Handlują organami dzieci zabitych w wyniku aborcji a Planned Parenthood jeszcze broni tej praktyki

Ukryta kamera utrwaliła proceder handlu organami dzieci zabitych w wyniku aborcji

Dr Deborah Nucatola, która przez dziesięć lat zatrudniona była w organizacji aborcyjnej Planned Parenthood, a która nadal dokonuje aborcji, przy winie i dobrym posiłku opowiadała ze szczegółami o prowadzonym przez siebie handlu częściami ciał dzieci, które wcześniej uśmierciła. Jak twierdzi, szczególną popularnością cieszą się wątroby…

Osoby, które z nią rozmawiały, to podstawieni dziennikarze, udający kupców.

Nagranie szokuje. Przy winie i sałatce, z pełną swobodą dr Nucatola opowiada, jak za każdy z organów otrzymuje od 30 do 100 dolarów, przy czym „największym zainteresowaniem cieszą się wątroby, chociaż ludzie chcą obecnie także nienaruszonych serc”. Przyznaje, że miała zamówienia również na płuca i na dolne kończyny.

Nucatola przyznała, że aborcjoniści z Planned Parenthood bardzo dbają o to, by nie jawić się jako ci, którzy czerpią profity z części ciał zabitych dzieci, aby przypadkiem na klinikę nie padło podejrzenie handlu organami.
Kwestia jest nie tylko natury wizerunkowej, lecz również prawnej, ponieważ prawo zabrania handlu częściami ciał ludzkich, za który to proceder grozi nawet 10 lat więzienia i 500 tys. dol. grzywny.

Dr Nucatola mówi, że „już z samego rana ma masę” zamówień na części ciał dzieci abortowanych, które „konsumenci sobie życzą”. Jednocześnie przyznaje, że aborcji dokonuje tak, aby zniszczenia organów były jak najmniejsze, a ciało dziecka przyniosło jak największe zyski.

Z tego powodu większość lekarzy dokonujących aborcji, robi to przy pomocy USG, aby wiedzieć, gdzie wbić kleszcze – tłumaczyła, dodając, że kiedy aborcjoniści ćwiartują dziecko, decydują: „Zniszczę tę część”, „Zmiażdżę poniżej”, „Zmiażdżę powyżej”, „Zobaczę, czy da się wydobyć wszystko nietknięte”.

W celu pozyskania nienaruszonych organów, zarówno ona, jak i jej koledzy po fachu dokonują czegoś, co można nazwać aborcją przez częściowe urodzenie.

W osobnym nagraniu śledczy spotkali się z Cecile Richards, dyrektor generalną Planned Parenthood, która przyznała, że dr Nucatola była niezwykle pomocna w ich wysiłkach sprzedawania fragmentów ciał dzieci zabitych w czasie aborcji.

Środowiska pro-life wezwały Kongres Stanów Zjednoczonych do przeprowadzenia śledztwa w tej sprawie. – To nagranie dowodzi szokującej rzeczywistości tego makabrycznego, nieludzkiego modelu biznesowego Planned Parenthood – powiedziała dr Charmaine Yoest, prezes i zarazem dyrektor generalna organizacji Amerykanie Zjednoczeni dla Życia (AUL). Dodała, że wobec ujawnionych informacji Planned Parenthood powinna w trybie natychmiastowym utracić finansowanie z budżetu państwa, ponieważ podatnicy nie mogą łożyć na tak nieludzki biznes.
Anna Wiejak
Źródło: LifeSiteNews
Za: prawy.pl

*****

Największa światowa organizacja aborcyjna, amerykańskie Planned Parenthood, broni praktyki sprzedawania ciał zamordowanych dzieci nienarodzonych.

To odpowiedź na opublikowane w sieci wideo, które pokazuje, jak jedna z czołowych „lekarzy” tej firmy dr Deborah Nucatola, sprzedaje ciała dzieci. Kobieta wyjaśnia też na filmie, że wykorzystuje praktykę zabijania dzieci już w trakcie porodu, by zapewnić klientom nienaruszone ciała… Wszystko jest zupełnie szczerze, bo film nagrano z ukrycia.

-Firma Planned Parenthood, która pobiera ogromne pieniądze z amerykańskiego budżetu i jest wspierana przez samego Baracka Obamę, broni swojej praktyki. W oficjalnym oświadczeniu czytamy:

„W służbie zdrowia [sic! – red] pacjenci chcą niekiedy oddać tkankę [sic! – red] na rzecz badań naukowych, by pomóc w doprowadzeniu do medycznego przełomu” – pisze „Planned Parenthood”. „Kobiety w Planned Parenthood, które mają aborcję, nie są inne. W szeregu naszych centr zdrowia pomagamy pacjentkom, które chcą oddać tkankę [sic! – red.] na rzecz badań naukowych. Robimy to tak, jak wszyscy inni wysokiej jakości dostarczyciele usług medycznych – z pełną i właściwą zgodą od pacjentów i z zapewnieniem najwyższych standardów prawnych i etycznych [sic! – red.]” – pisze organizacja. Dodaje, że ani „PP” ani pacjentki nie mają żadnych zysków ze sprzedawania „tkanki”, czyli ciał zamordowanych dzieci.

