Bardzo ważne wystąpienie w Sejmie na temat tzw. uchodźców – Partyk Jaki masakruje E. Kopacz

Bardzo ważne – krótkie, ale treściwe i merytoryczne wystąpienie pana posła Patryka Jakiego.
Jako państwo nie mamy po 500 zł dla niepełnosprawnych dzieci a mamy po 1500 dla każdego – niechcącego w ogóle pracować, uchodźcy. Eksmituje się ciężarną kobietę z dzieckiem na bruk, bo jako państwo nie mamy mieszkań ale dla 12 tys. uchodźców- ależ proszę bardzo. Do wyboru, do koloru
Cała obłuda Kopacz i jej POrządnego rządu!

Polecamy wysłuchać!

Reklama
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

44 odpowiedzi na „Bardzo ważne wystąpienie w Sejmie na temat tzw. uchodźców – Partyk Jaki masakruje E. Kopacz

 1. alutka pisze:

  Nie da się, niestety, ani obejrzeć, ani wysłuchać ;(

 2. Magda pisze:

  Szef związku celników ostrzega: TIRy z krajów muzułmańskich wjeżdżają do Polski bez kontroli

  Sławomir Siwy, lider związku zawodowego Celnicy PL nie zgadza się z premier Ewą Kopacz, która zapewnia, że Polska granica jest szczelna i że „z Polski można brać przykład” i oficjalnie obnaża słabość państwa polskiego w kwestii kontroli granic

  „Premier nie powinna wprowadzać Polaków w błąd. W interesie publicznym jest mówić prawdę, a ta wygląda tak, że jesteśmy właściwie bezbronni wobec działań przemytników. O ile na wschodzie odbywają się jeszcze jakieś kontrole to ruch z południa odbywa się bez żadnej kontroli. Jestem informowany, że tamtędy wjeżdżają nawet TIRy z krajów muzułmańskich” – powiedział Siwy.

  Celnik przypomina, że tzw. Państwo Islamskie ogłosiło, że wyśle do Europy pół miliona fanatyków. „W telefonach młodych imigrantów znajdowano filmy propagandowe z egzekucji ISIS, a teraz w porcie na wyspie Kos znaleziono kontener z bronią” – powiedział Siwy. Zaznacza, że w lutym Turcja ostrzegała UE, że na jej terytorium dostało się kilka tysięcy wyszkolonych dżichadystów z Iraku i Syrii, których celem będzie przedostanie się do Europy Zachodniej. Z kolei w maju doradca rządu Libii uprzedzał, że dżihadyści planują przemycanie swoich bojowników na łodziach z migrantami.

  Jego zdaniem winne są obowiązujące procedury i wytyczne, które uniemożliwiają skuteczną kontrolę. Przykładowo, jeśli na granicę wjeżdża ktoś, kto nie ma nic do zadeklarowania, a system komputerowy nie wskaże go jako podejrzanego, to celnicy mają nie poddawać go kontroli. A przemytnicy bezwzględnie to wykorzystują. „Wiemy o tym bo zamieszczają bezczelne komentarze na forach celników” – mówi celnik, którego nie dziwi, że bus z afgańskimi imigrantami dociera przypadkowo wpada na kontrolę dopiero na niemieckiej granicy.
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz%2Fszef-zwiazku-celnikow-ostrzega-tiry-z-krajow-muzulmanskich-wjezdzaja-do-polski-bez-kontroli#

 3. mkm80 pisze:

  Dramatyczny apel Polaków z Mariupola na Ukrainie:
  Polacy, którzy od kilku miesięcy czekają na ewakuację z objętego działaniami wojennymi Mariupola na wschodzie Ukrainy, wystosowali do Polskich władz dramatyczny w treści list. Ubolewają w nim, że dla nich – potomków represjonowanych Polaków, dzieci i wnuków przymusem wywiezionych przez NKWD z Podola i terenów byłej II RP na Donbas polskich żołnierzy, nauczycieli, urzędników – w wolnej III RP miejsca nie ma. Miejsce jest za to dla tysięcy uchodźców-Muzułmanów z Bliskiego Wschodu i Afryki, którzy niebawem zostaną przerzuceni do naszego kraju.
  http://kresy24.pl/72912/polacy-z-mariupola-jestesmy-gotowi-sprzatac-ulice-na-terenie-naszej-historycznej-ojczyzny/

 4. Piotr Czesny pisze:

  Brawo panie PATRYKU to jeszcze za mało dla tej Pani dla tej obłudy tego rządu PO

  • Maggie pisze:

   Pan Patryk przypomina mi tym wystąpieniem Rejtana.

   Ci muzułmanie są gorsi niż trąba powietrzna i szarańcza razem wzięte, bo to jest ekspansja i wojna bez wprowadzania czołgów.
   W Saudyjskiej Arabii mają tysiące namiotów z klimatyzacja dla pielgrzymów (Mekka), więc ci uciekinierzy religią i kulturą pasują bardziej temu bogatemu krajowi niż Polsce…ale nie tam się dziwnym trafem udają…

   Potrzebna WIELKA MODLITWA. Królowo Polski módl sie za nami.

 5. wobroniewiary pisze:

  Donald Tusk po raz kolejny pokazuje, że służy obcym mocarstwom i interesom, a od Polski dawno się „odciął”. Rmf24.pl informuje, że tym razem przewodniczący Rady Europejskiej pozbawił Polskę prawa weta ws. imigrantów.

