Czy wierzysz? Czy Syn Człowieczy znajdzie u Ciebie wiarę, gdy przyjdzie…

Ja wierzę.
I jestem z tego dumna!

A Ty?

Wierzę
A jeśli wierzysz – czy przestrzegasz Dekalogu???

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

38 odpowiedzi na „Czy wierzysz? Czy Syn Człowieczy znajdzie u Ciebie wiarę, gdy przyjdzie…

 1. Sylwia pisze:

  Wierze Panie ,Amen

 2. Ania pisze:

  Wierzę!

  Ps. W mediach cisza:
  Dziś między 13.00-15.00 był kolejny zamach bombowy w Hannoverze w centrum miasta ewakuowano urzędników i petentów Familienkase

 3. Ania pisze:

  Nowenna do Matki Bożej od Cudownego Medalika

  Zapraszamy do włączenia się w Nowennę do Matki Bożej od Cudownego Medalika. Przez dziewięć dni razem z siostrą Katarzyną Mierzejewską będziemy rozważać objawienie się Maryi św. Katarzynie Labouré. Najświętsza Panna poleciła jej wybicie Cudownego Medalika i obiecała wielkie łaski wszystkim, którzy będą go nosić z wiarą i ufnością

  Należy odmówić modlitwy:
  „Ojcze nasz”,
  „Zdrowaś Maryjo”
  oraz wezwanie, którego używa Rycerstwo Niepokalanej:
  O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła Świętego i poleconymi Tobie. Amen /3x

  Pomóż nam, Matko, przyjmować z wiarą i ufnością wszystkie natchnienia tajemniczych spotkań z Bogiem, które przejawiają się w wiernym i pokornym spełnianiu Jego woli w naszym życiu, nawet jeśli będzie ona naznaczona cierpieniem i samotnością. Niech się stanie wola Twoja, Panie! Niech nasze zaufanie do Ciebie opiera się na pewności, że to Ty jako pierwszy nam zaufałeś. s. Katarzyna Mierzejewska SM

  Artykuł opublikowany na stronie: http://www.naszdziennik.pl/wiara-kosciol-w-polsce/147291,nowenna-do-matki-bozej-od-cudownego-medalika.html

  • Monika pisze:

   Wierzę, ufam, kocham!
   Dziś rozpocznij Nowennę do Matki Bożej od Cudownego Medalika.

   Jezus jest moim Panem i Królem!

  • Betula pisze:

   O Maryjo bez grzechu Poczęta,
   Matko Pana Naszego Jezusa Chrystusa i Matko nasza,
   przejęci najżywszą ufnością w Twoje wszechmocne
   i skuteczne orędownictwo,
   jakie tak często okazywałaś przez Cudowny Medalik,
   błagamy Cię, wyjednaj nam łaski i dobrodziejstwa,
   o które prosimy, jeżeli to może nam dopomóc
   w pomnożeniu naszej miłości ku Bogu i ku ludziom.
   Amen.

 4. wobroniewiary pisze:

  Australijski hierarcha na ławie oskarżonych. Za dystrybucję ulotki o katolickim małżeństwie!