A co mówiła dr Nucatola na nagranej rozmowie?

„Wielu ludzi chce wątroby. I z tego powodu większość usługodawców robi to [zabija dzieci – red.] z pomocą USG, tak, by wiedzieli, gdzie wkładają szczypce […]. Jesteśmy bardzo dobrzy w pozyskiwaniu serca, płuc, wątroby – wiemy o tym, nie będziemy gnieść tych części, będziemy gnieść tylko niżej, wyżej i spróbujemy zobaczyć, czy uda się wyjąc wszystko nienaruszone” – mówi „lekarz”.

Kobieta opowiada też, w jaki sposób można uzyskać nieuszkodzoną, oderwaną głowę dziecka…
Za: fronda

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

33 odpowiedzi na „Handlują organami dzieci zabitych w wyniku aborcji a Planned Parenthood jeszcze broni tej praktyki

 1. wobroniewiary pisze:

  To też wprawia w osłupienie, czytałam i nie dowierzałam, jeszcze jestem w szoku ;(
  Wkrótce po legalizacji przez amerykański Sąd Najwyższy „małżeństw” homoseksualnych „The Huffington Post” opublikował artykuł zatytułowany: „Czy Jezus był gejem?”. Jego treść jest przerażająca…

  Tekst wyszedł spod pióra Julesa Suzdaltseva, który przedstawia się jako Żyd. „Mnie, heteroseksualnego Żyda, homofobia wśród wyznawców Jezusa zawsze mnie zaskakiwała” – napisał”. „Kult u stóp skatowanego wiszącego człowieka wygląda przynajmniej trochę na homoerotyczny” – dodaje.

  Autor zamieścił także w swoim tekście wywiad z protestanckim pastorem Bobem Shoe-Gossem, pytając go, czy jego zdaniem Chrystus był gejem…

  „Mam nadzieję, że tak. Wyobrażałbym sobie, że tak” – odparł „duchowny”. „Jeśli idzie o moją duchowość, to byłoby wspaniale pójść do łóżka z Jezusem” – dodał
  http://www.fronda.pl/a/teczowi-zyd-oraz-pastor-szydza-z-jezusa-chrystusa,54081.html

  • Sylwia pisze:

   Jakie to bestialskie zachowanie ,w stosunku do małego dziecka które się nie narodziło , to jest bardziej niż nie ludzkie .. gorzej niż zwierzęta , smutne i nie mam na to słów , bo nie umiem znaleźć takich . Nie umiem zrozumieć tego dlaczego kobiety poddają się aborcji ? chyba dla kasy i dla zaspokojenia samych siebie i dla spokoju . Uważam że żaden przypadek nie jest przypadkiem skrajnym , wszystkie przypadki aborcji są dla mnie nie do pomyślenia . . Jeżeli Bóg dał życie to na pewno nie chciał by je odbierano w tak okrutny sposób . To dziecko cierpi zanim się nie narodziło . Po co tworzyć życie a potem je niszczyć dla organu dla drugiego człowieka ?. Nie rozumiem nie ogarniam .. to jest tak smutne i nie ludzkie że brak mi słów, a tego jest coraz więcej .Człowieka sprowadzono do linii narzędzia które można zniszczyć w każdej chwili . A gdzie Boże prawo?

   Odnośnie tego kolejnego artykułu o tym że Jezus był.. nie przejdzie mi to przez gardło ,to kolejna walka z Kościołem Katolickim i z tym co jest napisane w Piśmie . Pamiętam jak bodajże Elton John powiedział to samo , ba stwierdził że powinno się znieść religię , by nie było podziałów :

   – Myślę, że Jezus był gejem litościwym i superinteligentnym – zadeklarował w „Parade magazine” znany kompozytor i piosenkarz. Ten wojujący homoseksualista nawoływał w listopadzie 2006 roku, by zakazać „religii”, która jest, według niego, winna homofobii.

   Elton John kontynuował, że „Jezus chciał, żebyśmy się kochali i przebaczali”. – Na krzyżu przebaczył ludziom, którzy go ukrzyżowali. Nie wiem, co czyni, że ludzie są tak okrutni – żalił się piosenkarz.

   Przewodniczący „Catholic League” Bill Donohue natychmiast zareagował na te głupoty. – Jezus z pewnością był litościwy, ale powiedzenie, że był superinteligentny, to tak jakby porównywać Syna Bożego do utalentowanego kandydata jakiegoś show telewizyjnego. Na poważnie, mówiąc o Jezusie, że był homoseksualistą, to jest nazywanie go dewiantem seksualnym – powiedział Donohue.http://www.fronda.pl/a/elton-john-jezus-to-litosciwy-gej,5366.html

   To smutne i przerażające co ludzie wymyślają w imię tego by zniszczyć naszą religię , a ci co nie znają Pisma i z nim nie idą uwierzą w każdą śpiewkę . Do tego to wszystko prowadzi aby człowiek żył prawem wymyślonym przez siebie a nie prawem Bożym .. smutne ale prawdziwe .

