Ks. abp. Stanisław Wielgus: mocne i prawdziwe słowa o dzisiejszej sytuacji i o przyszłości naszego narodu

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 odpowiedzi na „Ks. abp. Stanisław Wielgus: mocne i prawdziwe słowa o dzisiejszej sytuacji i o przyszłości naszego narodu

 1. wobroniewiary pisze:

  Dobre: „Zachować wrażliwość wobec tych, który zabijają dzieci,” bo śmiała aborcję nazwać zabójstwem.
  Stary wstrętny komuch!!!
  I najlepiej wyłączyć mikrofon:

  • wobroniewiary pisze:

   Przepraszam proszę pani, czy mogę panią prosić do siebie? Pamiętam panią z poprzedniego występu. Słowo „zabijanie” nie jest na miejscu wobec tych, którzy mają inne poglądy – usiłował sugerować Jerzy Wnderlich.

   W obronie Kai Godek stanął poseł Patryk Jaki z SP. Polityk przypomniał, że o aborcji jako zabijaniu dzieci nienarodzonych mówił Ojciec Św. JP II.

   – Chciałbym o prosić zwołanie Konwentu Seniorów żeby zajął się Pana skandalicznym zachowaniem, bo chcę Panu powiedzieć, że dokładnie takiej samej definicji jakiej używała dzisiaj przedstawicielka wnioskodawców używał Jan Paweł II. Pan stosując te standardy wyrzuciłby z tej mównicy Jana Pawła II. Niech się Pan zastanowi nad swoim zachowaniem. My mamy prawo do używania takich słów jakie uważamy – stwierdził poseł Patryk Jaki.

   http://www.prawy.pl/z-kraju/10589-marszalek-sejmu-aborcja-to-nie-jest-zabijanie-i-wylacza-mikrofon

  • Wojtek pisze:

   Znalazł się adwokat diabła.

   • Maggie pisze:

    Wojtku, ale jakiegoż dobrego ma on fryzjera (!), który potrafił ukryć pewien atrybut …

    Ciekawe, czy ci którzy dali mu władzę, w nadchodzących wyborach: będą pamiętać o tym jak pojmuje demokrakcję (bo nie ruszam już meritum sprawy, a przecież krucjalna – gdyż chodzi o rzeź niewiniątek).

    Nota bene: czy odgórnie (z pewnego centrum) zamierza się w ten sposób … zastąpić polskie dzieci tymi „napływowymi”, a potem starszych wyprawić „w luksusową podróż eutanazjyjną” i rzeczywistość będzie taka, że zaginie ślad katolika-Polaka?

   • Wojtek pisze:

    Plan całkiem logiczny z punktu – widzenia jego wykonawców zwłaszcza.

    • Maggie pisze:

     Czy możliwa jest też sceneria?: jak z Alfreda Hitchcocka, bo nie trudne jest zatopienie pontonu z chrześcijanami, by potem pod osłoną/egidą ich ciał, wykrzykując przy tym, dostać się do swoich pobratymców, niosących światu dżihad?

     Nie oskarżam ale dopuszczam oczami wyobraźni, taką możliwość – skoro to lżejsze od ukrzyżowania,obcinania głów, tortur i seksualnego niewolnictwa.

 2. wobroniewiary pisze:

  Polak walczący dla ISIS w rozmowie z „ABC”: Na Placu Św. Piotra będziemy urządzać masowe egzekucje

  „Jak trzeba, będę walczył i zostanę męczennikiem. Dla muzułmanina nie ma większego honoru jak zostać męczennikiem” – mówi dziennikarzom Adrian Al N. Tygodnik „ABC – Aktualny Bezkompromisowy Ciekawy” publikuje w najnowszym wydaniu wywiad z Polakiem walczącym w szeregach armii Państwa Islamskiego. Dżihadysta znad Wisły opowiada, jak trafił do Syrii, uciekając m.in. polskim służbom specjalnym. „Niewiernym” grozi okrutnym sądem i przeniesieniem wojny na terytorium Europy.

  Nawróćcie się, póki jest jeszcze czas. Póki nie przyszliśmy do waszych domów, aby sprawdzić, czy jesteście wierni Bogu Jedynemu. Jeśli nie, to zginiecie jak wszyscy niewierni. Takie jest prawo Allaha. My zwyciężymy, dojdziemy do Rzymu i na Placu Świętego Piotra będziemy urządzać masowe egzekucje niewiernych – zapowiada Abu Bakr Al Sham – bo takie nazwisko przyjął Adrian Al N. – w rozmowie z dziennikarzami tygodnika.

  Rozmowa Witolda Gadowskiego i Michała Króla z Adrianem Al N. jest pierwszym tak wyraźnym świadectwem udziału obywateli polskich w okrutnej wojnie prowadzonej przez ISIS

  Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/raport-swiat-kontra-panstwo-islamskie/najnowsze-fakty/news-polak-walczacy-dla-isis-w-rozmowie-z-abc-na-placu-sw-piotra-,nId,1863769#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 3. Magda pisze:

  Tygodnik Powszechny” przypomniał sobie o istnieniu piekła. W kontekście imigrantów.
  W najnowszym numerze „Tygodnika Powszechnego” pismo porusza temat imigrantów. Z jasnym przesłaniem – przyjmować wszystkich jak leci. Podejście odmienne jest zdaniem autorów piszących w ostatnim numerze niechrześcijańskie, niefranciszkowe, nieewangeliczne, grzeszne. A nawet – tu nagle liberałowie sięgają do tradycyjnego arsenału – grożące wiecznym potępieniem!

  http://gloria.tv/media/q2YWyKMEUT7

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s