Zaproszenie na wieczór uwielbienia Boga w Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy (Kraków Podgórze, 24 września)

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Jestem stałym czytelnikiem WOWiT. Bardzo dziękuję za to wspaniałe, Boże dzieło!
W związku z tym, że jestem przyzwyczajony (jak i moja rodzina) do zaczynania przeglądania internetu od strony WOWiT 😉 pomyślałem, że zwrócę się z prośbą do Was.
W tym miesiącu zaczynamy organizować w Krakowie w Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy (Kraków Podgórze) wieczory uwielbienia Boga z Mszą Świętą i modlitwą o uzdrowienie, które poprowadzi wspaniały, wymodlony i charyzmatyczny kapłan o. Paweł Drobot CSsR.
Wydarzenie modlitewno-ewangelizacyjne organizują wspólnie Redemptorysci, Wspólnota Redemptor oraz SNE Sursum Corda.
Uważam, że uwielbienie Boga, radosne i pełne ufności powinny odbywać się jak najczęściej i jak najgęściej i dlatego piszę z prośbą  i pytaniem czy jest możliwość zamieszczenia informacji o wydarzeniu w aktualnościach WOWiT?
czwa2 tygodnie temu roznieśliśmy w Podgórzu chodząc z mieszkania do mieszkania, od domu do domu 1500 osobistych zaproszeń na Mszę Świeta, bardzo nam zależy by głosić Królestwo Bożę! Ludzie byli zdziwieni, że Kościół Swięty wychodzi z murów i twierdz wychodząc do ludzi.
To był piękny czas pełen radości. Owoce tej posługi pozostają w Miłosiernych Dłoniach naszego Ojca.
Stąd moja prośba o umieszczenie wiadomości, może ktoś z Waszych czytelników z Krakowa będzie czekał na taką informację by wspólnie uwielbić Pana?
Z góry dziękuję za odpowiedź!
Zostańcie z Bogiem!
(kliknij zdjęcie aby powiększyć)

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Modlitwa, Pomoc duchowa, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Zaproszenie na wieczór uwielbienia Boga w Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy (Kraków Podgórze, 24 września)

 1. Marakuja pisze:

  http://zywyrozaniec.pl
  Na powyższym forum różańcowym też możesz dać to ogłoszenie- jest tam parę osób z Krakowa 🙂

 2. Elżbieta pisze:

  Chciałabym ,żeby w moim kościele,parafii też były wieczory uwielbienia Boga z Mszą Świętą i modlitwą o uzdrowienie.

 3. wobroniewiary pisze:

  Uznano heroiczność cnót ks. Blachnickiego

  Decyzja komisji kardynałów przybliża beatyfikację założyciela Ruchu Światło-Życie.
  – We wtorek podczas kongresu kardynałów Kongregacji ds. Kanonizacyjnych została zatwierdzona droga badania kanonicznego heroiczności cnót Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego. W najbliższym czasie, jak ufamy, prefekt kongregacji, będzie wnioskował do ojca świętego o dekret o heroiczności cnót ks. Franciszka – wyjaśnia bp Adam Wodarczyk, postulator procesu beatyfikacyjnego.
  Później pozostanie modlitwa o cud za wstawiennictwem ks. Franciszka Blachnickiego, założyciela Ruchu Światło-Życie. – Na to czekamy, o to się modlimy – dodaje bp Wodarczyk.
  Źródło: http://katowice.gosc.pl/doc/2718203.Uznano-heroicznosc-cnot-ks-Blachnickiego

 4. wobroniewiary pisze:

  Papież Franciszek zakończył wizytę na Kubie

  Papież Franciszek zakończył swą trzydniową wizytę na Kubie i odleciał do Waszyngtonu. Stany Zjednoczone są bowiem drugim etapem jego amerykańskiej podróży. Na Kubie był w Hawanie, Holguín, El Cobre i Santiago de Cuba.
  Krótka ceremonia pożegnania odbyła się na lotnisku w tym ostatnim mieście. Odegrano hymny Kuby i Watykanu, po czym papież i prezydent Raúl Castro ukłonili się przed kubańską i watykańską flagą, z którymi podeszli do nich żołnierze.

  Castro pożegnał się z osobami towarzyszącymi Franciszkowi, a papież z przedstawicielami władz, po czym ze swą słynną już czarną teczką w ręku, wszedł na pokład samolotu, który o 18.25 wystartował w kierunku Waszyngtonu. Spodziewany tam jest około godz. 16.00 czasu lokalnego (22.00 czasu polskiego).

  Tuż przed rozpoczęciem Światowego Spotkania Rodzin w Filadelfii papież Franciszek wystosował krótkie wideoprzesłanie do jego uczestników. Jest ono jednoznacznym dowodem na to, że papież z niecierpliwością na nie czeka.

  „Oczekuję, by przywitać się z pielgrzymami i z mieszkańcami Filadelfii, gdy przybędę tam na Światowe Spotkanie Rodzin. Będę tam, ponieważ wy tam będziecie! Do zobaczenia w Filadelfii!” – powiedział Franciszek.
  Całość: http://gosc.pl/doc/2718286.Franciszek-zakonczyl-wizyte-na-Kubie

 5. Marakuja pisze:

  Koronka uwielbienia Boga ze Św. Michałem Archaniołem- na dobranoc:)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s