  Na najbliższą środę zaplanowano posiedzenie unijnych przywódców. Wtedy miała zostać podjęta decyzja odnośnie podziału 120 tys. imigrantów pomiędzy kraje członkowskie. Zarówno Polska jak i inne kraje Grupy Wyszehradzkiej miałyby szansę zablokować pomysły unijnych dyktatorów. Tak się jednak nie stanie. Wszystko przez… Donalda Tuska.

  Jak informuje RMF FM były premier postanowił, że decyzja w sprawie imigrantów zapadnie dzień wcześniej – podczas spotkania unijnych ministrów spraw wewnętrznych, a tu Polska nie ma prawa weta. Dziennikarze dodają, że jeśli w czasie spotkania ministrów kompromis nie zostanie wypracowany, to zarządzone zostanie głosowanie, a wtedy Polska przegra na pewno. Dlaczego? Bowiem Grupa Wyszehradzka nie ma mniejszości blokującej.

 6. Kasia pisze:

  A tymczasem W Warszawie powstanie nowy MECZET

  W Warszawie ma powstać nowy meczet. Stowarzyszenie Muzułmańskie „Ahmadiyya” ogłosiło plan budowy w dzielnicy Włochy przy ulicy Dymnej. Plany budowy świątyni muzułmańskiej nie do końca spodobały się niektórym mieszkańcom dzielnicy, którzy nie chcą, aby modlitwy zakłócały ich spokój i kolidowały z tamtejszą architekturą.

  W Warszawie mieszka około 11 tysięcy wyznawców islamu. Teraz Stowarzyszenie Muzułmańskie „Ahmadiyya” ogłosiło, że niedługo powstanie nowy meczet w stolicy. Zaplanowano, że świątynia powstanie w dzielnicy Włochy przy ulicy Dymnej. Dotychczas wierni, którzy chcieli uczestniczyć w piątkowej modlitwie musieli udać się do siedziby Muzułmańskiego Związku Religijnego na ulicy Wiertniczej. Niektórzy mieszkańcy dzielnicy Włochy zabrali głos w tej sprawie. Sprzeciwiają się tym planom budowy, gdyż nie chcą, aby modlitwy muzułmanów zakłócały ich spokój. Jak twierdzi mieszkanka tamtejszych rejonów, wprowadzając się w to miejsce, liczyła na ciszę. A teraz w miejscu, które jest tyle zieleni ma powstać meczet. Według niej budynek świątyni muzułmańskiej będzie kolidować z architekturą miejsca. Kobieta jest także zbulwersowana tym, że władze Włochów stawiają mieszkańców przed faktem dokonanym i nikt ich wcześniej nie zapytał o zdanie

 7. Kasia pisze:

  Czechy mówią stanowcze „nie” ws. imigrantów. I grożą trybunałem w przypadku przymusowych kwot

  Republika Czeska, która jest przeciwna obowiązkowym kwotom podziału uchodźców między państwa UE, zapowiedziała, że jeśli takie rozwiązanie zostanie przyjęte, to zaskarży je do trybunału. Poinformował o tym czeski wicepremier Pavel Bielobradek
  http://wpolityce.pl/polityka/265860-czechy-mowia-stanowcze-nie-ws-imigrantow-i-groza-trybunalem-w-przypadku-przymusowych-kwot

 8. Maja pisze:

  Pani Kopacz ma schizofremie paronaidalna, czyli zyje w dwoch swiatach, nie wie za ktorym isc, a to trzeba leczyc, zeby dobrze myslec, i zeby bylo lepiej panstwu polskiemu, a tu jest inaczej…bedzie zle, jak meczety beda zamiast kosciolow katolickich, dziadek mowil nam, ze chinczycy opanuja swiat a tu odwrotnie muzulmanie.a to juz blisko

  • Marta pisze:

   bo chyba trochę błędnie odbierane były słowa o żółtej rasie, która zaleje świat… nie wiem
   Pani Kopacz kompletnie nie wie o co chodzi, bo gdyby wiedziała nie dałaby rady ze strachu chyba…
   tak czy inaczej wydaje mi się coraz bardziej, że cywilizacja śmierci, za którą stoją niewidoczni rządzący Europą chcą rękami islamskich szaleńców dobić, że tak powiem chrześcijaństwo…

 9. Ania pisze:

  Islamscy „uchodźcy” zaatakowali w Niemczech chrześcijan. Pobili kobietę w ciąży

  25-letni azylant z Erytrei został zaatakowany przez islamskich „uchodźców” z Algierii. W starciu ucierpiała także jego żona w zaawansowanej ciąży. Poszkodowani trafili do szpitala. Niemiecka policja wszczęła śledztwo.

  Chrześcijańskie małżeństwo zostało zaatakowane przez grupę około dziesięciu muzułmanów w miejscowości Hemer w Nadrenii Północnej-Westfalii. Przyczyną sporu stał się najprawdopodobniej drewniany krzyż, który chrześcijanin nosił na szyi.

  Gdy muzułmanie dostrzegli u Erytrejczyka symbol męki Chrystusowej, najpierw zaczepili go słownie. Wkrótce doszło do bójki, w której ciężko raniono nie tylko zaatakowanego mężczyznę, ale także jego żonę w zaawansowanej ciąży. Napastnicy użyli między innymi szklanych butelek. Dodatkowo zerwali Erytrejczykowi z szyi krzyż oraz ukradli mu telefon komórkowy i gotówkę.

  http://www.pch24.pl/Mobile/Informacje/informacja/id/38272

 10. Ania pisze:

  MAŁŻEŃSTWA Z DZIEĆMI
  Nie daj się omamić! Te zdjęcia wcale nie przedstawiają ojców i ich córek podczas komunii. To są mężowie i ich… narzeczone w dniu zaślubin! Czy to jest legalne? Kto im na to pozwolił? Przecież one mają zaledwie kilka lat!

