Prosimy o modlitwę – w walce z me(n)dialnymi przekłamaniami „faktu” na temat naszej strony WOWiT

Aby nie pisać za dużo, powiemy tyle: Zostaliśmy oszukani przez Tomasza K., który podawał się za księdza,  wpis usunęliśmy, zgłosiliśmy na policję, pomogliśmy przy jego ustaleniu (Kazimierz bywał na policji, zabezpieczył i przekazał całą dokumentację oficerowi prowadzącemu dochodzenie w tej sprawie) a dziś po nieprawdziwej i krzywdzącej publikacji „faktu” byliśmy zmuszeni napisać do nich  wyjaśnienie. Nasze sprostowanie do tej pory nie ukazało się jednak.
Prosimy o modlitwę – za nas ale i za tych błądzących manipulatorów, którzy godzą w dobre imię naszej strony i w jej dalsze istnienie

Nasz mail do redakcji Faktu:
W związku z artykułem który ukazał się stronie Fakt.pl pt. „Fałszywy ksiądz wyłudzał pieniądze na ciężko chore dziecko” informujemy iż są w nim błędy i przekłamania, dotyczące poniższego fragmentu treści: „Oszust najpierw założył w internecie bloga „W obronie wiary i tradycji”.
Oskarżony Tomasz K. nigdy nie zakładał bloga „w obronie wiary i tradycji” nie jest jego autorem ani współautorem.
Blog „w obronie wiary i tradycji” nie ma nic wspólnego z Tomaszem K.
Tomasz K. zamieścił na naszym blogu komentarz z prośbą o pomoc, ale z braku z jego strony jakiejkolwiek dokumentacji potwierdzającej autentyczność chłopaka z Kazachstanu (typu dokumentacja medyczna, opis choroby) komentarz Tomasza K. został przez administrację bloga usunięty.

Prosimy o natychmiastowe sprostowanie artykułu na waszej stronie ponieważ godzi on w dobre imię naszego bloga a sformułowanie „Oszust najpierw założył w internecie bloga „W obronie wiary i tradycji”. ” jest nie prawdziwe.
Blog „w obronie wiary i tradycji” działa nadal a przeciw jego autorom nie jest toczone żadne postępowanie.
Z poważaniem Administracja „W Obronie Wiary i Tradycji”

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

74 odpowiedzi na „Prosimy o modlitwę – w walce z me(n)dialnymi przekłamaniami „faktu” na temat naszej strony WOWiT

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niechaj go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Niżej możemy wpisywać intencje, w których mamy się nawzajem omadlać 😉

 2. Magda pisze:

  To jest ohydne. Jedyne co mogłam zrobić, to napisać tam komentarz po powiadomieniu was

  Mój komentarz:
  Strona W obronie wiary nie ma nic wspólnego z tym oszustem, pomogła go namierzyć i piszecie nieprawdę godząc w tę stronę

  Widać, że Wowit bardzo podpadł diabłu, to znaczy że trzeba dalej robić swoje

 3. Anna pisze:

  Błogosławieni, którzy cierpią prześladowanie dla sprawiedliwości, albowiem do nich należy królestwo niebieskie. Błogosławieni jesteście, gdy ludzie wam urągają i prześladują was, i gdy z mego powodu mówią kłamliwie wszystko złe na was. Cieszcie się i radujcie, albowiem wasza nagroda wielka jest w niebie. Tak bowiem prześladowali proroków, którzy byli przed wami.
  (Mt 5,10-12)

  http://www.opoka.org.pl/biblioteka/K/katecheta/przesladowania.html

 4. Marek pisze:

  A czego się spodziewać po takim piśmie jak fakt, aby tylko obrzucić kogoś błotem a jak już temat związany z Kościołem to dopiero mają jazdę.

