Planned Parenthood oczyszczona z zarzutów, a te postawiono twórcom filmów o handlu narządami abortowanych dzieci

Planned Parenthood została oczyszczona ze stawianych jej zarzutów m.in. o handel tkankami dzieci zabitych w wyniku aborcji. Zarzuty postawiono natomiast twórcom demaskatorskich filmów o handlu narządami.

Decyzję taką podjęło biuro prokuratora hrabstwa Harris w Houston (stan Teksas). I nie ma co ukrywać, że to bardzo zła decyzja i bardzo zły dzień dla amerykańskiego sądownictwa. Oznacza ona, że zbrodniarze mogą zostać uniewinnieni, a skazani będą ci, którzy ze zbrodnią walczą mogą zostać skazani. A mowa o rzeczy niewyobrażalnej, czyli o handlu ludzkimi narządami, traktowaniu człowieka jako magazynu części zamiennych.

Absurdalne jest także samo uzasadnienie takiej decyzji. David Daleiden i Sandra Merrit usłyszeli zarzuty manipulowania materiałami dowodowymi i przedstawiania Planned Parenthood w nieprawdziwym świetle. O co chodzi? Zapewne o to, że obrońcy życia powiedzieli prawdę o Planned Parenthood i ujawnili, że jest to organizacja ludzi, których interesuje jedynie zysk. Obrońcom życia zarzucono im również filmowanie bez zgody nagrywanych osób, co jest zadziwiające, bowiem na tym właśnie polega telewizyjne dziennikarstwo śledcze.

Idąc dalej tym tropem trzeba uniewinnić zbrodniarzy nazistowskich, a skazać tych, co o tym informowali i zniszczyli świetny biznes i wspaniałe źródło tkanek do badań, jakim były obozy koncentracyjne.Wtedy bowiem transporty narządów (za dobrą opłatą) wycinano z więźniów i przewożono do kliniki. A przeszkadzało to nielicznym. Tyle, że teraz to tych nielicznych czcimy jako bohaterów. Wierzę, że podobnie będzie za lat kilkadziesiąt. Aktywiści Planned Parenthood, jeśli nawet nie zostaną skazani w pokazowych procesach, to będą traktowani tak jak obecnie ocenia się nazistów. A obrońcy życia, nawet jeśli teraz sądy ich skazują, będą bohaterami. No chyba, że wcześniej – a patrząc na to, co dzieje się wokół nas nie sposób tego wykluczyć – nastąpi Paruzja. I Pan Jezus wszystko posprząta. O co, także w kontekście tego, co wydarzyło się wczoraj w Teksasie, trzeba się modlić.
Źródło: fronda

******

Kazanie wygłoszone w Dobrej Nowogardzkiej przez księdza Tomasza Kancelarczyka obrazujące strategie obrony życia człowieka i konieczność naszego zaangażowania w sprawy pro life w wymiarze duchowym, formacyjnym i społecznym. Kazanie jest wykładnia nauczania Jana Pawła II zawartego w encyklice Evangelium vitae – Ewangelia życia. ,, Potrzebna jest powszechna mobilizacja sumień i wspólny wysiłek etyczny, aby wprowadzić w czyn wielką strategię obrony życia. ” JPII EV

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „Planned Parenthood oczyszczona z zarzutów, a te postawiono twórcom filmów o handlu narządami abortowanych dzieci

 1. olo13jcb pisze:

  Egzorcysm-Exorzismus – dla Rodziców PILNE I ALARMUJĄCO !!!!!
  Egzorcysm-Exorzismus – opętanie poprzez komputer,rodzice uważajcie na soje dzieci,komputer ma służyć jako narzędzie do nauki i pracy……niestety siły zła opanowują umysły młodych – Unikać wszelkich gier ……uważać na strony demoniczne,tutaj najwięcej czai się zła…….sex,porno i wszelkiego lewackiego,liberalnego,genderowskiego nasienia diabelskiego zła !!!!

  http://gloria.tv/media/KN7qeB8kkQg

  • Maggie pisze:

   TV i kinematografia też nie są wolne od zła.

   Nie wiem czy u Was też, teraz tj w czasie zawodów tenisowych Australian Open, jest w TV reklama, zapraszająca do Melbourne … i tuż przed jej końcem, zaraz za rozbawionymi, uśmiechniętymi twarzami młodych ludzi, na ulicy jest niby w tle jasny ekran, przez który przewija się ogromny cień sowy (jak symbol). To nie jest sam ptak jako ptak … tylko jego upiorny cień (jak z chińskiego teatru cieni), a pojawia się on rosnąc nad głową jakiejś skurczonej postaci (w dolnym prawym rogu) na tymże ekranie.
   Tego typu reklama daje dużo do myślenia.

