Komandosi Maryi – nowa akcja modlitewna

Otrzymaliśmy maila o następującej treści:

Szczęść Boże,
Piszę do Państwa z prośbą o pomoc w rozpowszechnieniu modlitwy za rząd i prezydenta Polski. Jeślibyście Państwo mogli umieścić na swojej stronie, by ludzie mogli się zapisywać. W załączniku przesyłam film mówiący o potrzebie modlitwy oraz zarys tabelki przykładowych osób zgłaszających się do modlitwy za rządzących.

Osoba taka zobowiązuje się do jednego dnia w tygodniu:
– do postu (o chlebie i wodzie najlepiej)
– do różańca (minimum trzech części)
– do mszy św i komunii świętej w tym dniu, ofiarowanej za wybranego polityka
– do modlitwy do Ducha Świętego o światły umysł dla polityka

Wiadomo że w niedzielę nie powinno się pościć, ale taka osoba która zadeklaruje się na post w niedzielę może pościć w inny dzień tygodnia ofiarując ten post za niedziele. Prosimy aby zapełniać pierścienie od góry a nie tak jak kto chce.
Za wszelką pomoc serdecznie dziękuję
Z Panem Bogiem

Osobom zainteresowanym – w celu zapisania się podam na maila adres mailowy osoby, która to do nas przysłała.

*********
A mamy co omadlać…

Choćby ten przypadek wściekłego ataku chorego z nienawisci Niesiołowskiego – z powodu powieszenia krzyża w Sejmie. W Kancelarii Prezesa Rady Ministrów – dokładnie nad wejściem głównym do sali posiedzeń rządu – zawieszono krzyż. Okazuje się, że pojawienie się krzyża w siedzibie KPRM rozwścieczyło Stefana Niesiołowskiego. Stwierdził on, że powieszenie krzyża w jednym z pomieszczeń Kancelarii było… „obrzydliwe”.

 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

45 odpowiedzi na „Komandosi Maryi – nowa akcja modlitewna

 1. Piotr pisze:

  Lider KOD: Nie zawahamy się przed zastrzeleniem Jarosława Kaczyńskiego
  Mateusz Kijowski, jeden z inicjatorów powstania Komitetu Obrony Demokracji umieścił na facebookowej grupie KOD szokujący wpis. Kijowski oznajmił, że nie zawaha się zastrzelić Jarosława Kaczyńskiego.

  We wtorek lider KOD złożył na policji zawiadomienie o o groźbach, jakie dostaje. – Otrzymuję telefony i smsy z pogróżkami. Mam ustawicznie blokowane konto na Facebooku, a ktoś podał mój adres zamieszkania na Twitterze – mówił

  http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache%3AHkbHEw9DTr4J%3Awmeritum.pl%2Flider-kod-nie-zawahamy-sie-przed-zastrzeleniem-jaroslawa-kaczynskiego%2F+&cd=1&hl=en&ct=clnk&gl=us

 2. Jacek pisze:

  Ciekawe, czy prezydent Izraela, w drodze rewanżu zapali świecę wigilijną …

  W sejmie będzie świętowana… Chanuka
  Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, ale tymczasem w polskim parlamencie będzie obchodzona zupełnie inna uroczystość związana z żydowskim Świętem Świateł.

  Żydowskie święto świateł rozpoczęło się w niedzielę o zmierzchu. W Warszawie na Placu Grzybowskim zapalono pierwszą świecę chanukową. Na uroczystościach obecni byli rabini, przedstawiciele Zarządu Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie, władze stolicy, przedstawiciele ambasady Izraela.

  Święto trwa osiem dni i każdego dnia zapala się specjalną świecę.

  Również dzisiaj prezydent wraz z małżonką weźmie udział w uroczystości zapalenia światełka chanukowego w Pałacu Prezydenckim. W uroczystościach uczestniczyć też będą przedstawiciele społeczności żydowskiej w Polsce.

  ds/telewizjarepublika.pl

  • Anna EM pisze:

   Jednak chrześcijaństwo ma swoje korzenie w judaizmie, lepiej świętować Chanukę niż np. Ramadan.

