Radio Maryja alarmuje – naprawdę trudno w to uwierzyć, ale to chcą wprowadzić do naszych szkół

Za: http://www.radiomaryja.pl

Przypomnijmy:

Biuro Regionalne
Światowej Organizacji Zdrowia dla Europy
i Federalne Biuro ONZ ds. Edukacji Zdrowotnej.
Standardy edukacji seksualnej w Europie
Dokument jest zaleceniem, czego dzieci powinny się uczyć
na temat seksu w różnych grupach wiekowych

Wiek 0-4 lat:  Radość i przyjemność z dotykania własnego ciała, masturbacja. Świadomość, że związki są różnorodne; różne koncepcje rodziny.

Wiek 4-6 lat:  Związki osób tej samej płci. Szacunek dla różnych norm związanych z seksualnością. Zadowolenie i przyjemność z dotykania własnego ciała (masturbacja / autostymulacja).

Wiek 6-9 lat:  Zmiany dotyczące ciała, miesiączkowanie, ejakulacja. Wybory dotyczące rodzicielstwa i ciąży. Mity dotyczące prokreacji. Rożne metody antykoncepcji. Akceptacja różnorodności.

Wiek 9-12 lat:  Skuteczne stosowanie prezerwatyw i środków antykoncepcyjnych. Przyjemność, masturbacja, orgazm. Różnice między tożsamością płciową i płcią biologiczną; miłość wobec osób tej samej płci. Akceptacja różnych opinii, poglądów i zachowań w odniesieniu do seksualności.

Wiek 12-15 lat:  Podejmowanie świadomego wyboru co do metody antykoncepcji i jej skuteczne stosowanie. Tożsamość płciowa i orientacja seksualna, w tym „coming out” / homoseksualizm. Ciąża (także w związku między osobami tej samej płci). Umiejętność negocjowania i komunikowania się w celu uprawiania bezpiecznego seksu.

Wiek 15 lat:  Krytyczne podejście do norm kulturowych / religijnych w odniesieniu do ciąży, rodzicielstwa itp.. Akceptacja różnych orientacji seksualnych i tożsamości. Zmiana możliwych negatywnych odczuć, odrazy i nienawiści wobec homoseksualizmu na akceptację różnic seksualnych. Dokonanie „coming out”u (czyli ujawniania wobec innych uczuć homoseksualnych lub biseksualnych). Struktura rodziny i zmiany, małżeństwa z przymusu, homoseksualizm / biseksualizm / aseksualność, samotne rodzicielstwo.

„Wobec coraz odważniejszych prób wprowadzania do polskich szkół edukacji seksualnej, sprzecznej z chrześcijańską wizją człowieka, apelujemy do rodziców: czuwajcie nad tym, co szkoła przekazuje waszym dzieciom! Przypominamy, że bez zgody rodziców szkoła nie może realizować programu wychowawczego ani pozwalać na nauczanie przedmiotów, których treści są sprzeczne z ich przekonaniami lub wprost demoralizujące. Prawo oświatowe mówi wyraźnie o konieczności respektowania przez szkołę publiczną chrześcijańskiego systemu wartości (por. Ustawa o systemie oświaty – preambuła). Powierzając swoje dziecko szkole, rodzice nie powinni zgodzić się na edukację, która byłby sprzeczna z ich przekonaniami i wyznawanymi wartościami”.
List Pasterski Episkopatu Polski z okazji III Tygodnia Wychowania (15 – 21 września 2013r.)

*******

PO realizuje Program Masonerii a masoni są instruowani przez istoty duchowe – demony!!!!

