Pan Jezus do duszy mistycznej: Czas próby Kościoła i zdrada Ojczyzny

Módlmy się każdego dnia o światło Ducha Świętego dla rządzących naszą Ojczyzną, o siłę i mądrość Bożą, bo bez naszej pomocy nie dadzą rady z Targowicą.

Światło Jezusa.                                                                                                       Warszawa, 28.04.2014r.

Adjustacja teologiczna ks. dr Adam Skwarczyński.

     Określenie „Światło Jezusa” należy rozumieć w ten sposób, że osoba pisząca nie jest światłem Pana, ale dzięki łasce, to Pan Jezus jest Światłem dla niej, udzielając jej jasności umysłu, aby występowała z odwagą w obronie wiary, która, jak się daje zauważyć szczególnie w ostatnich latach jest zakłamywana, często lekceważona i wyśmiewana. Stąd też jest wielka potrzeba występowania katolików w obronie wiary. Milczenie piłatowe jest wielkim tchórzostwem.

Jezus:
     Proszę was, bracia Moi, najpierw uporządkujcie wasze życie duchowe przed Ojcem, abym mógł w was i przez was działać.
Niech zniknie wasze, a narodzi się Moje. Będzie to bardzo trudny proces prawdziwego nawracania się. Jednakże nie ma innego sposobu – dopóki ziarno nie obumrze, ziemia nie wyda plonu.
Oczyśćcie serca z waszej chęci przypodobania się ludziom, żeby się Bogu podobać. Żyjcie godnie według wskazań Ewangelii. Zachowajcie szlachetność.
„(…) Trwajcie mocno w jednym duchu, jednym sercem walcząc wspólnie o wiarę w Ewangelię, i w niczym nie dajcie się zastraszyć przeciwnikom” (Flp 1,28)
    Powtarzam wam raz jeszcze, dzieci Moje: każdego dnia odmawiajcie cztery części Różańca, a dam narodowi polskiemu przywódcę mocnego Moją mocą.
Także wy sami i wasze rodziny staniecie się prawdziwie dziećmi Bożymi. Małe dziecko, dopóki dorosły człowiek nie zniszczy w nim dobra – daru Ojca, zawsze ma czyste i dobre serce, które nie krzywdzi drugiego. Jeżeli Mnie posłuchacie, Mój pokój i Moje błogosławieństwo przenikną wasze serca. Wyzwolę was z niewoli; zdejmę kajdany z dłoni waszych. Sprawię, że przejrzycie i usłyszycie.
Poprowadzę Polskę, a jej duchowość ostanie się pośrodku Europy. Jako pierwsza pośród wszystkich narodów pójdzie ze sztandarem zwycięstwa Chrystusa, Króla Wszechświata.
Niepokalane Serce Mojej Matki rozbłyśnie w waszych sercach, które zostaną uzdolnione do miłowania się nawzajem.
Potrzeba dużo modlitwy różańcowej, bo wielu ochrzczonych odwróciło się od Boga, żyjąc w grzechach ciężkich. Różaniec uzdrowi wasze dusze, tak że będą zdolne do panowania nad ciałem. Duch żądzy zniknie. Mój Duch uczyni was szczęśliwymi dziećmi Jedynego Boga w Trójcy Świętej.

                                                                                                         Wasz Nauczyciel, Jezus Chrystus

PRAWO BOSKIE – DEKALOG,
NATURALNE,
czy prawo stanowione przez człowieka?

 Jezus:
To jest czas ludzkich sumień.
Jeśli pozwolicie na to, żeby prawo stanowione przez człowieka było sprzeczne z PRAWEM ustanowionym przez Boga, sami sobie zgotujecie Sodomę i Gomorę. Módlcie się do Ducha Świętego; proście o dar mądrości i odwagi, aby lęk nie blokował waszych sumień.

Światło Jezusa:
Ktoś powiedział, że jest pokorny. Myślę, że ta osoba nie do końca miała prawdziwy obraz o sobie.

