Pomóż mi św. Michale Archaniele – zbieram intencje na mszę św. o uzdrowienie ciała i duszy i o uwolnienie

„Pomóż mi św. Michale” – taki napis widnieje na dole figury św. Michała Archanioła. Stąd pomysł na wpis i na takie westchnienie modlitewne każdego Czytelnika.
W dniu dzisiejszym, jutro oraz pojutrze podczas nawiedzenia figury św. Michała Archanioła z Gargano w moim mieście na Mszach św. oraz podczas nabożeństw będę polecać Bogu Najwyższemu w Trójcy Świętej  Jedynemu przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła Was wszystkich i Wasze intencje.

św. Michal 2
Jutro mamy uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela oraz 34 rocznicę objawień NMP na wzgórzu Podbrdo w Medziugorje.
U nas będą   odmawiane  Godzinki ku czci św. Michała Archanioła a także Różaniec święty i Koronka do Bożego Miłosierdzia połączona z Adoracją Najświętszego Sakramentu, będą sprawowane Msze św. – oddzielna
za osoby chore, oddzielna o uzdrowienie i uwolnienie, postanowiłam zabrać Was i Wasze intencje na te msze św. oraz na Różaniec św. i Koronkę również – chcę modlić się za moich bliskich, krewnych, przyjaciół oraz za rodzinę „wowitową”.

św. Michał wezwaniaKto chce – może wpisać intencje, ale może też mieć je w sercu. Warto pomodlić się Koronką Uwielbienia Boga ze Świętym Michałem Archaniołem i Chórami Aniołów.

POŚWIĘCENIE SIĘ ŚW. MICHAŁOWI ARCHANIOŁOWI

O wielki Książę Niebieski, najwierniejszy Stróżu Kościoła, święty Michale Archaniele, oto ja, chociaż bardzo niegodny Twego oblicza, jednak ufny w Twą dobroć, powodowany potężnym wpływem Twoich modlitw i licznymi Twymi dobrodziejstwami, staję przed Tobą w towarzystwie mego Anioła Stróża i w obecności wszystkich Aniołów Niebieskich, których biorę za świadków mego nabożeństwa ku Tobie.

Ciebie dziś obieram za swego szczególnego obrońcę i orędownika. Postanawiam sobie mocno czcić Cię zawsze i usilnie szerzyć Twoją cześć. Bądź moją mocą przez całe życie, abym nigdy nie obraził Pana Boga myślą, słowem lub uczynkiem. Broń mnie przeciw wszelkim pokusom szatańskim, głównie przeciw tym, które atakują wiarę i czystość, a w godzinę śmierci uproś pokój mej duszy i zaprowadź do ojczyzny wiecznej. Amen

Kilka fotografii – m.in. moja ikona św. Michała oparta o figurę z Gargano

This slideshow requires JavaScript.

Advertisements
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

201 odpowiedzi na „Pomóż mi św. Michale Archaniele – zbieram intencje na mszę św. o uzdrowienie ciała i duszy i o uwolnienie

 1. Maria pisze:

  Św.Michale ochroń duszę Karoliny i wybłagaj jej uwolnienie i uzdrowienie !

  • Artur pisze:

   Św. Michale Archaniele, Twej opiece polecam siebie i moich bliskich krewnych oraz szkołę w której pracuję, chroń dzieci, młodzież i nauczycieli od złego ducha aby wszystkim zajaśniała Boża Światłość, bądź patronem mojej szkoły i miasta. Amen.

 2. E. pisze:

  Św. Michale, proszę o opiekę i ochronę nad moją rodziną i osobami, które noszę w sercu.

 3. Ewa Malik pisze:

  ŚWIĘTY MICHALE ARCHANIELE TWOJEMU WSTAWIENNICTWU ZAWIERZAM MOJĄ RODZINĘ,PROSZĘ O UZDROWIENIE DUCHOWE I FIZYCZNE MOJEJ RODZINY

 4. Michał pisze:

  Św. Michale uwolnij mnie od lęku i przygnębienia, uzdrów nasze życie rodzinne, proszę o uzdrowienie duchowe mojej rodziny.

 5. Gosh gosh pisze:

  Św. Michale, proszę o uwolnienie i uzdrowienie mojego meza z nalogu narkomanii

 6. Ewa Malik pisze:

  ŚW. MICHALE PROSZĘ O OPIEKĘ I OCHRONĘ DLA MOJEJ RODZINY I OSÓB KTÓRE NOSZĘ W SWOIM SERCU I ZDROWIE DLA ANETY

 7. Tereska pisze:

  Sw Michale Archaniele wspomagaj nas w walce…badz tarcza chroniaca nasza rodzine i bliskich, prowadz ku Bogu….przez wzurzone wody zycia oceanu. Wspomagaj naszych Aniolow w godzinach proby… Prosimy o dar maciezynstwa…aby ta rodzina mogla wzrastac na wzor i podobienstwo Swietej Rodziny. Jezusie, Maryjo i Jozefie kochamy Was ratujcie dusze. Jezu ufam Tobie

 8. Czester pisze:

  Swiety Michale Archaniele, prosze opiekuj sie moja rodzina.

 9. mariaP pisze:

  Swiety Michale Archaniele ,
  – przez lzy wylane na wyspie Rodos ,
  Bron nas od strasznych pulapek diabelskich i masonskich , dzisiaj .
  Badz przy nas , zachowaj od zlosci i nieprawosci , niech sie nie damy , niech wytrwamy !!
  Ktoz jako Bog – Nasza Rodzinka

 10. Mobi pisze:

  Polecam osobom które mogą (są na to gotowi) powierzyć się przez przyjęcie szkaplerza św. Michała Archanioła. Niemal wszystko na ten temat w poniższym linku.

  http://michalici.pl/szkaplerz

 11. AnnaSawa pisze:

  Święty Michale Archaniele opiekuj się proszę tym dziełem oraz osobami prowadzącymi tę stronę, proszę ochraniaj ich oraz ich rodziny każdego dnia.
  Święty Michale Archaniele ochraniaj kościół polski i na całym świecie, chroń i prowadź do prawdy wszystkich kapłanów i siostry zakonne dając męstwo i odwagę oraz natchnienie od Ducha Świętego do głoszenia Żywego Słowa, niech ono przedziera się przez wszelkie zło i je niweczy.
  Święty Michale Archaniele z serca proszę o pomoc wszystkim braciom i siostrom moim z tej strony, znajdującymi się obecnie w trudnych sytuacjach życiowych, dopomóż im w zdrowiu fizycznym jak i
  w rozwiązaniu wszelkich trudnych spraw.
  Święty Michale Archaniele proszę o ochronę i łaski nawrócenia dla mojej całej rodziny, szczególnie dla Bogdana i Andrzeja, A. Zdzisia, Marysi, Danki, Ewy, Darka, Antoniego a także dla znajomych Jolanty i Leszka – proszę pomóż im. Proszę Cię również o pomoc w pozbyciu się tego „kamienia” u mnie.
  Święty Michale Archaniele prowadź nas według Twoich słów : Któż jak Bóg! Amen
  Święty Michale Archaniele dziękuję z serca za ogromną łaskę dla mojej rodziny 🙂 – Ty wiesz. Prowadź nas w tym, jeśli taka wola Boża i przy Twojej opiece przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

 12. Iwona pisze:

  Aniele Michale- zanies do tronu Bozego moje prosby o moje malzenstwo, ktore sie rozpadlo, i nasze dzieci aby nigdy nie odeszly od Boga.

 13. Elzbieta pisze:

  Swiety Michale Archaniele wez pod swoja opieke cala moja rodzine,rodzine mojej siostry, brata, moja mamusie, jej sasiadow, rodzine mojego meza i wszystkich naszych krewnych bliskich i znajomych, wrogow i pracodawcow. I oddal od nas wszelkie zlo i uzdrow nasze chore serca, dusze, i ciala. Kochamy cie i dziekujemy ci za wszystkie otrzymane laski. Badz zawsze z nami.

 14. Mariola pisze:

  Swiety Michale Archaniele,dziekuje za otrzymane laski i prosze Cie strzez nas od wszystkiego zlego,wypraszaj laski u Pana ,nawroc na wiare moje dzieci,uwolnij meza z alkocholizmu I opiekuj sie cala moja rodzina,krewnymi I znajomymi oraz pomoz wszystkim podejmowac dobre decyzje „KTOZ JAK BOG!” Amen

 15. Kazimierz pisze:

  Święty Michale Archaniele chroń i wspomagaj nas w prowadzeniu strony, wyproś u Pana siłę niesienia krzyża mojej choroby, resztę pozostawiam w sercu ale Ty Panie wiesz. Któż jak Bóg.

 16. bernadetta pisze:

  Swiety Michale Archaniele-prosze o uwolnienie i uzdrowienie duszy i ciala mojego ukochanego meza Roberta.Amen

 17. Bogusia pisze:

  Swiety Michale Archaniele moj Opiekunie i dozgonny Przyjacielu-Ty wszystko wiesz…!
  Dzieki za Twoja opieke.Dzieki za Szkaplerz( w postaci medalika),ktory przyjelam dopiero dwa tygodnie temu( chociaz modle sie do Ciebie od lat).
  JAK WYGLADALOBY MOJE ZYCIE ,GDYBY CIEBIE NIE BYLO…..?
  Prosze …,NIE zostawiaj nas=mnie i mojej rodziny…!!!
  Kocham Cie i prosze- pokonaj Zlego w naszym zyciu…!!!
  Niech bedzie Bog Uwielbiony w Tobie…!!!
  Amen…!!!

 18. Janina2 pisze:

  Sw. Michale Archaniele, prosze o nawrocenie dzieci, meza.

 19. Barbara pisze:

  Sw.MichaleArchaniele Moj ukochany Oblubiencu blagam ratuj moja corke Joanne w wiadomych Bogu i Tobie sprawach-zagrodz jej kazda zlo droge ktora prowadzi do jej nieszczescia-oddaje Ci cala moja rodzine oraz moich bliskich ktorych mam w swoim sercu- kocham Cie uwielbiam Cie wiem ze mnie nie zostawisz sama- ja bez Ciebie Sw. Michale Archaniele nie dam sobie rady- prosze o wypelnienie Woli Pana

 20. jadwiga pisze:

  Swiety Michale Archaniele,prosimy opiekuj sie cala nasza rodzina.Strzez nas od wszystkiego zlego,od nieszczesc .Dopomoz abysmy czynili to co dobre na chwale Pana.Zagradzaj te sciezki,ktore wioda nas na zgube,a kieruj na te ,ktore sa zgodne z wola Boza.