   • Sylwia pisze:

    CO do Kościoła protestanckiego widzę że wiele odłamów jest totalnie pogubionych w swoich poglądach , jedni potępiają Homoseksualizm inni nie . Ale ktoś kto słyszy to od osoby wysoko postawionej w Kościele myśli że tak ma być bo skoro ta osoba tak twierdzi to jest w porządku. Nie jest i nie będzie gdy się Boże prawo ma z nic ..

   • wobroniewiary pisze:

    Niedobrze mi 😦
    „Jeśli idzie o moją duchowość, to byłoby wspaniale pójść do łóżka z Jezusem”

 2. tomciol31 pisze:

  Jak czytam to wszystko to zbiera mi sie na….Niech im to Bog wybaczy!

 3. Anka pisze:

  Obama: Mam gdzieś, że zakonnice. Każę zabijać, to mają zabijać
  Administracja prezydenta USA Baracka Obamy uznała, że katolickie zakonnice ze zgromadzenia Małych Sióstr Ubogich… muszą, tak jak inni pracodawcy, płacić za mordowanie dzieci nienarodzonych.

  Administracja prezydenta USA Baracka Obamy uznała, że katolickie zakonnice ze zgromadzenia Małych Sióstr Ubogich… muszą, tak jak inni pracodawcy, płacić za mordowanie dzieci nienarodzonych swoich pracowników. Kościół zgłosił tę decyzję do sądu, oczekując zdrowej i racjonalnej decyzji. Na próżno. Zdehumanizowany sąd, podobnie jak sama administracja, nakazał siostrom finansować zabijanie dzieci.
  http://www.fronda.pl/a/obama-mam-gdzies-ze-zakonnice-kaze-zabijac-to-maja-zabijac,54094.html

 4. wobroniewiary pisze:

  Pamiętacie?
  Zanim kupisz kosmetyki czy zjesz zupę z naturalnym kolagenem – dowiedz się, ze pochodzą one z abortowanych płodów
  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus,
  chcę podzielić się z wami wszystkimi ważna informacją, tego jest plaga w całej Polsce, ludzie używają na potęgę, przywracają sobie młodość dzięki abortowanym płodom. Dumnie nazwali naturalny kolagen.
  Poczytajcie sobie.

  NEOCUTIS I KOSMETYKI Z LUDZKICH KOMÓREK
  proteiny PSP z płodów

  Szwajcarska firma kosmetyczna Neocutis (łac. – nowa skóra) kilka lat temu wprowadziła nową linię preparatów do pielęgnacji skóry. Koncern reklamuje na swojej stronie kosmetyki, które dzięki nowej formule są w stanie przywrócić skórze młodzieńczy wygląd. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że w procesie produkcji kosmetyków zostały użyte komórki pozyskane z ciała dziecka zabitego w wyniku aborcji.

  Informację tę odkryła organizacja pro-life Children of God for Life od lat monitorująca między innymi działalność koncernów farmaceutycznych. Do tej pory organizacje broniące ludzkiego życia domyślały się, że w produkcji kosmetyków wykorzystuje się ludzkie komórki, jednak nie były w stanie tego dowieść. Trudność udowodnienia tego procederu wynikała z przepisów amerykańskiego prawa, które nie wymagało podawania składników kosmetyków do wiadomości publicznej. Przełom nastąpił kiedy koncern kosmetyczny Neocutis na swojej stronie internetowej przedstawił informację o procesie produkcji swoich kosmetyków. Można tam przeczytać o „komórkach embriona uzyskanych w procesie jednorazowej aborcji płodu”, które posłużyły do wytworzenia materiału do produkcji kosmetyków.

  Jak podaje agencja Seoul Times w mieście Kanton w Chinach serwuje się zupę z nienarodzonych dzieci (aborcja), cena oscyluje w granicach 4 tysięcy dolarów, z tego menu korzystają bogaci Chińczycy, podobno zjedzenie takiej zupy wpływa na potencję co potwierdzają staruszkowie chińscy żonaci z nastoletnimi dziewczynami, zdjęcia oraz artykuł na ten temat widziałem na stronie, Pardon – SZOK zupa dobra na sex?!
  Ludzie o słabych nerwach i wrażliwi niech tam nie wchodzą (linku nie podajemy)

  Z nich, czyli z zabitych dzieci – robi się najdroższą zupę świata!