  Australijski arcybiskup został pozwany do sądu z powodu dystrybucji broszury, zwierającej nauczanie Kościoła na temat małżeństwa. „Drodzy przyjaciele, otrzymałem zawiadomienie z Biura Rzecznika Komisji Antydyskryminacyjnej, że złożono na mnie skargę z powodu rzekomego naruszenia ustawy antydyskryminacyjnej z 1998 r.” – napisał na Facebooku arcybiskup Julian Porteous z archidiecezji Hobart w Tasmanii.
  Osiemnastostronicowa broszura pt. „Nie eksperymentuj z małżeństwem” została rozprowadzona przez biskupów australijskich w całym kraju. Autor publikacji wyjaśnia, że zezwalanie na ponowne „małżeństwa”, jak i zawieranie ich przez pary tej samej płci, jest „głęboko krzywdzące i niesprawiedliwe” dla dzieci, dorosłych i całego społeczeństwa. Zwraca także uwagę, iż „małżeństwo uznawane jest przez Kościół za fundamentalne dobro samo w sobie. Jest podstawą ludzkiej egzystencji i błogosławieństwem od Boga”.
  Homoseksualny aktywista Martine Delaney złożył skargę, uzasadniając, że broszura „obraża i upokarza” osoby żyjące w homoseksualnych związkach oraz dzieci wychowywane przez takie układy. Delaney twierdził, że dzieci wychowywane przez takie związki są narażone na uszczerbek psychiczny.
  Arcybiskup Julian Porteous napisał, że polecił rozpowszechnić ulotkę, aby wierni – w trakcie trwającej debaty na temat legalizacji tzw. małżeństw homoseksualnych – zdawali sobie sprawę z nauczania Kościoła. Podkreślił, że nie było jego zamiarem obrażenie kogokolwiek, a jedynie wyrażenie stanowiska Kościoła.
  W roku 2011 arcybiskup Porteous napisał artykuł, w którym stwierdził, że „dyskryminacja zła może być nawet cnotą, odzwierciedlającą mądrość i roztropność”. „Kiedyś dyskryminacji uważana była za naturalny proces podejmowania decyzji i wydawania wyroków. Opierała się na odróżnieniu obiektywnego zła od dobra” – tłumaczył duchowny. Wskazał on na różnicę, jaka istnieje pomiędzy dyskryminacją, polegającą na wyborze dobra i odrzuceniu zła, a tzw. dyskryminacją niesprawiedliwą, która nie znajduje żadnego uzasadnienia. „Przyszłość społeczeństwa zależy od naszej zdolności do odróżniania dobra od zła, zachowania akceptowalnego i niemożliwego do przyjęcia przez społeczeństwo” – zauważył.
  W 2013 roku arcybiskup został oskarżony przez Komisję Antydyskryminacyjną o naruszenie prawa za niedopuszczenie do służby przy ołtarzu dziewcząt.
  Read more: http://www.pch24.pl/australijski-hierarcha-na-lawie-oskarzonych–za-dystrybucje-ulotki-o-katolickim-malzenstwie-,39454,i.html#ixzz3rrkmr16w

 5. Gosia pisze:

  znaki czasu
  W wielu miejscach w kraju wiatr daje się we znaki. Mocno wieje m.in. na Kasprowym Wierchu i Śnieżce. Przed południem na najwyższym szczycie Karkonoszy odnotowano 240 km/h.

 6. Adminka pisze:

  Tak, czy Pan Jezus znajdzie czystą nieskażoną wiarę, jak przyjdzie na ziemię ???
  Zobaczcie jakie – dosłownie- pierdoły – wypisuje jakieś centrum chrześcijańskie!!!

  Jedenaście sposobów jak bronić Europy przed zamachami, islamem i terrorem?

  1. Śpiewaj piosenki Johna Lennona. Rano zanuć „Give a peace a chance” („Daj szansę pokojowi”) a wieczorem Imagine: „Wyobraź sobie, że nie ma piekła, państw, religii i własności”. Dźwięki i słowa spowodują wibracje w powietrzu oraz przepływ pozytywnych fluidów. Te zaś opanują nieodporne na ofensywę miłości serca i umysły terrorystów z Państwa Islamskiego.

  2. Powieś nad drzwiami frontowymi pacyfę przypominającą Wieżę Eiffla. Działa na każdego terrorystę niczym laleczka voodoo. Wytwarza pole magnetyczne, które chroni twoją rodzinę przed intruzami.

  3. Najlepszą bronią przeciwko agresji jest telefon komórkowy z dobrą kamerą. Bądź w nią zawsze wyposażony. Jeśli jesteś świadkiem przemocy – nagrywaj, publikuj i nagłaśniaj w internecie każde tego typu zdarzenie. Niech cały świat to widzi – ku zawstydzeniu sprawcy! To najlepszy sposób na tworzenie poczucia solidarności z ofiarami. W ten sposób każdy Europejczyk nabędzie pewność, że jego śmierć w możliwym zamachu nie będzie obojętna dla innych. Nie przejdzie bez echa, bez zapalonej świeczki, bez łańcuszka solidaryzmu, reakcji w mediach i oburzenia głów zachodnich państw.

