Empik w szponach diabła! Okultystyczna gra voodoo dla dzieci !

Sieć sklepów „Empik”, która w ubiegłym roku z okazji Bożego Narodzenia promowała się satanistą nawołującym do mordowania chrześcijan oraz kobietą chlubiącą się zamordowaniem dziecka nienarodzonego, teraz proponuje małym dzieciom okultystyczną grę.

W sklepie tym można kupić grę towarzyską „Voodoo”, która promuje praktyki magiczne i nawiązywanie kontaktu z szatanem. O sprawie poinformowała najpierw „Gazeta Polska Codziennie”. Rzecz skomentował z kolei na łamach „Radia Maryja” ksiądz profesor Andrzej Zwoliński z Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Duchowny ocenia praktykę sieci sklepów „Empik” w jednoznacznie negatywny sposób.

Bezpośredni kontakt z takimi grami jest niebezpieczny, wiąże się z propagowaniem okultyzmu. Skutki religii opętańczej, bo taka nazwa też jest stosowana wobec „Voodoo”, są bardzo niebezpieczne. One bagatelizują treści demoniczne. Dziecko kontaktując się z tego typu grami nabiera przekonania, że można się bawić treściami, które powodują otwarcie się na zło –powiedział.

Gra jest przeznaczona dla dzieci od 7 roku wzwyż. To oznacza, że Empik proponuje małym dzieciom głęboką deprawację ich dusz, zachęcając je do kontaktowania się ze światem demonicznym i odrzucaniem Bożego przykazania przeciwnego czarom. Widać stąd jasno, że efekty szatańskiej i aborcyjnej kampanii reklamowej z ubiegło roku trzymają się mocno: diabeł w Empiku to już po prostu codzienność.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Zagrożenia duchowe i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

20 odpowiedzi na „Empik w szponach diabła! Okultystyczna gra voodoo dla dzieci !

 1. Anna EM pisze:

  To jest nienormalne, a jednocześnie sprytne; uczenie dzieci, że tylko zabawa, gdccy tymczasem to niestety DZIAŁA.

 2. Gosia pisze:

  Coraz bardziej chory świat, zdiablenie na każdym kroku 😦
  I weź tu zapisz dziecko do Empiku na angielski, nigdy w życiu!

  • eska pisze:

   Ja otrzymalam dla dziecka w prezencie zakupione w Lidlu bluzeczki firmy Lupilu. Nadruki na bluzeczkach bez zarzutu, za to jak spojrzałam na guziki – pięcioramienne gwiazy. Dokładnie wpisane w obwód guzika. Czyli pentagramy wpisane w okrąg, dokładnie takie o jakich mówił ks. Kostrzewa (że Jezus mówił o nich Oli). Każdy guzik dotknęłam wodą egzorcyzmowaną, bluzki omodliłam. W najbliższym czasie guziki pójdą do odprucia i zastąpienia innymi.
   Lidl i Lupilu – są na tej samej liście, co Empik i Biedronka.

   • Sylwia pisze:

    Esko , dokładnie żyjemy w świecie gdzie naprawdę musimy dobrze się zastanowić co kupujemy , ale i tak czasem przez nieuwagę albo po prostu małe niedostrzeżenie możemy się nadziać na coś ..

    Co do samego voodoo to nie jest zabawa dla dzieci ! dla nikogo , to może nieść takie następstwa , takie problemy że ciężko czasem będzie nam z tego wybrnąć .. Boże chroń nasze dzieci przed tym co złe ..

  • Wojtek pisze:

   Niedługo będzie trzeba zaopatrywać się w lesie 😦

  • Maggie pisze:

   @Gosia: Zdjablenie jest przejawem zdebilenia.

   @Wojtek: dlatego tak prą, aby te nasze kochane lasy rozprzedać: by licho, nie siedziało, nawet i tam, w pokorze i cicho.

 3. kasiaJa pisze:

  Skazana na więzienie za odmowę wydania gejom aktu małżeństwa (!)

