3 minuty prawdy: Los Węgier naszym losem!

Jan Pospieszalski na przykładzie Węgier pokazuje co teraz czeka nas Polaków ze strony UE
W 2012 UE „broniła demokracji” na Węgrzech strasząc sankcjami Viktora Orbana, gdy ten robił porządek w swoim kraju !!!
Węgry są przykładem na to, że można „postawić państwo na nogi” wbrew UE, więc niech Unia najpierw zajmie się „swoimi” imigrantami …
Źródło:kliknij

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

31 odpowiedzi na „3 minuty prawdy: Los Węgier naszym losem!

 1. wobroniewiary pisze:

  Orban: Nigdy nie poprzemy sankcji przeciwko Polsce
  Premier Węgier Wiktor Orban oświadczył, że jego kraj nigdy nie poprze ewentualnych sankcji Unii Europejskiej przeciwko Polsce. Debata na temat sytuacji w naszym kraju odbędzie się na forum UE w najbliższą środę, 13 stycznia.

  http://telewizjarepublika.pl/orban-nigdy-nie-poprzemy-sankcji-przeciwko-polsce,28150.html

 2. Magda pisze:

  Zatajenie przez niemiecką policję informacji o molestowaniu kobiet w Kolonii było uzasadnione – uważa Renata Kim, dziennikarka „Newsweeka”. Jej zdaniem społeczeństwo nie jest zdolne do samodzielnej oceny faktów.

  – Media niemieckie nie popełniły błędu, zatajenie było uzasadnione, ponieważ podanie takich informacji byłoby pożywką dla prawicowych ekstremistów podsycających nienawiść – stwierdziła na antenie radiowej „Trójki” Kim. W ocenie publicystki „Newsweeka” dziennikarze mają prawo zatajać niektóre informacje, jeśli takie działania są w interesie lewicy.

  Jak pisze na swoich stronach internetowych „Gość Niedzielny”, Kim, która broni cenzury w niemieckich mediach, jest jedną z inicjatorek kolejnego marszu organizowanego przez Komitet Obrony Demokracji. W sobotę sympatycy KOD w kilku polskich miastach organizują pikiety w obronie wolności słowa i wolnych mediów w naszym kraju.

  Przypomnijmy, że nawet kilkaset kobiet mogło paść ofiarą przemocy seksualnej ze strony imigrantów w czasie nocy sylwestrowej w trzech niemieckich miastach: Kolonii, Hamburgu i Stuttgarcie. Tylko w Kolonii mówi się o około 80 poszkodowanych. Imigranci molestowali kobiety, zrywali z nich ubrania, wyzywali je, okradali i próbowali zgwałcić. Niemiecka media ukrywały te fakty przez kilka dni.

  http://www.fronda.pl/a/dziennikarka-newsweeka-broni-niemieckie-media-ws-napasci-w-kolonii-podanie-takich-informacji-byloby-pozywka-dla-prawicowych-ekstremistow-podsycajacych-nienawisc,63598.html

 3. Magda pisze:

  To biedni, sfrustrowani mężczyźni. Otoczmy ich miłosierdziem, szczególnie w Roku Miłosierdzia. O więcej empatii dla gwałcicieli z ulic europejskich miast apeluje… Kinga Dunin. Ot, lewacka logika.

  Rozpoczęty właśnie Rok Miłosierdzia postanowiła wykorzystać Kinga Dunin. A i znalazła słuszny powód. Jeśli dziś ktoś miłosierdzia potrzebuje to ci biedni mężczyźni, zwani uchodźcami. Koczują w obcym państwie, bez nadziei na przyszłość, często w prowizorycznych ośrodkach. Wokół świętujący Europejczycy, których widok jeszcze bardziej rodzi ich frustrację. Co trzeba z nią zrobić? Trzeba dać jej upust. Wiadomo. Młody chłopak lubi poszaleć, zabawić się. Ile można tak bezsensownie siedzieć i gapić się w ekran smartphona. A jeśli nawet przyjdą mu do głowy gwałty, jeśli zacznie molestować kobiety, to proszę bardzo. On może
  http://www.fronda.pl/a/terlikowska-lewactwo-postuluje-milosierdzie-dla-gwalcicieli,63638.html

  • wobroniewiary pisze:

   Typowy przykład fałszywego miłosierdzia i fałszywego pojmowania miłosierdzia.
   Pan Jezus mówił wyraźnie „Idź i nie grzesz więcej”

   A propos tematu niedzielnej zbiórki na cele „charytatywne” i pomoc dzieciom oraz starszym…
   Przepraszam, ale nie umiem znaleźć argumentów jak słyszę „prezydent dał, więc nie chrzań, że to coś złego, ja też dam”
   Naprawdę jest mi trudno o tym pisać i myśleć….
   Ks. prof. Bortkiewicz jest dla mnie autorytetem, dla wielu niestety nie…. i zasilą owe puszki … przykład dostali z góry!

