Ks. Marian Rajchel – Szatańskie metody manipulacji ludzkimi myślami i uczuciami. Dręczenia, lęk, zniewolenie.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Pomoc duchowa i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

21 odpowiedzi na „Ks. Marian Rajchel – Szatańskie metody manipulacji ludzkimi myślami i uczuciami. Dręczenia, lęk, zniewolenie.

 1. wobroniewiary pisze:

  POBIERZ tekst różańca na Światowy Dzień Modlitw o Ochronę Stworzenia 1.09.2015.
  A z jakiej to okazji?
  Papież Franciszek ustanowił Światowy Dzień Modlitw o Ochronę Stworzenia w Kościele katolickim. Będzie on obchodzony już od tego roku w dniu 1 września 2015 i nawiązuje do treści encykliki „Laudato si”. Redakcja kwartalnika „Królowa Różańca Świętego” opracowała tekst rozważań „Różaniec do Maryi Królowej całego stworzenia” wykorzystując do tego fragmenty tekstu Encykliki. Na końcu każdego rozważania dopisaliśmy modlitewne wezwanie do „Wychwalania Pana/Laudato si” za Jego wielkie dzieła.

  Pod tym linkiem można pobrać „Różaniec do Maryi Matki i Królowej całego stworzenia”

  http://rozaniec.info/?smd_process_download=1&download_id=4270

  http://rozaniec.info/pobierz-tekst-rozanca-na-swiatowy-dzien-modlitw-o-ochrone-stworzenia-1-09-2015/

 2. karo pisze:

  Ja się zastanawiam co z tym fantem zrobić, bo zdaje się zostaliśmy nabici w butelkę : http://strajk.eu/duda-podpisal-ustawe-szepionkowa/

  • wobroniewiary pisze:

   Co to za strona jakiejś lewicy???
   Poczekam na dane z prawej strony 🙂

  • Sebro pisze:

   Akurat nie wszyscy podzielają spiskowe teorie dotyczące szczepionek więc nie rozumiem tego poczucia zdrady.
   Tak jak jakiś dziennikarz napisał niedawno – innym prezydentom dawano przynajmniej te pierwsze 100 dni urzędowania bez jakiegoś oceniania. Duda zaś obrywa od początku.
   Jak widać obrywa od jednych jak i od drugich. Widzę tu swoistą analogię – może zbyt śmiałą ale jednak – pewien człowiek z Watykanu też obrywa od każdego…

   • wobroniewiary pisze:

    Dokładnie tak.
    Trzeba się modlić, a jeśli szczepionka jest kontrowersyjna – co zauważa i Nasz Dziennik, to trzeba pisać petycje, aby prezydent to rozpatrzył.
    Papież też za wszystko obrywa, niektórzy wrogowie Kościoła piszą, że papież ogłasza rok fałszywego miłosierdzia, tak ich własne grzechy zaślepiają, że i Miłosierdzie im przeszkadza.

    A najlepszy tekst jaki czytałam z nadsyłanych nam namiętnie na pocztę, to jakiś dureń napisał, że Maryja dlatego objawia się 25-tego w Medziugorje, bo tego dnia będą wybory w Polsce.
    Mało nie padłam, wiem, że Maryja modli się za Polskę, kocha nasz kraj, wierzę w objawienia w Medziugorje ale nigdy nie powiem, że objawienia są dlatego (a trwają już 34 rok) bo u nas 25-tego będą wybory.
    Ręce od takich katolików-fanatyków opadają .

   • Maggie pisze:

    Prezydent obrywał już jako elekt , co więcej .. nawet skandalicznie! zadecydowano za niego, gdzie będzie mieszkać, bo co ma mówić to poprzednik dostawał instrukcje.

    HPV jest kontrowersyjną szczepionką ale kto taką ustawę przygotował? – trzeba na to czasu i ekspertów. Do 2017 roku jest sporo czasu, aby coś zmienić.
    Prezydent nic nie będzie mogł zrobić, albo niewiele … jeśli nadchodzące wybory nie przyniosą zmian, odsuwających POwszechnie skompromitowanych psuj.
    Pomyślmy, jakie i ile ustaw podpisał ex-prezydent i jakie ustawy wyciąga się… w pośpiechu z „zamrażarek”, aby je poprzepychać/przeforsować, jeszcze przed wyborami – a co się dzieje pokazuje obrazek pytań do „referendum”.

