Jezus Na Stadionie 2015 – Modlitwa o uzdrowienie i uwielbienie Boga

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Zagrożenia duchowe i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Jezus Na Stadionie 2015 – Modlitwa o uzdrowienie i uwielbienie Boga

 1. Maria Magdalena pisze:

  Nasze media milczą o tych narodowych rekolekcjach a tymczasem na fb przeczytałam u ks. Dariusza Kowalczyka:
  1) „Z wczorajszych „Wiadomości” można się było dowiedzieć o pijanych sternikach, pożarze na autostradzie w Kalifornii […] o rekonstrukcji Bitwy pod Grunwaldem. Zacnie. Tyle, że o rekolekcjach „Jezus na Stadionie” ani słowa! Dlaczego? Bo narodowe? Bo katolickie, a przy tym piękne, radosne i żywe? Może zbyt żywe? W końcu Kościół kreowany przez media to martwota, duchota i margines. Telewizja Polska już nawet nie udaje, że próbuje się wywiązywać z misyjności. 40 tysięcy ludzi na narodowych rekolekcjach „Jezus na Stadionie” to dla niej temat nie warty podjęcia. Co innego Marsz Równości czy inna impreza mniejszości seksualnych. Te były informacją dnia”.
  (Marzena Nykiel)

  2) A`propos „utajnienia” przez TVP info o wielkim wydarzeniu „Jezus na Stadionie”…
  Bo oni tam(w stolicy!) żyją w tym własnym światku i myślą, że to jest pępek świata, a tymczasem…
  W tym roku część moich najukochańszych(wraz z przyjaciółmi) była na bardzo miłych, wygodnych, ciepłych i smacznych(!) wakacjach w Grecji. W niedzielę, jak to Polacy-katolicy, udali się na mszę św. na Rodos, do miasta Rodos, gdzie był kościół katolicki. Kościół był nieduży, ale solidnie wypełniony wiernymi. Ksiądz nie wyglądał na Greka, ale kazanie zaczął po grecku, jednak rozejrzawszy się po wiernym ludzie, zapytał po angielsku… ilu jest Polaków ?! Zgłosiła się ok. połowa zgromadzonych, więc przechodząc na angielski zapytał czy ktoś może tłumaczyć na polski, oczywiście ludzie się zgłaszali i w efekcie był i tłumacz…
  Jednak, nie tłumacz, nie kazanie po angielsku są tu istotne, ale praktyka religijna naszych młodych polskich rodzin… Serce mi podskakuje z radości !

  • Sylwia pisze:

   Oto jest dzień , Który dał nam Pan ! dziękuję za to że mogłam łączyć się duchowo po przez tę stronę , niesamowite mimo barier człowiek poczuł bliskość Boga ! ❤

 2. Maria Magdalena pisze:

  TAK: Wskrzeszenie zmarłego modlitwą jest możliw
  Podczas wczorajszych rekolekcji na Stadionie Narodowym o. John Baptist Bashobora opowiedział o wskrzeszeniu. Modlił się nad osobą, u której lekarze stwierdzili już zgon, a po modlitwie o. Johna wstała z martwych. O to, czy jest to możliwe, pytamy ks. prof. Dariusza Kowalczyka SI.
  http://www.fronda.pl/a/tak-wskrzeszenie-zmarlego-modlitwa-jest-mozliwe,54342.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s