Pan Jezus do św. Faustyny: Postanowiony jest dzień sprawiedliwości, dzień gniewu Bożego, drżą przed nim aniołowie…

(…) Wtem ujrzałam Matkę Bożą, która mi powiedziała: O, jak bardzo miła jest Bogu dusza, która idzie wiernie za tchnieniem Jego łaski; ja dałam Zbawiciela światu, a ty masz mówić światu o Jego wielkim miłosierdziu i przygotować świat na powtórne (91) przyjście Jego, który przyjdzie nie jako miłosierny Zbawiciel, ale jako Sędzia sprawiedliwy. O, on dzień jest straszny. Postanowiony jest dzień sprawiedliwości, dzień gniewu Bożego, drżą przed nim aniołowie. Mów duszom o tym wielkim miłosierdziu, póki czas zmiłowania; jeżeli ty teraz milczysz, będziesz odpowiadać w on dzień straszny za wielką liczbę dusz. Nie lękaj się niczego, bądź wierna do końca, ja współczuję z tobą. Dz. 635

Faustyna

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

41 odpowiedzi na „Pan Jezus do św. Faustyny: Postanowiony jest dzień sprawiedliwości, dzień gniewu Bożego, drżą przed nim aniołowie…

 1. Gosia pisze:

  Piotr, to dla ciebie i dla innych, którzy szukają wyjścia z matni.
  Oto przyczyny dręczenia, zniewolenia, nawiedzenia i opętania
  Poniższa lista zagrożeń duchowych, które skutkować mogą dręczeniem demonicznym, nie jest pełna i zawiera praktyki współcześnie najbardziej rozpowszechnione. Lista zagrożeń powstała w oparciu o wiedzę Kościoła (Rytuał rzymski), książki księży egzorcystów oraz świadectwa osób uwolnionych od działania złego ducha.

  Poniższa lista zagrożeń duchowych, które skutkować mogą dręczeniem demonicznym, nie jest pełna i zawiera praktyki współcześnieha najbardziej rozpowszechnione. Lista zagrożeń powstała w oparciu o wiedzę Kościoła (Rytuał rzymski), książki księży egzorcystów oraz świadectwa osób uwolnionych od działania złego ducha.

  Dla ułatwienia podzielona została na kilka części. Niektóre rozdziały składają się z części aktywne (dotyczy przypadków samodzielnego podejmowania złych praktyk) oraz z części pasywne (która zawiera listę skutków, kiedy człowiek jest biernym uczestnikiem zła lub wyrządzone zło oddziaływuje na inne osoby).

  Uwaga – przyjęty podział ma w pewnej mierze charakter umowny, np. voo-doo łączy bałwochwalstwo ze spirytyzmem. Aby przejrzeć wyszczególnione opisy, wybierz odpowiednią pozycję w menu po prawej stronie.

  Ogólnie przyczynami ingerencji demonicznych na człowieka jest świadome i dobrowolne trwanie w grzechu ciężkim. Może być to:

  1. Bałwochwalstwo (idolatria) – grzech przeciw pierwszemu przykazaniu; oddawanie boskiej czci pogańskim bóstwom, aniołom, demonom, ludziom, bożkom i przedmiotom martwym; a także wyrzeczenie się Boga.

  2. Okultyzm – posługiwanie się tajemnymi energiami, mocami czy zdolnościami; wiedza tajemna i ezoteryzm.

  3. Magia, wróżby, klątwy – (elementy okultyzmu) dążenie do osiągnięcia wpływu na ludzi i zdarzenia, czarowanie, przeklinanie, korzystanie z usług magów (wróżbici, wróżki, czarownice, czarownicy, czarnoksiężnicy itd.).

  4. Spirytyzm – wywoływanie duchów, bytów astralnych, aniołów, przewodników itd. za pomocą różnych technik w celu zdobycia ukrytej wiedzy, wskazówek, porad życiowych, poznania przyszłości.