 5. Admin pisze:

  Zamieściłem treść e-maila również w komentarzu w ich wpisie, mam nadzieję że ktoś odpowiedzialny za to kłamstwo usunie je ze strony Fakt.pl

  • wobroniewiary pisze:

   A ja nie chcę nawet wchodzić tam na stronę, nie chcę czytać nawet komentarzy, to tak boli
   U nas też wiele osób czyta, ale słowo wsparcia – mizerne… 😦
   Niech Bóg Wam wszystkim błogosławi
   Adminka

  • bogumila2014 pisze:

   Również napisałam komentarz i proponuję by każdy Czytelnik WOWiT w ten sposób zaprotestował – pytajmy dlatego Fakt24 nie sprawdza faktów?
   Mam nadzieję że autor /ka będzie miał /a cywilną odwagę przyznać się do błędu i przeprosić! Kochani-piszcie komentarze w Fakt24…

 6. Maggie pisze:

  To jest nie tylko KŁAMSTWO, ALE równieź ZNIESŁAWIENIE czy nie warto zgłosić na policję albo opisać nie tylko na Internecie lecz w innych dziennikach i czasopismach? – choćby katolickich, tych które piszą prawdy. Admini dajcie tą wiadomość do Radia Maryja i TVTrwam, Gościa, Naszego Dziennika, W Naszej Rodzinie i innych … może łącznie z dokumentacją.

  To już nie są plotki czy inietakty,
  kiedy PRAWDĘ przekręcają „Fakty”!

  Widnym faktem obraz tu prawdziwy:
  fakt, że w „Faktach” obraz krzywy.

  Czyżby na jarmarcznym kramie …
  PRAWDĘ w „Faktach” zakopano w SPAM’ie?

  Tam gdzie było kłamliwe odrabianie tyłka,
  wymagane: Sorry z obwieszczeniem, że pomyłka.

  Kiedy kłamstwa o WOWIT się czyta,
  śmierdzi siarką i widać rogi i kopyta.

  • Maggie pisze:

   Było obrabianie tyłka

   Miejmy nadzieję, że to kłamstwo „Faktu”, które przyciągnie jak lep na muchy niektórych, by sprawdzić, co się naprawdę dzieje, pomoże takim ciekawskim wejść na właściwą drogę, jeśli błądzili lub zwątpili.
   SPAM też niestety może się zapełniać, bo to woda na młyn wrogów Chrystusa.

   Jesteśmy wszyscy świadkami, że fałszywiec poruszył serca, które nie szczędziły wdowiego grosza … wysupłanego by wesprzeć biedniejszego.
   Ja niewiele fizycznie straciłam, bo tylko opłaty (za przelicznik, wydanie i za wycofanie) kiedy wycofałam z banku wykupione Money Order, których nie wysłałam …. bo nie miałam odpowiedniego znaczka pocztowego, na zaklejoną już kopertę.

   Podaję to jako świadectwo, że Admini podali wiadomość o podszywującym się pod księdza NATYCHMIAST ! PO WYKRYCIU NACIĄGACZA (a może i prowokatora w jednej i tej samej osobie?).
   Admini, których również (!) oszukano, umieścili tylko (!) prośbę niby to księdza z nr konta i adres, ale też WSZYSTKO wycofali z podaniem OSTRZEŻENIA w wyjaśnieniu co się stało, oraz zgłosili na policję, a więc dzięki nim: związane zostały ręce udającego księdza z misją.

   Jezus jest Panem!

   • bogumila2014 pisze:

    Kochani…mam dzisiaj bardzo trudny dzień – leżę w łóżku próbując opanować ból. Bolą nie tylko kości i biodro (do czego powinnam się już przyzwyczaić w chorobie nowotworowej) ale boli mnie też SERCE z powodu tej sprawy. Dotyka mnie ona bowiem osobiście. Dlaczego? Bo właśnie Admini i Czytelnicy tej strony nie zostali bierni i nieczuli na moją trudną sytuację. W dzisiejszym świecie umiejętność empatii to rzecz bezcenna. W świecie, gdzie zwłaszcza chory, niepełnosprawny odsuwany jest na margines społecznego życia, często czuje się samotny i wyobcowany – powinniśmy cenić i propagować każdy odruch dobroci, miłosierdzia, ludzkiej życzliwi, a nie w pogoni za tanią sensacją naciągać”fakty” jak to miało miejsce w Fakt24, po to by za wszelką cenę zwiększyć oglądalność / czytelnictwo, przy okazji szkalując blog WOWiT który skupia tylu życzliwych wrażliwych ludzi i jest nośnikiem idei DOBRA. Rozumiem złość i bezsilność Adminów którzy zostali tak bezczelnie pomówieni w imię taniej sensacji. Rozumiem, bo też targają mną te uczucia, gdy pomyślę, że brak odpowiedzialności za SŁOWA może uczynić tyle złego. To takie sytuacje powodują, że stajemy się nieczuli na krzywdę napotkanego człowieka, bo w głowie pojawia się natrętna myśl / usprawiedliwienie: może to kolejny oszust? Wszak ciągle się o tym czyta/słyszy…Kochani – twórcy tej Strony i Czytelnicy proszę: Nie zrażajcie się takimi sytuacjami, ale też nie zostawajcie biernymi – PRAWDA zwycięży…nie bójcie się opowiedzieć po jej stronie. Wiem, że jestem może trochę idealistką…ale nawet w najtrudniejszych chwilach nic nie wydarło mi wiary w BOGA …i dobro człowieka…DZIĘKUJĘ że jesteście ❤ PAMIĘTAJCIE: „Po owocach ich poznacie…” ❤

 7. Sebro pisze:

  W razie gdyby nie sprostowali to można by ich zaskarżyć o zniesławienie?

  • Maggie pisze:

   Są podstawy, bo policja ma dowody. Nie wiem tylko czy znalazłby się ktoś: kto pro bono by poprowadził sprawę – albo za procent odszkodowania, jeśli by takie wyprocesował.

   • bogumila2014 pisze:

    Kochani, moim zdaniem założyciele WOWiT powinni napisać oficjalne pismo(za potwierdzonym odbiorem) do redakcji Faktu z ŻĄDANIEM natychmiastowego sprostowania kłamliwej informacji i przeproszenia za zniesławienie. Pismo należy zakończyć informacją, że jeśli żądanie nie zostanie spełnione powiadomimy prokuraturę o popełnieniu przestępstwa(zniesławienia) przez redakcję wraz z żądaniem finansowego zadośćuczynienia przez redakcję. Takie tytuły liczą na brak działania zainteresowanych (zniesławionych) i czują się bezkarne. Tutaj mamy ewidentne działanie na szkodę autorów bloga – więc należy ŻĄDAĆ przywrócenia dobrego imienia.
    Bardzo Was proszę nie zostawiajcie tak tej sprawy!
    Prawo jest z Wami…i my, czytelnicy również ❤ Pozdrawiam z darem modlitwy ❤

    • wobroniewiary pisze:

     Ja na słowo sąd reaguję ….. tak jak reaguję.

     To jest atak na nas, ale ja mam dość sądów.
     I wszystkiego… 😦

    • bogumila2014 pisze:

     Po otrzymaniu potwierdzenia, że redakcja otrzymała Wasze pismo, jednak nie zastosowała się do żądania, należy zgłosić(pisemnie, wraz z dokumentacją) w najbliższej prokuraturze fakt popełnienia przestępstwa przez redakcję. Prokurator musi przekazać sprawę organom ścigania(Policji) do wyjaśnienia

    • wobroniewiary pisze:

     Idę odpocząć od netu. Bardzo tego potrzebuję

    • Maggie pisze:

     Masz rację, Kochana.
     +++

    • bogumila2014 pisze:

     W regulaminie serwisu jest podany adres wydawcy:
     Na ten adres trzeba wysłać pismo…i naprawdę nie potrzeba do tego prawnika.
     Za chwilę podam nazwisko odpowiedzialnego redaktora(idę szukać)
     A tu cytat z regulaminu z potrzebnym adresem mailowym i stacjonarnym- (trzeba wysłać na oba)

     Regulamin serwisu fakt.pl

     § 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

     1. Definicje:
     a. Regulamin – niniejszy regulamin.
     b. Usługodawca – Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672), przy ul. Domaniewskiej 52, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000108017, NIP 5211000198, REGON 010687650, o kapitale zakładowym w wysokości 34.760.000 złotych, adres e-mail: kontakt@fakt.pl.