  • Paweł pisze:

   I. O Najświętsza Rodzino: Jezu, Maryjo, Józefie święty, wraz z całym Dworem Niebieskim wstawiajcie się za nami u Ducha Świętego – niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) – i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI, tej Królowej Cnót, wraz z którą do człowieka przychodzą wszystkie inne cnoty (jak to miał objawione w swoich nadprzyrodzonych snach św. Jan Bosco, Założyciel salezjanów, a można to znaleźć na str. 49-50 i 200 książki „Sny księdza Bosko” pod redakcją Pietro Zerbino, którą w roku 2004 wydało Wydawnictwo Salezjańskie za zgodą Władzy Duchownej).

   II. Święci Adamie, Prarodzicu ludzkości, i Anno, Matko Matki Bożej, wraz ze wszystkimi świętymi Patriarchami wstawiajcie się za nami przez Niepokalane Serce Maryi u Ducha Świętego – niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) – i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.

   III. Święty Janie Chrzcicielu, największy z Proroków, wraz ze wszystkimi świętymi Prorokami wstawiaj się za nami przez Niepokalane Serce Maryi u Ducha Świętego – niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) – i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.

   IV. Święci Apostołowie Pawle, mój Patronie od Chrztu, i Judo Tadeuszu, Patronie w sprawach trudnych i beznadziejnych, wraz ze wszystkimi świętymi Apostołami wstawiajcie się za nami przez Niepokalane Serce Maryi u Ducha Świętego – niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) – i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.

   V. Święta Mario Magdaleno, Apostołko Apostołów, wraz ze wszystkimi świętymi Uczniami Pańskimi wstawiaj się za nami przez Niepokalane Serce Maryi u Ducha Świętego – niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) – i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.

   VI. Święty Ekspedycie, który w moim odczuciu wysłuchiwałeś mnie tyle razy, wraz ze wszystkimi świętymi Męczennikami wstawiaj się za nami przez Niepokalane Serce Maryi u Ducha Świętego – niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) – i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.

   VII. Święty Augustynie z Hippony, wielki Doktorze Zachodu i największy z Ojców Kościoła, wraz ze wszystkimi świętymi Biskupami i Doktorami Kościoła wstawiaj się za nami przez Niepokalane Serce Maryi u Ducha Świętego – niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) – i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.

   VIII. Święty Franciszku z Asyżu, Patronie imienia obecnego papieża, Ty, który w niebie zająłeś miejsce pysznego Lucyfera (jak podaje na str. 80 książeczka ojca Paula O’Sullivana OP pod tytułem: „Wszystko o Aniołach”), wraz ze wszystkimi świętymi Wyznawcami wstawiaj się za nami przez Niepokalane Serce Maryi u Ducha Świętego – niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) – i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.

   IX. Święta Magdaleno Zofio Barat, która masz przybliżyć ludziom żywe Świętych Obcowanie i przygotować nową, trzecią Epokę Ducha Świętego, która nadchodzi (wg objawień Fulli Horak), wraz ze wszystkimi świętymi Dziewicami wstawiaj się za nami przez Niepokalane Serce Maryi u Ducha Świętego – niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) – i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.

   X. Święci Archaniołowie Michale i Gabrielu, Książęta Niebiańscy i Stróże Maryi (wg objawień danych czcigodnej Marii z Agredy), wraz z naszymi Aniołami Stróżami i wszystkimi świętymi Aniołami wstawiajcie się za nami przez Niepokalane Serce Maryi u Ducha Świętego – niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) – i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI. Amen.

  • julia pisze:

   jak patrzę co się wyrabia, to cieszę się , że nie mam córki..
   lgbt walczą o to, byśmy homoseksualizm uznali za normę, a teraz ci, będą nam wprowadzać pedofilię…

 11. wobroniewiary pisze:

  W Niemczech plaga gwałtów

  „Gatestone Institute” podaje, że Niemcy targane są prawdziwą plagą gwałtów. Przykładowo w Monachium 80 proc. migrantów to młodzi mężczyźni, którzy chcą mieć dostęp do kobiet. Za seks z azylantkami płacą 10 euro. „Jesteśmy największym burdelem w Monachium” – mówi pracownik społeczny, który opiekuje się imigrantami.

  W bawarskim Mering niedawno zgwałcono 16-letnią dziewczynę. Policja ostrzegła wszystkich rodziców: nie wypuszczajcie swoich dzieci samych z domów! Tak – jeszcze niedawno niemiecka młodzież w Mering mogła prowadzić normalne życie. Dziś wszystko jest inaczej. „Gdy muzułmańscy nastolatkowie idą na basen, są zdumieni widząc dziewczęta w bikini. Ci chłopcy, którzy pochodzą z kultury, gdzie kobietom zakazane jest pokazywać nagą skorę, będą chodzić za tymi dziewczętami i je zaczepiać […] To, naturalnie, rodzi strach” – mówi bawarski polityk cytowany przez „Die Welt”.

  http://www.fronda.pl/a/plaga-gwaltow-w-niemczech-z-monachium-zrobili-sobie-burdel,57185.html

 12. wobroniewiary pisze:

  Straszne ale prawdziwe…

  W jerozolimskim meczecie Al-Aksa imam Szejk Muhammad Ajed wygłosił mowę skierowaną do tzw. uchodźców, twierdząc, że „zdepczą” oni i „podbiją” państwa Europy.