 21. Hamma pisze:

  Święty Michale Archaniele, wyproś u Boga Wszechmogącego łaskę zdrowia duszy i ciała dla Kasi, wyproś spokojny sen dla niej,niech nie męczą ją koszmary, proszę też o zdrowie dla całej rodziny (szczególnie Kasi, Andrzeja i mamy), oraz o to byś strzegł nas Św. Michale przed szatanem i innymi złymi duchami.

 22. Maggie pisze:

  Swiety Michale Archaniele Ty wiesz co mnie i moich bliskich i krewnych neka, prosze Ciebie pomóż nam, chron nas, prowadz nas.
  Prosze rowniez za p.Ryszarda i pomyślność jego operacji 30.VI. br.

 23. Teresa pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
  Święty Michale Archaniele proszę Cię o opiekę i ochronę przed złem dla całej mojej rodziny. Także o wstawiennictwo u Pana Boga Miłosiernego w intencji uzdrowienia duszy i ciała dla mnie i moich najbliższych, a szczególnie dla Karoliny, Cecylii i Marka.
  Proszę, bądź przy mnie w każdej chwili mojego życia.
  Teresa

 24. Regina wojtan pisze:

  Sw.Michale Archaniele zanosze do Ciebie moje blagania , abys laskawie wstawil sie za moimi dziecmi i mezem u Pana Boga .Bardzo Cie prosze w Tobie wiadomej i Panu Bogu prosbie .Bron kazdej polskiej rodziny ,wyprowadz z klopotu , kazde zblakane dziecko .Blogoslaw i opiekuj sie kazdym, kto swoja praca przyczynia sie do dzialalnosci tej strony . Bog zaplac

 25. beata pisze:

  Prosze o modlitwe w intencji łask dla mojej rodziny, a szczególnie prosze o uzdrowienie Milenki ze wszystkich chorób, które ją dotykają.

 26. beata pisze:

  Prosze o zdrowie dla chorych i cierpiących

 27. Rybka pisze:

  Świety Michale Archaniele proszę o uzdrowienie duchowe i fizyczne mojej rodziny i we wszystkich intencjach, które noszę w sercu.

 28. miec6 pisze:

  Św.Michale Archaniele wspomagaj nas w walce…Proszę uproś u Pana Boga przemianę dla mnie i moje rodziny.Wyproś łaski dla mojej żony ,dzieci i dla mnie.Pomóż nam w naszej pracy zawodowej.

 29. ania pisze:

  Święty Michale Archaniele, proszę o uwolnienie dla mnie (Ani), Alicji, Magdy,Patryka, Ani a także o łaskę nawrócenia dla mojej rodziny. Któż jak Bóg!!

 30. marysia1 pisze:

  ŚWIĘTY MICHALE ARCHANIELE TWOJEMU WSTAWIENNICTWU ZAWIERZAM MOJĄ RODZINĘ,PROSZĘ O UZDROWIENIE DUCHOWE I FIZYCZNE .

 31. Elżbieta pisze:

  Św.Michale Archaniele uwolnij moją rodzine od wszelkiego zła i proszę o zdrowie duszy ciała i umysłu i uwolnij od wszelkich przekleństw

 32. Kamuc73 pisze:

  Sw.Michale Archaniele otocz opieka moja rodzine,szczegolnie dzieci Darie,Nikole i Konrada,prosze Cie o uzdrowienie duchowe dla nich

 33. Arsenal4Ever pisze:

  Św. Michale Archaniele chroń moją rodzinę i znajomych od wszelkich zasadzek złego. Wybłagaj u Najwyższego dla nas zdrowie na ciele i duszy. Pomóż nam pokonać słabości, grzeszne przyzwyczajenia. Amen

 34. eska pisze:

  Święty Michale Archaniele, wspomagaj w walce mnie, moją rodzinę i wszystkich drogich mojemu sercu, a także sąsiadów i wszystkie osoby związane z pracą moją i męża. Uchroń nas od zasadzek szatana i nie dozwól na zgubę dusz ludzkich przez jego zakusy.

 35. ZBYSZEK pisze:

  ŚWIĘTY MICHALE ARCHANIELE PROSZĘ CIĘ MIEJ W OPIECE MOJĄ RODZINĘ I CHROŃ NAS O OD ZASADZEK SZATANA I UWOLNIJ NAS OD WSZELKIEGO ZŁEGO .

 36. Anonim pisze:

  Michale Archaniele przez Twoje wstawiennictwo proszę o uwolnienie mojej rodziny od ducha niezgody, rozłamu, braku jednosci, braku wybaczenia, od nienawisci i zemsty. Od pychy i egoizmu.
  Wyproś nam łaskę nawrócenia i szczerego pojednania się z Bogiem i bliźnimi.
  Uwolnij naszą rodzinę od nieprzyjaciół widzialnych i niewidzialnych od ludzi zepsutych, od przywiązania do rzeczy światowych.
  Wyproś nam łaskę przerwania konsekwencji grzechów dziedzicznych w naszych rodzinach i tych, których polecamy, wszelkich przekleństw, złorzeczeń, grzechów związanych z praktykowaniem wszelkich form satanizmu, okultyzmu, magii, przesądów, o wieczne zbawienie dla zmarłych przodków.
  Otocz swoją opieką naszego syna i chroń go szczególnie przed konsekwencjami naszych grzechów.
  Zawierzam Ci moją rodzinę i wszystko co do nas należy. Proszę o łaskę uzdrowienia ze zranień, łaskę wybaczenia samemu sobie, stanięcia w prawdzie bez usprawiedliwiania siebie i szukania winnych, o szczerą spowiedź, pokutę, uświęcenie i błogosławieństwo rodziny.

 37. IM pisze:

  Św. Michale Archaniele proszę o uwolnienie i uzdrowienie Małgorzaty.

 38. zojka pisze:

  Święty Michale Archaniele proszę abyś bronił mnie i moich najbliższych od wszelkiego niebezpieczeństwa i dopomagał wybierać dobro i skutecznie walczyć ze złem.

 39. Asia pisze:

  PROSZE O UZDRWOEINIE Z RAKA MOICH ZNAJOMYCH I MNIE Z ZAPALENIA WEZŁOW CHŁONNYCH I TARCZYCY!O NAWRÓCENIE CAŁEJ MOJEJ RODZINY!!

 40. Asia pisze:

  POMÓŻ MI ŚWIĘTY MICHALE ARCHANIELE!

 41. Sławek pisze:

  Święty Michale Archaniele proszę Cię o łaskę uwolnienia z przekleństw i obciążeń duchowych i fizycznych mnie, żony i dzieci. Święty Michale Archaniele bądź patronem, przewodnikiem i obrońcą naszej rodziny. Zawierzam Ci siebie i moją rodzinę i oddaję. Amen

 42. Matka Moher pisze:

  Święty Michale Archaniele proszę Cię o uzdrowienie duchowe , fizyczne i psychiczne mnie i mojej córki Aleksandry.Przez Twoje wstawiennictwo proszę o uwolnienie mojej córki i naszej rodziny od braku wybaczenia , od ducha rozłamu , separacji , poczucia niskiej wartości ,od pychy i egoizmu.
  Wyproś nam łaskę nawrócenia i pojednania z Bogiem.Wyproś nam łaskę uwolnienia od skutków grzechów dziedzicznych , od przekleństw i złorzeczeń , od grzechów związanych z magia i okultyzmem.
  Święty Michale Archaniele otocz szczególną opieką moją córkę Aleksandrę , mojego męża Anatola i mnie i całą naszą rodzinę.Proszę Cię o łaskę uzdrowienia zranień i łaskę głębokiej wiary dla nas.

 43. Małgorzata Rakowska pisze:

  Święty Michale Archaniele.Proszę Cię wstawiaj się u Boga Najwyższego o łaski potrzebne dla mnie i moich najbliższych, abyśmy ukochali Boga Ojca jako naszego Pana i Króla, wielbili Go każdego dnia i żyli bogobojnie dla Jego chwały.Wyproś też łaski nawrócenia dla wszystkich mężów i ojców w mojej rodzinie.

 44. Agnieszka pisze:

  św.św. Michałe wyproś mi łaskę dobrego męża, zdrowia i pracy oraz dodatkowe zlecenia dla mojego biura i by moje klientki mi zapłaciły. Dziękuje

 45. Paweł pisze:

  Święty Michale Archaniele, polecam się Twojej stałej opiece i poświęcam się na zawsze Tobie. Wysłuchaj wszystkie modlitwy, jakie kiedykolwiek do Ciebie zanosiłem, i przyjmij w Twoją wstawienniczą opiekę wszystkie osoby i intencje, jakie Ci kiedykolwiek w tę opiekę zawierzałem. Broń szczególnie mojej wiary i czystości przed atakami trojakiego nieprzyjaciela: szatana wrogiego Synowi Bożemu (1 J 3,8), „świata” wrogiego Bogu Ojcu (1 J 2,15) i „ciała” wrogiego Duchowi Świętemu (Rz 8,13). Oto jestem cały Twój, a wszystko moje i wszyscy moi Twoimi są, o Trójco Przenajświętsza, przez Najświętszą Rodzinę i św. Michała Archanioła. Amen.

  • Paweł pisze:

   W nawiązaniu jeszcze do tytułu tego wpisu wyrażonego słowami: „Pomóż mi, święty Michale”, a także w nawiązaniu do dzisiejszej uroczystości Narodzenia świętego Jana Chrzciciela oraz do dzisiejszego dnia tygodnia, którym jest środa – dzień szczególnie poświęcony świętemu Józefowi, chciałbym uogólnić te prośby o WSPOMOŻENIE i OPIEKĘ kierując je do wszystkich moich 14 wybranych Patronów (Orędowników i Wspomożycieli):

   I. Obie moje wybrane PATRONKI DZIEWICE: Niepokalane Serce Maryi i św. Magdaleno Zofio Barat – polecam się Waszej stałej opiece, orędownictwu i nieustającemu wspomożeniu. Amen.

   II. Obaj moi sakramentalni PATRONOWIE PATRIARCHOWIE: św. Józefie i św. Adamie – polecam się Waszej stałej opiece, orędownictwu i nieustannemu wspomożeniu. Amen.

   III. Obaj moi wybrani PATRONOWIE ARCHANIOŁOWIE: św. Michale i św. Gabrielu – polecam się Waszej stałej opiece, orędownictwu i nieustannej obronie. Amen.