    • bogumila2014 pisze:

     List a także mail adresujesz do
     Szef wydań cyfrowych i wydawców:

     Maciej Kabroński

   • Maggie pisze:

    To moje: masa rację było do Bogumiły2014, a nie do Ewy.

    Czy może jakiś prawnik jeśli nie czynny to emerytowany mógłby zrobić dobry uczynek i napisać do Adminów , by pomóc napisać jak i co trzeba , a albo poprowadzić?

 8. Witek pisze:

  Dołączam intencję obowiązkową za WOWiT, jak też za braci, którzy błądzą.
  Kochani zachowajmy spokój. Jezus jest Panem!
  Jeżeli dopuszcza do cierpienia to tylko po to, aby umocnić swoje dzieci.
  Jezu ufam Tobie!

 9. BARBARA MARIA pisze:

  Już mnie nic nie dziwi. Kto z Boga zna prawdę albo jej poszuka.Nie bójmy się, zły jak pies na łańcuchu może tylko poszczekać.
  KTÓŻ JAK BÓG!

 10. alutka pisze:

  Niemiecki szmatławiec o w przewrotnym tytule celuje w dyskredytowaniu tego co katolickie , polskie oraz pożyteczne, bo to dla nich sól w oku..

 11. Sylwia pisze:

  Szkoda gadać , ten cały Fakt gra człowiekowi na nerwy , bo ciągle piszą tam jakieś bzdury . Ale szczerze mówiąc nie sądziłam że czepią się tej strony . Gdzie oni wyszukali takie wspaniałe informacje ? mogli się bardziej postarać i sprawdzić że Admini tej strony to nie jakiś tam Tomasz K.
  Zły się zasadził na was ale od tego macie nas , modlitwą można wszystko ++
  Ale też i działaniem , napisałam co sądzę na ten temat tam na ich stronie .. Ciekawe czy to przepuszczą . Niech sprawdzą rzetelne informacje , a nie oczerniają i psują dobre imię tej strony . Bo za tą stroną też kryją się ludzie którzy mają uczucia .
  Kochani Admini jestem z wami po przez modlitwę ❤ .

  • wobroniewiary pisze:

   My zamieściliśmy jego prośbę i ludzie wpłacali. Gdy wyszło na jaw, że to oszustwo, on nie pokazał nam dokumentów, wpis zdjęliśmy ale nie usunęliśmy (przekazaliśmy policji)
   To prawda, że u nas wpis był, ale tak samo był wpis o pomocy dla Bogumiły (ta przedstawiła dokumenty) czy prośba o pomoc dla Magdy.

   Jednak ani Bogumiła, ani Tomasz K. czy Magda strony nie zakładali.

   Na tym polega przekłamanie, kto przeczyta Fakt, powie, że stronę założył oszust i wychodzi, że jesteśmy finansowymi oszustami, my i ks. Adam 😦

   Tyle do wyjaśnienia i do widzenia wszystkim!
   Nie wiem na jak długo… 😦

   • bogumila2014 pisze:

    Dlatego apeluję do Czytelników :
    Pytajcie w komentarzach pod tym szkalującym artykułem dlaczego autor/ka pisze nieprawdę? Dlaczego Fakt nie sprawdza faktów? Żądajmy sprostowania i przeprosin!