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

39 odpowiedzi na „Radio Maryja alarmuje – naprawdę trudno w to uwierzyć, ale to chcą wprowadzić do naszych szkół

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za nasze dzieci, módlmy nawet tak, jak owa matka, którą na zawsze zapamiętał św. Ojciec Pio i nauczył się modlić:
  Ojciec Pio często opowiadał historię, gdy jako mały chłopak poszedł z ojcem do pewnego włoskiego sanktuarium. Ogromny tłum rozmodlonych Włochów zamarł, gdy do kościoła weszła biedna kobieta ze sparaliżowanym synkiem na ręku. Podeszła do obrazu czczonego w kościele świętego i zaczęła krzyczeć na całe gardło:
  – I co? Ładnie to tak? Jestem wdową, nie mam żadnych środków do życia, a teraz jeszcze ta choroba syna. Ty to masz dobrze – pogroziła świętemu – siedzisz sobie beztrosko w niebie, a ja tu ginę. Mam dość!!! Albo uzdrowisz mi dziecko, albo weź je sobie! – ryknęła na cały kościół. Ludzie z dezaprobatą pokręcili głowami: Przesadziła.
  Tymczasem położony na ołtarzu sparaliżowany chłopak poruszył się, a po chwili zeskoczył na ziemię zdrowy.
  „To wtedy nauczyłem się modlić” – uśmiechał się ojciec Pio.

  https://gosc.pl/doc/791899.PIOmania

  • Sylwia pisze:

   I to jest Piękne jak Bóg uczy nas się modlić . Czasami trzeba wręcz wołać , a Bóg wysłuchuje naszego wołania. Ojciec Pio daje nam piękny przykład .
   Św. Ojcze Pio módl się za Nami !

   Kochani dziś będzie Msza Święta w intencji Eweliny która uległa wypadkowi mam prośbę kto może niech się połączy duchowo z nami w modlitwie , w tych trudnych dniach dla nas i jej rodziców . Dziękuję ❤

  • Sylwia2 pisze:

   Ja nie wierzę, że coś takiego można wprowadzić do edukacji naszych dzieci… oznaczałoby to że nasze dzieci już w wieku 6 lat będą uzależnione od seksu… masakra jakaś.. Ciężko w to uwierzyć, że świat upadł tak nisko, nasze wartości upadły tak nisko? potrzebna tu świadomość rodziców.. naprawdę obawiam się o przyszłość mojego dziecka. Panie chroń nas, otocz nas swoim płaszczem.

   • wobroniewiary pisze:

    Ty możesz nie wierzyć, ale takie są fakty
    Ps. Unikaj słowa „masakra” o. John mówił o tym tyle razy….

   • Sylwia pisze:

    Sylwia 2 , nikt z nas nie może uwierzyć , lecz fakty i czyny przemawiają . Masz racje jeżeli my rodzice tego nie zatrzymamy to niestety będziemy mieć pokolenie które będzie opierało się nie na Religii nie na Bogu, a na zasadzkach złego , bo te powolne manipulacje wiadomo skąd pochodzą , oby tylko wielu rodziców zaczęło się budzić a nie przymykać na to oko bo niestety to się widzę rozprzestrzenia . Wystarczy popatrzeć na inne kraje jaki mamy obraz ? a no taki że niektóre całkiem podupadły moralnie , uczy cię dzieci seksistowskich zachowań , uczy się dzieci poznawania cała po przez obmacywanie i śpiewa zbereźne piosenki .
    To dociera do nas , wtłacza cię dziecku chorą tolerancję , wtłacza się dziecku człowieka jako przedmiot ( bo czymże jest przedstawienie tego świata muzułmańskiego w książce ? – właśnie podmiotowe traktowanie kobiet i nie tylko ) . Nie wspomnę już o innych sprawach .
    Ostatnio natknęłam się na stronę na fb , gdzie Pisało Jestem Katolikiem nie obchodzę Halloween – i muszę stwierdzić ze smutkiem że nadal wielu ludzi w tym ” Katolików ” sieje jad . Wielu wyśmiewa tę przestrogę i nie widzi nic złego w tej zabawie . I niestety mamy kolejny przykład tego jak wielu ludzi jest zwiedzionych tym . .
    Ludzie nie widzą nic złego w tym że dzieci przebierają się w potwory i chodzą po cukierki – przecież to element inicjacji ..