   IV. Obaj moi święci PATRONOWIE APOSTOŁOWIE: św. Pawle i św. Judo Tadeuszu – polecam się Waszej stałej opiece, orędownictwu i nieustającej pomocy. Amen.

   V. Pozostali moi wybrani PATRONOWIE MĘCZENNICY: św. Janie Chrzcicielu i św. Ekspedycie – polecam się Waszej stałej opiece, orędownictwu i nieustannemu wspomożeniu. Amen.

   VI. Pozostałe moje wybrane PATRONKI: św. Anno i św. Mario Magdaleno – polecam się Waszej stałej opiece, orędownictwu i nieustannemu wspomożeniu. Amen.

   VII. Obaj moi wybrani PATRONOWIE ZAŁOŻYCIELE ZAKONÓW: św. Franciszku z Asyżu i św. Augustynie z Hippony – polecam się Waszej stałej opiece, orędownictwu i nieustającemu wspomożeniu. Amen.

   • Paweł pisze:

    Dzisiaj, kiedy okoliczości naszej modlitwy łączą trzech Świętych najbardziej wyróżnianych przez Kościół po Najświętszej Maryi Pannie (a mianowicie: św. Michała Archanioła, św. Jana Chrzciciela i św. Józefa), chciałbym pomodlić się do nich i do pozostałych moich wybranych Patronów (z których wielu też ma tytuł do szczególnego wyróżnienia) o powszechne na świecie zachowywanie VI i IX przykazania, bo CZYSTOŚĆ jest Królową Cnót, wraz z którą do człowieka przychodzą wszystkie inne cnoty (jak to miał objawione w swoich nadprzyrodzonych snach św. Jan Bosco, Założyciel salezjanów; można to znaleźć na str. 49-50 i 200 w książce pt.: „Sny księdza Bosko” pod redakcją Pietro Zerbino, którą w roku 2004 wydało Wydawnictwo Salezjańskie za zgodą Władzy Duchownej):

    1. O Niepokalane Serce Maryi, Przeczyste Serce św. Józefa i Przebłogosławione Serce św. Anny (czyli trzy Serca, które – obok trzech Serc Osób Boskich – wymienione są w orędziach danych Chrisowi Courtisowi: http://www.movingheartfoundation.com – orędziach ciekawych, chociaż jak dotąd nie uznanych przez Kościół), wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.

    2. Święci Archaniołowie Michale i Gabrielu – Książęta Niebiańscy i Stróże Maryi (wg objawień czcigodnej Marii z Agredy opublikowanych w książce „Mistyczne Miasto Boże”), również wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.

    3. Święty Janie Chrzcicielu, o którym sam Pan Jezus powiedział, że między narodzonymi z niewiast nie powstał większy od Ciebie (Mt 11,11 oraz Łk 7,28), wspomagaj nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.

    4. Święty Franciszku z Asyżu, Patronie imienia obecnego papieża, Ty, o którym Pan Jezus powiedział do św. Małgorzaty Marii Alacoque: „Oto święty najbardziej zjednoczony z Moim Boskim Sercem” (jak podaje „Rycerz Niepokalanej” nr 6/1995 str. 213), wspomagaj nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.

    5. Święta Magdaleno Zofio Barat, która wg objawień danych Fulli Horak przebywasz w Niebie w najwyższym z dostępnych duszom ludzkim kręgów, a mianowicie w Kręgu Miłości, czyli Kręgu Dziewiczym, wspomagaj nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.

    6. Święta Mario Magdaleno, Apostołko Apostołów, która wg orędzi danych Annie Argasińskiej złożyłaś największe wynagrodzenie z ludzkości (jak to można przeczytać na str. 260 książki Anny Argasińskiej „Jezus Miłosierny nawraca…”, Warszawa 2000), wspomagaj nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.

    7. Święci moi Patronowie: Pawle i Judo Tadeuszu, należący obaj do grona Apostołów, na których zbudowany jest Kościół Chrystusowy, wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.

    8. Święty Adamie Patriarcho, drugi mój Patronie od Chrztu, Prarodzicu ludzkości, o którym Biblia wypowiada pochwałę, że jesteś ponad wszystkimi żyjącymi stworzeniami (Syr 49,16), wspomagaj nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.

    9. Święty Augustynie z Hippony, jeden z czterech Wielkich Doktorów Zachodu i największy z Ojców Kościoła, oraz święty Ekspedycie, Męczenniku, który jak mi się zdaje najpomyślniej mnie wysłuchiwałeś, wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI. Amen.

 46. Anna EM pisze:

  Prosze o opieke i ochrone dla mnie i dla Moniki oraz zeby znalazlo sie dla nas miejsce w autokarze w wyjezdzie zorganizowanym na rekolekcje

 47. Basia pisze:

  Św.Michale – czuwaj nad Asią która dziś zostanie mamą, otocz swoją opieką dzieciątko i całą tą młodą rodzinę.Proszę też o przegnanie z życia mojego męża demona pijaństwa -on bez pomocy nie poradzi sobie i zginie.Błagam.Basia

 48. Jeremiasz pisze:

  Proszę w Bogu wiadomych intencjach o łaskę wyzdrowienia. Jezu ufam Tobie

 49. Małgorzata pisze:

  ŚW Michale Archaniele proszę Cię abyś obronił moją rodzinę, dopomógł nam w naszych zamierzeniach jeśli są zgodne z wolą naszego Pana, stawaj w naszej obronie

 50. romanm pisze:

  Św.Michale proszę o łaskę uzdrowienia i uwolnienia duchowego mojej rodziny i ochronę przed złym

 51. Lucyna pisze:

  Św.Michale,błagam Cię o uzdrowienie mojego syna Piotra i zdanie przez niego matury.Proszę Cię
  o uzdrowienie mnie z depresji.

 52. karo pisze:

  O pracę dla męża proszę, potrzebna od 1 sierpnia na gwałt, przeprowadzamy się, a mąż nie ma pracy jeszcze…

  • Anonim pisze:

   polecam telegram do sw jozefa!

  • Paweł pisze:

   KORONKA DO ANIOŁÓW STRÓŻÓW
   [Obietnica Pana dana 3 XII 1995 r. – Z czasopisma „Któż jak Bóg” 2(20) 96]:
   „Tym, którzy z wiarą i czcią będą pozdrawiać Aniołów Stróżów wszystkich ludzi, przez odmawianie tej koronki, uwielbiając Boga obecnego w nich – obiecuję rozlać pokój szczególny w kontaktach z ludźmi oraz posyłać Aniołów, Moje ukochane dzieci Nieba, aby ich oświecali, prowadzili do zbawienia i strzegli przed napaściami złych duchów.”

   Boże, wejrzyj ku wspomożeniu memu.
   Panie pospiesz ku ratunkowi memu.
   Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu…
   Ojcze nasz… Zdrowaś Maryjo… Wierzę w Boga…

   (Na dużych paciorkach różańca):
   Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu
   w Aniołach Stróżach wszystkich ludzi świata.

   (Na małych paciorkach różańca):
   Bądź uwielbiony, Boże,
   w Aniołach Stróżach wsztstkich ludzi świata.

   (Na zakończenie – 3 razy):
   Dla wstawiennictwa Aniołów Stróżów wszystkich ludzi świata,
   Panie nieba i ziemi, ulituj się nad nami i ulituj się nad światem.

   [Koronka ta znajduje się również na str. 57-58 książeczki „Kołaczcie a otworzą wam – NAJPIĘKNIEJSZE KORONKI”, którą wydało w roku 2004 Wydawnictwo eSPe z IMPRIMATUR Kurii Metropolitalnej w Krakowie nr 1444/2004 z dnia 17 czerwca 2004 r.]

   • Paweł pisze:

    Przepraszam, wpisałem tę Koronkę jako odpowiedź nie do tego wpisu, gdzie zamierzałem, ale może tutaj też się przyda.

 53. Zadowolona pisze:

  Św. Michale Archaniele proszę o pomoc w pogodzeniu się z pewną osobą.

 54. miciumpka pisze:

  Św. Michale Archaniele, proszę wyproś mi łaskę zdrowia

 55. magda pisze:

  Święty Michale wspomagaj nas w walce,uwolnij od mocy złego mojego męża, Ty wiesz jaką gehennę przechodzę, ratuj mnie proszę, mnie i moich bliskich.

  • Anonim pisze:

   Magda, jako żona jedno ciało z Twoim mężem najbardziej mozesz mu pomoc. przez gehenne jaką przechodzisz masz okazję zbliżyć sie do Boga i modlić za świetość męża…. uczyc milosierdzia, wybaczania i kochania jak ukochał Jezus swoich przesladowcow…

  • Paweł pisze:

   KORONKA DO ANIOŁÓW STRÓŻÓW
   [Obietnica Pana dana 3 XII 1995 r. – Z czasopisma „Któż jak Bóg” 2(20) 96]:
   „Tym, którzy z wiarą i czcią będą pozdrawiać Aniołów Stróżów wszystkich ludzi, przez odmawianie tej koronki, uwielbiając Boga obecnego w nich – obiecuję rozlać pokój szczególny w kontaktach z ludźmi oraz posyłać Aniołów, Moje ukochane dzieci Nieba, aby ich oświecali, prowadzili do zbawienia i strzegli przed napaściami złych duchów.”

   Boże, wejrzyj ku wspomożeniu memu.
   Panie pospiesz ku ratunkowi memu.
   Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu…
   Ojcze nasz… Zdrowaś Maryjo… Wierzę w Boga…

   (Na dużych paciorkach różańca):
   Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu
   w Aniołach Stróżach wszystkich ludzi świata.

   (Na małych paciorkach różańca):
   Bądź uwielbiony, Boże,
   w Aniołach Stróżach wsztstkich ludzi świata.

   (Na zakończenie – 3 razy):
   Dla wstawiennictwa Aniołów Stróżów wszystkich ludzi świata,
   Panie nieba i ziemi, ulituj się nad nami i ulituj się nad światem.

   [Koronka ta znajduje się również na str. 57-58 książeczki „Kołaczcie a otworzą wam – NAJPIĘKNIEJSZE KORONKI”, którą wydało w roku 2004 Wydawnictwo eSPe z IMPRIMATUR Kurii Metropolitalnej w Krakowie nr 1444/2004 z dnia 17 czerwca 2004 r.]

 56. mama adopcyjna pisze:

  Dziekuje Panu Bogu za te strone i wszystkich, ktorzy zamieszczaja tu cenne informacje, madre rady, piekne modlitwy, dajace do myslenia swiadectwa, oraz za tych, ktorzy to wszystko omadlaja. Prosze za wszystkich, ktorzy zamieszczaja tu swoje intencje, a takze w moich – Panu Bogu wiadomych. Pozdrawiam serdecznie cala Wowitowa Rodzine, z Panem Bogiem!