  Urzędniczka z hrabstwa Rowan w Kentucky została skazana na karę więzienia za odmowę wydania aktu zawarcia małżeństwa parze homoseksualistów. – Małżeństwo to związek między kobietą a mężczyzną – powiedziała urzędniczka podczas przesłuchania w sądzie.
  Sędzia David Bunning oświadczył, że nie miał innego wyjścia, jak tylko skazać Kim Davis, gdyż o niej mowa, za lekceważenie [!?] po tym, jak twierdziła, że „sumienie jej na to nie pozwoli”, żeby wypełniać prawo ustanowione wyrokami sądów federalnych w kwestii małżeństw osób tej samej płci. – Moralne prawo nałożone przez Boga stoi w konflikcie z moimi obowiązkami w pracy – powiedziała sędziemu Davis zanim została wyprowadzona z sali rozpraw. – Człowiek nie może być oddzielony od czegoś, co ma w sercu i w duszy – dodała.
  Koniec końców sędzia, w którym odezwały się resztki sumienia, usiłował uchronić Davis od więzienia stwierdzając, iż może odejść wolna, jeżeli jej współpracownicy zgodzą się postępować zgodnie z prawem, a ona przyrzeknie, że nie będzie się wtrącała, jednakże Kim Davis odrzuciła ofertę, wybierając więzienne mury.
  Tymczasem sodomici i gomorytki postanowili sprawdzić, czy pozostali urzędnicy w hrabstwie Rowan postępują według narzuconego prawa, uznając homozwiązki i zaprzysięgli pojawić się jeszcze w piątek w urzędzie.
  – Idziemy tam jutro, żeby odebrać nasz akt zawarcia małżeństwa i jesteśmy bardzo tym faktem podekscytowane – powiedziała w rozmowie z agencją AP April Miller, która od 11 lat jest „zaręczona” z inną gomorytką, Karen Roberts.
  Warto odnotować, iż sędzia Bunning ma pełne poparcie administracji Baracka Obamy i samego prezydenta w kwestii wydanego przez siebie wyroku. Rzecznik prasowy Białego Domu Josh Earnest oświadczył w czwartek, że sędzia federalny miał pełne prawo zasądzić w tej sprawie wyrok. – Żaden urzędnik publiczny nie stoi ponad prawem, a już na pewno nie prezydent Stanów Zjednoczonych, podobnie zresztą jak i urzędniczka hrabstwa Rowan – podkreślał. O ułaskawieniu Davis może zatem zapomnieć.
  Zajmująca się chrześcijańskim lobbingiem Family Research Council w reakcji na ten skandaliczny wyrok stwierdziła, że wolność religijna jest w Stanach Zjednoczonych pod obstrzałem. Naciskała ona na gubernatora Kentucky Steve’a Besheara, aby zwołał specjalne posiedzenie władz stanowych w celu dokonania zmian w prawie tak, aby tacy urzędnicy jak Davis nie mogli być karani za swoje przekonania.
  Wniosek ten napotkał jednak mur obojętności, a nawet wrogości – gubernator oświadczył, iż zwołana w trybie nadzwyczajnym sesja jest niepotrzebna i zbyt kosztowna. Stwierdził, że decyzja Bunninga mówi sama za siebie, natomiast kwestie prawne zostały już uregulowane wyrokami sądowymi.
  Uwięzienie Davis wywołało falę krytyki ze strony kandydata Republikanów na prezydenta Mike’a Huckabee, który tymi słowami skomentował wyrok sądu w tej sprawie: „Kim Davis w areszcie federalnym pozbawia jakichkolwiek wątpliwości, że w tym hrabstwie chrześcijaństwo jest uznane za przestępstwo i penalizowane”.
  Anna Wiejak
  http://prawy.pl/z-zagranicy2/10481-skazana-na-wiezienie-za-odmowe-wydania-gejom-aktu-malzenstwa