  • mariaP pisze:

   Komentarz do ostatniego zdania , ostatniego spostrzezenia , do owej koordynacji sil .
   /
   Cos podobnego i ja zaobserwowalam .
   Niezwykle zjednoczenie i solidarnosc w dzialaniu , bez komunikowania sie ze soba .
   Szczegolnie ma to miejsce w chwilach zagrozenia , gdy grozi wpadka !
   Nigdzie nie widzialam takiej mobilizacji „sil” , jak wlasnie wtedy !!!
   Jakby posiedli cala milosc , ale to przeciez nie milosc jest motorem tej interwencji !
   I jaka wdziecznosc potem !
   Jaki wydech !
   Uffff !
   Nieraz myslalam, …. gdyby uczniowie Chrystusa moca Ducha Swietego posiedli taka jednosc , bylby to sukces modlitwy arcykaplanskiej … Ojcze, aby byli jedno !
   Zauwazylam rowniez , ze jak Pan wysylal po dwoje , tak i oni nie dzialaja w pojedynke , tylko czesto nie wiedza kto i z jakiego punktu ich asekuruje.
   Orientuja sie rowniez ,
   czy jestesmy w stanie laski uswiecajacej czy nie , na jeden rzut oka ,
   a takze przeszkadzaja im Hostie konsekrowane przez Kaplanow mocno zjednoczonych z Chrystusem , jakby mialy wieksza moc ?!
   Stad i manipulacje !
   Ja widzialam jak wlozono rece do kielicha i mieszano , mieszano , mieszano cos szepczac przy tym . Jedna z kobiet powiedziala potem : myslalam , ze sie porzygam ! Bo to bylo przed komunia , przy tabernakulum , gdy glowny celebrans czekal na kielich przy Oltarzu .

   Nie wiem , skad pochodza obserwacje Pana Krajskiego , moje obserwacje pochodza z … parafialnego Kosciola .
   Nie umialam tylko tego nazwac , teraz wiem , to sie nazwa „do uslug szatanie” .

   Dziekuje Radio Maryja !!

   Oby Bog wybawil nas od zasadzek diabla !
   ( z listu O. Augustyna do O. Pio)

 2. Ania pisze:

  Niemcy wysłali uchodźców do… KL Dachau
  Część byłego niemieckiego obozu koncentracyjnego w Dachau została zamieniona w schronisko dla 50 bezdomnych. Zostali do niego skierowani także byli uchodźcy, mieszkający w Niemczech już od dość dawna – podała tvp.info.
  http://gosc.pl/doc/2719892.Niemcy-wyslali-uchodzcow-do-KL-Dachau

 3. Ewa pisze:

  Whoopi Goldberg atakuje papieża: Biblia nie zakazuje aborcji

  Amerykańska aktorka, laureatka Oscara za rolę w filmie „Uwierz w ducha”, skrytykowała Kościół katolicki i papieża Franciszka za opór względem mordowania dzieci nienarodzonych. Według aktorki Biblia nic o tym nie mówi, więc zabijanie małych dzieci musi być dozwolone!”.

  „Cóż, w Biblii nie ma niczego o aborcji. Powiedzmy to jasno. Dziesięć Przykazań to Dziesięć Przykazań. Jest ich tylko dziesięć” – argumentowała swoją tezę Goldberg.