 4. wobroniewiary pisze:

  Mnie sam tytuł wystarczył 😦
  Publicysta „Newsweeka”: Skończmy z tą Polską. Niechże już ta Polska zdechnie

  Może więc niechże już ta Polska zdechnie, będzie nam wszystkim trochę lżej – pisze publicysta ‚Newsweeka” Dawid Karpiuk. Do słów dziennikarza odniósł się Wojciech Wybranowski z tygodnika „Do Rzeczy”: Mam nadzieję, że dane będzie mi spotkać kiedyś autora tego tekstu. I potraktować go z całym szacunkiem na jaki zasłużył. Jak Korwin Boniego.
  http://telewizjarepublika.pl/publicysta-quotnewsweekaquot-skonczmy-z-ta-polska-niechze-juz-ta-polska-zdechnie,28105.html

 5. Marek pisze:

  Kurski: Będę gwarantem wolności
  Nowy szef telewizji publicznej przekonywał dziś, że pod jego rządami media staną się bardziej pluralistyczne oraz, że będzie dbał o przestrzeganie wolności słowa.

  Jacek Kurski zorganizował dziś swoją pierwszą konferencję prasową w nowej roli. Jak przekonywał:

  „Telewizja Polska zawsze była dla mnie wielką miłością, zostawiłem tutaj kilka najlepszych lat swojego życia, jako pracownik. Dlatego powierzenie mi tej roli traktuję jako wielki honor i zobowiązanie. Zobowiązanie do przywrócenia standardów uczciwej informacji i debaty, z przywróceniem różnych opcji patrzenia na świat. Do tej pory polscy widzowie byli tej możliwości pozbawieni”
  Cały tekst: http://www.fronda.pl/a/kurski-bede-gwarantem-wolnosci,63632.html

 6. Marek pisze:

  Nowoczesny program „Nowoczesnej” – czyli jego brak

 7. wobroniewiary pisze:

  A to mi też leży na wątrobie:
  Róbta co chceta – to i mata co chceta!!! A fronda niech jeszcze duchy masakry przywołuje!!!!
  Mało to mamy problemów! Ludziom się we łbach i w tyłkach przewraca!

  TO JAKAŚ MASAKRA! Nie tylko Niemcy i Austria. W Finlandii również doszło do napaści i molestowań kobiet przez imigrantów!
  W noc sylwestrową w Helsinkach odnotowano niespotykaną skalę molestowania seksualnego kobiet – poinformowała fińska policja. – Takich przypadków nigdy wcześniej nie było. To całkowicie nowe zjawisko – powiedział agencji AFP Ilkka Koskimaki, zastępca komendanta stołecznej policji.

  Funkcjonariusze, którzy patrolowali helsińskie ulice w noc sylwestrową odnotowali „wiele przypadków molestowania seksualnego”. Jak pisze „The Telegraph”, trzy przypadki napaści seksualnych zgłoszono po zajściach na największym dworcu w stolicy Finlandii, gdzie zebrało się ok. 1000 imigrantów, głównie Irakijczyków. Trzech podejrzanych aresztowano
  http://www.fronda.pl/a/to-jakas-masakra-nie-tylko-niemcy-i-austria-w-finlandii-rowniez-doszlo-do-napasci-i-molestowan-kobiet-przez-imigrantow,63590.html

  • zuzia pisze:

   Mówili, że to” próba generalna” (przed czym??..) Kto wie czy i u nas w większym lub mniejszym stopniu do tego nie dojdzie…Granice słabo strzeżone (wszędzie braki personalne, finansowe itd), obecny rząd musi wywiązać się ze zobowiązań poprzedniego peło-nierządu i ma przyjąć 7tysięcy (a już w marcu 100 osób) docelowo…niby chrześcijan tylko pytanie jak ich zwerfikować, bo np czy w imię allacha niebedą podszywać się pod chrześcijan,fałszować dokumenty i tp. uważam,że nie jest możliwa stuprocentowa weryfikacja… Królowo Polski módl się za nami. Jezu Ufam Tobie.