 57. Józef pisze:

  O daję Panu Bogu całą moją rodzinę i siebie samego. I proszę Św. Michała Archanioła o obronę od złych rzeczy widzialnych i niewidzialnych.Pozdrawiam serdecznie cala Wowitowa Rodzinę, z Panem Bogiem.

 58. Danuta pisze:

  Święty Michale Archaniele wez proszę o swoją opiekę moją rodzinę, Ty widzisz całe to zło, które nas nęka.Proszę broń i strzeż nas ,wypraszaj u Pana naszego wszystkie łaski potrzebne dla każdego w mojej rodzinie.Dziękuję Ci już teraz i błogosławię Cię.

 59. Sebro pisze:

  Św. Michale wstaw się za Kasią i wyjednaj jej łaskę uzdrowienia oraz za dzieciątkiem Ani. Proszę też o nawrócenie mojego ojca Andrzeja i ojca chrzestnego Stanisława.
  Któż jak Bóg!

 60. Adminka pisze:

  Mam dziwną może dla Was prośbę – westchnijcie za mnie proszę, bo od rana mam „dziwne boleści” a o 15-00 Adoracja, potem Różaniec św., Msza św o uwolnienie i wieczorem późnym powitanie w mojej parafii (dziś w parafii, gdzie aż dwóch moich kolegów tam posługuje- jeden jest proboszczem, drugi wikariuszem)
  Od rana mam wszelkie boleści (brzuch, kręgosłup, zawroty głowy i takie tam), ktoś nie chce abym poszła na te modlitwy 😦

  • Elizeusz pisze:

   Adminko! We wszystkim, co cię spotkało od dzisiejszego ranka, upatruj miłości i woli Pana dla Siebie. Te jak to nazywasz „dziwne boleści” są darem Pana dla Ciebie. Czy tylko są Tobie dane po to, byś nie wzięła udziału w tym wszystkim o czym piszesz? Jeśli mogę coś powiedzieć jeszcze, to zechciej (nie wiem, może to zrobiłaś?) za te cierpienia podziękować temu Komuś czyli Panu, złącz je z Jego zbawczymi cierpieniami i ofiaruj za (jak to często czyniła i o czym pisała w swym „Dz-czku” św. s. Faustyna) np. za osoby chore duchowo w Twojej parafii, by ofiarować je za ich nawrócenie czy też by wyprosić ich obecność na tej Mszy Św. o uwolnienie od…, by mogli doznać duchowego uzdrowienia…

 61. magda pisze:

  JA NIE CHCĘ JUŻ ŻYĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  CZARA GORYCZY SIĘ PRZEPEŁNIŁA ! JUŻ DŁUŻEJ TEGO WSZYSTKIEGO NIE UNIOSĘ!!!!!!!!!!!!!!!

  • mama adopcyjna pisze:

   O rany! Trzymaj sie kobieto! Na pewno kto juz Cie tu przeczytal to szturmuje Niebo, wiec spodziewaj sie Zastrzyku Łask z Góry, a Ty tylko wytrzymaj jeszcze odrobine! Wiadomo, ze czlowiek o wlasnych silach rady nie da, ale z Panem Bogiem to i gory bedzie przenosil. Ja tez czasem pod naporem zyciowych problemow mam taki stan jak Ty teraz, szczerze mowiac ostatnio akurat wczoraj, ale zawsze wtedy robie wrecz „awanture” Panu Bogu i On sie nie obraza, wrecz przeciwnie – wyglada na to (z mojego doswiadczenia), ze cieszy sie, ze jest traktowany jak zywa i bliska Osoba i zawsze zapala mi wtedy jakies swiatelko w tunelu. Na pewno i Tobie sie lada chwila zaswieci!

  • Mobi pisze:

   wytrzymaj. Nie daj sie szatanowi doprowadzic do potepienia!. mialem podobnie i Bóg mnie uratowal. Pamietaj ze zycie wieczne w radosci nieskonczonej jest o wiele wieksze niz tortury na tym swiecie. Pros Boga, bo tylko on wyprowadza z beznadzieji!.

  • Elizeusz pisze:

   Witaj Magdo! Nie znam Twojej sytuacji życiowej, ale z tego co piszesz przeżywasz bardzo trudne chwile, krzyż Twojego doświadczenia dany Ci przez Pana z miłości do Ciebie, przygniata Cię, aż do myśli o… Pomodlę się dzisiaj za Ciebie, w Twojej sprawie w Koronce do Miłosierdzia Bożego. Jeśli będziesz w stanie, to posłuchaj co mówi przymuszony mocą Bożą w czasie egzorcyzmów, jeden z upadłych aniołów, demon z chóruTronów (Kol 1,16d):
   …trzeba cierpieć zastępczo — wynagradzające za innych… To zostało zapomniane, że wszyscy stanowicie Mistyczne Ciało Chrystusa i że wszyscy powinniście cierpieć, wynagradzać jeden za drugiego. Współdziałanie, współodkupienie z męką, życiem, z Odkupieniem Chrystusa musi trwać dalej, trwać aż do skończenia świata. Trzeba cierpieć jeden za drugiego i ofiarować cierpienie w Imię Krzyża Chrystusowego i Męki Chrystusowej, w zjednoczeniu z tymi cierpieniami. I w zjednoczeniu z cierpieniami Matki Bożej trzeba cierpieć, być złączonym z Jej wyrzeczeniami życia, swoje cierpienie łączyć z tymi strasznymi cierpieniami Chrystusa na krzyżu, z cierpieniami na Górze Oliwnej. Były one straszniejsze aniżeli ludzie myślą. Musiał On cierpieć za was ludzi, ponieważ inaczej nie zostalibyście odkupieni… wy musicie Go naśladować. Te cierpienia mają największą wartość, te cierpienia, te ciemności, to straszne opuszczenie, kiedy się myśli, że wszystko stracone i trzeba sobie odebrać życie. Cierpienie, w którym komuś się zdaje, że wszystko stracone, kiedy się czuje, że zostało się przez Boga opuszczonym i myśli się, że jest to ostatni krzyk, że czuje się ostatnim z ludzi… właśnie wtedy wyciąga Bóg swą pomocną rękę. Te cierpienia, te straszne cierpienia, te ciemne cierpienia są jednym z tych najwartościowszych, jakie istnieją. Większość z ludzi o tym nie wie i to jest nasz triumf.
   Wielu, a nawet większość odbiera sobie wtedy życie, kiedy myślą, że zostali opuszczeni przez Boga i są ostatnimi z ludzi, gdy jest już tak ciemno. Bóg jest jednak blisko nich, ale oni Go już nie odczuwają. Bóg jest jeszcze i wtedy, tylko tak, jak gdyby Go nie było. W tym momencie nie odczuwają Go przy sobie naprawdę. A pomimo to muszą naśladować w cierpieniach Chrystusa w głównej mierze ci, których On powołał do wielu cierpień. …
   Są teraz na świecie b. ciężkie krzyże. Krzyży tych często nie można prawie unieść. Krzyże, które są namacalne jak: rak, zniekształcenie, lub inne ułomności, to można łatwiej unieść aniżeli straszne ciemności duchowe, albo biedy, które teraz musi nieść b. wielu ludzi. Ona, Ta z Góry (wskazuje w górę) każe powiedzieć, jak to już powiedziała przez pewną obdarzoną łaskami duszę: ześlę swym dzieciom cierpienia, cierpienia ciężkie i głębokie jak morze! Ludzie, którzy te straszne krzyże będą nieśli – niektórzy zostaną wybrani do tego – nie powinni się załamać. Ona chce (wskazuje ręką do góry) wszystkim tym niosącym te krzyże powiedzieć: Wytrwajcie i nie poddawajcie się! W krzyżu jest zbawienie, w krzyżu jest zwycięstwo. Krzyż jest mocniejszy od wojny!

  • Elizeusz pisze:

   Dodałbym jeszcze tylko, że Pan z Zazdrosnej Swej Miłości do Twojego męża, by go wyrwać z mocy złego poprzez Twoje cierpienie i udrękę podaje Ci, Magdo do wypicia coś/kilka kropel z Jego kielicha męki, który dla naszego odkupienia przyjął i wypił aż do samego dna z jego odmętami z woli i Ręki Boga Ojca.

  • Kasia pisze:

   Magdo,nie załamuj się,wytrwaj,wołaj do Boga,do Maryi- jeśli możesz wyjedż na spotkanie modlitewne,na rozmowę z księdzem egzorcystą,z psychologiem,szukaj pomocy także u ludzi.Ktoś tu kiedyś napisał,że Bóg wymaga od nas abyśmy oddali Mu wszystko,tak jakby nic od nas nie zalezało i działali tak, jakby wszystko zależało tylko od nas.Jesteś ukochaną córką Boga,bo Bóg zawsze jest najbliżej tych,którzy cierpią najbardziej,ale On czasem potrzebuje też naszego działania,zmiany naszego sposobu myślenia.U mnie było tak,że dopóki płakałam,prosiłam i tłumaczyłam nic sie nie zmieniało.Dopiero,gdy wyszłam po pomoc do kompetentnych i życzliwych mi ludzi,przestałam ukrywać,co dzieje się w domu,poruszyłam niebo i ziemię powoli wszystko zaczęło się zmieniać i układać,działy się codzienne,małe cuda,które czasem trudno zrozumieć.Mąż dalej ma problem z alkoholem,jak również z wiarą,ale sytuacja zmieniła się diametralnie.Ciagle modlę się o jego nawrócenie.Pamietam jak wrócił pijany do domu,a ja w tym czasie,gdy go nie było brałam udział w spotkaniu modlitewnym przez internet,modliłam się za niego i tych,z którymi przebywał.Gdy wrócił ledwo trzymając się na nogach zamiast awantury wyznawał mi,że jestem jego jedyną podporą i ratunkiem,a po chwili powiedział cos takiego:”ale dlaczego przychodzą mi takie złe mysli do głowy”.Modliłam się wtedy w myślach przez cały czas:”Kocham Cię Jezu,ufam Tobie Jezu..” i te modlitwy odganiały te złe myśli.Tak samo ty jesteś może jedynym ratunkiem dla twojego męża przed wiecznym potępieniem,ale musisz cos zmienić w swoim działaniu.Te traumy ,które przechodzisz bardzo juz nadwyrężyły twoją psychikę-potrzebujesz pomocy innych.Ze swej strony obiecuję modlitwę.Przypominaj się częściej na tej str.żeby modlitwą objęło cię jak najwięcej osób.Dołącz może do Nowenny Pompejańskiej.
   Jezu Chryste Synu Boga Żywego ulituj się nad nami!
   Maryjo chroń dzieci swoje!

