Maryja w Medziugorje do Vicki o fałszywych prorokach – oni przepowiadają tylko nadejście klęsk „w tym roku, w tym dniu, wydarzy się … ”.

Matka Boża wspomniała również o fałszywych prorokach, mówiąc, że „Fałszywi prorocy przepowiadają nadejście klęsk”. Głoszą: „W tym roku, w tym dniu, wydarzy się wielka klęska”. Ja zawsze wam powtarzałam, że kara spadnie, jeśli świat się nie nawróci. Dlatego wzywam wszystkich do nawrócenia. Wszystko zależy od waszego nawrócenia” (15.12.83 r.).

 „Jedna jest tylko chrześcijańska postawa wobec przyszłości: nadzieja na zbawienie”

Królowa Pokoju już w 1987 roku powiedziała, przez Mirjanę, że pragnęłaby, aby Pan pozwolił Jej wyjaśnić nam tajemnicę. Lecz jest to łaska, na którą nie zasługujemy (orędzie przekazane, Mirjanie 28 maja 1987).

Niemniej jednak wielu ludzi podejmuje tę tematykę na sposób apokaliptyczny, pod wpływem niezdrowej ciekawości. Nie brakuje dziś orędzi roztaczających wizje końca świata bądź też opisujących najbliższą przyszłość w katastroficznych barwach. Taka atmosfera jest zupełnie obca duchowi i rzeczywistości Medziugorja.
„Matka Boża nigdy nie mówiła o końcu świata i przyszła po to, aby nas pouczyć i prowadzić, a nie żeby nas straszyć” — zgodnie mówią widzący.

Tajemnice
„ Chciałabym, by Pan pozwolił mi chociaż w części wyjaśnić wam tajemnice”

poniższe fragmenty pochodzą z wywiadu jaki udzieliła Vicka o. Livio Fanzaga

GospaO.Livio – Uderzyło mnie to, co Matka Boża powiedziała odnośnie trzeciej tajemnicy, dotyczącej znaku na górze. Wy, widzący, powiedzieliście, że chodzi o widzialny, niezniszczalny znak, który będzie pochodził od Pana. Maryja jednak powiedziała również: „Nawracajcie się! Kiedy obiecany znak pojawi się na górze, będzie za późno” (02.09.82 r.). Powiedziała też: „Nawet wtedy, gdy pozostawię na wzgórzu znak, który wam obiecałam, wielu nie uwierzy. Nadszedł czas nawrócenia i pokuty” (19.07.81 r.). Dlaczego, według Ciebie, ludzie ujrzą znak, ale się nie nawrócą?

Vicka – Trzecia tajemnica dotyczy znaku, jaki pozostawi tutaj, w Medziugorju, na górze objawień. Znak ten pozostanie na zawsze, ale będzie skierowany przede wszystkim do tych, którzy są jeszcze daleko od Boga. Matka Boża chce dać im możność, aby zobaczyli znak i uwierzyli w Boga. Kiedyś miałam sposobność ujrzeć ten znak podczas wizji.

O.Livio – Już widziałaś znak?

Vicka – Tak podczas wizji.

O.Livio – Kiedyś, w wywiadzie dla radia Maryja, Jakov powiedział, że aby zobaczyć znak, trzeba będzie pojechać do Medziugorja. To prawda?

Vicka – Tak, to prawda. Znak pozostanie na Podbrdo i trzeba będzie przyjechać tutaj, aby go zobaczyć. Znak ten pozostanie na zawsze i będzie niezniszczalny. O ludziach, którzy zobaczą Go i nie uwierzą, można sądzić, że mają zbyt zamknięte serca. Każdy człowiek jest odpowiedzialny za własne wybory: tylko ludzie oddaleni od Boga, którzy mają serce z kamienia, mogą pozostać obojętni na znak, inni z pewnością nie. Dla tych, co mają dobre intencje, ale z trudem wierzą lub nie potrafią wierzyć, znak będzie pomocą. Ale tym, którzy wszystko czynią przeciw Bogu, znak na nic się nie przyda.

Livio – A zatem znak będzie ostatnią deską ratunku dla niewierzących, ale czy w jakiś sposób nie skłoni też Kościoła do uznania objawień za autentyczne?