  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2014/06/06/zanim-kupisz-kosmetyki-z-naturalnym-kolagenem-z-abortowanych-plodow/

  • Sylwia pisze:

   Ewa nie mogę patrzeć na to zdjęcie zrobiło mi się nie dobrze ..to są kanibale bo inaczej nie mogę powiedzieć , a co do kosmetyków już dawno to słyszałam , pamiętam jak byłam na naukach przedmałżeńskich to Pani nam mówiła o tym , że właśnie do kremów odmładzających są dodawane szczątki dzieci .. brak słów .

   • E. pisze:

    może znacie pod jaką konkretnie nazwą jest ten składnik? czy to się nazywa kolagen?

   • Sylwia pisze:

    E. tu chyba chodzi o kolagen

   • eska pisze:

    Kolagen jest białkiem, które można pozyskać z różnych źródeł i w różny sposób.
    Dziś trafiłam na reklamę firmy, która reklamuje się właśnie jako dystrybutor kolagenu naturalnego, ale podobno pochodzącego z ryb – i że to jest polski wynalazek. Tu więcej: http://www.kolagen.pl/i170,kolagen-naturalny.html
    W związku z tym przypuszczam, że samo hasło „kolagen naturalny” nie musi jeszcze oznaczać wszędzie tego samego, a należałoby mieć większą wiedzę na temat określonego „producenta”, aby wiedzieć, skąd ów kolagen pozyskuje.
    Może też być tak, że informacja dla klientów jest skonstruowana w taki sposób, aby płynnie przejść od tego, że kiedyś wykorzystywane „jakieśtam” źródło kolagenu, a obecnie już inne – ale na tyle wnikliwie powyższej strony nie studiowałam, aby się wypowiadać.
    Przepraszam, ale w swej wypowiedzi celowo unikam nazywania po imieniu tego, o czym traktuje główny wpis, bo nie jestem w stanie…

   • Maggie pisze:

    Jeszcze w kosmetyce, oprócz collagen, dodają tzw stem cells – wiele firm zastrzega sie, ze u nich to są roślinne komórki .. a więc są rowniez i te z „innych” źródeł dopuszczalne…

    Diabelstwo …. Na sama mysl jest mi niedobrze i fizycznie i psychicznie.

    Jezu, Maryjo, Józefie RATUJCIE dusze!!!!!

   • Maggie pisze:

    Dzisiaj dodatkowo, jestem w dziwnym nastroju, bo był duzy wiatr w nocy, a ktos w sąsiedztwie powiesił sobie dzwoniace chimes, ktore nie dawaly mi spac (choc nie takie glosne!), ale cos w nich bylo takiego niedobrego, ze gdy nagle frunely firanki, choc na pól spiaco byl moment grozy .. iz wstalam i zesprejowalam moj pokoj woda egzorcyzmowana (ale zaczelam od okna .. więc chyba nie w należnej kolejnosci, trzeba bylo okno na sam koniec zostawic). Racoony walczące miedzy soba byly i są niczym … w porownaniu z tymi dźwiękami: delikatna „muzyka” chimes (czy rzeczywiscie delikatnymi dźwiękami .. mam wątpliwości).

    Poszłam, przed chwila, na Internet i opisy/definicje do „wind chimes” wyjaśniły mi cel tych „dzwonidełek” … okultystyczny, bo są z chińskich/indochinskich nauk o energii, ktora sie przywołuje rozne siły/energie lub je odpycha w zależności, co sie powiesi i w jakim celu ….
    Juz na te noc położe na parapecie albo powiesze w oknie Krucyfiks lub rozaniec. Naprawde nie histeryzuje i zmuszam sie do modlitwy i kazdej czynności: jak bez sił i chęci .. i dzien ucieka na marnotrawstwie. Zaraz sięgnę po sól i olej egz. ktore sobie „łykne” i rozaniec w reke przy poświęconej swiecy … bo chyba rozwiazalam „zagadkę”.

    Jezus jest Panem!

   • eska pisze:

    Maggie, dzwonki wiatrowe są używane m.in. w feng shui – tak jak mówisz, jest to forma okultyzmu.

   • Marek pisze:

    Feng shui
    Taoizm to wierzenia oparte na filozofii, wielobóstwie oraz zabobonach ludowych i magicznych. Z niego wywodzą się niebezpieczne praktyki paraokultystyczne, jak np. medytacje ruchowe tai-chi, wróżbiarstwo (Księga Zmian I-ching) oraz feng-shui, czyli metoda aranżacji wnętrz.

    Według zasad feng-shui pewne usytuowanie sprzętów domowych umożliwia przepływ energii „chi”, co skutkuje lepszym samopoczuciem, a nawet sukcesem materialnym. W tym celu stosuje się także „remedia” – magiczne symbole, figurki, znaki chińskiego alfabetu, górskie kryształy i inne talizmany. Zasady umiejscawiania i doboru przedmiotów związane są z różdżkarstwem, wróżbiarstwem i fetyszyzmem, a tym samym stoją w głębokiej sprzeczności z postawą chrześcijańską. Podkreślić trzeba, że w feng shui krzyż jest uważany za przedmiot szkodliwy energetycznie (!). Za to można bez ograniczeń korzystać z posążków Buddy czy innych dalekowschodnich bóstw.