  4. Przytul pięć osób dziennie, a do dziesięciu poślij ciepłe uśmiechy tolerancji i zrozumienia. W ten sposób Matka-Kosmos staje po twojej stronie.

  5. Zerwij kwiata i wręcz go żołnierzowi. Powinien zrozumieć sygnał: błędnej spirali agresji nie zwyciężysz przemocą. Zwyciężysz… inaczej.

  6. Nazywaj zamachowców „barbarzyńcami”, „wrogami cywilizacji”, „Belgami”. Im mniej konkretny jesteś, tym lepiej. Jeśli już musisz coś powiedzieć, to podkreśl obywatelstwo, a nie pochodzenie lub religię. To ukryje przez opinią publiczną motywacje sprawców. Daj sobie i innym przestrzeń na twórczą, piękną w swojej śliskości nieokreśloność. Rzeczywistość jest zawsze inna niż myślisz, a próba jej odczytania może kogoś skrzywdzić, rozdrażnić.

  7. Szukając winnych nie używaj nazw religii i imion ich założycieli ponieważ to podsyca uprzedzenia i widzi winę jednotorowo. Która religia nie ma na sumieniu grzechów i niedoskonałości? A ty? Czy sam jesteś bez grzechu by wskazywać kogokolwiek palcem?

  8. Wspieraj tych polityków, którzy realizują wizję Johna Lennona, a więc Europy bez granic, bez religii, bez podziałów. A islam? Chwila, ktoś powiedział to słowo?! A co ty możesz wiedzieć o islamie? Skąd możesz wiedzieć czym jest islam? Skąd ktokolwiek może to wiedzieć? Powiem ci coś: islam kocha pluralizm, pokojowe współegzystowanie, demokratyczne struktury. W ten sposób bez użycia choćby jednego wystrzału wtłoczymy jego energię w budowanie i umacnianie mechanizmów demokracji.

  9. Uśmiechnij się do gwiazd i wyraź wdzięczność za to, że bez konieczności odbywania dalekiej podróży do Afryki masz możliwość poznawania odmiennej tradycji religijnej, egzotycznej kultury, nieszablonowego spojrzenia na kobietę, na państwo, na drugiego człowieka. Poszerzanie horyzontów, ubogacenie różnorodnością, obcowanie z odmiennością, rezygnacja z własnych zwyczajów – to ważne lekcje tolerancji. Przejdź przez nie, a minie wszelki strach i trwoga. Ich miejsce zajmą zrozumienie i akceptacja.

  10. Usiądź w pozycji lotosu, zamknij oczy i zapal świecę. Pozwól jej płomieniowi roztapiać agresję, przemoc, złe emocje ludzkich serc. W ten sposób świat staje się lepszym miejscem. Matka-Kosmos zrobi resztę. I doceni twój wysiłek w dziele budowania światowego pokoju.

  11. Pozwól poezji pływać na grzbietach błyszczących górskich potoków, unosić się pomiędzy migocącymi gwiazdami, delikatnie muskać nasze twarze. Strach minie. Zło odleci. Przemoc rozpłynie się wśród fal ludzkich gestów miłości.

  http://antyteza.org/?p=809

  • Sylwia pisze:

   Brak słów , to co oni proponują jest żenujące, nie dziwiłabym się jakiemuś dzieciakowi ale centrum Chrześcijańskiemu , przecież to co oni proponują to nic wspólnego nie ma z Bogiem, z naszą wiarą .. Tylko z tym drugim. Nie ma się co dziwić , jak wielu ludzi błądzi gdy nie ma przykładu od tych co powinni go dawać. Powinni stawiać Boga na 1 miejscu, a nie zło w czystej postaci.. Voodoo i tym podobne. Brak słów..