  Nie tylko za to znana aktorka krytykowała Kościół. „Jeśli jesteś rozwodnikiem [w nowym związku – red.] – nie możęsz otrzymywać sakramentów. Jeśli jesteś gejem – Bóg cię nienawidzi” – mówiła Goldberg.

  http://www.fronda.pl/a/aktorka-whoopi-goldberg-bog-pozwala-zabijac-dzieci-nienarodzone,57402.html

 4. wobroniewiary pisze:

  Taki mamy nierząd, ale już tylko miesiąc i pójdą precz 😉

  Na trybunach, w czasie meczu Korona Kielce – Górnik Łęczna kibice rozwinęli olbrzymi baner z napisem:
  „Brak nam silnych polityków, mamy rządy pajacyków! Zamiast przykład brać z Orbana, przed Angelą na kolanach”.
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz%2Fprzed-angela-na-kolanach-kibice-o-polskich-politykach

 5. Ewa pisze:

  Wracając do tematu imigrantów przeczytajcie – Rodzina imigrantów rozsadza budżet szwajcarskiej wioski

  Licząca nieco ponad tysiąc mieszkańców cicha szwajcarska wioska Hagenbuch ma poważny problem ze swoim budżetem. Jedną trzecią miesięcznych wydatków pochłania liczna rodzina emigrantów z Erytrei. Z powodu obfitego szwajcarskiego „socjalu” wioska będzie musiała albo podnieść podatki, albo zaciągnąć kredyt – donosi dziennika „Blick”.

  Trzy lata temu w Hagenbuch osiedliła się rodzina imigrantów z Erytrei licząca dziewięć osób – dwoje dorosłych i siedmioro dzieci. Przyznano im prawo do pobytu i otrzymywania pomocy społecznej. Rodzina dostała darmowe lokum (władze płacą około tysiąca euro czynszu) i 2,1 tys. euro miesięcznie na utrzymanie. Z czasem jednak koszty utrzymania rodziny imigrantów zaczęły rosnąć. Jak pisze szwajcarski tabloid „Blick”, matka nie dawała sobie rady z siódemką dzieci. Teraz trójka z nich mieszka w sierocińcu, a reszcie rodziny nieustannie pomagają pracownicy opieki socjalnej. Sześć godzin dziennie 25 dni w miesiącu. Pomagają przy dzieciach, sprzątaniu czy zakupach. Początkowo niskie koszty pobytu rodziny z Hagenbuch wzrosły do gigantycznych rozmiarów głównie ze względu na wydatki związane z opieką socjalną. Miesiąc pobytu czwórki dzieci w sierocińcu to około 30 tys. euro. Koszty związane z opieką nad resztą rodziny to około 16,5 tys. euro. Sytuacja bez wyjścia Przystanek Drezno. O łosiu-imigrancie z Polski pisze cała Europa Polski łoś stał… czytaj dalej » Zsumowane miesięczne obciążenie budżetu Hagenbuch z tytułu pobytu zaledwie jednej rodziny imigrantów to niemal 50 tys. euro. To około jedna trzecia budżetu wioski. Lokalne władze nie mogą wiele z tym zrobić, ponieważ obowiązek opieki nakłada na nich prawo

  • wobroniewiary pisze:

   Co do naszego nierządu – warto wiedzieć:

   Kopacz i jej ministrowie odsiedzą za decyzję o przyjęciu imigrantów 10 lat w więzieniu?

   Zapisy Kodeksu karnego są bezwzględne: ten, kto z upoważnienia RP podejmuje szkodliwą dla kraju decyzję dyplomatyczną, podlega karze bezwzględnego pozbawienia wolności do 10 lat.

   Biorąc pod uwagę katastrofalne skutki społeczne podjętej przez rząd Ewy Kopacz decyzji, kara 10 lat więzienia wydaje się raczej symboliczną, chociaż nieuniknioną – prokuratura musi bowiem w tym przypadku wszcząć postępowanie z urzędu.