    Kilka z typowych amuletów feng-shui: posążek Buddy, symbol opiekuńczego ducha oraz litera znacząca.
    http://egzorcyzmy.katolik.pl/feng-shui/

 5. Maria Magdalena pisze:

  Największa amerykańska organizacja aborcyjna Planned Parenthood handluje organami nienarodzonych dzieci, zabitych w jej klinikach – wynika z opublikowanych nagrań z ukrytej kamery. Cena: 30 – 100 dolarów za sztukę.

  Dziennikarze śledczy z Centrum na rzecz Postępu Medycznego, podający się za przedstawicieli firmy zainteresowanej kupnem organów, spotkali się na biznesowym lunchu z dr Deborą Nucatolą. Jest ona wysokim rangą pracownikiem Planned Parenthood, nadzorującym ośrodki w całym kraju, a także wykonującym w Los Angeles tzw. późne aborcje.

  http://gosc.pl/doc/2590767.Ukryta-kamera-Handel-organami-z-aborcji

 6. PAlunka pisze:

  Chryste Panie Jezu
  Zmiłuj się nad nami!!
  Nie mogę tego czytać :((

 7. Rena pisze:

  Planned Parenthood działa również w Anglii i ma swoje kliniki aborcyjne.
  British Pregnancy Advisory Service
  https://www.bpas.org/

  The leading provider of abortion services in the UK with over 40 abortion clinics and sexual health centres in England, Wales and Scotland.
  Pracują tam również Polacy. I są klientami.

 8. Sylwia pisze:

  Orędzie Matki Bożej z 1954 roku

  W 1954 r. Matka Boża ukazała się Łucji w klasztorze w Coimbrze. Wyglądała pięknie i dostojnie.

  Powiedziała wówczas do swej powiernicy:

  „»Córko Moja, Matka twoja mówi do ciebie…«”

  Oblicze Najświętszej Panny było smutne i dwie łzy uka­zały się na policzkach. Mówiła dalej: »Słuchaj uważnie, co powiem, i powtórz to całemu światu: ludzie mimo wielokrotnych ostrzeżeń nie powracają do Boga, opierają się łasce, nie słuchają Mego głosu. Nie miej żadnych wątpliwości do tego, co ci powiem dalej. Słowa Moje są bar­dzo jasne i musisz je powtórzyć wszystkim.

  Dni ciemne i straszne zbliżają się. Ludzkość otoczona jest gęstą mgłą licznych i ciężkich grzechów rozlanych na całej ziemi. Dziś bardziej niż kiedykolwiek ludzie opierają się we­zwaniu Nieba. Bluźnią Bogu, żyjąc w błocie. Spójrz, córko -Moje Serce przywalone jest cierniami grzechów. Twarz Moja zniekształcona jest bólem, a oczy pełne są łez. Przyczyną Mego smutku jest wiele dusz ginących na wiecz­ność. Przywódcy narodów dużo czynią i mówią na temat po­koju, a świat tymczasem wkrótce cały znajdzie się w ogniu wojny. Cała ludzkość popadnie w smutek, bo sprawiedliwość Boża musi się wypełnić.

  Wypadki są bliskie. Straszne będą przewroty na całej zie­mi. Ludzie, tak jak za czasów potopu, zatracili drogę do Boga, kierują się duchem szatana. Księża powinni łączyć się w po­kucie i modlitwie, szerzyć nabożeństwa do Najświętszego Serca Jezusa i Maryi. Godzina Moja jest bliska. Jeżeli księża przyjmą to wezwanie i łączyć będą swoje łzy z Moimi łzami, otrzymają łaski dla zbawienia grzeszników.

  Przekaż córko to Moje ostrzeżenie, aby wszyscy dowiedzieli się, że kara jest blisko. Sprawiedliwość Boża wisi nad światem i nad ludzkością, której grzechy zostaną obmyte własną krwią przez zarazy, głód, trzęsienia ziemi, huragany i wojny. Ludzie nie wiedzą o tym wszystkim i nie chcą wierzyć, że Moje łzy są znakiem, aby ich ostrzec i uprzedzić o strasznych wypad­kach wiszących nad światem. Godzina wielkich cierpień jest bliska.

  Jeżeli ludzie nie poprawią się, straszny ogień spadnie z nie­ba i ludzie ukarani zostaną stosownie do długów zaciągniętych wobec sprawiedliwości Bożej. Kara będzie straszna, bo niebo połączy się z ziemią, aby dokonać zniszczenia. Jedne narody zostaną oczyszczone, inne znikną zupełnie«.

  »A co stanie się z Włochami?« – zapytała Łucja.