  • Sebro pisze:

   Ja zazwyczaj unikam wszystkiego co ma w nazwie „chrześcijańskie”. Wolę to co jest oprawione hasłem „katolickie” – wtedy mam pewność, że jest to dobre źródło. Pod hasłem „chrześcijańskie” kryją się wszelcy schizmatycy i heretycy z protestantami i jehowymi na czele.

  • Kate pisze:

   Wydaje mi się, że ten artykuł ma raczej za zadanie wyśmiać lewicowe i hippisowskie metody radzenia sobie z imigrantami. Wskazuje na to choćby fakt, że tytuł kończy się znakiem zapytania, oraz nagromadzenie idiotyzmów. Wygląda na celowe.
   Z ciekawości rzuciłam okiem na inne artykuły tego pastora. Są całkiem rozsądne. Nie należy raczej do tych protestantów, którzy całkiem odpadli od Bożej nauki.

  • Marek pisze:

   W tym rzecz że, wygłupami to raczej nic nie zdziałamy, traktowanie tej „pacyfy” jako żart jest bardziej żałosne niż śmieszne.
   Temat terroryzmu i ślepych na zagrożenia lewaków raczej nie należy do najweselszych.

  • Marek pisze:

   Fajna zabawa dopóki się siedzi daleko od bomby, ale jakby tak ktoś się wysadził pod oknem ciekawe jaki by ten wesołek „śmieszny” tekst napisał.

 7. Monika pisze:

  Czy to aby na pewno centrum chrześcijańskie?
  „Śliska nieokreśloność”??? – Czy to takie piękne i twórcze? Czy takie wspaniałe nie wiedzieć do kogo się należy – do Boga czy diabła? Bo innej opcji nie ma.

  • Monika pisze:

   „rezygnacja z własnych zwyczajów – to ważne lekcje tolerancji” – po co tak stopniować? – może od razu rezygnacja z wyznawanej wiary i tradycji?

   „Zło odleci. Przemoc rozpłynie się wśród fal ludzkich gestów miłości.” – ?????
   – raczej: nie rozpłynie się ale wręcz wzmoży wśród fal ludzkich gestów głupoty i zniewolenia, podanych powyżej jak na tacy.

   • eska pisze:

    W tym rzecz, że „czego kto nie ma na myśli, temu to na myśl nie przyjdzie”. Sądzę, że ten pastor pisał swój tekst jako sarkastyczny. Ale jest wiele osb, które są w stanie takiego ogłupienia, że gotowe potraktować to jako jakieś poważne zalecenia. Obawiam się, że nie wyczują ironii i gotowe się do tych bredni zastosować – tu widzę realne zagrożenie wynikające z pyblikacji tego „poradnika”.

 8. wobroniewiary pisze:

  Polka musi oddać dziecko homoseksualistom. Skandaliczny wyrok sądu: „nowe otoczenie dziecka pozwoli mu w pełni wykorzystać drzemiący w nim potencjał”

  Szokujący wyrok brytyjskiego sądu! Nakazał on Polce oddać dziecko parze homoseksualistów.
  Zdaniem sędzi wydającej wyrok:
  nowe otoczenie dziecka pozwoli mu w pełni wykorzystać drzemiący w nim potencjał.
  Skąd spór o dziecko?
  Polka zaczęła walczyć o dziecko dwa lata temu.
  Kobieta zdecydowała się na sztuczne zapłodnienie, a dawcą nasienia miał być jej wieloletni przyjaciel pochodzący z Rumunii. Umowa między przyjaciółmi była bardzo klarowna – Polka miała być matką i prawną opiekunką dziecka, a mężczyzna miał mieć prawo do odwiedzania córki
  —opisuje portal polishexpress.co.uk.
  Sprawa zaczęła się komplikować gdy poród nie nastąpił w określonym przez lekarza terminie. Partner dawcy nasienia oskarżył kobietę o zaniedbanie, które może zagrażać życiu dziecka. Polka dostała też list od prawnika reprezentującego biologicznego ojca dziecka, który nagle zaczął domagać się prawa do opieki nad córką.
  Sprawa szybko trafiła do brytyjskiego sądy rodzinnego.
  Wyrok wydany przez sędzię Alison Russell był szokujący. Kobieta zadecydowała o odebraniu dziecka matce i przyznała całkowitą opiekę nad córką jej biologicznemu ojcu i jego partnerowi. Sędzia podczas rozprawy nazwała matkę dziecka “manipulatorką” i “homofobką”
  —opisuje polishexpress.co.uk.
  Sędzina wyrok uzasadniła słowami:
  nowe otoczenie dziecka pozwoli mu w pełni wykorzystać drzemiący w nim potencjał.
  Nie wiadomo jak swój potencjał 15-miesięczne dziecko ma wykorzystać przy parze homoseksualistów. Trudno też oprzeć się wrażeniu, że wyrok był podyktowany polityczną poprawnością i ideologią wyznawaną przez sędzię. Polka ma zamiar walczyć o swoje dziecko i zapowiedziała, że skieruje sprawę do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka.
  http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/272261-polka-musi-oddac-dziecko-homoseksualistom-skandaliczny-wyrok-sadu-nowe-otoczenie-dziecka-pozwoli-mu-w-pelni-wykorzystac-drzemiacy-w-nim-potencjal