   • wobroniewiary pisze:

    Dziś było kazanie o Tobie … Magdo Oddaj wszystko Jezusowi, uczep się św. Michała i św. Pio., a Pan da Ci siły do niesienia krzyża, wiem co pisze, bo mam chyba jeszcze gorzej niż Ty…

  • Elizeusz pisze:

   Wybacz i pozwól Magdo, że jeszcze coś powiem, by podnieść Cię na duchu i odnieść się do Twoich słów/krzyku: …Ja nie chcę już żyć…
   Twoja dzisiejsza sytuacja/doświadczenie życiowe podobna jest do opisanego w 3-im rozdz. Księgi Tobiasza doświadczenia starszego Tobiasza i Sary, którzy w swoim utrapieniu wołali w modlitwie do Pana wylewając przez nim swoje serce (Lm 3,18n), by zabrał ich z tego świata, bo też nie chcieli już żyć! (Tb 3,6.10.13). Pan wysłuchał ich modlitwy i posłał Archanioła Rafała, by uleczył Tobiasza ze ślepoty i Sarę uwolnić od demona Asmodeusza (3,16n).
   Jak Pan wysłuchał modlitwy Tobiasza i Sary, tak też i wysłuchuje naszych modlitw, bo jest Ten Sam/Tym samym Bogiem ‚wczoraj, dziś i jutro/na wieki’ (Hbr 13,8).
   Tj. nadzieją i lekcją dla wszystkich Jego wiernych, którzy stoją w obliczu życiowych trudnych problemów w życiu. To nam Pan powiedział/Po to, to zostało zapisane w Piśmie Świętym, aby wołać do Niego, by otrzymać stosowną pomoc (Ps 46,2). Kiedy jesteśmy z dopustu Bożego testowani w wierze od wszelkich złych demonów, wtedy tj. sygnałem by zwrócić się w pokornej modlitwie do Pana, aby On wysłał i Tobie, Magdo swojego anioła na pomoc i ochronę. Kiedy ludzie mają wiarę w to, że Pan Jezus może im pomóc, to mogą przenieść góry, otrzymają pomoc w rozwiązaniu udręki swoich problemów (zob. Mk 11,22-25). Wielce pocieszającym jest wiedzieć, że Pan jest zawsze po naszej/Twojej stronie i gotowy jest pomóc w przedstawianych Mu naszych potrzebach. Bo kocha nas wszystkich i wie, o tych naszych/Twoich potrzebach/sprawach, zanim jeszcze Go o nie prosimy. Więc nie zwlekajmy w przedstawianiu Panu naszych spraw i oczekujmy z wiarą w Jego do nas miłość i pomoc (Mt 21,22). Amen.

 62. PPPP pisze:

  Proszę o modlitwę we wszystkich moich intencjach oraz za zmarłych z mojej rodziny aby doszli do nieba przez miłosierdzie Boga. dziękuję

 63. Teresa pisze:

  Święty Michale Archaniele, proszę, uwolnij naszego syna, nas – jego rodziców i babcię od wszelkiego zła, które nas dręczy. Święty Michale módl się za nami. Amen

 64. Teresa pisze:

  Święty Michale Archaniele, proszę, uwolnij „Adminkę” od wszelkich dolegliwości, które Ją dziś męczą, doprowadź Ją zdrową na uroczystości. Któż jak Bóg. Amen

 65. Jarek pisze:

  Święty Michale Archaniele wstaw sie za naszą rodziną u Ojca Niebieskiego…

 66. maciej pisze:

  Sw Michale prosze cie o uwolnie od wplywow diabelskich i klatw wypowiedzianych . Pokornie prosze tez o ponoc w walce z nalogiem . Za Twoim posrednictwem polecam sie milosierdziu Bozemu w raz z rodzina i wszystkim co posiadam. Obieram Cie za szczegolnego obronce a w godzine smierci wstaw sie za mna i rodzina u Pana. Pomoz wiernie sluzyc Bogu.

 67. Potr pisze:

  PROSZĘ ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA ORAZ O MSZĘ ŚW. W INTENCJ: O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE, OCHRONĘ PRZED BEZDOMNOŚCIĄ, PRACĘ I NOWE ZLECENIA DLA FIRMY MARTELSAN ORAZ O ZDROWIEI ŚWIĘTOŚĆ DLA MOJEJ CÓRKI MARTY.

 68. Barbara pisze:

  Św.Michale Archaniele Twojemu wstawiennictwu powierzam mojego syna Patryka,jego żonę Małgorzatę,Franusia i mnie Barbarę oraz całą rodzinę o uzdrowienie duchowe , fizyczne i opiekę przed wszelkim złem.

 69. Marcin pisze:

  Św.Michale Archaniele Twojemu wstawiennictwu powierzam siebie i moich rodziców uproś uzdrowienie fizyczne i psychiczne dla mnie proszę o uwolnienie moich rodziców z nałogu nikotynowego i o poprawę ich stanu zdrowia i samopoczucia Chroń nas Święty Michale Archaniele przed złem

 70. olga pisze:

  Św. Michale Archaniele Twojemu wstawiennictwu powierzam całą moją rodzinę, uwolnij nas od ataków złego ducha, napełnij nasz dom miłością Ducha Świętego i wstaw się za nami aby nasza wiara była pełna Bożego Błogosławieństwa. Przez Maryję Zawsze Dziewicę i Jezusa Pana Naszego.

 71. robb pisze:

  może to mało ważne ale jak Święty Michale Archaniele znajdziesz czas to wstaw się za mnie u Pana Boga i tak delikatnie poproś Go że jak zechce to niech uzdrowi mnie z nerwicy.

 72. PAulina pisze:

  Święty Michale
  Proszę Cię o wiarę dla mnie. Uproś u Boga Najwyższego błogosławieństwo dla mojego ukochanego męża i dzieci.

 73. DanutaR pisze:

  Święty Michale Archaniele, bądź pozdrowiony!!! Na pewno znasz mnie i wszystkie problemy mojej rodziny bo codziennie wzywam Twojej pomocy i obrony. Dzisiaj szczególnie proszę Ciebie wraz z św. Janem Chrzcicielem o cud uzdrowienia, o wytrwałość w chorobie i złączenie się z Krzyżem Pana dla Danusi K. w dniu Jej Imienin. Ponadto proszę o potrzebne zdrowie, ulgę w cierpieniu i ew. skrócenie cierpień dla Anny, Heleny, Krystyny, Haliny, Genowefy, Marii, Jadwigi, Małgorzaty oraz o uwolnienie z wszelkich zniewoleń i uzależnień (min. od internetu, gier komputerowych, telewizji i innych) dla Danuty, Luizy, Patryka, Dominika, Laury, Zbigniewa, Kamila, Daniela. Któż jak Bóg!!!

 74. Adminka pisze:

  Poprosiłam Was o modlitwę bo dziwne bóle głowy, brzucha a za chwilę wychodzę.
  U Pana Boga nie ma przypadków – dosłownie 5 min temu przyszedł listonosz i przyniósł mi przesyłkę z Niemiec od Irci a tam m.in. różaniec św. z Ziemi Świętej oraz nard
  A co czytamy o nardzie?

  Dawniej olejek nardowy był używany jako perfumy lub lekarstwo. Obecnie znajduje zastosowanie głównie jako lekarstwo
  (…) Jako lekarstwo nard w medycynie ludowej w Indiach stosowany jest przy kołataniu serca, bólach głowy, drżeniu i drgawkach, jest stosowany w medycynie naturalnej do zwalczania bólu w klatce piersiowej i brzuchu

  U PANA BOGA NIE MA PRZYPADKÓW.
  Za chwilę wychodzę na modlitwy, odmówię Koronkę do Bożego Miłosierdzia i Różaniec św. na nowym różańcu
  Ircia, dziękuję Ci za wszelkie dobro od Ciebie. Dwa lata temu nie widziałam szans na życie (sens tak ale nie szansę) Dziękuję i proszę o łaski dla Ciebie i Twojej rodziny

 75. Aleksandra pisze:

  ŚWIĘTY MICHALE ARCHANIELE MIŁOSIERDZIU BOŻEMU POLECAM ZA TWOIM WSTAWIENNICTWEM I ZAWIERZAM CAŁĄ MOJĄ RODZINĘ, PROSZĘ O UZDROWIENIE DUCHOWE I FIZYCZNE MOJEJ RODZINY I OPIEKĘ PRZED WSZELKIM ZŁEM

 76. Mariusz Wróblewski pisze:

  Święty Michale Archaniele pomóż w uzdrowieniu mojego brata Grzegorza z jego uzależnienia i lęków, a także chorób fizycznych, wyroś proszę te dobrodziejstwa u Pana Boga.

 77. Anna pisze:

  Święty Michale proszę o opiekę aby operacja moja wyznaczona na 8 lipca udała się. Proszę uproś wszelkie potrzebne łaski dla mojej poranionej zdradą męża rodziny. Spraw aby słowa męża o zmianie nie były puste i aby stał się dobrym mężem i ojcem. Niech kobieta która chciała zniszczyć nasz sakrament pozna kogoś wolnego kto ją pokocha i niech nasze małżeństwo odrodzi się i trwa aż do śmierci.

 78. rohaneques pisze:

  Proszę Cię święty Michale Archaniele o wstawiennictwo u Boga, stałą opiekę i uwolnienie od długów, z którymi sam nie potrafię już dać sobie rady.

 79. Anna EM pisze:

  Proszę o rozwiązanie moich problemów finansowych i o uwolnienie mnie od nieprzebaczenia, abym potrafiła okazać miłosierdzie P.O. , i żeby Monika dobrze się uczyła w nowej szkole i nie miała problemów w klasie.

 80. krupa wladyslawa pisze:

  SWIETY MICHALE ARCHANIELE POLECAM ZA TWOIM WSTAWIENNICTWEM I ZAWIERZAM MOJE DZIECI I WNUKI PROSZOC O UZDROWIENIE DUCHOWE I BRON NAS OD ZLA

 81. Sylwia pisze:

  Święty Michale Archaniele proszę Cię o uwolnienie mnie od złości i naucz mnie cierpliwości . Proszę opiekuj się moją rodziną !

