jeszcze 6 miejsc do O. Witko na nocne czuwanie zapraszam osoby z Lublina i okolic
  jedziemy po kosztach 35zł
  ojciec.pio.2014@gmail.com

 272. aneta pisze:

  Panie Jezu, przez serce Twojej Matki Maryi proszę Cię o uzdrowienie pokoleniowe mojej rodziny.Nawrócenie Roberta, Andrzeja,Danuty,Jolanty , Marty,Jolanty.Proszę o wylanie na moją rodzinę Ducha Świętego, aby zapanował w niej pokój, miłość i przebaczenie.Szczególnie mocno oddaję Ci Panie moją ukochaną babcię Sabinę błagając Cię o potrzebne łaski dla niej.Proszę o potrzebne łaski dla wszystkich dzieci z naszej rodziny i opiekę Matki Bożej.Bardzo Ci Panie Jezu dziękuję za moje uzdrowienie , za Twoją Miłość, za łaski którymi mnie obdarzasz.Bądź uwielbiony Panie Jezu!

 273. Malgorzata pisze:

  Prosze o uwolnienie z przelenstw ciazacych na mnie i calej mojej rodzinie.Prosze o laski Ducha Swietego dla moich synow.
  Boze dziekuje Ci za wszystko.

 274. Lucyna pisze:

  Dobry Boże.Kiedy miałam 15 lat zabrałam koleżance książkę od geografii bo sama nie miałam podręcznika,potem oddałam,Od tego czasu ja,moja siostra a teraz mój syn mielismy problemy z tym przedmiotem Wybacz mi Boże, proszę Cię o łaskę dobrych wyników w szkole dla syna.

 275. hapio pisze:

  Boże,proszę o nawrócenie Doroty i pomyślne załatwienie spraw związanych z uczelnią dla Karoliny

 276. DANUTA pisze:

  DOBRY JEZU PROSZE O ZLAMANIE PRZEKLENSTWA MIEDZYPOKOLENIOWEGO W MOJEJ RODZINIE I UWOLNIENIE MOICH DZIECI MATEUSZA I KAROLINE OD DUCHA NIEWIARY, OD OD DUCHA DEPRESJI ; SAMOTNOSCI OD DUCHA ZWIAZKOW PARTNERSKICH; PROSZE JEZU UWOLNIJ MATEUSZA OD DUCHA PIERSCIENIA ATLANTOW DUCHA BIOENERGOTERAPEUTOW DUCHA LANIA WOSKU I DUCHA WROZENIA Z PLOMIENIA SWIECY OD DUCHA HOMEOPATI OD DUCHA REZYGNACJI OD DUCHA SMUTKU OD DUCHA BIEDY; OD DUCHA CIAGLYCH CHOROB OD DUCHA BRAKU PRACY; JEZU SYNU DAWIDA ULITUJ SIE NA DE MNA I MOIMI DZIECMI MATEUSZEM I KAROLINA –RATUJ NAS-BLAGAM UWOLNIJ NAS OD WSZELKICH ZLYCH DUCHOW I UZDROW CALA RODZINE: PANIE NIECH JUZ ZLO W MOJEJ RODZINIE NIE ISTNIEJE:

 277. Maria pisze:

  Proszę o złamanie przekleństw pokoleniowych jakie mogą ciążyc na mojej córce Oli i o zniesienie skutków grzechu poprzednich pokoleń i jej własnych,które uniemożliwiają jej wyjście z choroby.Proszę o nawrócenie i uzdrowienie dla niej.

 278. Aleks pisze:

  Dobry Boże. Prosimy o łaskę uzdrowienia relacji między wszystkimi członkami rodziny Magdaleny. Uwolnij ich Panie od wzajemnej nienawiści i pretensji. Pomóż im wzajemnie sobie przebaczyć. Ocal tę rodzinę Boże. Daj im łaskę nawrócenia i życia zgodnego z Twoją wolą Panie. Prosimy szczególne za Magdaleną i Kacprem. Wyprostuj ich drogi życiowe i wskaż kierunek. Niech całe zło, które do tej pory panowało w jej rodzinie zostanie w imię Twoje pokonane.

 279. Aleks pisze:

  Prosimy Panie o dar uzdrowienia z choroby nowotworowej dla Anny. Pozwól jej Panie wychować synów – bardzo potrzebują mamy. Dziękujemy Ci Boże za Marka – męża Ani – dającego świadectwo wiary, nadziei i miłości. W godzinie próby wspieraj go Panie.

 280. Aleks pisze:

  Prosimy Cię Panie, byśmy umieli rozpoznać drogę, którą nam przeznaczyłeś, byśmy przyjęli krzyże, którymi nas obdarzasz, a słowa : Niech się dzieje wola Twoja, a nie moja Panie, niech będą głęboko wryte w nasze serca. Duchu Święty wspomagaj nas w każdej naszej decyzji. Chcemy uwielbiać Cię Boże w każdym naszym cierpieniu i radości.

 281. Tara pisze:

  Gorąco proszę Cię Boże o ratunek dla mojego brata. Błagam pomóż mu spłacić długi, uwolnij z nerwicy, napełnij go swoim pokojem, udziel jemu i jego żonie oraz dzieciom łaski nawrócenia, przemień Panie ich rodzinę na swoją chwałę.Polecam Twemu miłosierdziu moich cierpiących rodziców. Błagam o nawrócenie męża i synów. Proszę o zakończenie romansu mojego męża i jego przemianę. Panie pamiętaj o mnie i moich bliskich. Przebacz nam nasze winy i odmień nasze życie. Proszę o złamanie przekleństw pokoleniowych. Ześlij nam Panie Twojego Ducha! Dziękuję za wszystko.

 282. katarzyna pisze:

  Panie Jezu prosze o przerwanie wiezow przeklenstwa miedzypokoloniowego z rodziny od strony meza oraz z rodziny od mojej strony. Prosze blogoslaw nam w podejmowanych decyzjach aby byly zgodne z Twoja wola i ulecz mnie z porywczosci, zlosci i wszystkich zlych emocji, ktore utrudniaja mi relacje z bliskimi.
  Prosze Cie Jezu aby moi rodzice powrocili do przyjmowania sakramentow. Dodaj im odwagi do powrotu do Ciebie.
  Blogoslaw Jezu Kindze i Dianie, aby urodzily zdrowe dzieciatka.
  Dziekuje Ci za wszystkie otrzymane laski.

 283. irena pisze:

  Ojcze Niebieski, powierzam Ci Ksenię i Łukasza, ich drogę do świętości, ich małżeństwo. Proszę o złamanie wszelkich przekleństw w ich rodzinie, o oczyszczenie, uzdrowienie ich dusz i ciał, o napełnienie Duchem Świętym. Przemień ich w miłość, którą jesteś, rozmiłuj ich w Sobie i w Sakramentach Świętych, uczyń ludźmi modlitwy, świętą rodziną, Twoimi wspaniałymi apostołami, obdarz darem potomstwa powołanego do życia konsekrowanego i racz błogosławić w każdym obszarze ich życia. Dziękuję Ci, mój Ojcze.

 284. irena pisze:

  Kochany Tatusiu Niebieski, dziękuję Ci za Twoją Miłość, za Twoją troskę o mnie i wszystkich, których przynoszę do Ciebie. Uwielbiam Ciebie i błogosławię w każdym szczególe mojego życia, w każdej chwili i w każdej osobie, którą mi dałeś. Ofiarowuje Ci siebie, nie zostawiając sobie nic, moją wolę i wolność i wszystkich, których kocham i których dajesz mi w życiu. Boże, Ty wszystko wiesz i znasz mnie. Uczyń nam wszystko, co Ci podpowiada Twoje Serce, uczyń nas takimi, jakimi chcesz nas mieć, tylko nieustannie doświadczaj nas swoją Miłością i przemieniaj w siebie, napełniaj swoją łaską i błogosław. Oczekuje od Twego Serca wszystkiego, co najpiękniejsze dla każdego z nas. Dziękuje Ci, Ojcze.

 285. Małgorzata pisze:

  O mój Jezu , proszę o uwolnienie mojej rodziny z międzypokoleniowych obciążeń ,przekleństw ,złorzeczeń ,zniewoleń . O łaskę uwolnienia od złego dla córki Agnieszki ,przemianę jej serca ,ducha i umysłu , o rozbudzenie w niej miłości macierzyńskiej do dzieci i rozwiązanie jej trudnej sytuacji rodzinnej.O uwolnienie jej i syna ze wszystkich nalogów , o żywą wiarę dla syna , pomyślne skończenie studiów , o dobrych i bogobojnych małżonków dla moich dzieci . Proszę też o wiarę i potrzebne łaski dla moich wnuków ,męża ,dla mnie i całej rodziny .Panie Boże pobłogosław całe nasze życie . Błagam również za naszą Ojczyznę , aby była Bogiem silna i o rychłą koronację Jezusa Chrystusa na Króla Polski .Pobłogosław nas wszystkich Boże i całą Ojczyznę Twoją Najdroższą Krwią .Ratuj nas Boże .Kocham Cię Jezu

 286. wobroniewiary pisze:

  W tę sobotę (a będzie to I sobota miesiąca) ks. Adam Skwarczyński odprawi pierwszą Mszę św. o uzdrowienie duszy i ciała a potem nabożeństwo uzdrowienia z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, święceniem wody, soli i oleju (i daj Boże, będą one sprawowane w każda I-szą sobotę miesiąca)
  Nasze „wowitowe” intencje również zostaną uwzględnione 🙂

  • Maggie pisze:

   Bog zapłać i szczęśc Boze

  • Teresa pisze:

   A będzie można uczestniczyć przez internet?

  • Aneta pisze:

   Bóg zapłać

  • Hania pisze:

   Wspaniała wiadomość! A o której godzinie? Będę się z Księdzem i z Wami łączyć duchowo!
   Dziękuję Bogu za Księdza Adama i za Was. Szczęść Boże. Cieszę się, że jesteście.
   A czy o godz. 10 będzie święcenie wody na odległość jak zwykle?

   • wobroniewiary pisze:

    O 10-00 święcenie wody a Msza św. o uzdrowienie o 17-00 i potem świecenie wody,soli i oleju – dla tych na miejscu
    Ps. Ksiądz ma pozwolenie jedynie na święcenie WODY na odległość.