  • Sylwia pisze:

   Pan Wojewódzki zawsze obrażał kogoś i coś ale teraz moim zdaniem to przegięcie .. ale czego można się spodziewać po tym Panu on kpić i szydzić umie nawet z wiary . . szkoda że tylko inni słuchają jego chorych wywodów .

 8. W nowym GN płyta z filmem „Faustyna”
  W najnowszym „Gościu Niedzielnym” dodatek specjalny – poruszający film, oparty na „Dzienniczku” św. siostry Faustyny Kowalskiej.

  Wspaniałą tytułową kreację w filmie „Faustyna” stworzyła Dorota Segda, której udało się, jak twierdzą znawcy, ukazać istotę świętości. Znakomicie zagrała też Danuta Szaflarska (siostra Feliksa), która podczas spowiedzi z całego swojego życia, wspomina wydarzenia związane z pojawieniem się siostry Faustyny w płockim klasztorze. Znakomitą grę aktorską, wzbogaciła w filmie muzyka, wybitnego kompozytora, Wojciecha Kilara.
  http://gosc.pl/doc/2917720.W-nowym-GN-plyta-z-filmem-Faustyna

 9. Zygmunt pisze:

  KOD zamierza zorganizować w Berlinie demonstrację w obronie demokracji w Polsce.

  Na jakiej zasadzie niemiecka BND toleruje ekspozytury WSI PRL w Berlinie?

  Pani Magda Potorska służy teraz w Berlinie?

  Stanisław Michalkiewicz

  Informacja • specjalnie dla http://www.michalkiewicz.pl • 7 stycznia 2016

  Honorable Correspondant przysłał mi właśnie wiadomość, że w najbliższą sobotę Komitet Obrony Demokracji zamierza zorganizować w Berlinie demonstrację w obronie demokracji w Polsce. Z informacji nadesłanej przez Honorable Correspondata wynika, że centrum robocze KOD Zelle znajduje się w malutkiej, jednoosobowej galerii sztuki, prowadzonej przez niejaką panią Magdę Potorską.
  Nie jest to jedyny kontakt na – jak podejrzewam – placówkę RAZWIEDUPR w Berlinie. Następny kontakt, to Michal Talma-Sutt 49 (30) 45-30-62-71, 49-152-341-58-626 i Łukasz Szopa, 49-172-312-18-35. Kto chce – niech dzwoni do tych agenciaków, no a Abewiaki, którym tę informację podaję na tacy, chyba się zainteresują, jaką to siatkę RAZWIEDUPR zmontował w Berlinie?

  Bo nie sądzę, by te osoby były polskimi agentami (żeby uciszyć rozterki Zasrancen publikujących na Prawica.net) dlatego, że już dwa lata temu inny mój Honorable Correspondant poinformował mnie, iż niemiecki konsulat we Wrocławiu zatrudnia 600 pracowników – a każdy z nich ma pełne ręce roboty.
  Najwyraźniej tylko Zasrancen z ABW i innych organizacji, pasożytujących na zezwłoku Rzeczypospolitej Polskiej pod [pretekstem wykonywania „służb”] o niczym nie wiedzą. Niechby tylko spróbowali cokolwiek wiedzieć, to Nasza Złota Pani natychmiast przypomniałaby im, skąd wyrastają im nogi.
  Ciekawe, na jakiej zasadzie niemiecka BND toleruje ekspozytury Wojskowych Służb Informacyjnych Polskie Rzeczypospolitej Ludowej w Berlinie? Tych wszystkich podopiecznych pana generała Marka Dukaczewskiego? Nadstawiają się im, czy jakoś inaczej się wywiązują?

  • mkm80 pisze:

   Pytania zasadne. Wygląda to na doraźny, ale śmiertelnie niebezpieczny dla Polski sojusz taktyczny. A w sieci TOR są już zdjęcia z … jutrzejszej manifestacji w Berlinie…
   A ABW proponuję tytułować nie Abewiaki tylko Abwera, będzie czytelniej…

 10. Witek pisze:

  „Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie” cyt. z bajki „Przyjaciele” AM.
  A może tak modlitwą i postem otoczyć też naszych Przyjaciół Węgrów? oraz wszystkich innych, którzy chcą dla nas dobrze?
  Dziękuję Wam, że jesteście. Nich Wam Bóg Błogosławi!!