   Art. 129 w rozdziale XVII kk, traktującym o przestępstwach przeciwko Rzeczpospolitej Polskiej stwierdza:

   „Kto, będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10”

   Ciekawe, czy postępowanie w tej sprawie prokuratura rozpocznie przed czy po zakończeniu kadencji nieudolnej premier?

   http://prawy.pl/z-kraju/10744-kopacz-i-jej-ministrowie-odsiedza-za-decyzje-o-przyjeciu-imigrantow-10-lat-w-wiezieniu

 6. Kasia pisze:

  Czy Polska będzie nowymi Węgrami? Syryjscy uchodźcy mają przy sobie taki oto opis podróży.
  Imigranci islamscy znaleźli sobie nowy szlak do Niemiec. Prowadzi przez nasz kraj…

  http://wpolityce.pl/swiat/266280-imigranci-islamscy-znalezli-sobie-nowy-szlak-do-niemiec-prowadzi-przez-nasz-kraj

  • Bella pisze:

   Ja też wtedy zgłaszałam się po nasionko , więc jeśli możesz Eva, to bardzo proszę Ewę Adminkę aby podała Ci moj mail .
   Bóg zapłać 🙂

   • wobroniewiary pisze:

    Ja myślę, że będzie lepiej jak ta Eva załozy jakiegoś maila na potrzeby chwili (nie musi podawać swego maila z nazwiskiem) np. nie wiem fasolka coś tam i wy wszyscy do niej napiszecie.
    Mnie nie będzie kilka dni i trudno żeby Kazimierz sam zbierał wszysykie komentarze i odsyłał.

 7. Eva pisze:

  Nie n temat . Pamietacie wpis o tzw. swietym grochu ? otoz mialam dwa ziarenka -wykielkowal jeden i wyrosl . pryszedl bardz silny wiatr troche zniszczyl roslinke ale zebralam 12 strakow i nimi moge sie podzielic . prosze o adres na moj e-mail komu wslac. Moze jakas Pani Ogrodnik rozmnozy nam ten groch . To jest ta fasolka biala ze stygmatem.

  • Marakuja pisze:

   Ja bym bardzo chciała tę fasolkę. Miałam cały strączek, 5 fasolek było w środku, wykiełkowała tylko jedna z nich- akurat nie u mnie, lecz dałam koleżance.

  • Elżbieta pisze:

   Bardzo bym chciała otrzymać nasiona świętego grochu. Nie znam jednak Pani e-maila, aby podać adres.

  • Monika pisze:

   Mojego Grzesia rodzina – Iwonka z mężem pracują i mieszkają w zagłębiu fasolowym – hrubieszowskie i od wielu lat obsiewają sporo hektarów fasolą – różnymi jej odmianami i znają się jak mało kto na tego typu uprawie i zbiorach. Mają specjalne narzędzia i odpowiednio przystosowane kombajny i co ważniejsze wieloletnią praktykę na swojej ziemi – odpowiedniej pod takie rośliny.
   Mam z nimi stały kontakt i możemy wspólnie dopilnować, by groch obrodził i co ważne w odpowiednim czasie go zebrać.
   Nawiasem mówiąc u mnie też w tym roku różne gat. fasoli i dwa rodzaje grochu obrodziły nad podziw, mimo suszy – choć to mój dopiero pierwszy rok samodzielnych upraw. Wcielam w życie to czego nauczyłam się na studiach rolniczych.
   Z Grzesiem jeździmy co roku w hrubieszowskie, bo niedaleko od nas mieszka tam właśnie Jego siostra Iwonka, gdzie zbieramy wspólnie fasolę – a dokładnie ścina się ją specjalnymi, ręcznie robionymi ścinaczami, od 3:00 rano, żeby się nie wysypała – musi to być wykonane w odpowiednim czasie i odpowiedniej pogodzie. Oni mają tam wieloletnią praktykę i są można powiedzieć specjalistami w uprawie tego typu roślin. I trzeba się naprawdę na tym znać by odpowiednio zainterweniować, jeśli wystąpią jakieś choroby i szkodniki. Tak więc ten groch może trafić w odpowiednie ręce.
   Swoją fasolę i groch uprawiałam ekologicznie bez stosowania jakichkolwiek środków chemicznych – jednak mimo tego i tak zebrałam sporo nasion.
   Tu studia rolniczo – ogrodnicze mniej się przydadzą a raczej ma znaczenie wieloletnia praktyka na takich roślinach i odpowiednia w hrubieszowskiem ziemia.
   Mój adres i mail zna Adminka Ewa.
   Jeśli Ewa znajdzie chwilę czasu, to mam nadzieję,
   że prześle mój adres na Twój adres Evo.
   Jezus jest Panem!