Vicka – Tak z pewnością przyczyni się do upewnienia Kościoła, że Matka Boża naprawdę objawiała się w Medziugorju przez te wszystkie lata. Matka Boża ciąży wszystkim; zarówno niewierzącym jak i Kościołowi. Do nas należy decyzja, czy odpowiemy na Jej wezwanie, także za pośrednictwem tego znaku. Znaku tego nie będzie mógł uczynić człowiek, a jedynie Bóg. Kiedy pojawi się znak, każdy będzie musiał stwierdzić, że nie może on pochodzić od nikogo innego, jak tylko od Boga.

Livio – To oznacza, że kiedy nadejdzie czas realizacji tajemnic od czwartej do dziesiątej, znak pozostanie wciąż widoczny i będzie dla nas pociechą. Powiedziałaś jednak w zeszłym roku, że w czasie realizowania się dziesięciu tajemnic jeden widzący wciąż będzie miał codzienne objawienia.

Vicka – Tak i mogę to dzisiaj potwierdzić. Nie wiadomo jeszcze, kogo spośród widzących wybierze Matka Boża.

Livio – Zostaniesz wybrana Ty, Maria lub Iwan. Mirjana, kiedy jej o tym mówiono, odpowiedziała, że nic na ten temat nie wie. Co to znaczy? Czy powiedziano Ci o tym osobiście?

Vicka – Matka Boża powiedziała mi o tym osobiście. Nie powiedziała mi nic więcej: teraz pozostaje czekać. Z pewnością dostarczy nam Ona dalszych wyjaśnień, kiedy nadejdzie pora… (…)

Livio – Matka Boża wspomniała również o fałszywych prorokach, mówiąc, że „Fałszywi prorocy przepowiadają nadejście klęsk”. Głoszą: „W tym roku, w tym dniu, wydarzy się wielka klęska”. Ja zawsze wam powtarzałam, że kara spadnie, jeśli świat się nie nawróci. Dlatego wzywam wszystkich do nawrócenia. Wszystko zależy od waszego nawrócenia” (15.12.83 r.). Pytam Cię więc: jeśli się nawrócimy, będzie dziesięć tajemnic, cy ich nie będzie?

Vicka – Dziesięć tajemnic będzie w każdym wypadku. Matka Boża opisała mi dziewięć z nich i teraz czekam na wyjawienie ostatniej. Wcześniej mówiłam o trzeciej tajemnicy, którą będzie znak na górze, teraz opowiem wam o siódmej. Matka Boża powiedziała, że siódma tajemnica została w połowie złagodzona dzięki naszym modlitwom. Zaleca nam dalszą modlitwę, ponieważ dzięki niej można złagodzić także inne tajemnice.

Livio – Czyli podsumowując: Matka Boża błaga nas o nawrócenie. Mówi, byśmy nie czekali z nim aż się pojawi znak na Górze, bo jakkolwiek by nie było, „wypełnią się wszystkie tajemnice, które powierzyłam, ukaże się też widzialny znak. Kiedy zaś się to stanie, dla wielu będzie za późno” (23.12.83 r.). Co to oznacza?

Vicka – Matka Boża nie wyjaśniła, dlaczego będzie za późno, powiedziała, że obecnie przeżywamy czas łaski.

Livio – Trzeba więc nawrócić się przed znakiem?

Vicka – Matka Boża codziennie wzywa nas do nawrócenia serca, a po 27 latach, kiedy przebywa tutaj pośród nas, nasze serca wciąż są zbyt zamknięte.

Livio – Kiedy zatem mówimy o tajemnicach, zawsze powinniśmy zachęcać ludzi, by nie tracili nadziei. Matka Boża nie przyszła bowiem do Medziugorja, by nas straszyć, ale by przywołać do odpowiedzialności i nawrócenia w kontekście, który zawsze odwołuje się do nadziei. Oto dla przykładu orędzie z pierwszego roku objawień: „Jedna jest tylko chrześcijańska postawa wobec przyszłości: nadzieja na zbawienie” (10.06.82 r.).

Vicka – Matka Boża jest tutaj pośród nas, by ratować nasze dusze i zawsze obdarza nas radością i odwagą, nakłania, by iść naprzód. Na Jej twarzy, nawet jeśli smuci Ją położenie, w jakim się znaleźliśmy, zawsze maluje się otucha i siła, która dodaje ci odwagi.

