Cud za wstawiennictwem papieża Franciszka? – rodzice tak twierdzą, a badanie lekarskie potwierdza….

Papież i uzdrowiona dziewczynkaKrótko streszczę:  Podczas Świat Wielkanocnych 2014r. pewna rodzina z 3- miesięcznym dzieckiem z Arizony była w Watykanie. Dziewczynka z zespołem Downa, posiadająca problemy ze słuchem i wzrokiem oraz najbardziej niepokojące problemy z sercem została pocałowana przez Papieża Franciszka. Rodzina uważa, że stał się cud, ponieważ serce, które miało dwie dziury (nie wiem jak po naszemu się to mówi medycznie po p0lsku (być może chodzi o niedomknięte komory czy zastawki – nasza uwaga), została uzdrowiona, przy badaniach okazało się, że jedna dziura zupełnie znikła, a druga prawie znikła.

Papież Franciszek wziął dziecko na ręce, spytał ojca o jego wiek i imię, a ojciec dziewczynki dodał, że ma ona dwa otwory w sercu. Kiedy wrócili w maju do domu, lekarz powiedział, że jeden otwór zupełnie się zamknął, a drugi w połowie.

Od siebie dodam (Ula jest lekarzem), że komplikacje serca u dzieci z zespołem Downa kończą się operacją. W poniższym linku, jest film, na którym widać jak papież trzyma rękę na sercu dziewczynki i jej błogosławi.

Za: http://www.usatoday.com/story/news/inspiration-nation/2015/09/23/inspiration-nation-pope-holds-baby/72671356/

Nadesłała: Ula z Chicago

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

11 odpowiedzi na „Cud za wstawiennictwem papieża Franciszka? – rodzice tak twierdzą, a badanie lekarskie potwierdza….

 1. karo pisze:

  Piękne, aż się płakać z radości chce.

 2. Teresa.A pisze:

  Pięknie

 3. Magda pisze:

  Bóg okazuje Miłosierdzie przez Papieża Franciszka!

  ♥ NOWENNA DO ŚWIĘTEJ FAUSTYNY( 26 września – 4 października) ♥
  5 października przypada liturgiczne wspomnienie Świętej s.Faustyny.
  Święta Faustyna została nam dana jako wzór głębokiego zjednoczenia z Bogiem, jako wzór świętości,
  Warto ten dzień wypełnić modlitwą, jak również i poprzedzić go
  Nowenną Do Św. Faustyny

  ♥ NOWENNA DO ŚWIĘTEJ FAUSTYNY ♥
  W każdym dniu nowenny można dodatkowo odmówić koronkę do Bożego Miłosierdzia (treść jest na dole)

  Relikwie św.s. Faustyny (Łódź)

  ♥ Dzień I (26.9.) POZNAWANIE TAJEMNICY MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

  Pan Jezus : Życie wasze ma być na mnie wzorowane, od żłóbka aż do skonania na krzyżu. Wniknij w tajemnice moje i poznasz przepaść miłosierdzia mojego ku stworzeniom i niezgłębioną dobroć moją – i tę dasz poznać światu.(Dz. 438).
  s.Faustyna : O Boże, jak bardzo pragnę, aby Cię poznały dusze, żeś je stworzył z miłości niepojętej; o Stwórco mój i Panie, czuję, że uchylę zasłony nieba, aby o dobroci Twojej nie wątpiła ziemia.
  Święta Faustyno, uproś mi łaskę coraz głębszego wnikania w tajemnice miłosierdzia Bożego w dziele stworzenia, zbawienia i chwały, abym jak Ty dawał ją poznać całemu światu.
  https://gloria.tv/?media=337965

  • Magda pisze:

   ♥ II Dzień (27.9 ) KONTEMPLACJA MIŁOSIERDZIA W CODZIENNOŚCI

   Pan Jezus: Kiedy rozważasz to, co ci powiem w głębi serca twego, większą odnosisz korzyść, niżbyś przeczytała wiele ksiąg. O, gdyby dusze chciały słuchać głosu mego, kiedy przemawiam w głębi ich serca, w krótkim czasie doszłyby do szczytu świętości. (Dz. 584).
   s.Faustyna : Boże, nie szukam szczęścia poza wnętrzem swojej duszy, w której przebywasz. Cieszę się Tobą we własnym wnętrzu, tu z Tobą ustawicznie przebywam, tu jest największa moja z Tobą zażyłość, tu z Tobą przebywam bezpiecznie, tu nie dosięga wzrok ludzki. Najświętsza Panna zachęca mnie do takiego przestawania z Tobą.
   (por. Dz. 454).
   Święta Faustyno, naucz mnie przebywania z Panem we własnej duszy, słuchania Jego głosu i przeżywania z Nim wszystkich chwil życia. Uproś mi łaskę kontemplacji Miłosierdzia Bożego w codzienności.