 8. Marakuja pisze:

  Powstała przy Bazylice Franciszkańskiej w Katowicach i powiększa się grupa modlitewna, która modli się taką oto intencją, którą napiszę na końcu. Jak wiemy z historii, Król Jan III Sobieski idąc na Wiedeń od Ostrej Bramy przez Jasną Górę i Piekary we wszystkich tych i innych Sanktuariach Maryjnych w drodze będąc błagał Pana Boga o ocalenie za wstawiennictwem naszej Królowej Polski Matki Bożej. W Piekarach- na długo zanim zbliżył się do piekarskiego wzgórza zszedł z konia, zdjął koronę i tak szedł, aż uklęknął przed Maryją z całym orszakiem i bardzo długo się modlili wszyscy. Potem podczas gdy ruszyli na Wiedeń i była bitwa, na piekarskim wzgórzu trwały ciągle modlitwy i odprawiano Msze Święte. uważa się, że Maryja jako Piekarska Pani nam dopomogła. Nazywana jest Zwycięską. Ojciec Franciszek OFM z katowickiej bazyliki poprosił mnie o upowszechnianie tej intencji, aby jak najwięcej osób się do niej włączało. Oto ona:

  ” Błaganie do Najświętszego Serca Pana Jezusa
  pod płaszczem opieki Niepokalanej Zwycięskiej Piekarskiej Panny Maryi
  o chrześcijaństwa ocalenie
  i dusz wszystkich zbawienie.”

  Jak napisał mi Ojciec- intencje podała sama Piekarska Pani.

 9. wobroniewiary pisze:

  😀 miałem sen 😀

 10. Kasia pisze:

  A ja trochę z innej beczki,ale napewno bardzo budujące szczególnie dla naszej młodzieży,choć nie tylko i bardzo bardzo pozytywne.Posłuchajcie jak Bóg działa,gdy bez reszty,z odwagą oddajemy mu swoje życie 🙂
  http://www.youtube.com/watch?v=A8tQPj9XU4A

 11. Kasia pisze:

  Nie umiem wrzucić tutaj od razu nagrania ,a na facebooku od razu wyświetla sie bez problemu:
  Dotyk Boga 40: NOWOTWÓR ZŁOŚLIWY – nie jest wyrokiem śmierci
  http://www.youtube.com/watch?v=A8tQPj9XU4A

  • Josef pisze:

   Idzie NOWYCH LUDZ PLEMIE ;Michal Swiderski -Szkola Nowej Ewangelizacji Jezusa Zmartwychwstalego
   Gliwice-Kleszczow,…..
   Wyslawiam Cie Boze, ze zakryles „te rzeczy” przed madrymi i roztropnymi a objawiles je PROSTACZKOM !
   Szczesc Boze !

   • jarek pisze:

    Ciesze sie ze sa ludzie , ktozy maja ufnosc i ida za Jezusem to jedyna droga , ktora zawsze przynosi radosc , Jezus Chrysus jest droga prawdy i Maryja , wlasnie jestesmy swiadkami ze szatan zostal spuszczony z lancucha I wielu ludzi idzie za Ojcem Klamstwa szkoda tych ludzi

 12. jarek pisze:

  Tylko ufnosc Jezusowi Chrysusow i Maryi daje zycie i radisc , dzisiaj ludzie chca byc nowoczesni , a Ojciec Klamastwa zbiera owoce

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s