Jezus:
     Pokora oznacza to, że wszystko co czynicie, myślicie, jest zawsze w odniesieniu do Mojej nauki w Ewangelii.
Pycha czyni wszystko w odniesieniu do siebie, aby samemu błyszczeć i szukać wygody, aby samemu być zauważonym. A przy tym przedstawia to w takiej formie, żeby drugi człowiek uwierzył w szlachetność osoby pysznej. Pycha lubi aby ją zauważano i doceniano.
Pokora – odwrotnie, zawsze ma na uwadze dobro drugiego człowieka, o sobie nie pamięta.

24.08.2015r.

                                                            Czas próby Kościoła

dotyka i dotknie wszystkich chrześcijan poprzez prześladowania, ofiary, męczeństwo, śmierć.
Demony niszczą chrześcijaństwo. Ich celem jest Kościół. Posługują się masonerią. Z kolei masoneria posługuje się pieniądzem. A ten, jako bożek świata z łatwością przekupuje ludzkość, która jest pod działaniem jego „mocy”, zaciągając się w szeregi milionów niewolników.
Wszystkie katastrofy ostatnich czasów, jak i anomalie w przyrodzie oraz bratobójcze walki i wojny, zataczają coraz większe kręgi. Nad Europę nadciąga wojna ludzkości: powstaje naród przeciw narodowi. Ten czas już nadszedł. Stąd potrzeba męczeństwa – ofiar.
Trzeba będzie opowiedzieć się za Bogiem lub przeciw Bogu.
Wasza radość z wyboru prezydenta Polski jest jednocześnie pierwszą ofiarą miłą Bogu, złożoną na ołtarzu Polski, także inni pójdą za nim. A wtedy wróg zaatakuje Polskę.
Kto publicznie wyzna wiarę, ocali swoją duszę i utoruje drogę narodowi do wolności.

                                                                                                                                               – JEZUS –

                                                                                                             Warszawa, styczeń 2016r.

                                                                 Zdrada Ojczyzny

Światło Jezusa:
Można milczeć i zamieść pod dywan brud i udawać, że wszystko jest w porządku. Mamy nowy rząd, od którego spodziewamy się w Polsce zmian na lepsze.
Ten kto tak myśli jest w wielkim błędzie. Zarówno przyszłość nasza jak i naszej Ojczyzny zależy od nas samych: na miarę danych nam talentów, sił fizycznych i uwarunkowań.
Patrząc na świat, ludzkość w zastraszającym tempie odchodzi od Boga, przestaje żyć nauką Chrystusa. Brakuje czynienia dobra.
Rana Ojczyzny nie może się zagoić, bo nie było zadośćuczynienia, poprawy w myśleniu i postępowaniu. Mam na myśli były rząd, byłe partie, ale i nas samych. Były puste słowa, kłamstwa, okradanie narodu i dóbr wspólnie wypracowanych. Była deprawacja dzieci i młodzieży, chciano zabić w nas duszę i upodobnić do zwierząt. Zabito w narodzie ducha prawdy, ducha miłości i ducha pokoju. Nie pozwolono działać Panu Bogu. Ci, którzy decydowali o losach Polski, jak i inne osoby wpływowe medialnie, to w większości uzależnieni biorcy – konsumenci. Nawet jeżeli uchodzili za modlących się, to głównie o własny interes: ludzie – karły, udające bogów. Reszta zastraszona, w uniżeniu służąca bożkom.
Ustanawiali prawa pogańskie kpiąc z Boga i Dekalogu. Ustanawiali takie prawa, że bogaty jeszcze bardziej mógł się bogacić, a biedny zostawał nędzarzem. Oczywiście nie można uogólniać, że wszyscy byli złymi ludźmi. Była i jest spora część ludzi szlachetnych, porządnych, kochających Pana Boga i Ojczyznę, ale ci mieli utrudniony dostęp do mediów. A to one właśnie w dużej mierze kształtowały umysły Polaków. Stąd te podziały.
Jeszcze rany nasze nie zagoiły się, bo jakże mogły się zagoić. Zabrakło zadośćuczynienia, dążenia do poprawy. Poza tym Ci, którym Polacy zaufali, nie zdążyli jeszcze dobrze rozwinąć skrzydeł do lotu, a już są kłamliwie oskarżani o wszystko czegokolwiek się dotkną.