 4. wobroniewiary pisze:

  Na fb pod moim wpisem wywiązała się dyskusja i cieszę się, że pewien znajomy przynał mi rację, bo najpierw twierdził, że tylko Święci (kanonizowani) mogą się za nami wstawiać, że nie znam teologii.
  Ale po mojej odpowiedzi napisał „Przekonałaś mnie Ewa”
  Oto mój argument:
  ” I żyjący może wstawiać się za nami do Boga a przez Jego ręce Bóg zsyła łaski.
  Zapomnieliście, jak św. Piotr uzdrawiał mówiąc „nie mamy pieniędzy ale co mamy to ci dajemy, w Imię Jezusa wstań i chodź”

 5. Witek pisze:

  Piękne świadectwo. Trochę prywaty: Mamy z żoną błogosławieństwo Papieża Franciszka.
  A Św. Siostrę Faustynę traktujemy, jako naszą Siostrę. Wszystkim życzę takiej Siostry.

 6. wobroniewiary pisze:

  Z dedykacją dla „Marakui” i pozostałych członków naszej wyprawy do MB Kębelskiej do Wąwolnicy

 7. seba pisze:

  Święty człowiek.

 8. Kasia pisze:

  Dla wszystkich krytyków papieża, zwłaszcza dla bluźniących na niego

  Franciszek: Katolicki rozwód nie istnieje!
  Papież Franciszek podczas konferencji prasowej na pokładzie samolotu, którym wracał z USA do Rzymu wyjaśnił, że w niedawno ogłoszonej reformie procesów o stwierdzenie nieważności małżeństwa nie chodzi o wprowadzenie „katolickich rozwodów”. – Kto myśli o katolickim rozwodzie jest w błędzie, bo ten dokument zamyka drzwi przed rozwodem, który mógłby wejść drogą administracyjną. Przeciwnie, zawsze będzie droga sądowa – wskazał papież.
  W sprawie ponownych związków osób rozwiedzionych Franciszek odesłał dziennikarzy do „Instrumentum laboris” – dokumentu, który będzie podstawą do dyskusji na rozpoczynającym się 4 października zgromadzeniu Synodu Biskupów. Stwierdził, że udzielanie im komunii św. nie jest „jedynym rozwiązaniem”, a „Instrumentum” proponuje „tyle innych rzeczy”. Ponadto problemem są nie tylko rozwiedzeni w nowych związkach, ale także nowe formy związków, „młodzi ludzie, którzy nie chcą się pobierać”, a także „dojrzałość uczuciowa”. – Aby zostać księdzem, trzeba się przygotowywać przez osiem lat, a aby pobrać się na całe życie robi się cztery spotkania kursu przedmałżeńskiego… – zauważył Ojciec Święty.

  – Ale rozwód katolicki nie istnieje. Nieważność stwierdza się, gdy małżeństwo nie zaistniało. Ale gdy było, jest nierozerwalne – podkreślił z mocą papież.
  http://gosc.pl/doc/2730196.Franciszek-Katolicki-rozwod-nie-istnieje

  • cierpiaca pisze:

   Szczesc Boze …Prosze wejsc na strone pt. Polska Misja Katolicka w Hamburgu i tam poczytac na temat ;Stolica Apostolska zmodyfikowala normy procesu o stwierdzenie niewaznosci malzenstwa….o co w tym wszystkim chodzi….cos jest nie tak ,to wszystko jest tak zakrecone ….zeby ludzi oglupic …Panie Jezu RATUJ NAS…Ty jestes jedyna prawda….co Bog zlaczyl czlowiek niech nie rozdziela…AMEN

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s