Livio – Ja też zawsze powtarzam, kiedy prowadzę transmisje w Radiu Maryja, że dziesięć tajemnic to okres łaski, ponieważ stanowi sposobność do pokonania potęgi złego ducha. Matka Boża jawi się jako Królowa.

Vicka – Zło zna nasze słabości i odnajduje wszystkie słabe punkty, aby je wykorzystać: wolny czas młodych ludzi i podziały w rodzinach. Matka Boża powiedziała, że kiedy odczuwamy w sercu spokój i pogodę, pochodzą one od Boga. Jeśli zaś doświadczamy w sercu lęku i czujemy się niespokojni, musimy wiedzieć, że uczucia te nie pochodzą od Boga, i mieć się na baczności. Musimy umieć rozróżnić, co pochodzi od Boga, a co nie, ponieważ w ten sposób możemy dokonać zmiany w naszym życiu i bardziej zaangażować się w modlitwę, aby oddalić owo zło.

Livio – Innymi słowy, jeżeli trwamy w bliskości z Matką Bożą, odczuwamy w sercu radość i nie boimy się przyszłości. Matka Boża powiedziała bowiem kiedyś, że ten, kto się modli, nie ma się co bać przyszłości.

Vicka – Oczywiście: ten, kto się modli, nigdy nie boi się przyszłości, a kto praktykuje post, ten nie boi się zła. Matka Boża nigdy nie wywołuje lęku, ale przynosi nadzieję i radość. Widać stąd, że Matka Boża i Jej Syn Jezus pokonują wszelkie istniejące zło. Nie powinniśmy nigdy się bać, a tylko podążać za Maryją i Jej Synem.

To ostatecznie kładzie kropkę nad i w przypadku „MBM”. I chwała Panu!

Za: http://medziugorje.blogspot.com/p/tajemnice.html

*****
Codzienna lektura Pisma Świętego:
Biblia w rok – kliknij na: Ewangelia dla nas: Biblia na 9 stycznia

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

24 odpowiedzi na „Maryja w Medziugorje do Vicki o fałszywych prorokach – oni przepowiadają tylko nadejście klęsk „w tym roku, w tym dniu, wydarzy się … ”.

 1. wobroniewiary pisze:

  Nowenna do św. Ojca Pio
  DZIEŃ 9
  Święty Ojcze Pio, Maryja była ci „Matką najmilszą”, Ją wysławiałeś „najbardziej spośród wszystkich stworzeń na niebie i na ziemi”, przez twoje oddanie Bożej Matce proszę o pomoc w mojej potrzebie…

  Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu

  „Musisz zawsze trzymać się prostej i wąskiej ścieżki w świętym katolickim kościele, ponieważ Ona jest jedyną Panną Chrystusa i tylko ona może Ci przynieść spokój. Tylko Ona posiada Jezusa w świętym sakramencie, albowiem on jest prawdziwym Książęciem Pokoju”. Padre Pio

 2. wobroniewiary pisze:

  Ks. kan. Jarosław Cielecki z początku sceptycznie nastawiony do Medziugorje i do objawień Gospy zmienia zdanie pod wpływem cudu, zarejestrowanego kamerą i opowiedzianego przez niego i przez świadków pielgrzymki do Królowej Pokoju z kopią obrazu MB Wniebowziętej z Niegowici

  Ps. Miałam łaskę dotknąć tego obrazu i w ogóle MB Wniebowzięta towarzyszy mi stale, O. Matteo da Agnone na swym obrazku (z relikwiami) też wskazuje na MB Wniebowziętą ❤

  Gdy umierał św. Jan Paweł II leżałam ciężko chora w szpitalu z podejrzeniem sepsy. Odmawiałam Różaniec św. i gdy doszłam do tajemnicy IV chwalebnej – otrzymałam sms-a, że JP II odszedł do Domu Ojca, wierzę, że przyszła po Niego NMP Wniebowzięta i razem w otoczeniu Aniołów i Świętych udali się do Domu Ojca

  • Anna pisze:

   Bóg przyszedł do pewnego mężczyzny trzymając walizkę. Mówi: – Przyszedłem, by już zabrać cię do siebie. Mężczyzna zaczął się opierać: Panie Boże, jeszcze chwilę, to nie ten czas, mam wiele planów. Ale Bóg odparł: To ja planuję, i to jest już czas, więc chodź ze mną. I kiedy tak szli, człowiek wciąż się zastanawiał, co jest w walizce. Więc zapytał Boga, który odrzekł – Tam jest to wszystko, co stanowiło Ciebie. To wszystko co miałeś. Mężczyzna dopytywał się: wspomnienia, fotografie z mojego życia? A Bóg odpowiedział: Nie, to należy do przeszłości i jest własnością czasu, który ci dałem, a który przeminął. Tego już nie ma. Człowiek więc pytał dalej: Może wszystko i wszyscy, których kochałem – żona, dzieci? Bóg odpowiedział: Również nie – to wszystko należało do twego serca. – To może tam jest moje ciało? – chciał wiedzieć człowiek. – Nie, twoje ciało należy do ziemi, z której ciebie stworzyłem,. To co jest w tej walizce? Moje bogactwa, pieniądze? – Też nie, to wszystko należało do świata, w którym żyłeś. – Więc cóż tam jest ? – pytał zaniepokojony mężczyzna. Wtedy Bóg odpowiedział: Tam jest to, co dałeś mnie. Twój czas dla mnie. Zatrzymał się, otworzył walizkę, a w środku była tylko jedna łza. Łza samego Boga. – Dlaczego ta łza jest tutaj ? – zapytał człowiek. – Ona określa mój ból, bo nigdy nie ofiarowałeś dla mnie czasu.
   Myślę, że każdy z nas, gdy teraz weźmie do ręki walizkę lub torbę podróżną, by gdzieś jechać i wypocząć, zmienić miejsce mieszkania, pracy, pomyśleć musi, by wtedy i tam znaleźć czas dla Boga. Tego sobie i Wam na ten rok 2016 życzę.

   http://padrejarek.pl/z-walizka/

 3. Małgosia pisze:

  cz. 1

  cz. 2

  Tu pozostałe części
  http://www.krakow2016.com/dla-nas-i-calego-swiata

  Już 16 stycznia drugie spotkanie w ramach oficjalnych rekolekcji przed ŚDM „Dla nas i całego świata”, które poprowadzi ks. Michał Olszewski SCJ – rekolekcjonista, autor książek, twórca portalu i radia Profeto.pl
  Podczas drugiego spotkania rozważać będziemy kolejne uczynki miłosierdzia: umarłych grzebać oraz modlić się za żywych i umarłych. Gościem będzie ks. Michał Olszewski SCJ, ceniony rekolekcjonista i autor książek na temat współpracy z darami Ducha Świętego i nowej ewangelizacji, twórca portalu i radia Profeto.pl.

  Poznamy również kolejnych polskich świętych: św. Szymona z Lipnicy i św. Stanisława Kazimierczyka, którzy swoim życiem potwierdzili, że realizacja uczynków miłosierdzia prowadzi do świętości. Jak? O tym przekonacie się już 16 stycznia.

  Jak co miesiąc, rekolekcje będą transmitowane online w dwóch językach: po polsku i angielsku. Transmisja będzie dostępna na naszej oficjalnej stronie internetowej oraz na antenie radia Profeto.pl
  http://www.krakow2016.com/niech-zaiskrzy
  http://www.krakow2016.com/dla-nas-i-calego-swiata-oficjalne-rekolekcje

 4. Marakuja pisze:

  Mam nadzieję, że to jest tylko przeoczenie; że autorzy tego klipu nie chcieli wdawać się w rozpowszechnioną od dziesięcioleci tendencję, rozwijaną także przez niektóre kręgi teologów (by wymienić tylko środowisko Hansa Künga) . Niektórzy teologowie próbują namówić katolików do tego, by zrezygnowali ze swojego poczucia wyjątkowej oryginalności, jaką jest Jezus Chrystus i przestali głosić Chrystusa jako jedynego Zbawiciela, a szukali raczej tego, co jest wspólne i łączy

  http://www.fronda.pl/a/ks-prof-skrzypczak-dla-frondy-ten-film-wprawia-w-wielkie-zaklopotanie,63616.html
  Ks. prof. Skrzypczak dla Frondy o filmie Papieża: Ten klip wprawia w wielkie zakłopotanie
  reklama Stolica Apostolska opublikowała film, w którym Ojciec Święty zachęca do modlitwy o pokój. Film już na pierwszy rzut oka wykazuje jednak bardzo poważne braki. Wydaje się, że świecki humanizm całkowicie zastąpił w nim prawdę o jedyności zbawczej Chrystusa. O komentarz poprosiliśmy przez telefo…
  fronda.pl