  5. Leczenie „naturalne” – medycyna niekonwencjonalna, paramedycyna, różne terapie „naturalne” bazujące na tajemniczych i nie zweryfikowanych przez naukę energiach.

  6. Manipulowanie świadomością – przez dźwięk i odurzanie się, wchodzenie w trans i techniki manipulacji na świadomości poprzez dźwięk.

  7. Pozostałe – grzech, nałogi, perwersje seksualne. Dopust Boży.

 2. Gosia pisze:

  I inny bardzo ważny temat:
  Witold Gadowski: Tłumy uchodźców przechodzą przez Bieszczady
  Bardzo niepokojące informacje na temat tzw. uchodźców przekazuje Witold Gadowski. Na swoim prywatnym facebooku poinformował, że grupy imigrantów przechodzą właśnie przez Bieszczady.

  Dziennikarz napisał na facebooku, że grupy uchodźców przemierzają Bieszczady. Ma ich być tylu, że turyści przed nimi uciekają.

  Grupy „uchodźców przestępców” idą własnie przez Bieszczady (okolice Olchowca). Co na to Straż Graniczna i ABW? Jest ich tylu że uciekają przed nimi turyści – czytamy na facebooku Gadowskiego

 3. Ania pisze:

  Abp Gądecki o Synodzie: Nie geje, ale rodzina i małżeństwo
  W wywiadzie dla niemieckiej telewizji EWTN Abp Stanisław Gądecki powiedział, że sprawa związków homoseksualnych, rozwodów nie powinna być w ogóle poruszana na zgromadzeniu. Ojcowie synodalni powinni skupić się na chrześcijańskim małżeństwie i rodzinie.

  – Gdy chodzi o związki homoseksualne, to nigdy nie będą mogły być nazywane „małżeństwem” […]. W kościelnym rozumieniu nie ma czegoś takiego jak małżeństwo jako związek dwóch osób tej samej płci, czy to dwóch kobiet, czy to dwóch mężczyzn. Dlatego ten temat nie powinien być w ogóle dyskutowany na synodzie, bo synod zajmuje się rodziną w rozumieniu katolickim. Tymczasem mowa tu o związkach, które nie mają niczego wspólnego z katolickością – powiedział w rozmowie z EWTN metropolita poznański, arcybiskup Stanisław Gądecki. I dodał, że nie chodzi tutaj o żadne umniejszanie wartości osób homoseksualnych, ale związków jednopłciowych „w żadnym razie nie można nazywać małżeństwem”. – Państwo nazywające takie związki „małżeństwem”, czyni wielkie szkody kulturze, która kształtowała się przez ponad 2000 lat.

  http://www.fronda.pl/a/abp-gadecki-o-synodzie-nie-geje-ale-rodzina-i-malzenstwo,58045.html

 4. Ania pisze:

  Co on chciałby zmieniać? – zastanawiał się w audycji Moniki Olejnik ksiądz Józef Kloch, pytany o komentarz do ujawnienia przez księdza Krzysztofa Charamsę jego związku. – Tylko co on miał zmieniać? Cytat ze Świętego Pawła, z listu do Koryntian, że współżyjący mężczyźni nie wejdą do Królestwa Bożego? To jest w Piśmie Świętym. To jest jasna wskazówka. Czy dla niego Święty Paweł jest homofobiczny? Czy dla niego homofobiczny jest papież Franciszek? – zastanawiał się były rzecznik Episkopatu.

  Ks. Kloch: Za mocnymi słowami ks. Oko stoi nauka Kościoła katolickiego
  http://www.fronda.pl/a/ks-kloch-za-mocnymi-slowami-ks-oko-stoi-nauka-kosciola-katolickiego,58047.html

