Dr St. Krajski: Matka Boża Kębelska broni Polaków przed muzułmanami (apokaliptyczną bestią wychodzącą z morza)

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

10 odpowiedzi na „Dr St. Krajski: Matka Boża Kębelska broni Polaków przed muzułmanami (apokaliptyczną bestią wychodzącą z morza)

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niechaj go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Niżej możemy wpisywać intencje, w których mamy się nawzajem omadlać 😉

 2. Pati pisze:

  Niewątpliwie żyjemy już w czasach apokalipsy. Zaledwie kilka chwil dzieli nas od wielkiego ostrzeżenia, znaki na niebie i ziemi świadczą o zbliżających się wydarzeniach. Wynagradzajmy na ile możemy jeszcze Panu za nasze grzechy, chodźmy jak najczęściej na Adorację, codziennie wieczorem módlmy się modlitwą uniżenia (leżenia krzyżem) przepraszając Boga za wszystkie swoje grzechy i upadki, rodziny i całego świata.
  Zachęcam każdego jak zalecił ks. A. Skwarczyński, aby codziennie ofiarować Bogu swoje życie, krzyż, wszystkie trudy i cierpienia w zjednoczeniu z ofiarą na Krzyżu Jego Syna Jezusa Chrystusa za tych, którzy w krótkim czasie staną na sądzie szczegółowym.
  pozdrawiam

 3. Sylwia pisze:

  Pati , nie znamy dnia ani godziny kiedy to się stanie . Ale widzimy pewne zmiany które mogą być dla nas sygnałem .
  Lecz mamy teraz szczególny czas na to by po przez Adorację wynagradzać Panu za wszystko .

  A tak ogólnie , dziś Pan pokazał mi coś wspaniałego , pewną osobę której nie znam – ale było dla mnie to wspaniałe doświadczenie . Widziałam w Kościele jak ta osoba pięknie się modli z jakim oddaniem i z jaką czcią , było to tak piękne że poczułam swą własną nędzę że ja muszę sama się ćwiczyć i uczyć .. Nie umiem opisać co działo się w mym sercu , lecz łzy wzruszenia mi napływały.. Dziękuję ci Boże za to doświadczenie ❤ .

 4. EwaT pisze:

  Prosze o modlitwe za meza i dzieci.

 5. Janina pisze:

  Sylwio!.Pieknie!

 6. gosia pisze:

  Chciałbym zapytać czy ostrzeżenie czyli mały sąd będzie połączony z zjawiskami atmosferycznymi np trzęsienia ziemi lub tsunami trąby powietrzne?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s