    • mama pisze:

     Panie Jezu zaopiekuj się moją córką,pobłogosław jej w założeniu szczęśliwej rodziny wg Twojej woli.Uzdrów jej relacje,napełnij ją łaskami Ducha Świętego,Proszę Cię pokornie

  • Danuta pisze:

   Szczęść Boże.Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny,o dar wiary dla męża Stanisława i syna Marka, o głębokie uzdrowienie wewnętrzne każdego z nas, o dar wzajemnej miłości i szacunku ,o uwolnienie od zła które dotyka członków mojej rodziny, aby Duch Św. nas prowadził.Proszę również o łaskę uzdrowienia syna ze schizofrenii i z poważnej choroby wzroku ,o uwolnienie od nałogów ,a dla męża o uzdrowienie z zakrzepicy.

  • Jeremiasz pisze:

   Chwała Jezusowi 🙂

  • Ola pisze:

   Bóg zapłać! 🙂 Będę się łączyć duchowo na Eucharystii w mojej parafii.

   Intencje:
   Jezu zlej swe Miłosierdzie,niech będzie uwielbione w naszej rodzinie,parafii,Ojczyźnie,Kościele,świecie.
   Zawierzam szczególnie Twemu Miłosierdziu przez Niepokalane Serce Maryi męża,dzieci,rodziców,rodzeństwo i ich rodziny,krewnych,dobrodziejów,miejsce pracy,wsółpracowników,pracodawców,ludzi-pacjentów,którym posługuję.
   Proszę,niech w nas wypełnia się Twoja święta wola,niech przyjdzie Twoje królestwo.
   Marana tha… Tęsknimy za Tobą Panie…
   Jezu,Maryjo,kocham Was,ratujcie dusze.

  • E. pisze:

   A czy można się jakoś odwdzięczyć ?

 287. AnnaSawa pisze:

  Panie Jezu z serca proszę o uzdrowienie Julki z choroby genetycznej i zerwanie wszelkiego zła ciążącego na jej rodzinie, uzdrowienie jej mamy i powrotu do Ciebie w pełni. Proszę również o opiekę nad osobami, zniewolonymi i opętanymi, które o tym nie wiedzą i nie znają drogi do Ciebie Jezu – aby Ciebie Panie odnalazły i w Tobie upatrywały ratunek.
  Proszę Cię Panie Jezu o uzdrowienie synka Marty a dla niej siły i pokoju ducha w zmaganiu się z codziennością, jak i dla wszystkich dzieci niepełnosprawnych i ich rodzin.
  Proszę Cię również Panie o nawrócenie Danuty i Ewy i Marysi i zerwanie zła z nimi związanego oraz o ochronę i głębsze nawrócenie moich przyjaciół. Amen.

 288. Maggie pisze:

  Prośba o uwolnienie od zla rodziny p.Ryszarda (z nim włącznie), przezywajacej poważne kłopoty wszelakiej natury.
  O udana operacje na otwartym sercu i zdrowie p.Ryszarda; zdrowie dla p.Elzbiety i jej córek ( i pomyślność dla nich w szkole) i aby ta rodzina nie musiala sie martwić o to co bedzie jadła i z czego żyła, gdzie i za co mieszkała.

 289. Maggie pisze:

  Jesli taka Wola Boza, o powrot do zdrowia i przełamanie moich trudności we wiadomych Bogu sprawach i dostrzeganie przeze mnie oraz należyte używanie Łask Bozych.
  Dziękuje za Boza Łaskawosc, przepraszam, prosze.

 290. Maggie pisze:

  O przeciecie zla pokoleniowego i zdrowie duszy i ciala dla Jurka, Marysi, Kasi, Oli, Julki oraz Adasia, Jana, Lesi, Barbary z jej dziećmi, Ewy i jej meza i córki, Magdy i jej syna.

 291. Maggie pisze:

  O przeciecie wiezow zla i zranien i o zdrowie mej kuzynki Malgosi chorej na tocznia oraz za jej rodzeństwo

 292. gg pisze:

  Proszę o złamanie przekleństw ciążowych na mojej rodzinie i moich bliskich o łaskę zdrowia dla mnie i dla całej mojej rodziny. Dla mojej mamy mojej siostry i jej calej rodziny.Proszę o to żeby moi synowie nie pili alkoholu. Błagam żeby moi synowie nie oddawali się od Boga. Za ogrom łask które otrzymałam z całego serca dziękuję.

 293. piotruszka pisze:

  we wszystkich intencjach które nosze w sercu. Oddaje Ci Panie wszystkie radości i smutki,upadki i wzloty, nałogi i cnoty. Bądź w tym wszystkim uwielbiony i nie moja wola ale Twoja Panie niech się stanie. Polecam Ci moją siostrę, Emilkę ktorą nosi pod sercem o szczęśliwe rozwiązanie, wytrwanie do śmierci w Związku Sakramentalnym z Adamem. 6-cio miesięczną Natalkę którą czeka bardzo poważna operacja. Adama – Tobie wiadomej intencji. Ciocię Celinę i wujka Rudika o potrzebne łaski w cierpieniu. Chwała Ci Panie. Amen.

 294. Czester pisze:

  Boze ratuj nasza rodzine z grzecow miedzypokoleniowych.
  Prosze o uwolnienie od nalogow alkoholizmu i nikotynizmu.
  Jezu Milosierny obdarz laska nawrocenia i dobra szczera spowiedzia moich bliskich, by jak najrychlej powrocili do Ciebie. Prosze o zycie w wierze, nadziei i milosci,
  o jednosc i pokoj w rodzinie, Ojczyznie i miedzy narodami,
  o pragnienie Nieba i swietosci dla siebie i dla wszystkich w rodzinie.
  Za wszystkie laski otrzymane dziekuje z calego serca.
  BADZ UWIELBIONY JEZU, CHWALA TOBIE JEZU!

 295. Anonim pisze:

  Przez wstawiennictwo Niepokalanej Matki Zbawiciela, Św. Józefa, Św Michala Archanioła, w int. o przerwanie konsekwencji grzechów dziedzicznych, przekleństw, złorzeczeń, grzechow związanych z praktykowaniem wszelkich form okultyzmu w rodzinie Staniuchów i Topolnickich

 296. Anonim pisze:

  Proszę o łaskę uwolnienie i uzdrowienia rodziny Zbierskich

 297. Anna pisze:

  Panie Jezu, proszę we wszystkich intencjach Tobie wiadomych dla całej mojej rodziny i rodzin moich znajomych..

 298. Robert pisze:

  Proszę o uwolnienie mnie z pychy, obżarstwa, lenistwa, pożądliwości, masturbacji, wszelkiej nieczystości. Proszę o wszelkie łaski dla mojej całej rodziny, uzdrowienie duszy i ciała, pragnienie Nieba i świętości – szczególnie dla mojej żony i dzieci. Proszę o zdrowie dla mojej mamy a także dla kolegi Darka jak również dla żony znajomego Leszka. Dziękuję Ci Boże za wszystko.

 299. Agata pisze:

  Serdecznie prosze o modlitwe w intencji uzdrowienia mojego dziecka z autyzmu.

 300. Aleks pisze:

  Dobry Boże . Prosimy Cię za naszym wnukiem Kacprem. Uwolnij go od zła, które czyha na niego od poczęcia. Uwolnij go od agresji, nienawiści, złości, chęci odwetu, lenistwa i zniechęcenia. Otwórz jego serce Panie na Twoją miłość i spraw, aby Cię więcej nie odrzucał, a wierzymy głęboko, że wówczas odmieni się jego serce, przyjmie dary Ducha Świętego i będzie świadectwem działania Twojej łaski i Twojego Panie Miłosierdzia.

 301. Sylwiolen pisze:

  W intencjach Panu Bogu miłych dla Mojej rodziny strony wowit i wszystkich ludzi.

 302. Danuta pisze:

  Jezu, proszę o przerwanie tego ciągu złych zdarzeń i chorób… Proszę o uwolnienie. Proszę o bezpieczną podróż i błogosławieństwo dla mnie i moich bliskich.

 303. Zbyszek pisze:

  Przez wstawiennictwo Niepokalanej Matki Zbawiciela, Św. Józefa, Św Michala Archanioła uwolnienie i uzdrowienie osób jeżdzących do Chotyńca oraz BOGU wiadomych. BĄDZ UWIELBIONY BOŻE WE WSZYSTKICH KOŚCIOŁACH.

 304. Krzysztof pisze:

  Proszę o łaskę pójścia w sierpniu na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę.
  Żeby pracodawca dał urlop.

 305. Andrzej pisze:

  Boże, proszę o zdrowie, o wyleczenie z dręczących mnie chorób

 306. Gosia pisze:

  O uzdrowienie duszy i ciała Dawida Lewandowskigo, oraz proszę o uzdrowienie międzypokoleniowe dla całej rodziny Piekucińskich, oraz o opiekę Matki Swiętej nad moim synkiem Michałem. Bóg Zaplać

 307. JOANNA pisze:

  Jezu proszę Cię o zdrowie dla Małgorzaty z nowotworu,o duchowe uzdrowienie mojej całej rodziny,o przerwanie przekleństw międzypokoleniowych w mojej rodzinie,o uwolnienie Małgorzaty,

 308. Danuta pisze:

  Ukochany Boże Ojcze dziękując Ci za niezgłębioną miłość Twoją polecam Ci moją rodzinę i proszę
  przerwij konsekwencje grzechów dziedzicznych, złam przekleństwa międzypokoleniowe , uwolnij od zła ciążącego nad członkami mojej rodziny, daj dar wiary dla męża i syna, Lekarzu Niebieski uzdrów nasze dusze i ciała, uwolnij syna od dręczeń demonicznych i od ducha schizofrenii.

 309. Teresa pisze:

  Proszę o złamanie przekleństw nad moją rodziną nad Tomaszem, Agatą, Łukaszem, Andrzejem i na demną Teresa 4.06.2015

 310. Magdalena pisze:

  Proszę o złamanie przekleństw w rodzinie Beaty, Piotra, Magdaleny, Ewy, Franciszka, Jadwigi, Marty i Jana.

 311. Maria pisze:

  Szczęść Boże.W zwiazku z mająę odbyć Mszą Sw. o uwolnie nie uzdrowienie prowadzoną przez o.Józefa Witkę dn.06,06. 2015, Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Patryka by mógł uczestniczyć we Mszach Sw.i przystępować do Spowiedzi Sw. i pomyślne zdanie egzaminów na uczelni.Proszę o nawrócenia Kamila i lepszą prace dla niego.Proszę o otrzymanie dobrej pracy dla mnie i uwolnienie mnie z natrętnych myśli.Panie Jezu ufam Tobie.

 312. gosia pisze:

  proszę o uzdrowienie mojego męża Eugeniusza z choroby kręgosłupa i nóg

 313. Jezu Miłosierny wierzę i ufam Tobie i bardzo Ci dziękuję za moją rodzinę i życie.
  Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia moich synów i uwolnienia ich od zniewoleń.
  Jezu dotknij moich synów!
  Proszę też o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego męża z choroby Parkinsona oraz o dobry wynik mojej biopsji . Jezu ulituj się nad nami!