   • Sylwia pisze:

    Rozumiem wszystko , ale fakt naprawdę posłużył się nie sprawdzonymi informacjami . Mam nadzieję że to jakoś wyprostują. Doprawdy nie rozumiem czemu tamtego człowieka zrobili jakimś adminem -skoro się nawet tak podawał powinni zweryfikować te informacje, a nie pisać bzdury. Bzdury które was krzywdzą . 😦 . Ale my tu jesteśmy rodziną a rodzinie się pomaga . Trzymajcie sie!!

    • Elizeusz pisze:

     Wczoraj nie zdążyłem tego napisać co chciałem, więc czynię to teraz z małym opóźnieniem: Myślę podobnie jak Sylwia, że plewy zostaną oddzielone od ziarna pszenicy, że sprawy się wyprostują i prawda wyjdzie na światło dzienne. Pozostaję w tej sprawie w modlitwie, by tak się stało, choć temu towarzyszy cierpienie. Pozdr. w Panu

    • wobroniewiary pisze:

     Zajrzyj do najnowszego wpisu – fakt usunął ten bzdurny artykuł

 12. Agata pisze:

  +++ Panie Jezu oddajemy ci ta biedna dusze ktora oklamala i oszukala mysle ze powinnismy pomodlic sie za tego Pana Zdrowas Maryjo a wszystko Maryja rozwioze

  • Małgosia pisze:

   Ten gość miał profil na fb i prosił wszystkich o pomoc dla chłopca chorego na guza mózgu, on był tak pewien swego że nawet miał tam swoje zdjęcie.
   Też pomogłam, bo myślałam, że to dobre dzieło.
   On poprosił Adminów a ci w dobrej wierze chcieli pomóc, potem pomogli go schwytać policji
   W zamian zostali obrzuceni błotem i kłamstwami
   Diabeł cieszy się na całego a Admini mają problem z reputacją strony

 13. rysik pisze:

  Co za brak kompetencji dziennikarskich! Administracja „W obronie wiary i tradycji” nie ma NIC WSPÓLNEGO z oszustem Tomaszem K. ! Czuć swąd … należy się SPROSTOWANIE redakcjo Faktu, o które już zostaliście poproszeni.

  • Sylwia pisze:

   Niestety redakcja Faktu24pl. Nie przepuszcza wszystkich komentarzy ..
   Maggie to nie zależy od tego czy masz konto na FB . Myślę że niewygodne komentarze się tam nie pojawiają ja napisałam dwa .. Jeden był przez chwilę, a drugi nie wiem czy wejdzie czy nie ..

   • Sylwia pisze:

    Sprawdziłam jeden jest a tamtego nie ma .. Oby ten co napisał wyprostował te głupoty i napisał jak się sprawy miały .

    • bogumila2014 pisze:

     Moje komentarze też zniknęły 😐 no ale jeśli będzie nas więcej pisać…kropla drąży skały…jedna kropla niewiele znaczy…ale wiele kropli tworzy morze 😊

    • Sylwia pisze:

     Dlatego trzeba by jak najwięcej ludzi przyłączyło się do naszego apelu na tamtej stronie . Masz rację Bogumiło potrzeba wiele kropli -modlitwy i działania , by tamta strona zrozumiała że to błąd .

 14. Kasia pisze:

  Piszmy wszyscy w komentarzach fakt.pl,ze admini WOWiT pomogli w schwytaniu przestépcy,który nie byl ani ksiedzem,ani adminem,tylko oszustem.

