Tylko u nas: zdjęcia od o. Jerzego Gardy z protestu przeciwko Paradzie Równości w W-wie

Dziś rano w I piątek miesiąca uczestniczyłam w Mszy św. koncelebrowanej przez mego kierownika duchowego ks. Stanisława T. i przez mojego opiekuna duchowego – o. Jerzego Gardę. Po Mszy św. ojciec Jerzy wręczył mi płytkę ze zdjęciami z protestu – pikiety modlitewnej przeciwko Paradzie Równości, która miała miejsce w Warszawie w dniu 13 czerwca br.

2015-05-08-630Ojciec Jerzy przypomina mi św. Jana Chrzciciela, który głośno upominał się o respektowanie praw Bożych, odważnie grzmiał na cały głos do Heroda „non possumus”.
Dziś „herodów” mamy na każdym kroku, a o. Jerzy wraz z garstką ludzi wiernych Bogu, Krzyżowi i Ewangelii upomina się o Prawdę i walczy z diabelską „Sodoma i Gomorą”
.
Bogu niech będą dzięki za o. Jerzego!
Dziś widziałam kilka przygotowanych przez niego listów do różnych osób państwowych i instytucji oraz jeden wzruszający list od pewnego biskupa (zostałam poproszona o zachowanie danych w tajemnicy) – w tym liście ks. biskup pisze m.in. tak „Bóg zapłać, że masz odwagę wołać „Nie wolno wam, nie wolno ci”….

Wspomóżmy tę odważną posługę ks. Jerzego swoja osobistą modlitwą w Jego intencji – dość przypomnieć:
1) O. Jerzy Garda organizatorem pikiety pod tęczą na Placu Zbawiciela w Warszawie
2) O. Jerzy Garda: list otwarty do Jana Dworaka przewodniczącego KRRiT
3) Ks. Jerzy Garda do Hanny Gronkiewicz-Waltz: jak Pani godzi elementy cywilizacji śmierci, których ojcem jest szatan z wiarą w Boga, który jest Ojcem Życia?
i inne: kliknij

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Krótka wypowiedź i błogosławieństwo od O. Jerzego

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

11 odpowiedzi na „Tylko u nas: zdjęcia od o. Jerzego Gardy z protestu przeciwko Paradzie Równości w W-wie

 1. Maria Magdalena pisze:

  A tymczasem:
  USA: Kościół Episkopalny zatwierdził „małżeństwa” par gejów
  „Ta decyzja zmartwi wielu i będzie przyczyną podziałów dla całej Wspólnoty Anglikańskiej, jak też przeszkodą w dialogu ekumenicznym i międzyreligijnym”. W ten sposób honorowy zwierzchnik anglikanów, arcybiskup Canterbury Justin Welby, skomentował zatwierdzenie przez Kościół episkopalny w Stanach Zjednoczonych tekstu liturgii małżeństwa dla par homoseksualnych. Decyzję tę podjęli biskupi amerykańskiej gałęzi anglikanizmu na spotkaniu w Salt Lake City. Do tej pory Kościół episkopalny dopuszczał błogosławienie par homoseksualnych, a obecnie dodał do niego przysięgę „małżeńską”. Liturgia homoślubu jest skomponowana w duchu gender, bez użycia słów „mężczyzna i kobieta” czy „mąż i żona”.
  http://pl.radiovaticana.va/news/2015/07/02/usa_ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82_episkopalny_zatwierdzi%C5%82_%E2%80%9Ema%C5%82%C5%BCe%C5%84stwa%E2%80%9D_par_gej%C3%B3w_/1155652

 2. Sylwia pisze:

  Zamiast tego czegoś tęczowego na Placu Zbawiciela powinna stanąć Figura Naszego Pana Jezusa a nie coś co ośmiesza godność tego Placu . Jestem pełna podziwu dla o. Jerzego Gardy że z taką odwagą walczy i że się nie poddaje , oby jego walka przekuła się w coś dobrego . Jeżeli my ludzie ,nie będziemy nic robić to będzie tak jak w Stanach czy innych krajach gdzie homoseksualizm i gender siedzą sobie na dobre . Walczmy o Polskę rodzinną o Polskę taką jak za czasów naszych Babć i dziadziów , rodziców . Walczmy o prawdziwe wartości .

  • Maggie pisze:

   Sylwio oni nie siedza! – oni rządzą i sie szarogesia, wchodzac z kopytami w podstawowe prawa i porzadek, dyskryminujac i przesladujac innych, oskarzajac o nienawiść/nietolerancje .. ktorej wyrazicielami są … oni sami – a za ich plecami ukrywają sie ci „illuminowani” globalisci.