  • Sebro pisze:

   Szkoda dziecka, ale z drugiej strony jest to idealne zobrazowanie powiedzenia „grzech rodzi grzech”. Pani zaczęła od in vitro korzystając z homosia jako dawcy. To nie mogło skończyć się szczęśliwie niestety. Gdy diabłu oddaje się inicjatywę to czegóż oczekiwać?

   • wobroniewiary pisze:

    Jestem tego samego zdania.
    Admin zamieścił jak to a ja czytam i patrzę, zaczynamy od i vitro od geja-przyjaciela a tu…opóźnia się termin porodu. I powód do sądu… diabelstwo!

 9. Elżbieta pisze:

  22 listopada / niedziela / , UROCZYSTOŚĆ JEZUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA , zarazem ostatnia niedziela roku liturgicznego Kościoła . AKTU INTRONIZACJI w imieniu Parafii dokonamy na Mszy św . o godz . 12:30 .Panie Jezu jesteś moim Królem i Panem.Chcę być zawsze blisko Ciebie.

 10. mc2 pisze:

  Właśnie oglądam w tvp info głosowanie w Sejmie . W sprawie udzielenia wotum zaufania Rządowi Pani Beaty Szydło .
  236 było za , 202 przeciw , 18 się wstrzymało .
  Czyli jasne : ugrupowanie Kukiz raczej nie będzie wspierać rządu Pis , ewentualnie niektórzy członkowie będą się wstrzymywać się od głosu .

  • mc2 pisze:

   Właśnie podano dokładne dane , to posłowie PSL się wstrzymali od głosu, a posłowie ugrupowania Kukiz głosowali przeciw wotum zaufania dla rządu , za wyjątkiem jednego posła.

   • Maria z Warszawy pisze:

    A więc znamy już „rozkład sił” i prognozy dotyczące przyszłych głosowań.

    • Maggie pisze:

     Oj, tak Mario, to smutne i dobrze widzisz „rozkład sił”, tj zmierzającego do rozkłożenia na łopatki, przy powtarzaniu, odwiecznej gadki …

     Oj, trzeba bezmiaru modlitwy, aby uchronić się od sitwy i od tego jakby chochołowego kic,kic, kic .. mającego zafundować wnukom .. anarchię i wielkie nic.

  • Sebro pisze:

   Śmiać mi się chce z zapalonych kukizowców, co to za Pawełka skoczyli by w ogień. A tu co? Pawełek w jednym szeregu z Kłapacz i banksterm Petru.
   Ale potem jak przyszło co do czego to Pawełek okazał się być wybitnym znawcą służb specjalnych, bo został wiceprzewodniczącym speckomisji. Żenada.