  Przemówienie zostało wygłoszone 11 września 2015 r., w rocznicę terrorystycznych zamachów na World Trade Center w Nowym Jorku.

  Szejk Muhammad Ajed powiedział:

  Niewierni chcą nas dręczyć. Chcą nas upokorzyć. Koran mówi: „Żydzi i chrześcijanie nigdy nie będą z was zadowoleni”. Ale my nigdy nie podążymy za ich religią. Ta ciemna noc się skończy i wkrótce ich zdepczemy, zgodnie z wolą Allaha. Niemcy nie są krajem pełnym współczucia, chcącym przyjmować uchodźców z Syrii i Iraku, czy palestyńskich uchodźców z Lewantu lub innych miejsc. Europa stała się stara i niedołężna, potrzebuje nowych zasobów ludzkich. A żadna siła nie jest tak potężna jak ludzka siła nas, muzułmanów. Muzułmanie, mówią Niemcy w swoich gospodarczych raportach, potrzebują 50 tys. młodych robotników. Teraz mają 20 tys. i chcą kolejnych 30 tys. i więcej, by pracowali w ich fabrykach. Niemcy nie są powodowani współczuciem dla Lewantu, jego ludzi i uchodźców.W całej Europie serca natchnięte są nienawiścią wobec muzułmanów. Chcieliby, abyśmy byli martwi. Ale stracili płodność, więc szukają jej wśród nas. Damy im płodność! Rozmnożymy z nimi nasze potomstwo, ponieważ podbijemy ich kraje – czy chcecie tego, czy nie, Niemcy, Amerykanie, Francuzi, Włosi i wszyscy wam podobni. Przyjmijcie uchodźców! Wkrótce zgromadzimy ich w imię nadchodzącego Kalifatu. Powiemy wam: „To nasi synowie”.
  http://www.fronda.pl/a/szejk-muhammad-ajed-do-uchodzcow-zdepczemy-europe,57179.html

  • Agata pisze:

   Sama Matka Boza boleje nad nami ze wzgledu na cierpienie, ktore do nas nadciaga :

   „(…)Wielkie zamieszki rozprzestrzenia sie w calej Europie. Dziki niedzwiedz spowoduje cierpienie moich biednych dzieci. Zegnijcie kolana w modlitwie.(…)”

   4.188 – Message of Our Lady of Anguera, delivered on September 5, 2015 transmitted in 05/09/2015

   Dear children, I am your Mother and I came from Heaven to call you to conversion. Do not remain stationary in sin. Repent and re`turn to my Son Jesus. You are important to the Lord. Do not hold back. He is calling you. Listen to His voice speaking to your hearts. Humanity has become spiritually blind and my poor children do not know which way to go. I want to help you. Be docile and everything will end well for you. Great disorder will spread throughout Europe. The Fierce Bear will cause suffering to my poor children. Bend your knees in prayer. I suffer because of what is coming for you. Seek strength in the words of my Jesus and in the Eucharist. Whatever happens, do not recant. I will be at your side. Courage. This is the message which I bring you toda y in the name of the Most Holy Trinity. Thank you for allowing me to bring you together here once again. I give you my blessing in the name of the Father, the Son and the Holy Spirit. Amen. Peace be with you.

   http://www.pedroregis.com/english/mensagens_ing.php

   • Maggie pisze:

    Agatko, NIE wydaje mi się, że to są uznane te objawienia brazylijskie. Przede wszystkim dlatego, że idąc po wskazanym adresie .. trafiłam na 4189 (cztery tysiące sto osiemdziesiąt dziewięć !) przekazów, które są czasem dzień po dniu, ale zawsze kilka razy każdego miesiąca … Ty podajesz to z nr 4188.
    Kiedy porównam tą ilość np z Fatimą, to to wydaje się dziwnym, zwłaszcza, że ktoś je numeruje.
    Modląc się rozmawiamy z Panem Bogiem, czy Matką Najświętszą i świętymi, nawet parokrotnie w ciągu doby .. ale prywatne natchnienia serca (!) to jeszcze nie uznane objawienia. Spróbuje dojść kto je słyszy.

    • Maggie pisze:

     W skrócie: Kościoł nie uznał tego.
     Pan Pedro Regis nim zaczęły się jego objawienia miał przez 18 miesięcy dziwne stany, ataki „seizure” tzn trzęsienia się,(przypominające epilepsję?), ktorych nie mogli wytłumaczyć lekarze.

     W 1987 roku kiedy wracał do domu, poczuł sie bardzo źle, tak, że usiadł na ziemi przy mrowisku. Wówczas pojawiła się mu zakonnica w bieli, która mówiąc, że mu pomoże uniosła go do pobliskiej (ok 300 m od jego domu) małej szkoły. Pamiętał, że kiedy się ocknął był pokryty mrówkami ale żadna go nie ugryzła. Był w towarzystwie znajomego, który był zaniepokojony jego wyglądem, ale nie pisze tam co ten czlowiek widział, gdzie się podział, kiedy Pedro siadał na mrowisko etc.