 4. Maria z Warszawy pisze:

  Tu aż się prosi zacytowanie kolejnego fragmentu książki „36 dowodów na istnienie diabła”
  „Mój wiek XX- pisze diabeł-to jeszcze lepsza sprawa. To prawda nie wierzycie zupełnie w moje istnienie(…) poza wąskim gronem okultystów. Ci wciąż wyobrażają sobie w swojej naiwności, że można na mnie dzwonić jak na lokaja, jak gdybyśmy my, czyste duchy, nie potrafili inaczej dać znać o sobie jak tylko obracając stoliki i przesuwając fortepiany. Poza tym gronem admiratorów, których nie znoszę, wy tarzacie się w areligijności, tak, że zastanawiam się czasem, czy nie byłoby warto zwrócić wam odrobiny wiary: mógłbym wtedy lepiej wykonywać mój zawód(…) wasze posłuszeństwo wynagradza mi wasze braki. Zdaje się wam, że robicie co się wam podoba, a tymczasem spełniacie moją wolę szybko i dokładnie.(…) Potraficie tak szybko się poruszać na drodze wyznaczonej wam przeze mnie, że czasami zostaję w tyle, przynajmniej takie mam wrażenie. Ale nie bójcie się. Dopędzę was ani chybi”
  „……zadajecie sobie w konkluzji następujące pytanie: A gdyby naprawdę Szatan był Księciem tego świata, jak mówi Pismo, to co by się stało?
  Już odpowiedzieliście na to: stało by się to, co się właśnie staje”.

  • Maggie pisze:

   @Maria z Warszawy:
   Czy rogata bestia mówi tam o sobie i swoich kamratach: czyste duchy (?!), czy tylko sam, we wpisie,wyczyścił słowo NIE? Jeśli mówi czyste, to znów jest to przykładem pychy i zwodzenia autoreklamą (podobną jak w tych ćwiczeniach, z j.polskiego, dla dzieci, kiedy ukazuje się … dobrego diabełka).
   Apage satanas!
   Jezus jest Panem!

   • Maria z Warszawy pisze:

    Maggie, oczywiście, że ten rogaty cwaniak tak właśnie siebie i swoich kamratów nazywa ( tym razem nie wyczyścił bo przed zaczęciem poprosiłam o pomoc św. Michała). Przecież i on i jego kamraci nie uznają popełnionego grzechu.
    Nie mniej w pozostałych kwestiach mówi prawdę , co widać i słychać

 5. Agnieszka pisze:

  Kochani, pewna osoba z mojej rodziny dostała po Mszy Św. dwie karteczki z tyułem: Bóg Ojciec 23.08.2013 r. 15:00. Jest na niej grafika niejakiej pieczęci w kolorze bordowym z krzyżem i napisem „Pieczęć Boga Żywego” i tekst, aby ogólnie przyjąć te Pieczęć Boga Żywego. Sprawdziłam i wychodzi mi ukryta strona z jakimiś orędziami, zdaje mi się że to pochodzi od MBM, jeśli tak napiszcie, co mam z tymi kartkami zrobić i z tym panem, który to rozdaje , bo ma podobno być dzisiaj w Kościele. Czy taką rzecz należy wyznać przy spowiedzi? Pozdrawiam.

  • wobroniewiary pisze:

   spalić, wcześniej zlać wodą egzorcyzmowaną!!!

   Wyznaj przy spowiedzi i powiedz, że Kościół potępił te masońskie pierdoły

   • Maggie pisze:

    I chyba trzeba zgłosić Ks.proboszczowi, że takie paskudztwa: bluźnierczo-heretyckie!, trafiły do wiernych – niech ostrzeże, nawet jakby miało to być tzw grzmienie z ambony do ogółu.
    Tej osobie przecież też „to” zostało podsunięte= nie wymyśliła sama tych barzgrołów, i nie wiadomo ile osób zdołano zainfekować ….
    Na całe życie otrzymujemy jedyną, prawdziwą pieczęć jaką jest Chrzest Święty – nikt jej nie zetrze, jedynie grzech/odstępsteo, może przysypać jak gruz .. ale ona będzie zawsze, nawet pod gruzem.

 6. Magda pisze:

  Diabeł mści się na tych, którzy z nim walczą.
  Ile zakazów ma ks. Cielecki, a tymczasem….