   • Anna pisze:

    Owszem, mamy wspólne korzenie, ale dla wyznawców judaizmu Jezus to z grubsza: szarlatan i czyn ladacznicy (polecam lekturę Talmudu). Natomiast w Islamie Jezus czczony jest jako Prorok. Jako ciekawostkę dodam, że w Koranie znajdziemy więcej wzmianek na tematy Maryi niż w Piśmie Świętym 🙂 I to Maryję stawia się muzułmankom za wzór do naśladowania (nawet w sunnie Mahomet określał Maryję jako najbardziej cnotliwą z kobiet). Nie mam teraz pod ręką, ale z przyjemnością ostatnio przeczytałam artykuł poświęcony Matce Bożej (choć tak oczywiście muzułmanie Jej nie tytułują) w czasopiśmie dla francuskich muzułmanek. Jestem chrześcijanką a po przeczytaniu tego tekstu naprawdę ciepło na sercu się zrobiło 🙂

    • Maggie pisze:

     Anno: Nim Jezus przyszedł na świat w Betlejem, nikt nie obrażał Maryji. Jeśli chodzi o muzułmanów to .. jedna jaskółka wiosny nie czyni … ALE pamiętać musimy mocno akcentowane (!) słowa JPII: przez Maryję do Jezusa.
     Za Jezusa jak narazie muzułmanie maltretują chrześcijan i krzyżują nie tylko dorosłych ale i dzieci.
     Jezus jest Panem!

    • Anna EM pisze:

     Pierwsze pięć Ksiąg Starego Testamentu =Tora. Jezus też był wychowywany w tej religii. On jest kontynuacją- czego obecni wyznawcy judaizmu nie uznają i czekają dalej na swojego mesjasza. Z muzułmanami natomiast nie mamy nic wspólnego. Jezus jest tam wymieniony jako jeden z proroków, i tyle.

   • Rozalia pisze:

    Judaizm nie opiera się przecież na Starym Testamencie. Jego bazą jest Talmud i kabała. Świętowanie obcych świąt, czczenie obcych bogów jest grzechem przeciwko I Przykazaniu. Chanuka jest świętem wybitnie rasistowskim, żydzi świętują swoja dominację nad gojami.
    A katolicy wszędzie zamiast adwentowej ciszy i oczekiwania, mają do podziwiania świetlne iluminacje.
    No i kupujcie, kupujcie, kupujcie. Na kredyt najlepiej, potem zapłacicie z odsetkami.
    Co za upiorny pomysł, żeby na rozpoczęcie chanuki 6 grudnia ustawiać szopki. W Poznaniu już ją sprofanowano. Jacyś satanisci próbowali ukraść Dzieciatko Jezus. Policja zainterweniowala, więc je poszucili, ale potem ukradki koziołki.

    • Maggie pisze:

     Rozalio, nie sądź i nie ulegaj patologii plucia. Częściowo Ciebie rozumię, ale zwróć uwagę na to, że takie krzyki powstały … aby !!!! przysłonić powrót Krucyfiksu na sejmowe podwoje. To nie prezydent Duda ustanowił taki zwyczaj, który szanuje – i to wszystko, bo jest prezydentem WSZYSTKICH POLAKÓW tj Obywateli..
     Na całym świecie jest tak samo, że zapala się te świece. Nasz prezydent ma dosyć ataków za nie śpiewanie w tym samym głosem np o immigrantach etc. Polacy nie są antysemitami i to jest jeden z dowodów.

     Nie opowiadaj bajek nt hanukkah, którą już kiedyś nieuroczyście obchodzono (ale obchodzono) … przed przed przyjściem Jezusa Chrystusa. Kto tu podziwia „iluminacje” skoro świeca jest tylko świecą a nie jakąś iluminacją.
     Hanukkah jest bardziej świętem handlowym, bo stwarza okazję do obdarowywania prezentami. W Kanadzie nasila się akcja różnych fundacji charytatywnych i innych właśnie przed i z okazji Christmas. Zbiera się również góry zabawek dla dzieci osób niezamożnych i paczki otrzymują dzieci BEZ względu na wyznanie (!). Może w takim świetle spójrz na te palące się świece, które przynaglają (!), że BN tuż, tuz i że czas podzielić się z innymi, aby też mieli ciut radości na święta.