 82. BARBARA MARIA pisze:

  Święty Michale Archaniele proszę o uzdrowienie fizyczne i duchowe mojej rodziny.Proszę o opiekę nad moim synem Mariuszem, który 27,06,2015r przyjmuje sakrament małżeństwa.

 83. Ulcia pisze:

  Święty Michale Archaniele proszę Cie o opiekę i ochronę przed złem dla mnie , mojej rodziny i rodzeństwa, przyjdź z pomocą do mojej pracy i uwolnij wszystkich od wszelkiego zła, pychy i egoizmu. Proszę o uwolnienie z przekleństw i złorzeczeń mojego starszego syna.Nasz obrońco i opiekunie uwolnij nas od pokus szatańskich. czuwaj nad nami w każdej chwili życia, abyśmy zawsze razem z Tobą mogli wołać Któż jak Bóg.

 84. Anna pisze:

  Sw Michale Archaniele czuwaj nad miom miastem przyjdz ze swoim wojskiem na pomoc w dniu 27 czerwca wszyscy laczymy sie z Toba Pomoz nam KTOZ JAK BOG

 85. wobroniewiary pisze:

  Dałam kilka fotek we wpisie i znikam na dalsze modlitwy 😉

 86. iwa pisze:

  ŚWIĘTY MICHALE ARCHANIELE TWOJEMU WSTAWIENNICTWU ZAWIERZAM MOJĄ RODZINĘ,PROSZĘ O UZDROWIENIE DUCHOWE I FIZYCZNE MOJEJ RODZINY

 87. Wiesław Migas pisze:

  Patronie mój Kochany Święty Michale Archaniele, bądź pozdrowiony!!! Ja twój Trzciel Wiesław paralityk od wielu lat, proszę do pomóż mi przyjąć Twój Szkaplerz, na którego czekam z utęsknieniem. Oddaje Ci wszystkie problemy moje i całej rodziny wzywam Twojego wstawiennictwa, pomocy i obrony codziennie. Dzisiaj szczególnie proszę Ciebie wraz z św. Janem Chrzcicielem o cud uzdrowienia, żony z raka, mnie z paraliżu o wytrwałość w chorobie i złączenie się z Krzyżem Pana. Proszę dla Ryszarda o zakończenie pomyślne sprawy w sądzie.Uzdrowienie Małgorzaty duchowe i fizyczne oraz o uwolnienie z wszelkich zniewoleń i uzależnień (min. od internetu, gier komputerowych, telewizji ) dla Gracjana, Emilki, Hani, Aurelii, Heli. Któż jak Bóg!!! Amen.

 88. Maggie pisze:

  Swiety Michale Archaniele wez w Swa opiekę i bron Adminow WOWIT i ich rodziny i osoby im bliskie – niech zdrowie ducha i ciała im dopisuje, i wszelkie zlo niech sie ich NIE ima.

 89. Lucyna pisze:

  Proszę Cię Święty Michale uproś łaskę znalezienia dobrego lekarza dla Piotra.

 90. Maggie pisze:

  Swiety Michale Archaniele wez w opiekę panią Stasie, bron przed złem i przeciwnosciami na jej drodze. Niech jej powrot do kraju przejdzie bez klopotow i niech tam bedzie pod Twoja opieka, aby sie jej nie czepialo zadne zlo.

 91. Maggie pisze:

  Święty Archaniele Michale, przepraszam za grzechy i dziekuje Tobie proszac o opiekę i obrone i kierownictwo, nie tylko dla siebie ale i dla tych z ktorymi w jakikolwiek sposob jestem zwiazana – abyśmy osiągnęli szczesliwosc wieczna w przyszłym swiecie.
  Swiety Michale niech Polska bedzie znow bastionem Chrześcijaństwa, w ktorym Chrystus króluje niepodzielnie.

 92. Mahejo pisze:

  Święty Michale Archaniele, zawierzam Ci moją córkę Weronikę.

 93. Michał pisze:

  Święty Michale Archaniele proszę o duchowe i fizyczne uzdrowienie dla Martyny.
  Proszę również o tę łaskę dla siebie.

 94. anna pisze:

  Św.Michale Archaniele Tobie powierzam moje dzieci,pomóż im się uwolnić od złego,

 95. aneta pisze:

  czy moglabym zlozyc prosbe o zdrowie dla mojego meza I dla mnie oraz o laske rodzicielstwa? dziekuje z calego serca.

 96. Gabriela K pisze:

  ŚWIĘTY MICHALE ARCHANIELE TWOJEMU WSTAWIENNICTWU ZAWIERZAM MOJĄ RODZINĘ ORAZ PROSZĘ O UZDROWIENIE DUCHOWE I FIZYCZNE

 97. Janina pisze:

  SW.Michale Archaniele proszę o opiekę nade mną i cała moją rodziną.Proszę o przymnożenie wiary i nawrócenie moich dzieci.Proszę wstawiaj się u Boga Proszę też o uwolnienie,uzdrowienie Andrzeja i siły dla żony Moniki i rodziców Andrzeja.

 98. Elżbieta pisze:

  Św.Michale Archaniele uwolnij moją rodzinę od wszelkiego zła i proszę o zdrowie duszy ciała i umysłu i uwolnij od wszelkich przekleństw.Przeproś Jezusa i Maryję za moje grzechy.Proszę oczyść moje myśli.Błagam.

 99. Asia pisze:

  Św. Michale proszę dopomóż uwolnić od złego męża i proszę chroń moją rodzinę od złego

 100. Monika pisze:

  Swiety Michale Archaniele , zawierzam i oddaje Tobie mojego syna , siebie i wszystkie osoby , ktore mam w sercu.

 101. Halina pisze:

  ßw Michale prosze ´ o laske ochrony przed wszelkim zlem dla moich dzieci oraz Marcina i Marty,prowadzenie i rade we wszystch sprawach oraz uzdrowienie oczu

 102. Marian pisze:

  Święty Michale Archaniele, chroń i wspomagaj moich najbliższych, tych których mam w sercu oraz kochanego ksiedza Janusza Netczuka..

 103. m pisze:

  Swiety Michale Archaniele zawierzam Ci siebie i moją rodzinę. proszę dopomóż nam

 104. DANUTA pisze:

  SWIETY MICHALE ARCHANIELE WYPROS U PANA BOGA LASKE DLA MATEUSZA I KAROLINY UWOLNIENIA OD WSZELKICH ZLYCH DUCHOW KLATW ;MAGI ;CZAROW: PIERSCIENIA ATLANTOW: BIOENERGOTERAPI ; LANIA WOSKU I WROZB ; HOMEOPATI ; SPRAW BY ZA TWOIM WSTAWIENNICTWEM ZLE DUCHY OPUSCILY MOJE DZIECI I NASZ DOM–SPRAW BYSMY ZOSTALI UZDROWIENI I CHRON NAS ZAWSZE OD ZLEGO DUCHA I DZIALAN SZATANA.

 105. megi pisze:

  Sw. Michale Archaniele Twej opiece powierzam moją rodzinę i wszystkie nasze sprawy.

 106. Janina pisze:

  Święty Michale Archaniele Twojemu wstawiennictwu polecam moją rodzinę.Proszę o uzdrowienie duchowe i fizyczne mojej rodziny.

 107. Rafał pisze:

  Św Michale Archaniele, proszę o uzdrowienie i uwolnienie dla mojego synka Filipka oraz dla mojego brata Mirosława.

 108. ira pisze:

  Swiety Michale Archaniele wypros u Pana Boga laske zdrowia dla mnie

 109. ola pisze:

  Michale Archaniele przyjacielu mój kochany! Proszę Cię zwalcz zło, które rozbiło nasze sakramentalne małżeństwo! Strzeż i ochraniaj nasze dusze, serca, mysli, uczucia byśmy nie wpadli w szpony złego! Polecam Ci siebie, mojego męża i moje dzieci!

 110. Rena pisze:

  Sw Michale Archaniele prosze wstaw sie o łaske nawrócenia mojej siostry J. i jej rodziny, ochraniaj ich i przyprowadż spowrotem do Pana Boga; a mnie prowadż bezpecznie aż do tronu Boga! Dziękuje ci bardzo za twoją wielką dotychczasową pomoc!

 111. wobroniewiary pisze:

  POTRZEBNA modlitwa! W kościele w Iłży doszło do profanacji!
  Potrzebna modlitwa! W Iłży (koło Radomia) doszło do profanacji Kościoła! Sprawcy namalowali odwrócone krzyże na ścianach, na obrazach w dwóch ołtarzach, a obraz z trzeciego ołtarza zrzucili i podarli.

  Kościół MB Śnieżnej w Iłży koło Radomia znajduje się na starym miejscowym cmentarzu. Choć użytkowany jest dwa razy w roku, to według informacji ks. proboszcza Stanisława Stysia, jest odwiedzany każdego tygodnia.

  Podczas dzisiejszej wizyty, proboszcz odkrył ślady włamania, a we wnętrzu zobaczył namalowane na ścianach czarne odwrócone krzyże, pentagramy i zdemolowane wnętrze. Sprawcy namalowali symbole satanistyczne na ścianach, a także na obrazach w dwóch ołtarzach, a obraz z trzeciego ołtarza zrzucili i podarli. W czasie demolowania wnętrza posługiwali się łopatą i widłami, które pozostawili we wnętrzu, oparte przy wejściu do bocznej kaplicy.

  Policja prowadziła czynności operacyjne przez kilka godzin.

  Wydaje się, że symbolika satanistyczna może sugerować sprawców. Być może była to dewastacja z użyciem takich znaków. Natomiast zdumiewają świece, których użyto. Jak mówi kościelny, były znacznie mniej wypalone niż to widać obecnie. Pytania budzi także figura Matki Bożej ustawiona przez sprawców na głównym ołtarzu i postawiony obok przenośny konfesjonał.

  – Rozmawiałem z bp. Henrykiem Tomasikiem i ustaliliśmy, że w najbliższą niedzielę w kościołach dekanatu będą śpiewane przebłagalne suplikacje. Natomiast w sobotę 4 lipca o 20.00 zostanie odprawiona w kościele MB Śnieżnej Msza św., będziemy śpiewać suplikacje, a na koniec odbędzie się Apel Jasnogórski – informuje proboszcz.
  Źródło: http://www.fronda.pl/a/potrzebna-modlitwa-w-kosciele-w-ilzy-doszlo-do-profanacji,53178.html

 112. Maria pisze:

  Sw.Michale Archaniele polecam Twojemu wsawiennnictwu u Boga uzdrowienie duchowe i fizyczne dla mnie,Patryka,Kamila i calej rodziny.Chron nas od zlego.

