„Stop deprawacji w edukacji” – pikieta O. Jerzego Gardy

Pod MEN trwa pikieta modlitewna „Stop deprawacji w edukacji”

„Stop deprawacji w edukacji” to hasło pikiety modlitewnej, która już 5 dzień trwa przed siedzibą Ministerstwa Edukacji Narodowej. Jej inicjatorem i organizatorem jest misjonarz ks. Jerzy Garda.

Grupa wiernych spotyka się od poniedziałku do piątku o godz. 12.00 przed siedzibą resortu. Uczestnicy pikiety rozpoczynają modlitwą Anioł Pański, następnie odmawiają różaniec. Zwieńczeniem spotkania jest Koronka do Bożego Miłosierdzia.

Gromadzimy się w tym miejscu, ponieważ w gmachu MEN-u zapadają skandaliczne decyzje dotyczące programu nauczania – tłumaczy ks. Jerzy Garda.

– Modlimy się w intencji pani minister, żeby wycofała się z tych karkołomnych – barbarzyńskich można powiedzieć – wobec polskich dzieci, młodzieży programów, narzucanych przez środowiska LGBT – oczywiście, żeby uszlachetniać naszą społeczność, wszystkich Polaków, by zdawali sobie sprawę z niebezpieczeństwa, jakie niesie za sobą wprowadzanie tych karkołomnych programów niszczących i psychicznie i moralnie nasze społeczeństwo – mówi ks. Jerzy Garda.

Codzienna pikieta modlitewna potrwa do 25 października, czyli do dnia wyborów parlamentarnych.

**********
Cieszę się, że mogłam wspomóc Ojca Jerzego w przygotowaniu transparentów, które tam są na miejscu. Oto one :

Transparent Nr 1 
tabl. 1Transparent Nr 2 

tabl.2

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

37 odpowiedzi na „„Stop deprawacji w edukacji” – pikieta O. Jerzego Gardy

 1. Zygmunt pisze:

  Wolność słowa dla wybranych?
  Policja i prokuratura badają hasła z antyimigracyjnej manifestacji
  Prostest przeciwko przyjmowaniu uchodźców.

  Jak poinformował wojewoda mazowiecki, Jacek Kozłowski, prokuratura oraz policja analizują treść haseł wznoszonych podczas sobotniej manifestacji przeciwko przyjmowaniu przez Polskę imigrantów. Funkcjonariusze badają zdjęcia oraz nagrania. Marsz przebiegł bez zakłóceń i zgromadził wedle różnych danych od 7 do 10 tysięcy osób.

  Władze Warszawy już w ubiegłym tygodniu próbowały nie dopuścić do odbycia się manifestacji przeciwko przyjmowaniu przez Polskę imigrantów. Pisaliśmy o tym na portalu PCh24.pl. Decyzja stołecznego ratusza została jednak anulowana przez władze województwa. Na przekór elitom chcącym pokazać przeciwników przyjmowania uchodźców jako szaleńców, sobotnia manifestacja przebiegła bez większych incydentów. Wedle organizatorów zgromadziła około 10 tysięcy osób. Odbywająca się w tym samym czasie manifestacja poparcia dla pomysłów Brukseli, by osiedlić w Polsce kilka tysięcy imigrantów, była znacznie skromniejsza.

  Mimo pokojowej formy społecznego protestu policja i prokuratura mogą pociągnąć do odpowiedzialności uczestników antyimigracyjnego wiecu.

  – Jeśli znajdziemy slogany, które wyczerpują znamiona przestępstwa, sprawa zostanie zgłoszona do prokuratury – powiedział rzecznik warszawskiej policji, Mariusz Mrozek, w rozmowie z tvnwarszawa.pl. Główne zainteresowanie służb dotyczy tak zwanej „mowy nienawiści”.

  – Prokuratura na razie nie ma żadnego oficjalnego zgłoszenia w sprawie tych transparentów – powiedział rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie, Przemysław Nowak.

  Na cenzurowanym mogą znaleźć się takie okrzyki jak „Polska dla Polaków” czy „Cała Legia głośno krzyczy, nie dla tej islamskiej dziczy”. Zainteresowanie organów ścigania może zwrócić także transparent z hasłem „Islamskie świnie czekamy i łby poobcinamy” nad którym autor umieścił głowę zwierzęcia zakazanego w diecie muzułmanów.