   Jezus jest Panem!

   • Maggie pisze:

    Tzn ta skurczona postać jest w dolnym prawym rogu, patrząc na TV, bo cień sowy pojawia się z lewej strony i rośnie w oczach.

   • Sylwia pisze:

    Maggie , jest masa takich reklam tylko nie zawsze można dostrzec jakiś szczegół . Czasem gdy patrzę w telewizję to widzę jakie ona ma też ukryte przekazy – niestety media to bagno .
    Wczoraj znów na tv4 leciał program o „Cudach ” – ale nie wszystkie te cuda są nimi . Niestety groch z kapustą . Widziałam tylko urywek ale to mi wystarczyło ,obok tej cząstki dobrych działań jest masa nieporozumień . Najbardziej mnie zniesmaczyło jak jakiś szamam bo inaczej tego nie nazwę , uprawiał jakieś magiczne rytuały na człowieku chorym na raka . Człowiek ten leżał w trumnie z jakąś zakrwawioną lalką i gość co uprawiał te gusła polewał go krwią z wrony ? kruka ? (nie ważne ) . Ta trumna stała jeszcze w pentagramie a z tyłu stał Krzyż . Ten chory twierdził że został w ten sposób uzdrowiony , ale lekarze potwierdzili co innego. Ten człowiek zmarł ..
    Więc jak widać TV puszcza coraz gorszą papkę nie do przyjęcia . Najgorsze jest to że jak ktoś nie wie jak się sprawy mają – co dobre a co nie, to uwierzy w każdą bzdurę , którą telewizja poda .

 2. Małgosia pisze:

  Poseł PiS Artur Górski walczy z chorobą, a pomaga mu… św. Charbel! Przeczytaj niezwykłe świadectwo!

  Artur Górski, PiS:
  Przed chorobą nie znałem św. o. Charbela. Modliła się do Niego o moje zdrowie znajoma z Facebooka z Krakowa, jedna z tych wielu osób, które modliły się o moje uzdrowienie z białaczki. Kobieta ta, nazwana później przeze mnie mistyczką, choć sama się za taką nie uważała, miała bardzo bliski, modlitewny, wręcz mistyczny kontakt ze św. o. Charbelem.

  Gdy dowiedziałem się, że nie ma dla mnie dawcy przeszczepu w Polsce, bo mam nietypowy antygen i zaczynają szukać dla mnie dawcy w Europie, napisałem tę informację na FB do tej kobiety. I proszę sobie wyobrazić, że następnego dnia, a był to początek stycznia, dostałam od niej wpis, że „mam się nie martwić, bo ma dla mnie informację od św. o. Charbela, że dawca dla mnie jest i będzie to młoda kobieta z Niemiec.”

  Miesiąc później lekarz poinformował mnie, że wstępnie wyselekcjonowali dla mnie w Niemczech pasujące genotypem starszego mężczyznę i młodą kobietę, ale muszą jeszcze ich dokładnie przebadać. Po kolejnych trzech tygodniach okazało się, że kobieta pasuje do mnie idealnie, a nawet ma moją grupę krwi. No i została moim dawcą. Mistyczka z Krakowa bez św. o. Charbela nie mogła o tym wiedzieć, więc mój kontakt z tym Świętym rozpoczął się od cudu. Bo tego inaczej nazwać nie można. Potem wielokrotnie odczuwałem wsparcie św. o. Charbela, jest moim wielkim orędownikiem u Boga.

  Kim jest dla Pana Św. O. Charbel, o którym Pan tak często wspomina? Jaką rolę pełni w Pana życiu?

  Bardzo przywiązałem się do tego Świętego. Staram się szerzyć Jego kult. Jest to bardzo pracowity Święty i słuchany przez Boga. Czuję, że prowadzi mnie przez chorobę, najpierw przez białaczkę, którą także dzięki św. o. Charbelowi pokonałem, a teraz przez powikłania po przeszczepie. Modliłem się do różnych świętych. W młodości byłem zafascynowany św. Ignacym Loyolą i miałem być Jezuitą, ale nigdy nie myślałem, że będę miał „osobistego” Świętego, który cały czas opiekuje się mną.