     W krótkim czasie znów spotkał tą zakonnicę, która przedstawiła mu sie jako Matka Boża, Matka Pokoju.
     Na wiadomej stronie dziecka są również te objawienia.

    • Maggie pisze:

     Jest tylko tyle, że ten znajomy pobiegł po pomoc

    • Paweł pisze:

     Trochę nie w tym temacie, lecz a propos wpisów z dnia przedwczorajszego, w których padło pytanie, czy to ojciec G. Amorth powiedział o. Grunerowi o nadciągającym bliskim terminie (8 miesięcy) groźnych wydarzeń: tu oto jest po angielsku oryginalny list ojca Grunera, w którym relacjonuje on swoją rozmowę z ojcem Amorthem:
     http://www.garabandal.org/News/Father_Gruner_Fatima.shtml

     To ojciec Amorth powiedział, że jeśli poświęcenie Rosji Niepokalanemu Sercu Maryi nie zostanie dokonane dokładnie według życzeń Matki Bożej do końca października 2015, to groźne proroctwa z Fatimy mogą stać się faktem każdego dnia po upływie tego terminu.

    • Paweł pisze:

     A teraz jeszcze na temat objawień Matki Bożej z Anguera, które otrzymuje Pedro Regis z Brazylii: osobiście nie znam tych orędzi i nic nie wiem o wizjonerze, ale natrafiłem na opinię pozytywną o nim wydaną przez teologa Ronalda L. Conte Jr.:
     http://www.catholicplanet.com/apparitions/

     Jako ciekawostkę cytuję tu po polsku, że teolog ten uważa za wiarygodne tylko następujące 34 objawienia prywatne:

     1. Objawienia prywatne dane Świętym, Błogosławionym, czczonym jako Czcigodni oraz Papieżom:
     św. Dominik – Maryja objawiła mu nabożeństwo Różańca,
     bł. Alan de la Roche – Maryja objawiła mu Bractwo Różańcowe,
     św. Szymon Stock – Maryja objawiła mu nabożeństwo Szkaplerza,
     św. Brygida Szwedzka – Pan Jezus objawił jej 15 modlitw,
     św.. Faustyna – Pan Jezus objawił jej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

     2. Fatima, Portugalia.
     3. Lourdes, Francja.
     4. La Salette, Francja.
     5. Guadalupe, Meksyk.
     6. Akita, Japonia.
     7. Knock, Irlandia.
     8. Medjugorje.
     9. Garabandal.
     10. Ojciec Stefano Gobbi z Kapłańskiego Ruchu Maryjnego.
     11. Maria Esperanza z Betanii, Wenezuela.
     12. Edward Bernardo Martinez z Cuapa, Nikaragua.
     13. Gianna Talone-Sullivan z Emmitsburga, Maryland.(nowsze orędzia, dane w Emittsburgu są prawdziwe, ale zbiór starzych orędzi danych grupie modlitewnej w Scottsdale, Arizona – jest fałszywy).
     14. Carmen Humphrey z Saskatoon, Saskatchewan.
     15. „Wskazówki dla naszych czasów” – orędzia do Anne, świeckiej apostołki (jest imprimatur).
     16. „Brides of the Most Blessed Trinity” – Świecki Apostolat modlitwy za kapłanów.
     17. Dechtice, Słowacja.
     18. Myrna Nazzour – Matka Boża z Soufanieh.
     19. Mały Audrey Santos z Worcester, Massachusetts.
     20. Rosario Toscano – Matka Boża z Belpasso (blisko Katanii, Sycylia)
     21. Little Mary ( http://www.littlemary.us/ ).
     22. Siostra Mildred Mary Neuzil.
     23. France Spelic – wzgórze Kurescek koło Ljubljany, Słowenia.
     ( http://www.kurescek.org/en/enstran.html )
     24. Jeanne-Louise Ramonet z Kerizinen ( http://kerizinen.free.fr/ )
     ( http://detarle.club.fr/catho/kerizinen.htm )
     25. Zeitoun, Egipt ( http://www.zeitun-eg.org/stmaridx.htm )
     26. Matka Boża Dobrego Zdarzenia z Quito, Ekwador.
     27. Madonna Pojednania, Ostina, Włochy – mistyczka Silvana Orlandi http://web.tiscali.it/reggello/ostina/
     28. Madonna z Ghiaie di Bonate http://www.madonnadelleghiaie.it – 7-letnia wizjonerka Adelaide Roncalli w czasie II wojny światowej.
     29. Rhoda Wise http://www.rhodawise.com/mystory.html
     30. Matka Boża z Laus, France – Benoite (Benedicta) Rencurel http://www.catholicculture.org/library/view.cfm?recnum=8296
     31. Pedro Régis z Brazylii, Matka Boża z Anguera ( http://www.apelosurgentes.com.br/ )
     32. Carmela Carabelli ( http://digilander.libero.it/ma33n/mat/stamp1.htm) – Włochy, od1968 do 1978
     33. Prywatne objawienie opublikowane w książce „On i ja” Gabrieli Bossis.
     34. Adele Brise z Champion, Wisconsin, USA, w październiku 1859 – Matka Boża Dobrej Rady (zaaprobowane przez lokalnego Biskupa).

    • Agata pisze:

     Znalazlam informacje, ze te objawienia ciesza sie poparciem miejscowego biskupa, nie pamietam na ktorej stronce…

 13. Ewa T pisze:

  To jakis sen a raczej koszmar!Co sie dzieje ???Az slabo mi jak czytam te wszystkie wiadomosci.Ze to teraz sie wszystko dzieje i to nie film nie fikcja. Jezu Milosierny Ratuj!

