Wywiad z ks. kard. Gerhardem Müllerem – Prefektem Kongregacji Nauki Wiary

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 odpowiedzi na „Wywiad z ks. kard. Gerhardem Müllerem – Prefektem Kongregacji Nauki Wiary

 1. wobroniewiary pisze:

  Proszę o modlitwę za Sabinę, która wywoływała duchy a teraz zły duch wszedł w nią, zrobił to tak spektakularnie w jej pracy, że wezwano pogotowie do instytucji gdzie pracuje i odwieziono ją na psychiatrię.
  Już ma umówioną wizytę do egzorcysty, załatwiłam też spowiedź świętą (ksiądz ją odwiedzi na oddziale), ale musi wyjść z psychiatryka albo na przepustkę albo na stale i jechać do egzorcysty a nie szpikować się tableteczkami na schizofrenię
  Krótko mówiąc- potrzebuje modlitwy

  • mkm80 pisze:

   O mój Boże!
   +++
   Niepokalana Dziewico Maryjo i Królowo Aniołów! Bóg obdarzył Cię od początku mocą i powierzył Ci zmiażdżenie głowy szatana. Pokornie Cię błagamy: poślij swoje niebiańskie zastępy, aby zwycięsko pokonały duchy piekielne, zniweczyły ich zamiary oraz strąciły w przepaść. „Któż jak Bóg?”
   Najmilsza i łaskawa Matko Boga, Przeczysta Oblubienico Ducha Świętego, której oblicze duchy czyste oglądać pragną.Ty zawsze pozostaniesz naszą miłością i nadzieją, naszą obroną i chwałą! Święty Michale Archaniele, Święci Aniołowie i Archaniołowie, brońcie Sabiny i przyjdźcie jej na pomoc. Amen

 2. Czester pisze:

  +++ Amen!

 3. Wojtek pisze:

  90% Polaków należy do Kościoła. Niestety chyba tylko w teorii bo chyba więcej niż połowa została ochrzczona i na tym się kończy przynależność do Kościoła Świętego a szkoda. Chciałbym, żeby cały nasz Naród był taką bezpieczną ostoją Chrześcijaństwa, choćby nawet ostatnią i uciskaną przez wszystkich. Jeśli Bóg z nami, to kto przeciw nam ? Gdyby cały Naród zjednoczył się pod berłem Chrystusa to nikt by nas nie pokonał. Ciekawe tylko jak nakłonić tych kilkadziesiąt milionów ludzi żeby przyjęli Chrystusa jako Króla, ale nie tylko z nazwy ale sercem.

  Dzięki wielkie Biskupom, że oni przynajmniej reprezentują godnie nasz powołanie. Niech im Bóg błogosławi. +

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s