Jezus:
     Pycha, wyniosłość, egoizm, pożądliwość pieniądza i władzy otworzyła furtkę antychrystowi.
Jego metody działania od początku świata są niezmienne. Zmienne są tylko z nazwy. Antychryst ubrał się w „nowe” szaty. Wykorzystując słabości ludzkie (głupotę i chciwość) wszedł w n o w o c z e s n ą modę.
Moje owieczki, które odeszły z pastwiska Dobrego Pasterza uległy tak dalece
n o w o c z e s n e j modzie, iż wchodzą na teren wilków w owczej skórze, mając nadzieję na podział łupów.
A JA wam powtarzam: jeżeli nie powrócicie do dwóch najważniejszych przykazań miłości, które wam zostawiłem, nie obronicie ani siebie, ani waszych rodzin, ani waszej Ojczyzny.
Na waszych oczach brat zabija brata, a wy patrzycie na to bezsilnie. Dlaczego tak się dzieje? Odrzuciliście siłę i moc Boga. Jeżeli ludzkość się nie opamięta, nie uzna i nie zacznie żyć Dekalogiem, będziecie w niewoli jedni u drugich. Nikt z ludzi nie zwycięży antychrysta. To on niszczy i będzie niszczył was. I tak należy postrzegać wszystkie nieszczęścia, które spotykają świat.
To co mówię, głoście na dachach domów waszych. Post, jałmużna, modlitwa, zadośćuczynienie i wasze ofiary są lekiem na cierpienia świata. Co prawda one mogą zmniejszyć kary zaciągnięte przez ludzi, ale ich nie odwrócą.

Światło Jezusa:
     Panie, a kto uwierzy w to co ręką moją zapisałeś?

 Jezus:
Jeżeli uwierzy tylko jeden, to JA do niego mówię.

Światło Jezusa:
Jeżeli nasza miłość ma być na miarę Chrystusa to ona zaprowadzi nas na krzyż, który zawsze był wpisany szczególnie w historię naszej Ojczyzny – Polski. Kto we łzach sieje, żąć będzie w radości.
     „Mniej jest cierpienia, kiedy idzie się drogą Chrystusowego Krzyża, niż kiedy służy się światu i jego przyjemnościom”.   św. Jan Maria Vianey
     Módlmy się każdego dnia o światło Ducha Świętego dla rządzących naszą Ojczyzną, o siłę i mądrość Bożą, bo bez naszej pomocy nie dadzą rady z Targowicą*.
„Nie myśl, że kochasz brata swego, jeżeli nie poddajesz go żadnej dyscyplinie, albo że kochasz swego bliźniego, jeżeli nie czynisz mu wyrzutów. To nie miłość – to słabość”.   św. Augustyn
     Jeżeli będziemy prawdziwymi uczniami Jezusa, przygotujmy się na to, że będą o nas źle mówić, krytykować i psuć opinię. Tego doznawali wszyscy święci. A nade wszystko spotkało to samego Pana Jezusa. Należałoby obawiać się tego, gdy mówią o nas tylko dobrze. Ośmielę się powtórzyć za św. s. Faustyną: „Jak dobrze, że sam Bóg będzie mnie sądził a nie ludzie”.

* – O globalnym zasięgu.

***

Biblia w rok – czytania na 20 stycznia

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

29 odpowiedzi na „Pan Jezus do duszy mistycznej: Czas próby Kościoła i zdrada Ojczyzny

 1. Małgosia pisze:

  Premier Szydło zmiażdżyła wszystkich w PE

  Jest dla mnie bardzo ważne, żebyśmy mogli rozwiać wątpliwości, jeśli takie są, co do zmian, które wprowadzamy w Polsce. Wprowadzamy je dlatego, że w wyniku demokratycznych wyborów w 2015 roku, polscy obywatele zdecydowali, że chcą zmian zaproponowanych przez Prawo i Sprawiedliwość – mówiła Beata Szydło podczas swojego wystąpienia w PE

 2. Bardzo madre przemowienie Pani Premier Beaty Szydlo

 3. mc2 pisze:

  Przeczytałem : Co do części o zdradzie Ojczyzny zgadzam się w 100 % procentach. Nie ma nawrócenia bez zadośćuczynienia .
  cytat : ,,Jeszcze rany nasze nie zagoiły się, bo jakże mogły się zagoić. Zabrakło zadośćuczynienia, dążenia do poprawy.”
  Natomiast mam zapytanie odnośnie tego co Powiedizał ( prawdopodobnie Jezus ):
  ,,każdego dnia odmawiajcie cztery części Różańca, a dam narodowi polskiemu przywódcę mocnego Moją mocą”.
  Czy to chodzi o Pana Dudę bo orędzie datowane półtorej roku temu ?
  I jak odmawiać cztery tajemnice różańca każdego dnia . Jeżeli przecietny Polak pracuje 8 godzin lub więcej a dojeżdża do pracy średnio 1 godzine i wraca też jedna godzine ?
  Jak zmówić z powagą na klęcząco 250 Ojcze nasz i Zdrowaś Mario , bez rozważania tajemnic to 3 godziny. ( bez podziału na kilka części dla członków rodziny )

  • mc2 pisze:

   Miało być : cztery części różańca ( w 9 linijce )

  • Maria z Warszawy pisze:

   mc2. można, można tak dla sprostowania: Ojcze Nasz jest tylko 20 a Zdrowaś Maryjo rzeczywiście 250, ale masz jak piszesz 2 godziny podróży do i z pracy ( przecież nikt nie kazał klęczeć – tylko odmawiać , a to z powagą można robić nawet biorąc kąpiel.

   • wobroniewiary pisze:

    4 części po 50 daje 200 Zdrowaś a nie 250 😉
    Ja powiem więcej – po to są Róże Różańcowe, że odmawiasz jeden (!) dziesiątek a masz zasługi całego odmówionego Różańca.
    Mamy ok. 130 osób a przecież mogłoby zapisać się 500 jak nie 5 000.
    5 minut jeden dziesiątek z rozważaniem -ale to tak ciężko ludziom…

    • Maria pisze:

     Trzeba wsiąść poprawkę na tych co modlą się na Różańcu, a nie zgłaszają i nie mówią dookoła o odmawianych modlitwach i ofiarowanych intencjach

    • Maria z Warszawy pisze:

     Adm masz rację Żdrowasiek 200 nie 250 , muszę poćwiczyć bo jak widzę i koordynacja leży

    • AnnaSawa pisze:

     Ale miałam galimatias….najpierw zrozumiałam że 4 części czyli 4 dziesiątki…..ale zaraz przypomniałam sobie :-D, że cały jeden różaniec ma 5 dziesiątek……to jeśli chodzi te „cztery części” to chodzi o wszystkie tajemnice różańca…..i faktycznie…….jak na jeden dzień…..???….wypada jakby PEŁNA Nowenna Pompejańska. Ufffff!! Czyli mniej więcej ok. 2 godzin jak nic.
     Dalej….jak mówią Admini…ok :).

  • Ba dla dojezdzajacego jedna godzine w jedna strone i godzine w druga to o ile nie ma rak na kierownicy pojazdu to wystarczajacy czas na 4 czesci rozanca. Gdzie jest napisane ze tylko modlitwa na kolanach jest modlitwa??? Prawdziwa modlitwa jest nasze serce by z wnetrza do Boga szly te nie 250 tylko 63 zdrowas i 25 Ojcze nasz 1 wierze w Boga. Tajemnice rozwarzamy w sercu . Dobra modlitwa nie zalezy od pozycji tylko wglebienia sie wiara w serce Jezusa i Maryi.

   • m-gosia pisze:

    Jak to Pani obliczyła? Mnie wychodzi tak jak admince Ewie.
    Z resztą się zgadzam

    • Maggie pisze:

     A może policzmy inaczej?
     Na początku 1x Wierzę w Boga, 1x Ojcze nasz, 3 Zdrowaś,
     Czyli
     Wierzę w Boga – 1×4
     początkowe Ojcze nasz – 1×4
     początkowe Zdrowaś – 3×4=12
     Chwała Ojcu – 5×4=20x
     Ojcze nasz – 5×4=20x
     Zdrowaś – 5×10= 50 i 50×4=200x

     Stąd
     Wierzę w Boga – 20x
     Ojcze nasz – 4x + 20x = 24x
     Chwała Ojcu – 20x
     Zdrowaś – 12x + 200x = 212x

     Po to jest różaniec aby nie liczyć, tylko przesuwając paciorki, rozważać i modlić się bez zawracania sobie głowy liczeniem. Do tego dodaje się inne wezwania np „O mój Jezu” etc. Podobno o.Witko miał powiedzieć, że jeśli ktoś nie dokończył troszkę modlitwy rożańcowej i zasypia (upada na nos i jest na pól przytomny) to może zamiast Zdrowaś, mówić krotko Ave Maryja. Nie słyszałam tego na własne uszy … tylko ktoś, kto był na rekolekcjach prowadzonych przez o.Witko tak mi powiedział.