 314. Barbara pisze:

  JEZU zniszcz wszelkie przekleństwa międzypokoleniowe w mojej rodzinie .Ulecz moje dziecko z ciągłego bólu głowy który trwa już 2 lata i innych chorób oraz ciągłej walki w z nieuczciwymi sądami i lekarzami i ich kłamstwami .Zabrano jej rentę która miała na stałe od urodzenia.W Polsce jest takie upodlenie wobec osób chorych.Ty BOŻE znasz nasze cierpienia i wiesz czego nam potrzeba oddaje moje dziecko i siebie Twojej opiece i błagam Twojej pomocy.Zawierzam Także moje przyjaciółki i pozostałe dzieci by były blisko Boga w swoim całym życiu.Dziękuję za całą Twoją Jezu obecność w moim życiu do tej pory.CHWAŁA JEZUSOWI !

 315. Radek pisze:

  Panie Jezu prosze Cię o łaskę wiary dla mnie i mojej rodziny, o dobrą spowiedź i o rozeznanie swojego powołania

 316. Grazyna pisze:

  Panie Jezu proszę Cię o łaskę wiary i miłości w mojej rodzinie.

 317. Halina pisze:

  Halina
  Dziękczynienie za dar Marcina z prośbą o wypełnienie woli Bożej w rodzinie Marcina oraz z prośbą o wypełnienie woli Bożej w rodzinie Haliny i Leszka o uzdrowienie międzypokoleniowe tych rodzin.Chwała Panu za wszystko

 318. agnieszka pisze:

  Panie Jezu proszę Cię o złamanie przekleństw w mojej rodzinie,wszelkiego zła, złośliwości, zazdrości,wyrzeczenia, uwolnienie od grzechów przodków, o dar przebaczenia, uwolnienia, uzdrowienia wewnętrznego, fizycznego dla każdego z członków mojej rodziny, napełnienie Duchem św., pokojem, wiarą, miłością, błogosławieństwem bożym każdego z mojej rodziny

 319. Aleksandra pisze:

  Proszę Cię Jezu przez Niepokalaną Maryję naszą Matuchnę, o przecięcie węzłów zła i uzdrowienie zranień dla Barbary i Pauliny. Zawierzam Ci Panie swoją rodzinę oraz rodziny: Anny, Danuty i Romana, Marzeny, Radosława i Jacka. Proszę o nawrócenie dla Tobie wiadomych członków mojej rodziny, złamanie przekleństwa międzypokoleniowego i uzdrowienia naszego życia. Umocnij nas Sobą w naszych rodzinach i racz udzielić nam darów Ducha Św, abyśmy rozróżniali dobro i wzrastali tylko ku Tobie.
  Przebacz nam nasze winy i spójrz na nasze rodziny łaskawie, bo Ty Panie wszystko możesz. Dziękuję Ci Panie za moje uzdrowienie i wszystkie otrzymane łaski. Bądź uwielbiony Panie Jezu i niech będzie uwielbiony Bóg Ojciec!

 320. sylwia pisze:

  O nawrócenie mojego męża Piotra i jego rodziny.s

 321. Kasia pisze:

  Proszę o złamanie wszelkich przekleństw w mojej i męża rodzinie. Prosze o łaskę nawrócenia dla babci, taty, brata ,kuzynów i Agnieszki . Daj im Panie łaskę poznania prawdy , i siły do walki z nałogami . By u rodziny męża zapanował spokój i miłość , by Zina zerwała z okultyzmem . Kocham Cie Panie Jezu , dziękuje za wszystko , Chwale Ciebie PAnie !

 322. Bogna pisze:

  Proszę Cie Panie niech moi bliscy oraz osoby które do końca jeszcze nie poznali miłosierdzie i miłość Pana, zostają przez miłosierdzie i miłość Pana dotknięci w sercu i duszy. Panie Jezu proszę Cię o zdrowie dla mojego męża i dzieci. Umocnij nas Tobą w naszych rodzinach i racz udzielić nam darów Ducha Świętego, abyśmy rozróżniali dobro i wzrastali tylko ku Tobie. Proszę o nawrócenie członków mojej rodziny oraz moich znajomych, złamanie przekleństw międzypokoleniowych i uzdrowienia naszego życia. Proszę o prace dla moich dzieci i dla mnie godziwe wynagrodzenie. Bóg zapłać!

 323. Majka pisze:

  Pokornie proszę o modlitwę o uwolnienie nas i naszych dzieci od konsekwencji dziedzicznych i o nawrócenie Łukasza i głęboką wiarę dla naszej rodziny oraz uzdrowienie. Ja dziękuje Bogu za wszelkie łaski.

 324. Ania pisze:

  Proszę o uzdrowienie malutkiej Hani z nowotworu, oraz o uzdrowienie Krzysztofa

 325. Barbara pisze:

  Proszę o złamanie wszelkich przekleństw międzypokoleniowych w mojej rodzinie i uzdrowienie ciała i duszy i życia całego moje Barbary i mojego syna Patryka i nawrócenie jego żony i moich sióstr oraz o zgodę i zbliżenie rodziny. O wiarę ,nadzieję i miłość oraz dary Ducha Św. potrzebne dla nas. Jezu ufam Tobie,niech będzie zawsze uwielbiona Trójca Przenajświętrza.Amen

 326. Janina pisze:

  O uwolnienie z nałogów i skutków grzechów przodków. Zerwij Panie więzy międzypokoleniowe zła oraz złam przekleństwa ciążące na mnie, na mojej córce Agnieszce, na jej dzieciach Sarze i Benedykcie i jej mężu Matthewie. Proszę uwolnij od skutkow wywoływania duchów przez dzieci (Sarah 11 lat, Ben 8 i kilka ich kolezaniek), o łaske pozbycia sie z domu Encyklopedii Marvel and Expanded zawierających wszystkie postaci z gier komputerowych, ktora kazda promuje przemoc, pozbycie sie horrorow i gier ko mputerowych. O uwolnienie od nałogu pornografii mojego zięcia( rozstali sie kilka m-cy temu z powodu zdrady zięcia). Proszę o dar zrozumienia przez Benedykta, który 7 czerwca przystępuje pierwszy raz do Komunii Sw,,że przyjmuje Syna Bożego, Jezusa, Zbawiciela , a dla mnie Panie proszę o łaskę radości, osusz Panie moje łzy, bym nie płakała po stracie , w tak krotkim czasie, mamy, siostry i 2 braci.Proszę o poznanie, jaka jest Wola Boża względem mnie,, bym umiała ją przyjąc i wypełnic.Tak bardzo Cię Boże proszę za corką Agnieszką , by wróciła do Ciebie ( w Anglii zapomniała o Bogu), by wiodła swoje dzieci do Ciebie Panie, by postawiła Boga na pierwszym miejscu. Boze proszę Cie, zamieszkaj w ich sercach i w ich domu

 327. Janina pisze:

  Proszę o uzdrowienia Benedykta z choroby Tureta

 328. Jacek pisze:

  Prosze o złamanie wszystkich przeklęć miedzypokoleniowych,odcięcie od grzechów dziedzicznych,oraz o uwolnienie od wpływów złych duchów w mojej rodzinie.

 329. Jacek pisze:

  Prosze o uwolnienie od przekleństw miedzypokoleniowych,grzechów dziedzicznych,oraz od uwolnienia od złych duchów w mojej rodzinie.

 330. Malgorzata pisze:

  Prosze Cie Jezu o przerwanie skutkow grzechow i przeklenstw i uzdrowienie miedzypokoleniowe w naszej rodzinie, o nawrocenie dla Bogdana o wypedzenie duchow klamstwa, skapstwa, obzarstwa, niezgody, pijanstwa, narkomanii, nikotynizmu i duchow nieczystych,o dar wiary dla Jurka i Bogdana, o laski potrzebne dla siostry, jej meza i dzieci, o zdrowie dla Jurka, dla wujka i wujny, i prosze Cie Panie Jezu abys sie zlitowal nade mna i uwolnil mnie z bolow glowy i choroby zoladka, prosze o uwolnienie Ewelinki z wszelkich lekow, prosze o dar potomstwa dla Marty.

 331. Asia pisze:

  Proszę o modlitwę za Ojczyzne ,za prezydenta elekta A Dudy,o rozerwanie więzów skutków międzypokoleniowych w mojej rodzinie,we wszystkich intencjach Matki Bożej,o dar uzdrowienia wewnętrznego mojego męża,Łukasza,Tomasza,o dar trzeźwości dla Stanisława Sławomira ,Celiny ,Krystyny. Romana, Wojciecha ,o dar macierzyństwa dla AgnieszkiG.,AgnieszkiS, o łaske zdrowia dla Justyny, Dawida ,Hani , Oliwki ,Maksymiliana ,Ani ,Jerzego oraz o Boże błogosławieństwo i opieke Najświętszej Maryi Panny dla całej mojej rodziny i wszystkich tych którzy ze mną pracują i ich rodzin

  h

 332. mama adopcyjna pisze:

  O zdrowie i madrosc by nalezycie wypelniac obowiazki wzgledem bliskich.

 333. AnnaSawa pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica.Panie Jezu proszę Cię o łaskę nawrócenia dla Darka i Antoniego. Przerwania wszelkich skutków zła ciążących na nich a także na ich dzieciach. Ulecz proszę ich dusze a za tym przyczynkiem dusze ich dzieci. Daj im Panie łaskę skruchy, ześlij na nich Ducha Świętego i doprowadź do siebie.
  Panie Jezu proszę Cię również o pomoc dla znanego Tobie kapłana, aby powrócił na łono kościoła.
  Panie Boże, niech będzie wola Twoja. Amen.

