W 34-rocznicę objawień w Medziugorje – Kongregacja ds. Nauki i Wiary uzna Medjugorie za miejsce wiary, modlitwy i kultu

Kongregacja ds. Nauki i Wiary uzna Medjugorie za miejsce wiary, modlitwy i kultu. Dopóki nie skończą się objawienia Matki Bożej, nie będzie oświadczenia co do ich charakteru donosi „Il Giornale”.

Za: gosc.pl

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

27 odpowiedzi na „W 34-rocznicę objawień w Medziugorje – Kongregacja ds. Nauki i Wiary uzna Medjugorie za miejsce wiary, modlitwy i kultu

 1. Sebro pisze:

  I tyle na razie wystarczy. A do miejsc wiary modlitwy i kultu będzie pewnie mozna organizować pielgrzymki.

  Ja niestety podzielę sie z Wami przykrą wiadomością. U mojej Kasi wyniki biopsji wykazały raka piersi i węzła chłonnego. Trudny czas walkk przed nami więc proszę o choćby małe westchnienie w naszej intencji.
  Bóg zapłać.

 2. PAulina pisze:

  Oczywiście …
  Będę sie modlić
  Sebro jedzcie do Częstochowy do MB złożyć intencję. Matka Was nie zostawi!!

  • Sebro pisze:

   W poniedziałek mamy kolejną wizytę i będziemy ustalać plan działania.
   A w międzyczasie jedziemy ofiarować to wszystko Bogu za wstawiennictwem św. Tereski od Dzieciątka Jezus podczas trzydniowych rekolekcji.

 3. Mahejo pisze:

  Będę się modlić.

  A w Częstochowie – może właśnie w lipcu, poświęconemu czci Krwi Chrystusa? – warto może też zajrzeć do Sanktuarium Krwi Chrystusa

  http://www.sanktuarium.cpps.pl/

  Modlitwa do św. Kaspra del Bufalo za osoby cierpiące na choroby nowotworowe

  Święty Kasprze, największy Apostole Krwi Chrystusa, za Twoim wstawiennictwem wdowa, Urszula Bono, została uzdrowiona z choroby raka złośliwego.
  Prosimy Cię, abyś i dziś wstawiał się za tymi, którzy chorują na wszelkiego rodzaju choroby nowotworowe i abyś wypraszał im łaskę całkowitego uzdrowienia, aby mogły dalej żyć w zdrowiu duszy i ciała, na chwałę Boga i w służbie swoim bliźnim.
  A tym, którzy jeszcze będą cierpieć z powodu tej ciężkiej choroby, daj siłę do przyjęcia tego krzyża w duchu pokory i zadośćuczynienia oraz wytrwanie w łasce Bożej i w codziennym ofiarowywaniu swoich cierpień Bogu Ojcu, razem z Krwią Jezusa, ku pożytkowi wiernych i wsparciu zbawczej misji całego Kościoła Chrystusowego. Amen.

  http://www.cpps.pl/czytelnia/modlitwy/modlitwa-sw-kaspra-uzdrowienie.html

  http://www.kasper.cpps.pl/ – Dom św. Kaspra , dom rekolekcyjny Misjonarzy Krwi Chrystusa w Częstochowie

 4. Janina2 pisze:

  Sebro, odmawiaj Nowenne Pompejanska.Wiara czyni cud.Tylko zaufaj Panu Bogu.Bede modlic sie za Kasie.

 5. Adminka pisze:

  Jestem, wróciłam, dziś poczytam komentarze, a w najbliższą sobotę a później czwartek, sobotę i niedzielę zawiozę wszystkie Wasze intencje w 4 różne miejsca na msze św. z modlitwami o zdrowie duszy i ciała ❤

  Jedna z ks. egzorcystą, druga z polskim charyzmatykiem o Pacyfikiem z grupy o. J. Witko a dwie ostatnie z o. Johnem Bashoborą

 6. ewa pisze:

  a ja dzis w nocy tj. ze srody na czwartek, mialam SEN…. snil mi sie Papież Franciszek i …Medjugorie, a mianowicie…wlasnie to, iż KK jeszcze nie uznal Objawien w Medjugorie, ponieważ one nadal trwają…ale tez Kościoł Katolicki nie zabronił wyjazdów tam :). Wiec ten sen bardzo mnie ucieszyl :)….a wlasnie dzis rano w Gosciu Niedzielnym, przeczytalam ten powyzszy artykul 🙂 dot. Medjugorie.

 7. Maria Magdalena pisze:

  Ostatnie Orędzie z Medziugorje, 25. czerwiec 2015r.

  „Drogie dzieci! Rόwnież dzisiaj Najwyższy daje mi łaskę, abym mogła was miłować i wzywać do nawrόcenia. Dziatki, niech Bόg będzie waszą przyszłością, a nie wojna i niepokόj, nie smutek tylko radość i pokόj musi zapanować w sercach wszystkich ludzi, a bez Boga nigdy nie znajdziecie pokoju. Dziatki, dlatego wrόćcie do Boga i modlitwy, aby wasze serce śpiewało z radością. Jestem z wami i miłuję was niezmierną miłością. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie. ”
  http://www.medjugorje.ws/pl/

 8. BARBARA MARIA pisze:

  Jeżeli będzie potrzebna woda poświęcona w dzień świętej Agaty,min patronki chorych na raka piersi.,to mam mogę przesłać.

 9. Ewa pisze:

  Sebro, módlcie się. Wiara czyni cuda.

 10. wobroniewiary pisze:

  Kongregacji Nauki Wiary nie podjęła jeszcze decyzji ws. domniemanych objawień Matki Bożej w Medjugorie – pisze Andrea Tornielli na portalu Vatican Insider. Tym samym dementuje informacje podane we włoskim dzienniku „Il Giornale”, według których Kongregacja zaleciła, by pielgrzymi odwiedzający Medjugorie nie utrzymywali kontaktów z „widzącymi” i zakazała uczestnictwa w „objawieniach”.
  http://gosc.pl/doc/2563291.Kiedy-decyzja-Watykanu-ws-Medjugorie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s