Pan Jezus za wstawiennictwem Świętego Charbela uzdrowił znaną piosenkarkę z raka mózgu! Artystka zaśpiewa dla nas w trakcie pielgrzymki…

Joumana Mdawar

Piękny śpiew tej piosenkarki łączy w sobie katolickie przesłanie, ze wschodnią poetyką. Jest to szczery głos duszy modlącej się do Boga. Nasze serca otworzą się jeszcze bardziej, pod wpływem piękna jej śpiewu. To sprawi że jeszcze głębiej uwierzymy w moc Boga i usilniej będziemy prosili o potrzebne łaski dla siebie i swoich bliskich.

Wielka jest moc świętych Libanu. Posłuchaj jak Joumana Mdawar cudownie uzdrowiona z raka mózgu przez Św. Charbela chwali Boga pieśniami sławiącymi Najwyższego.
Obejrzyj film, który nagrał pielgrzym Mariusz. Jest na nim nagrane nabożeństwo podczas którego Śpiewa Joumana Mdawar, która jest znaną w Libanie piosenkarką. Także podczas następnych pielgrzymek zaśpiewa specjalnie dla nas.

Ta utalentowana osoba urodziła się w wielodzietnej rodzinie w Zouk, Libanie. Zaczynała śpiewać w kościelny chórze, ale później zdobyła profesjonalne wykształcenie. Joumana jest absolwentką muzykologii z „University of St. Esprit” w Kaslik, w Libanie. Teledyski nagrywa od 2000 roku, śpiewając do muzyki kompozytora Josepha F. Khalife.

Joumana Mdawar1Tematem jej pieśni są święci libańscy, ale nie tylko, także postacie znane w całym Kościele Katolickim jak np.: „Edyta Stein”, „Teresa z Lisieux”. Joumana śpiewała podczas beatyfikacji „St. Naamtallah El Hardiniego „Rzym, Włochy, a także w kanonizacji” St.Rafqa „,” St.Naamtallah El Hardiniego „oraz beatyfikacji Brata Estephana „w Libanie. W 1997 roku, Joumana spotkała się z Ojcem Świętym Janem Pawłem II. Obecnie Joumana wykonuje średnio 50 koncertów rocznie w samym Libanie, a także za jego granicami m.inn w Libanie, we Francji, Włoszech, Szwajcarii, Grecji, Kanadzie, USA. Ważne, że Joumana sama jet świadkiem wiary, głosząc światu, że w Charbel uzdrowił ją z nieuleczalnej choroby raka mózgu. Przez to jej śpiew jest nie tylko piękny, ale jest wyrazem jej wiary.
Piękny śpiew tej piosenkarki łączy w sobie katolickie przesłanie, ze wschodnią poetyką. Jest to szczery głos duszy modlącej się do Boga. Nasze serca otworzą się jeszcze bardziej, pod wpływem piękna jej śpiewu. To sprawi że jeszcze głębiej uwierzymy w moc Boga i usilniej będziemy prosili o potrzebne łaski dla siebie i swoich bliskich.

„Pojedź z nami na pielgrzymkę do św. Charbela!”

Chętnych do udziału w pielgrzymce prosimy o kontakt pod adresem: wobroniewiary@gmail.com

Program pielgrzymki pdf: (kliknij)

© WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać link do naszej strony i tego artykułu, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji Charbel.com.pl. i wobroniewiaryitradycji.wordpress.com

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Wydarzenia i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Pan Jezus za wstawiennictwem Świętego Charbela uzdrowił znaną piosenkarkę z raka mózgu! Artystka zaśpiewa dla nas w trakcie pielgrzymki…

 1. wobroniewiary pisze:

  Oczywiście uzdrawia Pan Jezus – tu za wstawiennictwem św. Charbela a filmik pochodzi ze zbiorów naszego pielgrzyma Mariusza, który woził do św. Charbela wszystkie nasze intencje

  Tu spotkanie z Myrną

  • daniel pisze:

   „Święty Charbel uzdrowił znaną piosenkarkę z raka mózgu! ” Zastanawiam się nad takim tytułem artykułu? Aby człowiek się pózniej nie pogubił w swoich modlitwach. Wiem z własnego doświadczenia. I w sumie do dzisaj mam problem z tym.
   „Oczywiście uzdrawia Pan Jezus – tu za wstawiennictwem św. Charbela” może by warto zmienic temat.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s