  • Weronika pisze:

   Witam ranne ptaszki, i podaję jeszcze ważniejszy fragment tego wpisu, jak istnieje tendencja do robienia z papieża antychrysta!
   G. Amorth już dawno powiedział, że w Watykanie rządzi szatan i że chce zniszczyć papieża, którego ojciec Amorth bardzo kocha i mu służy.
   Kilka lat temu Benedykt XVI wyglądał jak własny cień, jakby jutro miał umrzeć. Od czasu jak nie jest papieżem a to nie miesiąc ale kilka lat i jest coraz starszy a wygląda coraz lepiej. Za to Franciszek nie jest w dobrej formie, utyka, kuleje, nie da rady klękać ale przynajmniej jak wybrał Dom Św. Marty to jest między ludźmi i trudno go podtruwać, to trują go medialnie!

   Ks. prof. Robert Skrzypczak:
   Mam nadzieję, że ten klip nie został wykorzystany do rozwijania tego typu tendencji, która byłaby niechrześcijańska. Mam nadzieję, że ktoś nie próbuje instrumentalizować wizerunku papieża Franciszka, żeby budować religię antychrysta.
   W tym klipie zostało nam przekazane przez papieża tylko to, że wszyscy jesteśmy dziećmi Boga. Tak jak ludzi w różny sposób wierzą, kochają i wyrażają swój gust, tak w różny sposób człowiek może poszukiwać prawdy albo poznawać Boga. To są te niebezpieczne sformułowania, które kojarzą się z niebezpiecznymi tezami, przypominającymi teologię pluralizmu religijnego.

  • Małgosia pisze:

   W kontekście użycia posążku Buddy
   Owsiak ośmiesza Przystanek Jezus, a promuje sektę Hare Kryszna
   Poseł Pięta:
   „Ta polityczna aktywność pana Owsiaka. To zagranie orkiestry bezpośrednio przed kampanią i wsparcie Bronisława Komorowskiego, zapraszanie na Woodstock ludzi, którzy są zarejestrowani jako tajni współpracownicy Służby Bezpieczeństwa, prześladowanie, ośmieszanie, próby ośmieszania „Przystanku Jezus” i promowanie na Woodstocku tej sekty Hare Kryszna” – stwierdził, przypominając na koniec o niebywałych działaniach Przystanku Woodstock. Jak pamiętamy, pozwala się tam na ogromną rozpustę, krzewi przesądy i odciąga młodzież od wszystkiego, co dobre, prawdziwe i piękne

   Ks. A. Kobyliński:
   HARE KRYSZNA
   Szósty argument, to powiązania Jerzego Owsiaka z bardzo groźną sektą Towarzystwa Świadomości Kryszny. Jest to jedna z najbardziej niebezpiecznych sekt działających w naszym kraju. Hare Kryszna jest zakazana w wielu państwach. Doktryna i etyczny charakter tej sekty są całkowicie sprzeczne z chrześcijaństwem. Na Przystanku Woodstock największy namiot, tuż przy głównej scenie koncertowej, należy do Pokojowej Wioski Kryszny. Można odnieść wrażenie, że Towarzystwo Świadomości Kryszny ma duży wpływ na oficjalną ideologię Przystanku Woodstock.

  • Sebro pisze:

   Możliwe, że Papież nawet nie wiedział co kręcą twórcy filmu. Miał przeczytać tekst. Prawda jest taka, co nie raz zostało udowodnione, że jakikolwiek Papież próbował coś robić, to zawsze ktoś inny wtrąci swoje trzy grosze, by wyszło jak zwykle. I nie chodzi tu tylko o Franciszka. Zaś najbardziej dyskredytują tych papieży, którzy próbują zrobić porządek z finansami Watykanu. Tam rządzi niestety masońska mafia.