  • boza-007 pisze:

   Spróbuj a nie powątpiewaj, dasz radę !!!

  • Betula pisze:

   Czas jazdy to dla mnie okazja na zatroskanie się o najbliższych zmarłych i ofiarowanie za nich modlitwy przede wszystkim różańca,którego tak bardzo potrzebują w czyścu cierpiący a oni tam ciągle modlą się za nas.
   I jeszcze można dołączyć wiele innych intencji.

   Te 2 godziny dojazdu to jest jak łaska od Boga żeby się modlić; czy to z odtwarzacza jak jest się za kierownicą, czy będąc pasażerem można w kieszeni przesuwać różaniec albo na palcu mieć pierścionek-dziesiątek różańca.

   Na początku wydaje się to trudne ale tak się tylko wydaje, poza tym bezpieczniej jest podróżować, wiele jest pięknych opowiadań o tym jak uniknęli wypadku ci którzy modlili się w czasie podróży, czytałam gdzieś że Matka Boża posyła nam aniołów żeby się nami opiekowali w czasie jazdy kiedy odmawiamy różaniec.

 4. Ania pisze:

  Wadowice: jutro rusza nowenna przed uroczystością św. Józefa

  W sanktuarium św. Józefa „Na Górce” w Wadowicach rozpoczyna się 20 stycznia tradycyjna dziewięciotygodniowa wielka nowenna, poprzedzająca uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, która przypada 19 marca. Nowenna sięga swymi korzeniami czasów św. o. Rafała Kalinowskiego, odnowiciela życia karmelitańskiego i założyciela wadowickiego klasztoru.

  Nowenna do św. Józefa odprawiana jest w wadowickim klasztorze niezmiennie od 121 lat. Co tydzień rzesze wiernych. W tym roku od 20 stycznia w każdą środę o godz. 8.00 i 17.00 celebrowane będą w wadowickim Karmelu uroczyste Msze św. z kazaniem i nabożeństwem. Liturgii w kolejne środy przewodniczą księża i zakonnicy z Wadowic oraz okolicznych miejscowości. W pierwszą środę wielkiej nowenny porannemu nabożeństwu przewodniczyć będzie ks. Artur Czepiel, wikariusz z wadowickiej parafii św. Piotra, wieczorem zaś –prowincjałowie karmelitańscy, obecni na rekolekcjach w domu rekolekcyjnym „Na Górce”.
  Więcej: http://ekai.pl/diecezje/krakowska/x96173/wadowice-jutro-rusza-nowenna-przed-uroczystoscia-sw-jozefa/

 5. Ava pisze:

  Czy zaczyna świtać niektórych w główkach….? Po tej debacie….

  Witia : No co ja biedny mam teraz zrobić. Przez lata wierzyłem że PO to ludzie
  mądrzy, wykształceni, rozumiejący prawa ekonomii i ze to oni doprowadzą Polskę i nasz Naród do dobrobytu.
  Podczas kampanii broniłem ich bo w PiS widziałem ludzi oszołomów i nieudaczników.
  Do dzisiaj miałem sporo watpliwości i wsłuchiwałem się bardzo w wypowiedzi poszczególnych frakcji parlamentu E..
  To nie p. premier wpłynęła na moją decyzję ale europarlamentarzyści, którzy dokopali przeciwnikom Polskiego Rządu.
  Nie lubię PiS-u,bo tak przez lata mnie media wychowały i wpoiły informacje o oszołomach i mocherach, nieudacznikach i wstecznictwie. Jak widzę, nie koniecznie musi to być prawda, może świadomie i celowo wprowadzany byłem w błąd. P. Szydło swobodnie i zdecydowanie odpierała ataki i tym mnie zaskoczyła. 
  Przyznam, że pomimo wyborczych informacji PiS o sprzedajności PO nigdy w to nie wierzyłem, ale teraz zaczynam się zastanawiać, czy nie ma w tym wiele racji. ?
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/petr-mach-i-jego-gest-podczas-debaty-w-parlamencie-europejskim/h7wfwr