 334. Maggie pisze:

  O przecięcie węzłów zla i odnalezienie siebie w Tobie, z Toba i dla Ciebie, Panie Boze – dla Krzysztofa Qwerty … i wszystkich, potrzebujących tego WOWIT’ow

 335. grazyna pisze:

  Prosze o uwolnienie mnie od przeklestw ciazacych nade mna od wielu lat i pomoc w rozwiazaniu bardzo trudnej sytuacji w pracy.
  Boze dodaj mi sily

 336. terenia224 pisze:

  Proszę o przerwanie przekleństwa ciazącego nad rodziną Marka Cassaniego i Marzeny Katnik.. O łaskę zdrowia dla Marka Cassaniego i zgodę w rodzinie…

 337. terenia224 pisze:

  Prosze o uwolnienie od przekleństw ciazących nad Markiem Cassanim i Marzena Katnik oraz o łaskę zdrowia dla Marka Cassaniego

 338. terenia224 pisze:

  Prosze o nawrócenie moich dzieci Kasia, Justynka i Paulina oraz męża Stanisława oraz dary Ducha św. Aby Kasia i Justyna jak najszybciej zawarły sakrament małżeński przed Bogiem… Proszę o nawrócenie Kamila i Jego mamy, o nawrócenie mojego zięcia Andrzeja…. O szczęśliwe rozwiązanie dla Kasi i o cud zdrowia dla niej i jej dzieciątka ,aby mogła cieszyć się macierzynstwem ..Tobie Jezu zawierzam Jej życie i dziecka… O szczęśliwe zakończenie sądu i przemianę serca człowieka, który sądzi się z nami o jego nawrócenie… O wszelkie laski i błogosławieństwo dla całej rodziny i sercu bliskich osób.

 339. terenia224 pisze:

  Panie Jezu zawierzam Ci wszystkie sercu memu bliskie osoby, które żyją zdała od Ciebie, zawierzam Ojca św, cały kościół św ,powołania zakonne i misyjne i proszę o świętość dla księży aby w każdym z nich można było odnaleźć Ciebie ,proszę o miloscirdzie dla dusz w czyśccu cierpiacych i konajacych ,o pokój na świecie, aby ustały wojny, aborcję, eutanazja, gender i wszelkie zło …Tobie zawierzam wszystkie poczęte dzieci i te odrzucone, niechciane, wszystkich więźniów aby odnaleźli drogę do Ciebie… Wszystkich chorych, cierpiacych, prześladowanych chrześcijan,bezdomnych,odrzuconych ,wszystkich obrońców życia, krzyża i wiary…. Dziękuję za wszystko co stworzyłes i za wszystkich ludzi których postawiłeś na mojej drodze, każdego z nich zawierzam Twojemu Miłosierdziu i Ojcowskiej Opiece… Przepraszam za każdy grzech popełniony względem Ciebie przeze mnie i moich bliskich i przepraszam za grzechy pokoleniowe i całego świata.. Jezu Ufam Tobie ..

 340. marta pisze:

  Proszę cię Boże o zerwanie grzechów pokoleniowych, przekleństw w rodzinie Marty I Adama. Uzdrowienie z nałogu alkoholowego męża, i głęboka wiarę oraz uzdrowienie dzieci. Bóg zapłac.

 341. dzwonek pisze:

  Proszę o przerwanie negatywnych więzi moich dzieci z ich biologicznymi rodzicami (w tym dziedziczenie grzechów i przekleństwa) Proszę o przymnożenie wiary, nadziei i miłości dla całej naszej rodziny.

  • Marta pisze:

   O mój Jezu , proszę o uwolnienie mojej rodziny z międzypokoleniowych obciążeń ,przekleństw ,złorzeczeń ,zniewoleń . O łaskę uwolnienia od złego dla mnie, mojego męża i synów. Za wstawiennictwem św. Rity i mojej patronki św. Marty proszę o pomoc w rozwiązaniu beznadziejnej sytuacji w pracy. Panie Boże niech będzie wola Twoja, błagam miej mnie w swojej opiece i uwolnij od złego, aby utrapienie moje się skończyło

 342. Lidia pisze:

  Panie Jezu proszę Cię o uwolnienie mojego męża z nałogu nikotynizmu, z ataków agresji, w czasie których tak bardzo rani mnie słowami. Proszę Cię o dar miłości, zgody i zdrowia dla całej naszej rodziny. Prowadż nas drogą prowadzącą do Ciebie , naszego Ojca i naszej Matki Przenajświętszej Maryii. Proszę cię również o powrót do Pana Boga dla moich szwagrów Mirka i Romana i o łaskę uzdrowienia dla ich rodzin. Dziękuję Ci Jezu za wszystko.

 343. wrogi.walec pisze:

  witam, pozdrawiam.
  intencja w celu „jasnego” poznania woli Pan dla mnie, a przede wsztstkim abym byl w stanie ja spelnic. i blogoslawienstwo dla realizacji.
  o uzdrowienie duchowe i ciala dla calej mojej rodziny zony, corek, matki i siostry..
  o uwolnienie od wplyuwu zlego dla wszystkich z mojego otoczenia.
  Jezus jest Panem
  pozdrowionka WOWiTy;)

 344. URSZULA M pisze:

  Prosba o rozerwanie skutkow grzechow miedzypokoleniowych w mojej rodzinie,o nawrocenie synow i synowych do Pana Boga,o trzezwosc w rodzinie,o dary Ducha SW. i opieke Matki BOŻEJ, o zgode i o szacunek w pracy miedzy dyrektorka i wspolpracownicami ,i o pokoj na swiecie

 345. monika pisze:

  Proszę o zerwanie więzów międzypokoleniowych w mojej rodzinie i w rodzinie mojego chłopaka, o uzdrowienie wewnętrzne mojej rodziny, o silną wiarę dla nich ,o pokój w rodzinie i o zerwanie klątwy jeśli taka nad moją rodziną ciąży. Proszę też o pomoc w podjęciu właściwych decyzji dotyczących mojego życia.

 346. gg pisze:

  Proszę cię Jezu o złamanie przekleństwa ciążącego na mojej rodzinie ,mojej mamie i mojej siostry rodzinie. Dotyczy załamania emocjonalnego i psychicznego , chorób dziedzicznych i rozbicia małżeństwa i wyobcowanie w rodzinie. Bardzo proszę jeśli ktoś przeczyta moja prośbę i będzie uczestniczył we mszy św o krótka modlitwę w mojej intencji. Dziękuję osobie która poleciła mi tę stronę i napisanie prośby. Bóg zapłać. Są ludzie którzy myślą o innych i chcą pomóc innym. Boże miej wzgląd na ta panią która pomyślała o mnie. Dziękuję.

 347. Asia pisze:

  JEZU!!!PROSZĘ UZDRÓW DANUTĘ Z NOWOTWORU PIERSI!!!POKAŻ ,ZE TY WSZYSTKO MOŻESZ I JESTEŚ!NIECH UWIERZĄ W TWOJE ISTNIENIE!!!UZDRAWIAJ! BOŻE SWOJA MOCĄ ,ZEŚLIJ DUCHA UZDROWICIELA!

 348. Sabinka pisze:

  proszę o przerwanie skutków grzechów pokoleniowych w całej rodzinie,przepraszam Panie Jezu w imieniu wszystkich praprzodków i proszę o wybaczenie. Pokornie proszę o łaskę nawrócenia i wiary dla męża, dzieci i wnuków zwłaszcza dla Tomasza, Mariana oraz wszystkich zbłąkanych, o wyzwolenie z nałogów alkoholizmu, narkomanii, o pojednanie Ani i Marka, Magdy i Artura, o zerwanie z grzechem dla Jarka i Natalii, o opiekę Matki Bożej dla Agnieszki, Andrzeja, MaŁgosi

 349. Sabinka pisze:

  PROSZĘ O OPIEKĘ MATKI BOŻEJ I ŁASKI POTRZEBNE DO GODNEGO ŻYCIA dla Małgorzaty, Krzysztofa, Anny i ich rodzin, proszę w int. rodzin mojego rodzeństwa i krewnych oraz w int. wszystkich chorych i niewierzących.

 350. Jack pisze:

  Prosze o uzdrowienie psychiczne

 351. Maria pisze:

  Jezu ukochany nasz uzdrowicielu.Pokornie proszę o uzdrowienie z choroby nowotworowej córki mojej Anny,o ukojenie jej bólu i cierpienia.Jej synom i mężowi daj siłę w przetrwaniu trudnych chwil.Proszę o złamanie przekleństw i złorzeczeń jakie kiedykolwiek i ktokolwiek rzucił na mnie,mojego męża i moje dzieci.Proszę o łaskę powrotu do wiary i kościoła mojego syna i synowej,którym złe przyzwyczajenia są przeszkodą w drodze do Boga.Proszę aby w rodzinie mojej,mojej siostry i braci zapanował pokój,miłość,zgoda i przebaczenie,Dziękuję za wszelkie łaski do tej pory otrzymane.JEZU,UFAM TOBIE!

 352. alina pisze:

  Proszę Cie Boże o uwolnienie z grzechu łakomstwa. Jeśli taka Twoja wola. Chwała Tobie Panie. Amen

 353. Bożena pisze:

  Proszę o uratowanie małżeństwa Darii i Bartka, aby powrócili do siebie i żeby zapanowała między nimi zgoda i miłość.
  Boże Miłosierny uzdrów Kubusia z alergii i Adasia z nadpobudliwości emocjonalnej.
  Proszę o nawrócenie Krzyśka i łaskę żywej wiary dla całej mojej rodziny, uzdrowienie i przerwanie skutków grzechów międzypokoleniowych.
  Dziękuję Ci za wszystkie łaski Panie Jezu, bądź uwielbiony.

 354. Paweł pisze:

  Znana wspomożycielka dusz czyśćcowych (nieżyjąca już) Maria Simma pisała w swojej książeczce „Moje przeżycia z Duszami Czyśccowymi” (na str. 38, wydanie ojca St. Skudrzyka T.J.), że te dusze „najczęściej zjawiają się w pierwszą sobotę miesiąca, w święto Matki Boskiej i w poście. Szczególnie dużo ich przyjśc może w Wielki Tydzień, w listopadzie i w Adwencie.” Dlatego podczas czuwania nocnego w pierwszą sobotę miesiąca, a więc w czasie tak szczególnym dla dusz czyśćcowych, chciałbym prosić o modlitwę za zmarłych: 1. z mojej rodziny: babcię Marunię, babcię Zosię, dziadka Jurka, wujka Ryśka i zmarłych z dalszej rodziny (znanych bardziej moim rodzicom niż mnie) oraz znanych mi powinowatych moich ciotek i dawnych bliższych znajomych rodziny; 2. zmarłych z mojej byłej szkoły podstawowej (13 osób), liceum (3 osoby) i uczelni (26 osób); 3. Alfredę Kaczorowską, Zofię i Józefa Kromskich, Kazimierza Szopę i zmarłych wolontariuszy szczecińskiego Hospicjum św. Jana Ewangelisty; 4. Józefa Kwiatkowskiego i zmarłych uczestników spotkań Odnowy w Duchu Świętym w parafii św. Jana Bosco w Szczecinie w latach 1991-1996; 5. moich rodziców chrzestnych Jadwigę i Jerzego; 6. księdza kanonika Stanisława Skorodeckiego; 7. księdza marianina z Lichenia – Olgierda Nassalskiego, ojca pasjonistę Dominika Busztę z Rodziny Matki Pięknej Miłości i księdza Krzysztofa Pasiekę MSF z Apostolstwa Dobrej Śmierci; 8. księdza kanonika Tadeusza Moskala; 9. prymasa Józefa Glempa i trzech nieżyjących arcybiskupów szczecińsko-kamieńskich: Kazimierza Majdańskiego, Mariana Przykuckiego i Zygmunta Kamińskiego; 10. Pawła Szczerzyńskiego i Piotra Radonia; 11. czworo moich zmarłych lekarzy; 12. profesora Wolfganga Richtera z Berlina.

