Orędzie Królowej Pokoju dla Mirjany 02.11.2015

Drogie dzieci! Ponownie pragnę mówić wam o miłości. Zgromadziłam was wokół siebie w imię mojego Syna i z Jego woli. Pragnę, aby wasza wiara była mocna, by wynikała z miłości. Te z moich dzieci które rozumieją miłość mojego Syna i naśladują ją, żyją w miłości i z nadzieją. Ci poznali miłość Bożą. Dlatego więc moje dzieci, módlcie się, módlcie się, abyście mogli coraz bardziej kochać i czynić dzieła miłości. Sama wiara bez miłości i dzieł miłości nie jest tym, czego od was wymagam. Moje dzieci, to jest pozór wiary. To jest samochwalstwo. Mój Syn żąda wiary i uczynków, miłości i dobroci. Ja modlę się, ale również was proszę, abyście się modlili i żyli miłością, gdyż pragnę, aby mój Syn, gdy wejrzy w serca wszystkich moich dzieci, mógł w nich dostrzec miłość i dobroć, a nie nienawiść i obojętność. Moje dzieci, apostołowie mojej miłości, nie traćcie nadziei, nie traćcie sił. Wy to potraficie. Ja was zachęcam i błogosławię. Wszystko, co do tego świata należy, a co ,niestety, wiele moich dzieci stawia na pierwszym miejscu, zniknie, a tylko miłość i dzieła miłości ostaną się i otworzą bramy Królestwa Niebieskiego. W tej to bramie będę na was czekać. W tej bramie pragnę powitać i uścisnąć wszystkie moje dzieci. Dziękuję wam.
Źródło: http://medziugorje.blogspot.com/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Medziugorje, Orędzia i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

9 odpowiedzi na „Orędzie Królowej Pokoju dla Mirjany 02.11.2015

 1. Agnieszka pisze:

  Matko Najświetsza, Tobie oddaję się cała. Prowadź mnie do Twojego Syna Jezusa, jak dziecie małe. Ty wiesz, Ty wszystko wiesz, co w sercu moim, niech się mi stanie tak, jak Twój Syn pragnie- zgadzam się, tak. Tota Tua.

 2. Lucyna pisze:

  Matko Boża już nie mam siły,wiem,że cierpienie jest mi potrzebne,ale proszę skróć je i weź mnie już do siebie.

 3. ZBYSZEK pisze:

  KOCHANA MATKO BOŻA DZIĘKUJĘ CI ZA OPIEKĘ I ZA KAŻDY CZAS KTÓRY MOGĘ Z TOBĄ BYĆ I NIECH ZAWSZE PRZEZ CIEBIE WYPEŁNIA SIĘ WE MNIE WOLA TWOJEGO SYNA I DOPROWADZI MNIE I MOJĄ RODZINĘ ORAZ WSZYSTKICH KTÓRYCH POZNAM DO DOMU MOJEGO OJCA AMEN.

 4. Wiesław pisze:

  Adoracja Najświętszego Sakramentu jest miła Panu Jezusowi.
  Prosiłbym o przypomnienie informacji o prośbie Papieża jesienią ub. roku żeby adorować Najświętszy Sakrament w każdy wtorek od godz.19.00 do 20.00 na całym świecie. Nie pamiętam intencji.

 5. mariaP pisze:

  Trudna milosc /


  *
  Św. Paweł przynagla nas do tej miłości w słowach:
  „Chrystus was umiłował i samego siebie wydał za nas w ofierze.
  Bądźcie więc naśladowcami Boga i postępujcie drogą miłości” (por.Ef 5,1)
  *
  sw. Jan Pawel II zas slowami :
  Miłość jest jedyną siłą, która otwiera serca … na słowa Jezusa i na łaskę Odkupienia.
  Jest jedyną siłą zdolną do tego, by nas skłonić do dzielenia się po bratersku tym wszystkim, czym jesteśmy i co mamy z woli Chrystusa.
  *
  A Ty Maryjo mowisz dzisiaj , ze Twój Syn żąda
  wiary
  i uczynków,
  miłości
  i dobroci.
  Bo … tylko miłość i dzieła miłości ostaną się
  i otworzą bramy Królestwa Niebieskiego !

  ***
  Jednego serca! tak mało, tak mało,
  Jednego serca trzeba mi na ziemi!
  Co by przy Moim miłością zadrżało,
  A byłbym cichym pomiędzy cichemi.
  (…)
  Jednego serca!
  Tak mało mi trzeba,
  A jednak widzę, że żądam za wiele !
  / Adam Asnyk

  ***
  … nie tracmy nadziei !
  … nie tracmy sil !

 6. Bogusia pisze:

  Matenko Kochana, w tym pieknym dniu – Dniu Zadusznym ,prosze ulituj sie nad duszami moich bliskich:Wieslawa ,Mariana, Alberta, Jozefa i tych ,ktorych zawsze wymieniem.Ulituj sie nad tymi duszami,ktore z nikad pomocy nie maja.
  Jezu ,Maryjo,Jozefie swiety,KOCHAM Was -RATUJCIE DUSZE ZMARLYCH…!!!
  DZIEKUJE…!!!
  Amen

 7. Sebro pisze:

  Europa już kona. Czy ktoś zada jej cios miłosierdzia czy może przyjdzie jeszcze ratunek?

  Oto jak radzą sobie z emigrantami w Danii: „Władze Danii zareagowały na szokujące informacje o coraz większej liczbie gwałtów wśród przybywających do Europy imigrantów. Imigranci będą musieli odbyć kursy edukacji seksualnej. Kursy mają odbywać się przy okazji kursów językowych.”

  Niedawno 3 muslimów zgwałciło tam 14 letnie dziecko. W ramach kary jeden został skazany na 10, drugi na 17 – uwaga – MIESIĘCY więzienia a trzeci dostał 344 godziny prac społecznych.
  Lewacy są tak zacietrzewieni, że nigdy nie będą w stanie przyznać, że się pomylili i za wszelką cenę, działając na szkodę własnych obywateli będą dalej brnąć ku własnej zagładzie.
  W Norwegii już palą norweskie flagi krzycząc, że „ta ziemia należy do Allacha”.

  http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/270516-to-nie-jest-zart-rodem-z-south-park-w-dani-imigranci-masowo-gwalca-kobiety-wladze-beda-posylac-ich-nalekcje-wychowania-seksualnego

 8. Marakuja pisze:

  Warto przeczytać cały ten artykuł. Oczywiste już jest, że Polska ma do odegrania znów rolę ratować Chrześcijaństwo pod sztandarem Niepokalanej Zwycięskiej. Bogu niech będą dzięki za to! I Jego Przenajświętszej Matce, że zechciała być naszą Królową. Mnie zastanawia jedno.. czy ludzie którzy decydują o tym wszystkim, o tych bezeceństwach są normalni? Czy raczej są do zdiagnozowania przez psychiatrę? Czy może są opętani? Albo może mają przyłożony nóż do gardła? A co z całą resztą „obywateli” europejskich- zahipnotyzowano ich? A ci, odporni na tę „hipnozę” są nazwani wrogami? Czyimi wrogami? Wydaje się, że szczepionką na tę chorobę i hipnozę jest głównie katolicyzm 🙂 I za to też niech będą dzięki Bogu 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s