 6. BKCD pisze:

  http://www.czermna.pl/

  Witam pierwszy raz dzisiaj usłyszałam o kaplicy czaszek i jakie są tam nabożeństwa co środę po Mszy wieczorowej jest procejsja do Kaplicy Czasze i modlitwa za zmarłych Patronem jest i zarazem błogosławionym Kapłan ale nic nie mogę skopiować z tej strony tylko link akurat wyprasza łaskę zgody w Narodach między Polakami, Niemcami i Czechami męczennik za wiare

 7. BKCD pisze:

  http://www.czermna.pl/ taka to dziwna strona ale tam jest Matka Boża Dobrej Rady i Mądrości Serca w Kudowie Zdroju Czermnej

 8. Dorota Tomczak pisze:

  Amen. Amen.

  W dniu 19 stycznia 2016 21:23 użytkownik W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej napisał:

  > wobroniewiary posted: „Módlmy się każdego dnia o światło Ducha Świętego > dla rządzących naszą Ojczyzną, o siłę i mądrość Bożą, bo bez naszej pomocy > nie dadzą rady z Targowicą. Światło > Jezusa. ” > >

 9. ~Anna~ pisze:

  Brawo,silna kobieta z klasą – takich osób nam trzeba ,żebyśmy czuli się dumni ,że jesteśmy Polakami i nie mieli powodów do kompleksów.Uważam ,że nowy rząd z panem prezydentem na czele przypomni co niektórym o wartościach jakie przyświecały naszym dziadkom,pradziadkom,a o których nasi poprzednicy zapomnieli BÓG,HONOR,OJCZYZNA(a nie tylko,żeby mi było dobrze).Nawiązując do ostatnich tematów poruszanych na blogu,jestem takiego samego zdania ,że powinniśmy codziennie modlić się za naszą Ojczyznę ,ofiarować jakieś prace,albo wyrzeczenia za tych ,którym obecne zmiany się nie podobają i sieją nienawiść .Zeby Pan Bóg mógł Polskę wywyższyć ponad inne kraje,jak powiedział w Dzienniczku do św.Faustyny,tylko żeby Polska potrafiła tę łaskę docenić i być wdzięczna…

 10. Jan Antoni pisze:

  Nie rozumiem zdania z orędzia: „Wasza radość z wyboru prezydenta Polski jest jednocześnie pierwszą ofiarą miłą Bogu, złożoną na ołtarzu Polski, także inni pójdą za nim.” – jakże radość może być ofiarą?

  • wobroniewiary pisze:

   To tylko smutek i cierpienie można ofiarować? a radości już nie, nasza radość ma nie być miła Bogu, tylko cierpienie?
   Ja myślę że miłe Bogu jest to że się radujemy, w tym przypadku radujemy się (no może nie wszyscy) że mamy prawdziwego prezydenta.

   • Jan Antoni pisze:

    Ofiara to ofiara, radość to radość, ale może Bóg miał na myśli to że ta radość pociągnie (a już pociągła) za sobą ofiarę, bo dalej pisze: „A wtedy wróg zaatakuje Polskę.
    Kto publicznie wyzna wiarę, ocali swoją duszę i utoruje drogę narodowi do wolności.”

  • Sebro pisze:

   Wszystko co masz, przeżywasz, czujesz możesz złożyć w ofierze Bogu. Ofiarować w znaczeniu dać (jak księdzu na tacę).

 11. anna pisze:

  Szczesc Boze ! Pieknie opisane , gdyz my wszyscy przez mocno wiare bedziemy Zbawieni ! My naròd Polski nie ulegniemy zasadzkom szatana Naszym Panem i Zbawicielem jest Jezus Chrystus i zawsze bedzie chodzby nas zycie to kosztowalo. Nie lekam sie niczego gdyz w reku mam potezno bron Ròzaniec .Maryjo Kròlowo Polski Mòdl sie za nami ! Jezu nie opuszczaj nas !

 12. Pingback: Czas próby Kościoła i zdrada Ojczyzny-Pan Jezus do duszy mistycznej | Serce Jezusa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s