  • Maggie pisze:

   Kochana, módl się i żyj, nie popadając w panikę i zaufaj Bogu – są sprawy, na które razem możemy „tylko” ruszyć zjednoczeni wielką modlitwą .. a gdzie się dwóch lub więcej modli tam jest Chrystus.
   Nawet serdeczne westchnienie może być modlitwą. Ważne aby wielbiąc (!) Pana Boga dziękować, przepraszać i prosić – właśnie w tej kolejności.

   Św.JPII na łożu śmierci mówił o strasznych czasach jakie idą, prosił również abyśmy zaufali Maryji i przetrwali.
   Módlmy się o wymianę rządzących Polską na ludzi wierzących i wiernych Chrystusowi i naszej Królowej Niebieskiej i odpowiednio wybierajmy, oddając swój głos. Tylko Polska Chrystusowa ma siłę i gwarantuje przetrwanie.

   Pismo Święte zapowiada walkę i koniec złego.
   To co się dzieje można przyrównać do tsunami, które nadeszło niespodziewanie, w piękny, pogodny dzień grudniowy i ogarnia setki tysięcy ludzi – tak tubylców jak i wczasowiczów.

   Króluj nam Chryste!

   • Sylwia pisze:

    Maggie masz racje , ale trudno nie popaść w smutek gdy człowiek widzi co się dzieje , ja widząc pewne” sprawy ” nie potrafię spokojnie żyć , modlę się i ufam ale serce jest pełne bólu , pełne smutku że wielu mi bliskich osób nie zdaje sobie sprawy z realnego zagrożenia , że wielu z nich nic nie robi by zmienić swe nastawienie do wiary . Mam wrażenie że walczę z wiatrakami … Wydaje mi się że niektórzy żyją sobie jak w matni nie obchodzi ich to co się dzieje tylko ich własne ego .. Wczoraj pewien Ksiądz na kazaniu bardzo pięknie powiedział :
    ” Wielu z nas troszczy się o to co doczesne , o to by mieć lepszy status niż inni .. Nie mamy czasu dla Boga i że źle się modlimy , modlimy się o naszą wygodę .. ”
    Niestety zgadzam się z tym całkowicie . Z obecnymi faktami które mają miejsce pokazują nam że ludzie żyją sobie myśląc że to co się dzieje na świecie ich nie dotyczy . I wiesz zamiast zgiąć kolano wolą dalej uciechy .. A ja mam ból w sercu wielki choć nie widać może na zewnątrz ..
    Ufam ale boli mnie to co się dzieje . Ufam ale serce krwawi , nie umiem żyć w spokoju .
    Ten ból towarzyszy mi od dawna , nawet w tedy gdy nie było głośno jeszcze o tych sprawach które mają miejsce .. Ale Boża wola w tym wszystkim ..

    • Maggie pisze:

     Rozumię to wszystko i wiem od wielu, wielu dni, że to ekspansja,w której do morza wrzyrzuca się za burtę chrześcijan (jak parę dni temu tych 12, którzy się modlili do Chrystusa! – akurat ciekawa ilość ..12), bo widzę sporo zła i głupoty w kraju klonowego liścia. Najpierw zaadaptowano genderyzm, teraz ustępuje się nawałnicy żądań muzułmańskich, choć przybywając do jakiegoś kraju powinni się dostosować do obowiązujących praw etc.
     Wchodzą drzwiami i oknami przy pomocy i bez tzw wazeliny i obsiedli wiele instytucji (mnóstwo ich np w bankach, w firmach związanych z łącznością jak telekomunikacja/Internet), a teraz pchają, ze wszystkich stron, swoich do parlamentu.

     Czy nie wystarczy, że obecny burmistrz Toronto, kiedy był kandydatem na premiera Ontario, chciał prawa szariatu, a nie jest muzułmaninem?
     Przed paroma dniami muzułmanka, która zwróciła się do … sądu (!), dostała pozwolenie, na …. składanie przysięgi (!!!) na obywatelstwo (!!!) kanadyjskie ze szmatą zakrywającą jej twarz (!!!) i „obandażowaną” głową.
     Tych polityków, którzy się tym oburzają i jak premier federalnego rządu = re-elekt, wnoszą o apelację i wprowadzeniu po jesiennych wyborach prawa, wyraźnie regulującego (zakazem/nakazem) tą sprawę .. wielu w kampanii wyborczej, zamiast popierać (!) .. krzyżuje go … i żąda dopuszczenia tej kobiety do przysięgi … aby mogła (!) jeszcze w tych wyborach .. zagłosować (!!!).

     W Koranie nie jest nakazem nakrywanie głowy i zakrywanie twarzy, bo to tylko widzimiesię – mówią o tym islamiści. Chodzi tylko o skromną i nie wyzywającą odzież, a nie o modę a’la mumia. Walka o te szmaty odwraca uwagę od poważniejszego problemu – wymuszania prawa i ekspansji.