 5. Magda pisze:

  Ks. Oko o ks. Charamsie: Opętany nienawiścią i seksem
  Ksiądz prof. Dariusz Oko w mocnych słowach odnosi się do coming outu księdza Krzysztofa Charamsy, który urządził medialny show, ogłaszając się jako gej i atakując Kościół. „Mamy do czynienia z człowiekiem opętanym nienawiścią i seksem. Człowiekiem, który seks stawia ponad Boga i nauczanie Kościoła. Chce zabraniać katolikom dobitnego zwracania się do wrogów wiary i Kościoła, podczas gdy przecież to Jezus mówi: groby pobielane, plemię żmijowe, mordercy proroków. A sam ksiądz Charamsa stosuje język przemocy, z niesamowitą agresją i pogardą odnosi się do ludzi. To świadczy o zaburzeniach”

  I dalej ksiądz Oko mówi: „„Tygodnik Powszechny” to środowisko zdrady. (…) Wiemy, że „Gazeta Wyborcza” jest ośrodkiem nienawiści wobec Kościoła. Jeżeli powiemy choć jedno krytyczne słowo o Żydach czy gejach, od razu dowiadujemy się, że jesteśmy antysemitami bądź homofobami, ludźmi pełnymi nienawiści. Wyborcza ma różne dodatki, motoryzacyjny, kobiecy i religijny. Rolę tego ostatniego pełniwłaśnie „Tygodnik Powszechny”. Widać, że on we wszystkich drażliwych kwestiachstaje po stronie ateistycznej lewicy, a nie Kościoła. „TP” wprost i fanatycznie popiera homoseksualizm, in vitro, aborcję”.

  „Ksiądz Michał Czajkowski, który donosił SB na księdza Popiełuszkę, Bartoś, Obirek, Węcławski, to najwięksi zdrajcy Kościoła, a zarazem gwiazdy „Tygodnika Powszechnego”. Myślę, że ksiądz Charamsa ich jeszcze przebija. „TP” atakuje nauczanie Kościoła, biskupów. Tak jak „Gazeta Wyborcza” jest ośrodkiem największejnienawiści do Kościoła, tak „Tygodnik Powszechny” jest ośrodkiem największej zdrady” – mówi ks. Oko.
  http://www.fronda.pl/a/ks-oko-o-ks-charamsie-opetany-nienawiscia-i-seksem,58051.html

 6. Kasia pisze:

  ISIS planuje ataki w Polsce na skalę 11 września w USA
  “Państwo Islamskie zamierza przeprowadzić serię zamachów na terenie Polski”, powiedział rzecznik prasowy ABW pułkownik Maciej Karczyński. „Ataki mogą mieć skalę tego z 11 września w USA. Taka okazja może nadarzyć się już w tym roku, w Polsce”, – dodał.
  http://dziennik-polityczny.com/index.php/spoleczenstwo/3107-isis-planuje-ataki-w-polsce-na-skale-11-wrzesnia-w-usa

 7. Ania pisze:

  Prawie cały mój FB aż huczy od newsów i komentarzy o ks. Charamsie.. Kika moich przemyśleń na ten temat…(jeśli to kogoś oczywiście interesuje:)
  1. Synod o rodzinie będzie baaardzo owocny!!:) Skoro Zły takie armaty wyciąga przed, jestem pewien, że owoce tego spotkania ożywią Kościół i wniosą dużo dobrego:)
  2, Zgorszenia były i będą. Nic nowego pod Słońcem. Nawet zdrada Judasza, czy zaparcie się Piotra nie powaliły Kościoła. Bramy piekielne Go nie przemogą, więc odwagi:) Jesteśmy po dobrej stronie barykady:)
  3. Potępiamy grzech, nie potępiamy osoby (czy tez czyichś skłonności ) . Każdy z nas jest grzesznikiem i ma prawo do błędów. Każdy może też się podnieść i wrócić do Jezusa, jeśli tylko chce. A jeśli nie chce, to możemy go wspomóc modlitwą… i chyba właśnie ona jest teraz jak najbardziej na miejscu..
  4. Jakoś trzeba będzie przetrwać najbliższy czas, kiedy ks. Charamsa będzie gościł we wszystkich możliwych opiniotwórczych i tak bardzo zatroskanych o Kościół „ściekach głównego nurtu”. Chłopak jest teraz bez pracy, kasy.. Musi se jakoś zarobić przecież.. Stanie się wielkim autorytetem i reformatorem, ale niech to będzie okazja, by poznać głębiej mądrość. miłość i nauczanie Kościoła w różnych sprawach moralnych:)
  5. Obserwując reakcje katolickich mediów bardzo zasmucił mnie Deon, który to serwis uważałem za całkiem przyzwoity… Ostatnie dni to nagonka na ks. Oko za pośrednictwem ks. Charamsy. Albo dali się wkręcić i nabrać, co oznacza, że są po prostu głupi, albo bardzo umoczeni, skoro wybrali ten front…Tak, czy tak.. Stracili w moich oczach.. Dobrze, że są inne fajne portale
  🙂