   • Sylwia pisze:

    Maggie ja o tym wiem , chodzi mi że siedzą czyli się panoszą ,może trochę pokręciłam ale wiem że oni nie siedzą bezczynnie a tym bardziej Illuminowani bo o to im chodzi by homoseksualizm rozszerzyć na świat.

   • Elizeusz pisze:

    To jest dopiero początek zapowiadanego w Piśmie Świętym Wielkiego Ucisku.

  • Maria z Warszawy pisze:

   Tęcza z Placu Zbawiciela ZNIKNIE, tylko trzeba poczekać

 3. Anka pisze:

  Islandia: bluźnierstwo legalne, „mowa nienawiści” zakazana
  Islandzki parlament uchylił ustawę zakazującą bluźnierstwa. Wniosek w tej sprawie złożyła Partia Piratów, która jest obecnie najważniejszym ugrupowaniem politycznym w kraju.

  Zakaz bluźnierstwa obowiązywał od 1940 r. Za popełnienie tego przestępstwa groziło do 3 miesięcy aresztu. Szef Partii Piratów Helgi Hrafn Gunnarsson złożył swój wniosek po zamachu na redakcję francuskiego magazynu „Charlie Hebdo”. W redakcji pisma publikującego obrazki w bluźnierczy sposób przedstawiające świętości chrześcijan i muzułmanów dżihadyści zastrzelili 12 osób.

  Pomysł zniesienie zakaz bluźnierstwa poparła hierarchia Kościoła luterańskiego, w tym jego zwierzchnik biskup Agnes Sigurðardóttir. Luteranie stanowią 80 proc. ludności Islandii. Pozostałe wspólnoty chrześcijańskie (w tym katolicy) gromadzące łącznie 5 proc. Islandczyków były przeciwne zmianie.

  „Jeśli wolność ekspresji idzie tak daleko, że pozwala swobodnie obrażać tożsamość religijną osoby, to wolność – osobista i grupowa – zostaje podważona” – napisali katoliccy biskupi.

  Islandzkie Stowarzyszenie Humanistycznej Etyki zapewnia jednak, że nowe prawo nie zezwala na stosowanie tzw. mowy nienawiści
  http://www.fronda.pl/a/islandia-bluznierstwo-legalne-mowa-nienawisci-zakazana,53539.html

 4. Anka pisze:

  Sodoma i Gomora to był pikuś…
  Czy Maryja stanie się mężczyzną, a Jezus kobietą? Dyktatura poprawności politycznej jest bezlitosna i zatacza coraz szersze kręgi. Czym nas jeszcze zaskoczy „postęp”?

  „Wiedeń postawił na homoseksualne światła uliczne. Szwedzka lewica wymyśliła zakaz sikania na stojąco. Dziewczynka bawiąca się karabinem czy autem już nikogo nie szokuje. Czy postępowcy rozpoczną feminizację Pana Boga i maskulinizację Maryi?” – pyta tygodnik „Wprost”.

 5. Emi pisze:

  A ja sie pytam gdzie jest mlodziez na tych pikietach ? Co sie stalo z Polska ? Wlos na glowie staje. We Francji na takich pikietach starsi byli tylko dodatkiem a do walki stawala mlodziez. Byly tego nie garstki ale tysiace mlodych.

 6. wobroniewiary pisze:

  UE chce narzucić homoseksualizm wszystkim krajom członkowskim
  UE może wkrótce nakazać krajom członkowskim przyjęcie rozwiązań dopuszczających zawieranie przez homoseksualistów związków na prawach małżeństwa.

  O takim rozwiązaniu pozytywnie wypowiedział się Frans Timmermans, wiceprzewodniczący KE na spotkaniu zorganizowanym przez Stowarzyszenie Gejów i Lesbijek.

  Według niego KE powinna podjąć działania, aby wszystkie kraje przyznały dewiantom seksualnym prawa małżeństw. Co więcej, proponuje wprowadzenie takiego prawa
  http://www.radiomaryja.pl/informacje/ue-chce-narzucic-homoseksualizm-wszystkim-krajom-czlonkowskim/

 7. robert pisze:

  za jakiś czas ja i moja rodzina czyli żona i trójka dzieci będą nienormalnością i zboczeniem a związki tej samej płci z adopcją dzieci będą czymś normalnym.Gdzie ten świat zmierza??? szatan się miota ale i tak jest przegrany.Bóg mój Pan i Król.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s