Podszept diabła – z wykradzionych 242 konsekrowanych Hostii ułożył słowo „pederastia” i swoje „dzieło” umieścił w Urzędzie Miasta…

Coś strasznego! Potrzebna jest modlitwa wynagradzająca!
Takie bolesne sytuacje potwierdzają tezę, że Komunię Świętą powinno się przyjmować do ust w postawie klęczącej, a nie na rękę!

Trudno uwierzyć, że ktoś mógł coś takiego wymyślić. Jest to możliwe chyba tylko za podszeptem szatana. Abel Azcona, 27-letni performer z Pampeluny, największego miasta hiszpańskiej Nawarry, ujawnił na Twitterze, że uczestniczył w 242 Mszach, w których udawał, że przyjmuje Komunię i po kryjomu chował Hostię. W ten sposób przygotowywał swą „artystyczną” wypowiedź, będącą częścią ekspozycji zainaugurowanej w piątek 20 listopada w miejskiej Sali Wystaw na placu Serapio Esparza w Pampelunie. Wystawie nadał tytuł „Desenterrados” (hiszp.: odgrzebani). Na wernisażu była obecna Maider Beloki, miejska urzędniczka odpowiedzialna za kulturę.

Następnego dnia przed ratuszem odbyła się pokojowa manifestacja około 200 osób, które domagały się od magistratu zamknięcia wystawy. Na utworzonym w celu wsparcia protestu katolików koncie na Facebooku w ciągu czterech dni wpisało się 84 tysiące osób. W poniedziałek 23 listopada Stowarzyszenie Chrześcijańskich Adwokatów skierowało do sądu zawiadomienie o przestępstwie obrazy uczuć religijnych. Delegatura rządu centralnego Hiszpanii w Nawarrze wyparła ten wniosek jeszcze tego samego dnia, domagając się również sprawdzenia przez sąd odpowiedzialności lokalnych władz.

Metropolita Archidiecezji Pampeluna-Tudela abp Francisco Pérez González przygotował list otwarty, w którym ostro potępił świętokradztwo i profanację do jakiej doszło w Pampelunie. Przypomniał, że każdy, kto popełnia taki czyn, ściąga na siebie ekskomunikę. Zapowiedział na środę 25 listopada nabożeństwa przebłagalne za ten grzech w konkatedrach w Pampelunie i Tudeli.

(…) Całkiem niedawno nowe lewicowe władze Walencji oświadczyły, że usuną z miejskich cmentarzy wszystkie symbole religijne. Wycofały się z tego pomysłu dopiero po energicznych protestach katolików.

Całość: gosc.pl

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

15 odpowiedzi na „Podszept diabła – z wykradzionych 242 konsekrowanych Hostii ułożył słowo „pederastia” i swoje „dzieło” umieścił w Urzędzie Miasta…

 1. Magda pisze:

  To jest straszne, a ja chciałam podzielić się dobrą wiadomością
  „Positio super virtutibus”, czyli dokumentację o heroiczności cnót sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego złożył dziś w Watykanie kard. Kazimierz Nycz. – Te materiały to fundament niezbędny do beatyfikacji – powiedział KAI o. Gabriel Bartoszewski OFMCap, wicepostulator w procesie beatyfikacyjnym Prymasa Tysiąclecia.
  http://niedziela.pl/artykul/19250/Kard-Nycz-zlozyl-w-Watykanie-positio-kard

 2. Ewa pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

  Moje kochane dziecko!

  Zadam ci pytanie. Czy masz do siebie uraz z jakiegos powodu? Moze nienawidzisz swojego wygladu. Moze powiedziales cos glupiego albo zachowales sie jak kretyn i teraz ciagle masz to przed oczami.
  Posluchaj…. Mnie podoba sie to, jak wygladasz i jestem dumny z twojego umyslu. Zaufaj Mi, wcale nie jestes beznadziejny.

  Jednak jest cos, co chcialbym w tobie zmienic.
  Chce przemienic twoje serce i twojego ducha. Chce dac ci serce tak czyste i ducha tak nowego, ze bedziesz w stanie pokochac siebie tak, jak Ja cie kocham. Przestaniesz nieustannie miec do siebie pretensje. Jesli zrobisz cos zle, to przyznasz sie do tego i przyjmiesz moje przebaczenie. Bedziesz zyl bez tego ciaglego potepienia samego siebie.

  Ten, ktory oczyszcza serca,
  Bog
  ————
  *Ps 51,12*

 3. Ania pisze:

  Ks. Jarosław rozmawia z o. Stanisławem Jaroszem OSPPE, paulinem z Jasnej Góry, kustoszem peregrynacji obrazu Matki Bożej Królowej Polski
  Częstochowa, niedziela Chrystusa Króla Wszechświata, 22.11.2015

 4. olo13jcb pisze:

  Podszept diabła w czynach i słowach….