  6. Będzie dobrze!!:) Wiem, że mój Kościół jest atakowany i prześladowany za Prawdę, ale tak zawsze było przecież i zawsze będzie. Nie tak dawno usłyszałem:jak nie chcesz, by cię atakowano, to przestań świecić swoim światłem. Pytanie do mnie i do Ciebie (który dotrwałeś do końca moich wywodów): znając konsekwencje, chcesz być światłem dla innych, czy nie?:)

 8. Jola pisze:

  Dzisiejszy dzień uczciłam spędzając go w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach.W godzinie Miłosierdzia zawierzyłam wraz ze swoimi osobistymi intencjami także naszą rodzinę Wowitową wraz z adminami tej pięknej strony.
  Bogu niech będą dzięki że wtedy kiedy kilka lat temu byłam na rozdrożu i szukałam właściwej drogi i pocieszenia,trafiłam na tą stronę.Owocem tego jest moja duchowa przemiana,uporządkowanie i zupełnie inny stosunek do ludzi i życia.Serdecznie pozdrawiam.Z Panem Bogiem.

 9. Magda pisze:

  Papież Franciszek i cudowne uzdrowienie chorej
  Papież Franciszek podczas niedawnej pielgrzymki do USA pobłogosławił 12-letnią sparaliżowaną dziewczynkę. Teraz pojawiła się nadzieja na odzyskanie przez nią zdrowia.

  Kilka dni po tym, jak Franciszek wsparł słowem i udzielił jej błogosławieństwa Bożego, ciężko chora Julia Bruzzese wreszcie dowiedziała się, co jej dolega. Dotąd lekarze nie byli w stanie dokładnie zdiagnozować i udzielić pomocy młodej dziewczynie, teraz udało im się dostrzec aktywność boreliozy w jej krwi. Dzięki temu będą wiedzieli, jakie podjąć leczenie, a dla sparaliżowanej pojawiła się szansa na wyzdrowienie.

  „To cud” – bez cienia wątpliwości powiedziała Bruzzese.

  „Cud się rozpoczął. Poszłam do lekarza i po raz pierwszy odkryto aktywność boreliozy w mojej krwi. To pokazuje, że cuda się przytrafiają, jeżeli ktoś głęboko wierzy” – powiedziała Julia na antenie amerykańskiej telewizji CBS.

  Gdy papież Franciszek podczas niedawnej pielgrzymki do USA przybył do Nowego Jorku, matka dziewczynki poprosiła, żeby biskup Rzymu podszedł do jej rodziny. Papież pogłaskał i pobłogosławił 12-latkę.

  „Spojrzał mi w oczy i powiedział, że będzie ze mną dobrze” – opowiadała Josephine Bruzzese.