    Szczepienia zapobiegły wielu zachorowaniom, ale wiele obecnych szczepionek jest od zarania skażonych, bo np na bazie … rtęci! Do tego podawanie paru szczepionek, w jednym zastrzyku, nie powinno mieć miejsca, bo organizm jest zbytnio takim „strzałem” obciążony – i są tacy którzy twierdzą, że to naraża dzieci na autyzm.
    Wielkie korporacje robią fortuny na szczepieniach – przestałam się szczepić przeciw grypie, bo to nie czarna ospa, i są inne formy zapobiegania i leczenia. Kosztowało mnie to nawet odsunięciem, na pewien czas, od pracy.

    Szkoda, że nie wynależli SZCZEPIONKI PRZECIW ZŁYM JĘZYKOM. W pierwszym rzędzie powinny być takie, jako obowiązkiwe, dla pracowników mediów wiadomego nurtu.

   • karo pisze:

    Abstrahując od samej ustawy, polityki etc. Bardzo ciekawy dokument o HPV, to nie teorie spiskowe: https://www.youtube.com/watch?v=UX7NXLpEe7k#t=25

   • Maggie pisze:

    Karo, nie mogę wejść na YouTube ale szczepionka HPV JEST znana ze skutków UBOCZNYCH (!!!), a do tego jest jakby propagadandowym wspomaganiem programu, który zaleca relacje i to na zasadzie „sportu”, młodych ludzi – głównie w wieku licealnym, nim są samodzielni i na własnym chlebie.
    To tak jakby na siłę, bo obowiązkowo, szczepiono na AIDS! zamiast pouczania i wstrzemięźliwości.
    Różnie zdarzyć się może w życiu dorosłych … ale pewnych spraw nie można traktować jako tylko fizjologia=zaspokojeniu żądz i tylko dla samego zaspokojenia lub na zasadzie ciekawości albo „zabawy dla wprawy” – jaką się właśnie dopuszcza, a wręcz oferuje, razem z tym szczepieniem.
    Jest to niezwykle groźne, gdyż już małe dzieci, w szkołach (i przedszkolach !) zaczyna się demoralizować, rzekomym nauczaniem „dorosłego życia” etc.
    W ten sposób odczłowiecza się człowieka i wprowadza w rewiry zła. Miłość, już od zarania, obdziera się ze subtelności i sprowadza się taką ideologią … tylko do fizyczności i konsumpcji.
    Takie są założenia u źródeł wprowadzania tej szczepionki – więc nie chodzi tu tylko o szczepienia .. ale głównie o te „róbta co chceta i kiedy chceta”.

   • Maggie pisze:

    @Karo: niżej Julia wyjaśnia, kto, kiedy i co podpisał .. to o czym zaczęłaś to nie jest „zasługą” Prezydenta Dudy. To co podpisał odsuwa obowiązek do 2017 roku, a więc jest czas na korektę ALE jeśli ludzie zagłosują mądrze jesienią i Prezydent nie będzie miał związanych rąk.

  • julia pisze:

   dobrze się trzeba wczytać,
   prezydent Duda podpisał ustawę o przesunięciu finansowania do NFZ. Samą ustawę o rozszerzeniu szczepień podpisywał jeszcze Komorowski.

   • Maggie pisze:

    Więc „laury” i może jeszcze, jako bonus, „kieje samobije” należą się koalicji rządzącej i wszystkim klakierom, którzy „skolko ugodno” czynią wszystko aby rzucać cienie i kłody pod nogi – z zamiarem… budowania dla siebie przyszłych mostów z tych kłód.

 3. Julka pisze:

  Ekwariusz z Pontu pisał jak rozmawiać z uczuciami, myślami, które przychodzą z zewnątrz. Ważne, byśmy je kontrolowali. Ja narazie niepożądane myśli wyganiam własnymi „idż precz Szatanie”, modlitwą do Św.Michała Archanioła albo do Anioła Stróża. To działa i chroni od niepotrzebnych grzechów.