  Ks. Jarosław podkreśla również, jak bardzo są ważna jest wspólna modlitwa, zwłaszcza nad osobami zniewolonymi, opętanymi. W ciągu ostatnich miesięcy spotykał się z o. Amorthem, jednym z najbardziej znanych egzorcystów na świecie. Niejednokrotnie wspólnie modlili się nad takimi ludźmi. Podczas jednego ze spotkań, gdy ks. Jarosław rozpoczął modlitwę po o. Gabriele, szatan zaczął krzyczeć: Niech Charbel się stąd wynosi! Przestań mówić tę litanię! Ks. Jarek modlił się wtedy w Duchu Świętym w języku, którego nie zna, nie wiedząc nawet, że odmawia litanię.
  Zawsze w modlitwach uczestniczyły osoby świeckie, a zdarzyło się, że i inni egzorcyści, ale o. Amorth prosił ks. Jarka, by mu asystował. Kiedyś, co zostało utrwalone na nagraniu, zwrócił się również do kapłanów i biskupów, aby wspierali ks. Jarosława w tej posłudze.
  Wielokrotnie ks. Cielecki otrzymał ogromne wsparcie od ks. Amortha. O. Gabriele niejednokrotnie modlił się również nad nim, prosząc Boga o szczególne łaski dla niego, a także o ochronę w posłudze, zwłaszcza wobec ludzi dotkniętych działaniem złego ducha.

  Na filmie widzimy ks. Amortha modlącego się nad ks. Jarkiem również modlitwą egzorcyzmu zakończoną błogosławieństwem. Następnie ks. Amorth prosi ks. Jarka aby pomodlił się nad nim. Ks. Jarek modli się i prosi o pobłogosławienie jego Krzyża. Po błogosławieństwie ks. Jarek mówi, że tylko w zeszłym roku przejechał ponad 100 tysięcy kilometrów od parafii do parafii modląc się i prosząc Pana Jezusa o uzdrowienia i uwolnienia. Ks. Amorth zachęca ks. Jarosława aby nadal to czynił gdyż ludzie bardzo cierpią i potrzebują takiej modlitwy. Prosi o modlitwę w intencji kobiety, którą egzorcyzmuje od 18 lat, jest to bardzo trudny przypadek ponieważ jest w niej 50 tysięcy demonów, jej rodzice zostali zamordowani.

  Film jest jednym z wielu nagrań ze spotkań ks. Jarka z ks. Amorthem wykonanych za jego zgodą. Są też nagrania modlitwy księdza Jarka nad ludźmi w obecności ks. Amortha, nad osobami opętanymi. Nagrania znajdują się w prywatnym archiwum ks. Jarka

  Film można obejrzeć tutaj:
  http://padrejarek.pl/osobistego-spotkania-i-wspolnej-modlitwy-nie-da-sie-zastapic/

  • Agnieszka pisze:

   Dziękuję. Proboszczowi przekazałam, chociaż niestety nie orientował się co do pism MBM. Z Panem porozmawiałam i myślę, że jest w jakiejś sekcie. Nawet nie wiedział, że teksty są MBM, dostaje je od jakiejś grupy z Krakowa i bardzo do nich przylgnął niestety. Kiedy mówiłam mu o św. Faustynie, nie za bardzo chciał o niej słuchać… z drugiej strony mówi o pozycji klęczącej przy Komunii Św., że nie przyjmuje inaczej a od szafarzy wcale i o cudach jakie widział podczas rzekomych objawień w Oławie… Poplątanie z pomieszaniem… Bądźmy czujni!

 7. julia pisze:

  to wszystko przez język jakim pisane są te orędzia. Ludzie nie wierzą, że szatan mógłby przemawiać tak słodkim językiem i mówić o miłości i walce o wiarę….( to , że się w jakims stopniu sprawdzają to już ustaliliśmy, że masoneria zdradza w nich swoje plany, podając je jako przestrogę , a że niektóre plany Bog im udaremnia, to nie wszystko się sprawdza. )
  ale już Pismo wspomina , że w czasach ostatecznych będą tacy, którzy będą mysleli , ze dla Boga pracują, a będę przeciwko niemu pracować.

 8. AKSORZ pisze:

  Co by o Empiku nie mówić to tylko tam szybciutko i od ręki mogę kupić gazetę Egzorcysta , Szum z nieba czy Zeszyt Odnowy , a także wiele pozycji katolickich.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s