  Dziewczynkę z Nowego Jorku zaatakowała tajemnicza choroba. W jej efekcie doznała paraliżu i musi korzystać z wózka inwalidzkiego. Dopiero teraz – po spotkaniu z papieżem – organizm chorej pozwolił lekarzom dociec, co jej dolega. To pozwoli na określenie metody leczenia i daje chorej nadzieję.

  http://www.fronda.pl/a/papiez-franciszek-i-cudowne-uzdrowienie-chorej,58079.html

 10. Gosia pisze:

  Dla muzułmanów wszystko? Lesbijska biskup Sztokholmu każe usunąć krzyże z kościoła

  • Gosia pisze:

   Za szybko się opublikowało
   Eva Brunne, luterańska „biskupka” Sztokholmu – do tego lesbijka – pokazuje, jak marnie skończyłby Kościół katolicki, gdyby stawiał na duchownych pokroju „księdza” Charamsy. Brunne zaproponowała, by w jej diecezji usunąć wszystkie krzyże, zastępując je oznaczeniami wskazującymi drogę do Mekki. Wszystko po to, by nie urazić muzułmańskich imigrantów, którzy chcieliby się pomodlić do Allaha w jej kościele.

   61-letnia Eva Brunne to szczególny przypadek, pokazujący moralną degrengoladę Kościoła luterańskiego w Szwecji. Jest lesbijką i wraz z „żoną”, która jest także luterańskim „księdzem”, wychowuje syna.

   Ale to, co zrobiła teraz, zaszokowało nawet liberalnych szwedzkich luteranów. Brugge nakazała bowiem, by w jednym z kościołów w jej diecezji… usunąć wszystkie znaki krzyża i zastąpić je drogowskazami do Mekki. A następnie – przygotować świątynię do tego, by stała się… miejscem modlitwy dla muzułmanów. Islamskich imigrantów „biskupka” nazwała zaś „aniołami”.
   http://niezalezna.pl/71600-dla-muzulmanow-wszystko-lesbijska-biskup-sztokholmu-kaze-usunac-krzyze-z-kosciola

 11. Gabriel pisze:

  Witajcie, przeczytałem dziś na monitorze że ostrzegacie przed stroną vismaya maitreya.
  „Lepiej na stronę uważać, bo prawdopodobnie jest na niej przekleństwo, które zaciągają osoby wchodzące na tą stronę. Spotkałem się już kilka razy z osobami zniewolonymi, które po odwiedzeniu tej strony miały różne dręczenia, które po modlitwie o uwolnienie przechodziły.”
  Dziękuję i innym podaję link, mam pytanie, czy muszę zdjąć klątwę jak to czytałem

  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2014/03/11/ks-adam-skwarczynski-ostrzezenie-przed-wpadka/

  • Sylwia pisze:

   Gabrielu dzięki bza tę informację , powiem szczerze że też zetknęłam się z tą stroną(co prawda jakoś tam specjalnie nie czytalam za wiele )choć o przekleństwie nie wiedziałam .. To było jakiś długi czas temu . Sama nie wiem co teraz z tym zrobić po tym co napisałem , wiem jedno oddać to w konfesjonale.

  • Marek pisze:

   Przeczytaj też tekst ks. Adam Skwarczyńskiego (ten na czerwono) ostrzega przed wchodzeniem na „dzieckonmp” https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/ks-adam-skwarczynski/

  • Paul pisze:

   Co? Ja tam czytałem orędzia Zofi Nosko czy jakoś tak 🙂 Ale fakt jest też tam sporo szamba.Takie pomieszanie z poplątaniem.Wiele razy wchodziłem ale czytałem tylko to. 🙂 Kto by pomyślał.E tam przekleństwo działa bo się w to wierzy albo się ich boi a mnie to przekleństwo może buty wyczyścić 😀 co najwyżej 🙂 Ale wchodzić nie zamierzam 🙂

   • Ewa pisze:

    Przekleństwo działa jeśli coś jest niewyspowiadane nie oddane Panu czy nie zamknięte w inny sposób. Jak jest stan łaski to nie działa, ale lepiej nie wchodzić do paszczy lwa.

 12. Marek pisze:

  Papież na otwarcie Synodu: „Bez słuchania Boga nasze słowa będą tylko słowami”

  „Chciałbym przypomnieć, że Synod nie jest konferencją czy rozmównicą, nie jest też parlamentem lub senatem, w którym dochodzi się do porozumienia. Synod to przejaw życia kościelnego, Kościoła, który idzie razem, by odczytywać rzeczywistość oczami wiary i sercem Boga” – powiedział Franciszek na rozpoczęcie obrad pierwszej sesji plenarnej Synodu, która w żargonie synodalnym nazywa się kongregacją generalną.