  „Wystarczy NIE Kraść”

 5. olo13jcb pisze:

  Podszepty diabła cd……

  Francuzom obce jest chrześcijańskie męstwo. Dlatego przegrywają w wojnie z dżihadystami

  Francuskie państwo przegrywa wojnę z islamistami, ponieważ Francuzom coraz dalej do cnoty chrześcijańskiego męstwa ­- podkreśla Fabrice Hadjadj, francuski filozof i konwertyta na katolicyzm. Jedyne, czego chcą dziś Francuzi, to pozostawienia w spokoju. Bez względu na cenę, jaką przyjdzie im za to zapłacić….”

  cd; http://www.pch24.pl/francuzom-obce-jest-chrzescijanskie-mestwo–dlatego-przegrywaja-w-wojnie-z-dzihadystami,39609,i.html#ixzz3sRyLENmi

  +++++++++++++++++++++++++

  ZNOWU ATAK NA FRANCJĘ? Uzbrojeni mężczyźni wzięli zakładników w Roubaix

  http://www.fronda.pl/a/znowu-atak-na-francje-uzbrojeni-mezczyzni-wzieli-zakladnikow-w-roubaix,61052.html

  ++++++++++++++++++++++++++

  No i co lewaccy propagatorzy multi-kulti? Trzeci zamachowiec to też „uchodźca”!

  http://www.fronda.pl/a/no-i-co-lewaccy-propagatorzy-multi-kulti-trzeci-zamachowiec-to-tez-uchodzca,61050.html

  ++++++++++++++++++++++++++

  Rozbrojona Europa sukcesem terrorystów

  Proponowana przez Unię Europejską dyrektywa zmierzająca do rozbrojenia obywateli jest sukcesem terrorystów. Pokazuje to, że osiągnęli sukces w sianiu strachu, paniki i dezorganizacji życia społecznego. Włodarzy wspólnoty można nazwać naiwnymi i niekompetentnymi. Hołdują mitom, które nie znajdują uzasadnienia w faktach – mówi w rozmowie z PCh24.pl dr Maciej Gurtowski z Instytutu Socjologii UMK w Toruniu, ekspert Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego….”

  cd; http://www.pch24.pl/rozbrojona-europa-sukcesem-terrorystow,39599,i.html

  ++++++++++++++++++++++++++

  Merowie Francji odpowiadają na ataki terrorystyczne. Chcą więcej laicyzmu i mniej… chrześcijaństwa!

  Stowarzyszenie Merόw Francji (AMF) wydało „Vademecum Laickości”, będące owocem refleksji nad zamachami terrorystycznymi. W jaki sposób urzędnicy chcą odpowiadać na islamski terroryzm? To proste, realizując hasło „Mniej chrześcijaństwa, więcej laickości”!

  cd; http://www.pch24.pl/merowie-francji-odpowiadaja-na-ataki-terrorystyczne–chca-wiecej-laicyzmu-i-mniej-chrzescijanstwa-,39608,i.html

  +++++++++++++++++++++++++

  Barack Obama nosi pierścień z napisem „Nie ma boga prócz Allaha”?!

  Jak przyznają eksperci języka arabskiego po przestudiowaniu zbliżeń pierścienia jaki nosi Prezydent USA BArack Obama, potwierdzili, że napis na obrączce Obamy zawiera rzeczywiście pierwszą połowę islamskiego credo.

  Obama pierścień nosi od blisko 30 lat. Pierścień zawiera tekst: La ilaha illallah, czyli „Nie ma boga prócz Allaha” – jest to pierwsza część Szahady, Islamskiego wyznania wiary. …”

  cd; http://www.fronda.pl/a/barack-obama-nosi-pierscien-z-napisem-nie-ma-boga-procz-allaha,60670.html

  +++++++++++++++++++++++

 6. Małgosia pisze:

  W kolejnym odcinku „Tajemnic wiary” poznamy brazylijskie zakonnice, które wytwarzają cudowne pigułki brata Galvao. Od lat osoby, które je zażywają doznają uzdrowień.

  (…)edycja

 7. Sylwia pisze:

  To jest smutne że Ciało naszego Pana jest tak traktowane , tak wyśmiewane 😦 . Takie coś boli i to bardzo .. tak bardzo że brak słów . Jedynie co mogę powiedzieć : przykro mi Panie że cię tak traktują , że kpią , że mają za nic twe Święte Ciało .. +++
  Wynagradzajmy Panu modlitwą .

 8. Pingback: Diabelski podszept…………. | Serce Jezusa

 9. AKSORZ pisze:

  Porażająca prawda o islamskich imigrantach:

  Nie zapomnijcie włączyć polskich napisów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s