 113. ola pisze:

  Michale Archaniele! Proszę Cię o pomoc w ratowaniu małżeństwa w glebokim kryzysie: Ani i jej męża!

 114. Agnieszka pisze:

  Święty Michale Archaniele Obrońco Wiary i Kościoła, proszę Cię o uzdrowienie umysłów, serc i dusz wszystkich członków mojej rodziny, abyśmy się zjednoczyli w Miłości Chrystusowej. Nadto oddaję Ci wszystkie rany mojego serca i proszę o łaskę uzdrowienia, abym z odwagą wypełniała Św. Wolę Ojca Niebieskiego. Chroń nas o złego i zaprowadź do Żywota Wiecznego. Amen.

 115. ola pisze:

  Michale Archaniele! Twojej opiece polecam Jole H. z którą mój mąż cudzolozy i opuścił mnie i nasze dzieci. Strzeż jej duszy, ciała, myśli, uczuć. Uzdrow ją aby mogła uwolnić się od ciężkiego grzechu i odstąpić Milisierdzia Bożego i Zbawienia!

 116. ola pisze:

  ŚWIĘTY MICHALE ARCHANIELE! Twojej opiece polecam Jole H.L. Uzdrow jej duszę i ciało aby mogła uwolnić się od ciężkiego grzechu! Proszę wstawiaj się u Boga aby mogła dostąpić Miłosierdzia i Zbawienia!

 117. Dorota pisze:

  Sw.Michale Archaniele prosze ratuj moja rodzine mojego meza corke syna ratuj nas wszystkich

 118. Elżbieta Maria pisze:

  Swięty Michale Archaniele wstaw się o łaskę uzdrowienia duchowego i cielesnego dla całej mojej rodziny, o łaskę poznania Miłości Bożej, o łaskę przebaczenia i pogłębiania wiary, oraz abyśmy na czas zdążyli wrócić do ojczyzny. Proszę też o łaskę odważnego dawania świadectwa o obecności Boga w życiu moim i moich bliskich o tak wielu otrzymanych już łaskach i abym mogła wypełniać Wolę Bożą.
  Swięty Michale Archaniele wraz ze Swiętymi Archaniołami Gabrielem i Rafałem oraz ze Wszystkimi Świętymi Aniołami wspomagaj nas!

 119. Lucyna pisze:

  Święty Michale Archaniele, Tobie oddaję pod opiekę moją córkę i jej rodzinę. Strzeż ich wiary i wzajemnej miłości.

 120. Anna pisze:

  Swiety Michale Archaniele prosze o laske wiary dla mnie i meza,o uzdrowienie duszy i ciala, o jednosc w rodzinie

 121. andrzej pisze:

  Święty Michale Archaniele Twojej opiece polecam naszego syna Michała.Prosze nie opuszczaj mojej całej rodziny

 122. Ewa pisze:

  Swiety Michale Archaniele ,polecam Twej opiece cala moja rodzine.Proszevo uwolnienia z nalogow,zniewolen w mojem rodzinie.
  KTOZ JAK BOG!♥

 123. Marta pisze:

  Święty Michale Archaniele proszę Cię o uwolnienie Macieja, Mariusza i Kazimierza z nałogu alkoholizmu oraz o uzdrowienie duszy i ciała dla mojej rodziny.

 124. Kasia pisze:

  Święty Michale Archaniele oddaję pod Twoją opiekę męża,dzieci,nasze rodziny i wszystkich,których spotykamy oraz, za których się modlimy,-chroń nas i strzeż nas,a szczególnie proszę o twoją pomoc i ochronę dla Magdy i jej rodziny.Dziękuję Ci Św.Michale Archaniele.

 125. Karolina pisze:

  Šw.Michale Archaniele Twojej opiece polecam cala moja rodzine,znajomych.Proszę o uzdrowienie duszy I ciała wszystkich moich bliskich ,mojego.Chroń od wszelkiego złego,szatana I innych złych duchów.Błagam oczyšć moje myšli I proszę o zdrowie dla mojej mamy, a takze łaskę przebaczania I umocnienia naszej wiary Któż jak Bóg!

 126. Flora pisze:

  Swiety Michale Archaniele,chron nasze rodziny,cudowny nasz Opiekunie.Polecam Twojemu wstawiennictwu wszystkich drogich memu sercu,szczegolnie moich synow.Prosze o uzdrowienie I uwonienie od wszelkiego zlego ich dusze I ciala.

 127. Anna Solecka pisze:

  ,Święty Michale Archaniele,pod twoją opiekę oddaję ci syna Adama,prosząc o wstawiennictwo zerwania z grzechem,uzdrowienie ciała i duszy,oraz łaskę nawrócenia,a także

  o zerwanie toksycznej znajomości,dziękuję ci ,że mnie wysłuchujesz oraz za dotychczasową pomoc.KTÓŻ JAK BÓG! AMEN

  • AnnaMaria pisze:

   Śwęty MICHALE Archaniele,twojej opiece zawierzam całą moją rodzinę,broń nas i chroń nas.Któż jak Bóg.Amen

 128. Krystyna P pisze:

  Święty Michale Archaniele powierzm opiece Twojej siebie moją rodzinę parafię i miejscowość w której mieszkam strzeż nas przed złem wspomagaj w chwilach słabości wyjednaj dla nas łaskę nawrócenia i wzrostu wiary uzdrów tych którzy potrzebują uzdrowienia duszy serca i umysłu
  skrusz serca zatwardziałe ożyw miłością Ducha Swiętego moją rodzinę i parafię prowadź nas bezpiecznie do tronu Boga.KTÓŻ JAK BÓG.

 129. tomciol31 pisze:

  Swiety Michale Archaniele polecam Ci cala moja najblizsza rodzine.Wypraszaj łaski dla nich potrzebne w trwaniu przy Bogu. Przegon wszelkie zlo ktore krazy i przeszkadza w czynieniu im dobra.Polecam rowniez siebie samego.Aby Bog umocnil moja wiare w tego co Okazal nam milosierdzie!!!. Chwała Panu.

 130. Aneta pisze:

  Święty Michale Archaniele, proszę o łaskę pracy i w tych wszystkich intencjach znanych Panu Bogu. Amen

 131. Swiety MIchale Archaniele, moj Patronie, prosze Cie o nawrocenie moich dzieci i o to o co prosze w moich modlitwach.

 132. Sw Michale Archaniele wyproś mi u Pana Jezua nawrócenie moich dzieci i uratowanie małżeństwa Edyty i Grzegorza.

 133. Joanna pisze:

  Święty Michale polecam CI wszystkie intencje moje i osób drogich mojemu sercu.

 134. Emi pisze:

  Jesli ktos ma chec podpisac sie pod petycja w sprawie apelu Papieza o ekologi swiata

  http://www.thecallofpopefrancis.org/fr

 135. Sylwia Kasprzak pisze:

  Św. Michale Archaniele wyproś u Pana Jezusa Chrystusa łaskę nawrócenia i uzdrowienia z choroby alkoholowej mojego męża, a dla mnie siły i mądrości do małżeństwa. Twojej opiece oddaję siebie, męża, synka i całą moją rodzinę.

 136. Ewa pisze:

  Święty Michale Archaniele, broń w walce mojego męża, strzeż go od wszelkich pokus duchowych i cielesnych, uzdrawiaj nasze małżeństwo i wyproś dla niego dar potomstwa.
  Ewa

  • Brygida pisze:

   Święty Michale Archaniele proszę o Twoje wstawiennictwo mojej rodziny,proszę o uzdrowienie duchowe i fizyczne mojej rodziny i opiękę przed wszelkim złem.

 137. Brygida pisze:

  Święty Michale proszę Cie o uzdrowienie Katarzyny z guza tarczycy i łaskę nawrócenia dla Wojciecha ,Jana,

 138. Danuta PECEK pisze:

  SWIETY MICHALE ARCHANIELE PROSZE O OPIEKE NAD MOIM MEZEM I CALA RODZINA ORAZ UZDROWIENIE I UWOLNIENIE DLA NAS I TYCH KTORYCH NOSZE W SERCU

 139. hapio pisze:

  Święty Michale Archaniele Twojej opiece polecam moją mamę , mojego męża i dzieci

 140. Katarzyna pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża, pojednania naszego małżeństwa i pogody ducha dla mnie.

 141. piotr pisze:

  Święty Michale Archaniele zabierz każde zniewolenie chroń nas i pokazuj świat Boga a to co nas odłącza od niego zabierz to

 142. Paweł pisze:

  Chciałbym prosić jeszcze św. Michała Archanioła o jasne rozwikłanie w Kościele kwestii autentyczności przesłania książki B. Meyera „Ostrzeżenie z zaświatów”, która powstała w oparciu o wypowiedzi demonów w czasie egzorcyzmów. Widziałem, że książka ta znajduje się w Kompendium książek Pani Adminki. W Polsce wydało ją Wydawnictwo „Arka” z Wrocławia http://www.ppharka.hg.pl , a znana jest też wersja angielska tej książki opublikowana na stronie:
  http://www.tldm.org/News4/WarningsFromBeyond.1of3.htm
  Książka „Ostrzeżenie z zaświatów” otrzymała nawet IMPRIMATUR, jakkolwiek nie od władz Kościoła katolickiego, tylko od arcybiskupa Stanleya Monaghana, który podlega patriarsze Athenasiusowi mającemu sukcesję w rosyjskiej linii prawosławnej:
  https://gloria.tv/?media=550686
  Tenże arcybiskup Stanley Monaghan posłał list poparcia dla objawień „Świętej Miłości” otrzymywanych przez mistyczkę Maureen Sweeney-Kyle, jak można przeczytać na stronie:
  http://www.holylove.org/endorsements.php
  Moim zdaniem przemawia to na korzyść tego arcybiskupa (mimo że nie jest on katolikiem) i czyni jego IMPRIMATUR dla „Ostrzeżenia z zaświatów” bardziej miarodajnym, ponieważ wyżej wymienione objawienia „Świętej Miłości” wydają się prawdziwymi objawieniami (zauważyłem już dwie przepowiednie w nich zawarte, które się sprawdziły w postaci realnych wydarzeń), a list z poparciem dla tych objawień wysłał też – jak widać w powyższym linku – śp. biskup Roman Danylak, Administrator Apostolski Eparchii dla katolików wschodnich w Toronto, którego znamy z jego świadectwa na temat objawień w Naju w Korei Południowej opublikowanego w trzecim tomie orędzi z Naju wydanym przez Wydawnictwo „Vox Domini” http://www.voxdomini.com.pl
  To wszystko przemawia na korzyść książki „Ostrzeżenie z zaświatów”.
  Jest jednak pewne „ale”. A mianowicie książka „Ostrzeżenie z zaświatów” podważa prawdziwość objawień Pani Wszystkich Narodów w Amsterdamie, które zostały oficjalnie uznane przez Kościół lokalny, a ponadto istnieje szereg objawień, które potwierdzają lub zdają się potwierdzać prawdziwość orędzi Pani Wszystkich Narodów z Amsterdamu, jak np. objawienia w Akita (uznane przez Kościół), orędzia dane Chrisowi Courtisowi (o których wczoraj pisałem w komentarzu powyżej na tej stronie), a w Polsce orędzia przekazane przez Bożenę Pióro wydane w książce „Tobie Panie zaufałam” przez Wydawnictwo i Poligrafię Pijarów pod redakcją księdza J. S. N. (notabene: czy to nie jest przypadkiem ks. Adam Skwarczyński, który używał pseudonimu „ks. Jerzy Nemo”?).
  To wszystko sprawia, że tak na 100% to nie wiadomo do końca, co myśleć o książce „Otrzeżenie z zaświatów”, a ponieważ to są treści wzięte z egzorcyzmów, więc zwracam się z prośbą o modlitwę do św. Michała Archanioła, aby uprosił zupełną jasność w tym temacie dla wszystkich zainteresowanych (takich jak ja), a nawet dla całego Kościoła.