  „Jest to Kościół zastanawiający się nad wiernością depozytowi wiary, który dla niego nie jest muzeum do zwiedzania ani też tylko do zachowania, ale żywym źródłem, w którym on sam zaspokaja swe pragnienie, aby potem z kolei gasić pragnienie innych i oświecać depozyt życia – mówił Ojciec Święty. – Synod ze swej natury odbywa się wewnątrz Kościoła i świętego Ludu Bożego, do którego my należymy jako pasterze, czyli słudzy. Synod jest ponadto przestrzenią chronioną, w której Kościół doświadcza działania Ducha Świętego. Na Synodzie Duch przemawia językami wszystkich tych, którzy dają się prowadzić Bogu, który zawsze zaskakuje; Bogu, który prostaczkom objawia to, co zakrywa przed uczonymi i inteligentnymi. Jest to Bóg, który prawo i szabat ustanowił dla człowieka, a nie na odwrót. Tenże Bóg pozostawia 99 owiec, by szukać jednej zagubionej. On jest zawsze większy od naszej logiki i naszych kalkulacji”.
  Cały tekst: http://www.fronda.pl/a/papiez-na-otwarcie-synodu-bez-sluchania-boga-nasze-slowa-beda-tylko-slowami,58054.html

 13. Marek pisze:

  Ważne słowa relatora synodu o rozwiedzionych

  Włączenie rozwiedzionych w ponownych związkach w życie Kościoła może być realizowane na inne sposoby niż dopuszczenie do Eucharystii – stwierdził generalny relator Synodu o rodzinie kard. Peter Erdő. Fragmenty jego przemówienia na dzisiejszej sesji, otwierającej tegoroczny synod, przekazało na Twitterze biuro prasowe Watykanu.

  Węgierski kardynał podkreślił, że towarzyszenie duszpasterskie powtórnym związkom nie może pozostawiać „wątpliwości co do prawdy o nierozerwalności małżeństwa, której uczył Jezus Chrystus”.
  Cały tekst: http://gosc.pl/doc/2743860.Wazne-slowa-relatora-synodu-o-rozwiedzionych

 14. Gabriel pisze:

  Abp Gądecki: Kościół musi podnosić świat z kryzysu, a nie dostosowywać do niego Ewangelię

  Po zakończeniu pierwszej sesji Synodu abp Gądecki spotkał się z polskimi dziennikarzami. Interesowało ich między innymi, czy miłosierdzie, na które kładzie nacisk Papież Franciszek, będzie miało wpływ na decyzje Synodu odnośnie do osób rozwiedzionych. Postuluje to pewna grupa biskupów, opierając się na faktach socjologicznych, czyli wysokim wskaźniku rozwodów we współczesnym świecie. Abp Gądecki przypomniał, że Kościół zawsze głosił miłosierdzie i nim się kierował w swym duszpasterstwie.
  całość: http://pl.radiovaticana.va/news/2015/10/05/abp_gądecki_podnosić_świat_z_kryzysu/1177011

 15. Magda pisze:

  W centrum Londynu muzułmanie sprzedają na ulicy chrześcijańskie niewolnice
  Normanie trudno w to uwierzyć a jednak…

 16. Ania pisze:

  „To zatem nie rozpad pierwszego małżeństwa, ale życie w drugim związku przeszkadza w dopuszczeniu do Eucharystii”
  http://pl.radiovaticana.va/news/2015/10/05/kard_erd%C5%91_prawdziwe_znaczenie_mi%C5%82osierdzia/1177008

 17. Ewa pisze:

  W Rzymie odbyła się konferencja „katolików LGBT”. Z udziałem homoaktywistów, biskupa, księży i zakonnic

  Pętla homoherezji zaciska się wokół Watykanu. W tych samych dniach w których ksiądz Charamsa dokonał gorszącego „coming outu” i przedstawił światu swojego chłopaka, w Wiecznym Mieście odbyła się konferencja środowisk homoseksualnych, biseksualnych itp. Według informacji włoskich mediów uczestniczył w niej jeden z meksykańskich biskupów.