    • eska pisze:

     Kochani, no ale to przecież było wiadome od razu. Jak się patrzyło, jak Kukiza promowały wszelkie mainstreamowe media, to od razu było wiadomo, że nie widzą w nim swojego wroga. Niby o nim pisali jako o antysystemowcu, ale pisali, i to dużo. Jak by nie chcieli, żeby stał się popularny, to by o nim świat nie usłyszał, tak jak nie słyszy o innych sprawach, których upublicznienie jest dla nich groźne.
     Kukiz był po to, żeby odciągnąć zbuntowany wobec sił rządowych elektorat od jedynej opozycji, której się boją NAPRAWDĘ i którą ośmieszają i dyskredytują najbardziej zajadle. To samo zresztą dotyczy Korwina – temu człowiekowi pycha się wylewa uszami; z góry wiadomo, że Duchem Świętym, to on natchniony nie jest i w dobrym kierunku Polski nie popchnie.

 11. wobroniewiary pisze:

  „Miara ogłupienia tłuszczy sterowanej mediami środkowej części rynsztoka. Żałoba po policyjnym psie z Belgii zabitym podczas akcji antyterrorystycznej. Tymczasem NIKT się nie zająknie nad ofiarami Turbanów z Boko Haram w Nigerii, których jest więcej niż wszystkich ofiar ISIS razem wziętych. Ale w tej Nigerii to byli tylko chrześcijanie.”

  https://www.rt.com/news/322537-france-police-dog-operation/#.Vk1UENMytf0.facebook

  • Monika pisze:

   Faktycznie zginęła suczka Diesel, co potwierdziła francuska policja na Twitterze a reakcją ludzi na ten fakt były wpisy „jestem psem”.
   Już nikogo to nie zastanawia, że nawet nie z ludźmi, którzy zginęli się utożsamiają a tylko z psem?

   „Jej śmierć poruszyła internautów. Popularny we Francji jest hashtag #JeSuisChien (tłum. jestem psem), w nawiązaniu do #JeSuisCharlie, którego internauci używali po styczniowym zamachu na redakcję magazynu „Charlie Hebdo”. Na Twitterze udostępniono już blisko 30 tys. wpisów oznaczonych tym hashtagiem.
   http:…(edycja, tvn jest dla idiotów!!!!)

   • wobroniewiary pisze:

    Monika na litość Boską, nie dawaj mi linków do tvn-u!
    Nigdy!!!

    • Monika pisze:

     O to właśnie chodzi, że to jest wszędzie w mediach głównego ścieku (dlatego podałam tylko jaskrawy przykład tego co robią te media – bo w katolickich nie uświadczysz takich info (jakie narzędzia takie info) – a link przecież z wiadomych powodów trzeba podać – jak zresztą już nie raz była o to awantura, że trzeba i że link być musi zawsze do info.
     Przykładowe radio zet niestety też nie jest radiem katolickim i tam też jest ta informacja, podobnie jak na tvp info albo na blogu o zwierzętach czy zwierciadło.pl itd. – wszystkie tak samo siebie warte. A link jakiś w końcu jest konieczny, że to nie jest wyssane z palca i wskazanie na to czym zajmują się te media. Właśnie dobre dla zobrazowania tego kuriozum.
     A fakt, że jest dla idiotów, to chyba każdy o tym wie, przynajmniej Ci co tu wchodzą.

    • wobroniewiary pisze:

     Nie awantura tylko prośba była no i link do objawień do ks Gobbi to nie link do tvn24
     Litości!

    • Monika pisze:

     Spokojnie. Wiemy o co chodzi. 🙂

 12. Ewcia pisze:

  Proszę o modlitwę za księdza egzorcystę w Sosnowcu.
  Podczas egzorcyzmów zaczęła pojawiać się koło kościoła grupa satanistyczna (walą w drzwi, krzyczą, bluźnią) utrudniając księdzu posługę nad opętanymi. Próbują go zastraszać gdy wraca z kościoła.

  http://www.fronda.pl/forum/prosze-o-modlitwe-za-ksiedza-egzorcyste-w-sosnowcu,70006.html

 13. Pingback: Czy Syn Człowieczy znajdzie u Ciebie wiarę, gdy przyjdzie… | Serce Jezusa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s