 11. kasiaJa pisze:

  „Nie używajcie Imienia Świętego z przyzwyczajenia lub dla przydania mocy waszemu gniewowi, dla dania upustu waszej niecierpliwości, dla wzmocnienia waszych przekleństw; a nade wszystko nie stosujcie nazwy „bóg” do stworzenia ludzkiego, które kochacie z powodu głodu zmysłów lub przez kult rozumu. To Imię należy tylko do Jednego” do Mnie. I Mnie należy je mówić z miłością, z wiarą, z nadzieją. Wtedy to Imię będzie waszą mocą i waszą obroną. Cześć dla tego Imienia usprawiedliwi was, bo kto działa – kładąc pieczęć mego Imienia na swoich czynach – nie może popełniać złych czynów.
  Mówię o tych, którzy działają szczerze, a nie o kłamcach, którzy usiłują okryć samych siebie lub swe czyny oślepiającym blaskiem mojego trzykroć świętego Imienia. A kogo chcą oszukać? Mnie nie można zmylić. A nawet ludzie, przez porównanie dzieł kłamców z ich słowami, pojmują – jeśli nie są chorzy umysłowo – że są one fałszywe i odczuwają pogardę i wstręt.”
  – słowa Pana Jezusa skierowane do Marii Valtorty

  Maria Valtorta „Koniec czasów – walka dobra ze złem u progu wiosny Kościoła”, Vox Domini 2012, s.132-133.

 12. Sylwia pisze:

  Kochani proszę was o modlitwę za duszę mojej dawnej sąsiadki , która dziś zginęła w tragicznym wypadku .. miała na imię Ewa .. Wieczny odpoczynek .. 😦

 13. ❤ Alicja "POUCZENIA" czw. 27.06.1991, godz. 21.05
  † Dziecko Moje, pamiętaj o tym, że wszelka żałość, nieżyczliwość, niecierpliwe i ostre odnoszenie się do bliźnich pochodzi od złego ducha. Wszelkie rozdrażnienie i niepokój także. Strzeż się tego, bo to znak, że uległaś wpływom kusiciela i zniewolona jest dusza twoja. Uciekaj wtedy w ramiona Matki i wzywaj Miłosierdzia Mego.
  Żyjesz w świecie i tu ciągle narażona jesteś na wpływ szatana, który cię śledzi i usiłuje wedrzeć się do duszy twojej. Twoje bezpieczeństwo jest we Mnie. I jest ono doskonałe, jeśli ufnie oddajesz się Mojej prowadzącej cię Miłości. Uległa bądź wobec woli Mojej. Każdy odruch buntu i samodzielności to także tchnienie piekła, które cię dosięgło, bo to znak, że Mi nie ufasz. Że bardziej pokładasz nadzieję w sobie niż we Mnie.
  Maryja jest nie tylko twoim Wzorem. Ona jest przy tobie, by pomagać ci stawać się coraz bardziej otwartą na Moje prowadzenie i przemianę serca twego.

 14. mer pisze:

  Że też sie nie ugiął i nie załamał pod takim obstrzałem… Węgrzy jako narod widocznie dosyć mocno się modla w intencji losow swego kraju. My też powinniśmy – w intencji grupy Wyszehradzkiej.

  • mama adopcyjna pisze:

   Do mer: wlasnie od tej modlitwy sie na Wegrzech zaczela zmiana na lepsze – z tego co pamietam ladnych pare lat temu odbyla sie tam ogolnonarodowa krucjata rozancowa za kraj – na efekty nie trzeba bylo oczywiscie dlugo czekac. A u nas, az dziw, ze dotad sie narod do takiego zrywu modlitewnego nie zmobilizowal.. tzn oddolne ruchy rozancowe, ktore chcialy do szerszego odbiorcy dotrzec za posrednictwem tv republika nie dostaly dotad od tej tv zielonego swiatla. Na Wegrzech wladze koscielne i swieckie wyszly wtedy naprzeciw takim oddolnym ruchom. Szkoda, ze nasze wladze, zwlaszcza koscielne nie nasladuja Wegrow pod tym wzgledem. Modlmy sie by i u nas krucjata rozancowa doczekala sie w koncu ogolnonarodowego zasiegu.