 355. Roman pisze:

  Panie Jezu proszę Cię o przerwanie przekleństw , uzdrowienie Mamy, całej rodziny i bliskich.

 356. Jaga pisze:

  Proszę o wiarę, nadzieję i miłość w mojej rodzinie. O zdjęcie przekleństw mojej rodziny i Boże Błogosławieństwo.
  Bądź uwielbiony Jezu, Panie mój

 357. qwerty pisze:

  Ja też chce taki olej. Może moje bóle by się skończyły.

  • eska pisze:

   Nie sądzę. Olej należy przyjmować z wiarą. Jego się nie traktuje jak jakiś talizman czy coś takiego, co samo w sobie ma tajemniczą moc – a sądzę, że tak właśnie to interpretujesz. Olej działa mocą Bożą – oprócz używania go konieczna jest modlitwa. „Ile uwierzysz, tyle dostaniesz.”

   • eska pisze:

    Zapomniałam wykasować pogrubienie. Pogrubione miało być tylko „z wiarą”.

   • kasiaJa pisze:

    Eska, a jakąż to miarą zmierzyłaś wiarę qwertego? Nie nam sądzić ! Każdy ma prawo używać sakramentaliów a olej egzorcyzmowany właśnie należy do sakramentaliów. Wszystkie sakramentalia należy przyjmować z wiarą. Pozdrawiam w Panu naszym Jezusie Chrystusie!

   • qwerty pisze:

    Oczywiście że wiara ma moc nawet uzdrowienia. Tutaj mógłbym zrobić wykład o leczeniu metodą placebo, i nawet wyjaśnić dlaczego działa. Ale nie zrobię wykładu, i nie wyjaśnię, bo to będzie moja interpretacja.

    Eska z pogrubieniem, czy bez, dało się przeczytać, więc nic się nie martw. 🙂 A co do interpretacji, to nie zgadłaś. Mam inne zdanie dlaczego olej leczy.

    @KasiaJa Eska wie o czym mówi. I Powiem że się zgodzę z nią, że bez wiary, nic by się nie stało.

   • eska pisze:

    @KasiaJa – oparłam się na jego słowach dotyczących wiary w Boga – @qwerty otwarcie deklaruje brak wiary w Boga. Oparłam się także na pouczeniach księdza egzorcysty, który nas przestrzegał na mszach o uzdrowienie, żeby nie traktować sakramentaliów w sposób magiczny, bo to jest grzech ciężki. Wielokrotnie to podkreślał.
    Połączenie tych dwóch faktów spowodowało wyciągnięcie wniosku, że @qwerty traktowałby olej w sposób magiczny.

   • eska pisze:

    Dodam może jeszcze dla doprecyzowania, bo nie wiem, czy wystarczająco jasno wyjaśniłam swój punkt widzenia.
    W sklepach ezoterycznych można kupić m.in. medalik ze św. Michałem Archaniołem. Ale przez ezoteryków jest on traktowany jako talizman – Kościół oficjalnie to potępia.
    Wiary @qwertyego nie mierzyłam, tylko oparłam się na jego słowach. Zważywszy, że @qwerty od prawie miesiąca opowiada się za reinkarnacją i medytacją deklarując, że nie utożsamia się z naszą wiarą, a Boga nie potrzebuje – chciałam mu jedynie wytłumaczyć (a nie osądzać), że jego podejście do sakramentaliów nie nie jest takim, jakie jest potrzebne dla skutecznego działania oleju. Jak sama napisałaś – należy go przyjmować z wiarą. W Boga i Jego moc uzdrawiania.

   • qwerty pisze:

    @Eska Ależ ja wiem dlaczego można się wyleczyć, nawet bez oleju. Gdyby tak nie było, to nie byłbym sprawny w stu procentach. Powiedziałem że chciałbym taki olej, bo może on by spowodował wiarę w „wyleczenie” , i tym samym zniwelowanie bólu, który czasami mi dokucza. Trudno jest ludzkiemu umysłowi tak bez niczego uwierzyć, że po prostu będzie zdrowy. Dlatego wiara, medaliki, itp są jakby środkiem, zapewnieniem, i tworzą poczucie bezpieczeństwa. Liczy się podejście, a człowiek nie powie „o teraz wyzdrowieję” bo w to nawet nie wierzy, że to możliwe. Ale już wiara w Boga, i w to że czuwa nad nami, sprawia że człowiek jest pewny tego, i wierzy w cud. I nie raz staje się tak, że cud się sprawdza. Według mnie, sam człowiek go powoduje, bo każdy ma takie umiejętności. Tylko że „problem” jest taki, że będziecie to uważać za zło od szatana, i to że sam zły daje umiejętności, które w rzeczywistości są naturalne.

    Ja tu nie chcę negować wszystkiego, bo sam nie doszedłem do tego, żeby wręcz siłą woli się leczyć, i też innych. Ale jest to możliwe, żeby się nauczyć.

    Kiedyś kilka miesięcy po wypadku, mówiono mi że nigdy nie dojdę do pełnej sprawności. Ale jednak się uparłem, i przede wszystkim uwierzyłem w to, że to nie koniec. Miałem dużo pracy nad sobą, i same ćwiczenia były środkiem że uwierzyłem. Dlatego teraz jestem całkowicie sprawny, choć czasami dokuczają mi bóle. Nic dziwnego, bo miałem rozległe obrażenia, złamania itp. Powiem że ja umiem się skupić nad miejscem bólu, i go uśmierzyć. To może złe, ale mi pomaga.

 358. Elżbieta pisze:

  Pokornie proszę o łaskę nawrócenia i dar wiary dla moich dzieci Asi,Magdy i Rafała.Proszę o przecięcie grzechów ,które od wielu pokoleń się powtarzają w mojej rodzinie.
  Jezu ufam Tobie.

 359. Grażka pisze:

  O złamanie przekleństw na mojej rodzinie, o zdrowie dla rodziców i bliskich mi osób. O nawrócenie dla Piotra i Kamila. O uwolnienie z lęków, rozwiązanie problemu samotności i o wszelkie potrzebne łaski dla wszystkich i Boże Błogosławieństwo.

 360. beat pisze:

  Blagam Pana Boga i Najswietsza Matenke o Nawrocenie i uwolnienie Patricka Ireneusza Ludwika Adama Helene Magde Basie i cala moja rodzine o przerwanie zla ktore zniewala dusze ludzkie
  Bog zaplac za modlitwe

 361. Józef pisze:

  Za żyjących i zmarłych z rodzin Słowików i Marków , Świętków i Węgrzynów oraz przyszłych członków tych rodzin. Za dusze w czyśćcu które najbardziej potrzebują tej Mszy Świętej.
  Za umierających żeby ta Msze Święta z woli Pana Jezusa stała
  się dla nich ratunkiem na zbawienie.

 362. Ewa pisze:

  Panie Jezu, Twojemu Najswietrzemu Sercu oddaje mojego meza i corkę i siebie sama. Pokornie proszę o złamanie wszelkich zniewolen i wezłów zła w mojej rodzinie. Przemieniaj masze zycie i daj laske zgody i pokoju w naszym domu. Panie Jezu dziekuje za wszelkie łaski i dobro ktore otrzymalismy.

 363. Jolanta pisze:

  o uzdrowienie relacji w mojej wspólnocie, 0 łaskę przebaczenia i miłości

 364. michał pisze:

  Panie Jezu proszę o uwolnienie od demonów nieczystości i innych mnie oraz moją żonę. Proszę o zgodę w naszej rodzinie i zdrowie dla wszystkich jeśli taka jest Twoja wola.
  Amen

 365. Bożena pisze:

  Proszę Cię umiłowany Ojcze o zdrowie i wiarę dla mojego synka Wojtka, moich córek i męża. O pokój w sercu i zerwanie miedzypokoleniowych przekleństw w rodzinie. I za wszystkich członków rodziny,którzy są daleko od Ciebie. Proszę też o pracę dla córki Madzi. Dziękuję Ci Ojcze.

 366. kasiaJa pisze:

  Piękna piosenka…. posłuchajcie

 367. Marta pisze:

  Panie JEZU prosze o przelamanie przeklenstw w mojej rodzinie i rodzinie meza .

 368. marysia1 pisze:

  Panie Jezu proszę pokornie o zerwanie więzów grzechów miedzypokoleniowych w mojej rodzinie,o uwolnienie od zła Tadeusza ,o łaskę nawrócenia i wiary dla niego.Proszę o łaskę przebaczenia,pojednania,wiary ,uzdrowienia duszy i ciała Prosz

 369. andrusza pisze:

  Panie Jezu tobie oddaje Jole, ktora umiera na raka. Jezeli jest taka Twoja wola to prosze Cie o jlaske uzdrowienia.

 370. BARBARA pisze:

  Panie Jezu prosze Cie o umocnienie wiary dla moich corek Joanny i Ewy i dla mnie a laske nawroceniado Boga dla moich zieciow Dariusza i Pawla i wnukow Michala Ani Emilki Dominika i Antka ,prosze rowniez o uzdrowienie relacji miedzy malzonkami Ania i Michalem i uzdrowienie relacji w calej rodzinie.

 371. Elżbieta K pisze:

  Proszę , Cię Panie Jezu o zdrowie duchowe i cielesne dla męża ,córek, mamy i siebie , o pozrywanie więzów ze złem o Twoją opiekę , o nawrócenie dla potrzebujących z nas, byśmy nie puszczali Twojej ręki nigdy. Proszę o dobrych mężów dla córek i stworzenie chrześcijańskich rodzin przez nie. Proszę o zdrowie dla siostry męża i dla mojej cioci i o nawrócenie dla chrześniaka. Proszę, aby nasza rodzina zawsze Ci ufała i kochała Ciebie , byśmy nie pobłądzili i zawsze szli za Tobą Panie nasz.