 143. Maggie pisze:

  Swiety Michale Archaniele prosze Ciebie o wstawiennictwo za ks.Jana Króla, aby wrócił do zdrowia i sił i mogl dalej w dziełach Radia Maryja i TVTrwam prowadzic Ewangelizacje. Miej tez w szczególnej opiece wszystkich ojców Redemptorystów, RM, TVTrwam, Wyższa Szkole Kultury Medialnej i wszystkie ich zamierzenia prowadzone dla dobra Kosciola i Polski.

 144. Wojtek pisze:

  Proszę weź też moją intencję.

 145. Sylwia pisze:

  Święty Michale uzdrów ciało i duszę moje, męża i rodziny- ciało od nękających chorób a dusze od lęków, zwątpień i zasadzek złego, buduj w nas jedność, miłość i uwielbienia Boga, proszę o zdrowie dla żony Wojtka, którego Bóg nie bez powodu postawił na mej drodze.

 146. Halina P. pisze:

  Boże Najwyższy w Trójcy Świętej Jedyny przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła proszę Cię o uzdrowienie mnie i mojego brata od nieuleczalnych chorób od lęków, zwątpień i zasadzek złego…

 147. Marta pisze:

  Święty Michale Archaniele proszę Cię o wstawiennictwo do Boga w intencji uwolnienia i uzdrowienia uczuć i emocji Bartka, o uwolnienie od wszelkich złych duchów nieczystości, zwątpienia, rozgoryczenia, nadgorliwego perfekcjonizmu, proszę Cię o ochronę dla niego, proszę, strzeż go w walce a przeciw niegodziwościom złych duchów bądź mu zawsze obroną, niech je Bóg pogromić raczy, pokornie o to proszę, a Ty, Książę Wojska Niebieskiego, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz naszych krążą wokół nas Mocą Bożą strąć do piekła
  AMEN
  Święty Michale Archaniele módl się za nami

 148. Marcin pisze:

  Św. Michale Archaniele proszę Cię o wstawiennictwo za mną i za moją rodziną zwłaszcza za matką ,ojcem. Proszę wyproś man łaskę uzdrowienia emocjonalnego, duchowego i fizycznego. Proszę Cię o opiekę i ochronę.

 149. Marta pisze:

  Święty Michale Archaniele wyproś, proszę Cię łaskie trzeźwości dla naszego Narodu i strzeż nasz Kraj od duchów wszelkich nałogów, proszę Cię też za Michała, którego zawierzam Ci, wyprowadź go mocą Bożą z narkotyków i nieczystości
  Amen

 150. michał pisze:

  Święty Michale Archaniele proszę Cię za moją żonę i siebie, za naszych rodziców i za nasze rodzeństwo o uwolnienienie nas od wszelkich dolegliwości duchowych i zniewoleń. Proszę o Twoją potężną ochronę przed złymi duchami. Amen

 151. Edyta pisze:

  Święty Michale Archaniele. Strzeż mnie i moją rodzinę od złego. Postaw na drodze odpowiedniego księdza który mną pokieruje w walce.

 152. Monika0603 pisze:

  Uwolnij mnie Sw Michale Archaniele od lęku i depresji.Ty wiesz jaką walkę prowadzę każdego dnia i jak się męczę.Pomôż mi.

 153. Adminka pisze:

  Wróciłam, dziś poczytam komentarze, a w najbliższą sobotę a później czwartek, sobotę i niedzielę zawiozę wszystkie Wasze intencje w 4 różne miejsca na msze św. z modlitwami o zdrowie duszy i ciała ❤

  Jedna z ks. egzorcystą, druga z polskim charyzmatykiem o Pacyfikiem Iwaszko z grupy o. J. Witko a dwie ostatnie z o. Johnem Bashoborą

 154. marroz pisze:

  Miłosierny Boże, proszę Cię przez wstawiennictwo Św. Michała Archanioła o łaskę silnej wiary w godzinach próby dla mojej rodziny. Aby nasze dzieci zawsze stawiały Ciebie na pierwszym miejscu, a zły duch nie miał do nich dostępu. Polecam ci także R.- uwolnij go od agresji.

 155. Kasia pisze:

  Proszę o nawrocenie meza

 156. fornal53 pisze:

  By była twoja wola Ojcze niebieski w moim życiu.

 157. Czester pisze:

  Swiety Michale Archaniele Twojej opiece polecam moich sasiadow.

 158. Maggie pisze:

  Swiety Michale Archaniele BRON Sanctuarium gdzie przed wiekami przelano Krew Chrystusa, w Poznaniu przy ul. Żydowskiej, przed tymi, ktorzy chca je zniszczyć i plota bajki. BRON Kosciol i tego miejsca pierwszego Cudu Eucharystycznego w Polsce.

 159. Anna pisze:

  Święty Michale proszę pomóż mi uratować duszę mego męża, niech nasze małżeństwo odnowi się i trwa aż do śmierci. Zlituj się nad nami grzesznymi i ratuj, błagam nie zostawiaj nas bez swojej opieki. Strąć wszelkie zło tam gdzie jego miejsce i błogosław nam.

 160. Danuta pisze:

  Święty Michale Archaniele polecam Twojej opiece moją rodzinę,wszystkich chorych, proszę pomóż moim dzieciom pokonać wszelkie zniewolenia , szczególnie otocz swoją opieką Michała w tym trudnym dla niego okresie i niech decyzja sądu będzie zgodna z wolą Bożą .Módl się za nami Swięty Michale i strzeź nas od wszelkiego zła.

 161. Blofeld pisze:

  Św Michale wyproś mi proszę ratunek oraz pełnienie Bożej Woli przeze mnie do końca mego życia

 162. julia pisze:

  może to głupia prośba… ale..
  św. Michale Archaniele wyproś mi łaskę pracy w szkole….

 163. robert pisze:

  mój brat Darek jest narkomanem.Uzależniony od leków.Co z nim zrobisz??? Zostawisz go samemu sobie???

  • wobroniewiary pisze:

   Wczoraj dużo było mowy o uzależnieniu narkotykowym i podczas modlitwy padły m.in. słowa z prośbą do Jezusa o uwolnienie za wstawiennictwem św. Michała Archanioła osób uwikłanych w narkotyki…

 164. Barbar3 pisze:

  Św.Michale Archaniele wstawiaj się za naszą rodziną ,uproś łaskę uzdrowienia i uwolnienia dla syna Pawła ,wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzką złego ducha bądz naszą obroną.

 165. Łukasz pisze:

  Święty Michale Archaniele chroń nasze rodziny od złego. KTÓŻ JAK BÓG!

 166. grazyna pisze:

  a ja wielbie Cie i wychwalam Panie Moj i Boze za zniewolenie moich dzieci,za ich nalogi,trudne zycie,bo wierze,ze z tego zla dobro wyplynie …i zawierzam Ci nas teraz i na wieki….,a dla siebie blagam o umiejetnosc rozumienia i przezywania Rozanca Sw. by podczas odmawiania tysiac mysli nie klebilo mi sie w glowie…. Swiety Michale Archaniele dopomoz,chron nas,nie pozwol,by ktorekolwiek z nas potrafilo zyc bez Boga

 167. ANita pisze:

  Archaniele Michale dziękuję Ci za opiekę i wsparcie, Proszę Cię wskaż mi drogę, wybacz niecierpliwość i trwogę, Pomóż mi naprawić tą sytuację, którą popsułam, kłaniam się Tobie i Bogu prosząc z całego serca o wybaczenie. Cokolwiek się wydarzy akceptuję to i dziękuję i powierzam siebie i moją rodzinę Twojej opiece. Amen

 168. Mariola pisze:

  Święty Michale Archaniele mniej w opiece naszą rodzinę.

 169. Krystyna pisze:

  Święty Michale Archaniele, proszę o uwolnienie i uzdrowienie mojego męża z nałogu uzależnienia od kobiety. Miej w opiece nasze małżeństwo.

 170. Sylwia pisze:

  Święty Michale Archaniele, proszę cię o uwolnienie mojego Taty z nałogu alkoholowego, o uwolnienie mojej rodziny z niezrozumienia, gniewu nie przebaczenia. O zażegnanie konfliktu między pewnymi osobami w rodzinie. Miej mnie samą w opiece, wskaż mi drogę bym nie błądziła.

 171. agata pisze:

  swiety Michale Archaniele wyrwij ze szponow zla moje dzieci meza i mnie .pomoz mi wyspowiadac sie dobrze i osobiscie strzezmnie przy spowiedzi . wypedz wszystkie zle duchy z mojego zycia i mojego domu i mojej rodziny. strzez mnie i moich bliskich kazdej chwili naszego zycia. Uwolnij Ade

 172. agata pisze:

  swiety Michale Archaniele uwolnij mnie i cala moja rodzine od zlych duchow obysmy mogli godnie czcic Pana Naszego Jezusa Chrystusa. Chron nasze dusze

 173. Z pisze:

  Św Michale Archaniele chroń i strzeż mojego męża , synów i synową.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s