     Zapalenie świecy jest tylko uszanowaniem a nie obchodzeniem, bo obchodzi tylko wyznawca. Miłość bliźniego i tolerancja powinny przyświecać zawsze, a szczególnie w BN. Kiedyś BN było jedynym dniem kiedy panował pokój, a jeśli trwała wojna to przerwano działania zbrojne. Nie pamiętam który z zespołów młodzieżowych (może Czerwone Gitary?) miał piosenkę „Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku …”

     Nie rozumiem dlaczego łączysz dekorację uliczną (!), w postaci szopki ze świecami … 6 Grudnia kojarzy się ze świętym Mikołajem i nadchodzącym BN. W zeszłym roku feministki profanowały na Zachodzie szopki, a sataniści mają wiele z nimi wspólnego.

    • Anna EM pisze:

     A po co satanistom koziołki z szopki? 🙂

    • Maggie pisze:

     Koziolki mają rogi .. a więc im bliskie

    • Anna EM pisze:

     Pierwsze pięć ksiąg Starego Testamentu =Tora

    • Maggie pisze:

     Aby mi dokuczyć paluch musiał musnąć sąsiadującą z „i” literę „u”, oczywiście ma być: … powrót Krucyfiksu…

    • Maggie pisze:

     @Anna EM: zgadza się Tora to pięcioksiąg Bibli hebrajskiej

     MENORA: to siedmioramienny ŚWIECZNIK, jeden z najstarszych symboli narodu wybranego; wg tradycji symbolizuje krzew gorejący, który zobaczył Mojżesz na górze Synaj.

    • Maggie pisze:

     Nie wspomniałam, że hanukkah jest świętem ruchomym, grudniowym ale ruchomym – nie jest związane z datą 6 grudnia (czasem tylko tak wypadnie).

  • Maggie pisze:

   Nie po raz pierwszy zapłacono tam świece.
   Jacku to święto było znane przed narodzeniem Chrystusa, a więc nie jest tak źle jak niektórzy to usiłują przedstawić … Mojżesza etc. przecież uznajemy, a skoro oczekiwanie narodu wybranego skończyło się wypełnieniem proroctw w Jezusie (!!!), to może … aby nasi bliźni zobaczyli Mesjasza w Jezusie Chrystusie, potrzebne w dzisiejszych czasach światło tego święta … by ich oświecić …
   Jeśli to w Bożym planie, to i świecę wigilijną kiedyś zaświecą … W Sejmie zasiadają nie tylko katolicy – i choć nie jestem zachwycona takim świecznikiem … to nie robię zeń problemu, z wyżej wymienionych już powodów.

   Byłam świadkiem kiedy, w Toronto, szanowany rabin, zapytany o hanukkah, lekceważąco wyraził się o tym święcie, jako podrzędnym i wyciąganym z lamusa po to … aby było okazją do obdarowywania się … w bliskości BN.

   Ważne abyśmy mieli prawa oparte na X Przykazaniach i chrześcijańskiej Tradycji – uczciwie służąc Bogu i Polsce.

   Jezus jest Panem!

   • Maggie pisze:

    Było zapalono, i tak powinno być … ale przy publikacji IPad zmienił na głupotę.
    Akurat, kiedy pisałam, Anna króciutko wyjaśniła to co głownie miałam na myśli.

  • Marek pisze:

   „Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, ale tymczasem w polskim parlamencie będzie obchodzona zupełnie inna uroczystość związana z żydowskim Świętem Świateł.”

   To zdanie świetnie wpisuje się w tak modną ostatnio nagonkę na prezydenta i nową większość sejmową (chociaż tym razem wyszło zdaje się że nie z lewackiego źródła) i jest to po prostu kłamstwem bo sugeruje jakoby Polski parlament świętował Święto Świateł zamiast Bożego Narodzenia. Autor nie widzi Krzyża w gabinecie p. premier, nie widzi mszy św. u p. prezydenta, za to widzi raz do roku Żydowskie święto które go tak zabolało. Aby tylko coś znaleźć i przywalić, ciekawe czy opiszesz jak sejm i prezydent będą świętować Boże Narodzenie, pewno nie, bo po co.
   Nie ważne co zrobi prezydent Izraela, ważne co robi prezydent Polski.