  Źródło: tvnwarszawa.tvn24.pl

  Read more: http://www.pch24.pl/wolnosc-slowa-dla-wybranych–policja-i-prokuratura-badaja-hasla-z-antyimigracyjnej-manifestacji,38178,i.html#ixzz3lonWRx68

  • Maggie pisze:

   hasłą jak hasła, jeśli będę krzyczeć nie lubię szpinaku … to czy to będzie mowa nienawiści do producentów i handlu ???
   Paranoja. Niech sie władze nie ośmieszają.

   Protest był przeciwko nadużywaniu „koniunktury emigracyjnej”, bo prawdziwi i prześladowani pozostali na miejscu lub są nadal w obozach, marząc aby skończył sie horror by mogli wrócić do swoich stron.

 2. Magda pisze:

  Amerykanie udaremnili zamach na Ojca Świętego Franciszka

  Amerykański kongresmen Michael McCaul powiedział, że Stany Zjednoczone udaremniły planowany zamach na Ojca Świętego Franciszka, który w przyszłym tygodniu przyjeżdża do Waszyngtonu.

  Według słów McCaula fakt, że papież Franciszek bardzo chętnie przebywa z ludźmi sprawia, że rodzi się bardzo duże ryzyko ataku. „Bardzo uważnie monitorujemy zagrożenia wobec papieża związane z jego wizytą w Stanach Zjednoczonych. Udaremniliśmy już jeden szczegółny przypadek” – powiedział.Dodał, że amerykańskie służby muszą być wyjątkowo czujne, by uchronić papieża przed jakimś atakiem.

  McCaul przyznał, że otrzymał informacje od Tajnej Służby Stanów Zjednoczonych (ang. Secret Service), według której istnieje poważne ryzyko ataku ze stronyc tak zwanych „samotnych wilków”. McCaul nie wskazał, z jaką organizacją byli powiązani zamachowcy, których plan udaremniono. Wspomnienie o taktyce „samotnych wilków” sugeruje jednak Państwo Islamskie.

  • Marakuja pisze:

   A mnie ciągle nachodzą myśli o ŚDM i Ojcu Świętym i o tym napływie arabskim do nas. Zwracam się do tych, którzy modlimy się Koronką z Sokółki według listy- może módlmy się aż do przyjazdu Ojca Św. do Polski? Koronka ta nie jest mozolną modlitwą a jest tak piękna i niesamowicie potrzebna. Może też niech dołączą inni- ja powiedziałam 2 koleżankom i też dołączyły.

 3. Marakuja pisze:

  Proszę o pomoc- gdzie znajdę wypowiedź ks. A. Skwarczyńskiego na temat domu w którym były manifestacje? Mam kogoś, komu ta wypowiedź jest potrzebna, bo niedobre rzecze się tam dzieją. Będę wdzięczna za link 🙂

  • eska pisze:

   https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2014/06/14/list-ks-adama-skwarczynskiego-narodowe-ofiarowanie-bogu-codziennego-krzyza/

   (…) Sytuacja Polski przypomina mi tę, w której znalazła się mieszkająca nieopodal rodzina, która zwróciła się do mnie o pomoc – o egzorcyzmowanie domu, gdyż dziejące się w nim dziwne i zatrważające zjawiska stawiały go w szeregu „nawiedzanych” (oczywiście przez demony). Podobnych domów z terenu naszego kraju zgłoszono mi kilkanaście. W tym domu dochodziło nawet do tego, że demon posługiwał się kartkami spadającymi spod sufitu, by ludziom grozić albo sobie z nich kpić. „Ale się prosiakom wylatało!” – napisał wkrótce przed moim tam przybyciem. Rzeczywiście przeniósł wszystkie prosiaki z chlewa na dach stodoły – ok. 30 metrów, skąd spadały turlając się po kolei, gdy gospodarze wyszli rano z domu. „Ale było dobre…” – przeczytali kiedy indziej, a gdy zajrzeli do lodówki, zapełnionej żywnością kupioną poprzedniego dnia, była ona pusta! Miałem cały plik kartek z diabelskim pismem, jednak je spaliłem, nie chcąc trzymać ich w domu.