  »Włochy przejdą wielką rewolucję i w niej się oczyszczą. Tylko częściowo zostaną uratowane. Miłosierdzie Boże będzie wielkie dla grzeszników skruszonych, zwracających się do Mojego Macierzyńskiego Serca. Powtórz to Moje ostrzeżenie, aby mogli odpokutować, powrócić do Boga i tak uniknąć tych strasznych kar. Kiedy to się stanie, córko Moja, czas już niedaleki, kiedy ludzie najmniej będą się tego spodziewali. Sprawiedliwość Boża wypełni się. Moja miłość do grzeszników jest wielka. Wszystko czynię, aby mogli się zbawić. Spójrz na Mój płaszcz – jaki wielki – jakbym nie była po­chylona nad światem, nie strzegła i nie broniła go Matczyną miłością, burza ognia spadłaby już na narody tej ziemi«.

  »Matko Moja – nigdy nie widziałam Cię w takim płaszczu. «

  »Patrz: ręką prawą okrywam i chcę uratować grzeszników, a lewą powstrzymuję wiszącą sprawiedliwość Bożą, aby prze­dłużyć jeszcze czas miłosierdzia. Wszystkim daj znak, że go­dzina Maryi jest bliska i że wszyscy, co odmawiać będą mod­litwy z żywą wiarą i ufnością, zbiorą obfite owoce. Mów często, z rękami złożonymi na krzyż, następującą modlitwę: Królowo Święta, pośredniczko ludzi, jedyna nasza uciecz­ko i nadziejo, bądź nam miłosierna«”.

  Słowa Pana Jezusa, które były skie­rowane do Łucji:

  Zapowiedź trzech dni ciemności.

  „Te znaki ludzie zlekceważą i będą iść drogą rozpusty, kłam­stwa, zemsty i chciwości. Bóg zostanie wyrzucony ze szkół, domów rodzinnych, urzędów i wtedy przyjdzie kara słusz­na i nieodwracalna. Rozpocznie się to w noc bardzo zimną. Grzmoty i trzęsienia ziemi trwać będą dwa dni i dwie noce. To będzie dowodem, że Bóg jest Panem nad wszystkimi.Ci, którzy będą mieli we Mnie nadzieję i uwierzą Mym słowom, niech się niczego nie boją, bo ja ich nie opuszczę, a także ci, którzy niniejsze objawienie rozpowszechnią dla opamiętania się ludzkości. Kto będzie w stanie łaski uświę­cającej i u Matki Mojej, temu też nic się nie stanie.

  Abyście byli na to przygotowani, podaję wam znaki.

  Uwa­żajcie: ostatnia noc będzie bardzo zimna, wiatr będzie huczał, a po pewnym czasie powstaną grzmoty. Wtedy zamknijcie okna i drzwi, nie rozmawiajcie z nikim spoza domu. Uklęknijcie pod krzyżem, żałując za swoje grzechy i proście Matkę Moją o Jej opiekę. A kto tej rady nie posłucha, w okamgnie­niu zginie. Serce jego nie wytrzyma tego widoku. Powietrze będzie nasycone gazem i trucizną. Ogarnie całą ziemię. Kto będzie cierpiał niewinnie, nie zginie, będzie męczennikiem i wejdzie do Królestwa Bożego. W trzecią noc ustanie ogień i trzęsienia ziemi, a w dniu następnym będzie już świecić słońce. Aniołowie zstąpią z nie­ba w postaci ludzkiej i przyniosą ze sobą pokój na ziemię. Niezmierna wdzięczność uratowanych wzniesie się do nieba w dziękczynnej modlitwie. Kara, jaka spadnie na ludzkość, nie może być porównywalna z żadną karą, jaką Bóg zesłał od stworzenia świata. Jedna trzecia ludzkości zginie”.

  Wypowiedź s. Łucji z 26 grudnia 1957 roku

  Ojciec Augustyn Fuentes, ubiegający się o proces beatyfi­kacyjny Franciszka i Hiacynty, za zgodą papieża odwiedził s. Łucję w klasztorze w Coimbrze. Spotkanie miało miejsce 26 grudnia 1957 r. Podczas rozmowy wizjonerka przestrzegała ludzkość przed lekceważeniem przesłań Matki Bożej:

  „Zawsze w planach Boskiej Opatrzności, gdy Bóg zamie­rza ukarać świat, wyczerpuje najpierw wszystkie inne spo­soby wyjścia. Teraz, gdy zobaczył, że świat nic sobie z tego nie robi, to wtedy, jakbyśmy powiedzieli w naszym niedo­skonałym sposobie mówienia, proponuje nam ostatnią drogę ocalenia: Swoją Najświętszą Matkę. Lecz jeśli zlekceważymy i odepchniemy ten ostatni środek ocalenia, nie będzie już dla nas przebaczenia w niebie, ponieważ dopuścimy się grzechu, który ewangelia nazywa grzechem przeciwko Duchowi Świętemu, a który polega na tym, że się otwarcie, z całą świado­mością i wolą, odrzuca zbawienie, które jest nam ofiarowane. Przypomnijmy sobie, że Jezus Chrystus jest najlepszym Synem i nie pozwoli, abyśmy obrażali Jego Najświętszą Matkę. Mamy wyraźne świadectwa w wielowiekowej historii Koś­cioła, które w straszliwych przykładach pokazują nam, jak nasz Pan Jezus Chrystus zawsze brał w obronę honor Swej Matki”.