     Premier re-elekt S.Harper (ten, który powiedział, że Pan Bóg stworzył Adam & Eve a NIE Adam & Steve, ale demokratycznie zamknięto mu usta gdy był w opozycji) jest teraz atakowany za prześwietlenie „refuge” i przeciwnicy z kampani wyborczej linczują go wręcz za jego ostrożność etc. (co będzie z Kanadą jeśli przegra te wybory ?).
     Czyż taki upór i bezczelna muzułmańska ekspansja w codzienność… nie są przedsmakiem „przyszłości”? Czy ktoś stracił poczucie sensu i nie widzi co się dzieje?
     Maria z Warszawy niedawno przypomniała, wprawdzie przy innej okazji, mądrą sentencję, która i tu pasuje: kogo Pan Bóg chce ukarać, temu i rozum odbiera. Tak wygląda sprawa, bo są pewne granice, a tolerancja aby być tolerancją musi być obustronna… – jeśli ktoś wychodzi z chlebem a w niego rzuca się kamieniem i gdy to się nazywa tolerancją to… nic innego jak fixum dyrdum paradoksum.
     We mnie nie ma nienawiści, kocham ludzi, ale na czyny godzące w Dobro i nade wszysto Chrystusa oraz wyzysk dobroci innych, okazującym miłość bliźniego, jest słowo, jedna tylko reakcja: NIE, stop, dosyć, oraz modlitwa. To chrześcijanom trzeba pomagać, a nie tym, którzy używają ich jako parawanu.

     Króluj nam Chryste zawsze i wszędzie!
     +++

    • Maria z Warszawy pisze:

     Maggie, kochanie, tak dla sprostowania :
     Kogo Pan Bóg chce ukarać, temu najpierw rozum odbiera ( i nie musi to być od razu choroba psychiczna)- i tak się stało.
     Kamień niezgody wrzucony do Zatoki Perskiej roztacza swoje kręgi.
     Pisałam również i o tym, że gdy Bóg postanowił ukarać Izraelitów, wzbudził przeciwko nim pogańskiego króla.
     Gdy Bóg powie DOŚĆ to znaczy DOŚĆ………..

    • Maggie pisze:

     Mario, masz rację. Z tym, że zjawisko to, jak pandemia ogarnia zepsuty świat, nie tylko jeden zakątek świata. Dowodzi to jakie rozmiary przybrało zgorszenie etc.
     Tak jak piszesz to też prawda, że Bóg ma ostatnie Słowo do powiedzenia.

     Jezus jest Panem!

 14. wobroniewiary pisze:

  „Tędy nie przejdziecie”, „Idźcie stąd”, „Zdejmij z szyi krzyż” – młodzi muzułmanie atakują katolików
  Młodzi talibowie są wśród nas – tak, z wyraźnym niepokojem, środki przekazu opisują dwa ataki na katolików, do których doszło w ubiegłym tygodniu we Włoszech z udziałem młodych muzułmanów. W obu przypadkach starano się nie nadawać im rozgłosu i do mediów przedostały się one dopiero po kilku dniach.

  Pierwszy incydent wydarzył się w Conselie koło Rawenny. W ubiegłą niedzielę ze względu na miesiąc maryjny ulicami miasteczka przeszła tradycyjna procesja z figurą Matki Bożej, tą samą trasą od stuleci. Tym razem jednak zakłócili ją muzułmańscy nastolatkowie, zgromadzeni wokół stowarzyszenia kultury islamskiej Attdamun.

  Idźcie stąd, Tędy nie przejdziecie

  —wołali młodzi muzułmanie.

  Uczestnicy procesji nie dali się sprowokować i przeszli dalej.

  Drugie wydarzenie miało miejsce w Terni, w środkowych Włoszech. 12-letnią dziewczynkę dotkliwie pobił przed szkołą senegalski rówieśnik gdy odmówiła zdjęcia z szyi krzyża. Chłopak przybył do Włoch dopiero w ubiegłym miesiącu drogą morską przez Sycylię, wraz z rodzicami i sześciorgiem rodzeństwa. Od trzech tygodni chodzi do szkoły. Od samego początku jego uwagę zwróciła rówieśniczka z krzyżem na szyi. Kilkakrotnie domagał się od niej, by go zdjęła. Kiedy odmawiała, odpowiadał wyzwiskami i pogróżkami. W końcu dopadł ją po lekcjach. W obecności matki przewrócił ją na ziemię i pięścią uderzył w kręgosłup, miotając przy tym wyzwiska pod adresem krzyża

  http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/244878-tedy-nie-przejdziecie-idzcie-stad-zdejmij-z-szyi-krzyz-mlodzi-muzulmanie-atakuja-katolikow

  • Maggie pisze:

   Po opisie wspomnianej historii jest tam również wmianka, o wyrzuceniu za burtę 12 chrześcijan, za to że … „bluźnili” modląc się do Jezusa….
   Tak, że niedawno wyrażone me obawy/podejrzenia nt kto tonie .. płynąc do Europy .. niestety potwierdzają się, przypominając jakby wątek z twórczości Alfreda Hitchock’a.. i konia trojańskiego…

 15. wobroniewiary pisze:

  Wielki Mufti Arabii Saudyjskiej wzywa do burzenia kościołów

  Wielki mufti Arabii Saudyjskiej ponowił apel o zburzenie wszystkich kościołów chrześcijańskich na Półwyspie Arabskim. Podkreślił on, że jest absolutnie konieczne. Wymaga bowiem tego islamskie prawo.