 15. Kasia pisze:

  Macie racje,napisalam 5 komentarzy,a pojawily sie tylko 2.Za to ci, co broniá WOWiT majá 100% poparcia.Zrobilam 2 odpowiedzi pod wpisem Admina i nie pojawily sié.Widac komus bardzo przeszkadza ta strona,tak,jak katolicka Polska i katolicki prezydent…

 16. jack gibes pisze:

  Niech Pan was Błogosławi Ewo i Kazimierzu We wszystkich cierpieniach jest z wami Jezus i tylko przed Nim jesteście odpowiedzialni Za takich biednych manipulatorów musimy także sie modlić bo są to osoby głęboko błądzące i poranione Pozdrawiam z Modlutwa Jacek

 17. alutka pisze:

  +++

 18. Anna pisze:

  A tu oficjalny komunikat Prokuratury w Nowej Soli, która sprawę prowadzi:
  „Nowa Sól. Prokuratura Rejonowa w Nowej Soli zawiadamia wszystkich pokrzywdzonych w sprawie 3 Ds. 362/14/Spc , że 29 lutego 2016 r. do Sądu Rejonowego w Nowej Soli skierowano akt oskarżenia przeciwko Tomaszowi K. podejrzanemu o to, że w okresie od 01 października do 29 października 2013 r. w Zielonej Górze , działając w wykonaniu z góry powziętego zamiaru , w krótkich odstępach czasu oraz w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, umieszczając uprzednio ogłoszenie na stronie internetowej wobroniewiaryitradycji.wordpress.com, w postaci apelu o pomoc 16-latkowi z Kazachstanu , choremu na raka mózgu, podając się za księdza , doprowadził do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi , czym działał na szkodę wielu osób tj. o czyn z art. 286 par 1 kk w zw. Z art. 12kk w zw. Z art.64 par 1 kk.”
  Dodano: 2016-03-07 Prokurator Rejonowy w Nowej Soli
  http://zielona-gora.po.gov.pl/index.php?id=43&ida=11523

  Jasny dowód, że FAKT wypisuje dyrdymały.

 19. mc2 pisze:

  Przez takie właśnie sprawy uważam że w Polsce powinno być zmienione prawo. Tak aby osoby które po wyroku skazującym, znowu popełniają przestępstwa , po czym nadal naruszają prawo i znowu są skazane były brane po uwagę jako te osoby których dane i wizerunek byłyby ujawniane na specjalnej stronie internetowej. po np. 3 kolejnych takich samych wyrokach za różne sprawy z tej samej kategorii jeżeli powoduje to uszczerbek innych osób na ciele lub majątku. Chodzi o sprawy gdy po kolejnym wyroku nie ma poprawy . Np. oszuści w sprzedaży internetowej , oszuści wyłudzający w metodzie na wnuczka . Na pewno wielu ludzi wertowałoby taką stronę . na której powinno być wyszukiwanie wg. kodu pocztowego np. w promieniu 5 km. Przecież tak jest w największej demokracji świata która dawana jest nam za przykład i która wprowadza demokracje w innych krajach. W tym kraju nawet za jazdę po pijanemu i stłuczkę po szybkim wyroku publikują zdjęcie oraz nazwisko i imię . A wczoraj oglądałem zagadki kryminalne CSI i tam skazani za pedofilię dziecięcą są ujawniani na specjalnych mapkach internetowych i każdy może sprawdzać czy w jego okolicy nie mieszka taki człowiek którego dane są ujawniane .

 20. dorota pisze:

  https://m.facebook.com/#!/photo.php?fbid=567082153446655&id=100004346255767&set=p.567082153446655&source=48. Przepraszam ale nie umie dodać na główną stronę proszę o pomoc dla niej

 21. ❤ Alicja "POUCZENIA" czw. 3.06.1993, godz. 22.15
  † Cierpienie łączy o wiele mocniej i głębiej niż tryumfy. Oczyszcza miłość i czyni ją świętą. Dlatego zjednoczenie duszy z Chrystusem musi dokonywać się przez ukrzyżowanie. Miłość zmusza Mnie do tego, abym obcinał wszystkie dzikie pędy duszy umiłowanej, a pielęgnował w niej to, co szlachetne i piękne – jak troskliwy i mądry ogrodnik.

 22. Czester pisze:

  Jestem takiego samego zdania co Adminka, trzeba duzo sie modlic. A dla tych „faktow” to wcale nie zalezy na prawdzie,jesli wybieraja tylko komentarze dla nich wygodne .