 372. Sylwia pisze:

  Proszę o modlitwe za mnie i za mojego męża. Aby ulozyly nam sie nasze sprawy tak jak powinny oczywiscie razem z Chrystusem. Aby milość, przyjazn,pokoj panowaly w naszej rodzinie a przekleństwa pokoleniowe zostaly raz na zawsze pokonane. Jezus moim Królem.Amen.

 373. Jola pisze:

  Miej Miłosierdzie Panie dla mnie i całej mojej rodziny.
  Proszę o jednośc,miłość,wybaczenie i zgodę w moim małżeństwie i w całej mojej rodzinie.
  O nawrócenie dla mojego męża,sióstr i ukochanych dzieci.
  Proszę o przerwanie przekleństw w rodzinie mojego męża.
  Dla mamy o ulgę w cierpieniu,nawrócenie i o dobrą śmierć,a dla siebie o siłę,odwagę i łaskę wytrwania do końca.Kocham Cię Panie i tęsknie.
  Ty wiesz…Ty wszystko wiesz…Nie moja lecz Twoja Wola się wypełni.
  Przyjdź Panie Jezu.

 374. Małgorzata pisze:

  Boże Miłosierny! Proszę uwolnij mojego syna chrzestnego Aleksandra od przekleństw i grzechów jego rodziców i przodków ze strony ojca i matki. Uzdrów duszę, ducha i ciało Aleksandra. Przywróć wiarę, nadzieję i miłość. Uwolnij z depresji.

 375. Karolcia pisze:

  Moja intencja:
  Całym sercem, duszą i umysłem pragnę UWIELBIĆ Pana Boga za Dar życia, za całe moje życie takim jakim ono jest, za wszystko co mnie spotkało w życiu, każdą łaskę, każdą łzę i cierpienie, za odrzucenie i każdy ból… Za wszystko Uwielbiam Cię Boże, bo wiem, że wszystko co mnie spotkało było i jest i będzie prowadzić do Ciebie Boże… Uwielbiam Cię Boże za moje życie, moją Rodzinę, moich najbliższych i każdego człowieka, którego postawiłeś na mojej drodze. Uwielbiam Cię Boże za każdą moją Siostrę i Brata i cały świat… Cały świat, każdą moją Siostrę i Brata, wszelkie stworzenie pragnę powierzyć Panu Bogu poprzez całkowite powierzenie naszej Mamusi Przenajświętszej Maryi aby Pan Bóg był kochany i uwielbiony w każdym sercu, w każdym stworzeniu, aby wypełniła się Wola Boża względem każdego z nas.
  Uwielbiam Cię Boże w każdym człowieku, w każdym stworzeniu… Niech będzie Chwała i Cześć i Uwielbienie Bogu Ojcu, Bogu Synowi, Bogu Duchowi Świętemu teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen 🙂 ❤

 376. Tereska pisze:

  Przenajswietrze serce Jezusowe oddaje Tobie w opieke moja rodzine i bliskich. Prosze kochany Jezu prowadz nas z Maryja za reke po bezkresnych oceanach zycia do BOGA Ojca. Prosze o uwolnienie i uzdrowienie pokoleniowe w mojej rodzinie, o blogoslawienstwo i laske maciezynstwa dla Gabrieli i Arka. O Kochany Jezu skladam pod Twoim krzyzem wszystkie me troski mego zycia…Ty wiesz Jezusku co skrywam w mym sercu….., Powierzam nas Niepokalanemu sercu Maryi i Tobie Umilowany Jezu.
  Jezusie, Maryjo i Jozefie kochamy was, ratujcie dusze.
  Chwala Panu.

 377. Elzbieta pisze:

  Prosze cie panie Boze o zerwanie przeklenstw miedzypokoleniowych i obciazen dziedzicznych i genetycznych w mojej rodzinie, w rodzinie mojego meza, mojej mamusi, w rodzinie mojej siostry i brata i wszystkich krewnych bliskich i znajomych . Prosze cie Panie Boze o uzdrowienie naszych chorych dusz , serc, i chorych organow i cial o uzdrowienie naszych relacji w mojej rodzinie i miedzy rodzinami i znajomymi i o silna wiare . Prosze cie Boze prowadz nas zawsze droga ktora prowadzi do Twojego domu.Prosze zaopiekoj sie moja mamusia ty znasz jej problemy pomoz jej prosze.Takze prosze o uzdrowienie i uwolnienie od wszystkich uzaleznien i zniewolen i dreczenia zlych duchow i szatana .Dotknij tych
  Jezu ktorzy maja problemy ze sluchem, wzrokiem , chorymi kosciami, zylakami, tetniakami niska, samoocena, ADHD,depresja ,chorym kregoslupem,guzami na kregoslupie problemami z cisnieniem, ze skora i tarczyca i chorobami psychicznymi. Ty Jezu wiesz jesli jest to z porzydkiem dla naszych dusz to prosze uzdrow nas.NIECH BEDZIE WOLA TWOJA .Dziekuje za wszystkie otrzymane laski.CHWALA CI BOZE.KOCHAM CIE. JEZU KIERUJ NAMI W PODEJMOWANIU WSZYSTKICH DECYZJI zyciowych i przyjmij nasze moditwy za wszystich zmarlych i za tych ktorych poswiecamy w naszych modlitwach.

 378. Marta pisze:

  O dar milosci; i radoscoi;o uwolnienie meza;blogoslawienstwo w nauce dzieciom i mnie

 379. Marta pisze:

  Panie Jezu proszę Cię o zerwanie przekleństw międzypokoleniowych w mojej rodzinie, o łaskę uwolnienia ze zranień, o zdrowie dla mojej mamy, o uzdrowienie duchowe dla Jarosława, o zerwanie ze świadkami jehowy dla Sylwi, o łaskę wiary dla Bożeny, Grzegorza, Elżbiety, Zbigniewa, Mirosława, Antoniego, Zofii.

 380. hapio pisze:

  Boże proszę o błogosławieństwo przez ręce Niepokalanej dla Karoliny ,Doroty Sławka ,Carlosa ,Rafała, mamusi,Marka,Bronka

 381. marysia1 pisze:

  Panie Boże proszę za mojego męża o zerwanie z grzechem, o łaskę wiary,o zdrowie.O moje dzieci prowadź je Jezu umacniaj i chroń od złego.za moich rodziców o uzdrowienie zranień i zdrowie.Za moich braci o łaskę wiary,przebaczenia,nawrócenia,uwolnienia od złego,uzdrowienie.Panie Ty wiesz co nam potrzebne do wzrostu,ufam Tobie.

 382. DANUTA pisze:

  PROSZE O ZLAMANIE WSZELKICH PRZEKLENSTW MIEDZYPOKOLENIOWYCH; O UWOLNIENIE MATEUSZA OD WSZELKICH ZLYCH DUCHOW I KAROLINE O ICH UZDROWIENIE I NAWROCENIE; PANIE BOZE OKAZ NAM TA LASKE: PROSZE CIE PANIE O DOBRA PRACE DLA MOICH DZIECI; PANIE POSTAW NA ICH DRODZE OSOBY Z KTORYMI STWORZA PRAWDZIWE RODZINY W GLEBOKIEJ WIERZE: P ANIE TY WIESZ WSZYSTKO ;WIESZ ZE WOLAM DO CIEBIE W NADZIEJI ZE TYM RAZEM MNIE WYSLUCHASZ : PANIE BOZE ULITUJ SIE!!

 383. Artur pisze:

  Za Elwirę i jej synka Jureczka, Lucynę ,Marte , Wojtka, obojga rodziców. Małżonków Artura i Sylwię. Ojczę prosze o uzdrowienie międzypokoleniowe w naszych rodzinach uzdrowienie i uwolnienie naszych dusz i ciał. Chwała Chrystusowi !!

 384. Tereska pisze:

  Boze przedwieczny prosze o zlamanie grzechow pokoleniowych w rodzinie Arka o jego nawrozenie i uwolnienienie z ducha THC. Przenajswietrze Serce Jezusowe prosze o laski i blogoslawienstwo dla mych bliskich, prowadz nas Niepokalane serce Maryi. Prosze o nawrocenie i laske wiary dla czlonkow rodziny ktorzy zyja w zwiazkach niesakramentalnych. Jezusie, krolu wiecznej chwaly ile minut w godzinie a godzin wiecznosci tylekroc badz pochwalon Boze ma milosci.

 385. Halina P. pisze:

  Proszę Cię Ojcze przez Syna Jezusa Chrystusa w Duchu Świętym zmiłuj się nade mną i nad moim bratem. Zechciej wrócić nam siły i zdrowie..

 386. alutka pisze:

  Jeśli jeszcze nie za późno ,, dodam jeszcze intencję o przymnożenie łaski wiary w mojej rodzinie i o nawrócenie dla wrogów Kościoła Świętego.

 387. Katarzyna pisze:

  Ogromnie proszę o modlitwę w intencji pojednania naszego małżeństwa, o wzajemną miłość w naszym małżeństwie, o nawrócenie mojego męża. Sytuacja jest bardzo trudna.

 388. mama pisze:

  Panie Jezu Milosierny przez rece Matki Najswietszej zawierzam Ci wszystkie moje sprawy tylko Tobie wiadome i blagam Cie o odciecie i zlamanie wszelkich wiezow i przeklenstw miedzypokoleniowych, okultystycznych, zabobonnych, wszelkich uzaleznien i niewiary w Twoje Milosierdzie tak dla mnie i mojej corki Agnieszki jak i pozostalych bliskich w rodzinie.

 389. PAULINA pisze:

  DZIĘKUJĘ CI JEZU I MOJA MATKO BOŻA ZA OPIEKĘ W MOIM ŻYCIU I ZA WSZYSTKIE ŁASKI BOŻE I PROSZĘ CIĘ O POMOC W MOIM ŻYCIU I W NAUCE I ZALICZENIU PIERWSZEGO ROKU SZKOŁY.JEZU UFAM TOBIE TYŚ MOJĄ SIŁĄ I RADOŚCIĄ ŻYCIA.

 390. PAULINA pisze:

  Panie Boże dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę Cie o zaliczenie pierwszego roku szkoły. Jezu ufam Tobie!!!

 391. mama pisze:

  Panie Jezu uwolnij nas od grzechu.

 392. Mania pisze:

  Szczęść Boże! Moje pokorne i gorące prośby:
  o uwolnienie całej mojej rodziny od obciążeń i zła wszelkiego, wynikających z błędów i słabości naszych przodków i naszych.O całkowite uzdrowienie syna z ciężkich chorób krwi. O uzdrowienie mojej córki z choroby przysadki mózgowej i innych dolegliwości. O dar zdrowia dla mojej wnuczki,zięcia jego rodziców i babć. O uzdrowienie mojej mamy, męża i moje z chorób jakie nas dotknęły. O uzdrowienie z ciężkich chorób mojej cioci i wujka i uwolnienie go od choroby alkoholowej. Proszę o zdrowie i pomyślność dla wszystkich potrzebujących z rodziny, o zgodę i pokój, porozumienie między ludźmi i narodami na całym świecie. Od wszelkiego złego zachowaj nas Panie.
  M.