  Jak donosi „Corrispondenza Romana” w skandalicznej homo-konferencji brał udział biskup Saltillo, José Raúl Vera López. Uczestnicy konferencji wyrazili swe oczekiwania co do rozpoczynającego się w tym samym czasie w Watykanie synodu biskupów ds. rodziny.

  Read more: http://www.pch24.pl/w-rzymie-odbyla-sie-konferencja-katolikow-lgbt–z-udzialem-homoaktywistow–biskupa–ksiezy-i-zakonnic,38592,i.html#ixzz3njHRecFO

 18. seba pisze:

  Pomódlcie się Litanią Do Krwi Pana Jezusa.Przeproście Pana Jezusa i nie wchodźcie na te strony.

 19. Magda pisze:

  Konferencja ks. Glasa jest fragmentem rekolekcji wydanych na dvd pt. „Przyszedłem ogień rzucić na ziemię i jakże pragnę, żeby już zapłonął” wydanych przez Katolickie Stowarzyszenie Ewangelizacyjne „POSŁANIE”

 20. Ania pisze:

  Franciszek: Toczy się wojna. To wojna wojsk anielskich z szatanem
  Ojciec Święty wygłaszając homilę do żandarmerii watykańskiej przestrzegł przed zakusami szatana, który chce nas odwieść od Boga. Papież mówił o wojnie, która toczy się między aniołami prowadzonymi przez św. Michała a diabłem. Wojna ta toczy się także każdego dnia w ludzkim sercu.

  Papież przypomniał, że metoda szatana nie zmieniła się od czasów Jezusa Chrystusa. By poznać jego narzędzia wystarczy spojrzeć na to, czym kusił Jezusa. To bogactwa materialne, próżność i władza
  http://www.fronda.pl/a/franciszek-toczy-sie-wojna-to-wojna-wojsk-anielskich-z-szatanem,58070.html

 21. mariaP pisze:

  Na zakonczenie Dnia /

  Czy wiecie co wydaje mi sie takie wazne u Siostry Faustyny?
  Dzienniczek, ktory z takim poswieceniem napisala , inspiruje do dzialania .
  Przynagla.
  Po jego przeczytaniu nie jestesmy juz tacy sami !!
  I my stajemy sie powiernikami Jezusa Milosiernego .
  Sukcesorami Jego pragnien i obietnic , ale i slow :
  ” jeżeli ty teraz milczysz, będziesz odpowiadać w on dzień straszny za wielką liczbę dusz „.
  Kiedys Natalia Tulasiewicz ( dzisiaj blogoslawiona ) pisala z przekasem
  ” Chrystus z oleodruków, ten z oczyma zawsze zwróconymi od ziemi, ten byłby nam wygodny!
  Ale On, Miłosierdzie wcielone, nie zna miłosierdzia dla wygodnictwa i lenistwa ducha”
  http://www.milujciesie.org.pl/nr/temat_numeru/potrzebna_mi_jest_twoja.html

  – Zycie jest krotkie ,
  Jak kiedys potrzebowal Bog Siostry Faustyny , tak teraz potrzebuje nas na Swoich drogach . Pilnie potrzebuje.
  Mowi nam o tym ciagle i niestrudzenie Maryja , chocby ostatnio :
  ” Wiele dzieci nie ma nadziei, nie ma  pokoju, nie ma  miłości. Poszukują mojego Syna, ale nie wiedzą gdzie i jak Go znaleźć . . „. ( 2 10 15 )

  – Czy teraz jest nasz czas , przecierac innym szlak !?
  – Pod opieka tak Wielkiej Oredowniczki , nic nie wydaje sie niemozliwe !
  Zatem powodzenia i wytrwalosci !
  Jezu , ufam Tobie !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s