  Z podobnym wnioskiem wystąpił on już w 2012 r. Teraz ponowił go w związku z wizytą delegacji z Kuwejtu, gdzie w ubiegłym miesiącu jeden z członków parlamentu przedstawił projekt prawa o burzeniu chrześcijańskich świątyń. Apel wielkiego muftiego nie odnosi się bowiem do Arabii Saudyjskiej. W tym kraju nie ma ani jednej chrześcijańskiej świątyni. Nieliczne kościoły istnieją natomiast w innych krajach Zatoki Perskiej i to właśnie o nich myślał wielki mufti.

  http://pl.radiovaticana.va/news/2015/03/19/wielki_mufti_wzywa_do_burzenia_ko%C5%9Bcio%C5%82%C3%B3w/1130720

 16. Ania pisze:

  Wałęsa jednak zmienia zdanie! Boi się, że w Europie islamiści będą ścinać głowy
  W wywiadzie dla „Jerusalem Post” Lech Wałęsa, dotychczasowy zwolennik przyjmowania imigrantów do Europy, zmienia zdanie i mówi, że jak otworzymy bramy przed islamistami to …

  „Jeśli Europa otworzy swoje bramy, wkrótce przybędą tu miliony i zaczną ścinać głowy” – mówi Wałęsa.

  A pamietamy, że Wałęsa niedawno mówił, by przyjmować imigrantów do Polski i Europy: „Jeśli ci ludzie ratują życie uciekając, to musimy ich przyjąć”.

  Dziś były prezydent Polski już tak nie myśli: „Oni przybywają z miejsc, gdzie ścina się ludzi. My obawiamy się, że to samo przydarzy się nam. Mamy w Polsce małe mieszkania, niskie pensje i skromne emerytury. Oglądając w telewizji uchodźców, zauważyłem, że oni wyglądają lepiej niż my. Są dobrze odżywieni, dobrze ubrani, a może nawet są bogatsi niż my” – mówi dla izraelskiej gazety. „A ci imigranci są inni. Nawet drugie lub trzecie pokolenie – spójrzmy na przykład na Francję – jest dobrze wyedukowane i dobrze zarabia, ale wciąż zwraca się przeciw państwu przyjmującemu” – kończy Wałęsa.
  http://www.fronda.pl/a/walesa-jednak-zmienia-zdanie-boi-sie-ze-w-europie-islamisci-beda-scinac-glowy,57225.html

 17. julia pisze:

  wiecie, tak mi przyszło do głowy,… w jakichś objawieniach było, że Niemcy znikną z powierzni ziemi, Francja… i inne kraje, … zawsze myślałam o jakims kataklizmie, potopie, coś co przyjdzie z „góry” jako kara. A dziś patrząc co się dzieje w Europie , widzę , że te panstwa juz znikaja, a za kilka lat rodowitego Niemca, Francuza nie bedzie mozna znależć….
  grzech aborcji spowodował, ze wymiera człowiek biały, a na jego miejsce wejdzie arab… i nawet głów nie muszą obcinać… wystarczy, że się rozmnożą, a my pozostaniemy jak Indianie w rezerwacie … tak nas mało zostanie.
  Podziwiam głupotę Niemiec… jakaś dziejowa sprawiedliwość ich spotyka… Ci co walczyli o czystość rasową, teraz zapewniają sobie zanieczyszczenie rasy.

 18. Gosia pisze:

  Niesamowicie ważny tekst:
  W niemieckich domach mówi się o brudasach, gwałcicielach i mordercach
  http://www.fronda.pl/a/matka-kurka-w-niemieckich-domach-mowi-sie-o-brudasach-gwalcicielach-i-mordercach,57233.html

 19. Maggie pisze:

  Fin zapytał mężczyzn-uchodźców, dlaczego nie bronią swojej ojczyzny

  Fiński portal „Tundra Tabloids” zajmujący się głównie zwalczaniem islamskich kłamstw i islamskiego terroryzmu odwiedził obóz dla uchodźców w Finlandii.

  Jak pisze autor tekstu, gdy wszedł na dziedzinec obozu, uderzył go widok „uchodźców” rozmawiających przez smartfony. Głównym tematem rozmów było to, jak wydostać się z obozu i przenieść się gdzie indziej. Fiński dziennikarz zadał po chwili jednemu z migrantów bardzo proste pytanie: Dlaczego nie zostaliście w waszych ojczyznach, by walczyć z dżihadem?

  Imigrant zamilkł zdumiony. Fin przypomniał mu, że jego właśni rodacy podczas II wojny światowej powszechnie bronili ojczyzny, chętnie przelewając za nią krew. Nigdzie nie uciekali, ale bronili kraju do końca. Wokół rozmówcow zgromadziła się cała grupa uchodźców. Nikt nie potrafił powiedzieć nic innego, jak tylko „chcemy być w Finlandii”, „co za świetny kraj”.

  Jeden z pracowników Fińskiego Czerwonego Krzyża był bardzo niezadowolony, że dziennikarz zadaje takie pytania. Nie chciał wdać się w żadną rozmowę. Dziennikarz dodaje, że jeden z azylantów przyznał w rozmowie z nim, że w obozie… w powszechnym użyciu są fałszywe paszporty. Tak – nie chodzi tu o uchodźców. Chodzi o oportunistów, którzy zamiast zostać w ojczyźnie i jej bronić, uciekają przed trudnościami do bogatego Zachodu.

  WBW/Tundra Tabloids
  20.09.2015, 20:55

  • Maria z Warszawy pisze:

   Maggie, dziś wojna trwa w cyberprzestrzeni, więc nie dziw się, że „żołnierze” przyjeżdżają z bronią.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s