   • Maggie pisze:

    Masz rację Marku. To co się dzieje to zadyma, która ma odurzyć ludzi i przysłonić Krzyż, za który już prezydentowi się dostało. Nie powiesił na honorowym miejscu gwiazdy Davida tylko Krzyż i pokazał, że szanuje inne wyznania, zapalając świecę – nie bije pokłonów rogatemu tym czynem.
    Jeśli czynimy Dobro to nie dla rewanżu, ono samo w sobie daje nam radość, uczucie że Bóg nas kocha i poczucie wypełnienia Bożych Przykazań.

 3. Marek pisze:

  A można to widzieć normalnie? można.

  Andrzej Duda po raz kolejny udowodnił, że jest prezydentem wszystkich Polaków. Głowa państwa wzięła udział w obchodach Święta Chanuki
  Z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy i jego małżonki Agaty Kornhauser-Dudy odbyła się w środę wieczorem w Pałacu Prezydenckim uroczystość zapalenia świec chanukowych. Niech płomień świec chanukowych świeci na Rzeczpospolitą dając radość, ciepło i poczucie wspólnoty – mówił prezydent.
  http://wpolityce.pl/m/polityka/274577-andrzej-duda-po-raz-kolejny-udowodnil-ze-jest-prezydentem-wszystkich-polakow-glowa-panstwa-wziela-udzial-w-obchodach-swieta-chanuki

  • wobroniewiary pisze:

   Wtrącę swoje trzy grosze i nie przeciwko p. Dudzie ale dla ogólnej sprawiedliwości.
   Skoro rozumiemy zapalanie świec teraz to proszę nie rzucajmy obelg – a tak było – w przypadku Komorowskiego – JEŚLI CHODZI O TĘ KWESTIĘ.
   Pokażmy, że akceptujemy to i popieramy zawsze, w każdym przypadku, bez względu na prezydenta.
   Proszę mi po tym wpisie nie insynuować, że popieram Komorowskiego (broń Boże)
   Chcę tylko, aby na pewne kwestie patrzeć nie personalnie a merytorycznie.
   Bo w tym zakresie widzę, że jest wiele do naprawienia

 4. Dorota Tomczak pisze:

  🙂

  Oczywiście poproszę o zapisanie mnie na listę ofiarujących Modlitwę , post i Eucharystie w intencji rządu.

  W dniu 10 grudnia 2015 00:48 użytkownik W obronie Wiary i Tradycji

 5. wobroniewiary pisze:

  Czy ksiądz może odmówić udzielenia komunii świętej, kiedy chce do niej przystąpić poseł, senator albo nawet sam prezydent, o których wiadomo, że przyłożyli rękę do uchwalenia ustaw stanowiących zagrożenie dla ludzkiego życia i ładu moralnego?

  Szpieg udający jezuitę, Tomasz Turowski, zapytany, czy nie miał wyrzutów sumienia, kiedy przystępował do komunii, odpowiedział: „Gdybym był osobą wierzącą, miałbym poważny problem i z punktu widzenia Kościoła byłoby to świętokradztwo. Ponieważ byłem osobą absolutnie niewierzącą, pełnym agnostykiem, to dla mnie był to zabieg, zewnętrzny zabieg magiczny, nic poza tym”.

  W obliczu takiego wyznania zapewne również ogromną większość ludzi niewierzących ogarnia zdumienie, a może nawet dreszcz jakiejś zgrozy, że można być aż tak cynicznym. Bo przecież Turowski nie jest agnostykiem. Agnostyk to człowiek, który nie wie, jak to faktycznie jest z prawdą ostateczną. Fałszywy jezuita myli się, używając tego wyrazu, jakby był on synonimem wyrazu „cynik”.

  Ostrzeżenie przed komunią niegodną

  Uczucie zdumienia i zgrozy na tak bezceremonialne znieważanie sakramentu Eucharystii jest chyba wspólne wszystkim uczciwym ludziom, wierzącym i niewierzącym. Ale chyba tylko wierzący katolik – i to być może nie każdy – odczuwa bardzo dotkliwy ból, kiedy dowiaduje się o profanacji Eucharystii. Na samą myśl, że można przystępować do komunii, jakby to był zabieg magiczny, aż serce się kurczy.