  Apel s. Łucji z 22 maja 1958 roku

  Ojciec Fuentes ponownie odwiedził s. Łucję 22 maja 1958 r. Podczas spotkania s. Łucja przekazała, za pośrednictwem o. Fuentesa, apel do wszystkich ludzi. Jego treść została opublikowana w czasopiśmie mariańskim „La Immaculada” w numerze l ze stycznia 1959 r.

  Oto fragment tego przesłania:

  „Czcigodny Ojcze, Matka Boża jest bardzo zaniepokojona, ponieważ zlekceważono Jej Przesłanie z 1917 r. Ani dobrzy, ani źli nie zwrócili uwagi na Jej słowa. Dobrzy idą swoją ścież­ką, nie przejmując się i nie przestrzegając norm niebiańskich. Źli będący na szerokiej drodze potępienia w ogóle nie zważają na grożące im kary. Uwierz, Ojcze, Pan Bóg bardzo szybko wyda wyrok. Kara będzie materialna i, niech Ojciec sobie wyobrazi, wiele dusz upadnie, jeśli nie będą się modlić i odprawiać pokuty.

  Oto powód smutku Matki Bożej. Powiedz, proszę, wszystkim, że Matka Boża wielokrotnie powtarzała:

  »Wiele narodów zniknie z powierzchni ziemi. Na­rody bez Boga staną się wybranym przez samego Boga biczem karzącym ludzkość, jeśli my przez modlitwy i Sakramenty święte nie wywołamy łaski ich nawrócenia«.

  Powiedz, proszę, że szatan rozpoczyna decydującą bitwę przeciw Matce Bożej, ponieważ tym, co najbardziej zasmuca Niepokalane Serce Maryi i Jezusa, jest upadek dusz zakon­nych i kapłańskich. Szatan wie, że zakonnicy i kapłani, zanie­dbując swoje wzniosłe powołanie, wywierają zły wpływ na wiele dusz. Jest już ostatnia chwila, aby powstrzymać karę Nieba.

  Mamy do naszej dyspozycji dwa bardzo skuteczne środki: modlitwę i ofiarę. Szatan robi wszystko, aby nas ode­rwać i odebrać nam przyjemność modlitwy. Ocalimy się albo zasłużymy na potępienie. Trzeba, Ojcze, powiedzieć ludziom, że nie powinni czekać na wezwanie do modlitwy i do pokuty ani ze strony papieża, ani biskupów, ani proboszczów, ani też wyższych zwierzchników. Już czas najwyższy, aby każdy, z własnej inicjatywy, wy­pełnił święte powinności i odmieniał swe życie według wska­zówek Najświętszej Maryi Panny.

  Szatan pragnie zawładnąć poświęconymi duszami, pracuje nad tym, aby je zdeprawo­wać tak, aby doprowadziły się do ostatecznego uwięzienia w grzechu, sugerując nawet, aby unowocześniać życie reli­gijne. Stąd bierze się jałowość życia wewnętrznego i obojęt­na postawa świeckich, którzy nie chcą zrezygnować z przy­jemności, nie mogą więc całkowicie ofiarować się Bogu” […].

  Tekst Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej zaczerpnięto z książki ”Trzecia Tajemnica Fatimska i inne sekretne orędzia” wydawnictwa VIDEOGRAF.

  Za: apokalipsa.info http://www.fronda.pl/a/o-trzeciej-tajemnicy-fatimskiej,53949.html?part=2

  Niestety to się już zaczyna dziać , szatan już zaczął swój plan ..

  • wobroniewiary pisze:

   Sylwia, ta część o dniach ciemności – to już ma z 15 autorów (jak nie św. O Pio to NMP albo Julia Jahenne)
   To jest wstawka – fałszywa wstawka!!!