   • Marakuja pisze:

    Sebro co do wypowiedzi Ojca Świętego to tak samo pomyślałam jak Ty. To samo było w Niepokalane Poczęcie- jakieś tygrysy na Watykanie, i inne małpy.. pamiętacie? Na ten temat w Gościu Niedzielnym ks. Jaklewicz wypowiedział się tak: „Nie ten czas, nie to miejsce”. Może to jest dobry moment, abyśmy podjęli więcej modlitwy w intencji Ojca Świętego, i emerytowanego Ojca Świętego BXVI również. Odczytując to, co dzieje się obecnie na świecie w kluczu Fatimy trzeba powiedzieć, że dobrze powinniśmy posłuchać i wykonać to, o co Maryja nas prosi. A to jest na prawdę niewiele- różaniec i post. Mnie post zawsze wydawał się trudnym tematem. Ale, że jestem raczkującym „bobasem” w tym temacie, to mogę zacząć od czegoś niewielkiego.. dziś w nocy to zrozumiałam 🙂

   • Ircia pisze:

    Uwazam podobnie jak Sebro,mysle ze Papieza troche wykorzystano…Franciszek dal przekaz,ze wszyscy jestesmy rowni i nade wszystko ma rzadzic w swiecie milosc i szacunek,a ta druga strona wykorzystala to,by ukazac Papieza,ktory uwaza,ze wszystkie religie sa rowne…manipulacja znow.Z rekolekcji z ksiedzem Santiago Martinem,dowiedzialam sie jak bardzo kochany Papiez jest atakowany,jak wiele potrzebuje modlitwy i wlasnie prosil nas Polakow(ks Santiago) o modlitwe za Ojca sw.

 5. Weronika pisze:

  Od ojca Bagdzińskiego

  Alicja „POUCZENIA” pon. 27.05.1991, godz. 20.30
  † Zwątpienie jest zawsze otwarciem furtki dla szatana i zamknięciem drzwi dla Mnie.

  Alicja „ŚWIADECTWO” cz. IV pon. 10.08.1987, godz. 17.45
  † Każdy potrzebuje wsparcia: i ten u początku drogi i ten w drodze. Każdy ma trudności na miarę tego, gdzie jest i kim jest, i błogosławić cię będzie za twoją pomoc. Ofiara ukryta jest o wiele cenniejsza.

  Alicja „POUCZENIA” czw. 27.06.1991, godz. 21.05
  † Dziecko Moje, pamiętaj o tym, że wszelka żałość, nieżyczliwość, niecierpliwe i ostre odnoszenie się do bliźnich pochodzi od złego ducha. Wszelkie rozdrażnienie i niepokój także. Strzeż się tego, bo to znak, że uległaś wpływom kusiciela i zniewolona jest dusza twoja. Uciekaj wtedy w ramiona Matki i wzywaj Miłosierdzia Mego.

  Żyjesz w świecie i tu ciągle narażona jesteś na wpływ szatana, który cię śledzi i usiłuje wedrzeć się do duszy twojej. Twoje bezpieczeństwo jest we Mnie. I jest ono doskonałe, jeśli ufnie oddajesz się Mojej prowadzącej cię Miłości. Uległa bądź wobec woli Mojej. Każdy odruch buntu i samodzielności to także tchnienie piekła, które cię dosięgło, bo to znak, że Mi nie ufasz. Że bardziej pokładasz nadzieję w sobie niż we Mnie.

  Maryja jest nie tylko twoim Wzorem. Ona jest przy tobie, by pomagać ci stawać się coraz bardziej otwartą na Moje prowadzenie i przemianę serca twego.

 6. wobroniewiary pisze:

  A tak w ogóle, to ….mamy dziś urodziny 😉
  Istniejemy 4 lata, nasza strona powstała dnia 9 stycznia 2012 – tego dnia minęła 150 rocznica narodzin dla nieba sługi Bożej Pauliny Jaricot (1799-1862), założycielki Papieskiego Dzieła Rozkrzewiania Wiary i Żywego Różańca

  • Sylwia pisze:

   Wszystkiego dobrego, Błogosławieństwa Bożego , cieszę się że jesteście i że bronicie wiary 🙂 ❤

  • Anna pisze:

   A to odpowiedź na różne ataki na WOWIT 🙂

  • Paweł pisze:

   Pan Jezus powiedział do francuskiej duszy mistycznej Gabrieli Bossis w dniu jej urodzin:

   „Nazywaj Mnie ‚Ojcem’ przez cały ten dzień twych urodzin, bo to Ja ciebie stworzyłem. Dziękuj Mi. Kochaj Mnie za to, że cię powołałem z nicości. Dziękuj i kochaj za swoją pojętność, za pamięć, za wolę. Dałem ci to wszystko, zanim ty Mi cokolwiek dałaś. Ukochałem cię od wieków. Ty istniejesz w czasie, a czas jest krótki! Miej przynajmniej intencję kochania Mnie bezustannie, jako odwzajemnienie mojej, tak wielkiej miłości. Ja – Bóg, ty – mała nicość w czasie i przestrzeni. Nazywaj Mnie twoją Matką, bo dzień urodzin jest świętem matki… Jakaż matka jest bardziej Matką niż Ja! Spójrz na moją czułość i na to, co ona dla ciebie uczyniła! Jaka matka uchroniła swoje dziecko tak, jak Ja ciebie uchroniłem?… Powinszuj Mi więc w moje święto, moje drogie dziecko! (…) Maleństwa, które chcą wejść pod górę, czepiają się szat mamy. Weź moje zasługi. Weź moje ramiona. Weź moje serce.”

   (Jest to cytat z drugiego tomu książki Gabrieli Bossis „On i ja” – strona 101 – wydanej w roku 2008 przez Michalineum za pozwoleniem Kurii Metropolitalnej Warszawskiej z dnia 10 X 1986).

 7. Walczcie dalej z Prorokiem Marią z Irlandii, a będziecie się mogli pochwalić niechlubną, większą ilością wejść na stronę. Nic dziwnego, bo jak się chce znaleźć Orędzia Proroka MBM przez google to Wy wyskakujecie pierwsi… A co do „papieża” Franciszka to klęka, ale jak trzeba umyć stopy muzułmance lub transwestycie. Po owocach go poznajemy!

  • wobroniewiary pisze:

   Szkoda mi ciebie jak staniesz z Panem twarzą w Twarz!!!

   Pan Jezus też jadał z celnikami i faryzeuszami a niejaka św. Maria Magdalena (wówczas prostytutka opętana przez rzeszę demonów) swoimi włosami wycierała Mu nogi i łzami je obmywała.
   No hohohohoho, co byś wtedy pisał o Jezusie. Wolę nawet nie myśleć!!!
   Zrozum biedaku, że mamy kochać każdego człowieka, a potępiać jedynie grzech. Wy (ty i ta całą wasza „MBM-banda” kochacie tylko siebie a potępiacie każdego, kto ne jest z wami i nie służy Jezebel!!!

  • Sylwia pisze:

   My też poznaliśmy „twoją prorokinię ” -po owocach ,po tych złych jakimi są opętania i zniewolenia przez czytanie i rozdawanie pieczęci ” . Tyle dla mnie w temacie . .

  • Paweł pisze:

   Moim zdaniem – mniej więcej od początku pontyfikatu papieża Franciszka – w świecie objawień prywatnych zrobił się istny „kociokwik”, bo obok pewnych orędzi, które nie budzą zastrzeżeń (np. Vassuli Ryden), mamy wysyp orędzi, które okazują się z czasem fałszywe, wątpliwe lub co najmniej niepewne (jak np. orędzia dane „Żywemu Płomieniowi”, Mieczysławie Kordas, Glyndzie Linkous (Lomax) – propagowane kiedyś na stronie dzieckonmp, orędzia dane nieżyjącej już Louise Starr Tomkiel, Michaelowi DiBitetto, orędzia „Ostrzeżenie” dane Marii od Bożego Miłosierdzia z Irlandii czy orędzia z Ontario – ze strony jabezinaction).

   Rozpoznać fałszywość orędzi na pierwszy rzut oka jest trudno, ale zauważyłem, że z biegiem czasu fałszywe orędzia popadają z reguły w sprzeczności z innymi orędziami lub nawet z nauką Kościoła, a wobec takich sprzeczności trzeba wybrać wersję prawdopodobniejszą, wiarygodniejszą stronę w tym sporze.

   Jeżeli chodzi o Marię z Irlandii, to bardzo zdecydowanie sprzeciwiły się jej np. Vassula Ryden (jej list można przeczytać tu: http://voxdomini.com.pl/vass/maria-milosierdzia-bozego.html ) i Conchita z Garabandal, które są moim zdaniem mistyczkami wiarygodnymi. Orędzia Marii z Irlandii noszą nazwę „Ostrzeżenie” zaczerpniętą z objawień w Garadandal, a tymczasem wizjonerka z Garabandal – Conchita – odcięła się od nich zdecydowanie.

 8. Pingback: Maryja w Medziugorje do Vicki o fałszywych prorokach | Obraz Mojego Serca2

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s