 4. DANUTA pisze:

  W czerwcu pewnej nocy okolo 3 / sypiam czujnie/ slysze dzwonienie lancucha i pomimo ze jestem odwrocona do sciany widze ten lancuch i zblizajacego sie duzego czarnego psa , slysze jego oddech podszedl do moich plecow i czulam oddech tego psa, Mieszkam sama. Modle sie i spowiadam regularnie.

  • Patryk pisze:

   Danuta. Wzywałaś kiedyś duchy albo robiłaś inne niepotrzebne rzeczy jak podpisanie paktu ? Z tego co wiem takie rzeczy nie dzieją sie bez przyczyny, ale moge być w błędzie.

   • Ufająca pisze:

    Niekoniecznie. Może to być efekt straszenia, bo człowiek zwraca się do Boga. Może być tak, że celowo zły miesza, żeby nas wystraszyć. Pomimo, ze chodzimy do spowiedzi i się modlimy. Czasami furtki otwieramy przez przypadek. Wtedy trzeba modlić się do Ducha Świętego o rozeznanie grzechów. On nam wskaże drogę! Też miałam/mam budzenia czasem. Straszenia też były – głownie podczas odmawiania nowenny pompejańskiej. Nie możemy skupiać się na strachu,ale na Bogu i Jemu ufać. Pan Bóg i Matka Boża zawsze wyprowadzą dobro. Pozdrawiam.

   • Maggie pisze:

    Do św.ojca Pio też takie bestie przyłaziły – i jeszcze kiedy był dzieckiem straszyły.
    A może pomylił dom/piętro .. albo „otarłaś się” o coś bezwiednie .. lub się wałęsał – przecież krąży patrząc kogo by pożreć.

    Nie bój się: Jezus jest Panem! – a Ks.Michał Olszewski mówił, że z mocą powtarzając te słowa, złego wysyłać należy pod Krzyż i precz do piekła. Uwielbiaj Pana Boga, pełna ufności.

    Przyszła sobota jest pierwszą miesiąca, staraj się zawsze mieć przy łożku wodę egzorcyzmowaną i zamiast myśleć o tej zjawie, kładąc się do łóżka pomyśl lub śpiewaj pieśń „wszystkie nasze dzienne sprawy” z naciskiem na: „a gdy będziem zasypiali niech Cię nawet sen nasz chwali”. Nie ściągaj myślą/wspomnieniem tego „wizytatora”, uwielbiaj Pana Boga.
    Nie powinno się powtorzyć .. a jeśli … choć wątpię bo w/w wieczorne wychwalanie Pana Boga nie zachęca do „wizyt” .. to porozmawiaj na ten temat księdzem w sposób, który sugeruje @Ufająca.

   • Sylwia pisze:

    Patryku masz racje takie rzeczy się dzieją ale czasem się to dzieje w wyniku walki .. czasem to zły walczy o duszę by straszyć na różne sposoby . Ale to Jezus Jest Panem !

  • Sylwia pisze:

   Danuto , czasem jest tak że gdy walczysz to on chce wtedy zastraszyć , używa wszelkich sposobów , im bliżej jesteś Boga tym bardziej on będzie się na ciebie zasadzał bo się mu wyrywasz. Ale wiesz gdy Jesteś Blisko Boga nic ci nie grozi, on będzie sobie straszył a Ty módl się . Ja miałam takie doświadczenie że kiedyś zły dręczył mnie przez sen pojawił się widziałam jego twarz i obudził mnie o 3 nad ranem , byłam tak sparaliżowana że nie mogłam ręką sięgnąć po różaniec i czułam jak by ktoś lub coś chwytało ( czy dotykało ) mnie za nogi ,dopiero modlitwa do Św. Michała Archanioła pomogła i wiesz gdy się przemogłam wzięłam różaniec odmówiłam Koronkę i Różaniec i na razie w porządku . Pewien Ksiądz powiedział mi dokładnie że to jest walka . . chyba że jest coś o czymś zapomniałaś . Ja na swoim przykładzie mogę też to powiedzieć , dopiero podczas modlitwy Bóg ukazał i (ukazuje nadal) mi to o czym zapomniałam i czego mam się wyrzec podczas spowiedzi .

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s