  Skąd czerpie Pan siły i wytrwałość nie tylko w walce z chorobą, ale także w pracy parlamentarnej?

  Z modlitwy. Przede wszystkim z ludzkiej modlitwy. Teraz jestem bardzo słaby. Kręgosłup bardzo zniszczyły mi sterydy, osłabiły do tego stopnia, że drugie i trzecie czytanie noweli o Służbie Cywilnej prowadziłem w Sejmie w grudniu już na wózku inwalidzkim, bo nie mogłem chodzić. W styczniu było jeszcze gorzej. Dopadły mnie potworne bóle tak, że bez cierpienia mogłem leżeć tylko na wznak, jak kłoda. Trafiłem do szpitala, gdzie do dziś leżę i mam rehabilitacje. Ale bóle ustąpiły po smarowaniu balsamem Św. O. Charbela. Można było zrezygnować z morfiny i do dziś jest niepotrzebna.

  „Smarowałam się dziś uzdrowieńczym balsamem Sw. O. Charbela, mojego Opiekuna i Orędownika u Boga. Już wczoraj, gdy dotarła pocztą do Warszawy kropla Jego balsamu, bardzo rozgrzały się miejsca najbardziej mnie bolące.” – pisze Pan w swoim poście. Jaka moc kryje się w balsamie św. Charbela? Czym tak właściwie jest ten balsam? Jak wytłumaczyć sceptykom, że nie jest to zabobon i efekt placebo?

  To jest kwestia wiary. Ale też kwestia faktów, bo jest wiele udokumentowanych cudów za sprawą uzdrowieńczego balsamu św. o. Charbela. Św. O. Charbel, pustelnik libański zmarł, ale jego ciało się nie rozłożyło i wciąż ma temperaturę 36,6 stopni Celsjusza, czyli żywego człowieka. Z ciała Świętego zaczęła wydobywać się maź, którą nazwano balsamem. Przebadały ją czynniki kościelne i potwierdziły, że jest uzdrowieńcza, cuda czyniąca. I jak już powiedziałem, fakty to potwierdzają. Tylko potrzebna jest wiara i modlitwa. Ja bardzo wierzę w moc balsamu i czekam na kolejne krople.

  Czego Panu życzyć?

  Żebym jak najszybciej zaczął chodzić i wrócił do pracy, w służbie Polsce. No i w tym roku czeka nas w Polsce Intronizacja. Chciałbym w tych uroczystościach uczestniczyć, bo Intronizacja Jezusa Chrystusa jest niezwykle ważna dla naszej Ojczyzny.

 3. Maggie pisze:

  Planned Parenhood uwolniona od zarzutów … a Temida zwróciła swe zasłonięte oczęta na tych, którzy … zdemaskowali (!) zbrodniczy proceder …
  Przez analogię, w tym miejscu przypomniała mi się 26 letnia Niemka, którą w pamiętną Sylwetrową noc (2015) molestowali muzułmanie i którą wyśledzono na FB i była zastraszana etc i finalnie … oskarżono ją (!) o rasizm …

  W dawnych układach lenno-wasalskich mówiono „czyja władza tego religia” i nieco później u nas „co wolno wojewodzie …”. Czyżby wychodziło na to, że w myśl tych „reliktowych” zasad, dochodzi do paranoji, gdy nie tego co gnoji .. się gnoji?

  Coraz częściej się zdarza, że fakty nie potrzebują komentarza … a Temida … może do zabawy w ciuciubabkę się przyda …

  • Sylwia pisze:

   Smutne to że nie ma sprawiedliwości tam gdzie jest potrzebna . Przecież to jawny mord bo inaczej tego nie nazwę . Wszędzie są układy, ale też i przykrywa się grubą kurtyną sprawy które powinny być rozstrzygnięte zupełnie inaczej .
   Tak samo Maggie piszesz o tej Niemce , opinia publiczna jest wstrząśnięta a rząd zamiata sprawę pod dywan . Tam masa ludzi jest zmuszona do milczenia w imię chorej duszy imigrantów . Jeszcze trochę i szariat rozpędzi się tam na dobre .
   Dla mnie to nie do pomyślenia by w naszym Kraju człowiek idący ulicą nie miał prawa głosu . Nie miał prawa obrony przed tymi co propagują takie a nie inne poglądy . Oby nigdy do tego nie doszło u nas . Módlmy się .

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s