   Ponieważ użyte w tym domu środki okazały się bezskuteczne, pozostał najbardziej niezawodny i wypróbowany – właśnie ten, który chcę teraz zaproponować moim Rodakom. Stawiam go ponad egzorcyzmami, gdyż w jednej chwili, zastosowawszy go, z pokonanych stajemy się zwycięzcami. Przypomina on „pułapkę”, zastawioną na szatana przez naszego Odkupiciela, a opiewaną w liturgii wielkanocnej. Otóż kiedy piekło świętowało już tryumf nad znienawidzonym Galilejczykiem, nareszcie do końca zhańbionym, ukrzyżowanym pomiędzy łotrami – nagle przekonało się, że Jego krzyż stał się bramą Nieba. Bramą dla potomków pierwszych pokonanych w Raju: Adama i Ewy – dla wszystkich, którzy zechcą kroczyć drogą zbawienia.

   Jak to już opisywałem – zna Pani ten tekst, jest w internecie, chodzi teraz tylko o zastosowanie go do ratowania Polski – poprosiłem „nawiedzaną” rodzinę, by uklękła przed Bogiem, rozkrzyżowała ręce i wzięła na swoje barki codzienny krzyż udręk, ponoszonych szkód, zatrważających doświadczeń aż do czasu, w którym Bóg zechce ten ciężar z niej zdjąć. Mało tego: mieli ofiarować Bogu ten swój krzyż za odebranie szatanowi dusz ludzi, konających każdego dnia w grzechu ciężkim. Uświadomiłem im, że uczyniwszy to, od razu z pokonanych stają się zwycięzcami, gdyż Bóg posłuży się ich ofiarą, by uratować od wiecznego nieszczęścia niektórych zniewolonych. Ich zwycięstwo powinno także przynieść inny upragniony skutek: uwolnienie ich domu od diabelskich napaści. Co rzeczywiście miało miejsce: w ciągu dwóch tygodni opisane zjawiska były coraz rzadsze, aż zupełnie ustały. (…)

   • eska pisze:

    Tak sobie pomyślałam, że może zaadaptować pomysł ofiarowania codziennego krzyża – za nawrócenie islamistów na chrześcijaństwo…?

    • Marakuja pisze:

     Dziękuję Eska. Wysłałam koleżance, ma inne manifestacje, ale może to zrobić, co ks. Skwarczyński polecił tamtej rodzinie.

    • wobroniewiary pisze:

     Pomódlcie sie za mnie, bo albo „zwariuję” albo co…
     Bardzo potrzebuję modlitwy

    • Paweł pisze:

     +++: „Użycz, Panie, łaskawie pokoju za dni naszych, abyśmy, Twoim miłosierdziem wsparci, od grzechu wolnymi byli i od wszelkich zamieszek zabezpieczeni. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.” – z Mszału Rzymskiego
     (3 lata odpustu – Św. Penitencjaria Apostolska, 3 III 1932).

     [Tak podaje na str. 146-147 książeczka do nabożeństwa „Ogień Miłości Jezusa Chrystusa” wydana przez „Wydawnictwo książek do nabożeństwa J. Cebulski, Kraków, ul. Szewska 22” za pozwoleniem Książęco-Metropolitalnej Kurii w Krakowie z dnia 20 V 1939 (X. STANISŁAW Bp, Wik. gen., X. Stefan Mazanek, L. 3456/39).]

    • eska pisze:

     Marakujo – bardzo proszę 🙂
     Ewo – +++ ❤

    • alutka pisze:

     +++

 4. smutne pisze:

  Proszę, obejrzyjcie. Nie chodzi o politykę.

  Módlmy się za nich.

 5. Marakuja pisze:

  Ewa +

 6. Sylwia pisze:

  ewa +++

 7. Magda pisze:

  3 dzień Nowenny
  Święty Ojcze Pio, ty przez codzienne dźwiganie krzyża zasłużyłeś na miano Cyrenejczyka, wierzyłeś, że «Pan w swoim miłosierdziu poda rękę i obdarzy mocą», módl się za mną w moich trudnościach… i uproś mi u Jezusa łaskę wytrwania w dobrym.
  Ojcze nasz… Zdrowaś… Chwała Ojcu…

 8. Czester pisze:

  Ewa +++

 9. Marakuja pisze:

  http [ …edycja, Admin, porównywanie (jakiego dopuszcza się autor filmu) Episkopatu Polski do Sanhedrynu to nie na naszej stronie]

  Przepowiednie dla Polski

 10. Marakuja pisze:

  Nie wiedziałam o tym, a więc niech Admin to usunie.

 11. Andrzej pisze:

  Kongres Chrystusa Króla we Wrocławiu w sobotę.