 393. Agnieszka pisze:

  O dobre relacje z rówieśnikami w szkole dla dzieci. O zerwanie przekleństw międzypokoleniowych w naszej rodzinie. O miłość małżeńską i rodzinną. O szybkie sprzedanie mieszkania. O zdrowie dla rodziców.

 394. marzena pisze:

  Panie pomoz Monice niech zlo odstapiod niej.Boze Milosierny miej cala rodzine w opiece .Poblogoslaw nam,wskaz droge donieba bram.

 395. Beata pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla całej rodziny oraz Opieki Bożej, wszelkich potrzebnych Łask Bożych. O Dary Ducha Świętego, mądrość, dobrych przyjaciół, kolegów i koleżanki dla dzieci. O dobre relacje z nauczycielami. O dobre relacje z ludźmi. O uzdrowienie ciężko chorych z rodziny. Jeśli taka jest Wola Boża, o długie życie, w pełnym zdrowiu dla całej rodziny. We wszystkich intencjach Bogu wiadomych. O uzdrowienie z choroby i pokój serca. O dobre relacje w rodzinie i małżeństwie. O małżeństwa bliskich osób. We wszystkich intencjach osób bliskich i znajomych. Za chore dzieci, za cierpiących, głodnych i potrzebujących. O Łaskę wybaczenia, miłości, pokoju. Za osoby w żałobie po stracie bliskich. O uwolnienie międzypokolenioiowe, o uwolnienie spod władzy zła. O siły i rozsądek. O wybór dobrej szkoły dla dzieci. O potrzebne Łaski Boże i siłę, do pełnienia różnych posłóg. O radość i pokój. Maryjo Matko Boża, módl się za nami. Wszyscy Święci módlcie się za nami. Amen
  Bóg zapłać

 396. Monika pisze:

  Szczęść Boże! Proszę o modlitwę w moje intencji, o łaskę powrotu do zdrowia i uleczenie z bardzo bolesnej choroby. Proszę o pogłębienie wiary dla całej rodziny; o opiekę i wszelkie potrzebne łaski dla moich dzieci i ich rodzin

 397. mariaP pisze:

  (!)
  Bardzo prosze o modlitwe za Siostry zakonne bezhabitowe , ktore posluguja w trudnych warunkach klimatycznych , posrod przesladowan.
  O zachowanie od zasadzek nieprzyjaciela , potarganie sidel zla .
  O pomoc w wypelnieniu trudnej przeciez misji .
  Dziekuje w ich Imieniu .

 398. Maria pisze:

  Miłosierdzie Boże,ochłodo i ulgo dusz czyśćcowych ja i moja siostra Urszula pokornie prosimy za naszą zmarłą siostrę Reginę.Prosimy aby dusza naszej zmarłej siostry mogła osiągnąć szczęście wieczne.Mimo iż nasze drogi życiowe się rozeszły zawsze obejmowałyśmy ją naszą myślą i modlitwą.Prosimy również o pomoc dla wszystkich naszych zmarłych,aby Zdrój Miłosierdzia uwolnił ich z otchłani czyśćca.

 399. Hanna pisze:

  Panie Jezu Miłosierny, Matko Boża Nieustającej Pomocy, błagam w intencji całej Rodziny o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne Łaski Boże dla nas. Matko Boża osłaniaj nas Nieustannie Płaszczem Macierzyńskiej Opieki i ochraniaj przed wszelkim złem. Panie Jezu Miłosierny błagam o złamanie przekleństw ciążących na całej naszej rodzinie i odcięcie od nas wszelkiego zła już na zawsze. Błagam w imieniu swoim, Dzieci oraz Rodziców, Sióstr i ich Rodzin. Bądź zawsze przy nas Panie Jezu. Panie Jezu proszę o łaskę pełnienia Twojej Świętej Woli w naszym życiu. Aby Dzieci wybrały drogę w życiu zgodnie z Twoją Wolą, odczytując właściwie powołanie. Błagam o Dary Ducha Świętego dla Dzieci miłość, zdrowie i mądrość dla nich oraz pomoc w nauce, szczerych przyjaciół i dobre relacje między dziećmi, a ich koleżankami, kolegami i nauczycielami. Matko Najświętsza błagam nade wszystko o uzdrowienie dla moich Rodziców ze wszystkich trapiących ich chorób. Matko Boża Wspomagaj Nieustannie Dzieci i Rodziców oraz wszystkich z naszej Rodziny. Błagam w znanej Tobie Matko Najświętsza i bardzo ważnej dla mnie intencji. Matko Boża błagam módl się za nami i nigdy nas nie opuszczaj. Matko Boża błagam miej nas w opiece. Błagam byśmy wszyscy wypełniali Bożą Wolę w życiu i żyli zgodnie z powołaniem. O moje pojednanie i wzajemne przebaczenie z pewnymi ludźmi. O złamanie przekleństw, które wypowiedziałam w stosunku do innych osób oraz o Boże Błogosławieństwo dla tych osób. Błagam o dobre relacje w pracy, pomoc w pracy i właściwe rozeznanie tego jak powinnam postępować. Błagam o przebaczenie i pojednanie, darowanie urazów w całej naszej Rodzinie. Matko Boża Nieustającej Pomocy błagam Cię opiekuj się nami Nieustannie. Błagam o uzdrowienie międzypokoleniowe. Amen. Jezu, ufam Tobie!

 400. mama z S. pisze:

  Panie Jezu Milosierny uwolnij moja corke od zniewolenia internetem. Postaw na jej drodze wspanialego chlopaka z katolickiej inteligenckiej rodziny.Blogoslaw jej na studiach i obdarz radoscia we wszystkim co robi,na Twoja wieksza chwale i ludzi. Dziekuje Ci Panie Jezu za to,ze ja mam i za jej wszystkie talenty.
  Twoja czcicielka na zawsze

 401. Maggie pisze:

  Za dusze zmarłych, zwłaszcza moich krewnych i powinowatych oraz osob, z ktorymi sie zetknelam kiedykolwiek.

 402. Zygmunt pisze:

  Panie Jezu proszę o rozerwanie więzów skutków grzechów międzypokoleniowych w mojej rodzinie, o uwolnienie z przekleństw,złorzeczeń, zniewoleń. Proszę również o łaskę uwolnienia od złego mnie, mojej żony i córek.

 403. Beata pisze:

  Prosze o uzdrowienie fizyczne mojego ciała a szczególności nerk. Prosze o mądrość w wyborze drogi życiowej dla mojej córki . O uwolnienie mnie i mojego męża ze skutków masturbacji. A jednocześnie prosze o dar wiary dla niego i żeby umiał przyjąć role jaka Pan ma dla Niego. Prosze Cię Jezu o dar miłość ,wiary,jedności dla mojej rodziny szczególnie dla moich dzieci . Jednocześnie prosze o łaskę przebaczenia wszystkim tym których zranilam, w szczególności mojemu ojcu i dziadkowi. Prosze o przerwanie grzechów pokoleniowych i ich skutków w mojej rodzinie.

 404. water lily pisze:

  Proszę o modlitwę, aby Bóg obdarzył nas cudem poczęcia, szczęśliwego donoszenia ciąży, jak i narodzenia żywych i zdrowych dzieci.

 405. Maria pisze:

  Szczęść Boże.Proszę o modlitwę w inetncji Anity-uzdrowienie,uwolnienie jej z wszystkich chorób,podjęcia właściwej decyzji decyzji życiowej,oraz zdrowie dla jej synka Bartusia.Jezu ufam Tobie.

 406. Alina pisze:

  Panie Jezu prosze o zlamanie wszelkich przeklenstw ciazacych nade mna i moja rodzina oraz rodzina mojego meza,o wszysktie potrzebne laski dla nas do zbawienia, o uzdrowienie dla nas na duszy i ciele ,o nawrocenie dla nas i calej mojej rodziny i rodziny meza ,o uwolnienie dzieci z nalogu nikotynizmu,o dotkniecie miloscia i milosierdziem Pana dla moich bliskich i dla mnie,o dobra kochajaca zone dla Alexa i dobrego meza dla Natalii,o dar modlitwy wytrwalej dla nas wszystkich ,o laske zgody w rodzinie tej bliskiej i dalszej.Chwala ci Jezu,dziekuje Ci Jezu,Kocham Cie jezu,uwielbiam Cie Jezu.

 407. Karolina pisze:

  Panie Jezu prosze Cię o uzdrowienie fizyczne mojego ciała, a także o dobre rozeznanie drogi życiowej i dostanie sie na studia. Prosze o uzdrowienie mnie i mojej rodziny ze skutków grzechów międzypokoleniowych a także przymnozenie wiary, ufności nadziei.

 408. Kasia pisze:

  Boże proszę cię o zdrowie i pogodę ducha i wszelkie łaski dla mojej teściowej i cioci Mili.
  Proszę cie Boże w intencji moich dzieci i męża o łaskę pokoju ducha o mądre i rozsądne wybranie dalszej drogi życia. I o wyjście z długów .

 409. Piotr pisze:

  Pomóż mi Jezu stać się wojownikiem w mojej rodzinie i proszę o uzdrowienie mojej żony Beaty z choroby nerek

 410. Bogdan pisze:

  O przecięcie grzechów pokoleniowych i przekleństw w naszej rodzinie

 411. Beata pisze:

  Panie Jezu prosze o uwolnienie z nałogu alkoholu Marka i o naprawienie jego małżeństwa które sie sypie. Wyprowac Gosie z choroby raka, przełam wszelki lek i strach w mojej rodzinie i uwolnij ja od ducha choroby i przekleństwa , oraz ducha śmierci .przyjdz z łaska uzdrowieniafizycznego moich wszystkich chorób .Prosze cię o zdrowie dla moich teściów i mojej mamy. Prosze Cię Jezu. Za wszystkie skłócone małżeństwa , trudne małżeństwa aby na mocy sakramentu małżeństwa abyś ich jednoczył ,uzdrawiał i im błogosławił.