 23. Weronika pisze:

  Słowo o rzetelności faktu. Artykuł zaczyna się słowami
  „Tomasza K. z Nowej Soli (woj. lubuskie) podając się za księdza …”
  Kobieta?
  Wystarczy 🙂

  A nam wowitowcom dedykuję słowa tej pieśni
  „Na zbolałe Twe ramiona
  Położyłem własny krzyż
  Zapomniałem, że przez mękę, trzeba iść….”

  Tak, trzeba iść przez mękę!

 24. Anna pisze:

  To już nawet onet jest bardziej sprawiedliwy

  „Do Sądu Rejonowego w Nowej Soli trafił akt oskarżenia przeciwko mężczyźnie, który w październiku 2013 r. w krótkich odstępach czasu dokonał serii pieniężnych wyłudzeń.

  Wykorzystując zaufanie społeczne do osób duchownych, mężczyzna podający się za księdza, zamieścił w internecie apel o pomoc. Portal poświęcony był tematyce religijnej: w ten sposób oskarżony stał się dla odbiorców komunikatu bardziej wiarygodny. Wirtualna przestrzeń była dla Tomasza K. idealnym miejscem do łowów.”

  • wobroniewiary pisze:

   Przespałam się, wypłakałam, pomodliłam, i postanowiłam nie dać się czarnemu, który chciałby, aby ta strona przestała istnieć.

   Zapraszamy do nowego wpisu, a do sprawy wrócimy.
   Na razie idzie do nich oficjalne pismo, resztę wolimy zadziałać w milczeniu, dlatego prosimy o modlitwę

 25. mer pisze:

  I ja przed chwilą dopisałam, by sprostowali, ale nie widzę mojego komentarza.
  +++

 26. mama adopcyjna pisze:

  Dolaczylam sie do akcji w obronie Wowit i … moj komentarz rowniez nie ukazal sie pod krzywdzacym Wowit artykulem Faktu. Sprobuje jeszcze raz, tymczasem omadlam +++ ♡

 27. Magda pisze:

  Bogu niech będą dzięki – wpis zniknął
  Klikam a tam komunikat „źle trafiłeś”, a na pasku „nie ma takiej strony”
  http://www.fakt.pl/polska/nowo-sol-falszywy-ksiadz-tomasz-k-wyludzal-w-internecie-pieniadze-na-chore-dziecko,artykuly,616258.html

 28. robb pisze:

  wykasowali artykuł i uciekli tchórze bez słowa „przepraszam”.

  • wobroniewiary pisze:

   Ale nikt już nie przeczyta, że strona WOWIT została założona przez oszusta w celu wyłudzania pieniędzy – to takie urbanowsko-kodowskie spojrzenie na prawdę o tej stronie.

   Zasadził się czarny ale Jezus się tym zajął a oni i tak zdadzą z tego rachunek przed Jezusem (w swoim czasie)

   • Sylwia pisze:

    Chwała Panu ze usunęli !
    Nie powiedzieli „przepraszam” , ale dobrze że nikt nie natknie się na NIE PRAWDZIWE – informacje, i to jest najważniejsze . Choć nie powiem że to przepraszam się wam należy . Ale Pan Jezus wspomógł was , cieszmy się i radujmy że mamy Najwspanialszego Przyjaciela ❤ , który nikogo nie zostawia w potrzebie .
    Bądź Uwielbiony Panie !

 29. Sylwia pisze:

  TAK NALEŻY SIĘ WAM ❤ ❤ ❤ – Tak się dzieje jak się pisze myśląc jednocześnie o kilku innych sprawach , nie wiem ile razy się jeszcze machnę 😀 😀

 30. Sylwia pisze:

  Właściwie nie wiem czemu tak ostatnio piszę z pomyłkami .. 😀

 31. Sylwia pisze:

  Teraz śmieję się sama z siebie 😀

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s