Ks. Dominik Chmielewski – rekolekcje dla tych, którzy już zwątpili o mocy Boga w swoim życiu

Część 2 – Zwyciężanie w Mocy Królestwa

***
Biblia w rok – czytania na 25 lutego

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Pomoc duchowa, Rekolekcje i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

25 odpowiedzi na „Ks. Dominik Chmielewski – rekolekcje dla tych, którzy już zwątpili o mocy Boga w swoim życiu

 1. kasiaJa pisze:

  „Byłoby dobrze, aby ci, dla których walka jest szczęściem, a zwycięstwo – przyjacielem, nie uważali siebie wiecznie za Bożych ulubieńców i aby w żadnym wypadku nie sądzili, że są tak doskonali, iż zasługują u Boga na wszelkie ludzkie powodzenie. Nie. Jeśli ten, kto zwycięża, robi zły użytek ze swego tryumfu, to Ja nim wstrząsnę i obrócę w pył. Ja jestem Królem i Panem i nikt nie jest większy ode Mnie.” – Pan Jezus do Marii Valtorty („Koniec czasów. Walka dobra ze złem u progu wiosny Kościoła”)

 2. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niechaj go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Niżej możemy wpisywać intencje, w których mamy się nawzajem omadlać 😉

 3. malgorzata pisze:

  Za Ole, zeby odnalazla sens zycia

 4. Bogusia pisze:

  -Za pewne dwie mlode osoby,zeby odnalazly sens zycia i zostaly uwolnione ze wszystkich lekow.

 5. Isia pisze:

  proszę o wsparcie modlitewne za córkę, o uzdrowienie jej duszy, łaskę miłości i przebaczenia. Bóg zapłać!

 6. Kasia pisze:

  Proszę o modlitwę za koleżankę Ewę miała wylew i jest w szpitalu w śpiączce farmakologicznej prawostronnie sparaliżowana . Jutro mają ją wybudzać.Wynajmuje mieszkanie i nie wiadomo jak to się potoczy.

 7. BKCD pisze:

  Proszę o modlitwę za kilku letnią Natalkę która w tej chwili jest operowana kiepski stan

 8. kasiaJa pisze:

  We wszystkich intencjach +++

 9. kasiaJa pisze:

  Orędzie – MEDJUGORIE – 25 luty 2016 r.
  „Drogie dzieci! W tym czasie łaski wzywam was wszystkich do nawrócenia. Kochane dzieci, mało miłujecie, a jeszcze mniej się modlicie. Zgubiliście się i nie wiecie jaki jest wasz cel. Weźcie krzyż, patrzcie na Jezusa i naśladujcie Go. On się wam daje aż do śmierci na krzyżu, ponieważ was kocha. Kochane dzieci, wzywam was abyście powrócili do modlitwy sercem, abyście w modlitwie znaleźli nadzieję i sens waszego żywota. Jestem z wami i modlę się za wami. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moją modlitwę”.

 10. magda pisze:

  Boże pomóż mi, BŁAGAM.

 11. Anna pisze:

  Proszę o modlitwę za mamę mojej przyjaciółki, która miala operację usunięcia żołądka, dwunastnicy, przelyku, części wątroby. Aby przetrwała wszystko, bo jest wspaniałą i dobrą kobietą. Proszę również o modlitewne wsparcie Eweliny, która jest samotna bo mąż zabrał jedyne dziecko i uniemożliwia spotkania oraz za mnie aby tesciowa nie dążyła do rozbicia mojego małżeństwa, po wycofaniu przez męża pozwu o rozwód po pierwszej rozprawie wyrazila swoje niezadowolenie a on jej slucha i od dwóch tygodni był bardzo przykry a wczoraj się do niej przeprowadził. Bylam pełna nadziei, że uratujemy małżeństwo ale widzę że może to się nie udac. Znowu towarzyszy mi lęk ale staram się mówić – bądź wola Twoja.

  • kasiaJa pisze:

   Obmywam i zanurzam w Przenajświętszej Krwi Pana Jezusa Chrystusa wszystkie te sprawy. +++
   Anno, jak najczęściej z wiarą i ufnością tak się módl.
   Na mocy autorytetu jaki otrzymałaś od Boga (sakrament małżeństwa) w Imię Jezusa Chrystusa nakazuj szatanowi i złym duchom (demonom) aby szły precz z twojego domu, z twojego małżeństwa pod sam Krzyż Chrystusa – tyle razy ile tylko będzie trzeba.

  • Maggie pisze:

   Anno, polecam wszystkich proszących i nie proszących a potrzebujących modlitwy. Tutaj u Ciebie … widzę, że Twoja „teściowa” (chyba matka męża to świekra, ale najczęściej matki nazywa się teściowymi) potrzebuje również (!) modlitwy. Więc i za nią proszę: Jezu, Maryjo, Józefie .. Wy się tym zamijcie i ratujcie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s