 12. wobroniewiary pisze:

  Ja, Ewa wpis z orędziami usunęłam.
  Powody:
  1) Ja jestem przeciw datom.
  2) Ks. przysłał dokumenty, opublikowaliśmy je ale sama się pod datami nigdy nie podpisałam i nie podpiszę
  3) Pożyjemy, zobaczymy, może ks.Adam wtedy „otrzeźwieje” po 23 września, już był 19 września 3 lata temu
  4) Ks. ma swoje wizje, czeka ich spełnienia a wszelcy „orędownicy dat”, wyznawcy MBM i innych „wszechwiedzących” wciąż go okupują (pamiętam tę Ewę czy Ewelinę z Wybrzeża, co to całe kawałki Vassuli dyktowała mu przez tel. jako swoje) i ks. Adam tym żyje: wizjami swoimi, podobnymi, ich spełnieniem i różni się podczepiają. I dają wizje i zapewnienia.
  Ja mogę się…modlić.
  Ja powiem jeszcze tyle – tu trzeba dużo modlitwy
  5) Anna napisała, że ich strona po ang. to strona „locution” juz tu były dyskusje, ludzie to czytali i Sebro o ile pamiętam zaczął znajdować smaczki heretyckie

  Ps.
  1) Proszę też o modlitwę, bo muszę napisać ważną petycję, chcę ją zamieścić na stronie abyście mogli się podpisywać – tu można nickami (nazwiska na maila, pójdą do kurii częstochowskiej) –

  • Sebro pisze:

   To były Locution to the World. Pamiętam motyw gdy zaczęły padać daty. W końcu żadna się nie wypełniła. Nastąpiła wtedy przerwa „w nadawaniu”, potem mdłe tłumaczenia, że Bóg się zlitował i odwołał zdarzenie. Skończyło się tym, że kolejne orędzia były zamieszczane z opóźnieniem w stosunku do konkretnych wydarzeń – najwyraźniej musieli dopasować treść.

   Sam Bóg w Piśmie Świętym nie podaje dat, a wiemy że jest stały w postanowieniach. Dlaczegóż miałby zmienić teraz sposób działania? Właśnie dlatego mówił przez Mojżesza, że jeśliby powstał prorok i mówił w Imieniu Boga a to nie spełniłoby się, to ów prorok ma umrzeć. To jest jasny przekaz, by dać se spokój z datami i terminami.

   • wobroniewiary pisze:

    Już rozmawiałam z ks. Adamem, co gorzej osoba, która to przesyłała, to kolejna osoba, która próbowała ustawiać naszą stronę i ks. Adama jak kiedyś tłumaczka Magdalena T. i ze strony została przegoniona.

    Zapraszam do petycji w najnowszym wpisie

    • Maggie pisze:

     Myślę, ze dobrze iż usunięte. Wczoraj było po północy kiedy szukałam strony księdza, trafiłam również na inną stronę, taką .. która się zajmuje umieszczaniem i to z komentarzem (!?!) tych przesłań. Ostatnie było z datą 15 września br.

     Jak jest z powoływaniem się na autorytety, bez ich wiedzy lub pozwolenia, znamy chyba z autopsji. Niedawno bowiem na WOWIT była mowa o pewnej pani w Polsce, która nadużyła imienia księdza, podszywając się pod jego imię i wykorzystując niektóre z jego nauk na papierze, a nie tylko na Internecie. Kradzenie tożsamości jest coraz częstszym zjawiskiem/przestępstwem – nie tylko przy kartach kredytowych.

     Dla mnie jest dziwnym, że nowe przesłanie, z miejsca jest … komentowane (!) i do tego dotyczy ekonomicznego chaosu, w czasie pobytu o.Franciszka w USA. Wiemy, że notowania na giełdzie to wielka manipulacja. W tych „objawieniach” wszystko koncentruje się na karze w sferze ekonomicznej .. więc to jest z miejsca podejrzane. Zważywszy kto siedzi u sterów ekonomi światowej … można dać upust wyobraźni i dopowiedzieć sobie resztę.

     Jakież inne w treści i formie są rozważania pani Lenczewskiej czy p.Argasińskiej .. i nikt ich nie komentuje, bo są przejrzyste!!!

 13. wobroniewiary pisze:

  Porównajcie te dwa wystąpienia i mądrze zagłosujcie w październiku

 14. alutka pisze:

  Niestety, te dwa czarne ekrany nieb otwierają się, . Ale to nic nie szkodzi, i tak wiem na kogo głosować i zdania już raczej nie zmienię.:)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s