   • Sylwia pisze:

    Ojej nie wiedziałam na widziałam to na Frondzie no cóż , wkleiłam to ze swojej niewiedzy , jak fałszywka to proszę o usunięcie .. dobrze że czuwasz 🙂

    • wobroniewiary pisze:

     Fronda… tam też jest rożnie, tam też są ludzie (bardzo dużo) i „taborety”.
     Niektórzy żyją tylko takimi sensacjami… i zamieszczają takie „sensacyjki diabłem podszyte”

 9. julia pisze:

  myślę sobie, że w świetle ostatnich medycznych doniesień profesora Talara w sprawie transplantologii … że nigdy nie zgodzę się , by mi wszczepiano czyjs organ. Wole pogodzić się z myslą, ze mój czas nadszedł niż żyć ze swiadomoscią , że kogoś zabito, zebym ja mogła te parenaście lat dłuzej żyć. Co innego gdy jedna żyjąca osoba oddaje drugiej np. nerkę .. ale jeśli tak wygląda pozyskiwanie narządów do transplantacji to ja nie chciałabym.
  Z Jezusa ( wybacz im Panie bo nie wiedzą co wypisują ) zrobiono już męża Marii Magdaleny ( nie na darmo taką popularnoscią cieszył się kod DA Vinci ) teraz geja, za chwilę pedofile będą się powoływać na jego słowa ..pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie, a transwestyci powiedzą , że chodził w sukience i długich włosach ..
  Jedno w tym wszystkim jest na pewno jasne , wszyscy którzy powołują się na Jezusa widzą w nim autorytet moralny i doskonałość i może dlatego swoich zboczeń nie są w stanie odnieść do Buddy, Wisznu czy innych bożków,… tylko odnoszą to Jezusa…
  to tylko potwierdza , że tu jest jedyna Prawda…i chciałoby się tę prawdę nagiąć do swego stylu życia.
  NIe wiem co bym zrobiła gdybym była osobą homoseksualną , ale chyba nie probowałabym na siłe samą siebie przekonywać, że Jezus to akceptuje.

 10. Rena pisze:

  Brytyjski Pro-life organizuje tam modlitwy regularnie a niektóre organizacje wysyłają swoich konsultantów którzy starają sie rozmawiać z tymi ktorzy wchodzą do klinki oferując pomoc aby nie robili aborcji. Ci ludzie sa tam całymi godzinami,codziennie; mimo okropnych ataków werbalnych i innych, czy nękania na różne sposoby; były też aresztowania (w tym również polskich konsultantów).
  W ten o to sposób uratowano od aborcji i dając równocześnie pomoc duchową,materialną i prawną setki dzieci rocznie ( nie mam teraz dokładnych statystyk)
  Wiele kobiet które jednak dokonały aborcji potrafiły wrócić do tych konsultantów po pomoc, różnego rodzaju i ją otrzymały, co często prowadziło do ich nawrócenia.
  Tam trwa niesamowita walka a ci ci dzielni ludzie potrzebują naszego modlitewnego wsparcia!

 11. Rena pisze:

  Dzięki tym konsultantom urodziło się wiele polskich dzieci…. Nawet sobie nie wyobrażacie jak wiele!!!

 12. Maria Magdalena pisze:

  Maurice Caillet był pierwszym lekarzem w Bretanii, który zaczął ją stosować. Osobiście doświadczył tego, jak odrażającą zbrodnią jest aborcja, kiedy widział rozszarpane części ciał uśmierconych przez siebie dzieci. Wtedy dopiero uświadomił sobie, że rolą lekarza jest leczenie i ratowanie życia, a nie zabijanie najbardziej niewinnych istot ludzkich. Od tej pory z coraz większą niechęcią dokonywał aborcji; starał się ograniczyć ich liczbę do 12 tygodniowo, co spotykało się z gniewną reakcją miejscowej prasy oraz Ruchu Wyzwolenia Kobiet.

  Maurice i jego żona Claude zaczęli proponować kobietom, aby zamiast aborcji zdecydowały się na urodzenie dziecka i przekazanie go do adopcji. Byli bardzo zdziwieni zdecydowaną reakcją prokuratora krajowego, który pewnego dnia zatelefonował i zagroził Mauri
ce’owi karą więzienia za składanie kobietom tego rodzaju propozycji.
  http://www.fronda.pl/a/masonska-strategia-walki-z-bogiem-i-czlowiekiem,52576.html

 13. Ewa pisze:

  Ja też słyszałam tylko o rybim kolagenie i ten jest bezpieczny. O kolagenie ludzkim nie słyszałam. To jak w „Medalionach” Zofii Nałkowskiej, gdzie z ludzkiego tłuszczu robiono mydło. Wszelkie zło ma charakter osobowy.

 14. wobroniewiary pisze:

  Ks. Dariusz Kowalczyk na fb
  „Ciao, nazywam się Deborah i sprzedaję abortusy rozszparpane na części” – kiedy czytałem ten artykuł myślałem, że zwymiotuję.
  Ale oni rzeczywiście to robią. Oczywiście pod płaszczykiem „odpowiedzialnego rodzicielstwa”.

  http://www.lacrocequotidiano.it/articolo/2015/07/16/societa/ciao-mi-chiamo-deborah-e-vendo-aborti-fatti-a-pezzi

 15. Sylwia pisze:

  Ten świat jest coraz gorszy , nie umiem określić już co czuję czytając to .. to jest smutne ale wiem że trzeba o tym pisać i mówić ,być może świat kiedyś otworzy oczy .. ale czy otworzy ?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s