  Zarazem trudno sobie wyobrazić, żebym jako katolik nie zdawał sobie sprawy z tego, że słynne ostrzeżenie apostoła Pawła przed komunią świętokradzką odnosi się również do mnie. Przypomnijmy: „Niech przeto człowiek baczy na siebie samego, spożywając ten chleb i pijąc z tego kielicha. Kto bowiem spożywa i pije nie zważając na Ciało [Pańskie], wyrok sobie spożywa i pije” (1 Kor 11, 28-29).

  http://www.fronda.pl/a/czy-ksiadz-moze-odmowic-komunii-politykowi-ktory-wprowadza-w-kraju-bezbozny-porzadek,61884.html

 6. Ola pisze:

  „Naprawdę mamy już dosyć tych wszystkich krzykaczy złych nowin, smutnych nowin.
  Robią tyle hałasu,
  że Twoje Słowo [Panie] przestaje rozbrzmiewać.
  Spraw, aby wśród tego zgiełku
  wybuchła nasza cisza
  pulsująca Twoim Orędziem.
  W ciżbę bez oblicza
  wprowadź naszą skupioną radość… (Madeleine Delbrêl).”

  http://osuch.sj.deon.pl/2015/12/10/milczenie-boga-jego-slowa-maja-twarz-samego-syna/

 7. seba pisze:

  „to, co  zaczęłam w Fatimie, drogie dzieci, dokończę w Medjugorje. Moje Niepokalane Serce będzie triumfować.”-Maryja Kròlowa Pokoju 

 8. Paweł "Legion Maryi" pisze:

  Hmm piękna prośba a zwłaszcza teraz, wiem jak ciężko pozyskać ludzi przykładowo teraz próbujemy założyć Legion w pewnym małym miasteczku na razie zapisało się 9 osób nie wiem co z tego wyjdzie ale taka prawda z całej niedzieli informacyjnej na razie przychodzą 4 osoby. Powód nie ma czasu, albo zajmują się dziećmi albo praca, to wszystko prawda wiem po sobie tak nam rządy poprzednie załatwiły że jeździmy za granice za chlebem, pracujemy cały tydzień, choroby, opieka nad dzieckiem a dla Boga zostaje niedziela na godzinkę do kościoła.

  Z Panem Bogiem

 9. wobroniewiary pisze:

  Komunikat ws. inicjatywy ,,Ofiarom stanu wojennego. Zapal Światło Wolności”
  Konferencja Episkopatu Polski zachęca do zapalenia symbolicznej świecy 13 grudnia br. o godz. 19.30 w duchu pamięci o ofiarach stanu wojennego. Można to zrobić w ramach kampanii społecznej IPN „Ofiarom stanu wojennego. Zapal Światło Wolności”.

  Komunikat ws. inicjatywy „Ofiarom stanu wojennego. Zapal Światło Wolności”
  http://episkopat.pl/informacje_kep/7019.1,Komunikat_ws_inicjatywy_Ofiarom_stanu_wojennego_Zapal_Swiatlo_Wolnosci_quot.html

 10. wobroniewiary pisze:

  Coś na wesoło dla wszystkich 🙂
  Uzdrowiciel elyt 😀 😀

 11. Ava pisze:

  Cy Advent jest o seksie i złośliwych komentarzach?
  Może wstrzymajmy sie na ten okres od takich rozrywek wszak to portal katolicki i przeżyjmy go z godnością w nastawieniu pokutnym i modlitewnym!

  • wobroniewiary pisze:

   OK, chciałam jedynie pokazać czym żyje tvn, ale mi nie wolno prawda?

   • Ava pisze:

    A może należy pokazć czym żyje TV Trwam?
    Ja nie po to nie oglądam TV od 20 lat aby wejść tutaj i być informowanym co robi diaboliczna stacja jedna czy druga….
    Patrz do Swiatła i tam prowadż nasz wzrok!!!

    • Marek pisze:

     Aby prowadzić do światła trzeba wiedzieć gdzie jest ciemność bo ta zwodzi i nieraz błyszczy udając światło, takie zdjęcie „uzdrowiciela elyt” jest też przestrogą dla tych którzy nie są tak światli jak ty Ava, którzy czasem błądzą szukając drobi po omacku, po to są takie przestrogi aby owi błądzący trafiali na właściwe Światło.
     Tutaj wchodzą nie tylko już prawie święci ale przede wszystkim do świętości dążący i drogi do Światła szukający.