 15. wobroniewiary pisze:

  Nie byliście dziennikarzami, więc wasze jęki nikogo nie ruszają. Chcieliście z demokracją zrobić to, co ona teraz zrobi z wami

  Wygrał Duda, nie Komorowski, wygrało PiS, nie PO. Możecie się na zżymać, możecie płakać żonom w poduszkę i wyć utwory Behemotha do księżyca albo wyłączonego telewizora. Ale jednego nie możecie. Nie możecie, choćbyście wezwali na pomoc już nie tylko niemieckie media, ale całe dywizje pancerne. Nie możecie przekonać Polaków, że bronicie demokracji. Tego kitu nie łyka już nikt, kto jest choćby o włos inteligentniejszy od Lisa czy Żakowskiego, więc zostaje wam naprawdę margines. Bo demokracja to ustrój, w który wpisana jest rotacyjność władzy, i tym – moje drogie lemingi alfa – różni się ona np. od dyktatury, którą chcieliście wprowadzić tu na długie dekady

  http://wpolityce.pl/polityka/276999-nie-byliscie-dziennikarzami-wiec-wasze-jeki-nikogo-nie-ruszaja-chcieliscie-z-demokracja-zrobic-to-co-ona-teraz-zrobi-z-wami?strona=1

 16. Małgosia pisze:

  Czyżby pękała bariera strachu? Kurski kilka godzin w TVP i „Wiadomości” podają wreszcie prawdę o islamskich imigrantach

  Oczywiście, być może w tej sprawie znaczenie ma także fakt, że bariera strachu przed prawdą o charakterze zalewu islamskiego pękła także w Niemczech i niektórzy polscy dziennikarze uznali iż oni też już mogą co nieco ujawnić. A może jednak Jacek Kurski zdążył w kilka godzin otworzyć sumienia? A może solidarność kobiet, bo autorką materiału jest kobieta?

  Zostawmy to. Najważniejsze, że oto dziś, chyba po raz pierwszy, widzowie „Wiadomości” zobaczyli nie pozowane kadry dzieci i matek, ale prawdziwy obraz pokazujący istotę tej inwazji.
  Co widzimy? Zwarty tłum młodych mężczyzn. Armię inwazyjną. Pytanie: dlaczego te kadry ukrywano przed widzami tak długo? Dlaczego te obrazy ukrywano przed widzami, choć były znane na przykład czytelnikom naszego portalu? Dlaczego trzeba było dopiero piekła białych kobiet w Niemczech i całej Europie Zachodniej, molestowania, upokorzeń, kradzieży i gwałtów, by polscy widzowie usłyszeli takie zdanie dziennikarki:

  Według Międzynarodowej Organizacji do Spraw Migracji wśród tych, którzy przybyli do Europy w ubiegłym roku przez Grecję i Włochy, ponad 66 procent stanowią mężczyźni. Kolejne 20 procent to małoletni, ale ponad 90 procent z nich, to chłopcy.

  http://wpolityce.pl/media/277576-czyzby-pekala-bariera-strachu-kurski-kilka-godzin-w-tvp-i-wiadomosci-podaja-wreszcie-prawde-o-islamskich-imigrantach

 17. Małgosia pisze:

  Czyż nie celnie? Transparent podczas meczu Polska-Niemcy w siatkówkę: „Brońcie swoich kobiet, a nie naszej demokracji”
  http://wpolityce.pl/sport/277579-czyz-nie-celnie-transparent-podczas-meczu-polska-niemcy-w-siatkowke-broncie-swoich-kobiet-a-nie-naszej-demokracji

 18. Anna pisze:

  Komitet Obrony Demokracji ROZKODOWANY
  Postanowiłem przybliżyć sylwetki osób, które tworzą KOD
  Zacznijmy więc od samej góry, chociaż jak się przekonacie czytając dalej ten artykuł, Ci na samej górze to jedynie pionki – marionetki wystawione do odgrywania swojej roli.

  http://pressmix.eu/2016/01/06/komitet-obrony-demokracji-rozkodowany/

  • mama adopcyjna pisze:

   A propos Sorosa – warto tez zwrocic uwage na jeszcze jeden jego kryptomasonski twor czyli Collegium Invisibile i ludzi z tym zwiazanych

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s