 412. DanutaR pisze:

  Szczęść Boże! Czy mogę jeszcze podać intencje?
  Niech będzie pochwalony i błogosławiony Bóg w Trójcy Przenajświętszej Jedyny teraz i zawsze, i przez wszystkie wieki wieków.
  Dziękuję Ci Panie Boże za wszystkie Łaski które otrzymałam ja i cała moja rodzina w całym naszym życiu 🙂
  Jednocześnie pokornie proszę:
  o zerwanie przekleństw międzypokoleniowych i uwolnienie od wszelkiego zła w całej mojej rodzinie;
  – w rodzinach moich rodziców: Krystyny i Franciszka,
  – w rodzinach moich teściów: Anny i Karola,
  – w rodzinach mojego rodzeństwa: Krystyny, Haliny, Zbigniewa i mojej (Danuty)
  – w rodzinach: Luizy i Tomasza, Marka i Kamili, Anny i Piotra, Barbary i Dominika, Heleny i Mariana, Kazimiery i Edwarda, Justyny, Elżbiety,
  o uwolnienie z wszelkich zniewoleń i nałogów (łakomstwa, obżarstwa, nikotynizmu, nadużywania alkoholu, lenistwa, gier komputerowych i internetu) we wszystkich tych rodzinach,
  o uzdrowienie duszy i serca wszystkich moich najbliższych,
  o ulgę w cierpieniu i skrócenie cierpień dla Anny, Heleny, Danuty.
  Dziękuję Ci Jezu, że stanąłeś na mojej drodze i przez Ducha Swego wezwałeś mnie, abym służyła innym w miłości. Tobie Chwała na wieki!

  • wobroniewiary pisze:

   Pewnie, że można – do 20-30, a ja wszystkie zabiorę w sercu (niech tylko odejdzie ból głowy

   • Maggie pisze:

    Wczoraj przeszedł mi bol głowy, kiedy wielokrotnie powtarzając (!) starałam sie nauczyc na pamięć slow modlitwy (starsznie ciezko mi to szlo ,ale bylam uparta). To ta modlitwa przed Cudownym Krzyzem Pana Jezusa Konajacego z Limpias:

    Panie Jezu Chryste,
    Przeniknij mnie Mocą Twego Ducha.
    Ogarnij moj umysł, serce, wole, dusze,
    ducha mojego i ciało moje.
    Uzdrow mnie z ran, ktore w ciagu życia
    zadał mi szatan, ludzie, sytuacje
    i moje własne grzechy.
    Boze Ojcze, w Imie Jezusa Chrystusa
    uwolnij mnie od wszelkiego zła
    i ogarnij Bozym pokojem i miłością.
    Amen.

 413. mariola pisze:

  Panie JEZU prosze Cie o uzdrowienia pokoleniowe w mojej rodzinie ,o nawrocenie na wiare ,o uzdrowienie z uzaleznien, o zdrowie i blogoslawienstwo ,uwolnienia od przeklenstw I wrozb ,o wybranie drog zyciowych dla moich dzieci i o wszystkie laski ktore sa nam potrzebne na dalsza droge zycia dla meza ,dzieci, calej rodziny,krewnych, znajomych oraz dziekuje za otrzymane laski
  Mariola

 414. Paweł pisze:

  Skoro można jeszcze przedłożyć intencje, to chciałbym podać intencję O NAWRÓCENIE GRZESZNIKÓW (o ile pamiętam, w jednym z wiarygodnych objawień, tylko nie przypominam sobie teraz w którym, było powiedziane, że modlitwa o nawrócenie grzeszników jest ZAWSZE wysłuchana). Tą intencją chciałbym objąć cały świat w następującym ośmioczęściowym układzie modlitwy:

  I. Matko Boża Różańcowa z Fatimy oraz święci: Janie Pawle II, Patronie roku 2015 w Polsce, i Pawle Apostole, którego Domem jest Kościół Wschodni (co zostało podane w orędziu z dnia 24 X 1994 otrzymanym przez Vassulę Ryden, dostępnym w internecie poprzez stronę http://www.voxdomini.com.pl ), módlcie się o nawrócenie grzeszników w KRAJACH WSCHODNIOCHRZEŚCIJAŃSKICH (w tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa „Witaj Królowo” i Litanię do św. Pawła Apostoła).

  II. Matko Boża Różańcowa z Fatimy oraz święci: Janie Pawle II, Patronie roku 2015 w Polsce, i Kazimierzu królewiczu, Patronie Polski i Litwy, blisko spokrewniony także z królami Czech i Węgier – módlcie się o nawrócenie grzeszników w KATOLICKICH KRAJACH SŁOWIAŃSKICH oraz w KRAJACH BAŁTYCKICH i UGROFIŃSKICH (w tego rodzaju intencji zwykle odmawiałem modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa „Pod Twoją obronę” i Litanię do św. Kazimierza).

  III. Matko Boża Różańcowa z Fatimy oraz święci: Janie Pawle II, Patronie roku 2015 w Polsce, i Franciszku z Asyżu, Patronie Włoch, ustanowiony w roku 1939 przez Piusa XII i zatwierdzony uroczyście przez parlament włoski w roku 1958 – módlcie się o nawrócenie grzeszników w KRAJACH ITALOROMAŃSKICH (w tego rodzaju intencji zwykle odmawiałem modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa „Pomnij o Najświętsza Panno Maryjo” i Litanię do św. Franciszka z Asyżu).

  IV. Matko Boża Różańcowa z Fatimy oraz święci: Janie Pawle II, Patronie roku 2015 w Polsce, i Tereso od Dzieciątka Jezus, Patronko Francji, ogłoszona w roku 1944 przez Piusa XII jako druga taka patronka obok św. Joanny d’Arc – módlcie się o nawrócenie grzeszników w KRAJACH GALLOROMAŃSKICH (w tej intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa „Pomnij o Najświętsza Panno Maryjo” i Litanię do św. Teresy od Dzieciątka Jezus).

  V. Matko Boża Różańcowa z Fatimy oraz święci: Janie Pawle II, Patronie roku 2015 w Polsce, i Tereso z Avila, Patronko Hiszpanii, ustanowiona w roku 1617 przez hiszpańskie Kortezy Generalne (czyli hiszpański parlament) – módlcie się o nawrócenie grzeszników w KRAJACH IBEROROMAŃSKICH (w tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa „Witaj Królowo” i Litanię do św. Teresy z Avila).

  VI. Matko Boża Różańcowa z Fatimy oraz święci: Janie Pawle II, Patronie roku 2015 w Polsce, i Jerzy Wielki Męczenniku, Patronie Anglii, ustanowiony w roku 1222 – módlcie się o nawrócenie grzeszników w KRAJACH ANGLOSASKICH i CELTYCKICH (w tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa „Pod Twoją obronę” i Litanię do św. Jerzego).

  VII. Matko Boża Różańcowa z Fatimy oraz święci: Janie Pawle II, Patronie roku 2015 w Polsce, i Michale Archaniele, Patronie Niemiec i Austrii, ustanowiony jeszcze w czasach Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego – módlcie się o nawrócenie grzeszników w POZOSTAŁYCH (tzn. nieanglosaskich) KRAJACH GERMAŃSKICH (w tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa „Potężna Niebios Królowo” i Litanię do św. Michała Archanioła).

  VIII. Matko Boża Różańcowa z Fatimy oraz święci: Janie Pawle II, Patronie roku 2015 w Polsce, i wszyscy Aniołowie Stróżowie, którzy się państwami i narodami opiekujecie, módlcie się o nawrócenie grzeszników w POZOSTAŁYCH KRAJACH ŚWIATA (w tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa „Potężna Niebios Królowo” i Litanię do świętych Aniołów).

 415. Katarzyna Lipińska-Piątek pisze:

  W intencji uzdrowienia Joanny, Anny, Moniki, Kacperka i Frania, z prośbą o Boże Błogosławieństwo i opiekę matki Boskiej oraz z prośbą o pomoc w trudnej sprawie dla Marka.

 416. Danuta Maria pisze:

  Twemu Miłosierdziu polecam dzieci i wnuki, męża i braci oraz moją mamę prosząc dla nich o wszelkie potrzebne łaski i głębokie nawrócenie. Pokornie proszę o laskę trwałego uzdrowienia z retinoblastomy i białaczki moich wnucząt.Proszę o głęboką wiarę dla moich dzieci, o to by spotkały żywego Boga.

 417. Czester pisze:

  Prosze o Boze blogoslawienstwo dla mojej corki Edyty i jej calej rodziny z okazji 17-tej rocznicy slubu.

 418. Czester pisze:

  Za wszystkie dusze w Czysccu cierpiace, szczegolnie najbilizsze mi sercu.

 419. Czester pisze:

  Prosze o zdrowie dla Adminow tej strony.

 420. EWA pisze:

  Moj Panie i Zbawicielu Najdrozszy, prosze Cie o laske zdrowia, pokoju i Twojego blogoslawienstwa dla calej mojej rodziny i przyjaciol.Blagam o uwolnienie dla mojego meza ,a dla nas obojga-o laske godnej pracy.Jezu, uzdrow i odnow nasze zycie.Spraw Chryste,abysmy mogli Cie wielbic w pokoju.

 421. gg pisze:

  Dziś w dniu dziękczynienia chciałam podziękować wszystkim którzy modlili się wczoraj w Jarosławiu we mszy św i na nocnym czuwaniu. Moje samopoczucie jest jakby lepsze . Jest też wiara ze jutro i z każdym następnym dniem będzie lepiej. Kocham Cię Matko Najswietsza i kocham Twojego Syna. Dziękuję z całego serca. Wiara czyni cuda. Ale jak ważna jest pokora. Ja jej cały czas się uczę.

 422. K. pisze:

  ZA PRZYCZYNĄ ŚWIĘTEGO ANIOŁA STRÓŻA PROSZĘ O ŁASKĘ SPOWIEDZI I UWOLNIENIE OD CHORÓB DUSZY I CIAŁA.

 423. Basia pisze:

  Proszę Boże o uwolnienie, o złamanie przekleństw i złorzeczeń ciążących nad moją rodziną, o dar zdrowia,zgodę w rodzinie, przywrócenie wiary mojemu synowi i mężowi, o wyzwolenie z nałogu nikotynowego i narkotykowego dla mojego syna, o uwolnienie go ze schizofrenii i klątw, o uwolnienie z nałogu alkoholowego i hazardu dla mojego męża, o zakończenie nieustannych kłótni oraz proszę Cię Boże, abyś dał mi siłę i wytrwałość, abym to wszystko co zesłałeś na moje wątłe ramiona, mogła udźwignąć i znieść bez dalszych upokorzeń.
  Dziękuję Ci Boże – nie moja ale Twoja wola niech się stanie.

 424. Marek pisze:

  Proszę o uzdrowienie mojej córki z lekomanii i traumy z niedalekiej przeszłości. Ratuj Ją Jezu ….jest Tobie i nam potrzebna.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s