  • Małgosia pisze:

   Od takich rozrywek?
   Sugerujesz, że tu się promuje sex jako terapię uzdrowienia? Przecież to była przestroga przed tym, co jawnie promuje tvn i inne gw-nianie stacje
   Myślę, że jesteś bardzo ale to bardzo niesprawiedliwa w osądach. Taka ustawiaczka wszystkich i wszystkiego

 12. Ava pisze:

  Ja jeszcze o tej krucjacie „Komandosi dla Maryi”.
  Cel i pomysł wspaniały ale to raczej wersja dla rencistów, i tych którzy mają o wiele wiecej czasu!!!
  Tu jest też potrzebna wersja „Light” dla tych ktorzy pracują, mają rodziny i muszą wykonać także dużo pracy w domu, poświęcić go również dzieciom oraz odmawiają już różaniec na inne intencje oraz inne modlitwy!
  Niestety nie da rady tego wszystkiego wykonać i modlić się należycie z sercem i uwagą!!!
  Poddaje pod rozwage tym którzy organizują tę szczytną krucjate!

  • wobroniewiary pisze:

   Mamy wersję light – naszą Różę Różańcową – proponuję najpierw zapoznać się z treścią strony 😉

   Odmawiasz jeden dziesiątek, wybrany na stałe – a masz „zaliczony” cały Różaniec Święty

  • Monika pisze:

   Ava – czytaj uważnie – pisze przecież już w nagłówku, że to dla Komandosów Maryi a nie dla szeregowych. Czy każdy jest komandosem? Na pewno każdy żyje po coś, każdy jest ważny dla Boga i każdego z nas Pan Bóg kocha z osobna miłością nieskończoną, gotową na wszystko – każdy ma swoje powołanie, które nieustannie, powinniśmy rozeznawać, w miejscu gdzie jesteśmy tu i teraz, czego Bóg właśnie teraz ode mnie oczekuje – nikt tu nie jest niepotrzebny czy zbędny. Dla niektórych może to być szansa, by zaufać do końca Bogu i Maryi. Poza tym trzeba też wielkiej odwagi a komandosom właśnie tej odwagi nie brakuje. To nie sielanka ale walka – walka duchowa.
   Ale któż jak Bóg! Z Bogiem wszystko jest możliwe! Tylko okazuje się, że czasem trudno w to uwierzyć, gdy wszystko idzie nie tak i po ludzku wydaje się niemożliwe.
   Albo o wszystkim chcemy decydować sami i o wszystkim myśleć tylko nie o Bogu, i wszystko zaprząta naszą uwagę i odciąga od tego co najważniejsze. To Pan Bóg zawsze powinien być na pierwszym miejscu. Niby to wiemy ale z realizacją bywa różnie.

 13. Marek pisze:

  To się nie mieści w głowie. Michnik przeszedł sam siebie
  Adam Michnik był wczoraj gościem TVP Info. W dniu, w którym polscy patrioci upamiętniają katastrofę smoleńską, na antenie publicznej telewizji emitowano przemowę naczelnego „Gazety Wyborczej”. Do złudzenia przypominała sadystyczne, a zarazem pełne niemocy bicie piany przez człowieka przeżartego nienawiścią.

  Najpierw naczelny „Wyborczej” zaatakował Jarosława Kaczyńskiego za to, że zamiast uganiać się za kobietami lub mężczyznami (tak, tak!), zdobywać pieniądze lub napychać sobie brzuch ośmiorniczkami, ten po prostu rządzi.
  Cały tekst: http://www.fronda.pl/a/to-sie-nie-miesci-w-glowie-michnik-przeszedl-sam-siebie,62015.html

  • Maggie pisze:

   Może tak Adam Michnik, w „przededniu swoich imienin i wigilii”, lepiej by napisał o swoim bracie (rodzinna saga, na której niech skupi się jego uwaga)? – wprawdzie nie bliźniak, ale o bliźniaczych zapatrywaniach …

 14. Angelfax pisze:

  Ok gdzie sie moge zapisywac? Pragne byc komandosem Maryi ale sama z siebie jestem zbyt marna dlatego potrzebuje pomocy Maryi i Ducha Swietego.

 15. Pingback: Komandosi Maryi – nowa akcja modlitewna | Serce Jezusa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s